Żeby Polak był Polakiem, był Słowianinem

musi odrzucić wszystko, co żydowskie …

.
.
Polacy ciągle jeszcze wierzą żydo-reżimowej władzy, żydo-reżimowej opozycji, żydowskim powszechnym mediom, imponuje Polakom Zachód, skolonizowany przez żydowską finansjerę z USA i Wlk.Brytanii. Polacy wierzą w żydowskiego Boga i ufają żydo-chrześcijańskiemu Kościołowi.
„A głupi! A głupi! A głupi wy!” – wołał Dobrzyński Maciek w „Panu Tadeuszu” do rozgorączkowanych i pustych głów.

 

A kto sprowadził wrogów na ziemie wasze, czyż nie żydo-chrześcijański Kościół i jego sternicy? Czyż nie Kościół i Żydzi doprowadzili do upadku I Rzeczpospolitej, a w XX wieku do upadku PRL? PRL – to okres katastrofalnych rządów, jak głosi jedna z syjonistycznych kreatur, niejaki J.Buzek – były premier IIIŻydo-RP/Polin. Tylko, że w tym PRL nie było bezrobotnych, bezdomnych, głodnych i głodujących dzieci i nikt nie ubierał się w używane szmaty z Zachodu, nie obawiał się o przyszłość, nie martwił jak przeżyje na emeryturze i czy ją w ogóle otrzyma.

„Jan Paweł II otworzył szeroko cały Kościół na świat żydowski, religijny i świecki, i prywatnie sam był – można powiedzieć – filosemitą, a jednak jego postawa i jego działanie w tym względzie nie przyniosły pożądanych owoców. Wprost przeciwnie, tym śmielej atakuje się Kościół katolicki, w tym i Kościół polski, i Polskę (…).”Nasz Dziennik 22.08.2007, „Rozczarowanie”ks.prof. Cz.Bartnik.

A czyż to nie prymas W.Polak razem z hierarchami głosi, że „antysemityzm jest grzechem”, a „nacjonalizm jest herezją” ?

A zawołany żydo-katolik G.Braun, przez wielu ceniony jako wielki patriota polski, niczym nie skrępowany, bo owieczki głupie są i historii własnej nie znają, ostatnich wydarzeń politycznych nie pamiętają, głosi hasła: „Kościół, szkoła, strzelnica”, „nie stójmy plecami do Kościoła”.

Żeby Polak był Polakiem, był Słowianinem, musi odrzucić wszystko, co żydowskie, także tę narzuconą nam żydowską duchowość żydo-katolicyzmu.

 

Dariusz Kosiur

 

_____________________________
.
.
„Żeby Polak był Polakiem, był Słowianinem, musi odrzucić wszystko, co żydowskie, także tę narzuconą nam żydowską duchowość żydo-katolicyzmu.” Nie ma innej drogi do wolności !!!
Nie czas na rozważanie drobiazgów, „gdy płoną lasy”, gdy Żydzi skuwają Naród Polski kajdanami, na razie prawnymi, ekonomicznymi, medialnymi, politycznymi, ale w razie buntu będą kajdany stalowe.Podczas walki o wolność potrzebne są proste hasła, najprostsze jak to jest możliwe.

Takim hasłem może być „odrzućmy wszystko co żydowskie”.
Nic co żydowskie nie powinno mieć najmniejszych wpływów w Polsce, ojczyźnie Narodu Polskiego.

Realizacja takiego hasła oznacza uwolnienie się od żydowskiego jadu w mediach i w Kościele.

Problem w tym, że takie hasła mogą zrealizować tylko Polacy a nie rządzący Polakami Żydzi i ich sługusy, szabesgoje.

To hasło można przekształcać na hasła równoważne… np.:

Odrzućmy wszystko co ma korzenie Solidarności…odrzućmy tę żydowską V kolumnę w całości. Odrzućmy KK bo to też w całości żydowska V kolumna.

lub

Chcesz być wolny nie wierz w Żyda (w żadnej postaci jaka jego jest … a Żyd ma wiele twarzy, wiele masek i wiele paszportów),
inaczej będziesz żydowskim niewolnikiem (owieczką, gojem, tanią siła roboczą, pożytecznym idiotą, kredytobiorcą …).

autor:       

27 Komentarzy

Filed under Polityka

27 responses to “Żeby Polak był Polakiem, był Słowianinem

 1. Budziwoj

  Brawo Panie Darku!
  Brawo Panie Oscar!

