Marzec’68 – IIIŻydo-RP/Polin i żydowska perfidia

Prezydent Duda prosi o wybaczenie za Marzec’68

Czyżby kreatura na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin prosiła Polaków o wybaczenie dla Żydów za żydowską rebelię zmierzającą do obalenia polskich władz PRL i próbę ponownego powrotu do bandyckich żydo-rządów?

 

A tu obchody 8 marca’68 w 2010r.,  w tym samym miejscu i z tej samej okazji – z okazji pielęgnowania żydowskich kłamstw i przestępstw przeciw polskiemu narodowi syjonistyczna hołota „z przeciwnych” obozów, ale zawsze razem przeciw Polakom

 

Nie, nie takie przeprosiny serwował wczoraj na Uniwersytecie Warszawskim niejaki A.Duda.

Duda: „Tym, którzy w Marcu ’68 zostali wypędzeni, którzy zginęli i ich rodzinom, chcę powiedzieć – proszę wybaczcie ówczesnej Polsce za to, że dokonano tego haniebnego aktu. (…) Co za stratę ponosi dzisiejsza Rzeczypospolita, że wy wszyscy – ci którzy wyjechali, ci którzy być może umarli przez tamten ’68 r. – że was dzisiaj z nami nie ma, że jesteście elitą inteligencji, ale w innych krajach, że jesteście ludźmi sukcesu szanowanymi, ale w innych krajach, że wasza twórczość, że wasz dorobek naukowy, że wasze wspaniałe osiągnięcia nie poszły na rachunek Rzeczypospolitej. Co za żal, jakże mi jest przykro.”

Kamera nie sfilmowała protestujących przeciw przepraszaniu

 

W polskich szkołach, nie wspominając, że i w powszechnych żydowskich w Polsce mediach, trwa nieprzerwanie indoktrynacja młodzieży o krzywdach jakie spotkały bogu ducha winnych Żydów po marcu’68. Nigdzie nie pojawiają się pytania: dlaczego właśnie po marcu’68? I dlaczego Żydów, którzy przecież wszyscy w Europie – całe 6 mln Żydów – zamienili się w szkodliwy dla klimatu CO2?

Jak i gdzie przeciwstawić tym perfidnym żydowskim kłamstwom historyczną prawdę, gdy polski naród pozbawiony jest mediów i kontroli nad oświatą? Jak i gdzie uczyć młode Polki i Polaków prawdziwej historii Polski, narodowej tożsamości, narodowej świadomości? Jak przekonywać młodych, zresztą także i dorosłych Polaków, że urzędnicy najwyższych państwowych urzędów, fotografujący się pod krzyżem, w czasie modłów w kościele, bezczelnie i perfidnie kłamią o żydowskich krzywdach i o polskim ich sprawstwie, bezczelnie i perfidnie zamilczają żydowskie zbrodnie na Polakach, za które Żydzi nigdy nawet nie próbowali nas przeprosić? Oni tylko żądają – żądają przeprosin – za ich zbrodnie a nasze krzywdy, żądają naszych majątków, naszych pieniędzy, żądają prawa do kłamstwa i zniesławiania Polski i Polaków, żądają praw do wyłącznej ochrony ich i ich interesów, żądają więcej, tylko więcej, ciągle więcej i więcej.

 

„Wyrzuceni” i „wypędzeni” w 1968r. – Żydzi. To nie było wyrzucenie, to nie było wypędzenie. To był kompromis. Żydowskim bandytom z UB powiedziano, że jeśli nie wyjadą, tylko zostaną w Polsce, staną przed sądem za zbrodnie na Polakach – było ich – żydowskich bandytów zaledwie ok. 1000 wśród tych 13 tys. Żydów, którzy wyjechali na własne życzenie, z własnej woli – wybrali Zachód. … Zatem kreatura na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin prosi żydowskich ludobójców na Polakach o wybaczenie!

 

Aparat bezpieczeństwa PRL, UB, obsadzony głównie przez Żydów, winien jest wymordowania w latach 1944- 56 – wg różnych źródeł – od 300 tys. do 600 tys. Polaków.  Tak znaczne rozbieżności w liczbie pomordowanych wynikają z faktu, że Polakom nie wolno prowadzić takich badań. Czy ten mord jest rezultatem antysemityzmu, czy antypolonizmu?

