RAM – czyli Rozwój Atrofii Mózgów w Cywilizacji TPD

Obraz znaleziony dla: antyszczepionkowcy

RAM – czyli Rozwój Atrofii Mózgów w Cywilizacji TPD wielbiącej Technikę, Pieniądz oraz komfort przysłowiowej Żopy

Autor: dr Marek Głogoczowski

2800 słów

Od prawie już roku jeden z moich młodszych o kilkanaście lat znajomych, z wykształcenia historyk i „dobrze się mający biznesmen”, molestuje mnie wiadomościami o tym, że zapadł na coraz powszechniejszą, także w Polsce, Chorobę Cywilizacyjną o nazwie „Teoria Płaskiej Ziemi”. Teoria ta, podobnie jak większość obecnie dominujących chorób cywilizacyjnych (włączając w nie antykomunizm, którym deklarują się być dotknięci zarówno obecny Premier jak i Prezydent RP) przyszła nad Wisłę z „wylęgarni” coraz to bardziej ‚pokręconych’ dziwactw umysłowych, znanej jako Stany Zjednoczone AP.

Na temat tej patologii dość kompetentnie się wypowiedział amerykański publicysta Alex Jones, biorący aktywny udział w tak zwanych „infowars”, czyli wojnach informacyjnych:

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/94156-teoria-plaskiej-ziemi-jestem-przerazony

Ta teoria została wymyślona po to, żeby namieszać nam w głowach, żebyśmy byli skonfudowani do tego stopnia, że nie będziemy w stanie odróżnić rzeczywistości od najbardziej bezczelnego kłamstwa. Ludzie, którzy tę bzdurę celowo wymyślili nabijają się teraz zadowoleni z siebie i z tego że do takiego zidiocenia udało im się ich hodowlę doprowadzić, pozbawić nas wyobraźni, zdrowego rozsądku, a za pomocą mediów jakiegokolwiek kontaktu z prawdziwą rzeczywistością. Spiski istnieją, lecz nie każda odstająca od mainstreamu teoria jest prawdziwa. (…) Nie ulega więc wątpliwości, że ktoś to ogłupianie społeczeństwa finansuje. O tym, że jest to przygotowana operacja świadczy także fakt, że temat płaskiej Ziemi znalazł swoje odzwierciedlenie w „kartach illuminati” już 1995 w roku. Jakkolwiek by to wtedy absurdalnie nie brzmiało, karta o tytule „flat earthers”, czyli zapowiedź wmawiania ludziom że Ziemia jest płaska, dzisiaj niestety staje się to smutnym faktem. Wystarczyło tylko 20 lat.

Kto stoi za wmawianiem ludziom, ze Ziemia jest Płaska? Nie tylko jacyś Iluminaci, których Alex Jones skądiś wygrzebał, ale także LUDZIE DEKLARUJĄCY SIĘ JAKO W BOGA WIERZĄCY, opierający się na Autorytecie Biblii, zwłaszcza w kręgach sekt protestanckich. Cytuję za https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2016/06/01/plaska-ziemia-czy-da-sie-temu-zaprzeczyc/ : Nie owijając w bawełnę, prawda jest taka, że władcy tego upadającego świata nie chcą byście myśleli o Bogu i o Prawdzie, ale żebyście ślepo wierzyli we wszystko, co ONI Wam powiedzą i nakażą!!

Jeśli jednak Bóg stworzył Świat w formie placka, to miał w tym Akcie Stworzenia „na bakier” z Prawem Grawitacji, wymagającym aby Ziemia była kulą, jako że ma ona własność prawie takiego samego przyciągania niezależnie od punktu na jej powierzchni: w wypadku „placka”, na jego krańcach przyciąganie grawitacyjne by powodowało, że musielibyśmy się tam czołgać, stanąć prosto by się nam tam nie udawało. (A ja na obrzeżu tego „ziemio-placka”, na Nowej Zelandii przed 6 laty chodziłem jednak wyprostowany! I ze szczytu Mt Cook/Aoraki zrobiłem zdjęcie, na którym zakrzywienie linii horyzontu w odległości ocenianej na ponad 500 km nad zamglonym Morzem Tasmana chyba już widać!)

Bez tytułu
A zatem wniosek: Bóg Stworzyciel Pisma Świętego najwyraźniej był Ignorantem Prawa Grawitacji (siła przyciągania proporcjonalna jest do mas przedmiotów i odwrotnie proporcjonalna do kwadratu odległości między nimi). A to Prawo Newtona, podobnie jak zasady Logiki oraz Geometrii jest Wieczne: już przecież w starożytności, nie znający jeszcze Ambicji Boga Izraela, pogańscy Grecy promień Ziemi z dokładnością bliską obecnej zmierzyli, wykorzystując do tego bezbożne, nie znane w Piśmie Św. twierdzenie Talesa!

Oznacza to, że Bóg Stworzyciel koncepcji Płaskiej Ziemi, w czasach nowożytnych reprezentowany zarówno przez „Iluminatów” jak i „Bogowierców”, przez angielskiego filozofa Mathew Arnolda w książce „Anarchia i kultura” określonych już 140 lat temu jako „hebraiści”, był/jest Bogiem Mentalnego Niedoróbstwa – na tym właśnie polega, według Arnolda upośledzenie umysłowe wyhodowanego w oparach Biblii LUDU BOŻEGO, ten świat – na obraz i podobieństwo swoje – modelującego (patrz poniżej Armad Cleese o ideologii USA).

HIDE – czyli Hebrajski Inteligentny Dizajn (Projekt) Ewolucji – i stymulowana nim eksplozja chorób typu RAM (tj. Rozwoju Atrofii Mózgowia)

Otóż to, że w ramach tak zwanej GLOBALIZACJI, będzie się dążyć do narzucenia narodom biblijnej idei „płaskiej Ziemi” (Za. 14:9-11; Iz. 41:15), a jednocześnie i do rozwoju „płaskiej kory mózgowej”, sterującej (bez)myśleniem zglobalizowanych mas, to już publicznie sygnalizowałem w roku 2003, przemawiając na Światowym Publicznym Forum Dialog Cywilizacji (WPFDC) na wyspie Rodos. (Patrz tekstProject of Flat Earth and Flat Brain Cortices”, opublikowany przez kwartalnik World Affairs, vol. 7, no 4, New Delhi 2003 , oraz na kilku dużych forach internetowych.)

Tutaj przytaczam fragment mego wystąpienia na innej konferencji, tym razem w Moskwie w grudniu 2009, wystąpienia opublikowanego (bez mej wiedzy) przez portal salon24.pl pod tytułem „Coś poważniejszego o świecie w langłidżu”. Tłumaczę zatem z mego ‚langłidżu’ na polski:

>(…) Każdy brak aktywności, wymuszony przez siedzący tryb życia, zwłaszcza siedzenie w izolowanych od zewnętrznego świata gabinetach oraz innych kabinach (włączając w to kabiny samochodów), ogranicza stymulację sensoryczną człowieka i w ten sposób zawęża automatycznie jego osobiste, będące reakcją na bodźce zmysłowe, zrozumienie świata. Co więcej, egoizm ludzi biznesu z konieczności ograniczonych do indywidualnego się bogacenia, blokuje szczerą wymianę poglądów między ludźmi. Ludzie komercji zwykli traktować ich klientelę jako “strawę”, którą się odżywiają. Wskutek tej “zoologicznej” rzeczywistości, Światowe Centra Finansowe w sposób “naturalny” stały się Centrami Dezinformacji o świecie. (…) Kontrolowany przez Korporację Bankierów “duch mediów” nacelowany na ogólną dezinformację, dominuje także w świecie badań naukowych, uzależnionych od rozmaitych subsydiów. To już 4 dekady temu angielski socjolog oraz alpinista, Michael Thompson kwaśno zauważył, w swej “antysystemowej” książce “Rubbish Theory” (Teoria bzdury), którą w jakiś sposób udało mu się opublikować w 1979 roku przez Oxford University Press, że w Naukach o Życiu mamy do czynienia z “systematycznym ukierunkowaniem badań, tak aby jak najdalej odsunąć wiedzę od prawdy”.

>(…) Pozbawiona jakiegokolwiek poważnego potwierdzenia w faktach, zapewnienie neo-darwinistów, iż “Przypadek jest źródłem wszelkiej nowości w biosferze” (Monod, 1079) doprowadziło świat nauki (…) do kompletnej utraty zrozumienia, w jaki sposób powstają, wymagające nowych połączeń interneuronalnych, nowe skojarzenia umysłowe, nowe zdolności manualne oraz językowe, a także jak są konstruowane nowe przeciwciała, skutecznie broniące nasze organizmy przed chorobami. I to jest prawdziwa społeczna katastrofa, charakteryzująca wszystkie kraje, w których została zainstalowana agresywna, komercyjna “bankierska demokracja”. Tę katastrofę non adequatio rei et intellectus, czyli braku adekwatności między przedmiotami i ich mentalną reprezentacją – co według definicji podanej przez Arystotelesa jest cechą fałszu – jesteśmy w stanie prześledzić wstecz aż do Zabijających Rozum „wirusow kulturowych” ukrytych w Martwych wersetach (logosie) Starego Testamentu. (…) Lamarckowska atrofia nie ćwiczonych połączeń interneuronalnych, w sposób logiczny musi prowadzić do utraty zdolności dostrzegania wszystkich bardziej szlachetnych celów ludzkiej egzystencji.

I kontynuowałem:

>W celu rzucenia trochę więcej światła na tę “politycznie niepoprawną” sprawę, przypomnę bardzo interesującą wypowiedź dyrektora Europejskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych w Luksemburgu, dr Armanda Cleese, w trakcie konferencji “Dialogue of Civilizations” na wyspie Rodos w 2003, w której uczestniczyłem. (…) Cleese podkreślił, że “Stany Zjednoczone chcą świata bez wrogów, bez zagrożeń, bez ryzyka. To oznacza, że USA ma zamiar wyeliminować wszystkich swoich wrogów, wszystkie zagrożenia, wszelkie ryzyko, zgnieść wszelką opozycję. Chce świata patrzącego z uwielbieniem na Stany Zjednoczone, wychwalającego amerykański model, deklarującego swą przynależność do jego zasad oraz jego wartości. Chce totalnie zamerykanizowanego świata, bez jakiegokolwiek zróżnicowania, bez jakiejkolwiek oporu (Nb. Mój młodszy kolega dr Mateusz Piskorski, już od 2 lat jest trzymany bez sądu w więzieniu w Warszawie, właśnie za “antyamerykanizm” jego partii “Zmiana”.) … Amerykańskie dążenie do absolutnego, totalnego bezpieczeństwa może doprowadzić, może nawet wymusić, absolutną, totalną utratę bezpieczeństwa [5].

I właśnie w świetle tej wypowiedzi sprzed 15 już lat, dyrektora Europejskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, warto spojrzeć na obecnie rozwijającą się w Polsce patologię Syndromu Rozwoju Atrofii Mózgu (w skrócie elegancko SRAM) u “bojowników antyszczepionkowych”.

Mianowicie “antyszczepionkowcy”w swej zdecydowanej większości przygotowani za Oceanem do ich “misji wśród post-sowieckich pogan”z obowiązkowym uwielbieniem cytują osiągnięcia USA w tym zakresie. Na portalu neon24.pl niejaki RAM (kto się ukrywa za tym nickiem?), opublikował 14 lutego 2018 tekst “Szczepionki: By Polacy nikomu nie zagrażali?”, który rozpoczyna od ewidentnie wychwalającej autorytety USA uwagi, że “(Miliarder) Gateszagorzały promotor szczepień ludzkiej populacji światowejodmówił szczepienia swych dzieci. Miał ponoć stwierdzić, że będą one zdrowe i bez szczepień i że nie potrzebują żadnych substancji wstrzykiwanych.” W niecały zaś tydzień później, 20 lutego br. “importowana ze Stanów Zjednoczonychneurobiolog Maria Majewska z przejęciem ogłosiła w internecie, przy okazji rewelacji o tym, iż “Rząd amerykański wypłacił już ok. 4 miliardy $ odszkodowań za okaleczenia i zabójstwa szczepienne.”, kolejną rewelację ze „świecącego nam przykładem” USA, mianowicie że „Zadziwiające, że obecna rzekoma epidemia grypy i raportowane w mediach dziesiątki/setki zgonów na grypę dotyczą tylko USA, a w Europie jest mało takich zachorowań i zgonów. Przy czym media milczą o tym, że większość chorych lub zmarłych to są/były osoby zaszczepione.”(Skąd zatem, bez powołania się na statystyki, Majewska wie, że „większość chorych lub zmarłych było zaszczepione”? W powyższym kontekście warto przypomnieć, że najbardziej zabójcza w XX wieku „grypa hiszpanka” – czyli w praktyce amerykańska – zebrała śmiertelne żniwo zwłaszcza wśród amerykańskich żołnierzy wysłanych do Europy pod koniec 1 WŚ jeszcze przed pojawieniem się szczepień: to wśród nich naliczono aż 3 % na tą grypę zgonów, skąd „odruchowo” ekstrapolowano, na liczącą podówczas 1,5 miliarda populację świata, liczbę ok. 50 milionów zgonów na „hiszpankę”).

A jeśli chodzi o tego „obłudnika Gatesa”, który propaguje szczepienia, (udając?) że swych dzieci nie szczepił, to moja córka mająca obecnie lat 28 nie chorowała, głównie dzięki obowiązkowym w Polsce szczepieniom, na żadną dziecięcą zakaźną chorobę – co mnie nie było dane 70 lat temu. Do dziś pamiętam straszną dusznicę dyfterytu, wtedy omal nie umarłem, ponoć uratowała mnie penicylina. Ale problem jest ważniejszy, mianowicie „antyszczepionkowcy” maja korę mózgową WYSTERYLIZOWANĄ – dzięki naukom w szczególności neodarwinistów (patrz powyżej) – z naturalnego odruchu kojarzenia, że niewielkie ilości trucizn w organizmie, zwłaszcza we wczesnej jego młodości, przyczyniają się do „ćwiczenia” jego endogennego systemu odpornościowego. Systemu zabezpieczającego tak „ćwiczony” organizm przed poważnymi zagrożeniami i to nie tylko bakteryjno-wirusowymi. Nawet przytoczyłem, na portalu neon24, szczegółowe dane na ten temat, które 15 lutego br. RAM wykasował, nieopatrznie jednak pozostawiając na nim aż 4 opinie do tych mych 2 (z godz. 5:51 i 16:45) wykasowanych komentarzy:

—————–

@Gasienica 05:51:54

Zakładam, że twój bełkot wynika z niewiedzy, a nie ze zwykłego skór.ienia.
Więc służę edukacyjną pomocą, mam nadzieję, że coś zrozumiesz:
Film dokumentalny „Choroby nakazane prawem” link
https://www.youtube.com/watch?v=88m_KNGGMQM
Przystępna prezentacja aspektu bezpieczeństwa szczepień na podstawie badań naukowych:
https://vimeo.com/user75852809 rysio 15.02.2018 12:17:57

 • @Gasienica 05:51:54

Biedny człowieku, nie masz pojęcia w jakim świecie żyjesz. Robik 15.02.2018 12:47:48

@Gasienica 16:45:11

Wielu „światowej sławy” naukowców, nawet noblistów bzdury politycznie poprawne pisało. To dlaczego to Gates nie szczepi swoich dzieci?? Wytłumaczysz? Zadziwiony 15.02.2018 18:10:36

@Gasienica 05:51:54
głupie gąsienice nie są tu potrzebne!
RAM 15.02.2018 18:55:09

———–

Przypominam zatem treść tych wykasowanych przez RAM komentarzy, bo patologią Rozwoju Atrofii Mózgów w TPD Cywilizacji zawodowo, jako biolog ewolucyjny, zajmuję się już lat czterdzieści.

Z artykułu KOŁUN MUNDI i jego wpływ na świadomość ztechnicyzowanych mas (21-07-2015 http://markglogg.eu/?p=1266 ) przytoczyłem taki fragment:

> Otóż z przyzwyczajenia starego (geo)fizyka lubiącego dokładne pomiary, sprawdziłem dane o wpływie na zdrowie małych dawek rtęci w pożywieniu, którym karmiono doświadczalne myszy oraz szczury, w kilkunastu doświadczeniach, na które powołała się profesor Majewska w swym „Liście otwartym do polskich wakcynologów”. No i wyszło to, co miało z nich wyjść, czyli potwierdzenie PRAWA PARACELSUSA że małe – a nawet i średnie – dawki trucizny, jaką jest rtęć, dość wyraźnie zwiększają i przeżywalność karmionych takim „zatrutym” pożywieniem zwierząt i zmniejszają ilość patologii w ich budowie. (PS. W niektórych rejonach Szwajcarii aż do pierwszej połowy XX wieku dodawano do potraw odrobinę arszeniku, a to w celu uzyskania gładkiej na twarzy skóry, przez osoby tę truciznę konsumujących.) Dopiero dawki bardzo duże powodują choroby, w tym nowotwory oraz przedwczesną śmierć ludzi i zwierząt doświadczalnych. Dlaczego Majewska pomija w swych elaboratach tak ważny szczegół? Odważę, się napisać, że jest to wręcz przykład NAUKOWEJ PODŁOŚCI, jako że całkowicie zasłania obraz mechanizmu powstawania odporności na rozmaite patologie.

Majewska references

Czy przytoczone powyżej dane doświadczalne są potwierdzeniem opinii importowanej z USA profesor neurobiologii  Doroty Majewskiej, twierdzącej że epidemia autyzmu jest następstwem stosowania zawierających rtęć szczepień? Czy dokładnie na odwrót, mające własności hormetyczne (tj. pobudzające do działania) małe dawki rtęci w szczepionkach, stymulując aktywność układu odpornościowego, przyczyniają się przy okazji także do wyhamowania postępów plagi autyzmu w krajach zaawansowanych?

Dodam jeszcze z tekstu „Dobroczyne opryski z wysokiego nieba” (12-09-2012 http://markglogg.eu/?p=431)

Tab. 4. z „Dobroczynnego promieniowania”  Z. Jaworowskiego.

Liczba zaburzeń rozwojowych dzieci (na 10 tys.) urodzonych na Węgrzech przed i po katastrofie w Czarnobylu. Średnia dawka od promieniowania czarnobylskiego wynosiła na Węgrzech w roku 1986 0.06-0.5 mSv na osobę (Feher, 1988). Wg Czeizel, 1989

Zaburzenie rozwojowe

1980-

1.5.1986-

1.5.1987-

1985

30.4.1987

30.4.1988

Zespół Downa

8.44

7.27

6.77

Retinoblastoma

0.32

0.16

0.08

Guz Wilmsa

0.80

0.47

0.56

Wyraźnie na tej tabeli widać, że słabe skażenie radioaktywne Węgier w maju 1986 jest skorelowane ze spadkiem, aż prawie o 20 procent, ilości dzieci z syndromem Downa (i prawie 50% zmniejszeniem się ilości innych genetycznych wad) u dzieci, jakie się urodziły w dwóch kolejnych latach po tym skażeniu. A podobnych tabel jest aż 6 w rzeczonym artykule dyrektora Centralnego Laboratorium Ochrony Radiologicznej, opublikowanym w „Wiedza i Życienr 3/1997.

Poniżej dane z ukraińsko-polskiego opracowania szkód, jakie wywołała awaria w Czarnobylu (CZAES), w którym to opracowaniu możemy przeczytać, że nawet dość silne napromieniowania miały efekt POPRAWIAJĄCY ZDROWOTNOŚĆ ORAZ DŁUGOWIECZNOŚĆ ludności. Jak piszą autorzy „w szczególności w wypadku ssaków wzmacniają się reakcje obronne przed zachorowaniami neoplastycznymi oraz infekcyjnymi, wzrasta długość życia oraz płodność”.

radioodpornosc
Czyli to wszystko o czym „z przejęciem” bajdurzą nam chorzy na RAM (Rozwój Atrofii Mózgu) antyszczepionkowcy to bzdura, wynikająca z braku wiedzy o istnieniu, koniecznego dla długotrwałego zachowania ich własnego życia, systemu samoczynnych regeneracji, który ma formę I/R-S-A, czyli wymuszonej Irytacją Regeneracji oraz Nad (po angielsku Super)regeneracji i Asocjacji namnożonych w trakcie regeneracji fragmentów, zarówno kwasów nukleinowych jak i białek. Asocjacji, które w przypadku długowiecznych osób są genetycznie zakodowane na wiele dekad, powodując automatyzm odruchów warunkowych, zezwalających im lepiej się bronić przed ciągłymi agresjami otoczenia. Ale przytaczać, dotkniętym Syndromem RAM, te znane każdemu sportowcowi względnie aktorowi spostrzeżenia, to tak jak przekonywać ludzi religijnych, wierzących w istnienie Ziemi w Kształcie Placka, do zaakceptowania newtonowskiej formuły prawa grawitacji F = a x m1 x m2/r2.