  Nic dodać, nic ująć!

  Dodam tylko, że ta cała solidarność to V kolumna, która musi zostać osądzona, jako organizacja przestępcza – wroga Polsce!
  Doskonale widać to na aktualnym przykładzie
  z KWK „Krupiński”.

  Polubienie

 2. pukt

  Jak szczury kryli sie, Polakow udajac, poczem Polske rozszarpaly te szczury i spaserowaly. Nie ma Polski i ciezko jest byc bezsilym pomiotem. Znow lata cale odbudowy, wyrzeczen i biedy czekaja i tak w kolko bedzie poki nienazartego gryzonia sie nie pozbedziesz.

  Polubienie

  • kempes

   tak bedzie. ale to nie jest proste. trzeba miec wizje. i przysłowiowe jaja. i STALOWE SERCE. tak pisał Zeromski w wietrze od morza. pisał – „potomne wieki setki i setki lat wzywaja cie henryku von plotzke . krzyk tysiecy potomnych ludzi teutonskich wzywa cie zebys szedł predzej. „niestety. ale tak jest.

   Polubienie

 3. kempes

  pytał mnie pan kiedys panie Dariuszu. dlaczego nie wierze w lechie . odpowiem panu. poniewaz słowianie lubia dzielic sie. i wzajemnie zrec sie. potwierdza to historia i badacze i nawet opolczyk. wiec lechia by sie utrzymac mogła tylko w razie jakiegos zagrozenia . albo gdy plemiona miałyby inne problemy. a nie walka. inaczej? patrz wyzej. teraz biezacy temat. nie moze istniec katolicyzm ( baaa chrzescijanstwo w ogóle !!) i inne zydowskie myslenia i poglada obok naszych. powód ? to proste. jahwisci zawsze dążyli i beda dozyc do monopolu. i nawracania innych. ich religia niesie durnote przysłowiowa. naiwne myslenie ,brak refleksji. wartosci rozumowe . a to jest potrzebne słowianom. zwłaszcza dzis. poza tym.. niepotrzebne sa nam stare smiecie które juz pokazały swoje załosne efekty i owoce. wielu pisało o tzw genach i o tym ze np. germanie to tez słowianie. ale jest kilka cen – które odrozniaja słowian od germanów. germanskie myslenie zawsze było okrutne i zaborcze. plany dalekosiezne. potwierdza to np. chocby juz juliusz cezar w swojej wojnie galijskiej. co robi taki np. Ariowist ? zagarnia galijska ziemie i.. wysiedla. taka determinacje musimy i my miec w stosunku do wrogów. jesli polska ma byc słowianska. dlatego jak pisałem wyzej -los wrogów naszej wizji -musi byc przesadzony. umizgi i ukłony jesli musza byc. musza byc tylko taktyka. chytrosc i przebiegłosc. to musza byc cechy słowianina. w stosunku do wrogów. ale i poczucie wspólnoty. i kolezenstwo. kolejna sprawa to jedna wazna rzecz. rozmawianie wstepne z chrzescijanami jesli juz jest. musi np. odbywac na gruncie CHRZESCIJANSTWA. czyli tak. najpierw oni .. albo i my. znajdujemy luke w biblii ,historii koscioła. z kultura pokazuje ich brak wiedzy i nieuctwo. czyli burzymy mur i robimy dziure . a dopiero potem stopniowo wlewamy reszte. mozna wysmiewac potem ciemnote kleru. jakby od niechcenia pokazac te wypowiedzi papiezy i wojtyły. pytac niby naiwnie -dlaczego np. ksiadz ci nie powiedział? udajac zdziwienie. itd. bo jesli od razu bedziemy mowic o słowianszczyznie … to ta ciemnota nic z tego nie zrozumie. i.. nie tylko nic nie osiagniemy . ale jeszcze i pomozemy watykanskiej i chrzescijanskiej hydrze. artykuł super. przydałby sie jeszcze np. tez i o wyszynskim. bo wojtyła … to juz na forach niektórzy pisza ze był np. obronca pedofilów.czy ze znaki masonskie robił. sa takie zdjecia. itd. o banco ambrosiano. czy o poparciu wojtyły dla ue i wejscia polski do niej. glemp-tez zachwalał ue. mozna watek poszerzyc. i o niego. ale wielu go jeszcze tez pamieta. ale.. ten wyszynski. niby to roznił sie z wojtyła itd. ale tez sa zdjecia. jego spotkan z ludzmi. takimi jak mazowiecki czy niejaki wóycicki.

