Sukces Ministerstwa Sprawiedliwości IIIŻydo-RP/Polin

Min.sprawiedliwości, Z.Ziobro poinformował, że prokuratorzy, policjanci, dokonali przełomu w/s zabójstwa małżeństwa Jaroszewiczów i doprowadzili do postawienia zarzutów kryminalnych trzem sprawcom.
– Dwóm z nich ogłoszono zarzuty i przesłuchano jako podejrzanych popełnienia zbrodni i rabunku. Trzeci „nie przyznał się, odmówił składania wyjaśnień”.

Poniżej informacja, która powinna wprawić w osłupienie przynajmniej myślącą część tzw. elektoratu:

W czasie jednego z przesłuchań (w zupełnie innej sprawie – D.K.) jeden z zatrzymanych (…) wyraził gotowość zdania relacji jeszcze na temat innego, istotnego przestępstwa, w którym uczestniczył. W wyniku czynności procesowych i dalszego przesłuchania (…) tenże podejrzany ujawnił, że brał udział w zdarzeniu (szanujący się Europejczyk powiedziałby, że brał udział w iwencie – D.K.) w Aninie, w zabójstwie państwa Jaroszewiczów – relacjonował prokurator generalny.

za: http://fakty.interia.pl/polska/news-ziobro-postawiono-zarzuty-sprawcom-zabojstwa-jaroszewiczow,nId,2556799

Czy to możliwe, żeby przestępca był aż takim idiotą, który sam siebie będzie obciążał przyznaniem się do zbrodni, o którą nikt go nie podejrzewa? Chyba, że jest szczerym żydo-katolikiem i sumienie podpowiada mu, iż zatajenie prawdy przed stróżami jewropejskiego prawa zamknie przed nim drogę do nieba -?

Z całą pewnością możliwe jest natomiast, że PiSuarowy rząd i jego ministrowie traktują nas jak idiotów, którzy uwierzą w prawdy objawione przez ów reżim. Mają zresztą ku temu pełne podstawy, w końcu za 500+zł i fotografowanie się pod krzyżem uwierzyło PiSuarowym politykom wielu bezrefleksyjnych Polaków.

D.Kosiur

_________________________

O morderstwie małżeństwa Jaroszewiczów pisałem w 2015r.

Mord założycielski III żydo-RP

Potomkowie żydowskich zbrodniarzy z lat 1944-56, którzy objęli w PRL władzę w sierpniu 1980r., stosowali zbrodnie i tortury jak wszyscy ich pobratymcy w każdej żydowskiej rewolcie – to ich rytuał plemienny.

Np. ks. J.Popiełuszko (zamordowany w 1984r.) w czasie tortur wyrwano język – tak wynika z relacji red. Krzysztofa Kakolewskiego.

13 grudnia 1981r. syjonistyczni bandyci pod przywództwem W.Jaruzelskiego i Cz.Kiszczaka (od 1945r. obydwaj służyli w Informacji Wojskowej, odpowiedniku UB, IW działała w Wojsku Polskim) dokonali zbrojnego zamachu stanu. Był niezbędny, żeby władza nie wymknęła się z żydowskich rąk.

To po 13 grudnia 1981r. do początku lat 1990. syjonistyczni agenci zamordowali ponad 100 polskich księży (w tym ks.J.Popiełuszko), którzy mogliby utrudniać proces inkorporacji Polski do struktur syjonistycznego Zachodu oraz jej integrację z żydowskim obozem UE. Likwidacja tych księży była także na rękę Kościołowi JPII, który oczekiwał od księży zaangażowania na rzecz europejskiej integracji. Przygotowania księży do propagowania integracji rozpoczęto już w trakcie obrad okrągłego stołu!.

Znikają dowody

W roku 2009 (!) prokuratura ogłosiła, że z akt sprawy ks. S.Niedzielaka (zamordowany 20 stycznia 1989 r) zniknęły dowody – materiał zabezpieczony podczas sekcji zwłok i na miejscu zdarzenia, a nawet karty daktyloskopijne. Podobne zjawisko dotyczyło akt zamordowanych w 1989r. ks. S.Suchowolca i S.Zycha.

