Tomasz Gryguć – kolejny narodowiec z Polin

Im żydowska władza IIIŻydo-RP/Polin gorzej przędzie, tym przybywa nam narodowców jak grzybów po deszczu.

Postawmy zatem pytanie: czy T.Gryguć to idiota? Ależ skąd, jest znacznie gorzej. On udaje idiotę na potrzeby syjonistycznej indoktrynacji Polaków – obrona tej tezy jest banalnie łatwa, ale nie dla osobników gnuśnych politycznie.

Znakomita większość polskich internautów zainteresowanych polityką już wie, że w osobie Grygucia ma do czynienia z polskim patriotą. Z patriotą z najwyższej półki, niczym jego medialny kolega G.Braun.

 

Po pierwsze to katolik (jednak zgodnie z prawdą historyczną żydo-katolik) i już rosną jego akcje wśród gawiedzi. Po drugie, zatroskany o brak suwerenności – podobnie jak G.Braun -, bo Polska jest pod butem anglosasko-żydowskim – z czego zaczyna zdawać sobie sprawę coraz więcej Polaków. I żydowski reżim to wie, więcej dostrzega w związku z tym potrzebę dostarczania niesfornej politycznie publiczności wiarygodnych narodowców.

Bardzo wątpliwe, żeby przeciętny żydo-katolicki patriota wyszperał w internecie informacje na temat Grygucia, a warto. Można dowiedzieć się np., że:

Tomasz Gryguć, który od grudnia 2001 r. był rzecznikiem prasowym holdingu Eurozet, przeszedł do telewizji Polsat, gdzie będzie szefem działu public relations. Obowiązki obsługi public relations telewizji Polsat należały dotychczas wyłącznie do Katarzyny Wyszomirskiej, która pozostanie PR managerem Polsatu. Gryguć będzie odpowiadał za kreowanie wizerunku i strategię public relations wszystkich stacji Polsatu. Zatrudnienie dodatkowej osoby odpowiedzialnej za PR jest zgodne z planami rozbudowy i wzmocnienia działu public relations, jakie miała telewizja Polsat. Gryguć ma 29 lat. Jest absolwentem Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2000-2001 pracował na stanowisku szefa działu public relations brytyjskiej firmy finansowej Provident Polska. Wcześniej był odpowiedzialny za PR Naszej Telewizji. Publikował teksty dotyczące kultury popularnej, filmu i muzyki w „Gazecie Wyborczej”, „Machinie” i miesięczniku „Cinema”. (PR)

za: http://mmponline.pl/artykuly/109940,tomasz-gryguc-zostal-szefem-public-relations-telewizji-polsat

Przeciętnie inteligentny osobnik natychmiast powinien postawić pytanie, czy to możliwe, żeby żydowskie powszechne media, tudzież żydowskie zagraniczne koncerny, zatrudniły osobnika o poglądach jakie prezentuje T.Gryguć?

I żeby już Czytelnika nie zanudzać, na koniec zachęcam do obejrzenia filmu zwłaszcza w od 10 do 13 minuty:

https://www.youtube.com/watch?v=QQnEBBU6sYo

 

T.Gryguć roztacza wizję tzw. Międzymorza, czyli strefy oddzielającej Rosję od Europy, bo to jest istota tej koncepcji – koncepcji syjonistów z USA. Irracjonalność polityczna takiego tworu jest oczywista, ponieważ Polska nie posiada żadnych potencjalnych ku temu możliwości, ani gospodarczych, ani militarnych. A wszystkie pozostałe państwa tego ewentualnego tworu nie są od Polski w dużo lepszej kondycji, z wyjątkiem Turcji. Poza tym taki twór byłby i tak słabszy od syjonistycznych USA i jego akolitów i słabszy od Rosji. I pytanie zasadnicze, w imię czyich interesów mamy budować polityczną koncepcję przeciw Rosji?

Wiemy już więc kto i w jakim celu nasyła nam narodowca Grygucia, czy jeszcze nie?

 

Dariusz Kosiur

117 Komentarzy

Filed under Polityka

117 responses to “Tomasz Gryguć – kolejny narodowiec z Polin

 1. Petro Waltzman

  Na początku jest Żyd Robert D. Kaplan (Stratfor), wersję polską, dostosowaną do polskich fobii, konstrukcji psychicznej i emocjonalnej transponuje lokalsom Jacek Bartosiak (prawnik pracujący dla zachodnich supermarketów, który z jakiegoś powodu odnalazł się na odcinku „geopolityki”). Na końcu łańcuszka jest Gryguć, który pełni rolę dyskontu i trafia z tym samym towarem do najuboższego intelektualnie konsumenta.

