Antypolskie działania rządów IIIŻydo-RP/Polin. Depolonizacja Ziem Odzyskanych.

 Depolonizacja Ziem Odzyskanych to stały element polityki kolejnych, wasalnych wobec syjonistycznego imperium USA, reżimowych żydo-rządów IIIRP. Dążących świadomie do przywrócenia stanu sprzed 1918r. – do ponownego wymazania Polski z mapy Europy i świata. Temu przecież służy celowa likwidacja materialnych podstaw bytu narodu, likwidacja bezpieczeństwa zewnętrznego, degeneracja kultury, programowy regres demograficzny.

Poczynając od tzw. ” procesu prywatyzacji” w ramach, której żydowskie rządy IIIRP wyprzedały ogromny majątek narodowy oraz ziemię na Ziemiach Odzyskanych niemieckiemu kapitałowi (pytanie tylko, w jakim stopniu jest on niemiecki, a nie żydowski -?), poprzez systematyczne i całkowite wyniszczanie polskiego przemysłu na tym obszarze, poprzez rejestrację w 2001r. antypolskiej organizacji pn. Ruch Autonomii Śląska, poprzez rozmywanie zachodnich granic Polski w tworzonych w ramach UE tzw. euroregionach, poprzez przywracanie niemieckich pomników sprzed 1939r., po realizowane dzisiaj przez skrajnie syjonistyczny PiS niszczenie pomników poświęconych żołnierzom WP oraz Armii Czerwonej, którzy własną krwią przywracali te dawne, nasze, słowiańskie, ziemie Polsce.

Swój antypolonizm perfidny, syjonistyczny PiS skrywa pod cienkim płaszczykiem hipokryzji żądając od NRF odszkodowań dla Polski za II wojnę światową. A gdy dla takich żądań zaistniał właściwy moment polityczny, syjonistyczna kreatura na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin, której stawiają dzisiaj pomniki, podpisała bez zastrzeżeń traktat lizboński.

Polacy, a szczególnie żydo-katolicy, winni pamiętać i rozważyć to sobie, że do podpisania traktatu lizbońskiego, formalnie likwidującego suwerenność Polski, władze IIIŻydo-RP/Polin były zachęcane i przynaglane przez prymasa i episkopat żydo-katolickiego Kościoła w Polsce, który granicę między Polską a Niemcami na Odrze i Nysie uznał dopiero w 1972r.

 

Dariusz Kosiur

______________________________

 

Depolonizacja Ziem Odzyskanych

za stroną: http://www.mysl-polska.pl/1521

 

strzelce.jpg
W Strzelcach Krajeńskich został 23 marca „zdemontowany” (właściwie zburzony) pomnik upamiętniający żołnierzy 2. Armii Wojska Polskiego, którzy zginęli za to, by to Ziemie Zachodnie należały dzisiaj do Polski. Strzelce Krajeńskie (przed 1945 r. Friedeberg) znajdowały się na szlaku przemarszu 2 Armii WP do miejsca koncentracji przed bezpośrednim skierowaniem na front.

Tamtejszy pomnik upamiętniający 2. Armię WP został rok temu odrestaurowany społecznym wysiłkiem Stowarzyszenia „Kursk”. W wydanej opinii IPN uznał, że ten pomnik propaguje komunizm lub inny ustrój totalitarny. Nie można uciec od refleksji, że ustawa z 1 kwietnia 2016 r. „o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy jednostek organizacyjnych, jednostek pomocniczych gminy, budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz pomniki” jest narzędziem depolonizacji Ziem Zachodnich – na co już kilka razy zwracałem uwagę.

Pod płaszczykiem tzw. dekomunizacji odbywa się zacieranie prawdy o tych, którzy te ziemie przywrócili Polsce swoją krwią, a później też pracą. Przypominam, że większość szeregowych żołnierzy 2. Armii WP wywodziła się z AK, BCh oraz z polskich ochotników z Kresów Wschodnich. Ludzie ci nie byli żadnymi komunistami i nie o komunizm walczyli, ale o pokonanie III Rzeszy oraz granicę na Odrze i Nysie Łużyckiej.

Zresztą informował o tym napis na zburzonym pomniku w Strzelcach Krajeńskich, który głosił: „Chwała żołnierzom II Armii Wojska Polskiego walczącym o powrót Ziemi Piastowskiej do Macierzy’” .W związku z tym decydenci nie powinni mieć wątpliwości co to byli za żołnierze i o co walczyli. Całe szczęście, że najważniejsze pomniki upamiętniające krwawy szlak bojowy 2. Armii WP znajdują się na terenie Niemiec – w Budziszynie (Bautzen) i Crostwitz – bo inaczej też zostałyby poddane „dekomunizacji”, czy raczej depolonizacji.

