Dlaczego musimy opuścić NATO

Aby więc coś jednak odmienić, tzn. przynajmniej ruszyć w stronę prawdziwego wyjścia z kryzysu narodowego – musimy sami opuścić blok zachodni (w tym UE i NATO)

za stroną: http://chart.neon24.pl/post/143012,dlaczego-musimy-opuscic-nato

 

Mój świętej pamięci Mistrz, Aleksander Bocheński tłumaczył, że błędem jest zakładanie, że czytelnik czyta. Dlatego należy powtarzać, powtarzać, powtarzać…

 

Zachód gwarancją biedy w Polsce

 

Zatem powtarzam: Polska jest w bardzo głębokim kryzysie (politycznym, ekonomicznym, społecznym, tożsamościowym), nie jest niepodległym państwem, niemal nie ma własnej gospodarki, ludzie są ubodzy, sfrustrowani i skłóceni. Nie da się zmienić tego stanu rzeczy tylko reperując to, co jest: lepiej zarządzając, wymieniając kadry, szukając wnuków komuchów, obniżając podatki, wprowadzając JOW-y, nie wprowadzając JOW-ów, wpuszczając imigrantów, nie wpuszczając imigrantów itd. Brak możliwości realnych zmian jest skutkiem naszej geopolitycznej zależności od bloku zachodniego. T o Zachód, czyli umownie USA – gwarantuje, że nic się w Polsce nie zmieni.  Aby więc coś jednak odmienić, tzn. przynajmniej ruszyć w stronę prawdziwego wyjścia z kryzysu narodowego – musimy nie tylko sami opuścić blok zachodni (w tym UE i NATO), ale także pomoc w realizacji scenariusza, w którym zamiast jednego centrum światowego, w USA, będzie kilka – kilkanaście ośrodków, z którymi suwerenna Polska będzie mogła sobie układać relacje z korzyścią dla siebie. I to jest też odpowiedź na w założeniu pewnie retoryczne pytanie „co w zamian?!”.Otóż poza NATO (i UE) też jest życie! Na pytanie co zamiast – odpowiadam: niepodległość i pilnowanie polskich interesów. Tylko polskich.

 

Tymczasem, niestety – większość nawet formalnie czy intencjonalnie opozycyjnych partyjek w Polsce generalnie zgadza się, że jest źle – odbija się jednak właśnie od tej jednej kwestii: nie jest w stanie zakwestionować międzynarodowych podstaw obecnej biedy w Polsce. Dlatego nie mają żadnych realnych recept.

 

Przynależność do NATO nie chroni przed dalszym naciskiem i kosztami

 

Podoba mi się obrona NATO przez potwierdzanie, że jest to organizacja okupacyjna i terrorystyczna wobec Polski: bo nie pozwoliłaby nam odejść, bo chroni nas przed napadnięciem przez siebie. Oczywiście, wszystko to są dowody potwierdzające niesuwerenny, podległy stan obecnej państwowości polskiej, ale nie byłyby to nawet argumenty aż tak głupie (choć porażające i upokarzające dla Polski) – gdyby nie zostały sfalsyfikowane. Oto po pierwsze – wiemy już, że bezwarunkowa nawet podległość USA nie chroni przez amerykańskimi dalej jeszcze idącymi żądaniami – od próby puczu jak w Turcji, przez żądanie zwiększania haraczu (co  Trump czyni wobec Polski), próby rozkładu wewnętrznego (jak czyni wspierany przez Waszyngton  Soros  na Węgrzech), aż po publiczne upodlenie Polski dokonane ostatnio przez USA i Izrael wspólnie (a przecież to w interesie tych dwóch podmiotów NATO w ogóle obecnie jeszcze istnieje). Więc skoro nas biją nawet jeśli jesteśmy po ich stronie, a właściwie w takiej sytuacji biją jeszcze bardziej, wiedząc, że nikt nam nie pomoże – to może trzeba zmienić stronę?