  Polubione przez 2 ludzi

  • paziem

   Cudowny skrót istoty sprawy. Pozdrawiam!

   Polubienie

   • Piotr

    Zgadzam się na 100% .Wpis powyższy znakomity .Oddaje istotę sprawy. Sugeruję panie Pawle zwrócić uwagę na WPS na Bartosiaka .O z nich wszystkich może być najbardziej cwany i szkodliwy . Temat o nim na WPS by się zdał

    Polubienie

   • ( O Bartosiaku) Ciekawe dlaczego dyskredytujecie człowieka, który powiada tak: „To co powinniśmy robić to powinniśmy budować własne siły zbrojne, autonomiczne, niezależne od NATO, Stanów Zjednoczonych, pod nasze strategie, z naszym dowodzeniem z naszym systemem świadomości, zdolności operacyjnych, itd. Powinniśmy wydawać na to pieniądze. Bo bez tego państwo się nie liczy.” Czy np. to, co mówi w ostatnim wywiadzie, że wizy to temat absurdalny i zastępczy, a od Amerykanów za wspieranie polityki powinniśmy żądać dużo więcej. Przyznam szczerze, że praca dla supermarketów mimo, że zachodnie nie wiem o czym ma świadczyć. Może nie myślał wtedy szczególnie o interesach Polski ale jak nie on to kto inny byłby na jego miejscu, a on by nie zarobił.

    Polubione przez 1 osoba

  • Zgadza się Bartosiak i Pyfel to atlantyści może i syjoniści

   Polubienie

  • Dowiedziałem się coś więcej o moje ,,ulubienicy” Agnieszce Piwar aby nie było że ja mam coś nie tak z głową. Maciej Wydrych z Obozu Wielkiej Polski napisał że mieli z nią negatywne doświadczenia.

   Polubienie

  • ETC

   Czyli płaszczyk narodowca katolika, który czarno widzi i utrwala w umysłach polskiego bydła scenariusze swoich wielce szanowanych bandytów z kiedyś i z obecnie. W ten sposób łaskawie informuje o tym co ma zajść jednocześnie dla zmylenia udaje, ze go to martwi podczas gdy zwyczajnie wbija do głowy ludziom, ze to juz game over. Zreszta sam mowi o tym, ze nie ma sensu nic z tym robić. Zastanawiam sie jak tak oswiecony na temat prawdziwej historii I bandyctwa mężów stanu człowiek jest w stanie popierać kościół rzymski katolicki, instytucje wybitnie krwiożerczą, zakłamaną i śpiąca jak prostytutka z wszystkimi którzy przymykają oko na jej złodziejstwo i hipokryzje. Jesteś pan trubadurem nowego porządku świata w reżyserii żywych i umarłych bandytów.

   Polubienie

 2. Antoni co ich goni

  Dobrze, że tropicie WPS tych chazarskich je…ych troli. Te Q…y czują się już u nas w Polsce jak na swoich chazarskich stepach. Wszystko ich i dla nich. Mendy syjonistyczne.

  Polubienie

 3. Gryguć ma 29 lat. Jest absolwentem Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2000-2001 pracował na stanowisku szefa działu public relations brytyjskiej firmy finansowej Provident Polska.

  ( jak mógł być szefem w 2000-2001 jak wtedy miał 12-13 lat? )

  Polubienie

 4. julius

  Drogi Rabbi,
  Chciałbym podziękować za twój artykuł w Jerusalem Post i za wszystkie miłe słowa. Mam również najlepsze wspomnienia z naszego spotkania w twoim domu w Nowym Jorku. Pamiętam naszą dyskusję na temat historii naszych krajów – zajęliśmy się wszystkimi delikatnymi i trudnymi tematami. Tak powinien wyglądać dialog.
  Doceniam twoją szczerość i chęć pośredniczenia między Polską a Izraelem. Jestem głęboko wdzięczny za wszystkie pozytywne przykłady twoich osobistych doświadczeń z Polski. Uważam, że twoja opinia przedstawiona w artykule jest bardzo wyważona i obiektywna. Takie głosy są niezwykle ważne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.
  Napięcia między Izraelem a Polską głęboko mnie zasmucają. Niefortunny brak właściwej komunikacji i niezamierzonych nieporozumień odegrał tu kluczową rolę. Polska jest silnym sojusznikiem Izraela, a wśród rosnącej fali antysemityzmu w Europie nasz kraj jest znów bezpieczną przystanią dla społeczności żydowskiej – tak jak to było przez 8 wieków przed II wojną światową.