Podobnie przedstawia się sprawa mordu katyńskiego, za który winą rządzący w IIIŻydo-RP/Polin i powszechne żydowskie w Polsce media obciążają Rosjan – żydowski system ZSRR wymordował w latach 1939 – 1953 ok. 2 mln Polaków zamieszkujących przejęte przez ZSRR polskie ziemie.

 

Do 1939 r. zamieszkiwało Polskę 3,5 mln Żydów. Zginęło 2,7 mln („Historia Polski w liczbach”). Z pozostałych 800 tys. większość wyjechała. Zostało podobno zaledwie ok. 30 tys. Żydów – takie liczby pojawiają się w powszechnych mediach. Żaden rocznik statystyczny nie podaje aktualnej liczby Żydów w Polsce – (?).

Jak to zatem możliwe, że między rokiem 1960 a 1968 do władz PRL wpłynęło 600 tys. wniosków o zgodę na emigrację – ? Obejmowały one ok. 800 tys. obywateli pochodzenia żydowskiego (http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=349). Pozwolono wyemigrować tylko 200 tys. A czy wszyscy Żydzi chcieli z Polski wyjechać?

 

Upamiętnienia nie mogą doczekać się polskie ofiary KL Warschau.

Obóz KL Warschau powstał w 1943r. niemal w centrum obecnej Warszawy i funkcjonował do połowy roku 1944. Śp. sędzia Maria Trzcińska, która dokumentowała niemieckie zbrodnie w tym obozie podawała liczbę ok. 200 tys. zamordowanych Polaków. Obóz KL Warschau zaczął działać ponownie w 1945r. i funkcjonował do roku 1953. W tym czasie eksterminację Polaków prowadziła żydo-bolszewia, której potomkowie sprawują dzisiaj nad nami władzę. Oto, dlaczego nie może powstać pomnik poświęcony ofiarom zbrodni niemieckich i żydo-bolszewickich – żydowskie władze Warszawy nie wyrażają zgody na budowę pomnika.

 

W moim Otwocku kilka lat temu w ramach poznawania kultury i tradycji Izraela w Polsce i odwrotnie, rozpoczęto realizację programu wymiany młodzieży. Otwocka młodzież w ramach tej kulturalnej wymiany czyściła miejscowy żydowski cmentarz, a młodzież z Izraela gościła w Otwocku za pieniądze polskich podatników – tych z Otwocka.

 

1 marca 2018r. rząd IIIŻydo-RP/Polin, rząd skrajnie syjonistycznego PiS,  przyjął projekt ustawy, pozwalający zdegradować – według żydowskich mediów: komunistycznych generałów, W.Jaruzelskiego i Cz.Kiszczaka.

Ciekawe, czy żydowski reżim pójdzie za ciosem i odda władzę, którą otrzymał z rąk tychże właśnie generałów, co uczczono wspólną biesiadą w Magdalence?

 

Dariusz Kosiur

 

Reklamy

48 Komentarzy

Filed under Polityka

48 responses to “Marzec’68 – IIIŻydo-RP/Polin i żydowska perfidia

 1. Istotnie, władze PRL popełniły niewybaczalny błąd. Wypuściły z Polski tysiące żydów, przeważnie zbrodniarzy z kompletnie zażydzonego UB, prokuratur, bandyckich sądów, Informacji Wojskowej itd. Zamiast tych zbrodniarzy rozliczyć za zbrodnie ludobójstwa na Narodzie Polskim i postawić przed plutonem egzekucyjnym, dano im paszporty o których marzyli Polacy. Dlatego żydzi mają rację. Rząd PRL, to byli skurwysyny. Pozwolili jeszcze żydowskim zbrodniarzom wywieźć z Polski w zaplombowanych wagonach dzieła sztuki, zabytkowe meble i kosztowności zrabowane Polakom. A dzisiaj jest inaczej? Grabią Polskę już nie łyżkami jak za żydokomuny, ale łyżkami koparek i ci zdrajcy, którzy przed żydostwem się kajają jak kundle, nie rozliczają grabieżców. Wiecie dlaczego? Dlatego, że działają w syjonistycznej złodziejskiej spółce. Dlatego Hajka Grundbaum jest nadal prezydentem Warszawy i nadal może kraść. Ale tylko mienie polskie, nie pożydowskie. Tak bowiem wygląda prawo talmudyczne.