I jeszcze jedna, końcowa uwaga na temat tej choroby cywilizacyjnej, która warto określić eleganckim skrótem (S)RAM.

Mianowicie w Polsce, na rynku „prawie równoległym”, pojawiła się w roku 2017 książka Artura Dmochowskiego pt. „Afera grypowa”. Jej autor utrzymuje, że wskutek zaniedbań ówczesnego Ministra Zdrowia, dr med. Ewy Kopacz, zaniedbań polegających początkowo na braku zakupu „antyświńskich” szczepionek, a następnie na nie dostarczeniu szpitalom leków przeciw-wirusowych, „nadmiarowo zmarło”, na świńską grypę w Polsce, nie zaledwie 182, jak to polskie źródła medyczne podają, młodych zazwyczaj osób, ale takich młodych osób prawie DWA TYSIĄCE, co wynika z dokładnej analizy statystyki nagłego wzrostu śmiertelności zachorowań na grypę w okresie tej niedawnej pandemii

Patrz filmik https://youtu.be/Aurv2LI-VM0

oraz książka

Afera Grypowa

Otóż dokładnie w okresie tej, ponoć obecnej w całej „Europie + USA” pandemii świńskiej grypy w roku lat 2009-2011, ożywił się bardzo mój (były) kolega z Vancouver, dr (zarządzania techniką) Piotr Bein i jego blog „Grypa 666”. Wychwalał on bezczynność Min. Zdrowia Kopacz w zakresie ochrony ludności przed tą – według mnie wtedy, w znacznym stopniu „wydumaną” przez Światową Organizację Zdrowia – pandemią. Dr Bein zaczął od tego momentu wieścić, podobnie jak w lutym br. RAM na portalu neon24, wzorowane na biblijnych strachach o nadchodzącym Końcu Świata, SZCZEPIONKOWE LUDOBÓJSTWO przygotowywane przez Światową Organizację Zdrowia. (W którym to WHO/OMS pracowała skądinąd w Genewie moja dobra znajoma, mgr farmacji Agathe Wehrli, która mi przed ćwierćwieczem opowiadała, jakie gigantyczne są, wśród Koncernów Medycznych, reklamowo-merytoryczne przekręty, nawet jakiegoś Japończyka, dyrektora ówczesnego OMS, za łapówkarstwo wtedy zwolnili.)

Przecież szczepienia już przed blisko 200 laty zaczęto stosować po to, aby chronić ludność przed wielkimi epidemiami, a zatem i koniecznością stosowania leków na których zarabiają Koncerny Medyczne. Z tego powodu jednorazowe zazwyczaj SZCZEPIENIA TO PRZECIW-BIZNES chcących „utopić ludność w farmaceutykach” Koncernów – dość wyraźnie „podpłacających” antyszczepieniową BABSKĄ HISTERIĘ (to od gr. hystera – macica), ludności lękającej się panicznie nie tylko ukłuć, ale i „świństw” wprowadzanych do organizmu w ramach „szkolenia” jej systemu odpornościowego. I co istotniejsze, te wprowadzane w mikro-dawkach do młodych organizmów „świństwa”, pobudzają do obrony nie tylko przed wybranymi chorobami, ale także czynią układ immunologiczny bardziej czuły i na inne patologie, w szczególności na działalność „przedsiębiorczą” komórek neoplastycznych, których zawsze pewna ilość zachowuje się z okresu pierwszych stadiów dyferencjacji naszych embrionów. Eliminacja zatem szczepień – a lekarze zauważają (patrz 2 artykuły na ten temat w „Newsweek Polska” z początku lutego br.), że dzieci z łatwością asymilują dobroczynne skutki nawet kilkudziesięciu ukłuć w pierwszych latach życia – gwarantuje nam NADEJŚCIE EPIDEMII NOWOTWORÓW MŁODZIEŻOWYCH. Już obecnie bowiem planiści WHO/OMS przewidują, że w ciągu najbliższych 20 lat ilość takich nowotworów zwiększy się o jedną czwartą. I przekroczenie tego Planu WHO to BARDZO AMBITNY CEL POCZYNAŃ, importowanych głównie zza Oceanu, Totalnie Odmóżdżonych roznosicieli anty-immunizacyjnej choroby (S)RAM.

________________________

Marek Głogoczowski filozof, pisarz i alpinista. Urodzony w 1942 roku w Zakopanem, ukończył studia fizyki (UJ Kraków, 1965) oraz geofizyki (UC Berkeley, 1969) ; w latach 1976-81 współpracował, w dziedzinie genetyki populacji i teorii ewolucji z Pr Albert Jacquard oraz Pr Pierre-Paul Grassé , na Uniwersytetach w Genewie oraz Paryż VII; od 1997 roku zatrudniony jako wykładowca i następnie starszy wykładowca filozofii na Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku, gdzie przeszedł na emeryturę w 2008. Jest autorem ponad 200 artykułów, napisanych w pięciu językach, na prawie wszystkie (za wyjątkiem muzyki) tematy i publikowanych w kilkunastu krajach na trzech Kontynentach.

Steele, Anker, Stroun & MG books

180 Komentarzy

Filed under Polityka

180 responses to “RAM – czyli Rozwój Atrofii Mózgów w Cywilizacji TPD

 1. Nawet nie doczytałem do końca, bowiem artykuł jest za długi. To zniechęca leniuchów, bo Polak i tak robi łaskę, że coś przeczyta dla własnego dobra. Praktycznie wygląda na to, że dziennikarze i pisarze powinni płacić swoim Rodakom za to, że raczyli coś przeczytać i posiąść Wiedzę. Ale mniejsza o to. „Szczepionki” są elementem żydowskiego ludobójstwa na Polakach. Dlatego syjonista i banderowiec Duda podpisał ustawę o przymusowych „szczepieniach” przeciwko życiu, będących elementem masowego ludobójstwa. Piszę o tym na swoim blogu w nie dawno zamieszczonym artykule pt. „Smog” http://patriota-tarkowski.blogspot.com/
  Na tym blogu znajdziecie Państwo nie tylko artykuły o charakterze politycznym, ale także teksty wspomnieniowe i satyryczne. Czytając moje satyry można się na prawdę pośmiać, w przeciwieństwie do naszych kabaretów, które stały się niezwykle ponure, a przede wszystkim głupie z przekazem dla debili. Dwa razy w tygodniu, publikuję bajkę dla dzieci. Pozdrawiam, Tarkowski

  Polubione przez 1 osoba

 2. Metro

  Na temat teorii płaskiej ziemi jest fajna piosenka Australijczyka w żółtych gaciach:

  Tak jak śpiewa ten gość od 5:03, okrągła ziemia podminowuje wiarę w Boga. Teoria wielkiego wybuchu lansowana przez aparat naukowy narzuca interpretację świata jako przygodnego, nie mającego żadnego celu. To oczywiście dotyczy również życia każdego człowieka. To wszystko to instrumenty kontroli umysłu narzucone przez masonów. Jedynym powodem istnienia NASA i promowania takich teorii jest ukrycie przed ludźmi kochającego Boga.

  W tekście Australijczyka jest dużo prawdy. NASA to banda kłamców zdolnych do wszystkiego, czego doskonałym przykładem było „lądowanie na Księżycu”.

  Większość część nauki, w tym wszystkie nauki społeczne, to ideologiczna papka używana do ogłupiania społeczeństw. To przekaz quasi-religijny, bez żadnego dowodu, o wyraźnym profilu ideologicznym. Doskonałym przykładem jest teoria ewolucji (makroewolucji) poparta taką samą liczbą dowodów, jaka wspiera teorię o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Marii Dziewicy. Teoria ewolucji to po prostu teoria filozoficzna (religijna) narzucająca swoim ofiarom naturalizm, wiarę w nieistnienie niematerialnej duszy jako dogmat poznawczy. Konsekwencją jest pozbawione wyższego celu życie nastawione na zaspokajanie zachcianek takich jak alkohol, jedzenie, przygodny seks czy zakupy. Zakupy. Kupowanie zakupów.

  Nauka zawsze stanowi ideologiczną broń ośrodków dysponujących władzą w danej cywilizacji. Tak było u Arabów, tak było w chrześcijańskiej Europie, tak jest w Imperium Judeoanglosaskim. Autor, jako funkcjonariusz tej nauki, mimo że podaje się za dysydenta, również musi prowadzić walkie ideologiczną w komentowanym tekście. Z uprzejmości nie wskażę wprost fragmentów tekstu, gdzie tą walkie prowadzi.

  Teoria płaskiej ziemi eksploatuje protest przeciwko takim manipulacjom i narzuconej masom ideologii. Inna rzecz że najczęściej lansowany model płaskiej ziemi nie potrafi wyjaśnić zjawiska nocy, dnia czy wschodu i zachodu słońca. Model najwyraźniej nie jest doskonały 🙂 No i dlaczego samolot z Auckland do Santiago de Chile leci 11 godzin, dokładnie tyle samo co z Denver do Frankfurtu?

  Płaska ziemia to protest przeciwko prostytuowaniu nauki do celów ideologicznych. Faktem jest że teoria ta została wymyślona przez dokładnie te same zgrupowania interesów, które lansują teorię ewolucji. Niemniej sukces teorii płaskiej ziemi świadczy o dobrze rozpoznanym zapotrzebowaniu społecznym. Perfekcyjnie o tym zjawisku opowiada Australijczyk w żółtych gaciach w piosence wyżej.

  Jeśli chodzi o argument z płaskiej ziemi i teorii grawitacji, to Autor najwyraźniej nie zrozumiał. Jeśli ziemia jest płaska to cała teoria grawitacji okazuje się być fikcją. I jest to w sumie zasłużone bo jej autorstwo przypisuje się szarlatanowi Newtonowi.

  Jeśli chodzi o materię szczepień, to warto chyba przypomnieć że Maria Majewska, o której wspomina Autor w tekście, ma wykształcenie, pełniła w życiu funkcje pozwalające na zdobycie dość przyzwoitych kompetencji, i z jej wypowiedzi dostępnych w Internecie wynika że dysponuje solidnym warsztatem. Poza tym, dr Majewska, co unikalne w tym środowisku – sprawia wrażenie osoby posiadającej kręgosłup moralny. Waga opinii w sprawie szczepień filozofa-himalaisty (funkcjonariusza aparatu ogłupiania) oraz dr Majewskiej jest dramatycznie różna. Dobrze aby Autor to sobie uświadomił.

  Polubione przez 1 osoba

 3. obudzony

  Panie Głogoczowski tym artykułem stał się pan adwokatem diabła. Posiada Pan wykształcenie w dziedzinie fizyki, więc dlaczego pisze Pan o szczepionkach?
  Pański artykuł to tak, jakby trafić kulą w płot.
  Jakim prawem deprecjonuje Pan osobę Pani prof PAN Marię Majewską?
  To ona podczas swoich badań odkryła co znajduje się w szczepionkach(rtęć, aluminium, adjuwanty) i poinformowała o tym społeczeństwo. Koncerny farmaceutyczne ,,wściekle” ją zaatakowały i poprzez swoich popleczników wśród izb lekarskich wykluczyły z grona naukowców.
  Nie przyjmuje Pan do wiadomości, że żyje w kraju, gdzie koncerny farmaceutyczne przejęły na własność polską medycynę i to one decydują w jaki sposób należy leczyć, kiedy i ile szczepić i zwyczajnie doją na miliardy polskiego podatnika. Nie istnieją w Polsce niezależne laboratoria, które badają co faktycznie znajduje się w szczepionkach, gdyż robią to same koncerny i nie ujawniają danych dot. skutków ubocznych.
  Nie ma w Polsce niezależnych wydawnictw medycznych, tylko gazetki-reklamujące leki i wszystkie utrzymywane przez międzynarodowe koncerny farmaceutyczne.
  A słyszał Pan jak to w USA i Australii prowadzono dochodzenie prokuratorskie przeciw dwóm osobnym koncernom, gdzie koncerny(decyzjami swoich władz) zlecały zabójstwa lekarzy i osób im niewygodnym, które mówiły to samo, co nasi rodzimi lekarze?

  Proszę sobie oglądnąć filmy z dr. Jaśkowskim z Gdańska, dr. Hubertem Czerniakiem w sieci jest tego mnóstwo i tym osobom odmawia się prawo wykonywania zawodu.
  Oni nie są antyszczepionkowcami, tylko są za dobrowolnością szczepień, więc przed napisaniem artykułu, na temat o którym nie ma Pan pojęcia proszę najpierw poszukać materiałów i wysłuchać dokładnie przeciwników szczepień, a dopiero później pisać.
  Ponieważ osoby, które wymieniłem posiadają wykształcenie medyczne, tytuły naukowe, wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób i zauważyły to samo i jest tych osób coraz więcej to wierzę im, a nie Panu.
  Jeżeli oglądnie Pan 60 godzin materiału w sieci z dr Jaśkowskim, kilkanaście godzin z dr. Hubertem Czerniakiem, tyleż samo z prof. Majewską i Jerzym Ziębą, dopiero może Pan cokolwiek napisać w tej kwestii.

  Polubione przez 1 osoba

  • Z całą pewnością można stwierdzić jedno (na podstawie danych statystycznych krajowych i międzynarodowych Organizacji Zdrowia), że stosowanie szczepień pozwoliło uniknąć wielu epidemii i wszelkich konsekwencji z tym związanych, zarówno chorobowych powikłań, śmiertelności jak i kosztów.

   Powikłania jako skutek uboczny szczepień istnieją od samego początku ich wprowadzania. Czy były i są to nadal informacje zatajane to już inna kwestia (chodzi o interesy koncernów i firm ubezpieczeniowych).
   Czy istnieje plan depopulacji ludzkości poprzez szczepienia -? Być może tak, a być może nie.
   Strona społeczna nie dysponuje żadnymi własnymi instytutami badawczymi, które mogłyby przeprowadzić odpowiednie badania n/t celowej szkodliwości szczepień.
   ___________________

   Wniosek z lektury pańskiego komentarzy nie napawa optymizmem, ponieważ wskazuje na ogromną łatwość manipulowania opinią społeczną przy pomocy wszelkich dostępnych mediów, w tym internetu.

   Łatwość tej manipulacji najlepiej potwierdza ilość zwolenników tak żenującej teorii jak „teoria płaskiej ziemi”.

   Polubione przez 1 osoba

   • Można opublikować art „kontrowersyjny” dla stymulacji dyskusji, ale udział ignoranta Rzeczpospolita w niej to obraza inteligencji. Wczoraj wasz Paziem zawracał gitarę swym błędem gramatycznym w dyskusji mejlowej, dziś zamilkł.
    https://piotrbein.wordpress.com/2018/02/25/dr-pawel-zieminski-zapukal-do-pralni/

    Jesteście na tymże poziomie, co MG pisząc o mnie:
    „Wychwalał on bezczynność Min. Zdrowia Kopacz w zakresie ochrony ludności przed tą – według mnie wtedy, w znacznym stopniu „wydumaną” przez Światową Organizację Zdrowia – pandemią. Dr Bein zaczął od tego momentu wieścić, podobnie jak w lutym br. RAM na portalu neon24, wzorowane na biblijnych strachach o nadchodzącym Końcu Świata, SZCZEPIONKOWE LUDOBÓJSTWO”
    Bezczelne łgarstwo. MG stawia się tu jako bohatera jedynego widzącego przekręt WHO. Od tego zaczęliśmy z Markiem Podleckim Grypę666 w lipcu 2009! Od 30.12.2009 gdy bez pytania o zgodę moją, Podlecki porzucił blog na własność moją, zmieniłem tematykę. Zagrożenie zmyłą pandemii zostało już wtedy zażegnane działalnością grup na całym świecie takich jak polska wokół Grypa666. Wstawiłem nowe motto „Co gorsze, grypa czy kompleks jot?” (kompleks władzy judeocentrycznej), z celem popularyzowania wyników wieloletnich badań:
    https://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/
    https://piotrbein.wordpress.com/2010/06/07/masowe-oszustwo-o-masowej-przemocy/
    https://piotrbein.wordpress.com/2011/08/05/rewizjonizm-odwracanie-rol-i-restytucje-kazus-polsko-zydowski/

    To jest dla MG straszenie o końcu świata? MG w swych gniotach wstawia elementy analne (histeria od macicy, (S)RA

    Kilka lat później, ww. opracowania, gotowe do publikacji w Tomie I monografii Prof. Scherrera nt. ludobójstwa XX i XXI w. zostało zniszczone na jego kompie. Tom I zarezerwował on dla najlepszych prac, wiodących niezależnych badaczy ludobójstwa. Znalazłem się w Tomie I, przybywszy z innej dziedziny (doktorat w stosowanej analizie decyzji). Scherrera prawdopodobnie zamordowali w katastrofie nad Donbasem MH177. Latał regularnie z Amsterdamu do Kuala Lumpur, ws. wydawania swej monografii na niezależnym od żydąłctfa U. Kuala Lumpur i trybunałów ludowych na globalistów i żydłactfo. Od tamtego czasu nie odparł na mejle, a przedtem korespondowaliśmy kilka razy na rok.

    M w bież. wpisie) — czerwone światło dla redakcji. No ale jakie doktorki takie WPS. Ww. prace to wynik wielu lat roboty, przeweryfikowanej przez kilka sympozjów ww. badaczy na poziomie światowym. A WPS myślało, że MG to ktoś i byle co można publikować, bo ma tytuły i parę okładek książek? Oto jaki on nałókowiec:
    https://piotrbein.wordpress.com/2018/01/10/dr-kto-do-diaska-daje-takie-doktoraty-glogoczowski-w-noworocznym-amoku/
    https://piotrbein.wordpress.com/2015/07/26/problemy-starcze-fotelowego-doktora-glogoczowskiego/
    https://piotrbein.wordpress.com/2015/03/03/dr-glogoczowski-robi-dla-zydlackiego-lobby-atomowego-srulo-pentagonu-i-zydobanksterskich-suszp-cia/
    https://piotrbein.wordpress.com/2015/02/21/chwiej-hasbarny-mysli-ze-pracuje-dla-polski-a-podklada-sie-srulom/
    https://piotrbein.wordpress.com/2014/08/24/cos-jest-njet-tak-z-mysleniem-mg-steruje-nim-kahal/
    https://piotrbein.wordpress.com/2014/07/25/dr-marek-glogoczowski-i-wiernipolsce-ale-nie-wps-zlodziejami/

    Parę dni temu włączyłem WPS (jako Blog za Polską racją Stanu) w poczet ludzi i publicystów miesiąca, dziś wywalam. Nie jest naszą racją stanu odurniać nt. ludobójstwa szczepionkowego.

    Jesteście podli i durni dranie publikując prymitywne oszczerstwa na czołowych obrońców narodu przed szczepionkami.

    Wszyscy oszkalowani przez MG mają podstawę prawną żądać od WPS wywalenia jego szmaty, a jeśli nie, to pozwać o przyzwalanie na naruszanie dóbr osobistych. Za podobne w 2015 u Maruchy, ferajna łącznie z adminem dostała szlaban w Kanadzie — z urzędu, zgłosiłem jedynie na posterunek dzielnicowy RCMP.
    Niestety w Polin trza się paprać poprzez kancelarie prawne. Ale gra warta świeczki: po 10 tys. zł kary od łebka. Ile łebków w redakcji WPS? Razy liczba osób oszkalowanych. To już opłacalne dla mecenasa.

    Polubienie

   • Kuraś

    Zgadzam się z panem Kosiurem całkowicie .
    Proszę tylko wspomnę Koklusz .Śmiertelność u dzieci okropna . Po wprowadzeniu szczepień dzieci już na Koklusz nie chorują nie mówiąc że nie umierają na ta chorobę . Kolejna Heinego – Medina praktycznie wygraliśmy z nią dzięki szczepionkom .
    Wszyscy w PRL także i ja dostawaliśmy wszystkie szczepionki jakie tylko można dzięki czemu nie zachorowaliśmy na grużlicę .Komuś te szczepionki PRL zaszkodziły bo mi nie .
    Panie Darku ale was żydzi infiltrują i atak na gąsienicę z oczywistych powodów bo demaskuje ich koszerne bajania .
    Zlikwidujecie szczepienia zlikwidujecie Polaków i o to żydom chodzi .
    I proszę mi tu nie pierd… że na koklusz dziś się nie zachoruje bo nie ma biedy czy warunki sanitarne są lepsze .
    Gówno prawda .Znam przypadki że kilkoro dzieci zachorowało żyjąc w luksusach mimo szczepienia .Na szczęście to margines .