 

Mord na Piotrze Jaroszewiczu, Tadueszu Steciu, Jerzym Fonkowiczu

P.Jaroszewicz 13 września 1944 powołany został na stanowisko szefa Zarządu Polityczno-Wychowawczego 1 Armii WP (sprzeciwiał się temu na posiedzeniu Biura Politycznego PPR Jakub Berman, twierdząc że Jaroszewicz nie jest komunistą).
Nieodzowna wydaje się w tym miejscu notka o J.Bermanie:
od 1928 roku żonaty z Gustawą z d. Grynberg (1900–1978), z którą miał córkę Lucynę (ur. 1929), żonę Feliksa Tycha. Feliks Tych (ur. 31 lipca 1929 w Warszawie) – „polski” historyk i publicysta, polonofob, w latach 1995–2006 dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego. W latach 1971–1987 pracował w Centralnym Archiwum Komitetu Centralnego PZPR.
W 1983 na polecenie gen.W.Jaruzelskiego (Jaruzelski służył w Informacji Wojskowej, a jego oficerem prowadzącym był Cz.Kiszczak) żydowski zbrodniarz J.Berman został odznaczony medalem Krajowej Rady Narodowej.

Wróćmy do P.Jaroszewicza
W 1945r. pułk. WP P.Jaroszewicz oraz oficerowie T.Steć i J.Fonkowicz, w pałacu w Radomierzycach pod Zgorzelcem weszli w posiadanie części tajnego wojennego archiwum Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy. Archiwum zawierało m.in. listy konfidentów gestapo, kompromitujące szanowanych obywateli i polityków Zachodu oraz pozostawionych przez gestapo na ziemiach polskich agentów – żydowskich folksdojczy (zasadniczo folkslisty przeznaczone były dla Żydów, którzy wcześniej musieli zmienić wyznanie na ewangelicko-augsburskie).
Małżeństwo Jaroszewiczów okrutnie torturowano. Jaroszewiczowi przybito stopy do podłogi. Zostali zamordowani 1 września 1992r., czyli już w III żydo-RP.
Kilka miesięcy później torturowano i zamordowano T.Stecia.
W podobny sposób w 1997r. zamordowano J.Fonkowicza.

Sadząc po sposobie, w jaki zostali zamordowani kolejno ci trzej oficerowie, można wnioskować, że mordercom nie udało się przejąć obciążających żydo-reżimową elitę dokumentów. Nie jest wykluczone, że morderstwa dokonali agenci Mossadu.

Dochodzenie w sprawie mordu umorzono. Z akt sprawy zniknęła ważna dokumentacja (?).

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

43 Komentarze

Filed under Polityka

43 responses to “Sukces Ministerstwa Sprawiedliwości IIIŻydo-RP/Polin

 1. antychemtrails

  Panie Dariuszu nie rozumiem Pańskiego podejscia do sprawy /z całym szacunkiem/. Poprzednie ekipy nie zrobiły nic w wielu tajemniczych morderstwach ..ryża ekipa-też. Teraz gdy obecni jednak coś robią , krytykuje ich Pan bardziej niż poprzedników. Dlaczego? Czy ta tendencyjność nie jest trochę przesadzona . Trzeba chyba dostrzec parę pozytywnych zmian. Nawet 20% nadziei,że obecna ekipa idzie w dobrym kierunku, zaszczepia nas przeciw wirusowi fanatyzmu. Pozdrawiam

  Polubienie

  • „Trzeba chyba dostrzec parę pozytywnych zmian.”

   A jakież to pozytywne zmiany Pani/Pan dostrzega?
   Proszę także przypomnieć sobie przysłowie mówiące o tym, czyją matką jest nadzieja.

   Polubienie

   • stycznik400v

    Nadzieja jest matką głupich.

    Polubione przez 1 osoba

   • Maciej

    Nie ma żadnych plusów rządów żydowskiej opcji nieprawa i niesprawiedliwości . Jeżeli coś robią na plus są to działania typowo pozorowane mające jedynie zamydlać oczy .
    1. Zapowiadanie szumnie puszczenia w skarpetkach NFZ . Dziś w 2018 stoi dalej ta zaraza nie ruszona .
    2. Pomimo obiecanek żydoPIS nic nie zrobił kompletnie aby stworzyć skuteczny program ochrony uzębienia polskich dzieci .
    3. Prędzej świnia trafi do ich wyśnionego żydowskiego nieba na wieczny raj na łące jak żydostwo wyjaśni tajemnice morderstwa Jaroszewiczów .Nie ma takiej opcji .