  Polubienie

 4. tresciwy

  Nie „rosyjskich” biznesmenow sankcje objely a zydow z Rosji, Putina kolesiow, co z nim Rosjania okradaja. Niech zagryzie zyd zyda.

  Polubienie

 5. andrzej

  Francuskie media: słaba ekonomia Rosji jest mitem, to trzecia gospodarka świata
  „W ciągu ostatnich trzech-czterech latach”, – pisze popularna francuska gazeta Boulevard Voltaire. „Mieszkańcy Europy, i w szerszym sensie – Zachodu, regularnie spotykają się ze stwierdzeniem, że ekonomia naszego wschodniego sąsiada jest słaba. W rzeczywistości wszystko jest zupełnie odwrotnie.”

  Polubione przez 1 osoba

 6. andrzej

  „Zachód, w obliczu upokarzających dla siebie wyzwań, które jedno po drugim zademonstrowała w ciągu ostatnich kilku lat Rosja, po prostu wymyślił ten mit aby poprzez własną prasę pokrzepić siebie. Dopingować, jeśli być uczciwym, jest po co, przecież Władimir Putin nie tylko odtrąbił triumfalne zwycięstwo w wyborach, ale też osiągnął wielki sukces w Syrii, zademonstrował zaawansowany sprzęt wojskowy, wytrzymał skonsolidowany nacisk NATO, i pokazał pełną wyższość Rosji nad sojuszem poprzez tarczę strategiczną (w Syrii) i wielu innych obszarach. „Rosja jest silna”, tak można powiedzieć, ale czy dotyczy to również gospodarki? Boję się, że zmartwię tym wielu z was, ale tak – dotyczy. Weźmy chociażby najnowsze oświadczenie naszych (Francuskich) władz, że gospodarka rosyjska jest tak słaba, że znajduje się na tym samym poziomie co hiszpańska. Zaraz tą tezę wyjaśnijmy.

  Polubienie

 7. andrzej

  Według badań tak poważnych zachodnich organizacji, jak FMI (centrum zlokalizowanego w Waszyngtonie), w 2017 roku PKB Hiszpanii wyniosło 1 768 miliardów dolarów, podczas gdy w Rosji prawie taki sam wskaźnik jak w Niemczech – 4,149 miliarda dolarów. Oznacza to, że nawet zgodnie z tym kryterium Rosja jest piątą lub szóstą gospodarką świata. Ale to nie wszystko. Rosja zajmuje trzecie miejsce w świecie po względem konsumpcji energii elektrycznej. Od czasu dojścia Putina do władzy w 2000 roku, dobrobyt Rosjan potroił się. A wzrost gospodarczy teraz, spadając od 2013 r., pomimo wszystko – wyniósł 1,5%, czyli tyle samo, co we Francji. A co z bezrobociem? W Rosji jest znacznie niższe niż tutaj – tylko 5%. Ponadto wspomniany powyżej spadek wzrostu gospodarczego nie wynikał z sankcji zachodnich, lecz z obniżenia cen ropy naftowej. Sankcje, cały ten głupi i archaiczny protekcjonizm, wręcz przeciwnie, przyczyniły się do powstania silnej i bardziej dochodowej gospodarki krajowej w Rosji.

  Polubienie

 8. Piotr

  cocacolowo- hamburgerowy mózgu joedoe na ciebie to już chyba bata nie ma aby ci tyłek wybatożyć .