    Polubienie

   • Pimpuś

    UfFFF ! Przebiłem się przez tego gniota wreszcie do końca ! I zrozumiałem TAK TAK zrozumiałem DLACZEGO po Polskich miastach chodzi masa debili z tytułami magistrów i inżynierów !! Dzieje się tak ponieważ wykładowcami są tacy ludzie jak doktor Głogoczowski czy Niesiołowski lub Belka i im podobni. Mamy więcej wyższych uczelni niż Niemcy !! a ilość patentów na poziomie zacofanego kraju z Afryki. Przepis na głupie społeczeństwo : bierzemy dziewczynkę i chłopczyka wmawiając, że muszą się kształcić u wielkich autorytetów naukowych z tytułami profesura lub doktura następnie tworzymy uczelnię wyższą i zatrudniamy opóźnionego umysłowo naukowca ! No i mamy całe pokolenie z dysfunkcją umysłową niezdolne do logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Holokaust umysłowy na Polakach. Czy głupia matka może wychować mądre dziecko ??? Jak Pan myśli Panie Kosiur ?? Takiej prymitywnej i chamskiej manipulacji jaka wstępuje w tym artykule uczyli na kursach dla ZOMOWCÓW ! Wiem bo mi wujek zomowiec opowiadał. Kuraś jeżeli smakuje Ci rtęć to mam kilka starych rtęciowych termometrów. Rzeknij słowo a wszystkie Ci wyślę i będziesz mógł używać rtęci zamiast magi do zupy !

    Polubione przez 1 osoba

   • korekta do grypa666 26 lutego 2018 o 02:13

    „To jest dla MG straszenie o końcu świata? MG w swych gniotach wstawia elementy analne (histeria od macicy, (S)RAM w bież. wpisie) — czerwone światło dla redakcji. No ale jakie doktorki takie WPS.”

    Polubienie

   • @Kuraś 26 lutego 2018 o 07:43
    Guvnopravda. Jest dokładnie odwrotnie, tyś albo żydofarmacka agenciura albo nie znasz angielskiego. Jest mnóstwo badań: epidemia kokluszu zaczyna się PO szczepieniach.
    Heinego – Medina też Wielka Zmyłka żydofarmacji. W PRL — patrz mój koment Przemexowi.
    „Panie Darku ale was żydzi infiltrują i atak na gąsienicę z oczywistych powodów bo demaskuje ich koszerne bajania.” — Sorka, jesteś żydłacką wtyką. Cofam pomówienie o użyteczny idiotyzm. Od 2009 bezbłędnie się wydajecie sukinsyny „antysemityzmem”, o tak:

    https://grypa666.wordpress.com/2009/11/04/sympatetyk-fnbg-szantazuje-beina-za-antysemityzm/
    https://piotrbein.wordpress.com/2009/12/06/plukanie-brudow-szewczyka-dratewki/

    „kilkoro dzieci zachorowało żyjąc w luksusach mimo szczepienia.” — Luksus znaczy ochrona przed „zarazkami”. Dziecko potrzebuje utytłać się w błocie i łajnie końskim, posmakować glebę i korę z lasu, wdepnąć w psie gówno bosą nogą. Nabywanie odporności. Dom luxusowy wypucowany truciznami, gotowanie sterylne — mikroby, podstawa zdrowia mentalnego i fizycznego, zdziesiątkowane. Dlatego też pozbawili nas mikrobów w żarciu — mleko uchate, kiszonki wyeliminowane na Zachodzie (w Polin kwestia czasu, następne pokolenie?).

    W tym temacie patrz Aliaksandr Haretski.

    Polubienie

   • Kuraś

    Drogi panie Bein napisałem to co ja czuję tak od serca w tej sprawie . Czemu pan mnie obraża pisząc bzdury na mój temat bez dowodów tego nie wiem . Za takie słowa żydzi grożą sądem czy adwokatami . Żydem nie jestem także i grożenie jest mi obce a kubeł zimnej głowy na czoło by się przydał panu.

    Polubienie

   • @Kuraś 27 lutego 2018 o 09:55
    Spadaj gnojku.

    Polubienie

   • Metro

    ///Z całą pewnością można stwierdzić jedno (na podstawie danych statystycznych krajowych i międzynarodowych Organizacji Zdrowia), że stosowanie szczepień pozwoliło uniknąć wielu epidemii i wszelkich konsekwencji z tym związanych, zarówno chorobowych powikłań, śmiertelności jak i kosztów.///

    Z całą pewnością powyższe twierdzenie jest nieprawdziwe. Nie ma żadnego dowodu na taki związek przyczynowo-skutkowy. Na wysokim poziomie mówi o tym profesor Więckowski. Ten człowiek zajmował się naukami przyrodniczymi kilkadziesiąt lat i ciągle ma warsztat. Ma też kręgosłup moralny, w odróżnieniu od Marka Głogoczowskiego. Z komentowanego artykułu wyprowadzam wniosek że Głogoczowski nie ma ani warsztatu ani kręgosłupa.

    Jeśli upiera się Pan, że „stosowanie szczepień pozwoliło uniknąć wielu epidemii i wszelkich konsekwencji z tym związanych”, to proszę to udowodnić. Podstawowy mechanizm kłamstwa został zdemaskowany: likwidację epidemii w wyniku wprowadzenia dla mas ludzkich bieżącej wody, kanalizacji i lepszego wyżywienia przypisano właśnie rzekomo dobroczynnemu skutkowi masowych szczepień.

    Poza tym wiemy że statystyka to sztuka kłamstwa. Wiemy że kłamstwem są odpowiednio spreparowane statystyki a zwłaszcza ich obróbka. Podam przykład z branży, na której się trochę znam, to urzędowy i bliższy rzeczywistości poziom inflacji i bezrobocia w Stanach Zjednoczonych.

    http://www.shadowstats.com/imgs/sgs-cpi.gif?

    http://www.shadowstats.com/imgs/sgs-emp.gif?

    Wskaźnik inflacji czy bezrobocia to podobno tylko wynik obróbki obiektywnych danych statystycznych. A jednak oficjalne dane to bezczelne kłamstwo. Wiemy czym jest ONZ. WHO to jej „ministerstwo zdrowia”, oni od początku prowadzą politykę ludobójstwa, dość przypomnieć obowiązkowe skrobanki w Chinach czy dziwne szczepionki w Afryce, dzięki czemu nosicielami HIV bywa tam 40% populacji.

    Dane WHO to raczej nie będzie obiektywny poziom odniesienia. To judeosataniści. Zresztą tak jak BLS który liczy bezrobocie i inflację w Stanach Zjednoczonych.

    Polubienie

 4. obudzony

  Proszę chociażby obejrzeć materiał tego Pana.

  Polubienie

 5. obudzony

  @ rzeczpospolita
  Wniosek z lektury pańskiego komentarzy nie napawa optymizmem, ponieważ wskazuje na ogromną łatwość manipulowania opinią społeczną przy pomocy wszelkich dostępnych mediów, w tym internetu.

  Łatwość tej manipulacji najlepiej potwierdza ilość zwolenników tak żenującej teorii jak „teoria płaskiej ziemi”.
  ……………………………………………………………………………………………………

  Drogi Panie, chyba nie łączy mnie Pan z wiarą w coś tak idiotycznego jak teoria płaskiej ziemi. Właśnie łatwość manipulacji przy pomocy internetu, którą Pan raczył wspomnieć mam na myśli, bo takich sztucznie wymyślanych teorii(przez te same ośrodki) jest o wiele więcej, np: rzekome globalne ocieplenie, rzekome smugi chemiczne, które zatruwają atmosferę, rzekome zbawienie, które oferują niezliczone kościoły na całym świecie, rzekomy holokaust, który odbył się w Oświęcimiu, rzekomy smog, który powodują gospodarstwa domowe i wiele, wiele innych.

  W tekście Pana Głogoczowskiego uderzyło mnie zestawienie tych dwóch nie mających nic wspólnego ze sobą rzeczy, w których o ile w sprawie szkodliwości szczepionek jest mnóstwo dowodów na ich szkodliwość w takiej formie w jakiej je sprzedają koncerny, to tzw ,,teorii płaskiej ziemi”, Pan wybaczy nie będę komentował.

  Właśnie w ten sposób można wymyślić teorię płaskiej ziemi i ,,przykryć” nią prawdziwy problem, jakim jest szkodliwość szczepionek, i tutaj zauważam problem w rozróżnieniu przez odbiorcę – która rzecz jest prawdziwa, a która to ,,fake”
  Jestem trochę zaskoczony, że nie jest Pan w temacie szczepień lepiej zorientowany, ale za to jest mnóstwo tematów, w których się z Panem zgadzam i zdziwił mnie ten artykuł P. Głogoczowskiego, akurat na ten temat.

  Polubienie

  • Nie łączę Pana z wiarą w „płaską ziemię” – to był tylko przykład, że i w taką głupotę ludzie skłonni są uwierzyć.

   Odnośnie szczepień powtórzę raz jeszcze:
   nie dysponujemy żadnymi wiarygodnymi danymi potwierdzającymi ich planową szkodliwość, czy wręcz śmiertelność. Opinie negatywne n/t szczepionek prezentowane przez osoby z wykształceniem medycznym nie mogą być uznane za równoważne badaniom naukowym instytutów medycznych, a badań pod kątem szkodliwości/śmiertelności w wyniku szczepionek nie prowadzi się.
   ________________________

   Mój znajomy (równolatek) doznał całkowitego paraliżu w wieku lat 11. Paraliż nastąpił jednego dnia. Okazało się (po wieloletnich procesach o odszkodowanie i rentę), że do paraliżu przyczyniła się szczepionka przeciw chorobie Heinego–Medina.
   Zawsze istnieje ryzyko powikłań poszczepiennych, jednak ich występowanie stanowi znikomy procent przypadków.

   Gdyby rzeczywiście stosowano plan depopulacji przy pomocy szczepionek, to nie udałoby się zachować takiego procederu w tajemnicy.

   Polubione przez 1 osoba

   • Ciekawy ten spór o szczepienia. Od siebie dodam, że byłem szczepiony w dzieciństwie, ale jedyne powikłania jakie miałem, były wynikiem szczepionki przeciw WZW B. Ale nie było to nic poważnego i zagrażającemu życiu. Tak więc nie mam osobistych powodów by być przeciw idei szczepień samej w sobie. Obowiązek szczepień rzeczywiście jest dyskusyjny, uważam że powinno być prawo wyboru i ponoszenia konsekwencji takowych. Wtedy skończyły by się zarzuty wobec państwa czy lekarzy, że „mordują” dzieci szczepieniami nie pytając rodziców o zgodę. Odpowiedzialność i koszty swoich decyzji ponosiliby już tylko rodzice.

    Po za tym zdarzały mi się krytyczne komentarze wobec szczepień, ale tu muszę uczciwie przyznać, że były pisane pod wpływem „wiedzy” zaczerpniętej z internetu i „niezależnych” badaczy, jak Jerzy Jaśkowski. Jakiego sortu są to „autorytety” nie muszę pisać. W sumie było to powtarzanie za kimś, bez możliwości weryfikacji tych danych. Dostępu bowiem do innych źródeł nie mam. Nie mniej będąc osobą nieufną, podejrzliwą, nawet wtedy miałem dość krytyczny stosunek do tychże rewelacji.

    Polubienie

   • Metro

    ///Gdyby rzeczywiście stosowano plan depopulacji przy pomocy szczepionek, to nie udałoby się zachować takiego procederu w tajemnicy.///

    Oczywiście. Nikt nie mówi o tajemnicy, wszystko jest przeprowadzane oficjalnie.

    Tutaj Bill Gates wspomina o szczepionkach jako metodzie ograniczenia populacji ludzi na ziemi:

    Polubione przez 1 osoba

   • „badaniom naukowym instytutów medycznych” buhaha — Pan Kosiur słyszał o medycynie rockefellerowskiej? Sam ten urywek poniżej totalnie dyskredytuje DK:
    „Odnośnie szczepień powtórzę raz jeszcze:
    nie dysponujemy żadnymi wiarygodnymi danymi potwierdzającymi ich planową szkodliwość, czy wręcz śmiertelność. Opinie negatywne n/t szczepionek prezentowane przez osoby z wykształceniem medycznym nie mogą być uznane za równoważne badaniom naukowym instytutów medycznych, a badań pod kątem szkodliwości/śmiertelności w wyniku szczepionek nie prowadzi się.”

    Patently wrong, doubly so! There is a wealth of papers, studies, reports on the subject. Prof. Majewska w swych rozsyłkach do publicystów zawsze podaje podkładki. Obviously, DK does not read English. Steki pod jej adresem u MG są absurdalne! Jak pisałem, Pani Profesor (i wszyscy in. „antyszczepionkowcy”) ma podstawę pozwać MG i publikatorów jego szmaty propagandowej o zniesławienie i co tam jeszcze.

    Widzę na blogu PiotrBein zrobiliście sobie „sławę” – alarm o was z użytecznym idiotą (założenie przychylne dla MG, znam go od lat, agenciurą nie jest) jest już w 10 najczęściej czytanych, a wczoraj wrzuciłem.

    Dr Jaśkowski też zapodaje w jęz. ojczystym, co przyswoił z obcej literatury. MG tego nie robi, często rozwala czyjąś solidną robotę swą pseudo-filozofią. Filozofia matka nauk opiera się o kanon prawdy, a tej ze świcą szukać w gniocie MG.

    Tragedią Polaków jest to, że sami nie zdołają wyszukać i przetrawić w obcych językach, potrzebują łyżeczką do buzi, Na tym żeruje żydłactfo nie tylko ze scypionkami. Poziom świadomości na inne tematy, dość dobrze znane publice za granicą, podobnie jest żenujący. To się rozciąga na sferę historii, polityki itd. Dlatego Polacy są jednym z najbardziej skundlonych narodów w Europie.

    W takiej sytuacji nie dziwcie się, że Polacy są szczurami laboratoryjnymi podczas gdy Zachód oczekuje na swą kolej: świniok H1N1 w 2009 (testowanie na bezdomnych), nielegalne na Zachodzie testy wszczepów kardiologicznych (info od znajomewgo lekarza w Polin). GMO (lider w jewżopie), pilotaż projektu nano-metale dla 5G poprzez obowiązkowe szczepienia…

    W takiej sytuacji, żydo-agenciury zakokluszone tarzają się jak prosiaki w błocie na ignoranckich forach ignoranckich redakcji typu WPS, żerując na użytecznych niedoedukowanych idiotach. Dla MG to też idealny grunt.

    Polubienie

   • @przemex 26 lutego 2018 o 14:13
    Zdumiałeś mnie. Racjonalny na inne tematy, tuś w ciemnogrodzie.
    To nie spór, tylko bezczelna załgana szmata propagandowa. MG podobnie reklamuje przemysł zatruwania atomowego i inne świnstwa przeciw ludzkości. Podałem linki do krytyk jego działalności.

    W dzieciństwie mieliśmy szczepionki testowane przez naszych specjalistów, produkowane przez nasz przemysł. Dziś żydofarmacja wkłada w scypionki co chce dla ludobójstwa gojów — od środków ubezpładniających, po nano-metale potrzebne w technologii 5G jako przewodnik w organizmie człowieka.

    Moja żona jako dziecko była zaszczepiona na ospę i mało nie umarła, jedyna w szkole. Każdy organizm jest inny, to co tobie nie zaszkodzi, może zabić, okaleczyć trwale jakiś procent szczepionych. Ponadto nasze organizmy były silniejsze — lepsze żarcie, czystsza woda i powietrze, mniej radiacji i pól elektromagnetycznych oraz RF, osłabiających człowieka. .

    „powinno być prawo wyboru i ponoszenia konsekwencji takowych” — Do konsekwencji należy wyłączenie okaleczonego z użyteczności społecznej. Żydofarmacja niedopuści do odpowiedzialności rodziców, gdyż koszty rujnowałyby rodziny, zatem obarczają społeczeństwo odpowiednimi ustawkami.
    Nie da się zwolnić popychaczy szczepionek od odpowiedzialności prawnej, gdyż oni znają konsekwencje lub mają zdolność poznać. Konwencja o ludobójstwie. Gdyby naród znał prawdę, 10 mln chłopa ruszyłoby na w-szawę z widłami. Przymusowe szczepienia na coś tam w Indiach zabiły prawie 50 tys. dzieci, aż rodzice zakatrupili własnymi rękoma ichnie sanepizdy.

    Żydokorporacje znają również konsekwencje radiacji, GMO, mikrofal… Wiadomo że namolnie i bezczelnie zatajają — czy to zwalnia społeczeństwo od ochrony swych nieświadomych członków? — tylko społeczeństwo użytecznie durnych samobójców. Wszelkie programy, ustawki, propaganda „wyboru” są de facto ludobójcze wzgl. nieuświadomionego segmentu narodu. Wszelka redukcja i tak nadwyrężonej bio-substancji Narodu jest przyzwoleniem na Jego wymarcie. Czy to nie dziwne, że układa się to w plan NWO i drastycznej redukcji ludności?

    Dr Jerzy Jaśkowski jest wysokiej klasy medykiem niezależnym od medycyny rockefellerowskiej. Co wiesz o tym, skoro nie znasz anglojęzycznej literatury, musisz polegać na info z drugiej ręki?
    „Jakiego sortu są to „autorytety” nie muszę pisać.” — Niestety świadczy gorzej o Tobie niż o nich. Zapodawaczy dla niegramotnej polskiej publiki jest więcej: Majewska, Zięba, Czerniak — wszyscy na topie na poziomie światowej. Cudze chwalicie, swego nie znacie…

    Tym Ludziom będziecie stawiali pomniki, ale może za późno dla Narodu. Bo widzę i na WPS, że Polak nie mądrzeje po szkodzie. Kampania anty-H1N1 w 2009 obudziła Polaków do akcji (wysoko w czołówce światowej na dziś), ale niestety zbyt małą masą, by stać się krytyczną. Ciemnogrodzianie jak tutaj przyczyniacie się do odwrotnego niż próbuje wcisnąć MG: ludobójstwo na narodzie polskim. Który z was wie o przymusie szczepień dla wszystkich, począwszy od br.?

    Patrz inny mój koment nt. exploatacji ignoranckich Polaków przez ż-korporacje (i trolli tychŻe, jakich macie paru tutaj).

    Polubienie

 6. andrzej

  @obudzony
  Pan filozof Głogoczowski w swoim artykule – wywodzie z zamysłem przeciwnikom szczepień dokleił fanatycznych wyznawców tak zwanej płaskiej ziemi, aby tym zdeprecjonować tych pierwszych.
  Nie jest to pierwszy raz, kiedy ten pan promuje szczepienia nie bacząc na opinie kompetentnych osób w tej materii.
  Oj filozof, filozof, czas na tą prawdziwą emeryturę i tylko proszę nie zapomnieć o zaszczepieniu się, a na co, to pozostawiam Panu!

  Polubione przez 1 osoba

 7. Pingback: Wkrótce po uznaniu WierniPolsceSuwerennej za blog miesiąca, opublikowali oszczerstwa Głogoczowskiego na czołowych działaczy przeciw szczepieniu Polaków | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

  • 1-szy raz re-blogowałem z WPS by se dupę podetrzeć 😦
   tylko w przeddzień umieściłem was w poczecie publicystów miesiąca za całokształt, spadliście w kategorię kompromitacji narodowych, obok PrawdaDlaPolaka, przydupasa chrabji Potockiego… też publikował sporo dobrego, też wystarczyła jedna mega-wpadka, mierząca w przetrwanie narodu
   wdepnęliście w szambo ignorancji, trudno będzie dawać wiarę waszym publikacjom…
   Dariusz i Paweł, nie wiem jak naprawicie relacje, dobre przez wiele lat

   Polubienie

 8. Panie Paziem, groził pan niedawno w dyskusji mejlowej:
  „On Friday, February 23, 2018, 2:42:07 PM PST, Paweł Ziemiński:
  Co się komu i na czym zaciska, to się niedługo okaże panie Bein.”

  Polubienie

 9. Edward


  ks.prf.Tadeusz Guz.

  Polubione przez 1 osoba

 10. andrzej

  @Kuraś
  Won od mojej osoby niemiecki parobku i sekso-zboczeńcu! Naucz się najpierw poprawnej ortografii zanim zaczniesz łazić po różnych blogach.
  Spieprzaj dziadu … u!

  Polubione przez 1 osoba

  • Kuraś

   Nie powtarzaj pisowskich haseł agencie . Twoją kulturę pokazałeś .Sami się zdradzacie waszymi wyuczonymi hasłami .Bez odbioru .

   Polubienie

 11. andrzej

  Won!

  Polubione przez 1 osoba

  • Kuraś

   Jeżeli teraz WPS nie będzie rozróżniał prawdziwych patriotów którzy chcą dobra Polaków popierając szczepionki od pejsatych kurew agentów Mossadu którzy szczepienia krytykują to dla WPS nie ma ratunku .

   Polubienie

 12. Metro

  Teraz ja o szczepionkach. Przyznam że wcześniej nie zrozumiałem tekstu Głogoczowskiego, myślę że rację ma /obudzony/, który twierdzi że zamiarem Głogoczowskiego było przyrównanie wierzących w płaską ziemię z osobami sprzeciwiającymi się przymusowi szczepień.

  Zbrubsza po kolei.

