O tajnych planach Tajnego Światowego Władzy Centrum /TŚWC /wobec Słowian…

To , że Polska po 1989 r. znalazła się pod butem TŚWC>USA/CIA jest zasługą prezydenta Związku Radzieckiego Michaiła Gorbaczowa i jego NKWD -skiego agenta w Polsce prezydenta Polski generała Wojciecha Jaruzelskiego, a nie zwykłych Polaków.  

O tajnych planach Tajnego Światowego Władzy Centrum /TŚWC /wobec Słowian , w tym wobec Rosjan , Ukraińców , Polaków oraz Żydów zamieszkałych na terenach Słowian

Los zakpił sobie z i Zachodu, a w zasadzie można mówić , iż TŚWC /Tajnego Światowego Władzy Centrum / , oraz jego ideologów. A miało być tak pięknie , gdy Winston Churchill powiedział jak należy walczyć z Rosją , cytuję : „Rosja nie może zostać pokonana siłą, ale może zostać zniszczona od wewnątrz”, co następnie doprecyzował bezpośrednio po zakończeniu II wś. ówczesny dyrektor CIA Alain Dulles w swoim tajnym planie na temat doprowadzenia do rozpadu Rosji od wewnątrz, cytuję :
„Damy wszystko, co mamy, całe złoto, całą materialną moc i zasoby do oszukiwania i ogłupiania ludzi.
Po zasianiu chaosu w Rosji, niepostrzeżenie zastąpimy ich wartości fałszywymi … Znajdziemy naszych podobnie myślących ludzi, naszych asystentów i sojuszników w samej Rosji. <…>
Z literatury i sztuki my <…> stopniowo wymażemy ich istotę społeczną, oduczymy artystów , odbierzemy im ochotę zajmowanie sie śledzeniem , badaniem <…> procesów zachodzących w głębi mas. Literatura, teatr, kino – wszystko będzie przedstawiać i gloryfikować najniższe ludzkie uczucia. Będziemy wspierać i podnosić pod każdym względem tak zwanych artystów, którzy będą wszczepiać i bębnić w świadomość kult seksu, przemocy, sadyzmu, zdrady – jednym słowem, wszelką niemoralność.
W rządzeniu państwem stworzymy chaos, zamieszanie. Będziemy niewidzialni, lecz aktywnie i stale promować będziemy tyranię urzędników, przekupniów, pozbawionych zasad. Szczerość i przyzwoitość będą wyśmiewane i nikt nie będzie potrzebny, stanie się reliktem przeszłości. Chamstwa i arogancji, kłamstwa i oszustwa, pijaństwa i narkotyków, zwierzęcego strachu, nienawiści narodów, zwłaszcza wrogość i nienawiść do Rosjan – to wszystko będziemy starannie i dyskretnie kultywować.
Będziemy rozbić, więc pokolenie za pokoleniem … Będziemy walczyć o ludzi od dzieciństwa, lat młodzieńczych, zawsze sprawiają, że główną stopę na młodzież zostać uszkodzony, uszkodzony, zbezcześcić jej. Z nich zrobimy kosmopolity ».
Takie były założenia tajnego planu Alaina Dullesa wobec Rosji. Dla mnie jako niezależnego eksperta w dziedzinie dywersji ideologicznej /wojny informacyjnej/wojny psychologicznej to , o czym powiedział Alain Dulles jest w czystej postaci dywersją ideologiczną wobec innego suwerennego państwa Rosji /zaznaczę , iż te słowa wypowiedziane zostały w czasie pokoju/ . Było taką wojną , bez wojny.
Te dywersyjne plany Zachodu , a w zasadzie można mówić , iż TŚWC /Tajnego Światowego Władzy Centrum / , dla których USA i ich sojuszniczy, w tym europejscy , w tym Polska , są tylko narzędziem do totalnego podboju świata i wprowadzenia na całym świecie systemu powszechnego niewolnictwa, były następnie kontynuowane w dwóch tajnych projektach tzw, harwardzkim i houstońskim.
– o tzw . projekcie harwardzkim w materiale filmowym :w wykładzie generała Konstantego Pietrowa odpowiednio na : 4:10 i na 5:30 tego filmu :

– a także o tzw. projekcie houstońskim jak również w ujęciu holistycznym, kompleksowym w tym filmie :

Na 6:25 jest mowa o likwidacji tak jak w hitlerowskim planie Barbarossa Słowian /chodzi o 300 milionów ludzi/ i spokrewnionych z nimi Żydów.

O geostrategii systemu Anglo-Amerykańskiego, podboju całego świata :
http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_geostrategia_usa,p313728842

O planach Brzezińskiego wobec Rosji :
http://www.interfax.ru/world/346144

Tymczasem cała ta gehenna zaplanowana dla Narodu Rosyjskiego bumerangiem uderzyła i uderza w TŚWC , w tym w podległe im państwa z USA na czele i ich sojusznikami / z konieczności, z przymusu / na całym świecie , co widzimy każdego dnia obserwując sytyuację wewnętrzna w USA, przy czym należy stwierdzić , iż winą za to nie należy obarczać całej amerykańskiej społeczności , czy też społeczności krajów jej podporządkowanych , w tym Polski , lecz jedynie ich wierchuszki , które sa marionetkami TŚWC dla realizacji ich tajnych planów wobec świata i ludzkości na planecie Ziemia..