  Polubienie

 9. andrzej

  I tutaj eksperci z Zachodu wynaleźli inny mit – podobno Rosja jest całkowicie uzależniona od zysków z eksportu gazu i ropy. Ale liczby mówią dokładnie co innego! Zyski z ropy naftowej na dzień dzisiejszy wynoszą 29% rosyjskiego PKB – to dużo, tak, ale wciąż jest to mniejsza część! Pozostałe 71% PKB nie ma nic wspólnego z ropą naftową. Porównywać Rosję z Wenezuelą, jak to pewnego razu zrobił minister spraw zagranicznych Francji jest całkiem bezsensowne.

  A co z budżetem? Dług narodowy w Rosji wynosi 22 procent PKB w porównaniu do 96 procent we Francji! Podatki w Rosji są kilkakrotnie niższe, co potwierdza nawet amerykański think tank Heritage Foundation. I nie zapominajmy o dewaluacji kursów! Z tej ewidencji możemy dorzucić PKB Rosji jeszcze minimum trzecią część.

  Innymi słowy, czy to się komuś podoba czy nie, Rosja jest niewątpliwie drugą lub trzecią gospodarką świata po Chinach i Stanach Zjednoczonych. A jeśli Putinowi (który osiągnął takie sukcesy) brakuje „wizji strategicznej” według naszych władz, to co możemy powiedzieć o Francji, a nawet o Stanach Zjednoczonych, pogrążonych w szalonych długach i wojnach handlowych?

  Jak zwykle, rzeczywistość nie jest taka, jaką przedstawiają nam nasi politycy …

  Polubione przez 1 osoba

 10. Pingback: Żeby Polak był Polakiem, był Słowianinem musi odrzucić wszystko, co żydowskie … | forumemjot dla Polski

 11. MatkaPolka

  JARUHA – LECHISTAN – Nieznane Dzieje Polski (PL, RUS, ENG – TEXT)

  Polska niepodległa to Polska lechicka
  I na pewno nie pejsata ani katolicka

  Polubienie

 12. MatkaPolka

  JARUHA – LECHISTAN TEKST

  Polska niepodległa to Polska lechicka
  I na pewno nie pejsata ani katolicka

  Polska niepodległa to Polska lechicka
  I nie cudzoziemska ani katolicka
  Tu jest moje miejsce, tu jest mój dom
  A kto go splugawi spadnie w niego grom!

  Polska niepodległa to Polska lechicka
  I nie cudzoziemska ani katolicka
  My jesteśmy dzielne, potężne lechickie plemię
  Wielka siła w naszych bramach serca drzemie

  Polska niepodległa to Polska lechicka
  I na pewno nie pejsata ani katolicka
  Nigdy stąd nie wyjadę choćby mi płacili
  Kpili ze mnie lub złą sławą otoczyli

  „I poślą do nich Bogowie… Wielkiego Wędrowca,
  miłość niosącego, ale kapłani Złotego Tura
  poddadzą go śmierci męczeńskiej.

  I po śmierci jego, ogłoszą Bogiem go…
  i stworzą Wiarę nową, zbudowaną
  na kłamstwie, krwi i ucisku…

  I ogłoszą wszystkie narody niższymi i grzesznymi,
  i wezwą przed oblicze przez nich stworzonego Boga
  kajać się i prosić o wybaczenie za czyny
  dokonane i nie dokonane… ”

  Przebudź się siostro, przebudź się bracie
  Posłuchajcie, bo dziejów tych nie znacie.

  Matki i ojcowie nasi też nie znali całe wieki
  I dlatego nasz naród jest taki kaleki.

  Jedyna nadzieja w historii nieznanej
  Przedchrześcijańskiej Lechii całkiem zapomnianej,
  O której kronikarz Prokosz napisał wiele
  Poczytajcie go, moi drodzy przyjaciele.

  Ponad dziesięć tysięcy siedemset lat
  Żyjemy tu, a to kawał czasu szmat.

  Nasza haplogrupa krwi R1a
  Tego nikt nie zatrze, to jest nasz ślad.

