Poseł Janusz Sanocki udzielił poręczenia Mateuszowi Piskorskiemu

Doniosła wczorajsza żydowska gadzinówka niejakiego A.Michnika.

 

 

Godny pochwały jest akt parlamentarzysty J.Sanockiego, miłującego praworządność, demokrację i nade wszystko polityczną uczciwość. Miejmy także nadzieję, że akcja posła nie jest fragmentem jego kampanii wyborczej. Szkoda tylko, że J.Sanocki na ten gest zdobył się dopiero teraz, gdy w marcu 2018r. miną dwa lata, które M.Piskorski spędził w areszcie żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin. No, ale lepiej późno niż wcale jak głosi przysłowie.

Jak słusznie zauważa poseł Sanocki: Trzymanie człowieka prawie dwa lata w areszcie bez aktu oskarżenia jest skandalem.Jeśli zamyka się kogoś pod tak poważnym zarzutem, jak szpiegostwo, to nie można potem przez dwa lata szukać na to dowodów. To naruszenie zasad praworządnego państwa.

Pytanie tylko, czy służalczy względem USA i Izraela żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin można nazwać państwem praworządnym -? Moim skromnym zdaniem takie pytanie jest czysto retoryczne.

Żydowska gadzinówka niejakiego Michnika doniosła także, że i nawet marszałek senior, K.Morawiecki z rodziny uratowanej z holokaustu, tate obecnego premiera, zainteresował się był losem M.Piskorskiego i napisał podanie o widzenie z więzionym. Jednak jego wniosek został rozpatrzony negatywnie przez niezawisłą prokuraturę. Czyżby przed zbliżającymi się wyborami marszałek senior chciał złapać parę politycznych punktów u publiki dla siebie i syna, pozorując zainteresowanie losem politycznego więźnia reżimu IIIŻydo-RP/Polin?

We wspomnianym tekście gadzinówki niejakiego Michnika zwraca uwagę charakterystyczny dla powszechnych żydowskich mediów język: (M.Piskorski – przyp. D.K.) „na zaproszenie dyktatorów odwiedził Libię Muammara Kaddafiego i Syrię Baszara al-Asada”, „Rosja, łamiąc międzynarodowe prawo, zaanektowała Krym” (na który jako obserwator pojechał M.Piskorski – przyp. D.K.), „W 2015r. (M.Piskorski – przyp. D.K.) założył prokremlowską Zmianę, w jej programie znalazło się m.in. wyjście Polski z NATO.”

Nie wiem, czy żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin zdecyduje się uwolnić M.Piskorskiego z aresztu -? Reżim jest z pewnością świadom, że M.Piskorski będzie domagał się odszkodowania za bezprawne przetrzymywanie w areszcie bez zarzutów i wyroku. Odszkodowanie zapłacimy oczywiście my, Polacy, a nie żydowski reżim i jego funkcjonariusze. Więzić w nieskończoność M.Piskorskiego bez zarzutów i wyroku reżimowi będzie także niezręcznie. Może się więc zdarzyć, że M.Piskorski zginie w jakimś wypadku, np. pośliźnie się na schodach w niezawisłej prokuraturze reżimu IIIŻydo-RP/Polin.

Chyba, że M.Piskorski złoży odpowiednią samokrytykę na ręce niezawisłej żydo-reżimowej prokuratury. Może powinien przemyśleć taki wariant, pokajać się i napisać np. tak:

Popełniłem błąd – przepraszam władze IIIŻydo-RP/Polin

Zamiast odwiedzić walczących o pokój demokratów w USA, Izraelu, Wlk.Brytanii, czy Brukseli, bezmyślnie odwiedziłem dyktatorów w Libii i Syrii, zagrażających pokojowi i światowej demokracji. Zamiast być obserwatorem demokratycznych wyborów w USA, np. prezydenta Obamy, późniejszego pokojowego noblisty, który patronował bombardowaniom Libii, Syrii oraz innych państw wrogich pokojowi i demokracji, byłem obserwatorem na Krymie i popierałem jego rosyjską aneksję bez jednego wystrzału i na dodatek w powszechnym referendum.

Źle zrobiłem zakładając prokremlowską Zmianę, winienem założyć Zmianę prowaszygtońską, proizraelską, probrukselską, zwalczającą zawsze i wszędzie narodowe państwo na rzecz międzynarodowej wspólnoty demokratycznej, walczącą z antysemityzmem i ksenofobią. – itd., itp.

Szczerze Oddany IIIŻydo-RP/Polin Mateusz

 

Dariusz Kosiur

_________________

Piskorski dostał wsparcie

http://wyborcza.pl/7,75398,23070543,piskorski-mial-szpiegowac-dla-rosji-i-chin-wstawiaja-sie-za.html

12 Komentarzy

Filed under Polityka

12 responses to “Poseł Janusz Sanocki udzielił poręczenia Mateuszowi Piskorskiemu

 1. stycznik400v

  http://www.infoekspres.pl
  Panie PaZiem miał się pan skontaktować z Piotrem Moskwą. NICI.

  Polubienie

 2. ali

  miodem i mlekiem płynąca

  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1725484,1,kanada-pachnaca-niedostatkiem.read
  On stoi bez ruchu z opuszczoną głową. To jej syn. Spóźnili się po paczkę i teraz nie wiadomo, co będą dziś jedli. … W kraju o populacji zbliżonej do Polski po paczki żywnościowe ustawia się prawie milion osób.

  Polubione przez 1 osoba

  • Piotr Marek

   To relacja z tego Toronto, z którego pochodzi nasz „ulubiony” komentator. Co ona na to? Gdzie ta jego judeokapitalistyczna „kraina mleka i miodu” dla wszystkich? Gdzie ta przewaga nad „radziecką biedą”?

   Polubienie

 3. Pingback: Prześladowany przez żydo-reżim III RP | Biologiczno-Historyczna Socjologia Krytyczna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.