  1. ///Przecież szczepienia już przed blisko 200 laty zaczęto stosować po to, aby chronić ludność przed wielkimi epidemiami, a zatem i koniecznością stosowania leków na których zarabiają Koncerny Medyczne.///

  Nie ma żadnego dowodu na zależność przyczynowo-skutkową pomiędzy wprowadzeniem szczepień a likwidacją plag chorób zakaźnych. Czasami istnieje związek chronologiczny pomiędzy wprowadzaniem szczepionek a zanikiem epidemii, ale tylko czasami.

  Dr Głogoczowski otarł się o biologię. W szkołach uczy ich się o wielkich epidemiach dziesiątkujących ludzkość w erze przedszczepionkowej. Chorób było mnóstwo: tyfus, cholera czy szkarlatyna, itp.

  Teraz ludzie nie chorują na błonicę, krztusiec, odrę – bo mamy szczepionki. Ale nie ma szczepionki na tyfus, cholerę czy szkarlatynę. Dlaczego nie chorujemy na te choroby? Podobno dlatego że mamy lepsze warunki sanitarne i lepiej się odżywiamy. Powszechny jest dostęp do bieżącej wody oraz do kanalizacji.

  To oczywiście głupie wyjaśnienie. Nie wiem czy dr Głogoczowski otarł się w swojej karierze naukowej z metodologią nauk. Powinni tam uczyć narzędzia zwanego brzytwą Ockhama. W jednej z interpretacji mówi ona: wśród dostępnych alternatywnych wyjaśnień jakiegoś zjawiska za prawdziwe należy uznać wyjaśnienie najprostsze.

  Które wyjaśnienie jest prostsze?
  A. Epidemie błonicy, odry i podobnych chorób, na które są szczepionki – zostały wyeliminowane dzięki szczepionkom, zaś na inne, na które nie ma szczepionek (np tyfus, cholera, szkarlatyna) – dzięki poprawie wyżywienia i warunków sanitarnych.
  ALBO
  B. Epidemie odry, szkarlatyny, cholery i innych chorób zostały wyeliminowane dzięki poprawie wyżywienia i warunków higienicznych. Szczepionki nie były przyczyną wyeliminowania żadnych epidemii.

  Sądzę że prostsze jest wyjaśnienie drugie. Potwierdzają je podobno nawet szczegółowe dane z różnych krajów. Dlatego drugie wyjaśnienie uznaję za prawdziwe. Szczepionki nie chronią przed żadnymi epidemiami wbrew twierdzeniom Autora.

  Dariusz Kosiur nie ma racji twierdząc, że nie ma dowodów szkodliwości szczepionek. Obaj jesteśmy ignorantami więc odesłałbym do tekstów z literatuchy fachowej. Takie badania jednak istnieją. Mówił o tym, napisał chyba zresztą książkę, przywołany wyżej profesor Wiąckowski, wspominała Dorota Majewska.

  Nie ma za to żadnych dowodów potwierdzających dobroczynny wpływ szczepionek na ludzi. I to jest problem.

  Nie wiem, czy p. Kosiur otarł się w swoim życiu o metodologię naukową. Znowu przywołam fundament chrześcijańskiej metodologii naukowej, brzytwę Ockhama, w innej wersji.

  Za istniejące należy przyjąć to:
  – co jest oczywiste, oraz
  – co zostało w sposób nie budzący wątpliwości udowodnione, oraz
  – co zostało potwierdzone autorytetem „Pisma świętego”.

  Do której grupy p. Kosiur zalicza związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy wprowadzeniem szczepionek a likwidacją epidemii chorób zakaźnych?

  Polubione przez 2 ludzi

 13. Metro

  2. Dr Głogoczowski ociera się o debilizm twierdząc, że Wielka Farmacja szczepiąc ludzi (co ma rzekomo eliminować choroby) strzela sobie tym samym w kolano, bo dzięki temu mniej zarabia na chorobach, którym szczepionki rzekomo zapobiegają.

  Wiemy że Wielka Farmacja dysponuje olbrzymią siła polityczną. Koszt wytworzenia szczepionki to parę groszy, koszt w detalu to np. 100 zł. Dodatkowo koncerny te nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za negatywne skutki działania sprzedawanych przez nie trucizn. Jakiekolwiek odszkodowania płacone w różnych krajach są fundowane przez rządy a nie przez Wielką Farmację.

  Głogoczowski twierdzi że tak potężne instytucje, zarabiające na chorobach, sprzedają szczepionki wbrew własnym długoterminowym interesom? Prezesi i właściciele koncernów farmaceutycznych nie rozumieją swojego biznesu a rozumie go Marek Głogoczowski?

  A może bardziej prawdopodobne jest inne wyjaśnienie? Szczepionki powodują choroby i dlatego Wielka Farmacja na całym świecie nasila PRZYMUSOWĄ kampanię szczepień korumpując przy tym konowałów, czynowników i pismaków?

  Czy Głogoczowski, jako biolog, wie że trzysta lat temu praktycznie nie było nowotworów? Nie było wtedy również szczepionek. Czy dzisiejszą powszechność nowotworów mamy łączyć z brakiem szczepień czy może z eskalacją szczepień?

  3. Głogoczowski przywołuje jakoby żelazne prawo Paracelsusa, który miał twierdzić, że małe dawki trucizn są korzystne dla zwierząt i ludzi(?).

  Być może istnieje taka zależność w doniesieniu do niektórych substancji. Jednak porzucono już leczenie syfilisu poprzez nacieranie rtęcią, a ta metoda została wynaleziona pięćset lat temu i stosowana była przez parę wieków. Za życia Głogoczowskiego zrobiły karierę plomby z amalgamatu, paskudztwa zawierającego rtęć. Zębolodzy najpierw ładowali amalgamat ludziom do zębów a potem doradzali wyrwanie tych pląb właśnie z powodu permanentnego wydzielania drobnych dawek rtęci do krwiobiegu. Drobne dawki rtęci codziennie we krwi nie były korzystne?

  Pozaeuropejscy Judeoanglosasi codziennie piją wodę z fluorkiem sodu. Ta substancja w dużych dawkach jest trucizną podawaną szczurom. W drobnych dawkach powoduje przeliczne choroby zwyrodnieniowe, wpływa także na mózg między innymi zwiększając pasywność i likwidując buntownicze myśli. Gdzie tu jest dobroczynna dawka trucizn w małych dawkach?

  Prawo Paracelsusa, o ile faktycznie istnieje i odnosi się do ludzi, z całą pewnością nie ma charakteru uniwersalnego.

  4. Głogoczowski przytacza dane z Węgier o zmniejszeni przypadków zespołu Downa o 20% w 1986 roku i wiąże to z ekspozycją Węgrów na pyły radioaktywne pochodzące z Czarnobyla. Taka zależność ma być potwierdzeniem działania jakoby żelaznego prawa Paracelsusa.

  Czy to nie jest żart? Ta jakoby zależność to korelacja czy regresja? Może dowiemy się coś więcej, czy ten sam efekt wystąpił w innych miejscach, do których trafiła radioaktywna chmura z Czarnobyla? Mamy jakieś dane z przestrzeni? Mamy dane z dłuższej perspektywy czasowej z Węgier?

  Myślę że dr Głogoczowski publikując takie brednie daje świadectwo, że traktuje czytaczy swoich wypocin jako stado bezmyślnego bydła. Dlatego go nie lubię.

  Głogoczowski – ja was nie oskarżam o atrofię mózgu. Sądzę że zaprzedaliście duszę diabłu.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Celująca riposta debilowi ze skefirzałym mózgiem (rżnie rzekomo 20-latki buhaha). Dodam, że jak to u żydłactfa, rzadko mają jeden cel. W przypadku szczepień (kolej wg zgadniętych priorytetów żydłackich):
   1. Ludobójstwo.
   2. Technologia 5G z nano-metalami wprowadzonymi poprzez szczepienia – preludium do więcej ludobójstwa i w koncu do transhumanizmu.
   3. Profit ze scypionek i chorób potem, ze zniewolenia umysłowego w 5G.
   4. Zaczipowanie (aktualne podczas świnioka w 2009, wyparte przez 5G z nano-metalami).

   Polubienie

  • kuraś

   Na Boga żydowskiego .W kwestii tych 20 latek to był żart . Chciałem pokazać tylko ze doktor mimo wieku ma krzepę chodzi po górach itp .

   Polubienie

 14. Metro

  Z dedykacją dla dra Głogoczowskiego:

  Polubienie

 15. Metro

  Do rozważenia:

  Polubione przez 1 osoba

 16. Incoguto

  Dziękuję @Andrzej, @wybudzony, @metro, że tu jesteście i bronicie Polaków przed zalewem propagandy szczepionkowej.. @kuraś może jakieś rzeczowe argumenty w sprawie szczepień a nie zgrywać pożytecznego (dla mafii farmaceutycznej) idiotę, Mój komentarz w sprawie szczepień coś nie przeszedł, czyżby w tym temacie jest cenzura?

  Polubione przez 1 osoba

 17. Kuraś

  Zresztą nie chcecie .Nie szczepcie swoich dzieci . Tylko potem nie płaczcie jak wasze dzieci zachorują na Medinę czy Koklusz lub gruzlicę .Wy skończeni idioci szukający dziury w całym .Ci najwięksi opluwacze szczepionek dał bym wam możliwość wyboru abyście swoich dzieci nie szczepili i śmiałbym się do rozpuchu gdyby wasze dziecko umarło na jakąś nieuleczalną chorobę .Może wtedy durnie szukające dziury w całym coś byście się nauczyli .

  Polubienie

 18. Wojwit

  Ludzie, zastanówcie się na serio czy cokolwiek zmieni w waszym życiu to na jakiego kształtu Ziemi żyjecie? Oprócz świadomości istnienia… Plujecie jedni na drugich, bo jedni wierzą świecie w to, co do wierzenia im podają w szkole i merdiach od oseska a inni przeciw temu się burzą. Kiedy zrozumiecie, że przyjmujecie w zasadzie wszystko to, co wam jako WIEDZĘ zapodają NA WIARĘ? Czemu uważacie, że np. III zasada dynamiki Newtona zachodzi także w PRÓŻNI i nieważkości (zakładam hipotetyczne istnienie jakiejś KOMPLETNEJ próżni)? Bo tak wam powiedziano na lekcjach fizyki, czyż nie? A może sami robiliście doświadczenie w próżni przy braku ciążenia? Nie, to czemu jesteście gotowi z pianą na ustach zapluć się w zakrzykiwaniu kogoś twierdzącego, że rzeczona III zasada dynamiki w warunkach podanych powyżej nie zachodzi? Albo wróćmy ma Ziemię. Kto z was latał tak wysoko nad powierzchnią Ziemi i WIDZIAŁ ją z takiej wysokości, by mógł sam się empirycznie przekonać, jak wygląda i mógł sam sobie uczciwie udzielić odpowiedzi na pytanie o jej kształt? Sam sobie, bo każdy, któremu by o tym powiedział (a ten drugi tak wysoko nie latał, by móc to zobaczyć), przyjmował by informacje od niego na wiarę. Nie piszcie mi o zdjęciach etc., bo obiektyw i kamera oraz obróbka cyfrowa obrazu + efekty komputerowe potrafią wykreować efekty 7D, a zrobienie z karła olbrzyma, z chudego – grubasa czy z przeciętnie urodziwej kobity tzw. seksbomby, to spece od iluzji potrafili już sto lat temu ze sporym okładem.
  Przestańcie się więc obrzucać wyzwiskami jak dzieci na podwórku i rozważajcie to czego dowieść umiecie, na dodatek na tyle sensownie, by można było wasze tezy sprawdzić EMPIRYCZNIE.

  A poza tym skąd wiecie, że nawet to, czego doświadczacie zmysłami nie jest złudzeniem? 😉

  Polubione przez 1 osoba

  • Kuraś

   Na youtube jest taki swiadek Jehowy który może już z 50 filmików nakręcił gdzie uzasadnia że ziemia jest płaska a jej płaskość to dzieło szatana . Nawet to udowadnia w szczegółach .
   Kiedyś mu odpisałem że ziemia ma kształt penisa to mi odpisał .
   ” Wcale bym tego nie wykluczał „.
   ha ha ha .

   Polubienie

  • Kuraś

   To już mój ostatni wpis bo PZ mnie zabije .Taka uwaga .Gdybyś wiedział co to jest koklusz nigdy byś takiego nicku sobie nie wybrał .
   Ja zachorowałem w wieku lat 20 będąc na niego szczepionym .Męczył mnie 2 lata .

   Polubienie

  • Efekt scypień na koklusz777?
   Ty ze srulowych neo-ubeków? Agenciura żydo-farmacji scypionkowej?
   Jak Paziem, masz trudności z fleksją. W polskim wołacz jest „Beinie!”.
   Nazwiska się nie wybiera, durnotę jak najbardziej.

   Polubienie

   • paziem

    Jeszcze raz proszę sobie przeczytać: świat nie jest Beinocentryczny!

    Polubienie

   • @paziem 27 lutego 2018 o 08:36
    nie biegam, translation please… serio
    chwiej zaczepia po nazwisku a chwiejny moderator przyzwala i odszczeknąć się nie można! to dopiero zachwiana równowaga mentalna!!!

    skoro nie zrozumiał pan Paziem z mejla, coś na od-Ziemińcentryczenie: poprawną polszczyzną nie piszemy „nie czyni język takim a takim”, tylko „nie czyni języka takim a takim” — pytać dzieci szkolne panie Paziem

    Polubione przez 1 osoba

 19. Incoguto

  Sam sobie zaprzeczyłeś @kuraś, co ci za ochronę dała szczepionka skoro i tak się rozchorowałeś, chłopie trochę logiki! I chyba Ci te szczepionki trochę zaszkodziły na mózg jednak…

  Polubione przez 1 osoba

  • Kuraś

   Czemu zaprzeczyłem .Przecież szczepionka nie zagwarantuje ci na 100% że nie zachorujesz .Miałem pecha i tyle . Na inne grożne choroby jednak już nie zachorowałem dzięki szczepieniu .
   Mnie jedno zastanawia .Metro tutaj Gatesa wkleja że niby mówi ten żydek o szkodliwości szczepionek .
   Metro kto za PRL widział Gatesa a była szczegółowa książeczka szczepień przymusowych .
   Też cię mama prowadziła na szczepienia .Dzięki szczepieniom żyjesz i jeszcze na nie narzekasz .

   Polubienie

 20. andrzej

  … Je … Henryka Ptasznika / TPD / Wężu, etc. – weź gumowy młotek i walnij się w ten twój zapijaczony, głupi, wulgarny, seksiarski pucyn.

  „Jeżeli teraz WPS nie będzie rozróżniał prawdziwych patriotów którzy chcą dobra Polaków popierając szczepionki od pejsatych kurew agentów Mossadu którzy szczepienia krytykują to dla WPS nie ma ratunku .”

  Od kiedy Pan tak martwi się o WPS, bo po Pana wpisach na innych blogach tego nie widać?

  Dalej – cytat z ww. Pana wpisu pod moim adresem:

  „Ty kurwo pejsata chcesz Polaków dobić aby nie chodzili na szczepienia .Ty jebana kurwo pejsata pod nickiem andrzej spotkaj się że mną na żywo ty pejsata kurwo. Wybierz miejsce to ci ten ryj pejsaty obije że przez 100 lat nie wstaniesz .”

  Do Pana Administratora!
  Proszę usunąć wpis trolla o pseudonimie: Kuraś, zawierający ww. cytat.
  W przeciwnym wypadku zostaną podjęte środki prawne w stosunku do ww. prowokatora.
  andrzej

  Polubione przez 1 osoba

  • Kuraś

   Mogę przeprosić za ostrych słów użyłem ale sprowokowałeś mnie wpisem który mnie obrażał i mówił o mnie nieprawdę na mój temat .Wpis twój wydrukowałem także jak masz na to czas idz z tym do sądu . Udowodnię że ty pierwszy zacząłeś mnie obrażać .Więcej w tym temacie nie ma nic do powiedzenia .

   Polubienie

   • paziem

    Panie Kuraś, TPD ….miej pan trochę wstydu, bo o honorze nie wspomnę, i daruj nam twoje wulgarne i nic nie wnoszące komentarze. Bo nie „chcem, ale muszem” i bedę cię regularnie usuwał, gdyż nie szanujesz zasad, śmiecisz i ze wszystkich sił usiłujesz zaszkodzić portalowi.

    Polubione przez 1 osoba

   • kuraś

    Panie Pawle napisałem do pana emaila i wszystko mm po mm zgodnie z prawdą wyjaśniłem .Na odpowiedz nie liczę ale chociaż na poświęcenie 20 sekund na przeczytanie to mam nadzieję .

    Polubienie

   • @paziem 26 lutego 2018 o 22:21
    portal WPS sam sobie zaszkodził, publikując beznadziejnego gniota MG, przyklaskując mu i chwaląc się na Neon24, gdzie rozsądni też was zmasakrowali
    STOPnop modli się za was z dziesiątkami jeśli nie setkami tys. rodziców poszkodowanych scypieniem dzieci i/lub przerażonych nadchodzącym piekłem
    jak mówilem w dyskusji mejlowej, jesteś pan współwinny dylematu WPS; nie zareagowałeś na badziewnego gniota, od wczoraj — ostrzegłem w komentach
    żeś się pan ambicjonował durną scysją między nami — teraz dopiero straciliście!
    trza było to badziewie wywalić, a tak archiwialnie zarejestrowały nie do wymazania z reputacji
    na dodatek pański durny kolega redakcyjny gówno się znający na scypionkach i plaskiej czy okrągłej ziemi (dziób pierwszy się pokazuje na horyzoncie buhaha a nie najwyższa część statku!) nadal bredzi w komentach przypieczętowując sromotną klęskę propagandową WPS

    Polubienie

   • @paziem 26 lutego 2018 o 22:21
    jeszcze jedno
    szczyt hipokryzji, że admin dyscyplinuje forumowicza, a dopuścił tak skandaliczny wpis!

    Polubienie

  • „Jeżeli teraz WPS nie będzie rozróżniał prawdziwych patriotów…”

   tak piszą trolle prowadzący użytecznie durnych adminów, to samo było u Maruchy, ostrzegałem, nie posłuchał unosząc się chorą ambicją i ego, wpadł w szambo agenciurskie (dwa razy!), dziś ma szlaban w Kanadzie, opcja dla mnie pozwu z paru para

   z yntylektem redakcji WPS, podobne im grozi, ostrzegłem jak bliźniemu swemu

   Polubienie

 21. Incoguto

  Biedny @kurasiu, szczepionka ci nic nie gwarantuje, ale przechorowanie choroby np odry w dzieciństwie daje ci odporność na całe życie.Na te inne groźne choroby możesz jeszcze zachorować, zgłoś się po dawki przypominające do przychodni, bo zapewne Ci już odporność nabyta wygasła,

  Polubienie

  • Żadnych szczepionek! Kuraś jesteś kutas, ale aż tak źle Ci nie życzę. Rozumiem, musisz na chleb zarobić…
   Serio!
   Poczytaj o wzmacnianiu odporności. Jeśliś stary, absolutnie żadnych scypień, obok noworodków i ciężarnych, najbardziej zagrożona grupa. Żona była świadkiem: starsza śp. znajoma w domu starców dostała scypionkę na grypę, mało nie odeszła, a silna szkocka żywotna kobita była.

   Polubienie

 22. Jurek

  Odnośnie szczepionek mam kilka refleksji.
  Moi rodzice i w ogóle cała rodzina pochodzą z Wołynia. W trakcie rozmów z najstarszymi nie słyszałem, by umarło jakiekolwiek dziecko z powodu choroby. Zginął tylko jeden chłopczyk 5 letni, gdy wpadł do rowu z wodą. Dziadkowie i ich rodzeństwo umierało grubo po 85 latach. Bez szczepień . Wcześniej umarli tylko Ci, których zamordowali banderowcy lub hitlerowcy.

  Moi rówieśnicy, w połowie przetrzebieni, Aż strach się bać. Owszem, jestem poszczepiony dopiero w szkole podstawowej, ale niestety nie dostaliśmy szczepionek na zawały, udary, raki, miażdżyce.
  Dlaczego, jeśli jest jakakolwiek troska o nasze zdrowie, nie wstrzykuje się fenolu twórcom żywności, producentom żywności, producentom przedmiotów , producentom ewangelii żywieniowych ?

  Podstawowe skuteczne terapie w leczeniu chorób przewlekłych, to usuwanie pasożytów, grzybów, amalgamatowych zębów, odtruwanie z fluoru, rtęci i aluminium.
  Po ich zastosowaniu, małe dzieci natychmiast wychodzą z astmy, tzw. ADHD, autyzmów, młode kobiety odzyskują płodność a więc tych schorzeń, które obarcza się działaniem szczepionek.

  Dzieci mojego rodzeństwa – wszystkie obarczone są przeróżnymi alergiami, początkami chorób przewlekłych mimo, że dzieciństwo przeżyły na żywieniu peerelowskim. Oczywiście szczepione już za judopolonii.

