Reżim IIIŻydo-RP/Polin prześladuje Andrzeja Szuberta

O ś w i a d cz e n i e
w kwestii prześladowań Andrzeja Szuberta przez wymiar sprawiedliwości w Polsce. 

.
.
.
.
.
Inkwizycja w Polsce rękami swoich zauszników /pomagierów/zdrajców  przy wykorzystaniu „polskiego” wymiaru sprawiedliwości depcze po piętach znanemu blogierowi z Niemiec Andrzejowi Szubertowi , chcąc go publicznie spostoponować, ukarać , naruszyć jego dobrę imię. 
.
Tego typu działania „polskiego” wymiaru sprawiedliwości należy jednoznacznie potępić, co niniejszym czynię dodając od siebie , że wymiar sparwiedliwośći nie jest od rozpoznawania i wyjaśniania sporów teologicznych pomiędzy wiernymi różnych religii, stowarzyszeń itd. 
.
Wzywam wszystkich internautów do udzienia pełniego poparcia Andrzejowi Szubertowi, który swoim poświęceniem dla dobra Polski i stworzonymi dotąd dziełami /publicystyką w pełni na to poparcie zasłużył i zapracował. 
.
Zbóje w Polsce !   …ręce precz od Andrzeja 
.

https://opolczykpl.wordpress.com/2018/02/28/otrzymane-poczta-elektroniczna-w-mojej-sprawie/

.
PS. warto byłoby się zastanowić jak w tej sytuacji najskuteczniej można byłoby pomóc nękanemu Andrzejowi. ….czekam na Wasze sugestie….rozwój tej sprawy należy monitorować na bieżąco…
.
W związky z kolejnymi prześladowaniami Andrzeja Szuberta przez reżim w Polsce, w tym przypadku przebrany w szaty kościelne  wyrażam swoje ubolewania z powodu nadużywania wymiaru sprawiedliwości w Polsce do prześladowania dysydentów. Jednoczensie oświadczam , iż  pełni solidaryzuję się  z Andrzejem Szubertem. 
.
.
Łódź, dnia 1 marca 2018 r         dysydent, komandos Michał Jarzyński
.
Proszę o rozpowszechnienie powyższego oświadczenia
.
________________________
Tytuł, ilustracje od Redakcji WPS

34 Komentarze

Filed under Polityka

34 responses to “Reżim IIIŻydo-RP/Polin prześladuje Andrzeja Szuberta

 1. Franz

  Perun go uratuje. To pewne. Zginął mu syn a Opolczyk dalej bluzga na Polaków, żadnych wniosków nie wyciągnął. Przykre. Jest taka żydowska księga „toledo joszue” którą napisali rabini- jeden wielki stek pomyj rzucanych na chrześcijaństwo, Opolczyk chyba z niej korzysta, przerósł samych żydów w poniżaniu Chrystusa i Jego Matki. Wtóruje mu od dłuższego czasu D.Kosiur jednak do mistrza Szuberta troszku brakuje.

  Polubione przez 1 osoba

  • Szkoda, że nie dostrzega Pan znacznie istotniejszej kwestii, iż zniewoleni żydowską religią (chrześcijaństwo jest par excellence heretycką sektą judaizmu) – i nie tylko Polska została zniewolona, ale cała Europa – nasza historia potoczyła się tak jak się potoczyła i dzisiaj mamy to, co mamy.

   Polubione przez 1 osoba

   • stycznik400v

    Panie Dariuszu.
    Polacy są programowani przez Watykan co niedziela. Ja teraz jakbym znalazł się w świątyni watykanskiej to na 100% nie znizylbym się do poziomu gojów i nie klęczał bym na kolanach. Taka postawa zarezerwowana jest tylko dla niewolników.

    Polubione przez 2 ludzi

  • P.J

   Moja ocena Szuberta jest bardziej niż pozytywna . Zrobił kawał dobrej roboty dla Słowian. Naświetlił prawdę a że jest za mówienie prawdy krytykowany przez katolików którzy obrzucają go błotem a przez to prowokowany do nieco ostrzejszych wypowiedzi w swojej obronie ma do tego prawo . Myślę że w przyszłości Polacy będą mieć pociechę z jego pracy chociaż już dziś ci nie opętani dżumą nadjordańską już korzystają i chłoną wiedzę z jego blogu i za to mu chwała .

