Anakonda-18: Początek nowego rozbioru Polski

Polski Rząd proponuje wziąć pod uwagę możliwość wykorzystania taktycznej broni jądrowej na terenie Polski !!!!

za stroną: http://ndp.neon24.pl/post/142967,anakonda-18-poczatek-nowego-rozbioru-polski

Anakonda-18 to największe manewry krajów NATO od zakończcenia Zimnej wojny.

Tegoroczne manewry, które odbędą się w listopadzie na największych poligonach Polski i będą się charakteryzować bezprecedensową liczbą zaangażowanych żołnierzy i sprzętu.

Według Ministerstwa Obrony Narodowej Polski w ćwiczeniach Anakonda-18 weźmie udział 100 tysięcy żołnierzy. W tym 20 tys. z Polski i prawie 5 tysięcy jednostek sprzętu. Oprócz polskich wojskowych w manewrach będą współuczestniczyć sojusznicy Polski z NATO.  Wojskowi ze Stanów Zjednoczonych, Litwy, Łotwy, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Słowacji, Włoch, Bułgarii, Rumunii, a także Gruzji i Ukrainy, wyposażone w 5 tys. pojazdów, 150 samolotów i śmigłowców oraz 45 okrętów. Wiele państw wschodnich wyraziło obawy dotyczące ćwiczeń. Jak oświadczyło Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji, całkowita liczba żołnierzy i sprzętu ma przekroczyć poziom, który podlega obowiązkowi monitorowania niektórych rodzajów działań wojskowych, ustalonemu przez Wiedeński Traktat z 2011 roku przez OBWE.

Scenariusz manewrów Anakonda-18 odpowiada na pytanie o realnych planach Sojuszu Północnoatlantyckiego – czyli atak na Wschód. To przełom w myśleniu sztabowców NATO. Amerykańscy, brytyjscy, ale także np. niemieccy wojskowi przyjęli pogląd, że Rosja z jej agresywną siłową polityką w pobliżu wschodnich granic NATO stała się problemem, a nie „częścią rozwiązania europejskich problemów”.

Polska się obawia, że w razie konfliktu zbrojnego ze wschodnim sąsiadem jej teren może się okazać narażony na atak za pomocą rakiet balistycznych, które Rosja już rozlokowała w obwodzie Kaliningradzkim.

Polski Rząd proponuje wziąć pod uwagę możliwość wykorzystania taktycznej broni jądrowej na terenie Polski,

ponieważ Moskwa przewiduje użycie podobnej broni po to, by rekompensować przewagę NATO w siłach konwencjonalnych. „Logicznym skutkiem w tym wypadku może się stać kontratak jądrowy a również taktyczny”.

Były szef sił NATO w Europie, gen. Philip Breedlove, stwierdził, że należy przyjąć, iż Rosja jest „egzystencjalnym zagrożeniem”. Dlatego winniśmy wymierzyć cios pierwsi, by zapewnić przewagę NATO (i ustalić hegemonię USAJ.R.).

Według licznych ekspertów wojskowych, polem walki została wybrana Polska właśnie dlatego, że wśród krajów Unii Europejskiej i członków NATO jest ona jak najbardziej podległa nastrojom rusofobicznym (w związku ze wspólnymi realiami historycznymi), a również, ponieważ rząd polski jest słaby i niezdolny do przyjęcia niezależnej decyzji, łatwo podlega wpływom USA. Polska prawie jedyny kraj który wydaje 2 proc. budżetu państwa na cele wojskowe i zamierza zwiększyć tę kwotę jak tego potrzebuje NATO.

Prędzej czy później Europa będzie zmuszona do podjęcia poważnej decyzji w związku z faktyczną okupacją europejskiego kontynentu przez USA (Tylko na terytorium NRF znajduje się 170 baz wojsk USA.D.Kosiur). Na kontynencie europejskim rozlokowano ponad 490 obiektów wojskowych USA. W których służy ponad pół miliona (!) żołnierzy. Na 15 bazach lotniczych rozmieszczono ponad 500 bomb atomowych USA. Lecz Europa wciąż ślepo podporządkuje się rozkazom USA. I co następne manewry zaprasza więcej amerykańskich żołnierzy prawie na stale.

Nie ma żadnego limitu czasowego dotyczącego obecności wojsk Sojuszu Północnoatlantyckiego na wschodniej flance NATO; zostaną tam tak długo, jak będzie to konieczne – zapewnił sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg.

„Obrońcy, i wyzwoliciele od komunizmu mnożą im dalej od potrzeby obrony czy wyzwolenia od komunizmu. Tacy bohaterowie zwykle są na czele zawsze…w ucieczce… – napisał wybitny ekspert militarny Wess Mitchell, dyrektor Center for European Policy Analysis. – Zgodnie z logiką USA – kontynuuje profesor – Rosja i Chiny również powinni rozmieścić swoje wojska na Kubie, w Meksyku, Izraelu i innych państwach basenu Karaibskiego, Filipinach, Nowej Zelandii, itd. dla uzyskania równowagi”.

Śmieszne wpadki amerykańskich żołnierzy

Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego powstała w roku 1949. Celem istnienia NATO była obrona militarna przed atakiem ze strony ZSRR i jego państw satelickich. Dzisiejszemu istnieniu NATO grozi jedynie brak jakiegokolwiek zagrożenia, a więc stan pokoju.