  Moje 2 wnuczki nie mają żadnej alergii. Jako jedyne nie dostały szczepionki.

  Może tyle. Nie potrzebny jest mi żaden Pan Jaskowski ani Pan Gąsienica.
  pozdro

  Polubione przez 2 ludzi

  • To jest tzw. wiedza ludowa. Zaiste, lepszej nie ma. Świetny koment, Jurku.

   Polubione przez 1 osoba

  • No, właśnie, to jest „wiedza ludowa” – ludowe mędrkowanie, którego nie stać na pogłębioną refleksję. Dlatego pomija fakt śmiertelności niemowląt oraz dzieci, gdy dostęp do ochrony zdrowia był znikomy. Przeżywali najsilniejsi, najzdrowsi – selekcja naturalna – niemal jak „wolny rynek”.

   A czy wiecie Komentatorzy, że czołowe, najbogatsze państwo świata – USA, ma jedną z najwyższych śmiertelności noworodków – właśnie z powodu braku dostępu do ochrony zdrowia, który jest rezultatem społecznej biedy. Ale to jest wolność. Takiej wolności chcecie?

   Polubienie

   • Wojwit

    Nie, Panie Kosiur, proszę jeszcze raz bez emocji i negatywnego nastawienia przeczytać wpis Jurka, a potem jeszcze raz, dokładnie. Wtedy Pan wychwyci kwintesencję jego wpisu, że: „W trakcie rozmów z najstarszymi nie słyszałem, by umarło JAKIEKOLWIEK DZIECKO z powodu choroby. Zginął tylko jeden chłopczyk 5 letni, gdy wpadł do rowu z wodą. Dziadkowie i ich rodzeństwo umierało grubo po 85 latach. Bez szczepień . Wcześniej umarli tylko Ci, których zamordowali banderowcy lub hitlerowcy.”
    To jest WIEDZA EMPIRYCZNA tych, którzy to widzieli, tego doświadczyli. Oczywiście Jurek przyjął ją od bliskich „na wiarę”, bo MIAŁ DO NICH ZAUFANIE – znaczy, że to co mu przekazali przyjął jako oczywistą prawdę i nam tę wiedzę przekazuje jako głos w dyskusji. Czemu Pan to neguje? Gdzie Jurek napisał o selekcji naturalnej? Chyba, że za selekcję naturalną uznaje Pan efekty niemieckiego i banderowskiego ludobójczego bandytyzmu, ale o taki cynizm jednak Pana nie podejrzewam…

    Polubione przez 1 osoba

   • Guvno pan wiesz o USA. Niech dadzą ludziom pracę, sens życia i zdrowe warunki naturalne. Za Trampka, zlikwidowali barierę prawną eko-rozboju korporacyjnego. Żarcie tam jest beznadziejne, woda normalnie zatruta, ludność oddycha i odżywia się (w żarciu GMO, już 100% zaopatrzenia) glifosatem, warunki socjalne dla co najmniej 1/3 ludności spadly do granicy ubóstwa w ostatnich 10 latach. Psychotropy, dragi, alkohol. Wszystko wg planu żydłackiego. I pan wierzysz że to się naprawia scypionkami!

    Klepiesz pan żydłacką propagandę dobijania Amerykanów. Won do chujeckiego & Kowalskiego! I nie pierdol pan, że nie ma scypień;
    https://www.cdc.gov/vaccines/schedules/hcp/imz/child-adolescent.html
    Śmiertelność noworodkow od tych scypień obszernie dyskutowała dla zakutych pał jak DK… szukaj „Majewska” na Grypa666.
    Teraz żydłaki chcą zrobić jeszcze większą masakrę… Ludzie znający temat są przerażeni. Lata temu 1 na 100 tys. dostawał dzieciak autyzmu, przeważnie od scypień. Dziś jest 1 na 50. Za paredziesiąt lat ma być ok. połowa Amerykanów (o ile pamiętam) chora w dojrzałym wieku — od scypionek!

    Panie DK, stajesz się pan niebezpieczny dla otoczenia, może jedź pan nad Jordan, jakby polecił pana przydupas Paziem. Jużeś pan pokazał expertyzem Polakom i Słowianom, basta!
    Obowiązkowe szczepienia dzieci w Polin od 2017: ponad 3000 zgonów i ciężkich powikłań. To jest ok. 5% do 10% naprawdę zaszłych, bo ż-farmacja z sanepizdami tamują zgłaszanie. Czyli ponad 30 tys. dzieci na rok! To nie ludobójstwo panie DK!? Chronisz pan naród? G¨vno pan robisz — dobrze ludobójcom żydłackim, użyteczny idioto!!! Takich do KneSSejmu potrzebują…

    Polubione przez 2 ludzi

   • Pimpuś

    @ Pan Kosiur
    Panie Kosiur proszę o nie uchlanie się od pytania , które Panu zadałem ” Czy głupia kobieta może wychować mądrego człowieka ? ” i drugie pytanie : Gdzie Pan widział ” wolny rynek ” gdzie ??

    Polubienie

   • grzanek

    Haha, zagrypiony lajkuje własne komentarze. Ma typ poczucie humoru 😀

    Polubienie

   • @rzeczpospolitapolska 27 lutego 2018 o 10:48
    „najbogatsze państwo świata” — hihihi czeladnik Mamona, Rzeczpospolita
    słuchajcie tego amerykańskiego medyka, panie Darku i zaplaczcie nad swoją durnotą:

    wolałbym najbiedniejsze państwo i żeby mi słoma z kaloszy wychodziła!

    jeszcze raz pytam: czy dla wlasnej edukacji użytecznych idiotów na WPS musieliście opublikować oszczerczego gniota od zjeba pseudo-filozoficznego?

    Polubienie

   • Jeszcze się poznęcam nad Rz-plitą & Co., z wprost sadystycznym zadowoleniem :)) Osrane nazwisko me w szmacie Głogocza więcej niż upoważnia mnie – no nie drze Paziem?
    Inny filmik jak prosto bez żydofarmacji zadbać o zdrowie. Na sali starsze panie Amerykanki niedowierzają, że samemu można ukisić kapustę, nie trza zdjąć z półki supermarketu LOL
    https://piotrbein.wordpress.com/2018/02/28/fermentation-how-to-get-healthy-bacteria-to-your-system/
    Na takim zdebilałym poziomie są: autor wpisu, Rz-plita i reszta redakcji WPS. Kompletnie wyprane mózgi pod „medycynę” rockefellerowską i śmieciożarcie. Przynajmniej tamta kobita poszła na wykład odeprać się…

    Pasjonuje mnie zjawisko zdebilenia polactfa. Zgaduję: redakcji zaimponowała notka biograficzna MG:
    „Jest autorem ponad 200 artykułów, napisanych w pięciu językach, na prawie wszystkie (za wyjątkiem muzyki) tematy i publikowanych w kilkunastu krajach na trzech Kontynentach.”
    BUHAHA Teraz widzicie, jakie badziewie ma wasz MG w doropkó na wszystkich kontynentach na wszystkie tematy…tylko że bez rozumu LOL Wsje djewuszki tak samo rżnie? buhaha

    Panie ćwierćdoktorku Paziem, tu masz pan kogoś na swe hobby: tępić zadufanych fszystkowiedzuf. Qtas MG zgnoił znamienitych specjalistów, a MG od wszelkiego badziewia — bredzi w 5 językach… Kto takim daje doktoraty?
    https://piotrbein.wordpress.com/2018/01/10/dr-kto-do-diaska-daje-takie-doktoraty-glogoczowski-w-noworocznym-amoku/

    Nowotwory-potwory językowe też nie przeszkadzają ćwierć-doktorkowi u MG?

    Polubienie

 23. JS

  Pytanie do ociemniałych i z fobią na punkcie szczepionek:
  Powiedzmy, że każdy z Panów został pogryziony przez chorego na wściekliznę lisa. Przyjmiecie szczepionkę przeciwko tej chorobie, czy nie?

  Polubione przez 1 osoba

  • Dobre pytanie. Założę się, że w większości polecą do lekarza się kłuć. 😉

   Polubione przez 1 osoba

   • Jurek

    Dla ciekawych historii szczepionki przeciwko wściekliźnie polecam przydługawy art.

    https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/11/01/badania-nad-wscieklizna-historia-naukowego-oszustwa/

    ps. tężec i wścieklizna to wyjątkowo paskudne wirusy. Otaczają się, podobnie jak borelioza , i nie może ich dosięgnąć prosta a najskuteczniejsza przeciwwirusowa terapia tj. tlenem atomowym np z wody utlenionej.
    Pozostałe wirusy można ubić właśnie utleniaczami naprzemiennie z wit. C.

    Początkowe infekcje tzw przeziębienia, grypy itp. można powstrzymać kroplą 3% wody utlenionej do ucha i zalaniem nosa ( generalnie zatok –
    trzeba położyć sie i mocno wychylić głowę do tyłu ) kilkoma kroplami 0,5 % wody utlenionej ( 1 kropla 3 % wu + 7 kropli czystej demineralizowanej wody )
    Zdrówka !

    Polubienie

  • Metro

   1. Przede wszystkim, ja nie jestem przeciwnikiem szczepionek. Mam je w pąpie. JESTEM PRZECIWNIKIEM OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ. To zupełnie co innego. Chcesz się szczepić – to się szczep. Mi nic do tego.

   2. Promotorzy obowiązkowych szczepień reklamują te paskudztwa jako dające odporność na zachorowanie w przyszłości. To podobno nie działa, epidemie często wybuchały wśród niedawno zaszczepionych, zaszczepieni chorują czego przykładem tutaj ma być Kuraś co zachorował na koklusz mimo zaszczepienia. Poza tym ta rzekoma odporność ma wygasać po kilku latach. Niemniej ideą szczepionek ma być nabyta dzięki nim odporność na zachorowanie W PRZYSZŁOŚCI.

   3. Jeśli chodzi o wściekliznę, to „szczepionkę” stosuje się po domniemanym kontakcie z chorym zwierzęciem. Dlatego nawet nie wiem czy można mówić tutaj o szczepionce sensu stricto. Dlatego w tym kontekście używam wyrazu „szczepionka” w cudzysłowie. Ten zastrzyk przeciwko wściekliźnie to po prostu jakieś lekarstwo. Gdyby to była prawdziwa szczepionka, to dawaliby ją wszystkim ludziom PRZED ekspozycją na czynnik chorobotwórczy nie PO.

   W sytuacji ekspozycji na groźną chorobę człowiek jest wystraszony, pasywny i gotowy na poddanie się każdej terapii narzucanej przez konowałów. Dlatego ludzie przyjmują „szczepionkę” na wściekliznę czy chemioterapię na raka.

   Polubione przez 2 ludzi

   • „Chcesz się szczepić – to się szczep. Mi nic do tego.”
    Nie! Bo jak okaleczy się, to ja muszę bulić na niego z podatków. Ponadto, durak zakazi mnie i moich.

    „odporność na zachorowanie W PRZYSZŁOŚCI”
    Nie tak hop. Zależy co, np. grypa mutuje z roku na rok.

    „po prostu jakieś lekarstwo”
    U rockefellera nie ma lekarstw, są trucizny, coraz gorzej z każdym rokiem. Lekarstwo, scypionka — jeden czort.

    „poddanie się każdej terapii narzucanej”
    Tak właśnie działają ludobójcy od rockefellera. Rak przemija sam w wielu przypadkach nieleczony, guz na pewno. A jednak straszą pacjenta,, wciskają w radio- chemio-terapię (setki tys. szmalu za pacjenta) – pewna śmierć w większości, za wyjątkiem niektórych typów raka. Znajoma „wiedźma” leczy pacjentów rakowych w stanie beznadziejnym, wypisanych ze szpitala na śmierć w domu. Ma pokaźną listę uratowanych i podziw respekt medyków Vancouver.
    Mamografia to szukanie na siłę nagminnych u kobiet guzków, żeby wcisnąć „terapię”. Kobiety tracą piersi choć nie potrzeba było obcinać.
    Podobnie z prostatą. Żyję, bo nie byłem u znachora od lat. Na pewno posłałby na „terapię” i byłbym w piachu. A tak — wstaję 3 razy w nocy siku i jest OK.

    Haretski opisuje durnych rodziców. Dziecku „nic nie dolega” stwierdził lekarz rodzinny. A oni przedobrzyli, poszli na „specjalistyczne badania” i bang! dziecko ma raka. Na szczęście trafili do Haretskiego, pomacał, naciął i wyjął robala.

    Zmyła ze scypionką Gardasil, przekręt największy w dziejach:
    https://piotrbein.wordpress.com/2018/02/26/mercks-former-doctor-predicts-gardasil-to-become-the-greatest-medical-scandal-of-all-time/

    Polubienie

  • Wpierw zapytałbym „wiedźmę” — patrz o medycynie ludowej powyżej.
   Następnie Aleksa Haretskiego, potem Czerniaka, Jaśkowskiego, a jeśli nic nie doradziliby, polazłbym pogryźć MG, DK i PZ.
   Nie ma dziś żadnej gwarancji na skład, czystość ani skuteczność szczepionek. Stare czasy baj baj.

   Polubienie

   • grzanek

    A ten Haaretz-ki (jaka zabawna „koincydencja”) to jakaś, przepraszam, wyrocznia?
    P.S. Panowie możecie jakoś ukrócić wybryki trolla grypa666? Odkąd się tu pojawił, zapanował straszny chaos w komentarzach i trudno doszukać się sensownych wpisów. Przecież ten troll ma własnego bloga, gdzie może popełnić tekst polemiczny i nie musi zasrywać spamem WPS. Czy jego nasłała hasbara czy on sam odczuwa taki pejsaty imperatyw szambienia?

    Polubienie

  • Wojwit

   @Panowie JS i Przemex
   Czy Szanowni Panowie potrafią dostrzec różnicę między szczepionką (środkiem, który w założeniu ma wywrzeć wpływ na organizm, by ten wytworzył SAMODZIELNIE przeciwciała przeciwko jakiemuś zarazkowi albo czynnikowi chorobotwórczemu) a surowicą (czyli już wytworzonymi przeciwciałami)? Na tężec czy wściekliznę (i na jady odzwierzęce) podaje się GOTOWE PRZECIWCIAŁA. Nie musicie mi wierzyć ani nawet googlować za tą wiedzą. Wystarczy logicznie pomyśleć – czy organizm człowieka ZDĄŻYŁBY sam wytworzyć przeciwciała po ugryzieniu przez dajmy na to przez żmiję zygzakowatą, jeśli podano by mu szczepionkę, czyli (znowu teoretycznie) osłabiony czynnik wywołujący daną chorobę? Przecież on ten czynnik (jad) już w sobie ma i to nie osłabiony. A jad ten w ciągu circa dwóch godzin od ugryzienia może doprowadzić do zgonu. Więc trzeba mu podać GOTOWE PRZECIWCIAŁA. Rozumiecie?

   Polubienie

   • grzanek

    Ugryzienie przez żmiję zygzakowatą dla zdrowego człowieka nie stanowi zagrożenia życia, choć naturalnie jest ono zapewne bolesne.

    Polubienie

 24. Incoguto

  Nie siejcie paniki . Do dziś nie ma naukowego dowodu na to, że wirus wścieklizny w ogóle istnieje. Wirusy mają ściśle określony rozmiar i kształt, co skutkuje określoną gęstością, pozwalając nam odizolować je od pozostałych elementów komórki.
  Nigdy nie udowodniono też, że ciałka Negriego są patognomoniczne dla wścieklizny.
  Wszelkie barwne przepisy nakazujące obowiązkowe szczepienie na wściekliznę psów są wynikiem działania niektórych grup interesów. Przede wszystkim chodzi o lekarzy weterynarii oraz miejscową biurokrację. Jakie są tego przyczyny? Chciwość, władza i kontrola.
  W dawnych czasach, jak odnotowano w zapiskach dostępnych w starych bibliotekach, pocałunek króla miał leczyć wściekliznę. Teraz szczepionki ot taki nowy rodzaj zabobonu. Myślę, że rownie skuteczny byłby pocałunek Kurasia.
  źródło: https://pubmedinfo.wordpress.com/2017/09/17/wscieklizna-historia-naukowego-oszustwa/
  Swoją drogą ciekawy jest komentarz dr weterynarii pod artykułem https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/09/28/wscieklizna-pasteur-szczepionka-przeciw-wsciekliznie/
  „W ciągu ostatnich 10 lat, konsultowałem około 3000 chronicznie chorych na rozne choroby metoda radioniczną= Quantec ( http://www.quantec.eu ).
  Około 10 % badanych ( 300 osób ) wykazalo obecność wirusa wścieklizny. Objawy kliniczne: drżenie rąk, napady furii, opadanie powieki. Przypuszczam, że były to zaledwie ” informacje toksyczne” od psów szczepionych p.wściekliżnie, które przedostały się do ludzi poprzez kontakt z psem szczepionym ( lizanie, mycie miski psa etc.)”

  Polubione przez 1 osoba

  • Wojwit

   @Incoguto
   Dobrze, że chociaż Pan, jako jeden z nielicznych na tym forum wie o czym pisze. Nota bene: Kto widział ŻYWEGO wirusa? Żaden organizm NIE MA PRAWA PRZEŻYĆ pod klasycznym mikroskopem elektronowym. Jeśli macie inny sposób na obserwację czegokolwiek tej wielkości ale tak, by nie zdechło – napiszcie, szanowni czytelnicy.

   Polubienie

 25. Tomasz Karpiel

  Ja też byłem szczepiony w PRL-u i mi i mojemu rodzeństwu nic złego się nie przydarzyło… bo były produkowane w Polsce według naszych standardów. Natomiast szczepionki obecne tworzą koncerny takie jak GSK, Bexter itp. dla których nie mam zaufania i dlatego moje dzieci nie zostały zaszczepione i dalej mają się bardzo dobrze(14lat, 9lat i 19 miesięcy). Rozmawiałem swego czasu z osobą, która na początku lat 90-tych była oddelegowana przez GSK do Poznania w celu przejęcia polskiej Polfy. Człowiek ten był bardzo zadowolony z podpisanego kontraktu.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Metro

   Nie mamy szczegółowych danych bo są one ukrywane. Ale w wieli krajach Zachodu szczepienia nie są już przymusowe od wielu dekad. Pokaźna część populacji się tam nie szczepi (np: 1/3). To gęsto zaludnione kraje i nie ma tam epidemii mimo tego, że miliony ludzi nie są zaszczepione.

   To oczywiście obala argument załganych kłamców typu Głogoczowski, że „szczepienia uchroniły ludzkość przed wielkimi epidemiami” czy śmiercią w ich wyniku. Goowno uratowały – uratowała bieżąca woda, kanalizacja i eliminacja przednówka. Gadka o dobroczynnym wpływie szczepionek na zdrowie społeczeństw to zwykły talmudyzm, brednie powtarzane na okrągło bez żadnej naukowej weryfikacji, dokładnie jak „teoria ewolucji” o której wspomina Głogoczowski.

   Talmudyczna nauka, talmudyczny naukowiec.

   Polubione przez 1 osoba

   • „Zachodu szczepienia nie są już przymusowe od wielu dekad”
    Już koniec. Zapowiadają w USA, Kanadzie, Niemczech… Właśnie dziś żona znalazła na necie njusy. Ma by jak w Polin, wszystkie grupy wiekowe.

    „Talmudyczna nauka, talmudyczny naukowiec.”
    To Bein wg Paziema w bieżącej dyskusji mejlowej LOL
    Paziem nie znosi mego precyzyjnego terminu „żydłacki” na sukinsynuf jak rockefellery medyczne.

    Polubienie

   • @ Metro

    „Nie mamy szczegółowych danych bo są one ukrywane. Ale … To oczywiście obala argument załganych kłamców typu Głogoczowski, że „szczepienia uchroniły ludzkość przed wielkimi epidemiami”” – ?????????

    Błysnął Pan niczym S.Niesiołowski, który z sejmowej trybuny ogłosił:
    „E.Gierek także był członkiem KPZR. Nie ma na to żadnych dowodów, ale musiał być.”

    Życzę mniej ekscytacji przy formułowaniu poglądów, opinii, a więcej roztropności i spokojnych przemyśleń – przemyśleń logicznych.

    Polubienie

   • Metro

    Proszę bez manipulacji w typie Adasia Michnika. Może Pan co najwyżej naśladować Mistrza ale trudno go chyba przebić. Więc po co próbować?

    Chodziło mi o fakt, że od wielu dekad także w gęsto zaludnionych krajach europejskich pokaźna część populacji nie jest zaszczepiona (o czym doskonale wiemy) a nie wybuchają tam żadne epidemie (o czym też wiemy). Dodatkowo część tych krajów nawiedzają od wielu dekad goście głównie z Magrebu, szczepieni przeciwko innym chorobom, przynoszący jeszcze inne. I dlaczego nie ma tam epidemii?