 

NATO chroni podległość Polski Niemcom

 

Po drugie zaś – absurdalna jest teza, jakoby „sojusz z Ameryką/NATO chroniły nas przed Niemcami”. To tak nas chronią, że polska gospodarka jest częścią gospodarki niemieckiej? Że nie ma możliwości żadnej realnej polityki finansowej i społecznej Warszawy bez zgody Berlina? Nie USArmy zapobiega zmianie granicy polsko-niemieckiej, tylko fakt, że już  w całości jesteśmy Generalnym Gubernatorstwem w składzie Wielkich Niemiec. I – co trzeba przyznać głośno – możemy albo nimi pozostać, albo przyjąć do wiadomości, że wyzwolenie może być bolesne, bo proces odbudowy własnej, polskiej gospodarki musiałby potrwać. Ale jednak byłby jakąś szansą, podczas gdy obecnie z czysto demograficznego punktu widzenia – naród polski w obecnych realiach geopolitycznych żadnej szansy nie ma.

 

NATO nie obroni nas przed banderowcami

 

Hasłem zagrożenia rosyjskiego dla Polski zajmować się natomiast nie mam zamiaru wcale, bo takowe po prostu nie istnieje.  Jedyna realnie obecna groźba militarna dla Polaków – to nacjonalizm ukraiński, a przed nim to już na pewno NATO nie ma najmniejszego zamiaru nas ocalić. Przeciwnie, znowuż to przynależność do Paktu jest gwarancją wpuszczania do naszego kraj nie tylko przyszłych rekrutów potencjalnej irredenty, ale także wzmacniania wprost armii ukraińskiej i wprowadzania jej pododdziałów na nasze terytorium (np. pod postacią tzw. Wielonarodowej Brygady). By przeciwstawić się bardzo prawdopodobnej banderowskiej agresji (a także móc interweniować gdyby np. doszło do czystek etnicznych na Polakach na Ukrainie, ale także na… NATO-wskiej Litwie) powinniśmy więc opuścić NATO i budować własne Siły Zbrojne wyszkolone i wyposażone do działań w naszym regionie świata, a nie w amerykańskich wojnach kolonialnych, które jedynie ściągają na Polskę zagrożenie terrorystyczne. W końcu bowiem naprawdę kolejna bomba dżihadystów wybuchnie w naszym kraju (którego policja polityczna zwana kontrwywiadem ma jak wiadomo zupełnie inne zadania) – i stanie się tak właśnie dlatego, że należymy do NATO, chociaż pewnie usłyszymy znowu, że „tylko sojusze nas ocalą”. Tia, przed tworzonymi przez siebie zagrożeniami…

 

Zgodnie z receptą  Bocheńskiego  powtórzmy więc – NATO nie broni Polski przed niebezpieczeństwami. NATO jest niebezpieczeństwem. A jedyną możliwością, by go uniknąć – jest trzymać się od Paktu daleko.

 

Konrad Rękas

____________________________________

Komentarz

Opuszczenie struktur zachodnich, UE i NATO, to idea jak najbardziej słuszna politycznie.

Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że Polska w obecnym stanie politycznym (ekonomicznym, militarnym, społecznym, kulturowym, etc.) nie ma najmniejszych szans na samodzielny polityczny byt, ponieważ ponownie stalibyśmy się łupem USA (Zachodu) i nie można wykluczyć, że inkorporacja do zachodnich struktur dokonałaby się w sposób tak brutalny jak w Libii, czy Iraku.

Opowiedzenie się po jednej ze stron globalnego, politycznego konfliktu USA (Zachód) – Rosja (także Chiny i Iran) staje się dla naszego narodu i państwa polityczną koniecznością.

Funkcjonowanie Polski od 1990r. w strukturach Zachodu odbywa się z widomym skutkiem – skutkiem niekorzystnym we wszystkich sferach funkcjonowania państwa i życia polskiego narodu. Zatem wybór staje się oczywisty, a doświadczenia z okresu PRL (całkowite bezpieczeństwo zewnętrzne oraz systematyczny rozwój gospodarczy i wzrost zamożności społeczeństwa) winny skłaniać do bliskiej współpracy z Rosją – taki wybór stanowi największą gwarancję nie tylko przetrwania dla naszego narodu i państwa, ale ich pełnego rozwoju.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

16 Komentarzy

Filed under Polityka

16 responses to “Dlaczego musimy opuścić NATO

 1. KOJAK

  NIE OPUSIMY NATO JAK BEDA U WLADZY SYJPONISTYCZNE ODRAZAJACE KANALIE ZAROWNO Z PELO JAK I PIS KTORY WYCIERA SOBIE MORDE I RYJ TYLKO POLSKA ! TE
  LAJDAKI NIGDY TEGO NIE ZROBIA ,ONI REPREZENTUJA PRZECIEZ TYLKO I WYLACZNIE MIEDZYNARODOWCH BANDYTOW I ZBRODNIARZY Z USRAELA !