  Wmówili Ci, że przez ten czas Polski nie było,
  Żmijowe plemię nasze dzieje zataiło,
  Jeszcze Lechia nie zginęła, póki my żyjemy,
  póki w sercach naszych krew przodków pompujemy

  Polska niepodległa to Polska lechicka
  I nie cudzoziemska ani katolicka
  Tu jest moje miejsce, tu jest mój dom
  A kto go splugawi spadnie w niego grom!
  Polska niepodległa to Polska lechicka
  I nie cudzoziemska ani katolicka

  My jesteśmy dzielne, potężne lechickie plemię
  Wielka siła w naszych bramach serca drzemie

  Polska niepodległa to Polska lechicka
  I na pewno nie pejsata ani katolicka
  Nigdy stąd nie wyjadę choćby mi płacili
  Kpili ze mnie lub złą sławą otoczyli

  Lechistan! Lechistan!
  Wróg wciąż waruje u Twoich bram!
  Odbierzemy co nasze, wiarę, pismo, ziemię
  Bo jesteśmy niepokonane aryjskie plemię!

  „I radością wypełniają się serca u wszystkich Sił Ciemnych,
  kiedy Dzieci Człowiecze,
  wsłuchując się fałszywym mowom Cudzoziemców,
  zsuwają się z drogi Światłości…
  I kroczą drogą upadku,
  gromadząc dobra materialne, a nie Duchowe,
  z woli Cudzoziemskich wrogów;

  Oni odbierają dostatek ludziom,
  w sile Oszustwa swego pokładając nadzieję…
  Wiedząc, że jeżeli odbiorą ludziom oparcie i Wiarę,
  cel w Życiu i Ducha Wolności,
  to samych ludzi zgubią… „

  Polubione przez 1 osoba

 13. andrzej

  W Syrii znów prowokacja pejsatych z wall street. Te kurwy tak szybko nie odpuszczają. Trza biznes kręcić, a do tego najepiej nadaje się wojna. Ciekawe czy kościół ich potępi, czy da milczącą aprobatę.

  Polubienie

 14. julius

  oto co wypisuje żydowska szumowina w politico

  Fragment
  Engelgard to redaktor „Myśli polskiej” o wyraźnie prorosyjskim nachyleniu, Adam Wielomski to redaktor strony „konserwatyzm.pl,” Jan Andrzej Zapałowski geopolityk inspirujący się między innymi Aleksandrem Duginem, którego sylwetkę opisał w szczegółach znany troll-hunter Marcin Rey, Włodzimierz Osadczy konsultant nowelizacji ustawy IPN, a Dawid Hudziec to polski obywatel, który jest rosyjskim najemnikiem przebywającym na terenie okupowanego Donbasu.

  Enuncjacje tej grupy przyjaciół z Facebooka współbrzmią na ogół z treściami „Sputnika”, niszowej strony oficjalnie będącej organem kremlowskim propagandy. Konrad Rękas na portalu „Wierni Polsce suwerennej” stwierdza: „Dzięki temu, co dzieje się na Wschodzie – być może uda się przełamać katastrofalne skutki tzw. »upadku komunizmu« dla Polski i to bez jego formalnego przywracania. Nowe czasy wymagają nowych odpowiedzi – ale mechanizmy przeważnie pozostają bez zmian. Czasami tylko to, czym burzono – należy użyć do odbudowy. I na tym będzie polegać »sprawiedliwość dziejowa« – że »KGB-ista Putin« naprawi to, co zepsuli KGB-ista Andropow z Gorbaczowem i Jelcynem.”
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/jak-sie-w-polsce-szerzy-kremlowska-dezinformacja/f3ffpr1

  Polubienie

  • paziem

   Wóycicki, to jedna z najbardziej agresywnych syjonistycznych kanalii. Zapewne etatowy pracownik Mossadu, ale , że takich cymbałów używają, to aż dziwne. KORowska popłuczyna i zagorzały piewca złodziejskiej mafii syjonistycznej na Ukrainie. Wściekły antyPolak i niemal zoologiczny przeciwnik polsko-rosyjskiego porozumienia.

   Polubienie

 15. MatkaPolka

  NIEMCÓW NIE MA I NIGDY NIE BYŁO – SKĄD SIĘ WZIELI NIEMCY ???