  Polubienie

  • Maciej

   Gomułka miał żonę żydówkę w której był zakochany po uszy i nie oszukujmy się miał wśród żydów wielu przyjaciół to głupio by mu tak było wieszać zbrodniarzy żydowskich na latarniach to ich najzwyczajniej w świecie wypuścił . Proste .

   Polubienie

  • Pimpuś

   Nie ma gorszej kloaki niż banderowski penis w syjonistycznej macicy !

   Polubienie

  • joedoe

   Panie Tarkowski,
   Pana chyba prowadzi oficer CIA, ze pan tak zle pisze o komunistycznym bohaterze WPS W.Gomulce.
   Towarzysz Wieslaw zwalczal zydow, rozumie pan ? Zwalczal przez cale 12 lat odkad objal wladze w PRL.
   Przez caly czas zwalczal zydow, bo bylo ich tak duzo w PRL jak drzew w lesie, a to zajmuje wiele lat, no i wie pan, Gomulka to tez czlowiek i musial sie troche przespac, chociazby raz na dobe.
   Najwidoczniej gdy towarzysz Gomulka spal to taki zyd jak Bauman lub Szechter schowal sie za drzewo i nie bylo go widac. bo zyd to przeciez kameleon i potrafi sie zamaskowac.
   Towarzysz Wieslaw mial tez slaby wzrok i jak czytal przemowienia z kartki to mial na nosie okulary, pamieta pan ?
   Wiec dlatego nie mogl dobrze dojrzec zamaskowanych zydow, a szczegolnie nie mogl dojrzec H.Wolinskiej, bo ma nazwisko na ostatnia litere alfabetu „W” i takich na koncu jest najtrudniej dostrzec, zwazywszy na fakt, ze ziemia jest kulista i taka Wolinska byla ponizej linii widnokregu.
   Rozumie pan te geografie ?
   Poza tym towarzysz Wieslaw nie mogl wylapac wszystkich zydow, bo to stworzenie uciekalo kanalami na wszystkie strony i w tym jest caly problem, ze wtedy nie wiadomo kogo gonic.
   I tak to towarzysz Wieslaw machnal na to reka, bo nie mogl nic zrobic, wiec sam pan widzi, ze to nie byla wina towarzysza Wieslawa, ze zydzi uciekli z PRL.
   Ale zeby pan nie pomyslal, ze towarzysz Wieslaw to niezdara, to opowiem panu, ze w grudniu 1970r towarzysz Wieslaw nastawil pulapke na tych co go nie lubieli, bo byli agentami amerykanskimi.
   Wiec jak ci agenci amerykanscy wyszli z pociagow, zeby isc do zakladow pracy i tam dokonywac sabotazu, czyli psuc maszyny i urzadzenia, zeby opoznic postep w PRL to wtedy dostali ognia i nie wiedzieli gdzie uciekac.
   Sam pan widzisz, ze towarzysz Gomulka nie byl glupi, bo nikomu nie udalo sie zlikwidowac tylu agentow amerykanskich na raz.
   No, moze towarzysze z Moskwy byli troche lepsi, bo potrafili wybic tysiace takich agentow amerykanskich w jedna noc, ale poza towarzyszem Wieslawem nie bylo lepszych w Polsce.
   A jak wezmie pan pod uwage towarzysza Jaruzelskiego, ktory wypuscil 950 tysiecy agentow amerykanskich z PRL po 1980r, to sam pan widzisz, ze towarzysz Wieslaw mial racje, ze tych agentow amerykanskich bylo miliony w Polsce i to oni ponosza wine, ze PRL nie mogl rozwijac sie, bo miliony agentow amerykanskich prowadzilo sabotaz w zakladach i jeszcze wynosili srubki oraz nakretki od maszyn i urzadzen, bo nie chceli, zeby komunizm mogl przegonic kapitalizm.
   Czy pan teraz rozumie dlaczego komunizm musial upasc ?
   Komunizm to byl dopiero system, bo czy sie stalo czy lezalo, to dniowka zawsze sie nalezala, wszyscy mieli prace i kazdy byl dla siebie kierownikiem, bo musial taka myslec, zeby sie nie narobic, a zarobic.
   Bo to nie sztuka sie narobic, zeby zarobic i dlatego towarzysze z WPS nie lubia kapitalizmu.
   Zapytaj pan towarzyszy z WPS jakie mieli dobre zycie w komunizmie.
   Rano byla kaszanka na zimno, bo jeszcze slonce nie wzeszlo jak wychodzili do pracy, a jak wracali po poludniu z pracy to byla juz kaszanka na cieplo, bo slonce swoje zrobilo i pomagalo czlowiekowi…. i dzieki temu towarzysze z WPS przezyli PRL i nie maja powodu do narzekan.