   Polubione przez 2 ludzi

 2. P.J

  Jeszcze jedna sprawa . Kolego u góry krytykuj Szuberta twoje prawo ale nie tykaj jego tragedii bo to jest prywatna sprawa opolczyka . Trochę wychowania i zwykłego poczucia smaku by się przydało .
  Dziękuję za uwagę .

  Polubienie

  • Franz

   Tragedia Opolczyka nie jest jego prywatną sprawą ponieważ uczynił z niej informację publiczną wrzucając ją do internetu. Domniemam że ty tak nie czynisz? Poza tym nie krytykuje tragedii tylko brak wyciągnięcia wniosków z niej i dalsze trwanie w nienawiści do Polaków wierzących w Chrystusa. Powtarzam jeszcze raz: Opolczykowi włos z głowy nie spadnie, On uznaje Peruna i Światowida którzy go wybawią z pułapki którą zastawił na niego watykan. Całe życie się uczymy, kiedyś Opolczyk służył Solidarności i wierzył w nią, walczył z komunistami, dziś trwa przy Rodzimowiercach i walczy z chrześcijaństwem, za 10 lat znów mu się zmieni, przekonasz się sam.

   Polubione przez 1 osoba

   • stycznik400v

    Chrystus to swiatlo czyli słońce, bez słońca niema życia na Ziemi.
    Franz ty nieraz piszesz coś z sensem a czasem twoje wypowiedzi pozbawione są tego czegoś.

    Polubione przez 1 osoba

   • P.J

    Każdy ma prawo do swojej opinii i niech ich mistrz będzie tym Słońcem bez którego życia nie ma .Tylko czasami się zastanawiam dlaczego tym Słońcem nie może być Mahomet , Budda, Hare Kriszna czy Wisznu . Jakieś równouprawnienie powinno być bo czy oni nie chcieli by być życiodajnym Słońcem .Dlaczego tylko Jezus ma na to monopol . Tego akurat nie wiem .

    Polubione przez 1 osoba

   • P.J,

    Dlatego, że Jezus był żydem. To wystarczy by mieć prawo do monopolu.

    Polubione przez 2 ludzi

 3. Franz

  Toledo joszue- żydowska książka napisana przez rabinów około XV wieku opisująca Chrystusa jako syna zgwałconej żydówki przez rzymskiego legioniste, krętacza, oszusta i zręcznego magika który upozorował swoje zmartwychwstanie. Joszue z hebrajskiego znaczy: „niech jego imię będzie zapomniane”. Kopie tej „księgi” możemy przeczytać w artykułach Opolczyka, ten sam rynsztok który tak naprawde urąga jemu samemu, jednak jego nienawiść do chrześcijaństwa oraz Polaków wierzących w Chrystusa jest tak wielka że przesłania mu rzeczywistość. Dla Opolczyka ostatnia tysiącletnia historia Polski nie istnieje ponieważ Polacy przyjęli chrześcijaństwo, to już jest choroba. Opolczyk, podobnie jak i pan, obarczacie chrześcijaństwo oraz watykan o całe zło tego świata, tego nie da się czytać, coraz więcej osób z mego otoczenia twierdzi że WPS to taka druga wolna-polska który ma podobne zadanie do tego portalu żydowskiego czyli szkalować chrześcijaństwo pod szyldem walki z syjonizmem. W każdym pańskim artykule daje pan temu powody. Daje panu gwarancje że WPS idąc drogą Opolczyka nigdy nigdzie nie zaistnieje i pan znakomicie to wie.

  Polubione przez 1 osoba

 4. wiesio

  wszystko znika nie można nic wpisać ktoś to kontroluje?