  Mateusz Morawicki
  Premier
  całość
  http://www.tabletmag.com/scroll/256845/a-letter-from-the-polish-prime-minister

  Polubienie

  • Piotr

   Fakt faktem i to same żydki o tym mówią że zwiększa się w zastraszającym tempie ilość antysemickich wybryków w USA a oni już mają swoje organizacje które to monitorują .
   Kilka miesięcy temu piali w Koszer TV jak to paru żydkom w USA wybili szyby w rezydencjach a to strasznie ich Arabowie męczą w na Bliskim Wschodzie .
   Ten list jest dla mnie dowodem że budowa Judeopolonii idzie pełną paru .Proszę zwrócić uwagę na ten fragment :
   „Polska jest silnym sojusznikiem Izraela, a wśród rosnącej fali antysemityzmu w Europie nasz kraj jest znów bezpieczną przystanią dla społeczności żydowskiej – tak jak to było przez 8 wieków przed II wojną światową.”.
   zobaczymy co będzie dalej czy Polak się na te durnoty nabierze czy nie .
   Podsumowanie .
   Biednych żydków zaczynają męczyć w USA na zachodzie coraz bardziej śmierdzi antysemityzmem Hamas naciska że mogą spierd…. nawet do Polski jak chcą aby tylko dali spokój Palestyńczykom .
   Tutaj w Polin znajdą bezpieczną przystań dla oddychania , odpoczynku czy rozrywki .

   Polubienie

   • Piotr

    Kluczem jest tu spotkanie jakie odbyło się pół roku temu z Kalksteinem gdzie piali że w europie wzrasta antysemityzm i apelowali o pomoc w tej kwestii do Kalksteina .
    To jest naprawdę cwane towarzystwo .

    Polubienie

   • JS

    „Biednych żydków zaczynają męczyć w USA…”
    /Piotr/
    Proszę nie pisać głupot. Im się żyje w USA jak u samego pana boga (Jahwe)… za piecem. W Nowym Yorku, skąd ten Rabbi pochodzi, amerykańskie są ulice a żydowskie kamienice. Żydzi pragną aby w Polsce było podobnie. Kluczem do wszystkiego są liberalna demokracja, decentralizacja i deregulacja. Wielką wagę przykłada się do „równości” i „braterstwa” z podbitymi narodami, a w rzeczywistości chodzi tu przecież o robienie fortun kosztem niegramotnych i wspieranie idei wielkiego Izraela.

    Polubienie

   • Piotr

    Panie JS zgadza się a moje wpisy są robieniem sobie jaj z tego ich gdakania że nawet w USA ich prześladują czy na Zachodzie Europy .
    Dwa miesiące temu koszerni przedstawili dokument że w USA organizacje żydowskie monitorujące przypadki antysemityzmu w stanach zanotowały najwięcej takich przypadków od 20 lat .
    Nie odczytał pan że sobie z tego jaja robiłem .
    Owszem jakiś policjant z USA ich trochę zgnoił to na drugi dzień przepraszał na kolanach bo groziła mu dyscyplinarka .Podobnie było z opasłym dziś Marlonem Brando .
    Oni stwarzają taką atmosferę aby sobie tu spokojnie budować kącik do wypoczynku pod nazwą Polin .

    Polubienie

   • Mimo wszystko, co by nie mówić o syjonistycznym zamordyzmie w USA, to w Polsce – w PRL (wyjątek zrobiono na kilka miesięcy w 1968r.) i w IIIŻydo-RP/Polin nikt nie odważyłby się na ulicy stanąć z hasłem:

    Jeszcze w końcu lat 1940. w USA można było znaleźć hotele, które umieszczały przed wejściem tabliczki z napisami: „Żydów nie obsługujemy” lub „Żydzi wchodzą od tyłu”.

    Polubienie

   • JS

    @Rzeczpospolita
    Ten napis tylko z pozoru może szokować:
    „Wygoogluj to!!!(wyszukaj w internecie):
    ‚Żydzi kontrolują Amerykę'”

    Polubione przez 1 osoba

   • Easy Rider

    @JS
    Angielskie słowo „control” jest tłumaczone na zasadzie odruchu skojarzeniowego jako „kontrola”, podczas gdy jego podstawowe znaczenie to „sterowanie, kierowanie, zarządzanie”. Stąd też uważam, że wymowa rzeczonego plakatu jest tak naprawdę bardziej dosadna i najbardziej oddawałoby sens napisu przetłumaczenie po prostu: „Żydzi rządzą Ameryką”.