    Za profesorem Więckowskim, nie ma obowiązku szczepień, w Portugalii, Hiszpanii. Wielkiej Brytanii, Irlandii, Islandii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Niemczech, Holandii, Luksemburgu, Szwajcarii, Austrii, Rosji, Estonii, Litwie, Danii i na Cyprze.

    Nie widziałem danych o ilości osób niezaszczepionych w tych krajach, a bywa ich tam dużo. Nie ma takich danych w debacie publicznej dlatego że takie dane obalałyby kłamliwą tezę Marka Głogoczowskiego, wspieraną przez Dariusza Kosiura, że „szczepionki chronią przed epidemiami”. Wiemy że to bzdura, nie ma na to żadnego dowodu, dokładnie tak jak nie ma żadnego dowodu na teorię ewolucji. To wszystko to judeoanglosaska pseudonauka, zwykły talmudyzm.

    Przykro było się dowiedzieć że Dariusz Kosiur ostatecznie okazał się być zwykłym talmudystą.

    Polubienie

   • grzanek

    Przykro było się dowiedzieć że Dariusz Kosiur ostatecznie okazał się być zwykłym talmudystą.

    No i co, Panie Kosiur, warto było tak forować waszego (już byłego jak mniemam) pupilka Szczypiora? Niemal nie było komentarza ‚Metro’, którego by Pan nie zalajkował. I taka odpłata. Cóż, taka to chyba żydowska „wdzięczność”…

    Polubione przez 1 osoba

   • Grzanek,

    Po części sam szczypiora tutaj sprowadzileś z jego matecznika prawda2info(czy jak to gówno się nazywa), chwaliłeś, razu jednego nazwałeś go nawet swoim mentorem, pamiętam to jak dziś. A „mentor” odplacił Ci się wyzwiskami od syjonistycznych agentów. Nie warto włazić nikomu w dupę bez wazeliny. Bo to się zawsze źle kończy.

    Bez obrazy. 🙂

    Polubienie

   • grzanek

    @szacowny przemexie, gwoli małego sprostowania ;):
    To prawda, że w 2013 Szczypior był dla mnie niczym wyrocznia delficka, tym niemniej już na p2 zauważyłem niepokojące symptomy (chorobliwa germanofilia, poddawanie w wątpliwość sensu istnienia państwa narodowego, itp.)
    Na pewno parę razy się na niego powoływałem, ale nie nie sądzę, żebym to ja go tu sprowadził. To było raczej tak, że ja go tu (ponownie) „odkryłem” czy raczej „zdekonspirowałem”, po tym jak w listopadzie 2013 przestał pisywać na p2, jako ukrywającego się pod nickiem „Metro”.
    Ale masz rację, nie warto kogoś komplementować „na kredyt”, chociaż z drugiej strony – któż mógł wtedy przypuszczać, że Szczypior okaże się taką kanalią. Nie można też popadać w jakąś totalną paranoiczną nieufność do wszystkich – tak się nie da żyć. Poczytaj posty Szczypiora na p2 z początku 2013 – wtedy jeszcze nic nie zapowiadało takiej nieoczekiwanej wolty, albo raczej tego, że czasem wyjdzie szydło z worka. 😉

    Polubienie

   • Grzanek,

    Czy tak nic nie zapowiadało to bym nie powiedział. Już Palmer rozpracował pseudointeligencką gadkę szmatkę szczypiora bodajże w 2013 roku. Nie chce podawać linka, ale zapewne wiesz o co chodzi. 🙂

    Polubienie

   • grzanek

    No coś tam kojarzę, z tym że oni się sprzeczali chyba głównie o darwinowską teorię ewolucji, a więc kwestię dla nas (narodowców) trzeciorzędną czy w ogóle marginalną. Aha! teraz sobie przypominam, że poszło też o symplistyczne wytłumaczenie Szczypiora mechanizmu kreacji pieniądza. 🙂

    Polubienie

   • Właściwie kreacja pieniądza była głównym tematem tamtego sporu. A darwinowska teoria ewolucji jedynie odwracaczem uwagi dość często stosowanym przez Szczypiora. Szczypior jak nie ma argumentu, to często zbacza na nieistotne tematy. To jego metoda. 🙂

    Polubienie

   • „Nie można też popadać w jakąś totalną paranoiczną nieufność do wszystkich – tak się nie da żyć.”

    Z tym zaufaniem, grzanek, to bym też uważał. To pojęcie jest zbyt często nadużywane. A bywa wykorzystywane w szczególności przez różnych cwaniaków i naciagaczy. Ostatnimi czasy się dość często zastanawiam czy aby nie dałem się zbytnio nabrać na gadki szmatki „mentorów” typu szczypiora, żerujących na naiwności i zaufaniu innych.

    Polubienie

   • grzanek

    Ech, kiedy w przypływie podobnych–jak sądzę–uczuć, popełniłem wpis w b. fatalistycznym tonie: https://prawda2.info/viewpost.php?p=262007
    Wiem, straszny defetyzm i pesymizm, ale tak wtedy czułem. Może to nawet miało związek z działalnością Szczypiora (jakoś wtedy ulotnił się cichcem z p2). Generalnie, nadmierna podejrzliwość to jest dość grząski grunt, takie dywagowanie musi w dłuższej perspektywie prowadzić do nihilizmu, bo człowiek dochodzi do wniosku, że po co to wszystko studiować, skoro i tak na koniec może się okazać, że cały czas był robiony w balona. Ciężki temat.

    Polubienie

   • Grzanek,

    Nikt nie jest idealny każdy powie czy zrobi czasem jakąś głupotę.

    Osobiście nie lubię wszelkich dywagacji, domniemań, plotek, itp., wolę twarde fakty. Ale cóż poradzić kiedy w większości przypadków trzeba się opierać o dane z drugiej, trzeciej, czwartej ręki, co rodzi na przykład wątpliwości odnośnie wiarygodności takich źródeł. Dlatego wolę daleko idący dystans, na wszelki wypadek. Kiedy coś piszę też nie dałbym sobie za to ręki uciąć. 🙂

    Polubienie

 26. @ Pimpuś 26 lutego 2018 o 10:05

  Niedostatki w wiedzy nie są powodem do dumy, ale jest jeszcze gorzej, gdy nie zdajemy sobie z nich sprawy.
  Otóż, pogląd, że tzw. stomatologiczne plomby amalgamatowe (związki z rtęcią) są szkodliwe jest już przestarzały. Od dobrych kilkunastu lat istnieje nowy pogląd, potwierdzony latami doświadczeń, praktyki, obserwacji, wedle, którego amalgamatowa plomba skutecznie chroni tkankę zębową przed próchnicą, jest trwała i tania. I wie o tym każdy stomatolog.

  Polubione przez 1 osoba

  • Co kraj to pogląd. Zbłaźnił się pan durną demagogią z MG i PZ, proponuję byś pan zajął się tym, o czym pan wiesz co mówisz a nie mówisz co wiesz.
   W Kanadzie wyjmują amalgamat w przypadkach wrażliwości na metale ciężkie.

   „wie o tym każdy stomatolog” — Pogrób pan na czerwono. Przemysł medyczny podporządkował rockefeller. Kształcenie kadr (jak w atomistyce, której ofiarą padł MG) to proces prania mózgów dezinformacją korporacyjną. Obejrzeć „rockefeller medicine”… I zacznij pan naukę jęz. obcych.

   Polubienie

   • I robią słusznie w Kanadzie (i nie tylko w Kanadzie, w Polsce także). A robią tak w przypadku wrażliwości (uczuleń) organizmu na metale.
    Jest to dokładnie taka sama sytuacja, jak w przypadkach niekorzystnych działań ubocznych leków, szczepionek, etc. (pewien procent ludzi źle toleruje zawarte w nich związki chemiczne), o których informują obowiązkowo zamieszczane w opakowaniach medykamentów ulotki.

    Życzę Panu tego samego, co Komentatorowi Metro:

    mniej ekscytacji przy formułowaniu poglądów, opinii, a więcej roztropności i spokojnych przemyśleń – przemyśleń logicznych.

    Polubione przez 1 osoba

 27. Incoguto

  To ciekawe panie @rzeczpospolita to dlaczego na tzw zachodzie usuwa się wszystkie plomby amalgamatowe. A może pan przytoczyć jakieś konkretne badania na temat że plomba amalgamatowa jest taka dobra. Bo to, że „każdy stomotolog wie” to mnie nie przekonuje. „Każdy” lekarz też wie, że szczepionki są cacy. Ja przytoczę panu tylko kilka artykułów naukowych, bo tylko takie podobno pan uznaje (przynajmnie w kwestii szczepień). Podkreślam kilka ale jest ich dużo, dużo więcej o szkodliwości plomb amalgamatowych. A wie pan, zawsze lepiej dmuchać na zimne…
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5131949/
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3025977/
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4273453/
  A tu jest badanie, że urządzenia WIFI powodują wzrost uwalnianej rtęci z wypełnień amalgamatowych:
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4944481/

  Polubienie

 28. Incoguto

  Czyli wycofuje się pan, panie @rzeczpospolitapolska z głoszonej przez pana opinii: „Otóż, pogląd, że tzw. stomatologiczne plomby amalgamatowe (związki z rtęcią) są szkodliwe jest już przestarzały.” Jest postęp.
  Ale cóż człowiek złapany na półprawdzie, kłamstwie jest niewiarygodny. Otóż pozostałe pana poglądy w tym zwłaszcza w temacie szczepionek i ich rzekomego braku szkodliwości, są nic niewarte z naukowego punktu widzenia, powtarza pan jak mantrę opinie zmanipulowanych lekarzy, urzędników medycznych,

  Polubienie

  • Pan chyba nie czyta ze zrozumieniem.
   Z niczego się nie wycofuję.
   _____________________

   W poprzednim komentarzu odpowiadając na pańską prośbę zamieściłem link n/t plomb amalgamatowych.
   Proponuję, żeby w ramach rewanżu podał pan (uwzględniając także źródło informacji) dla kilku wybranych przez siebie szczepionek procent powikłań lub procent przypadków śmiertelnych po ich zastosowaniu. – Jeśli liczba ta przekroczy 10% obwieszczę publicznie, że Pan i pozostali antyszczepionkowcy macie rację, a autor tego tekstu oraz ja zbłądziliśmy.

   Polubione przez 1 osoba

   • Noooo reformuje się ignorant… Dowodów szuka LOL ale gówno MG pożarł jak głodna sabaka łajno.
    Zapytaj pan MG, teraz za późno, szkoda wyrządzona — znamienitym autorytetom polskim i reputacji WPS.
    Qrva DK własnego forum nie czyta?! Korepetycje za frajer se urządza kosztem czyjejś reputacji tfu! Pisałem wczoraj: procent zgłaszanych powikłań w tym śmierć wynosi 5 do 10 %, przy tłumieniu ok. 5-krotnie większej liczby całkowitej naprawdę zaistniałych powikłań. Masz pan w filmiku jaki dziś zamieściłem: cp drugie dziecko w USA choruje, przeważnie z powodu scypień! Mnie qrva pan nie wierzysz? Ale gnojkowi MG tak! Toś pan sam gnojek — pod sufitem i jako człowiek.
    Qrva 25 do 50 % to za mało na śmierć i okaleczanie?! A gdyby tylko jedno dziecko w mieście umarło od scypionki, dziecko pana Dariusza i małżonki — to byloby OK?
    Zdejmijcie tę szmatę głogoczną i przeproście wszystkich oszkalowanych największym drukiem jaki mają WordPress i Neon24.

    Innego wyjścia nie macie. Podpierdywania Paziem w gronie e-mejlowym nie pomogą. Zblamował się dodatkowymi sprawami.

    Wtedy poprosicie Panią Prof. Marię Majewską — tylko kurwa grzecznie bo wam nogi z dupy powyrywam przy najbliższej okazji do Polin. Poprosicie z pokorą, szczerze żałując publikacji z pychy i ego — o dane VAERS dla wszystkich scypionek dotychczas stosowanych.

    Wtedy pomyślę, co zrobić dla was z mojej strony, by wam ratować reputację, głupcy i niewdzięcznicy.

    Polubienie

 29. Incoguto

  Tego jest bardzo dużo, niech pan zacznie edukację od strony STOPNOP:http://stopnop.com.pl/badanianaukowe/
  Jest baza publiczna baza niepożądanych odczynów poszczepiennych w USA VAERS,
  Może pan sobie kupić książkę https://www.amazon.com/Millers-Review-Critical-Vaccine-Studies/dp/188121740X/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1508471490&sr=8-1&keywords=critical+vaccine+studies+miller
  Ale na początku niech się pan zaznajomi z choćby trzema filmami Jerzego Zięby, gdzie tłumaczy dokładnie w czym problem:

  Nie zależy mi na Pana obwieszczeniach publicznych, bo nie jest Pan, ani pan Glogoczewski, żadnym autorytetem w tej dziedzinie. Dla mnie autorytetami są dr Majewska, dr Wakefield, Andreas Moritz, dr Suzanne Humpries,dr Russell Blaylock i wiele wiele innych.
  Tak zgadzam się z jednym z użytkowników, który podkreślił wagę warunków sanitarnych i dostępu do czystej wody w zahamowaniu chorób.
  Tak za brak epidemii powinniśmy podziękować hydraulikowi a nie lekarzowi.
  https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/02/24/instalacje-wodno-kanalizacyjne/
  Niech Pan Kosiur zdobędzie jakąś wiedzę elementarną a później przystępuje do dyskusji, chyba, że jest celowym dezinformatorem/trollem.
  ______________________________

  Musiałem zatwierdzić komentarz, żeby mógł się ukazać.
  Komentarze, które zawierają więcej niż dwa linki są kierowane do zatwierdzania.
  – D.Kosiur

  Polubienie

  • Ja nie kwestionuję faktów, że szczepionki bywają zanieczyszczone chcemicznie, że jakieś ich składniki powodują szkodliwe skutki uboczne.
   Kwestionuję natomiast bałwochwalcze uleganie propagandzie nie popartej danymi statystycznymi.
   A propaganda ta zmierza do jednego, nakłania do skorzystania z „wolności” i zrezygnowania ze szczepień, niech o wszystkim zadecyduje selekcja naturalnato jest część programu depopulacji pochwalanej także przez żydo-katolicki Kościół w encyklice „Laudato si”.

   Poprosiłem, żeby podał Pan (uwzględniając także źródło informacji) dla kilku wybranych przez siebie szczepionek procent powikłań lub procent przypadków śmiertelnych po ich zastosowaniu i niczego takiego nie otrzymałem.
   Zatem, gdzie podziały się pańska elementarna już nie wiedza, ale uczciwość i logika myślenia.

   Polubione przez 1 osoba

   • Metro

    Panie Dariuszu – jest Pan chyba inżynierem, prawda? Nie uczą (uczyli) na politechnice zasad logicznego myślenia?

    Dlaczego wymaga Pan wykazania od kogoś, że szczepionki są szkodliwe? Nie mówię że takich danych nie ma, ale ciężko je wydobyć. Nie wymaga Pan jednak od siebie wykazania, że SZCZEPIONKI SĄ POŻYTECZNE?

    Czy są pożyteczne? Cała hasbara, a w komentowanym tekście Marek Głogoczowski, cały czas twierdzi, że dzięki szczepionkom nie mamy już epidemii. Tymczasem to nieprawda. Zanikły epidemie chorób, na które są szczepionki oraz chorób, na które do dzisiaj nie ma szczepionek (tyfus).

    Niemcy zapobiegali z sukcesem wybuchowi epidemii tyfusu i podobnych chorób dezynfekując ubrania więźniów w obozach pracy (Zyklon B). Niszczyli wszy ukryte w w łachach a nie szczepili (tzn. dr Mengele też szczepił, ale to osobna historia). W każdym razie CHODZI O HIGIENĘ A NIE SZCZEPIONKI.

    Do znudzenia przypominam brzytwę ojca Ockhama.

    Za istniejące należy przyjąć to:
    – co jest oczywiste, oraz
    – co zostało w sposób nie budzący wątpliwości udowodnione, oraz
    – co zostało potwierdzone autorytetem „Pisma świętego”.

    Do której grupy zalicza się rzekomy związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy wprowadzeniem szczepionek a likwidacją epidemii chorób zakaźnych?

    To jest właśnie kluczowa słabość hasbary w dziedzinie szczepionek. Dlatego się powtarzam.

    ________________

    Na koniec wrzucę, nieco perwersyjnie, cytat z żydowskiego prestidigitatora (Mat 7:3-5):

    Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?
    Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku?
    Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata

    Polubienie

  • do pod linią:

   Ja pierdolę! No nie! Naprawdę?! Krzyż zasługi jeśli nie pomnik w każdym mieście dla DK, wyratownika Polaków i Słowian…

   Polubienie

 30. Metro

  Ten artykuł, a zwłaszcza dyskusja pod nim, jest bardzo ważna. Artykuł Marka Głogoczowskiego jak artykuł – jest głupawy (końcówka), trochę w nim manipulacji, ale zawsze można powiedzieć że został wrzucony przez przypadek. Ale udział w dyskusji Dariusza Kosiura, który w kwestii szczepionek czy rtęciowych plomb prezentuje stanowisko, którego nie powstydziłby się reprezentant handlowy GlaxoSmithCline, Merck czy Eli Lilly, to już stanowczo nie jest przypadek.

  Widzę na horyzoncie dwa wyjaśnienia: albo to zgrywa dla rozbudzenia dyskusji, albo przejaw celowo prowadzonej polityki (dezinformacja). Pierwsze, jak rozumie, przyjmuje Piotr Bein (choć mogie źle rozumieć). Opowiadam się za drugim.

  Wniosek, który wyciągam, brzmi: nie ma sprawiedliwych. A w każdym razie do sprawiedliwych nie należą Dariusz Kosiur i Paweł Ziemiński (WPS generalnie). To jakieś rozczarowanie, ale jednak wiedza. Ważna wiedza.

  Polubione przez 1 osoba

  • Napracował się Pan przy tym wniosku – szkoda, że całkiem niepotrzebnie.
   A był znacznie prostszy wniosek do wyciągnięcia:
   stawianą tezę broni się dowodem w postaci logicznej dedukcji lub danych statystycznych.

   Stawiacie Państwo tezę, że szczepionki prowadzą do powikłań i śmierci, ale żadnych dowodów statystycznych na słuszność tej tezy podać nie jesteście w stanie.
   Zatem, kto tu jest nieuczciwy – a może tylko bezmyślny -?

   Polubienie

   • Metro

    Ja nie jestem przeciwnikiem szczepień. Każdy głupi niech się szczepi. Ja jestem tylko PRZECIWNIKIEM PRZYMUSU SZCZEPIEŃ. Jeśli mam się szczepić – gdzie jest dowód że szczepionki są dla ludzi korzystne?

    Jeśli twierdzi Pan, że istnieje związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy upowszechnieniem szczepień a zanikiem epidemii chorób zakaźnych, to Pan powinien to wykazać. Ja nie muszę wykazywać braku takiego związku. Brzytwa ojca Ockhama się kłania.

    Istnieje związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy upowszechnieniem dostępu do bieżącej wody i kanalizacji oraz lepszym wyżywieniem a zanikiem epidemii chorób zakaźnych. Kiedyś ludzie umierali masowo na tyfus, cholerę czy szkarlatynę, a dzisiaj już nie – mimo że ma te choroby nie ma szczepionek. Wszystkie epidemie zanikły z tego samego powodu. Szczegółowy wykład na ten temat znajduje się w każdej książce traktującej o tej tematyce.

    Istnieje oczywisty związek chronologiczny pomiędzy nasileniem kampanii szczepień i nasileniem różnych okaleczeń czy plagi chorób zwyrodnieniowych. Są badania naukowe (choćby ten Wakefield) który dowodzi, że zachodzi tam także związek przyczynowo-skutkowy.

    Nie będę Panu tego wykładał bo nie umiem. Odsyłam do Wakefielda i podobnych. W każdym razie fałszywa jest teza, że niemożliwe jest wykazanie istnienia poważnych badań w tej sprawie. Są badania, są dowody, tylko nie zostały uznane za koszerne przez mafię medyczną.

    Wykazuje Pan po prostu ewidentną złą wolę, tak jak np. politruki w żywe oczy zaprzeczające istnieniu związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy zażywaniem statyn a różnymi chorobami zwyrodnieniowymi (choćby rak). Badania są, tylko nie zostały uznane za koszerne przez skorumpowany establiszment medyczny. Dokładnie ta sama sytuacja.