Tym samym moralność wypracowana dla Rosji i innych słowiańskich narodów , by je od wewnątrz zniszczyć w dużej mierze obróciła się przeciwko autorowi tego pomysłu /ideologii, stąd dzisiaj widzimy na zachodzie genderowskie pokolenie, nie przebierająca w środkach przemoc , w tym przemoc w szkolnictwie połączoną z aktami zbrojnymi oraz szereg innych rzeczy , które prowadzę , w istocie rzeczy do upadku zachodniej cywilizacji , która z takimi podstawami moralnymi nie ma żadnych szans na przetrwanie i nasi parobkowie u władzy w Polsce, agenturalni wobec CIA chcą nas w tym kierunku prowadzić https://mediarepost.ru/news/165549-obama-tramp-i-klinton-vishenki-na-torte-iz-derma.html

Dywersja ideologiczna/wojna informacyjna /wojna psychologiczna  TŚWC > USA/CIA/NATO wobec Rosji jest częścią działań bojowych z tym,  że niezbrojnych działań bojowych , z czego jak na dłoni widać kto jest napastnikiem / agresorem / , a kto się tylko broni /jest ofiarą napadu/ . Widać z tego ,że  konglomerat sił zła na ziemi tj. TŚWC > USA/CIA/NATO /Imperium zła / już bezpośrednio  po II wś . podjęły agresję /niezbrojne -hybrydowe/ działania bojowe wobec Rosji i jej sojuszników , w tym wobec Polski , która w 1989 r. tę wojnę ostatecznie przegrała poprzez osadzenie u sterów rządów w Polsce swoje solidarnościowe marionetki , będące dziełem CIA /ich tajnego projektu pod tą samą nazwą / .

Ten stan rzeczy tj. prowadzonej , niewypowiedzianej Rosji wojny przez konglomerat zła na ziemi tj. TŚWC > USA/CIA/NATO trwa do dzisiaj , z tą jednakże różnicą , iż Rosja -jak dotychczas oparła się tej napaści/agresji, natomiast Polska stała się jednym z okupowanych przez TŚWC > USA/CIA/NATO krajów, z zaznaczeniem , iż Polska przyłączając się do Imperium zła min. poprzez swoje uczestnictwo w NATO , które jest bandyckim narzędziem TŚWC stała się z jednej strony ofiarą  TŚWC > USA/CIA/NATO , lecz również jego narzędziem, w realizacji przez te siły zła na ziemi ich chorej koncepcji/wizji  stworzenia na planecie Ziemia powszechnego niewolnictwa jednego wielkiego obozu koncentracyjnego , co min. zostało przetestowane przez TŚWC rękami faszystowskich Niemiec w obozie Auschwitz  z wiadomym dla wszystkich skutkiem .

Przy czym mówiąc USA nie  mam na myśli zwyłych amerykańskich obywateli z którymi się w pełni solidaryzuję i którym los zgotowany  przez TŚWC/CIA jeszcze bardziej doskwiera niż nam i którzy już od dłuższego czasu ponoszą konsewkwecje testowanego na nich nowego sytemu globalnej władzy przez TŚWC/CIA, co najlepiej oddaje ten film :

To , że Polska po 1989 r. znalazła się pod butem TŚWC>USA/CIA jest zasługą prezydenta Związku Radzieckiego Michaiła Gorbaczowa i jego NKWD -skiego agenta w Polsce prezydenta Polski generała Wojciecha Jaruzelskiego, a nie zwykłych Polaków.
autor : Michał Jarzyński
za: https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/03/o-tajnych-planach-tajnego-swiatowego.html

5 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

5 responses to “O tajnych planach Tajnego Światowego Władzy Centrum /TŚWC /wobec Słowian…

 1. Blog wolny od atlantyzmu i syjonizmuhttps://raczynskipiotr.blogspot.com/

  Polubienie

 2. Pingback: Żydo-syjonistyczne służby Usraela w procesie stałej wrogiej dywersji względem Słowian w Polsce i Rosji | Biologiczno-Historyczna Socjologia Krytyczna

 3. Arrauca

  „Kilka miesiecy temu obywatel Izraela Baruch Schub zwrócił się do Polski o pieniądze za działalnośc kombatancką w czasie II WŚ. W trakcie rutynowej analizy historycy IPN odkryli, że służył w oddziałach majacych na sumieniu mordy na Polakach i Litwinach, m.in pacyfikację wioski Bakaloryszki ( powiat trocki). Zawnioskowali więc do władz IPN o postawienie go przed prokuraturą i jednocześnie- powiadomienie o nim Litwinów. Co zrobiono? Nic. Ukryto informacje o nim przed pionem śledczym i stroną litewską. Dlaczego? By nie drażnic Izraela, którego obywatelem jest Schub? Władze IPN twierdzą, że nie powiedzą czemu tak postąpiły, bo… nie musza się tłumaczyc. (dosłowny cytat)

  Polubienie

  • Darek Siwek

   Bo IPN też należy do nich, a pis powinien de facto przybrać
   prawdziwą nazwę PiST czyli prawo i sprawiedliwość talmudyczna.

   Byłoby jasno i prawdziwie.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.