  Polubienie

 5. wiesio

  uszę tu dodać, że inny jeszcze najazd był złowieszczy dla światła i wzlotu geniuszu Polski. Był to najazd jezuitów, którzy przez długi czas kierowali sumieniem naszych monarchów i wychowaniem ich poddanych. Wprowadzony przez nich pedantyzm scholastyczny wywołał uwiąd wszystkich kwiatów, które mogły wyróść na niwie polskiej. Chciwi władzy i wielkości, zawładnęli wychowaniem w całej Polsce. Łacina ich, pełna barbaryzmów i obrazowych wyrażeń, stalą się. powszechnym językiem mieszkańców. Wtrącano, co prawda, dużo polszczyzny, lecz mieszanina ta popsuła jeno język jeden i drugi; skutkiem tego było, że tak rzekę, znikczemnienie naszej literatury i skażenie mowy naszej.
  Zygmunt Krasiński „Z listu do pana de Bonstetten o stanie obecnym literatury polskiej”
  http://roux.neon24.pl/post/142682,katecheci-wychowawcy-powrot-do-czasow-jezuitow

  Polubione przez 2 ludzi

 6. P.J

  Jeszcze muszę dodać do kolegi powyżej bo się może niezbyt jasno wyrażiłem. W dobrym tonie jest po prostu nie wyciągać tragedii rodzinnych jeżeli polemizujesz ze swoim adwersarzem . To jest podstawowa zasada dobrego wychowania . Jeżeli katolicy myśleli że tragedia spowoduje pokajanie się opolczyka i jego pielgrzymkę do Częstochowy surowo się zawiedli i dobrze .

  Polubienie

  • Jasne, tylko pierwszy wyciagnął czyjąś tragedię rodzinną, najwyraźniej, jako ostatnią deskę ratunku. Więc dostał pięknym za nadobne.

   Polubienie

   • P.J

    Doszło do małego nieporozumienia . Nie miałem na myśli ciebie .Moje wpisy dotyczą tylko komentarzy Franza bo nie wiedzieć czemu oni zawsze liczą na to że tragedia rodzinna doprowadza w końcu do kajania się przed ich Bogiem . Skąd takie myślenie nie wiem .

    Polubienie

  • Religi do promowania się czy ataków używa wiele razy przez mnie wspomniana Agnieszka Piwar , która należała bądź nadal należy do KSD czyli ,,Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy”. A łże promuje ludobójców i robi fałszywe uśmiechy do Rosjan Persów i innych narodów.Bardzo po bożemu ona żyje.Owszem udaje przeciwnika atlantyzmu i syjonizmu ale to,tylko w ramach zgrywania fałszywej alternatywy.

   Polubienie

 7. stycznik400v

  1. Syjonizm – zbrodnicza zabójcza ideologia, głosząca odrodzenie narodowe Żydów, co tak naprawdę nie ma nic wspólnego z nimi, ideologia dążąca do stworzenia państwa w Palestynie, ideologia podobna do: faszyzmu i komunizmu. W zasadzie SYJONIZM jest najgorszą ideologią dla niszczenia pokoju na Świecie prowadzącą do zaplanowanych Wojen i Rewolucji, Zamachów Stanu, Zamachów, Terroryzmu (Wymyślonego dla zabierania ludziom wolności. Przykład: przymusowa rejestracja kart telefonicznych – przedpłaconych tzw. PREPAID, z uwagi na „terroryzm”), Operacja Fałszywej Flagi itp. SYJONIŚCI kreują różne zgubne dla LUDZKOŚCI ideologie – potrzebne im do RABUNKU i Podboju Świata..

  Polubienie

 8. stycznik400v

  Tak dla przypomnienia zamieszczam:
  2. Syjoniści – ludzie różnej narodowości, podszywający się pod Żydów, a też będący niekiedy Żydami, którzy działają dla swoich interesów, pod pozorem działania dla interesów wszystkich Żydów

  Polubienie

 9. stycznik400v
  Dokładnie znane są co najmniej od 100 lat praktyki tworzenia fałszywej opozycji.