    Polubienie

   • DK, zanim się weźmiesz za temata naukowe, liźnij nieco z tych nauk. To co zrobiłeś jest karygodne. Gadaj do słupa a słup dupa; kilka osób ci podało źródła, a ty qrva mędrkujesz. Gdzie był „sceptycyzm” DK gdy czytał szajs od MG, hę?!
    Nikt nie ma tu obowiązku nic ci pokazywać. To nie szkólka korepetycji dla redaktorkuf ćwierć-doktorkuf. Twój obowiązek zweryfikować, czy ci zjeb pseudo-naukowy dezinformacyjne gówno podesłał do publikacji.
    Nie znasz tematu, nie ruszasz, a jak zaryzykowałeś, to miej kurwa jaja zdjąć ze szczerymi przeprosinami poszkodowanym.
    Debilu, jeszcze raz piszę: szukaj „Majewska” na Grypa666. Tak! — nie na WPS tylko na trędowatej Grypie666 LOL

    Polubienie

   • @ Metro – 27 lutego 2018 o 22:14

    Pan nabiera nawyków rodem z totalitarnych reżimów.
    To nie oskarżony ma dowodzić swojej niewinności, ale oskarżajacy musi dowieść prawdziwości stawianych przez siebie zarzutów.

    Nie ja stawiałem tezę o szkodliwości szczepień.

    Polubienie

   • Metro

    ///To nie oskarżony ma dowodzić swojej niewinności, ale oskarżajacy musi dowieść prawdziwości stawianych przez siebie zarzutów.

    Nie ja stawiałem tezę o szkodliwości szczepień.///

    Odwraca Pan kota ogonem. To Pan:
    1. promuje tezę o korzyściach zdrowotnych z przyjmowania szczepień, oraz
    2. promuje Pan obowiązek szczepień dla wszystkich.

    Ad. 1 Mi nic do tego co Pan se wstrzykuje do ciała.

    Ad. 2. Jeśli promuje Pan obowiązek szczepień, to chyba jest nawyk totalitarny, prawda? A gdzie jest dowód, że są one korzystne dla ludzi? Dlaczego mam przyjmować do ciała jakieś substancje bez żadnego dowodu że są korzystne/bezpieczne? Przecież to zwykły totalitaryzm!

    Wiemy w jakie praktyki są zaangażowane koncerny, które te szczepionki wyprodukowały. Słynna była sprawa Baxtera i testy szczepionki wykonane w Czechach. Przecież w Afryce oni zniszczyli parę krajów, tam 40% populacji jest nosicielami HIV (cokolwiek to znaczy). Mamy mieć zaufanie do judeosatanistycznych gangów? Na jakiej podstawie?

    Polubienie

  • paziem

   Ten ostatni „wniosek” rzeczywiscie jest interesujący, bo bardzo wiele mówi o pana ” sposobie myślenia”, a więc i o panu.

   Polubienie

   • paziem

    Oczwiście piszą” o panu” mam na myśli pana Metro.

    Polubienie

   • Metro

    TAK. Ten wniosek mówi coś o mnie. I się tego wcale nie wypieram.

    Natomiast cały czas prowadzę dyskusję z Dariuszem Kosiurem, który najwyraźniej ma kłopoty z logicznym myśleniem. U mnie takich kłopotów nikt tutaj nie zdiagnozował.

    Polubienie

  • wkoguciku, opcja 1 jest dogodna sqrvysynom z WPS, agenciurze prowadzącemu (czemu zamilkł hihihi) i stowarzyszonym trollom z ż-farmacji …bo opcja 3 to ćwierć-główki

   Polubienie

 31. Incoguto

  Coś znowu mój komentarz nie może się doczekać publikacji (od 15:24), jeden wcześniej wyparował, pal go licho, ale tym ostatnim chciałem zakończyć dyskusję.

  Polubienie

 32. markglogg

  Coś z komentarzy do powyższego głównego tekstu zamieszczonego także na portalu http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/142612,ram-czyli-rozwoj-atrofii-mozgow-w-cywilizacji-tpd#cmnts

  zadziwiony 21:07:02 No właśnie. U włoskich żołnierzy na „misji” w Kosowie nie odkryto zadnego wzrostu śmiertelności na nowotwory

  Ten RAM (sugeruję, że chory na SRAM – Syndrom Rozwoju Atrofii Mózgowia) opublikował post http://ram.neon24.pl/post/142630,o-szczepionkowej-masakrze-wloskich-wojskowych .I podał do niego kilka odnośników ze statystykami tej „Masakry Włoskich Żołnierzy na służbie w Kosowie”. Z przyzwyczajenia fizyka (nie przypadkowo znającego język włoski) już w pierwszej sprawdzonej przeze mnie statystyce zachorowań żołnierzy „na misji” (a zatem dodatkowo szczepionych) na nowotwory, nazwanej https://www.difesa.it/GiornaleMedicina/Osservatorio_epidemiologico/Documents/Bollettino_Epidemiologico_2.pdf

  znalazłem taka oto konkluzję tego, bardzo szczegółowego opracowania:

  Conclusioni
  Lo studio retrospettivo sulla morta-
  lità causa-specifica della intera coorte
  dei militari inviati in missione nei Balcani
  chiarisce in maniera definitiva, almeno
  per quanto concerne la mortalità, che
  essere stati in missione operativa in
  Bosnia o Kosovo non ha determinato
  un maggior rischio di decessi per pato-
  logia neoplastica maligna.

  Po polsku: Konkluzje. „Studium w zakresie śmiertelności, w zależności od przyczyny całości kohorty (zespołu) wojskowych zaproszonych do misji na Bałkanach w sposób definitywny wyjaśniło, że przynajmniej jeśli chodzi o śmiertelność, tych którzy stacjonowali na misjach operacyjnych w Bośni lub Kosowie, nie doszukano się większego (od grupy kontrolnej) ryzyka zgonu wskutek patologi nowotworów złośliwych”.

  Innymi słowy, te opisane przez RAM dodatkowe 5 szczepień, które zaaplikowano żołnierzom na „misjach”, NE SPOWODOWAŁY ŻADNEJ MASAKRY – a w szczególności nie sopwowowały wzrostu ilości nowotworów złośliwych.

  Argumenty RAM zatem są podobne do tych Doroty Majewskiej, która „patrząc i nie widząc” na postawie statystyki wskazującej, że szczury karmione małymi lub nawet średnimi dawkami związku rtęci, są statystycznie zdrowsze od tych nie karmionych, ZAWYROKOWAŁA, że każda dawka pożywienia z rtęcią pogarsza zdrowie tak karmionych zwierząt (Patrz statystyka, po angielsku, w tekście głównym).

  No i potwierdza się moja (Dr Marka Głogoczowskiego) teza, że RAM to skrót oznaczający ROZWINIĘTĄ ATROFIĘ MÓZGOWIA. I ta uwaga dotyczy oczywiście wszystkich, anonimowych powyżej, entuzjastów beletrystyki RAM.

  Nb. Kol. Dariusz Kosiur wstawia moje teksty in na stronę WPS i na neon24, NA MOJĄ PROŚBĘ. E-adres mej strony: http://www.markglogg.eu
  nadużycie link skomentuj
  Gasienica 27.02.2018 19:54:12

  Polubienie

  • Marek, to tak 200 szajs-artów nabiłeś przez swe marne życie na 15 kontynentach w 5 językach? Czym się wykażesz na łożu śmierci?
   Żerujesz na ignorantach podatnych na bio-gram pseudo-filozofa. Spróbuj wyjść ze swym szajsem na forum znawców tematu…
   Co do badań na kombatantach, tak jak wszystko, co gotują żydo-korporacje, -farmacje i żydo-fabryki śmierci: ZAFAŁSZOWANE — od GMO po broń uranową.

   O tę ostatnią poszło na Bałkanach (i w Iraku) ale kamuflaŻ skupił się na scypionkach, bo odchody z resortu atomowego miały być stopniowo wyciszone (co widać dziś po zero wiarygodnej info z Fuku), natomiast scypienne Zbawienie Ludzkości miało być promowane, co widać dziś po stale zwiększanej liczbie i toksyczności scypionek oraz po obowiązku scypień, który nawet w „pandemii” świnioka 2009 się nie udał ludobójcom.

   Masz zwyczaj przytaczania TYLKO dowodów potwierdzających twe z-anal-izowane tezy. Tu masz rozwikłanie systemu zatajania skutków broni uranowej na zdrowie:
   https://piotrbein.wordpress.com/2010/01/05/dirty-uranium-weapons-cover-ups/
   Zbija twe bzdury. Anonimowi współautorzy:
   – Dr Tom Weyman (choroba popromienna wskutek badań polowych nad pyłem uranowym w Iraku, specjalista medycyny nuklearnej i fizyk reaktorów atomowych, natychmiast po explozjach w Fuku rozpoznał stopienia reaktorów, opublikował u mnie, szczuty przez ż-suszpy lobby atomowego),
   – Dr Asaf Durakovic (medycyna nuklearna, obaj z niezależnego ośrodka badań nad skutkami broni uranowej na zdrowie, Toronto, Kanada)
   – Prof. Dr Chris Busby, Low Level Radiation Campaign, W. Brytania – niezależny expert atomistyki i medycyny nuklearnej (badania polowe na Bałkanach, w Afganistanie, Syrii i Fuku, przedtem po katastrofach nuklearnych w W. Brytanii).

   Żadnemu z nich do podeszwy nie sięgasz, fotelowy pitolniku na temata wszystkie, nawet gdybyś zebrał wszystkich w Polin tzw. fizyków atomowych itp. oszustów naukowych. Macie łby nafaszerowane mantrą żydo-korporacyjnego lobby atomowego, podobnie jak lekarzy nafaszerowali medycyną rockefellerowską.

   Ja też wezmę każdy temat, odgrzebię na necie anty-tezę do prawdy, o co niezwykle łatw, jako że żydłactfo kontroluje info, zabija prawdomówców, wymazuje, miele na makulaturę publikacje niewygodne ich interesom ludobójczym. Opublikuję w sosie picu pseudo-filozofo-analnego, poupycham po forach pół-główków typu WPS i w samoizdatach.

   Podać Głogoczowski listę międzynarodowych publikacji poddanych recenzji naukowej!

   Polubienie

 33. Incoguto

  Niech pan sam skorzysta z bazy VAERS, i zrobi taką analizę, jaką Pan chce, wyniki trzeba pomnożyć przez 10. Szacuje się, że do VAERS zgłaszanych jest jedynie około 10% wszystkich prawdopodobnych przypadków PP i ZP,
  mających zarówno przyczynowy jak i tylko czasowy związek ze szczepieniami. Jakby się Panu nie chciało może pan skorzystać z analizy pani prof. D. Majewskiej zawartej tutaj: https://app.box.com/s/1uh22ho566.
  Może też Pan skorzystać z opisu przypadków pod hasłem #czerwonakartka#zgłośnop ze strony http://stopnop.com.pl/czerwonakartka-zglosnop-nabyte-zaburzenia-odpornosci-po-szczepionce-6w1/;
  dalej proszę przeanalizować, w poście Metro z 26 lutego 2018 o 14:32, wykres wzrostu autyzmu w latach 1980 do 2010 w korelacji do wzrostu ilości Aluminium w szczepionkach w tcyh latach.
  I to niech Pan udowodni, przedstawi badania, że szczepionka jest bezpieczna, bo jest zakwalifikowana jako produkt farmaceutyczny typu B, czyli, że jest nieuchronnie niebezpieczna .

  Polubienie

 34. JS

  „Nie ma takich danych w debacie publicznej dlatego że takie dane obalałyby kłamliwą tezę Marka Głogoczowskiego, wspieraną przez Dariusza Kosiura, że „szczepionki chronią przed epidemiami”./Metro/

  Tzw. „szczepionki” chroniły ludzkość przed epidemiami już od bardzo dawna- na długo przed działalnością badawczą Ludwika Pasteura. Dzięki szczepionkom nie chorujemy na ospę (prawdziwą). W Chinach, już w X wieku, a także w Indiach, stosowano formę „szczepionek” na ospę. Polegały one na zrywaniu strupów z chorych, suszeniu ich i mieleniu na proszek. Proszek ten następnie mieszano z ziołami i wcierano w skórę zdrowych ludzi aby zapobiec ich zachorowaniu na ospę.

  Proszę zapoznać się z następującą publikacją, panie Metro: . „Historia odkryć szczepionek i rozwoju szczepień na świecie” – w opracowaniu dr Macieja Bilka z Uniwersytetu Rzeszowskiego.

  Polubione przez 1 osoba

  • Metro

   Co jest PRZYCZYNĄ SPRAWCZĄ zaniku epidemii?

   Dlaczego nie ma dzisiaj wyniszczających epidemii tyfusu, szkarlatyny czy cholery, mimo że na te choroby nie ma szczepionek?

   Polubienie

   • JS

    W niektórych częściach Azji i w Wielkiej Brytanii liczba przypadków zachorowań na szkarlatynę dramatycznie wzrosła – w samej Wielkiej Brytanii o 136% (2015), jak podaje National Health Service. Zaobserwowano również około 300% wzrost przypadków cholery, a także wyraźny wzrost zachorowań na odrę, koklusz i gruźlicę.

    Powrót tych chorób ma bezpośredni związek z niższym wskaźnikiem szczepień, ubóstwem i niedożywieniem.

    –http://www.medicaldaily.com/tuberculosis-scarlet-fever-and-other-victorian-era-diseases-reemerge-britain-367134

    Polubione przez 1 osoba

   • Metro

    Jeśli zaobserwowano wzrost zachorowalności na szkarlatynę czy cholerę, to zadam pytania:

    1. Czy istnieje szczepionka na szkarlatynę (czy cholerę)?

    2. Jeśli nie istnieje szczepionka na szkarlatynę czy cholerę (tak przyjmuję) to w jaki sposób można powiązać wzrost liczby zachorowań na szkarlatynę z „niskim wskaźnikiem szczepień”?

    Widzę link do jakiegoś judeoanglosaskiego publikatora. Oni traktują swoich czytaczy jak bezmyślne prymitywne bydło, pewnie zasadnie. Natomiast ja nie jestem Judeoanglosasem i tak prymitywnej papki nie przyjmuję. Stąd pytania.

    Alternatywne wyjaśnienie jest proste. Pomijając fałszerstwa statystyczne, bo zawsze jest taka możliwość, wzrost zachorowań na choroby zakaźne, na które istnieją szczepionki (odra, koklusz) i te, na które nie ma szczepionek (tyfus, cholera) raczej jest skutkiem pogorszenia warunków życia (higiena, żywność) większych grup ludzkich. Tyle.

    Polubione przez 1 osoba

   • @JS28 lutego 2018 o 07:38
    Wierzysz w statystyki żydo-farmacji? W 2009 sfałszowali liczbę przypadków H1N1 wliczając cieknące nosy i przeziębienia. A i tak „pandemia”: nie wyszła, bo ludziska przejrzeli globalnych ludobójców.
    Wyjaśnij tu użytecznym idiotom (i sobie) czemu w przepisach Sanepidu, podkładki pod ogłaszanie przymusu scypień, nie potrzeba nic zliczać, za uzasadnienie epidemii może posłużyć „przekaz medialny”, hę?

    Polubienie

   • Metro

    @ JS

    Jak donosi judeoanglosaska prasa: „W niektórych częściach Azji i w Wielkiej Brytanii liczba przypadków zachorowań na szkarlatynę dramatycznie wzrosła”.

    Ciekawe, w których częściach Azji ma miejsce to zjawisko? Tego już nie napisali? Azja to chyba największy kontynent, więc możliwości jest sporo.

    Być może stało się to w Afganistanie, Iraku Syrii czy Pakistanie, które judeoanglosaskie bydło od wielu lat pracowicie niszczy? Wiemy przecież że „wyzwalanie” Iraku zaczęli od niszczenia szpitali i wodociągów.

    Wiadomo czym stanie się współczesne miasto bez bieżącej wody. To bydło samo wywołało choroby, o których istnieniu teraz z niepokojem donosi.

    Polubienie

   • JS

    Czy istnieje szczepionka na szkarlatynę?/Metro/

    Gladys Dick i George Frederick Dick opracowali szczepionkę na szkarlatynę w 1924 roku. Szczepionka wyszła z użycia po wynalezieniu penicyliny- Wikipedia, wersja angielska.

    „Natomiast ja nie jestem Judeoanglosasem”/Metro/

    Tak się Panu wydaje? Grypa 666 również nie jest ale z całą swoją bezczelnością promuje on judeoanglosaską selekcję naturalną (komentarz Dariusza Kosiura).

    Chcę zwrócić Pana uwagę na pewien fakt. Otóż po wrzuceniu jakiegokolwiek hasła po angielsku na „search” Googla dotyczącego szczepionek otrzymywałam w pierwszej kolejności strony z tzw. pseudonauką i wzywające do nieszczepienia dzieci. Były to strony na poziomie Grypa 666 i to w zastraszających ilościach. Strony naukowe, oficjalne i rządowe można w tym nawale „śmiecia” na palcach policzyć. Jak Pan myśli, dlaczego Google promuje taki antynaukowe i niebezpieczny dla ludzkości punkt widzenia?

    Polubienie

   • Metro

    Czyli ustalił Pan że nie ma szczepionki na szkarlatynę. Nie ma jej w obrocie, nie jest używana. Nie jest używana bo nie ma takiej potrzeby. Epidemie wyeliminowane zostały dzięki dostępowi do bieżącej wody, kanalizacji, likwidacji przednówka itp. To było do udowodnienia i zostało udowodnione.

    Jeśli chodzi o wyniki wyszukiwania, to informuję że rebe Google to instrument „reptilian”. To, co wyskakuje jako wynik przeszukiwań Internetu, to często wynik starannej selekcji, szczególnie w przypadku haseł „wrażliwych”. Kiedyś słyszałem, jak pracowali nad selekcją wyników wyszukiwań hasła „holocaust”. Nie ma żadnego przypadku ani spontaniczoności.

    Szczepionki dzisiaj, i szerzej medycyna, którą Piotr Bein słusznie nazywa „rockefellerowską” to narzędzie walki ze zdrowiem, często walki z życiem ludzkim. Zwracali mi na ten fakt uwagie lekarze, których określa się mianem „holistycznych”. Szczepionki nie chronią przed epidemiami – to zwykłe kłamstwo. Konsekwentnie – wiara że rezygnacja ze szczepień sprowadzi na ludzi katastrofę to zwykła histeryczna mitomania.

    Jeśli wyniki wyszukiwania wskazywały na jakiś antyszczepionkowy bełkot, to też jest wynik starannie reżyserowanego algorytmu. Na tyle, na ile znam życie, takie antyszczepionkowe strony mające kompromitować ideę dobrowolności szczepień najpewniej powstały dzięki finansowaniu Wielkiej Farmacji. Oni są przecież żywotnie zainteresowani kompromitacją opozycji. Przypomnę słowa świętego Władimira Lenina: „najlepszy sposób na kontrolowanie opozycji to stanąć na jej czele”. I jeszcze wypowiedź jakieś zawodowej kłamczuchy z mediów:

    Ten kłamczuch Głogoczowski popełnił tekst, w którym przyrównał wierzących w płaską ziemię z „antyszczepionkowcami” (to nieprawdziwy termin, ja nie jestem przeciwnikiem szczepionek, mam je w pąpie, jestem tylko przeciwnikiem przymusu szczepień).

    Widział Pan gdzieś w Internecie symulacje „płaskiej ziemi”? Materiały na ten temat są często całkiem starannie, porządnie zrobione, na wysokim poziomie technicznym. Nie wyglądają na robotę amatorów. Czytałem, że teoria płaskiej ziemi to wynik prac CIA, chodziło o podrzucenie kontestatorom systemu kartofla, który miał ich skompromitować. Skoro oni kwestionują oficjalną teorię spiskową w sprawie 9/11, oficjalną teorię spiskową w sprawie zabójstwa JFK, „holokaust” (też teoria spiskowa), „lądowanie na Księżycu” itp, to można im jeszcze podsunąć pomysł kwestionowania kulistości Ziemi. Dzięki temu kontestatorów systemu będzie można przedstawić jako kompletnych głupków.

    Co ciekawe – Głogoczowski użył „memu” płaskiej ziemi dokładnie w ten właśnie sposób, porównał ich do „antyszczepionkowców” w celu skompromitowania tych ostatnich. Przypadek?

    Podsumowując – jeśli istnieją prymitywne strony „antyszczepionkowe” kompromitujące ideę zachowania dobrowolności w tej dziedzinie, to sądzę że znaczniej bardziej prawdopodobne jest, że za wytworzeniem takich stron stoi Wielka Farmacja. Ta technika nazywa się „Astroturf”, sztuczna trawa. Oczywiście możliwy jest pełen spontan, Judeoanglosasi są najbardziej zdegenerowani ze wszystkich społeczeństw. Astroturf jest jednak szeroko stosowany. Proszę o tym pamiętać.

    Polubione przez 1 osoba

   • JS,

    Da się zauważyć pewną prawidłowość. Zaczadzeni objawieniami biblijnymi często krytykują darwinowską teorię ewolucji, której elementem jest selekcja naturalna, jako pseudonaukę. Ale jak trzeba to sprytnie odwracają kota do góry ogonem i nagle selekcja naturalna jest już dobra. Nagle niech natura sama reguluje. Potem odwróci się kota jeszcze raz i zmiesza z błotem Darwina. 😉

    Polubienie

   • JS

    Potem odwróci się kota jeszcze raz i zmiesza z błotem Darwina.” 😉
    /Przemex/
    Dokładnie tak; a przykłady tego rodzaju działań widać już w zamieszczonych tu komentarzach „teoretyków konspiracji”.