    Polubione przez 1 osoba

   • antychemtrails

    Przysłowie znam ,jest nielogiczne i nie tylko matką głupich. Bez ludzkiej nadziei- inaczej pozytywnej energii,życie byłoby nie do zniesienia. Pozytywy? chociażby to wyżej, kasta sędziowska, reprywatyzacje, humanitarny stosunek do zwierząt etc.A to jaki komu przyświeca powód jest mniej istotne.

    Polubienie

   • Maciej

    W takim razie ja bym pan / pani bardzo szczerze zaproponował odwiedzenie forum matecznika pisowskiego pod nazwą ” Niezależna ” . Proszę tam umieścić post chwalący żydoPIS za reformy jakie dokonuje w Polin . Gwarantuje że strażnik go umieści już po sekundzie i dostanie pani mnóstwo braw i poklepywań po brzuszku .
    Tutaj jest inny portal . Brednie w kwestii reformy sądów czy inne bzdury które kochany PIS płodzi dla dobra Polski nikogo tu nie ruszają bo ludzie tu znają prawdę i nie nabierają się na gówno zapakowane w biały papierek . Tyle w tym temacie .

    Polubienie

   • Maciej

    W sprawie tej pozytywnej energii .Wielu tutaj pozytywną energię posiada tylko z łaski swojej proszę mi znależć troszkę pozytywnej energii u takich toksycznych ludzi jak Kalkstein czy Ziobro lub Rydzyk . Nie znajdzie pani . Widzi pani / pan toksyczni ludzie bez pozytywów fajnie w luksusach sobie żyją ale raczej należy ich unikać co pan / pani również życzę .

    Polubienie

   • Ten atlantycko-syjonistyczny obrzydliwiec Witold Gadowski robił audycje o zabujstwie Jaroszewiczów , oprócz syna Jaroszewicza to były atlantycko-syjonistyczne szumowsiny jak Dorota Kania.Nie miałem i nadal nie mam wątpliwości że ta audycja dla odwrucenia kota ogonem aby wmówić że to Rosjanie czy krajowi Komuniści.

    Polubienie

  • 20% nadziej… Skąd ten optymizm skoro POPIS to jeden układ ubrany w różne barwy?

   Polubienie

  • stycznik400v

   Pewnie dostałeś/aś 500 zlotowek od SYJONISTÓW, dlatego wszystko jest jasne że zachwalasz pis-dy.
   PO-PIS = jedno i to samo.

   Polubienie

   • Maciej

    Dodałbym że to jest owsik urodzony na tym samym gównie . Co do 500 plus .Nie od dziś wiadomo że parę złotych potrafi zdziałać cuda a pokochanie PIS w zamian za pieniążki to nie jest wielki problem .

    Polubienie

   • antychemtrails

    żałosne, a nie jasne, jak brak rzeczowych argumentów to najlepiej wyskoczyć z „500”..chciało by się rzec długie włosy, krótki rozum…i nie zachwalam tylko dostrzegam pewne pozytywy /bez stresu proszę, nie otrzymuję 500/

    Polubienie

   • Maciej

    Skoro widzisz pozytywy rządów syjonistów to będą wybory za półtora roku proszę zagłosuj na nich jak również udzielaj się w ich matecznikach internetowych a tutaj już inteligentnym ludziom gitary nie zawracaj . Tutaj jest zupełnie inny poziom patrzenia na Polskę i jakieś ściemy z sądami lub inne oszustwa Kalksteina tu nie działają .
    Jeszcze raz zapraszam na Niezależną i proszę sobie tam pisać o sukcesach PIS czy o ich dobrej energii . Ten portal to nie miejsce na głupoty .

    Polubienie

 2. W każdej zbrodni politycznej swoje brudne łapy maczają żydzi. Zawsze, bez wyjątku tak jest.

  Polubienie

 3. abc

  Rosja to cieniasy, bo Putin w symbiozie z zydami. Nie strasz, nie strasz, bo sie zes., tak Putinu bym powiedzial, temu zebrakowi o zniesienie sankcji, gdybym mial okazje.

  Polubienie

 4. KOJAK

  ZOSTALO PO MORDERSTWIE OGROMNA ILOSC GOTOWKI,KOSZTOWNOSCI PRAWIE NIC NIE ZGINELO OPROCZ REKOPISU NIEOPUBLIKOWANYCH JESZCZE PAMIETNIKOW !!! A TO WEDLUG ZIOBRY MIAL BYC MORD RABUNKOWY ! WIDAC IDIOTYZM OD RAZU NA KILOMETR !!!