   Polubienie

   • Maciej

    Mózgu który składa się w stu procentach ze śmieci Tarkowski niczego nie będzie się pytał WPS a ty dalej żryj hamburgery , frytki i Macdunaldy durniu tylko kto dłużej pożyje czy ja który jem kaszankę prlowską czy ty zwolennik amerykańskiego gównianego żarcia którego nawet swojemu owczarkowi podhalańskiemu bym nie dał bo za bardzo kocham swojego owczarka aby go truć takim gównem ale ty żryj niech ci idzie na zdrowie i na zdrowie twojej tłustej dupy .

    Polubienie

   • Maciej

    Parchaty żydku jeszcze jedno . To jest jakaś nowość że wy lubicie kapitalizm bo lubicie ciężko pracować . Przecież wy żyjecie na koszt innych nic nie robiąc .
    Oto twój amerykański o którym prawdę pisze Robert Kiyosaki a co do jego fachowości nie można mieć wątpliwości .
    Poczytaj mendo jakie USA ma problemy bo widzę ciemny jesteś bardziej niż tabaka w rogu . Póki co polecam jego książkę ” biznes XXI wieku ” .
    On tam pisze dokładnie w jakiej ruinie jest USA .
    Tylko krótki fragmencik Wałkoniu :
    „Nie ma to jak wasz dobry kumpel mówi wam prawdę w oczy co ?
    W latach 50., gdy General Motors był najpotężniejszą amerykańską
    korporacją, prasa podchwyciła cytat ze słów prezesa GM i przekuła
    go w hasło obowiązujące przez kolejne dekady: „Naród radzi sobie
    tak, jak radzi sobie GM”. Cóż, jeśli tak naprawdę jest, to mam złą wiadomość:
    w roku 2009 GM ogłosił upadłość, a latem tego samego roku
    stan Kalifornia zaczął spłacać własne zobowiązania obligacjami zamiast
    gotówką.
    Obecnie coraz mniej Amerykanów jest właścicielami własnych
    domów. Zajęcia zadłużonych nieruchomości zabezpieczonych hipoteką
    dokonują się w niespotykanym dotąd tempie. Liczba gospodarstw
    domowych klasy średniej spada. Salda rachunków oszczędnościowych
    są skromniejsze, a zadłużenie wzrosło. Według oficjalnych statystyk
    liczba osób żyjących poniżej progu ubóstwa gwałtownie rośnie. Zwiększa
    się też liczba osób pracujących po 65. roku życia. Liczba ogłaszanych
    upadłości osiąga niespotykane rozmiary. Wielu Amerykanów nie ma też
    dość kapitału, by przejść na emeryturę – nie mają na to nawet widoków.”

    Polubienie

   • Postawa czy się stoi czy się leży, trzy tysiące się należą, jest wynikiem oddziaływania katolicyzmu na Slowianszczyznę. Czyli nic nie zrobić, nic nie dać od siebie, ale z dóbr kultury korzystać ile się da.

    Ta polakatolicka szkodliwa postawa oddziaływała na system komunistyczny. A po upadku tego systemu, przeniosła się na system kapitalistyczny, gdzie ujawniła się ze zdwojoną siłą przyczyniając się do powstania kasty kompradorów-januszy biznesu(za komuny niejednokrotnie ci pionierzy polskiego kapitalizmu wyrzucali gnój z szopy na PGRerze), wychodzących z założenia; czy się produkuje czy się nie produkuje, biznesmenowi 100mln się należy na jego apartament, teslę w garażu, helikopter i parę innych gadżetów oraz wakacje na Dominikanie. A że system kapitalistyczny w swojej logice sam sprzyja powstawaniu wąskiej kasty bogaczy i mas proletariatu, toteż efekt uległ podwojeniu.