    Polubienie

   • Metro

    przemex – jeśli wierzysz w mitologię Darwina i wierzysz w dobroczynny wpływ szczepień – dlaczego popierasz przymus szczepień? Przecież zadziała „dobór naturalny” i nieszczepieni, niechronieni przed wyimaginowanymi zagrożeniami zwyczajnie wyginą. Przecież nieszczepieni nie stanowią żadnego zagrożenia dla zaszczepionych bo szczepionki chronią przed chorobami.

    Dlaczego wierzący w mitologię teorii Darwina są zwolennikami przymusu szczepień? Zupełnie nie rozumiem.

    Ja też wierzę w mitologię Darwina. Tzn wiem że teorię ewolucji podpiera dokładnie tyle samo dowodów, ile dowodzi teorii o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Marii Dziewicy. Dokładnie ZERO. Tu nie chodzi o mieszanie z błotem mitomana Darwina tylko o stwierdzenie faktu.
    Inna rzecz że teoria Darwina dzisiaj pełni rolę religii, stąd oburzenie na podważanie dogmatów. Z tego punktu widzenia dopuszczam się świętokradztwa.

    Nie jestem przeciwnikiem szczepionek, jestem zwolennikiem dobrowolności szczepień. Głupi, zaszczepieni, powinni po prostu wyginąć. Jeśli ktokolwiek, wobec mnóstwa dostępnych danych, ciągle chce się zaszczepić, to tylko jego wina.

    Dlaczego wierzący w mitologię teorii Darwina są zwolennikami przymusu szczepień? Nie lepiej aby mechanizm doboru naturalnego zadziałał?

    Polubione przez 1 osoba

  • No i co? Po kiego ładować w strzykawki, kiedy wcieranie jest prostsze i tańsze? Bez wcierania, dziecko i dorosły stykają się z zarazkami, rozwijając odporność albo umierając. Z otoczenia zarazki przechodzą przez filtry w organizmie, a ze strzykawki — bezpośrednio z pomięciem naturalnych barier.

   Scypionki są zachwalane, gdyż służą wprowadzaniu do organizmu trucizn, środków ubezpładniająych, a obecnie nano-metali do wdrożenia 5G. Największą zbrodnią ludobójstwa są przymusowe scypienia maluchów — patrz plakat z cytatem Schreiberowej czy jakoś tak powyżej.

   Panie JS, jak Bilek dostajesz pan środki od ż-framacji, by promować ich „badania”? Poczytaj se pan z prawdziwego zdarzenia, szczutych i zabitych już autorów zachodnich, np. Wakefield.

   Polubienie

 35. markglogg

  A skąd Pan, nomem omen „incoguto” (to od in-cognere – braku poznania?) wie, że istnieje w przyrodzie taka substancja, której limfocyty nie potrafią rozpoznać i skonstruować do niej komplementarnego przeciwciała, likwidującego jej toksyczność? BO JA WIEM, ŻE ZDROWA TKANKA ODPORNOŚCIOWA POTRAFI – zazwyczaj po około 2 tygodniach – wyprodukować przeciwciała do każdej trucizny, o ile oczywiście nie ma jej zbyt dużo w organizmie. Także oczywiście do aluminium, które właśnie przez swą toksyczność, jest dość skutecznym „adjuwantem”, środkiem hormetycznym, rozbudzającym układ odpornościowy do działania. Działania polegającego na rozpoznaniu CIAŁ OBCYCH, które należy z organizmu usunąć. (Np. PB z Vancouver B.C. konieczne chce usunąć mnie jako „ciało obce” w jego wymarzonym świecie PŁASKIEJ – jak „Ziemia Obiecana” hebraistów – KORY MÓZGOWEJ.)

  Bo gdy ten układ „zasypia” to zdolność organizmu przeciwstawiania się rozmaitym zagrożeniom ULEGA ATROFII, bardzo podobnej do ATROFII POZNAWCZEJ ANTYSZCZEPIONKOWCÓW (braku rozpoznawania przez nich – incognere – między ożywionym a nieożywionym), dokumentującej ZANIK ICH KORY MÓZGOWEJ…

  Polubienie

  • Marek, nie schlebiaj se :)) Nie tyle chcę cię usunąć, co utrwaliłem twe durnoty intelektualne i wspaniałe cechy 🙂 charakteru w Pralini, co się czyta obecnie intensywnie, jak widzę w sterówce bloga buhaha

   Możnaby czytać twe wywody, ale paprzesz analnymi dodatkami pseudo-smartowymi.

   Polubienie

 36. markglogg

  No i jeszcze słówko o Polityce Informacyjnej „RAM z Italii”

  Oto dokładnie, co RAM stwierdził w tekście na neon24.pl o MASAKRZE WŁOSKICH WOJSKOWYCH:
  „Obecnie wiadomo jest, że 5135 wojskowych jest chorych na raka. Zmarło 915 osób. Liczby są jednakże bardzo zaniżone.”

  A tymczasem przytoczone powyżej, ścisłe włoskie dane medyczne wskazują, że opisane przez RAM dodatkowe 5 szczepień, które zaaplikowano żołnierzom na „misjach”, NE SPOWODOWAŁY ŻADNEJ MASAKRY – a w szczególności nie spowodowały wzrostu ilości nowotworów złośliwych.

  I dlatego RAM nie wpuszcza mego tłumaczenia z jęz. włoskiego na jego „stroniczkę”, a jego alter-ego „wk..ny” napisało, komentując moje tłumaczenie z włoskiego, co następuje: „Spierdalaj powiem Ci po polsku, itd. – tj. nie psuj nam/mi biznesu.

  Polubienie

  • gnojkowe wytłuszczone na końcu „tłumaczenie” tak jak insynuacja płaskiej ziemi „antyszczepionkowcom”
   metoda naukowa LOL

   Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Bein, nerwowy zakompleksialcu, uprawiaj chamstwo u siebie na blogu ( bo jak kilku chuj… i kur…nie puścisz codziennie, to jesteś chory ), a tu nie rób śmietnika i nie przynudzaj. Podniecaj się w swoich „alarmach”, ale sądzę, że wskazanym byłaby pilna wizyta u specjalisty, gdyż alarmistyczny jest stan twojej psychiki.

    Polubienie

   • @ grypa666

    Na stronie WPS tolerujemy nawet głupotę u komentatorów, ale braku kultury wypowiedzi, znieważania dyskutantów, tolerować nie zamierzamy.
    Proszę traktować to jako ostrzeżenie.
    Jeszcze jeden popis chamstwa i erupcji wulgaryzmów i pożegnamy Komentatora
    .

    Polubienie

   • PJ

    Napiszę bardzo krótko .
    Bein to taki gęgacz bez kultury i jak widać na jego przykładzie wykształcenie i inteligencja nie idą w parze z kulturą i dobrym wychowaniem a wystaje mu słoma z butów pomimo że mieszka za granicą . Te jego wpisy to dobry temat na jakąś pracę doktorską na psychologa czy psychiatry jak człowiek inteligentny i nie głupi może być zwykłym bucem .Dziękuję za uwagę .

    Polubienie

 37. Incoguto

  Pisze pan bzdury panie markglogg, układ immunologiczny noworodka/dziecka jest niedojrzały.Podczas gdy pozostaje pod kontrolą kobiecego mleka, jest korygowany, edukowany i chroniony przez wszystkie substancje chemiczne w mleku matki .
  W kobiecym mleku znajduje się wiele składników , których celem jest faktycznie chronić dziecko. Oprócz tego utrzymują układ odpornościowy w stanie równowagi i kontrolują jego funkcjonowanie. Zatem mleko matki naprowadza układ odpornościowy na właściwe „tory”, gdy coś idzie w złym kierunku.
  Układ odpornościowy niemowlęcia ma być z założenia przeciwzapalny aby umożliwić mu budowę dobrej flory bakteryjnej i aby umożliwić dziecku nauczenie się co jest bezpieczne.
  Funkcjonowanie układu odpornościowego niemowlęcia jest celowo przez naturę wstrzymywane, aby umożliwić budowę dobrej flory jelitowej.
  każdy składnik szczepionki dostaje się do organizmu dziecka omijając wszystkie normalne „wrota wejściowe” i układ odpornościowy musi sobie natychmiast z nim poradzić w nienormalny sposób, co odciąga go od tego, czym naprawdę powinien się zajmować i stymuluje go, kiedy ważne jest, by znalazł się w pozycji przeciwzapalnej.
  Panie Głogoczowski niech pan zostawi nasze dzieci w spokoju a niech Pan się leci zaszczepić, może Pan się załapie na darmowe szczepienia w ramach testów prowadzonych przez firmy farmaceutyczne w Polsce.Bo jak sam Pan napisał „Bo gdy ten układ „zasypia” to zdolność organizmu przeciwstawiania się rozmaitym zagrożeniom ULEGA ATROFII, bardzo podobnej do ATROFII POZNAWCZEJ” SZCZEPIONKOWCÓW.
  Polecam Panu artykuł „Dlaczego trucie ludzi jest opłacalne Uzasadnienie trucia przemysłowego” https://szczepienia.wybudzeni.com/2018/02/25/dlaczego-trucie-ludzi-jest-oplacalne/

  Polubione przez 1 osoba

  • nana

   Incoguto
   piszesz ciekawie, warto czytać.

   Wojwit tym zdechłym pod mikroskopem elektronowym wirusem zabił mi ćwieka. Nigdy nie myślałam pod tym kątem.

   Ja ze swojej strony dodam, że nie byłam w ogóle na nic szczepiona, bo miałam uraz na widok białych kitlów lekarskich i nikt się nie ważył mnie szczepić. W szkole koleżanki i koledzy ustawiali się grzecznie w kolejce po szczepionkę, a ja siedziałam jak wrośnięta w ławkę i było to respektowane. Przez wszystkie szkolne lata. Raz tylko, na koloniach letnich, szczepili na ospę, bo ponoć gdzieś było zagrożenie epidemią (mam wrażenie, że był to rok 1965, czy coś koło tego) i ja się zdecydowałam zobaczyć, jak to jest być nakłuwanym igłą w ramię. Mam bliznę po tym do dziś, taką charakterystyczną. Strup się zrobił i po jakimś czasie odpadł i tyle.

   Ale chcę napisać, że skład chemiczny wszystkich komórek jest właściwie zależny od stanu psychicznego danego osobnika. Inaczej jest z chemią u choleryka a inaczej u letargika. Tak samo osobnik strachliwy ma inny skład chemiczny w komórkach niż osobnik spokojny, zrównoważony.

   Człowiek to przecież jedno, żywe laboratorium i każdy przy pomocy swojej psychiki nim kieruje. Jedząc w czasie oglądania „kryminałów”, gdy trup ściele się gęsto i mózg mu wypływa z rozpłatanej głowy człowiek ma inne trawienie – bo jego organizm jest postawiony w stan alarmu na skutek oglądanych okropieństw – niż gdy po staroświecku siedzi z rodziną przy stole i w miłej atmosferze spożywa posiłek.

   Skrajnym przykładem w drugą stronę są np. zakonnice, które będąc czyste, cieleśnie i duchowo, były odporne na zarażenie się dżumą i mogły zajmować się chorymi na tą chorobę same na nią nie zapadając. To są fakty.

   Dlatego np. prawdziwa medytacja, polegająca na wewnętrznym wyciszeniu, zharmonizowaniu ducha i ciała, ma lecznicze działanie. To znaczy, ona wprowadza człowieka w stan równowagi psychicznej, co jest równoznaczne ze stanem równowagi fizycznej i tym samym zmiany chorobowe są likwidowane. Człowiek znajdujący się w stanie równowagi to człowiek zdrowy.

   Każdy rodzaj stresu, strachu, niepewności czy złości – a już najgorzej: nienawiści, powoduje w organizmie ludzkim produkcję wysoce szkodliwych toksyn. Przyjmowanie pożywienia w stanach psychicznych ekstremalnych jest dla ludzi zabójcze. Lepiej jest nic nie jeść a tylko napić się czystej wody, by toksyny rozrzedzić i wydalić z moczem.

   Ja uważam, że nie należy walczyć ze szczepionkami lecz walczyć o to, by człowiekowi nie odbierana była wolna wola dana mu przez Boga i by każdy sam miał prawo i możliwość decydować, co i kiedy oraz od kogo chce przyjąć, także szczepionki.

   Przymus pod tym względem to zniewolenie a wszelkie uzasadnienia o braku dowodów szkodliwości szczepionek to manipulacja. Ja nie namawiam nikogo by się szczepił, ale też kategorycznie wypraszam sobie, by mnie ktokolwiek do szczepień namawiał czy wręcz przymuszał. Moje ciało należy do mnie. Nie jestem własnością tzw. państwa polskiego ani żadnej farmacji. Jestem wolnym człowiekiem i takim chcę pozostać.

   Polubione przez 2 ludzi

   • Czytelnik portalu

    Sporu by w ogóle nie było gdyby każdy miał wolną wolę w tym temacie . Niestety żyjemy w kraju gdzie demokracja istnieje tylko na papierze i propagandowych mediach dlatego mamy taką rzeczywistość jaką mamy .Gdyby komuś zmarło dziecko bo swojej pociechy nie zaszczepił miałby tylko pretensję do siebie i wara wtedy z pretensjami w kierunku państwa polskiego ale proszę to wytłumaczyć takim ludziom jak Kaczyński czy Duda . To jak uczyć krowy ludzkiej mowy .Musiałby przyjść jakiś rozkaz z USA ale na to się nie zanosi w przyszłości niestety .

    Polubione przez 1 osoba

 38. Incoguto

  Panie @rzeczpospolita to Pan ma zapędy totalitarne, chce Pan zmusić (szczepienia są obowiązkowe) wszystkich Polaków do wstrzykiwania substancji niewiadomego działania. Proszę przedstawić badania zgodne z zasadami nauki (placebo – neutralny środek a nie toksyczne adjuwanty, odpowiednia liczebnie grupa szczepionych i nieszczepionych, odpowiednio długi czas obserwacji, w przypadku szczepień potrójnych – badania z użyciem trzech składników a nie robienie badań na pojedyńczych szczepionkach i konkludowanie że potrójna da takie same efekty). To Pan wbrew Naszej Konstytucji chce poddawać naród eksperymentom medycznym.
  Art. 39. Zasada wolności od eksperymentów
  Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

  Polubione przez 1 osoba

 39. Czytelnik portalu

  Bardzo proszę administratora u uporządkowanie dyskusji bo kilka osób robi tu ewidentnie swoim słownictwem poziom najgorszej knajpy i odstręcza od czytania . Dziękuję .

  Polubione przez 1 osoba

 40. Incoguto

  @rzeczpospolita napis Pan: Nie ja stawiałem tezę o szkodliwości szczepień..
  Postawił Pan tezę o bezpieczeństwie szczepień proszę ją udowodnić naukowo.

  Polubione przez 1 osoba

  • Niestety, sytuacja jest odwrotna.
   Ja stanąłem w obronie przedmiotu atakowanego przez antyszczepionkowców i to oni muszą wykazać słuszność swoich ataków.

   To nie oskarżony musi dowodzić swojej niewinności, ale oskarżający mają obowiazek dowieść jego winy.

   Polubione przez 1 osoba

   • Metro

    🙂 🙂 🙂

    Ja nie jestem gorszy w te klocki, panie Kosiur. Używając terminu „antyszczepionkowcy” stosuje Pan technikie zwaną w języku aniołów „labelling”, „metkowanie”. Ta metka oczywiście ma funkcję przedstawienia oznaczanej w ten sposób grupy w negatywnym świetle.

    Tymczasem jest to zwykła manipulacja. To Pan promuje szczepionkowy fanatyzm, pogląd według którego szczepionki niemalże zbawiły ludzkość i koniecznie wszystkich trzeba zaszczepić bo inaczej zdarzy się straszna tragedia.

    Ja nie ingeruję w Pańską wolność do wstrzyknięcia sobie do ciała dowolnego świństwa. To Pan promuje pogląd, według którego ja mam obowiązek przyjąć do ciała substancje produkowane przez Wielką Farmację, ważny przemysł judeosatanistów. Pomijam w tej chwili dość nieszczególną reputację producentów szczepionek.

    Jeśli promuje Pan szczepionkowy fanatyzm, to powinien Pan wykazać, że przyjmowanie szczepionek jest dla ludzi korzystne. Odwraca Pan kota ogonem twierdząc, że to przeciwnicy przymusowych szczepień powinni wykazać, że są one złe/ryzykowne/niekoszerne. Pańska argumentacja oparta jest na manipulacji.

    Z Pańskiego zachowania wnoszę, że to nie jest Pańska tradycja intelektualna. Dlatego w nieskończoność przypominam fundament chrześcijańskiej metodologii naukowej, brzytwę Ockhama.

    Za istniejące należy przyjąć to:
    – co jest oczywiste, oraz
    – co zostało w sposób nie budzący wątpliwości udowodnione, oraz
    – co zostało potwierdzone autorytetem „Pisma świętego”.

    Do której grupy zaliczyć należy pogląd o dobroczynnym wpływie szczepionek na ludzi?

    Polubienie

 41. Incoguto

  O nie, kłamczuszek z Pana, to Pan popierał stronniczy artykuł, zaatakował antyszczepionkowców i nie dowiódł tezy że szczepionki są bezpieczne, bo tylko wtedy mogą być dopuszczone do obrotu, nie mówiąc o stosowaniu przymusu. Ma Pan wyraźny kłopot z logiką, szkoda czasu na dyskusje z Panem.

  Polubione przez 1 osoba

 42. Pimpuś

  To jest bardzo dobry artykuł !!! Teraz wiadomo Who is Who !! i kto żre czosnek z Moskwy !

  Polubienie

  • P.J

   Czosnek jest bardzo dobry na przeżiębienia .Zwiększa odporność i się po nim nie choruje .Nawet działa dobrze na potencję . Czosnek kupuję na rynku i chętnie bym spróbował tego z Moskwy .Ciekawe czy taki dobry jak Polski .

   Polubienie

  • Metro

   Osobiście do Marka Głogoczowskiego nie miałem żadnych złudzeń. Dlatego artykuł nie jest dla mnie ważny. Natomiast dyskusja pod nim otworzyła oczy. Wrażenia – bezcenne. Wszędzie talmudyści 🙂

   Polubienie

 43. obudzony

  @grypa666
  Panie Bein.

  Chociaż, akurat zgadzam się w tym temacie z Panem, to razi mnie język, którego Pan tutaj używa. Siwy włos na Pańskiej głowie powinien zwiastować rozwagę, rozsądek, doświadczenie życiowe i raczej powinien Pan świecić przykładem, jeżeli chodzi o poziom dyskusji. Poziom niektórych Pańskich komentarzy ,,Ad personam” dla mnie osobiście jest nie do przyjęcia i przypomina raczej poziom z gimnazjum, niż dojrzałego człowieka który stara się przekonać dyskutanta o swojej racji.

  Polubienie

  • jurek

   Celne spostrzeżenia . To w co powątpiewasz , ja już od 10-ciu lat w internecie od tego pana wiem , to jest niepewność w odczuciu , czy aby nie jest się manipulowanym przez niego , bo już Lenin stwierdził , że aby nie mieć problemów z opozycją , trzeba ją sobie natychmiast wymyślić i „dokładać do ognia ” żeby nie wygasło i żeby się nie skapnęli ludzie . Bo on mocno pcha się ” szkło” ( może jako autorytet – 95% prawdy no i te 5% jako uśpiona V-ta kolumna ) . Nie przesądzam , lecz powątpiewam w wiarygodność , bo nachalność i niecierpliwość jest tym co gubi agentów . Zawsze to coś 95% prawdy , warto skorzystać !

   Polubienie

 44. Jurek

  Pan Gąsienica ma rację . Niestety.

  Wszystko zależy od dawki.

  Większość produktów żywieniowych, zwłaszcza warzyw zjedzonych w ilościach np 3 kg zabija na śmierć.
  Wyjątkiem jest sałata importowana. Śmierć następuje po godzinie, zatem trochę później niż po krześle elektrycznym.

  Naszą sałatą jeszcze kilka lat można się napychać taczkami.

  Szczepionki i GMO to amfiteatr dla proletariatu. Są niebezpieczne.

  Ale nie tak, jak to, co jest tzw. powszechnie uznawane i podziwiane. To jest przysłowiowy Twój marny koniec a nie szczepienia i GMO.
  Prawdziwą bombą w żołądku jest żywność EKOLOGICZNA.

  Ale tego w pacierzu nie ma , zatem nikt nie uwierzy.

  Polubione przez 2 ludzi