  Polubienie

  • Maciej

   ZIOBRO OBIECYWAŁ JUŻ KONFISKATĘ AUT GDYBY PIJANICĘ KIEROWCĘ ZŁAPANO NA GORĄCYM UCZYNKU NA PROMILACH . WYSZŁA Z TEGO KIŁA I MOGIŁA .
   TAKICH DZIECIAKÓW JAK ZIOBRO W OGÓLE NIE SŁUCHAM BO TO JEST TYLKO DZIECIAK W NORMALNYM KRAJU NADAJĄCY SIĘ JEDYNIE DO JEŻDZENIA NA SZAMBIARCE .

   Polubienie

 5. Jeżeli postawienie zarzutów jakimś płotkom ma być przełomem i sukcesem w sprawie zabójstwa Jaroszewiczów, to ja dziękuję. Ci z ministerstwa, prokuratury, policji, itd., chyba sobie żartują. Prędzej powiedziałbym, że próbują sprzedać społeczeństwo jakieś ledwo trzymające się kupy wyjaśnienie, żeby ludzie nie zadawali niepotrzebnych pytań.

  Polubienie

  • Budziwoj

   Pytania pytających to oni mają gdzieś, tak – jak setki różnych petycji, które trafiły na przemiał. To jest gra o wyższe cele, jak edukowanie ludu.

   Polubienie

 6. Budziwoj

  „Podobno umarł na zawał serca”

  W USA z czyjąś pomocą odszedł człowiek, który firmował tak zwany skandal z dopingiem rosyjskich zawodników olimpijskich.
  „Umarł” po cichu, bez rozgłosu i kropka.

  Zachodnie media podgrzewają sprawę ze Skripalem, ale zupełna cisza w tej sprawie, nawet się nikt nie zająknie.

  A był przecież pod stałą opieką CIA i jednak umarł?
  Skończyła się olimpiada i on też musiał zgasić światło.
  Nikt nie pyta o przyczyny śmierci, żadnych analiz lekarskich?

  http://www.independent.co.uk/sport/general/athletics/dead-russia-anti-doping-chief-nikita-kamaev-was-to-reveal-all-a6888406.html

  Polubienie

 7. Budziwoj

  KABARET CZY TO JUŻ CYRK!

  Potępiamy bezprecedensowy atak na terytorium Wielkiej Brytanii, na Siergieja Skripala i jego córkę, Polska wyraża solidarność z rządem brytyjskim – zapewnił w oświadczeniu premier Mateusz Morawiecki. Wezwał również Rosję do udzielenia odpowiedzi na pytania strony brytyjskiej.

  Z głębokim niepokojem przyjąłem wiadomość o brutalnym
  i szokującym zamachu na rodzinę Skripalów w Londynie,
  w którym ucierpiał również funkcjonariusz brytyjskiej policji
  – powiedział prezydent Andrzej Duda.

  Jak podkreślił Andrzej Duda, „w imieniu wszystkich Polaków oraz władz RP pragnę wyrazić solidarność z działaniami podejmowanymi przez rząd Pani Premier Theresy May. Użycie broni chemicznej na terytorium naszego strategicznego sojusznika nie może pozostać bez odpowiedzi”.

  Prezydent oświadczył, że „sprawcy powinni zostać zidentyfikowani i ukarani”. Będziemy ściśle współpracować
  z Wielką Brytanią w tej kwestii na forum Rady Bezpieczeństwa ONZ, NATO, UE i Organizacji ds. Zakazu Broni Chemicznej
  – zapewnił Andrzej Duda.

  JESTEM GOTÓW poruszyć podczas przyszłotygodniowego szczytu UE sprawę ataku w Wielkiej Brytanii na byłego oficera rosyjskiego wywiadu Siergieja Skripala” napisał z kolei na Twitterze przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.

  Dla prawdziwych przyjaciół powinno to być oczywiste: gdy dochodzi do rozpowszechniania fałszywych informacji, ingerowania w nasze wybory i atakowania ludzi z użyciem środka paralityczno – drgawkowego na naszym terytorium, odpowiedzią powinny być nie transatlantyckie sprzeczki, lecz transatlantycka jedność – zaznaczył Tusk.