    Polubienie

   • Maciej

    To jest bardzo duże uproszczenie co napisałeś chociaż wielu było takich co to przed przełomem pracowało na kasach w marketach w USA aby po przełomie wrócili do Polski i w ciągu paru lat stali się miliarderami .

    Postawa czy się stoi czy się leży, trzy tysiące się należą, jest wynikiem oddziaływania katolicyzmu na Slowianszczyznę. Czyli nic nie zrobić, nic nie dać od siebie, ale z dóbr kultury korzystać ile się da.

    Całkowita brednia . Katolicyzm panuje w wielu krajach chociaż na szczęście słabnie i tam jakoś nikt nie hołduje zasadzie czy się stoi czy się leży tysiączek się należy .

    Polubienie

   • Maciej

    Dorzucając jeszcze na koniec .Uważam to hasło czy się stoi czy się leży ….
    za kompletną bzdurę wymyśloną przez żydów dla kompromitowania PRL .
    Dziś głupi most budują rok czasu a ci dzisiejsi robotnicy genitaliów już dawno nie mają a tym bardziej sił do jakiejkolwiek roboty bo puchną po trzech godzinach i wypluwają płuca a jakbyś widział jak oni kupują w sklepie coś do jedzenia . Gorzej marudzą jak baby przy zakupach . W PRL takich cienkich pipek nie było tylko się zasuwało w ostrym słońcu nawet i cały dzień jak trzeba było .

    Polubienie

   • Bo nigdzie katolicyzm nie spowodował takich zniszczeń jak w Polsce. Nawet we Włoszech, Hiszpanii czy Portugalii. Nigdzie nie uzyskał aż takich wpływów. Dlatego nie można w zasadzie mówić na przykład o italokatolikach czy frankokatolikach, analogicznie do terminu polakatolicy. Wprawdzie wpływ katolicyzmu na te narody jest szkodliwy, ale Polacy są jednym z tych narodów, gdzie efekty są najtragiczniejsze.

    Dobrze polakatolicką mentalność ilustruje hasło; „rób tak żeby Polska nie zginęła”. Niby głupie ludowe, niewinne hasełko, ale powtarzane od dziesięcioleci, jedyne czego uczy to nieróbstwa, niedokładności, itp. A powtarzane w polskim środowisku codziennie. No ale kto by się tam takimi szczegółami przejmował, ponoć to tylko propaganda rzekomo wymyślona przez żydów…

    Polubienie

   • Co do „zasuwania” w PRL-u, nie mieli by gdzie zasuwać gdyby zła komuna nie stworzyła odpowiednich warunków i nie zaprzęgła a czasem nawet zmusiła, w większości polakatolickich mas do dzieła. Sziedzieli by do dziś w położnej sanacyjnej biedzie i zacofaniu. Te same masy sciemniały po zakładach ile się dało a żądały nierealnych warunków do spełnienia od władz komunistycznych. To tymi naiwniakami posłużyła sie solidarność. To teraz mają swoją złotą wolność z epoki saskiej. Wprawdzie są wolni od pracy, ale mają też i pusty gar.

    Polubienie

   • Maciej

    Dobrze polakatolicką mentalność ilustruje hasło; „rób tak żeby Polska nie zginęła”. Niby głupie ludowe, niewinne hasełko, ale powtarzane od dziesięcioleci, jedyne czego uczy to nieróbstwa, niedokładności, itp. A powtarzane w polskim środowisku codziennie

    Chyba jesteś fanem wielkiego patrioty Barei .

    Polubienie

   • Maciej

    Tylko dlaczego tych leni , nierobów , nieudaczników zniszczonych przez Watykan biorą garściami do pracy firmy budowlane czy jakiekolwiek inne na całym świecie i są bardzo zadowolone z fachowości Polaków i wcale nie chodzi o to że Polak jest tani . Może pan odpowie na to pytanie bo jestem ciekawy .

