Wiosna – rodzime syjonistyczne trutnie się wylęgły.

W gwarze codziennej TRUTEŃ, to arcyleń, bumelant, darmozjad, leniuch, leser, nierób, nygus, obibok, pasibrzuch, pasożyt, próżniak, szumowina, śmierdzący leń, wałkoń.  W odniesieniu do życia politycznego można dodać:  sługus, karierowicz, konformista, gnida, TKMposeł, sprzedawczyk,  dietojad, sekciarz, bezmózgowiec itd. (  prosimy o twórcze uzupełnianie określeń! )

Wiosna w pełni więc i my mamy wiosenne skojarzenia. Są one, wbrew naturze, niestety niewesołe, bo i sytuacja, zarówno ta w kraju, jak i na świecie  jest nie do śmiechu.

Zacznijmy od najwyższej półki. 

Wydawało nam się, że niedawny „upadek na kolana” prezydenta Andrzeja Dudy przed tablicą pamiątkową rzekomo wypędzonych i prześladowanych Żydów marcowych z 1968 roku był już zejściem na poziom najniższy. Okazało się niestety, że poziom upadku prezydenta Rzeczypospolitej Przyjaciół nie ma swego dna. Występując obok prezydenta Izraela Reuvena Rivlina w niemieckich obozach koncentracyjnych, Oświęcimiu i Brzezince musiał wiernopoddańczo wysłuchać , iż Żydzi byli zdradzani we Francji, Holandii, Belgii i byli mordowani przez Ukraińców, Litwinów i Polaków, że Polacy są współwinni i współodpowiedzialni ?!.

Zarazem prezydent Izraela nawet przez moment nie zająknął się i nie wspomniał, że Żydzi zdradzani i mordowani byli przez swych współbraci, że żydowskie elity bankierskie, polityczne i przemysłowe są odpowiedzialne za holokaust swych współbraci, i że żydowscy administratorzy gett i policja żydowska współuczestniczyli w eksterminacji swych współbraci.   Szkoda, że pan prezydent Andrzej Duda nie jest w stanie powiedzieć, że  w jeszcze większej skali za ludobójstwo i plany eksterminacji  narodów słowiańskich: Rosjan, Polaków, Białorusinów, Ukraińców, Serbów, współodpowiedzialne razem z Niemcami są właśnie żydowskie elity bankierskie, polityczne i przemysłowe.

Uczestnictwo prezydenta A.Dudy w jubileuszowym, bo 30-ty tzw. marszu żywych,  w roku 70 -tej rocznicy powstania żydowskiego, rasistowskiego, szowinistycznego i odpowiedzialnego za ludobójstwo – państwa Izrael jest nie tylko dowodem osobistego upadku prezydenta Rzeczypospolitej Przyjaciół, ale pogwałceniem konstytucyjnych zasad polskiej państwowości zabraniającej faszyzmu i nienawiści narodowościowej, a także podpisanych przez Polske zasad prawa międzynarodowego.

 

http://blogpublika.com/2018/04/13/przemowienie-prezydenta-izraela-rivlina-fragment/

 

Te skandaliczne czyny prezydenta A.Dudy nie mogą jednak dziwić Polaków, gdyż tak prezydent jak i rząd podzielają linię polityczną międzynarodowego gwałtu i barbarzyństwa, czego dowodem był atak formacji woskowych NATO na suwerenna Syrię pod spreparowanym i nie dowiedzionym pretekstem ” ukarania terrorystów używających broń chemiczną”.

Wstyd i hańba władzom polskim!

 

Gesty trutni niższego szczebla.

cyt.:

Partia polityczna Ruch 11 Listopada uznaje, że działania militarne w Syrii są konieczną odpowiedzią na okrutne mordy reżimu Asada z użyciem broni chemicznej. Podjęte przez koalicję Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Francji kroki są w pełnej zgodzie z regułą naszej cywilizacji – vim vi repellere licet – siłę można odeprzeć siłą.

Partia polityczna Ruch 11 Listopada wyraża poparcie dla Prezydenta Donalda Trumpa. Jego determinacja do przeciwstawienia się złu, którego dopuszcza się jawnie syryjski dyktator Baszszar al-Asad – wspierany przez Rosję, Iran i Chiny – jest godna uznania.
Unicestwienie zdolności militarnych syryjskiego reżimu to zarazem pokaz siły skierowany wobec coraz bardziej agresywnych Rosji i Iranu.

Wzywamy Rząd RP i Prezydenta RP do podjęcia starań o przyłączenie się – choćby symboliczne – do międzynarodowej koalicji Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Francji.

Partia Ruch 11 Listopada

Marian Kowalski, prezes
pastor Paweł Chojecki, wiceprezes
mecenas Andrzej Turczyn, wiceprezes

 

za: http://ruch11listopada.pl/aktualnosci/stanowisko-ruchu-11-listopada-w-sprawie-nalotow-na-rezim-asada/

 

PZ

30 Komentarzy

Filed under Polityka

30 responses to “Wiosna – rodzime syjonistyczne trutnie się wylęgły.

