„Solidarność” była operacją specjalną CIA

Wszyscy , którzy twierdzą , że Solidarność była ruchem stricte polskim są w błędzie …..w błędzie celowo zaprogramowanym przez teoretyków CIA po to , by Polacy w to uwierzyli , co też się stało i pomimo upływu lat nadal tkwi w świadomości wielu Polaków, którzy nie potrafią krytycznie myśleć.

.
.

Sztuczne rozdzielanie Solidarności na starą i nową i przypisywanie jej ,że ta stara jest ok , a ta nowa jest be jest ogólnie mylące , chociaż samo w sobie nosi znamiona samousprawiedliwienie się tych starych przed tym , co zrobili i robią Ci nowi . Dodatkowo z psychologicznego punktu widzenia w zakresie socjotechnicznym jest samooszutwem /vide: samooszukiwanie jako jedna z metod rozwiązywania konfliktów zewnętrznych i wewnętrznych/.

Koncepcja ta jako metoda dochodzenia do prawdy jest metodologicznie błędna, chociaż epistemologicznie dopuszczalna. Chcąc dokonać trafnej oceny Solidarności z punktu widzenia dobra Polski lub jej szkodliwości dla Polski należy patrzeć na nią całościowo, holistycznie, bez rozbijania ją na starą /tę rzekomo dobrą/ i tę nową /tę złą/ , z podkreśleniem jednakże , iż na tzw.”suwaku polskości” ta stara faktycznie była lepsza od tej nowej min. dlatego , że był w niej duży pierwiastek narodowy/ narodowowyzwoleńczy/ , co nie zmienia jednakże faktu, że te obie Solidarności były dziełem i owocem skutecznie zaplanowanej i zrealizowanej przez CIA operacji specjalnej występującej u nich pod tą samą nazwą.

Wszyscy , którzy twierdzą , że Solidarność była ruchem stricte polskim są w błędzie …..w błędzie celowo zaprogramowanym przez teoretyków CIA po to , by Polacy w to uwierzyli , co też się stało i pomimo upływu lat /przyp. własna : chodzi o ten zaimplementowany z zewnątrz do struktur poznawczych Polaków błąd poznawczy/ nadal tkwi w świadomości wielu Polaków , którzy nie potrafią , tak jak to w swoim czasie zrobił Andrzej Szubert z Niemiec , aktywny działacz Solidarności , krytycznie myśleć i zerwać raz na zawsze z tą ichnią socjopropagandą.

Andrzej wyszedł poza krąg tego samouwielbienia , charakterystycznego dla wielu byłych i obecnych działaczy Solidarności przez co realnie ocenia sytuacja na froncie walki ideologicznej dwóch przeciwstawnych ideologii nie będąc zakładnikiem żadnej z nich, co świadczy bardzo pozytywnie o jego otwartym myśleniu , które nie jest zaczadzone żadnymi ideologicznymi „izmami” i obciążone religijną kulą u nogi , z czym mamy do czynie w przypadku wielu dyskutantów dla których powołanie się na religijność jest predykatem ich wszelakich „prawd”.

Przypomnę i przytoczę jeszcze raz , gdyż już to robiłem dowód na to , iż Solidarność była operacją specjalną CIA. Mówi o tym fragment rosyjskiego filmu o generale Jaruzelskim . Chodzi o fragment w którym dyrektor Centrum problemów geopolitycznych w Rosji generał Leonid Iwaszow przywołuje wypowiedź wielkiego amerykańskiego ideologa i stratega, jednego z największych w świecie rusofobów /zmarłego w zeszłym roku/ Zbigniewa Brzezińskiego, który powiedział i potwierdził wprost, bez żadnych ogródek fakt , że „Solidarność była operacją specjalną CIA”.

Obejrzyjcie sobie cały ten film zarówno część I , jak i II Nie ze wszystkim się zgadzam , co jest w tym filmie . w swoim czasie jak ukazał się na YT w polskiej wersji w 6 odcinkach , ja go szczegółowo tam pod tymi filmami omówiłem . Efekt był taki, że ten film zniknął z YT , a zamiast niego ukazał się inny zmanipulowany jednoczęściowy film , który oprotestowałem jako manipulację i który został przez YT też usunięty. Niedawno , dzięki pomocy kolegów /krzyk 58 /piszących na blogubruska dotarłem do oryginału tego filmu /przytoczony wyżej/ , z czego się bardzo cieszę.