Bohdan Piętka

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Antypolskie działania rządów IIIŻydo-RP/Polin. Depolonizacja Ziem Odzyskanych.

 1. KOJAK

  No coz? Po 89 roku Polska rzadza syjonistyczni bandyci sterowani z Usraela ! Roznica tylko taka ze te bydlo z PYYS wyciera jeszcze sobie mordy i ryje sloganami o Polsce i Panem Bogiem !

  Polubienie

 2. nina

  ——— niedawno byłam w Lądku . Przewodnik kanalia mówiąca po polsku , na każdym kroku mówił z pogardą o władzy polskiej na tych ziemiach. Zaprotestowałam , ZWYZYWAŁY mnie MOHERY. W Henrykowie zwiedzając opactwo Cystersów , przewodnik kleryk na każdym kroku wychwalał niemieckich ostatnich właścicieli opactwa, jak też kardynała Henryka Gulbinowicza ,który // odkupił // opactwo i utworzył w nim seminarium. Zaprotestowałam ! zostałam zakrzyczana przez zwiedzających wraz ze mną moherów. Na ZIEMIACH ODZYSKANYCH nie uświadczysz ORŁA ni Białoczerwonej. ZIEMIA NICZYJA pozbawiona zakładów pracy , mieszkańców . Na ziemi niczyjej wyrastają NIEMIECKIE ZAKŁADY wydobywające kruszywa a w ośrodkach sanatoryjnych kawiarnie z niemieckimi nazwami. Niemieccy żydzi rozpanoszyli się w Karkonoszach . A zaczęło się od ! Krzyżowej. Co tu dużo gadać DRAMAT, DRAMAT po stokroć dramat patrząc na resztki Narodu tam żyjącego . Brak mi słów.

  Polubione przez 1 osoba

 3. nina

  ————-scenariusz ! napisany i przeprowadzony w Polsce ze znakomitym skutkiem . Rosja miała szczęście -OPATRZNOŚĆ dała im Putina.https://www.youtube.com/watch?v=0GzuiSq0M2k

  Polubione przez 1 osoba

 4. ali


  Nowy atak na procesory Intela
  Grupa amerykańskich badaczy – Dmitrij Jewtiuszkin, Nael Abu-Ghazaleh, Ryan Riley i Dmitrij Ponomarew
  https://www.dobreprogramy.pl/Nowy-atak-na-procesory-Intela-odczytasz-co-zechcesz-uprawnien-admina-nie-trzeba,News,87145.html

  Grupa amerykańskich informatyków z Uniwersytetu Stanowego Ohio – profesorowie Yinqian Zhang, Zhiqiang Lin i Ten Lai, oraz ich doktoranci Guoxing Chen, Sanchuan Chen i Yuan Xiao, przedstawili na GitHubie….
  https://www.dobreprogramy.pl/Blokada-dostepu-do-danych-na-procesorach-Intela-przelamana-nowym-atakiem-Spectre,News,86487.html

  Polubienie

 5. paziem

  meinkampf
  radca.po@onet.eu
  185.150.135.71

  WON

  Polubienie

 6. paziem

  PiS chce zdepolonizować wszystko, co jest ludowo-demokratyczne
  http://chart.neon24.pl/post/143036,pis-kontra-bataliony-chlopskie

  Polubienie

 7. paziem

  Toronto zwanemu także Autostradą do żydowskiego nieba wstep wzbroniony na tę stronę – niezależnie od nicku!

  Polubienie

 8. pytuś

  Ten socjalistyczny bękart stworzył ci tu przemysł , miejsca pracy , kolonie dla dzieci , wczasy darmowe i nowe granice doprowadzając do rozwoju Polski.

  Ech, Piotruś, Pańska PZPR, tworzyła drzwi do lasu, tak samo jak obecna RP była podporządkowana ekonomicznemu globalizmowi. Temu człowiekowi zawdzięczaliśmy, że w PRL był jakiś socjal dla pracowników, a nie decydentom z PZPR, którzy mieli guzik do gadania.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/John_Maynard_Keynes

  W 1980 r. powrót na arenę, tego XIX w. g… z przedrostkiem neo, stworzył obecną sytuację ekonomiczną na świecie.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Neoliberalizm

  To ta ,,żelazna” pani, firmowała ,,nowy porządek” ekonomiczny świata, a nie gen. Wojciech Jaruzelski, PZPR, panna ,,S” czy pejsaty KOR.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Taczeryzm

  O aktorze z USA też powinniśmy pamiętać, ile dzięki niemu, zawdzięczamy kapitalistycznej ,,słodyczy”.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Reaganomika

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.