  Polubienie

 10. mleko z nosa

  Przepraszam , ale dysydent,, komandos kojarzy mi sie z komandosami od Kuronia i jego wychowankami inaczej KOR owcami , Solidaruchami, ci co doprowadzili do upadku systemu zawnego jak zwanego, ale po nim nastąpiło , to co mamy obecnie. czyli patologię gorszą od poprzedniego systemu, w jednym Polska istniała pod okupacją soviecką jako państwo satelickie obecnie zaś istnieje teoretycznie pod okupacją drugiego okupanta.
  Trzeci Watykan państwo w państwie miał i ma się dobrze w jednym i w drugim.

  Polubienie

  • P.J

   czyli patologię gorszą od poprzedniego systemu, w jednym Polska istniała pod okupacją soviecką

   Może pan wymienić tak od A do Z jakie to były patologie w PRL . Jeżeli patologią było wzięcie pod pachę kilograma słoniny lub szynki przez pracownika który ładował lodówki w zakładach mięsnych no to zwracam honor .To była wielka patologia podobnie patologią z poprzedniego systemu wieje w komediach Barei np Miś gdzie sobie pani myje włosy szamponem a potem z tego powodu zostaje łysa .Faktycznie patologia .
   Nawet gdy zdarzały się przekręty to były w PRL karane i to surowo a sprawa Wawrzeckiego to klasyczny przykład . Żydzi zrobili mordercę z Gomułki bo skazał jednego aferzystę na śmierć aby odstraszyć innych złodziej .

   Polubienie

 11. mleko z nosa

  Pan mnie nie zrozumiał, ja wiem jak było za PRL na ziemi , wodzie i powietrzu nie widziany zza biurka.
  W Polsce były trzy okresy
  1944/1948
  1948/1956
  1956/1989 i obecny.
  Dzisiejszy wpis WPS , to komedia rodem z Barei.

  Polubienie

  • mleko z nosa

   Wcześniej Polskę posuwali tylko sovieci, od 89/93 Polska jest posuwana przez kogo się da Niemcy, USA, Israel, Rosja i reszta hołoty
   Kiedy Polskę dymali tylko sovieci KK pluł na to, kiedy jest posuwana na kilka batów na zmianę jak ostatnia qrwę, to im błogosławi.
   Ot podwójna moralność owinięta w mamonę i jak temu nie plunąć w ryja, bezpłciowy eunuch.

   Polubienie

 12. P.J

  Używając pana języka to całkowicie się nie zgadzam że sovieci posuwali Polskę. Jeżeli jednak pana zdaniem odbudowa stolicy czy stworzenie przemysłu lub ochrony socjalnej dodając do tego wyzwolenie i danie nam granic należy do terminu posuwanie to gratuluję poczucia humoru .
  Nawet jednak gdyby iść pana tokiem myślenia w temacie posuwania Polski przez ZSRR to posuwanie musiało być przyjemne skoro spłodziło taki majątek narodowy który żydzi kradną na potęgę przez trzydzieści lat i jeszcze wszystkiego nie zdołali ukraść . Zostały np lasy .

  Polubienie

 13. mleko z nosa

  Posuwali rozliczenia transferowe i mase inych , ale jaki okupant okupując jakiś kraj nie czerpie z niego korzyści i nieuzależnia w ten czy inny sposób.
  Ja tylko porównuję i wychodzi na plus koszty i zyski/ okupacja przez Sovietów do strat zadanych nam przez USA jako sojuszników, którzy nas po prosty wydymali bez mydła.Mydło wcześniej podali im komandosi, KORowcy i Solidaruchy, kler sami swoi, teraz płaczą ,i bardzo dobrze im więcej tym lepiej was mi nie żal, jako najgorsze szkodniki.
  Jak oglądam te studenckie mordy wpominajace opozycję, to widzę same szkodniki , ktore zastanawiam sie czym sie szczycą i co zbudowali.
  Każden komandos opozycjonista, Solidaruch może ubiegać sie o dodatek kombatancki w walce z komuną od dnia 31 sierpnia 2017 coś ponad 400 PLN.
  Śpieszccie się ustawiać w kolejce po zasiłki kombatanckie, zanim zbraknie kasy na nie.