  Polubienie

 2. paziem

  meinkampf
  radca.po@onet.eu
  185.150.135.71

  WON

  Jestem troch zajęty , ale jak obiecałem, tak masz jak w banku, że w tym tygodniu zaczną cię identyfikować i wtedy pokażesz jaki jesteś sprytny partyzant.

  Polubienie

 3. stycznik400v

  Chcę powiedzieć, że ,,,,
  – źle życzę – stanom zjednoczonym…
  – źle życzę – stylowi życia – stanom zjednoczonym
  – źle źyczę – bandycko terrorystycznej sekcie NATO!
  – źle życzę wszystkim tym, którzy popierają bandyckie USA i Izrael…
  – źle życzę III żydoRP…- proponuję tym wszystkim konfidentom z Wiejskiej na przesterzeni od 1981 r. do dziś 2018 r … – spie….jcie…..

  Polubione przez 1 osoba

 4. nina

  ——znakomita analiza ! podpisuję się pod każdym zdaniem. SYJONISTYCZNA UNIA i SYJONISTYCZNE ,ZBRODNICZE NATO Słowianie muszą O-P-U-Ś-C-I-Ć!!

  Polubione przez 1 osoba

 5. pytuś

  Czemu czerwone g… się rozwiązało, a niebieskie pozostało?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_Warszawski

  Może z tego globalnego szamba należałoby też się wypisać?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99dzynarodowy_Fundusz_Walutowy

  A to, też jest nam do szczęścia potrzebne?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Organizacja_Narod%C3%B3w_Zjednoczonych

  Ja tylko bardzo grzecznie pytam!

  Polubienie

  • paziem

   Pytuś, a ja też póki co grzecznie tylko pytam: a co TY zrobiłęś( aś), aby wystąpienie z tych powyżej zamieszczanych przez ciebie obrazków było realne ?!

   Polubienie

 6. Franz

  Pamiętam jak USA planowały inwazję i napaść na Rosję: Zbig Brzezinski pisał: „Już wkrótce Rosja rozpadnie się na 17 niepodległych państw, których niepodległość będą gwarantować stacjonujące tam wojska amerykańskie”, Madeleine Albright o Syberii pisała: „To niemoralne, by tak wielkie bogactwa należały tylko do jednego państwa”, Bill Clinton zamówił w Szwajcarii i zapłacił za druk banknotów „Niepodległej Syberii” a następcy popierali „Project of New American Century”. Początkowo USA lekceważyły Putina, licząc, że skończy jak Jelcyn – bankrutując Rosję. Ale Putin spłacił zadłużenie zagraniczne, zwiększył PKB/osobę 8x, zrobił nadwyżki budżetowe i zwiększał nakłady na zbrojenia 20% rocznie. Wtedy Zachód zaczął kampanię sankcji, „kolorowych rewolucji” i napadania na rosyjskich sojuszników. Jeszcze liczyli, że „tarcza antyrakietowa” załatwi Rosję, ale rosyjska broń hipersoniczna rozwiała tą nadzieję. Teraz USA dostały szału, bo Rosja z Chinami POPEŁNIŁY NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĘ: WBIŁY W PONIEDZIAŁEK NÓŻ W PLECY PETRODOLARA OTWIERAJĄC W SZANGHAJU SPRZEDAŻ KONTRAKTÓW NA ROPĘ ZA JUANY WYMIENIALNE NA ZŁOTO! USA łatwiej przeżyłyby zatopienie lotniskowca niż zamach na amerykańskiego dolara, więc w poniedziałek rozpoczęła się seria sankcji przeciw Rosji i Chinom (petrojuan jest powodem, nie byłoby otrucia w Anglii, to wymyśliliby inny pretekst – prawdziwy nie jest ważny, ważny jest petrojuan). Gdyby nie rosyjski i chiński arsenał nuklearny i broń hipersoniczna, to mielibyśmy III WŚ. Gdy Irak i Libia zaczęły sprzedawać ropę w innych walutach niż USD, to USA natychmiast na nie napadły!

  Polubienie

 7. paziem

  Bandyci z NATO

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s