 1. No, właśnie, Maniuś – w 2015r. narodowy kandydat na prezydenta IIIŻydoRP/Polin – kto by pomyślał, że to taka łajza? Albo pastor Chojecki – żydo-chrześcijanin?


  A to córuś pastora Chojeckiego – rasowa Polinka.
  Zastanawiające, jak wielu Żydów po 1990r. pokochało żydo-chrześcijaństwo?

  Polubienie

 2. Piotr

  A podobno tak chrześcijaństwo mają niszczyć jak się czytuje .Oni wszystko pokochają niech tylko wyniuchają że można niezły na tym biznes robić a najlepiej pomnażać sianko waląc w tyłek gojów .
  Wychodzi im to naprawdę świetnie ale wszystko do czasu bo wszystko ma swój koniec nawet robienie z gojów debili .

  Polubienie

  • Piotr

   A twarzyczka tej dziewczyny typowo słowiańska taka swojska polinowa i jakże wielka patriotka .

   Polubienie

   • Piotr

    Boże Ciało niedługo .Chętnie się z nią dziewczyną umówię na procesję. Zawsze jeszcze kilku partyjniaków i paru wojskowych z PRL czy policjantów spotka się obok katabasa wykrzykujących modlitwy o czterech żywiołach a po procesji browarek i się żyje ha ha ha .

    Polubienie

 3. Jak zajdzie taka potrzeba to niedorozwój Juda zrobi laske swoim panom z Izraela, bo świat będzie tego wymagał – świat składający się w większości z żydów.

  Polubienie

  • Piotr

   W sumie co to dla niego jak sobie opasłą obrzydliwą dupę dody oglądał wcinając pyszny tort który mu go podała to już to było mega wyzwanie a jak się podejmuje takich mega wyzwań to już nic nie jest straszne nawet łaska.

   Polubienie

 4. Mam pytanie kto oglądał filmową szmirę pod tytułem ,,Kolumbia świadectwo dla świata” autorstwa posła Dominika Tarczyńskiego gdzie szkaluje FARC i nazywa je mafią. Zachwala prezydenta Kolumbii Alwaro Uribe który jest jednym z nie wielu prousmanskich polityków jak i Kolumbia jedynym z niewielu prousmańskich krajów w Ameryce Łacińskiej.

  Polubienie

  • Polak Słowianin

   Kolumbia podobnie jak i Afganistan są bardzo ważnym źródłem prochów, którymi cia/mossad handluje na całym świecie. Z Kolumbii leci „śnieg” a z Afganistanu opium. Jak tylko usmańcy wkroczyli do Afganistanu, to produkcja wzrosła do niespotykanych dotąd rozmiarów.
   Co do sytuacji „mędrców syjonu” na dzień dzisiejszy to spokojne, pycha kroczy przed upadkiem … a to już w niedalekiej przyszłości.

   Polubienie

  • Piotr

   Kolumbia sojusznik USA .Przecież to jest oczywista oczywistość wynikająca ze wspólnych biznesów . U nas taką oczywistością jest fakt że Kalkstein nie ma baby . Ludzie jak żyć bez baby i zamienić ją na kota . Nie rozumiem tego typa .
   A z taką ładną kobitką żydki 12 lat temu chcieli go wyswatać a tu nic sprawa się rypła .

   Polubienie

 5. Edward.


  Syjonistyczny bandzior nigdy nie ma litosci.
  Atakuje noca lub podszywa sie-w tym przypadku-
  pod amerykanow,francuzow,anglikow.

  Polubienie

 6. Piotr

  Przepraszam pana prezesa WPS że umieszczam tu śmierdzące antypolskie gówno gadające ale może ktoś skomentuje .
  Co za syf .
  Wklejam to gówno jako ciekawostkę i temat do komentarzy .
  W Polsce nigdy nie będzie dobrze dopóki takie gówno będzie mieć dostęp do mediów .Gdyby to były polskie media ten syf skończyłby w pierwszym lepszym wiejskim szambie a że nie są polskie to takie szambo ma czelność otwierać jadaczkę w mediach .
  Trzymać się od tego z daleka bo śmierdzi najgorszym gównem jakie może być .
  Banda brudnych zasrańców pierdzących na Polskę .
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/04/10/upamietnianie-antypolaka-syjonisty-l-kaczynskiego/comment-page-1/#comment-82867

  Polubienie

 7. Piotr

  Przepraszam tu jest link właściwy .

  Polubienie

 8. julius


  Pani Anders „godnie” reprezentuje Polskę latając na koszt podatnika po całym świecie bratając się wszędzie z Żydami.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s