    Polubienie

   • Maciej

    Chociaż tak jak już wcześniej pisałem ci co teraz pracują w RP to duża z nich część to wypieszczone przez mamusie primadonny a nie robotnicy tacy prawdziwi .

    Polubienie

   • „Tylko dlaczego tych leni , nierobów , nieudaczników zniszczonych przez Watykan biorą garściami do pracy firmy budowlane czy jakiekolwiek inne na całym świecie i są bardzo zadowolone z fachowości Polaków i wcale nie chodzi o to że Polak jest tani . Może pan odpowie na to pytanie bo jestem ciekawy.”

    Wystarczy tych „leni” wyrwać z polakatolickiego środowiska i przenieść w inne, gdzie nie ma tego typu wegetacyjnej mentalności, a efekt jest często(choć nie zawsze) zupełnie inny. Wtedy wychodzi ile Polak jest warty rzeczywiście i ile może, będąc oderwany od ogarniętej apatią i marazmem, ospałą, polską masą.

    Polubienie

   • „Chyba jesteś fanem wielkiego patrioty Barei.”

    Haha, dobre.
    Zrób coś w polskim środowisku co w jakimkolwiek stopniu odróżni Cię od innych. Zrób coś lepiej, szybciej, dokładniej, w biznesie, polityce, rolnictwie, gdziekolwiek, jakiś sukces, przez co staniesz się na przykład nieco majętniejszy, zobaczysz jak reszta towarzyszy polakatolickiej niedoli Cię potraktuje.

    Za nieboszczki komuny jak się oddało parę litrów mleka więcej do mleczarni, to już był problem, poniektórzy źle na takie rzeczy patrzyli. Lepiej Ci rośnie, krowy się lepiej doją? To niemożliwe, żeby Tobie się lepiej powodziło, to pewnie czary. Taka katolicka wioskowa ciemnota.

    Polubienie

   • xionc

    „Zrób coś w polskim środowisku co w jakimkolwiek stopniu odróżni Cię od innych. Zrób coś lepiej, szybciej, dokładniej, w biznesie, polityce, rolnictwie, gdziekolwiek, jakiś sukces, przez co staniesz się na przykład nieco majętniejszy, zobaczysz jak reszta towarzyszy polakatolickiej niedoli Cię potraktuje.”
    Hej @przemex, widzę że urodziłeś się w niewłaściwym miejscu :))
    Proponuję sprzedaj to co masz i wyjedź gdzieś, gdzie będziesz mógł rozwijać bez oporów swoje talenty. Najlepsze pod tym względem są rejony gorski pd.Wloch, bo klimat tam fajny, brak zimy, a lato przyjemne, przeważnie +25st , do tego świeże owoce i warzywa przez cały rok na wyciągnięcie ręki . Ziemi do kupna sporo, zwłaszcza na wsiach, bo młodzi i starzy [także], w poszukiwaniu wygody przenoszą się do miast. Wiem to z pierwszej ręki, od kolesia, który tam wyjechał na stałe

    A to jest prawo skandynawskie tzw nie pisany kodeks jante. Pasuje też trochę do realiów polskich, prawda….

    1. Nie sądź, że jesteś kimś.
    2. Nie sądź, że nam dorównujesz.
    3. Nie sądź, że jesteś mądrzejszy od nas.
    4. Nie sądź, że jesteś lepszy od nas.
    5. Nie sądź, że wiesz więcej, niż my.
    6. Nie sądź, że jesteś czymś więcej, niż my.
    7. Nie sądź, że coś potrafisz.
    8. Nie masz prawa śmiać się z nas.
    9. Nie sądź, że komukolwiek będzie na tobie zależało.
    10. Nie sądź, że możesz nas czegoś nauczyć.

    Pzdr 😉

    Polubienie

   • hulsz

    Skonczyles?Jesli tak to spusc wode.