  82-5.a.-1/5 KRONIKI NIEMIECKIE, RZYMSKIE I ARABSKIE. IMPERIUM LECHITÓW I ANTYCZNE NAZWY POLAKÓW.
  POCHODZENIE NIEMCÓW


  (***)
  5:30 min – 9:40
  Mnie interesuje historia Polaków Lechito – Wandali czyli Wiślan.

  tak jak nasze najstarszej kroniki biskupie i mniejsze opisują precyzyjnie naszą historię tak samo najstarszej kroniki Biskupiej niemieckie opisują precyzyjnie pochodzenie Niemców czyli narodu który w swoim języku nazywa się z Deutchami i to jest pochodzenie Almanów nazywanych naszych kronikach Alamenami. Biskupi Adam z Bremy, Kietmar i kanonik Helmond napisali dokładnie starożytne pochodzenie Wiślan zamieszkujących tereny Niemiec po Łabę i Hamburg. jakoś Słowian i Wiślan -Wandalitów to ściśle określi z wojen germańsko – rzymskich plemiona jako Słowian i Wiślan. Dlatego ja poświęco na te opisy kim byli słowiańscy mieszkańcy Germanii według Niemców cały następny film

  W tym filmie chce dokładnie ustalić kim są Polacy, a kim są Niemcy i jak Niemcy wzrośnie siłę.

  Kronikarze niemieccy zgodnie podają, że Alamanów nie było w Europie w czasach, gdy Germanie (czyli plemiona lechickie- polskie) walczyli z Rzymianami, co potwierdzają wszystkie mapy.

  Pierwsze oddziały Alamanów pojawiły się w Europie dopiero na przełomie czwartego i piątego wieku naszej ery jako wojska posiłkowe Lechitów, kiedy to całe federacyjne Lechitów pod przywództwem Wiślan – Wandalitów to uderzyła na Franków.

  Wielka migracja Alamanow, kiedy to wszyscy Alanowie zwinęli namioty i przybyli do Europy odbywało się dopiero w czasach imperium Karola Wielkiego, Kiedy to któryś z synów Karola ściągnął do Europy i pojawili się całą siłą powodujący rozkład imperium Karolingów.

  Kroniki niemieckie są zgodne. Przed Ottonem I Niemcy mieli tu tylko dwóch królów.
  Dopiero po zdobyciu Rzymu, gdy Otton I zdobył Rzym i koronował się na króla Rzym stał się bezpośrednim przełożonym biskupa Rzymu to jest papieża.

  Dopiero wtedy po zamordowaniu w okresie około 100 lat ponad 20 Papieży Niemcy ustanowili pełną kontrolę nad Watykanem i wykorzystali katolicyzm i krucjaty czyli miecz wiary całej Zachodniej Europy do zniszczenia Imperium Wiślan Lechitów.

  O tym jak się To odbyło bardzo precyzyjnie opowiada Długosz w Rocznikach. Przy czytaniu Roczników musimy pamiętać o stronniczość Długosza. Długosz był katolickim dostojnikiem, duchownym, który skończył karierę jako arcybiskupów Lwowa, dlatego wszystko co czynił cesarz – głowa Świętego Rzymskiego Cesarstwa narodu niemieckiego było chwalebne.
  Głową Kościoła Katolickiego kapłanem najwyższym bombowiec cesarz Rzymu, któremu podlega bezpośrednio biskup Rzymu, jako ksiądz nadworny.

  Ta tradycja ustaliła się w czasach Imperium Rzymskiego. Każdy z cezarów był kapłanem najwyższym tak zwanym „Princepsem” i piszę o tym obszernie Svetoniusz w „Żywotach Cezarów”

  I to podam tylko dwa przykłady cytaty w religii zwanej wiedza kapłani najwyższy bylibyśmy a jednocześnie bogami kapłanami najwyższymi przywódcami państwa boski Juliusz w szesnastym roku życia Stasiu ojca następnym został wyznaczony na kapłana Jowisza

  Polubienie

 16. ja

  Prosiłbym aby ktoś mądry powiedział dlaczego w chrześcijańskiej cerkwi prawosławnej nikt z księży nie nosi jarmułek jak w k katolickim.?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.