 

JAN RADŽIŪNAS

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Anakonda-18: Początek nowego rozbioru Polski

 1. Nie ma żadnego rozbioru Polski. Gadanie o jakimś rozbiorze jest rozmywaniem prawdy i winy. Polska w 1989 r. dostała się w łapska żydów, którzy rękoma rządzących syjonistycznych grup przestępczych z wolna przekazali sobie aktywa państwa polskiego, a teraz w tajemnicy przed Narodem polskim przekazują Izraelowi zasoby naturalne naszego kraju łącznie z wodą pitną. Zbrodniarze już masowo odbierają Polakom nieruchomości, co rządzący żydzi nazywają „reprywatyzacją”. Rozgrabianie Polski i mienia Polaków dobiega końca. Co prawda powstają jakieś śmieszne komisje, które „badają” „nieprawidłowości” w grabieży. I są efekty. Jeśli kamienica została „nieprawnie” kupiona od szabrownika, to podlega zwrotowi. Natomiast jeśli żyd zrabował kamienicę Polakowi, to wszystko w porządku, ponieważ w „Polin”, jak nazywają Polskę zdrajcy, obowiązuje prawo talmudyczne. Prawo to wyraźnie mówi, że cała własność na świecie należy do żydów. Natomiast jeśli jakikolwiek majątek znajduje się jeszcze w rękach Gojów, to tylko tymczasowo i powinien być odebrany. Żydzi ustanowili w Polsce urzędników, którzy mają nas rabować. Robią to całkowicie legalnie, dlatego nikt nie wsadził i nie wsadzi do pierdla największej złodziejki w historii Warszawy, niejakiej Hajki Grunbaum, ponieważ ona prawidłowo wykonuje swoje obowiązki. Nikt też nie zdejmie jej ze stanowiska, a po końcu jej kadencji, zostanie mianowany następny grabieżca. Z swoje dzieło grabieży na rzecz żydów, Hajka Grundbaum zostanie odznaczona Orderem Orła Białego przeznaczonym dla polakożerców, zdrajców i innych wrogów Polski. Natomiast wojna na terytorium Polski jest potrzebna, by w sposób błyskawiczny zdepopulować kilkanaście milionów Polaków, a na ich miejsce, osiedlić żydów z Izraela. Dlatego wśród głupich Polaków żydostwo podpaliło patologiczną rusofobię. Natomiast mądry Polak, umiejący wyciągać wnioski z naszej tragicznej historii nie da się wciągnąć w imperialistyczne awantury pospolitych bandytów, słowianożerców.

  Polubienie

  • Lech

   Zgadzam się z panem Tarkowskim . Bardzo wartościowy wpis .Mam zamiar go powielać w mediach społecznościowych jak pan wyrażi zgodę .

   Polubienie

   • stycznik400v

    Powielaj bez końca. Ja do tej pory kopiowalem najbardziej wartościowe wpisy i zamieszczalem na YT.
    Dopiero po spotkaniu p. Pawła Ziemińskiego z Potockim, w tego pierwszego tak jakby strzelił piorun i zakazał mi zamieszczania postów na YT w imieniu wps.

    Polubienie

   • paziem

    Szanowny Panie,

    prosimy nie próbować manipulować czytelnikami tej strony. We mnie póki co ” nic nie strzeliło” tym bardziej piorun i niczego panu nie zakazałem, a jedynie spytałem na you tube, gdzie umieszczono pod wywiadem z p. Potockim nie podpisany komentarz z użyciem logo WPS- kto jest autorem tegoż komentarza i jakim prawem używa logo WPS. Chyba nie powinno to pana dziwić? Po pana liście do mnie sprawę uznałem za wyjaśnioną i ze strony WPS nie zastosowaliśmy żadnej blokady, natomiast nie wiem co zrobił you tube ? To możemy próbować wyjaśnić jako posiadacze kanału na you tube.

    PZ

    Polubienie

  • @ Cezary Tarkowski

   Ma Pan rację, co do tytułu, nie jest trafny, ale nie ja jestem jego autorem.

   Odnośnie HGW, byłej prezes NBP (1992– 2001), byłej przewodniczącej Rady Polityki Pieniężnej (1998–2001) należy się „czapa” za wyprowadzenie emisji polskiego złotego do Wlk.Brytanii – A.Lepper z trybuny sejmowej mówił o nielegalnych miliardach złotych napływających do Polski z Wlk.Brytanii.

   Polubienie

  • Rościgniew

   Świetny komentarz, świetne podsumowanie. Tylko co taki mądry Polak ma teraz zrobić? Stoję z boku i przyglądam się z trwogą temu wszystkiemu. Jak się ratować aby nie zginąć w imię żydowskich interesów? Emigracja z rodziną do Rosji? Jest to w ogóle możliwe?

   Polubienie

 2. paziem

  Osobę o nicku meinkamfp ostrzegamy, że spamowanie może mieć prawne. Wygląda na to że ta sama osoba TPD? sama z sobą dyskutuje oraz uporczywie stara się zaśmiecać naszą stronę. Jak jest takim jajcarzem jak się jej wydaje, to mamy radę: zbliża się wiosna więc niech umówi się z kolegami na warcaby, albo z koleżankami do Ciechocinka :)))

  Polubienie

  • TPD

   Panie prezesie to nie jestem ja i nie mam z tym nic wspólnego .Proszę wzywać fachowców namierzać gówniarza ale jak się okaże że się pan mylił liczę na pana dobre wychowanie i przeprosiny .
   To nie jest mój styl a może gówniarz się sam odezwie i sprostuje jak ma odwagę . Wiem na 70% kto to jest i pan to wie .Kiedyś go pan wyrzucił za zbyt ostre wypowiedzi pod adresem żydów .Ewentualnie pan Kosiur udzielił mu ostrzeżenia .

   Polubienie

   • TPD

    A ze jestem jajcarzem numer 1 w sieci tego nikt nie zaprzeczy a jajca sobie głównie robię z pisowego Tadzia i Waldka emeryta z Sosnowca co słychać i czuć .

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.