Informuję także , iż będąc oficerem kontrwywiadu wojskowego w 1986 roku , gdy pracowałem w Zarządzie WSW w Bydgoszczy jako inspektor udałem się do Gdańska w celu kontroli podległych nam tam oddziałów WSW i wtedy dla relaksu poszedłem sobie do tego kościoła ś.Brygidy, by go zwiedzić. W Zarządzie WSW bylem wówczas głównym inspektorem do walki z dywersją ideologiczną zwaną współcześnie wojną informacyjną . Podlegała mi w tym zakresie wojskowa Polska, patrząc na mapę w trójkącie od Łodzi do Szczecina , Koszalina,Gdańska , Olsztyna i do Łodzi. Był wtedy bardzo gorący czas . W związku z czym miałem pełne ręce roboty.

Osobiście ja do Solidarności miałem i mam cały czas negatywny stosunek, ponieważ tak , de facto Solidarność jest dziełem , koniem trojańskim USA/CIA powołanym po to , by zniewolić Polskę i rozgrabić ją / co obecnie się dzieje , a w zasadzie dobiega końca/ , a docelowo wykorzystać Polskę i Polaków jako „mięso armatnie” by ich rękami skoczyć do gardła Rosji i Rosjanom, czemu należy za wszelką cenę przeciwdziałać.

Mamy negatywny przykład przerobionej w ten sposób Ukrainy . Nie bierzmy z niej przykładu, nawet jak „nasz” agenturalny wobec USA rząd oraz polskojęzyczne media , w tym prostytutki dziennikarskie będą nas do tego namawiać i nakłaniać , co też się na co dzień dzieje.

Oficjalnie to co mówię potwierdził Zbigniew Brzeziński / jeden z apostołów Tajnego Światowego Władzy Centrum w skrócie TŚWC/, do niedawna jeden głównych ideologów i strategów rządu USA .

_______________________________________________
.

Nie zapominajmy o wielkim wsparciu jakie „Solidarności” udzieliła

.
Potem było już z górki
.
.
A jak wyszło? – ano tak, nawet kolebkę trafił szlag
.
 
.
D.Kosiur
PS
„… Młodość górna i durna …” 
W 1980r. mając 26 lat także zostałem członkiem NSZZ Solidarność – niestety. Rzecz ciekawa, nigdy nie otrzymałem związkowej legitymacji.

15 Komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “„Solidarność” była operacją specjalną CIA

 1. Karol

  Nareszcie prawdziwy artykuł o tzw. „solidarności” co to była niby zrywem spontanicznym. Spontanicznie to tylko biegunka , a i ta wyniszcza organizm.

  Polubione przez 1 osoba

 2. julius

  Amerykanie wymusili : NATO tworzy wojskową strefę Schengen i uruchamia misję w Iraku.
  Fragmenty
  Ministrowie powiedzieli „tak” stworzeniu wojskowego Schengen, aby ułatwić ruchy sił na Starym Kontynencie.
  Militarna strefa Schengen nieuchronnie spowoduje dodatkowe wydatki na dostosowanie infrastruktury cywilnej do potrzeb wojskowych, modernizację dróg, tuneli i mostów, aby umożliwić ruchy sprzętu i lądowania samolotów.
  Decyzja jest podejmowana w obliczu rosnących przygotowań do wzmocnienia infrastruktury wojskowej w pobliżu granic Rosji.
  Sojusz usuwa przeszkody, które utrudniają mu szybkie zwiększenie obecności i skoncentrowanie sił na ataku.
  https://www.strategic-culture.org/news/2018/02/19/dancing-us-tune-nato-creates-military-schengen-launches-iraq-mission.html

  Mowa jest też o tym, że Irak będzie poligonem i NATO zaangażuje się w Syrii.
  Można więc założyć, że pierwsze starcie z Rosją odbędzie się na bliskim wschodzie przy równoległym szykowaniu ofensywy z terenów Europy Wschodniej.

  Polubienie

  • PImpuś

   Nic nie będzie. Opowiadasz Waść baśnie. Powód jest prosty ! Broń jądrowa i co jeszcze ważniejsze „środki przenoszenia tej broni !!” w posiadaniu Rosji. Bombowce strategiczne, łodzie podwodne no i oczywiście rakiety dalekiego zasięgu. syjoniści anglo-sascy nie poświęcą europy zachodniej i ogromnego terytorium usraela w wątpliwych przyszłych zyskach na Rosji. Dlaczego wątpliwych bo wojskowi stratedzy Rosyjscy na pewno przygotowali plan nuklearnego zniszczenia terytorium Rosyjskiego na wypadek przegranej wojny konwencjonalnej !!! Jeżeli dojdzie do ataku na Rosję przez usrael i jego wasali to będzie oznaczać tylko jedno, że Putin to zwykły syjonistyczny bydlak i cała ta wojna to zwykła ustawka jak I i II wojna żydowska. Rosja w Syrii jest skazana na przegraną z powodów strategicznych. Turcja i Izrahell są zbyt mocnymi przeciwnikami by Rosja mogła skutecznie pomóc Syrii.