  =================================================

  Całe to przedwyborcze przedstawienie przynosi jednak odwrotny skutek. Presja, zastraszenie, naciski powodują, że Rosjanie skupiają się wokół silnego człowieka, a takim prezentuje siebie Prezydent Putin.

  Żaden inny kandydat nie prezentuje się jako ten, kto chce aby Rosja była jedną całością i aby do Rosji nie weszły hordy grabieżców. Tego właśnie ludzie się boją, widząc co się dzieje w Ukrainie, czy w innych republikach.

  Polubienie

 8. joedoe

  Panie DK
  W przeszlosci zostalo ustalone przez prokurature sledcza, ze zniknely pamietniki pisane przez P.Jaroszewicza, co potwierdzil rowniez syn A.Jaroszewicz, chociaz nie jest wykluczone, ze chodzi rowniez o tajne dokumenty SS i Gestapo znalezione przez P.Jaroszewicza i inne osoby, w ktorych mogly byc informacje kompromitujace zydowskich i komunistycznych kolaborantow Hitlera.
  Jakkolwiek by to nie bylo to w obydwu przypadkach nastapil wyciek informacji z ust P.Jaroszewicza, ktore dotarly do osob zainteresowanych i P.Jaroszewicz zostal poddany torturom i zamordowany.
  Biorac pod uwage date zamordowania P.Jaroszewicza (wrzesien 1992r) byl to czas, kiedy grasowaly w PRL”bis” cywilne i wojskowe spec sluzby PRL powiazane z lokalnymi gangami mafijnymi oraz z KGB i GRU, i nie wykluczam, ze tajemnice P.Jaroszewicza wzbudzily obawy wsrod Jaruzelskiego i Kiszczaka, ktorzy mieli wiele spraw na sumieniu i P.Jaroszewicz znal ich agenturalna przeszlosc oraz ich powiazania ze spec sluzbami ZSRR, ktore podobnie jak spec sluzby PRL sa odpowiedzialne za setki afer, naduzyc i zbrodni w samym ZSRR, poniewaz chodzilo o wladze i duze pieniadze.
  Pana twierdzenie ze zrobili to Zydzi nie wyklucza przypadku, ze zrobily to rowniez tajne sluzby bylego PRL lub/i ZSRR, poniewaz glownie zyjacemu Jaruzelskiemu i Kiszczakowi zalezalo na utrzymaniu wszystkiego w tajemnicy i z tego powodu Jaruzelski i Kiszczak niszczyli wczesniej wszystkie dokumenty zwiazane z dzialaniem spec sluzb PRL oraz dokumenty z tajnych posiedzen KC PZPR.
  Te sprawy bardziej przemawiaja jako motyw zbrodni dokonanej na P.Jaroszewiczu przez „znieznanych sprawcow” niz rzekome dokumenty wspolpracy zydow i komunistow z SS i Gestapo.
  Chociaz nie wykluczam, ze moglo chodzic o jedno i drugie jednoczesnie z racji tego, ze ktos z wyzszych sfer w PRL mogl byc podwojnym agentem, zarowno KGB/Smiersz oraz SS/Gestapo, a wtedy nici moga prowadzic do W.Jaruzelskiego, ktory mial zone Niemke.
  Wiec gdyby okazalo sie, ze W.Jaruzelski byl podwojnym agentem sowieckim i niemieckim, wowczas to bylby skandal w calym bylym ukladzie komunistycznym.

  Z relacji historyka wojskowosci dr L.Kowalskiego wynika, ze w zbrodni bralo udzial wiecej niz 2 osoby, w tym 1 kobieta – obecnosc kobiety nie wzbudzala tyle podejrzen i tak przestepcy dostali sie do srodka domu P.Jaroszewicza, ktory byl pozniej torturowany przez 2 godziny, jak podal L.Kowalski w oparciu o dochodzenia prokuratury sprzed lat.

  Na uwage zasluguje rowniez fakt, ze dziennikarz sledczy T.Sekielski odnalazl zaginiona koperte zawierajaca zdjecia odciskow palcow na narzedziach zbrodni i przekazal ja prokuraturze. Wiec nalezy poczekac z ocena, czy faktycznie domniemani sprawcy zbrodni mowia prawde.