  Odpowiedzcie mi komandosi z czego zostanie on wypłacony za waszą dzielną postawę, skąd znajdują się na to pieniądze.
  Lasy, to wycinają by spłacać długi ,zapłacic komandosom, kiedy nie ma już czym płacić i sobie koryto zapełnić.

  III RP , sprzedała nawet , to co pozostało po II RP i COPie.
  Sparzedaje się tylko raz ,potem zostaje się z niczym.

  Polubienie

  • paziem

   „Mleko z nosa”, ile ty masz lat, czy wytarłeś( aś) juź mleko spod nosa(?), bo nie wiem jak cię traktować? Kolportowanie utartych przez ostatnich 29 lat banałów nikogo tu nie porusza i raczej zaśmieca portal. Jeśli ty się nimi żywisz, to zaniedbałeś( aś) edukację, ale przy odrobinie chęci i poświęcenia kilku tygodni na dokształcenie i uzupęlnienie braków w wiedzy jest możliwa reedukacja . Chętnie wskażę ci kilka lektur. Jeśliś natomiast wystarczająco dorosły( dorosła), to tym gorzej, bo albo żyjesz powierzchownością i uprzedzeniami( a to źle świadczy o zdolności logicznego myślenia), albo jesteś mimowolną ofiarą systemu, który tak krytykujesz, tzw. III RP, czyli pookragłostołowej „Rzeczpospolitej Przyjaciół” USRAELA.
   Co do samej aroganckiej formy w jakiej się zwracasz” per komandosi” ( nie wiem do kogo i nie wiem czemu (?)w powiązaniu z trockistowskimi i syjonistycznymi kukłami typu Kuroń, Michnik, Modzelewski, Lityński, Szlejfer, Gross, Macierewicz, Geremek, Smolar, Wujec, Romaszewski, Kaczyńscy, Król, Morawiecki Sr., Spiewak Sr., Wóycicki i całej plejady ich następców : Morawiecki Jr, Sierakowski, Spiewak Jr., Dziedziczak, Jaki, Wassermann, Tyszka i inni . Ta forma „komandosi” wobec redakcji WPS ? Czy może wobec rzeczywistego komandosa ( w stanie spoczynku) M.Jarzyńskiego? Czy wobec niektórych komentatorów tego portalu nie podzielających twojej wizji ” Komuny” ?

   Polubienie

 14. mleko z nosa

  Nie ukrywam ,logicznie, to ja dzisiaj nie myślałem,ale dzisiaj też wykopałem inny grób dla zufania.wierzyć, żyć, umrzeć, ale komu innemu.
  Jakby tego było mało odwiedziłem rano kolegę , więcej jak kolegę w wolnym dzisiaj od pracy czasie
  On był również swego czasu dysydentem, ale na uczelni, ba nawet po częsci dawniej uważałem go za właśnie komandosa od Kuronia z racji no własnie koneksji z nim, udziału w tym i tamtym za co oberwało mu się ode mnie wielokrotnie, acz i dzisiaj z rana do czego doprowadzili.
  Równie socjalizm tak wypaczenia nie.
  I naraz wpis i dwa słowa dysydent i komandos.

  Na samą myśl dysydent przyszedł mi do głowy rok 1968 ,o czasach Jaruzelskiego nie wspomnę, ale i ten okres kojarzy mi się z jednym, kogo odsuwał i dlaczego, komandos również zle mi się skojarzył z bandą Kuronia, wcale tego nie ukrywam, że tak było.
  Oba słowa zadziałały na mnie jak czerwona płachta na byka,tylko ją widziałem, dopiero teraz ochłonąłem tak jak swego czasu niebieski mundur policjanta rogi i do przodu.Ale też i małe oko za oko za język opolczyka swego czasu o Jezusie.Dziwne, ze kler zareagował ?, dla mnie wcale.
  Co innego kler , co innego obrażać uczucia religijne .
  Nie ma co robić z igły widły i brać, to sobie do serca, trochę żółci swojej na was wywalilem, ale pora tez i się otrząsnąć.
  Spokojnej nocy wszystkim życzę.
  Zwracam Honor Panu Michałowi Jarzyńskiemu i WPS

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.