   Polubienie

   • Kuraś - ogień

    Jakbym czytał pisowego Dylaka .Toczka w toczkę to samo .Rosja już wygrała w Syrii chociażby dlatego że Assad jeszcze żyje i nie dostał kulki w łeb .
    Rosja za słaba aby pokonać Turcję czy ten cały Izrael co to niebawem przestanie istnieć .
    Jeszcze zobaczymy kto tu słaby .Obyś się nie zdziwił .Takie posty cieszą mordę dziadka Toronto .Tego jestem pewny .

    Polubienie

   • paziem

    Pimpuś, ty żyjesz w realiach prowadzenia wojny sprzed 50 lat, podobnie jak ” partyzant” Macierewicz. I dlatego publikujesz takie bzdury z pelnym przeswiadczeniem, że z ciebie i „geopolityk” i ” strateg”.

    Polubienie

   • Pimpuś

    Paziem, jeżeli wierzysz, że syjoniści po rozpadzie ZSRR poszli na pielgrzymkę do Jerozolimy i nie wrócili już więcej do Rosji to jesteś takim samym naiwniakiem jak polscy patrioci którzy wierzyli, że Solidarność została stworzona przez polskich robotników ! Oficjalnie się mówi na świecie, ze około 30% olipachów w Rosji to syjoniści a reszta jest mocno z nimi skoligacona. Także życzę mniej wiary a więcej wiedzy.

    Polubienie

 3. Pingback: Żydo-CIA poprowadziła udaną dywersję w PRL: „Solidarność” też była jej tworem | Biologiczno-Historyczna Socjologia Krytyczna

 4. Pytek

  Każdy prawdziwy naród, jest w stanie przetransformować obce ideologie i wykorzystać je dla swojego interesu.

  Dlatego to co jest w micie Solidarności polskie musi być podtrzymane i podkreślane, a to co obce i antynarodowe – odrzucone. Dwa – symbole są ważne, bo jednoczą i trzeba je szanować w imię jedności narodu. Wszystko co naród wzmacnia musi być wykorzystywane dla jego dobra.

  Polubienie

 5. Kuraś ogień

  Znalazłem znakomity wpis na blogu naszego przyjaciela Przemka .Autor nasz kumpel Borejko .
  Pozwalam sobie zacytować bo warto .
  Kim był Fischer nie będę pisał .Każdy wie .
  Całe WPS i komentatorzy .
  Uczyć się tego na pamięć co powiedział ten słynny szachista . .
  Cytuję :

  „Żydzi są anty-społeczni, destrukcyjni, nietolerancyjni, złośliwi, zdradliwi, et cetera. Pragną zniszczyć, zapanować, zabijać i ograbiać każdego kto stanie im na drodze. By ułatwić sobie zdobycie tego czego chcą, wynaleźli zboczony, nienaturalny, destrukcyjny, zły styl życia. Chociaż sami żyją dzięki nie-żydom jako pasożyty oni ciągle ich nienawidzą i pragną ich zniszczyć. Żydzi nienawidzą natury i naturalnego porządku ponieważ jest czysty i piękny. Również dlatego, że jest większy i silniejszy od nich i nie mogą w pełni go kontrolować. Naturalne piękno i harmonia stoi w zupełnym kontraście do ich brudu i obrzydliwości. I to sprawia że oni nienawidzą go jeszcze bardziej. Żydzi są niszczycielami, są anty-ludźmi. Anty-ludzki żyd nienawidzi i pragnie zniszczyć wszystkich nie-żydów. Oni chcą również zniszczyć nawet innych żydów, którzy są mniej niszczycielscy i źli niż oni jeśli stoją im na drodze. Najwyraźniej, niegodziwość żydów ma genetyczny fundament. Żydzi są niszczycielami, są anty-ludźmi. Przez akt obrzezania, żydzi okazują nienawiść wobec natury i naturalnego porządku. Przez ten krwawy, okrutny i nieczuły akt, pokazują swoje okrucieństwo, sadyzm i że nie cofną się przed niczym by osiągnąć swoje cele. Oczywiście żydzi stoją również za islamskim obrzezaniem, które służy jako idealna zasłona i rozpraszacz uwagi od ich własnej niegodziwości w tym zakresie. Żydzi są prawdziwie anty-ludźmi i anty-naturalni. Żydzi są intensywnie samolubni, nietolerancyjni i anty-społeczni, et cetera. Są pełni nienawiści, chciwości, złośliwości, et cetera. Naturalnie, inni ludzie np. nie-żydzi, nie lubią być zastraszani, ograbiani i mordowani przez żydów, i prędzej czy później stają okoniem. Wtedy właśnie kłamstwa i oszustwa żydów wchodzą do gry.”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.