  Jesli chodzi o ksiedza J.Popieluszke to zostal zamordowany przez agentow wojskowych sluzb specjalnych PRL, a nie przez SB jak podaje oficjalna propaganda i tez nie mozna wykluczyc udzialu w tej zbrodni spec sluzb ZSRR, poniewaz zbrodnia na ksiedzu J.Popieluszce zostala dokonana w pazdzierniku 1984r i ZSRR wciaz wplywal na PRL.

  Polubienie

  • Myślę, że analizując wiele różnych kwestii kierowanie się zasadą „zrobił ten, kto odniósł korzyść” bardzo rzadko prowadzi do błędu. Przy czym, nie zawsze odnoszący korzyści musi być bezpośrednim sprawcą danej sytuacji/zdarzenia, może być jej inicjatorem, który wykorzysta do działania bezpośredniego inne czynniki/osoby.

   I tak np. Nicolae Ceaușescu został zamordowany w 1989r. przez agentów KBGB ZSRR przebranych w rumuńskie mundury, ale czy po 1989r. Rumunia trafiła w ręce ZSRR, czy Rosji ? – Nie. Rumunia stała się kolonią (jak Polska i inne kraje bloku) międzynarodowej żydowskiej finansjery z Wall Street i z londyńskiego City.

   Polubienie

   • joedoe

    Ja tez mysle podobie jak pan, ze sprawcy zbrodni mogli byc wynajeci do mokrej roboty, a to przynioslo korzysc nie tylko zleceniodawcy, ale rowniez osobom, ktore czuly sie zagrozone zdemaskowaniem ich brudnej przeszlosci. Chociaz nie wykluczam, ze osoby zagrozone zdemaskowaniem mogly byc miedzy soba w kontakcie i wspolnie podjac decyzje o wyeliminowaniu zagrozenia – to dotyczy dwoch przypadkow:
    1. Niemieckich dokumentow.
    2. Tajnych dzialan spec sluzb PRL uwiklanych w rozkradanie polskiego majatku narodowego i kradziezy pieniedzy FOZZ.
    W zwiazku z tym nalezy podazyc jednym i drugim tropem, az do konca co pozwoli na zweryfikowane zeznan rzekomych dwoch sprawcow zbrodni, ktorzy niekoniecznie mowia prawdy, ale moga byc podstawieni i dzialac tak, zeby zmylic trop.
    Wystarczy zajrzec do kodeksu karnego i sprawdzic wyrok za tego typu przestepstwa.
    Poza tym prokurator/sedzia moze pojsc na uklad z rzekomymi sprawcami zbrodni na malzenstwie Jaroszewiczow w zamian za wspolprace sprawcow z sedzia/prokuratorem ze wzgledu na to, ze w ta zbrodnie jest zamieszane wiecej osob, czyli zleceniodawcy i spolka.

    Jesli chodzi o egzekucje N.Causescu i jego zony to nie zajmowalem sie tym tematem. Jednak uwazam, ze powinien odbyc sie proces sadowy, bo takie prawo przysluguje kazdemu czlowiekowi, zgodnie z zasada sprawiedliwosci.
    Natomiast egzekucja bez sadu to zbrodnia, poniewaz egzekutorzy mogli wykonywac polecenia odgorne grupy osob, ktore tak jak N.Causescu byly skompromitowane i w ten sposob zostalo ukryte wiele spraw, ktore dzialy sie wewnatrz systemu komunistycznego w Rumunii.
    Mordercy N.Causescu dali tez ciemnemu ludowi ofiare, zeby zaspokoic ich zadze zemsty na N.Causescu.
    Z kolei przescie Rumunii z komunizmu w nowy system odbywalo sie na takiej zamej zasadzie jak przejscie nomenklatury komunistyucznej i spec sluzb PRL z PRL do PRL”bis”, czyli kto mial dojscie do majatku i pieniedzy to nakradl, a pozniej zgrywal kapitaliste i wchodzil w uklad ze zlodziejami lokalnymi i zagranicznymi – w ZSRR rowniez bylo to samo, z ta roznica, ze w ZSRR mozna bylo wiecej ukrasc i w ten sposob Moskwa slynie ze 100-tu najbogatszych zydow w dziesiejszej „Rosji”, ktorzy sa bogatsi niz 100-tu bogaczy w Nowym Jorku.