    Polubienie

  • Nie ten Bolek

   I widzisz Czarek jakie aj waj podnoszą poniżej k…wy żydowskie od razu po Twoim wpisie? To ich „mendoda”

   Polubienie

  • mleko z nosa

   Poda ktoś dokładny adres miejsca gdzie prezydent naszczał na Rzeczpospolitą, gdzie wisi ta tablica i kiedy została tam zawieszona.,

   Polubienie

  • Aparat bezpieczeństwa PRL, UB, obsadzony głównie przez Żydów, winien jest wymordowania w latach 1944- 56 – wg różnych źródeł – od 300 tys. do 600 tys. Polaków. BREDNIE BREDNIE BREDNIE BREDNIE BREDNIE …NAS NIKT NIE SZANUJE ZA TAKIE BREDNIE WSZYSCY WINNI TYLKO NIE MY >https://www.tygodnikprzeglad.pl/kto-zaplaci-za-zbrodnie-podziemia/

   Polubienie

 2. iiii

  Panie Darku dlaczego pan robi tak wielką reklamę na neon24 stronie niezlomni.com?

  A już rozumiem to nie Pan a trolle pejsate z administracji się bawią i zamiast loga WPS wstawiają sobie logo/reklamę ich kolejnej parcharni.

  Żałosny kłamliwy ruszkiewicz napisał Panu aby się nie martwił że wszyscy mogą banować trolii u siebie na blogu a Pan nie, ta kłamliwa qwa zbanowała tam wszystkich a pisze że on nikogo nie zbanował , żyd astra i tępy haski to całe neon 24.

  Pisze duplikat a nie wchodzi ?
  Kto to kontroluje macie kontrolę jakąkolwiek nad swym foru

  Polubienie

  • Jaruda

   Kiedyś był tam komentator partyzant,świetnie sobie radził z parchatymi trollami.
   Dziś nie ma tam nikogo tak szybko i trafnie ripostującego.
   Niestety

   Polubienie

  • oli

   //Panie Darku dlaczego pan robi tak wielką reklamę na neon24 stronie niezlomni.//

   Wszystkie te ich „niezależna” , „niepoprawni” to w 100% żydowskie fora jak szalom24 gdzie siedzi taka sama parchata astra którego część to neon24 to widać jak na dłoni po ruchach administracji jak portal niszczil ,zmieniała jego profil banując dziesiątki kont i proponując swych debili.

   płatny troll kulalis straszył oparę umieszczając na blogu Pani śp. Beata Andrejas
   wpis o nim i co się stało? zbanowali konto Beata Andrejas a ten debil dalej tam płatnie trolluje
   i udaje że on obiektywnie.

   Wystarczy obserwować a mendy pejsate same się odsłaniają u nich brk logiki i inteligencji.

   Polubienie

  • Na Neon24.pl ilustracja do tekstu, który trafia na czołówkę, jest zamieszczana przez administrację Neon24.pl, a nie przez autora publikacji.

   Polubienie

 3. iiiiii

  Kto to kontroluje macie kontrolę jakąkolwiek nad swym forum

  Napisałem z innego nicku i innym ip i weszło, znaczy że w waszego forum nie kontrolujecie wy ale ktoś inny.

  Ludzie się zrażają ze ich wpisy nie istnieją a wy widzicie ich tylko część a większość wyparowuje, czym zaskarbiacie sobie wrogów

  Polubienie

 4. iiiii

  Neon24 jest tak prostackim pejsatym forum że doszło do tego że ich tępy żyd haski/zbójnicki pisze o M.Piskorskim a inny żyd to na czołówkę daje.
  Ten sam parch wcześniej cieszył się jak go zamykali i to opisał, namawiał do zabójstwa Putina , kibicował banderowcą na upainie itd. ( ci co to wiedzą zbanowani)

  Żyd zbójnicki nie umie pisać po polsku to są fakty każdy jego wpis dłuższy od czterech wyrazów to kopia komentarza czy to z onetu/twittera itd. to można łatwo sprawdzić.
  On kopiuje nawet pojedyncze zdania składające się z kilku słów, talboty zresztą podobnie to jest żydowska trollnia które umiera.