    Polubienie

 9. Maciej

  Jesli chodzi o ksiedza J.Popieluszke to zostal zamordowany przez agentow wojskowych sluzb specjalnych PRL, a nie przez SB jak podaje oficjalna propaganda i tez nie mozna wykluczyc udzialu w tej zbrodni spec sluzb ZSRR, poniewaz zbrodnia na ksiedzu J.Popieluszce zostala dokonana w pazdzierniku 1984r i ZSRR wciaz wplywal na PRL.

  Większej bredni nie słyszałem . Cały klan Kennedy też ruscy załatwili na Wojtyłę też ruscy polowali ale chcieli go tylko drasnąć bo to super chłop był aktor jak się patrzy . Wszystkiemu winni ruscy . Sikorskiego też załatwili ruscy i końca nie widać .

  Polubienie

  • Maciej

   A za te morderstwa Ruskich dziś Gorbi ma super lux wille na Florydzie . W końcu zasłużył .

   Polubienie

  • Wyrok na Popiełuszkę zapadł daleko po za granicami Polski i bynajmniej nie w Moskwie. Właściwie to morderstwo było prowokacją. Popiełuszko był ikoną solidurnosci, a nic nie robi takiego wrażenia, jak zabójstwo znanej osoby.

   Polubienie

   • Jurek

    Popiełuszko zginął starą żydoską metodą na Jezusa. Zabili i zwalili winę na Rzymian. Wszak ich obalili.

    Polubienie

  • joedoe

   Przeciez ja nic nie powiedzialem, wiec nie mogles mnie slyszec.
   A jesli mnie slyszales to masz zaburzenia sluchowe.
   Poza tym smierc czlonkow rodziny Kennedy nie ma nic wspolnego ze smiercia ks.J.Popieluszki i jesli w to wierzysz to masz zaburzenia myslowe i poszukaj porady u weterynarza – on zna sie na zwierztach jak ty.
   Natomiast ze smiercia ks.J.Popieluszki ma troche wspolnego zamach na Wojtyle i zamach na Sikorskiego, poniewaz slady prowadza tez do Moskwy.
   Bez zgody Moskwy nie byloby zbrodni na rzeczywistym przeciwniku systemu komunistycznego jakim byl ks.J.Popieluszko, ani zamachu na Wojtyle i na gen.W.Sikorskiego.
   Podszkol sie z historii zanim zaczniesz powazna dyskusje, zamiast robic z siebie przyglupa.

   Polubienie

   • Maciej

    Sam się szkól i nie pisz głupot powtarzając idiotyzmy z koszer mediów . Tyle ode mnie bo szkoda mi czasu na czytanie twoich idiotyzmów .

    Bez zgody Moskwy nie byloby zbrodni na rzeczywistym przeciwniku systemu komunistycznego jakim byl ks.J.Popieluszko, ani zamachu na Wojtyle i na gen.W.Sikorskiego.
    Podszkol sie z historii zanim zaczniesz powazna dyskusje, zamiast robic z siebie przyglupa.

    Polubienie

   • joedoe,

    Brakuje Ci piątej klepki?

    Polubienie

   • Maciej

    To chyba jakiś lemoniadowy Joe i jemu chyba nie tylko piątej ale brakuje wszystkich klepek ale tacy w kabarecie też są przydatni.

    Polubienie

 10. Budziwoj

  Gazeta Wyborcza poniżej setki

  Związek Kontroli Dystrybucji Prasy opublikował dane
  o sprzedaży dzienników w styczniu 2018. Sprzedaż dalej spada, co nie wydaje się zaskoczeniem. Spadek sprzedaży wydań drukowanych odnotowały wszystkie trzy główne dzienniki (Fakt, Super Express i Gazeta Wyborcza). W stosunku do stycznia 2017 spadki te wynoszą:
  Fakt – 6,5 %
  Super Express – 9,4 %
  Gazeta Wyborcza – 18,5 %
  Odnotowując największy spadek (procentowo), Gazeta Wyborcza przebiła w dół barierę 100 tys. sprzedanych wydań papierowych. W styczniu 2018 przeciętna sprzedaż wydań papierowych Gazety Wyborczej wynosiła tylko 94,9 tys.
  W ubiegłym roku w ani jednym miesiącu nie była poniżej 100 tys.

  źródło:
  ZKDP

  Polubione przez 1 osoba

 11. Maciej

  Wywiad do posłuchania .W sieci w Polin jest hejtowany przez żydów i szabasgojów :

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s