  Polubienie

  • Jaruda

   Żyd zbójnicki czy umie pisać czy nie umie,to jednak faworyt tamtejszej administracji.
   Bez względu na jego umiejętności poniewiera tutejszych blogerow,ośmiesza,drwi,a nasi co ??
   Siedzą cicho jak mysz pod miotłą mówiąc że nie warto
   Czego Pan Darek czy Stanislav nie napiszą konkretnej notki i nie pogonią tego idiotę.
   A warto
   Pisałem już tu o tym, ale widać odwagii nie starcza
   Szkoda

   Polubienie

 5. ozon

  @iiii -> //Panie Darku dlaczego pan robi tak wielką reklamę na neon24 stronie niezlomni.//

  Też mnie to ciekawi?
  Jakieś wyjaśnienie ,bo w pańskim tekście zero informacji o tej stronie żydki z administracji wystawił niby na czołówkowe ale robią reklamę innego portalu. może idoci liczą na konflikt?

  Polubienie

 6. ali

  Ale nikt nie przebije trolla „oświat” 🙂

  Un chciał stworzyć stowarzyszenie czy partię na neon niezależnych przystąpili żyd haski i wojtas/
  Czytanie neon i ruchy pejsatej administracji to ciekawy i śmieszny komiks dla dzieci.

  Polubienie

 7. stycznik400v

  Na sznurek z takim uzurpatorem!
  Ale on uwielbia wlazic Żydom w dupe.

  Polubienie

 8. joedoe

  Prawda o Marcu 1968r.
  oraz
  TEMAT: Rzad PiS robi Polakow w ch*ja !
  http://www.polishclub.org/2018/03/07/gwalt-polsce-czesc-ii-o-marcu-1968-inaczej/

  Polubienie

 9. rozum

  Protokół Nr. 2 sekretnego spotkania Sanhedrynu, czyli Najwyższej Rady Żydowskiej z przełomu XX wieku. „administracja na pokaz (obecnie Duda) i „RADCY TAJNI” (Żyd Daniels – nadzór nad PiS). Administratorzy wybierani przez nas (2,04,2015r w instytucie żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę: Uchwała nr.4 – wybrano Dudę) z pośród tłumu (wybory ustawione żydowskimi mediami, czyli goj widzi to co Żyd chce) w zależności od ich zdolności niewolniczych, nie będą osobami przygotowanymi do rządzenia ( Duda nie ma pojęcia o rządzeniu o czym daje co dnia wyraz) , dlatego też z łatwością staną się w grze naszej pionkami kierowanymi przez uczonych naszych i doradców genialnych, specjalistów kształconych od dzieciństwa w sztuce rządzenia sprawami całego świata.”

  Polubienie

 10. Edward

  Paderewski – ty jestes nijaki.Jablonowski jest kims,jest Polakiem.

  Polubienie

 11. Edward

  http://www.wicipolskie.org/?p=30870
  AIPAC – Zydowska potega w Waszyngtonie.

  Polubienie

 12. Edward

  A „Rewolty marcowej”- Jerzego Brochockiego nie moge wkleic!!!!
  To bardzo ciekawe jak to wszystko dziala.

  Polubienie

 13. Pimpuś

  Żeby zrozumieć cyrk obłudy trzeba wystawić głowę poza barak zwany Polin.

  Polubienie

 14. Pingback: Marzec’68 – IIIŻydo-RP/Polin i żydowska perfidia — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 15. Edward

  Panie Darku – dziekuje bardzo.Kazdy Polak powinien ta ksiazke
  przeczytac aby miec jakies pojecie co zydostwo wyprawia z Polakami.

  Polubienie

 16. Pingback: Pokłosie marca 68… – blog polski

 17. meinkampf

  Golenie glowy ? juz zydy polskiemu godlu orlu =glowe ogolili swoj swiecznik mu postawili ze to ich obuz ten kraj teraz zydy wydoja i wygola kazdego orla teraz Kmiecie zolnierze polin= musza miec wiekszy kaszkiet aby im zydowska swieczka z glowy orla nie nakapala na nos =zenada kto nie kumaty niech poszuka zdjecie Komorowskiego palacego zydom swiecznik ==Hi

  Polubienie

 18. paziem

  „JAJCARZU” mainkampf, to są twoje dane, ujawnione w obecności świadków na tej stronie: radca.po@onet.eu IP 185.150.135.71
  Na razie cię ostrzegam

  Polubienie

 19. Pingback: Rzeczypospolita Przyjaciół, czyli Polin…kontratakuje w Polsce i USA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s