    Polubienie

  • JS

   Dla polepszenia wszystkim humoru podaję tę informację za sott.net:
   Żyd Soros, lat 83 i przypominający żywego trupa, właśnie się ożenił po raz trzeci. Szczęśliwą wybranką jest 42-letnia Tamiko Bolton. Na ślubie byly obecne ważne osobistości z partii Demokratów, którą to partię Soros od tak dawna finansuje. O 41 lat młodsza panna młoda wyszła za Sorosa z miłości, bo przecież nie dla pieniędzy (chyba?).
   https://www.sott.net/article/383122-Judge-Kimba-Wood-presides-over-George-Soros-wedding-attended-by-Nancy-Pelosi
   (zdjęcie ślubne „młodej pary” i cały tekst po angielsku)

   Polubienie

   • Easy Rider

    500 gości – ciekawe, kto i czy w ogóle będzie zaproszony z Polin?

    Polubienie

   • Piotr

    Doda – katoda – elektroda , Grodzka i Palikot podobno .Być może Duda – dupa .

    Polubienie

   • Easy Rider

    @JS

    Nie zgadza z wiek „filantropa”, który jest urodzony w 1930 r., czyli obecnie byłby w wieku nie 83, lecz 87-88 lat. Jeżeli w ogóle żyje, bo od ok. 1,5 roku pojawiają się na ten temat informacje w sieci.

    Polubienie

 5. Tak samo również ma zastrzeżenia co do antyamrykanizmu i antysyjonizmu profesor Anny Raźny i są na to dowody chociażby list do atalntysty i syjonisty Witolda Gadowskiego w którym go z tych przyczyn nie piętnuje. Śmiech po raz kolejny się popisał nie namawia do zerwania stosunków dyplomatycznych z USA.
  .

  Polubienie

  • Piotr

   Wolę już tysiąc razy Śmiecha krytykującego Kalksteinów i w sumie cholernie inteligentnego gościa niż kużwa jakiś Bartosiaków których bym nie słuchał gdyby mi za to płacili .
   A ze Śmiech nie jest idealny . Może i nie jest ale w takich warunkach jakie teraz są nie znajdziesz nikogo idealnego .

   Polubienie

   • Kosiur ,Ziemiński,Albin Siwak

    Polubienie

   • Piotr

    Albin Siwak to już wiekowy człowiek w dodatku czule wierzy w Jezuska i aniołki po śmierci a to jednak nie moje klimaty chociaż cenie jego książki . To powinna być lektura obowiązkowa dla każdego bez wyjątku w celu nabrania rozumu i zrozumienia co się wokół dzieje .
    Ci raczej Albina Siwaka nie czytali to mamy skutki .

    Jeżeli w tej chwili mam takie 100% zaufanie to jedynie do jednej osoby czyli dr Mateusza Piskorskiego chociaż te 100% jest trochę na wyrost . Zobaczymy czy będzie się tam kręcił pobliżu Zmiany Ikonowicz dalej czy nie.

    Polubienie

   • Zdzisław Lipiński jest zacny.

    Polubienie

   • Ja Piskorskienu nie ufam zobacz na jego blogu co pisał o Oleksym albo Piskorski albo ktoś inny ze Zmiany mówił że nie będą się pytać rekrutów do Zmiana o przeszłość polityczną a tak być nie może bo tacy z PIS,UV vel UD z PO i wiele innych będą mogli wejść.

    Polubienie

   • Niee wiem czy też Piskorski nie popierał zwrotu majątków Żydom. Zygmunt Wrzodak jest w porządku.

    Polubienie

   • Piotr

    Nie spotkałem się z tym żeby Piskorski popierał roszczenia pejsate bo gdyby to robił oczywistym jest że nie siedziałby teraz w więzieniu od 2 lat mając w dodatku problemy finansowe a opływałby w luksusach jak poseł knesejmu szabesgoj . Oni takich inteligentnych szabesgojów potrzebują i nie pogardziliby Mateuszem Piskorskim .
    Tak jak pisałem nie podoba mi się tylko że wokół Zmiany kręcił się jak smród po gaciach Ikonowicz ale może w tym temacie mocno przesadzam .Dal mnie Zmiana to jedyna alternatywa dla koszernych i Zmiana powinna stanowić centrum wokół którego powinni się skupiać wszyscy przeciwnicy koszernej władzy po 89 roku .
    Jeżeli prawdą jest co pan pisze że do Zmiany może wejść każdy niezależnie co robił w przeszłości to może to tłumaczyć to ze kręci się w jej okolicach jak gówno w przeręblu Ikonowicz .
    Kiedyś obiło mi się o uszy że tak jest ale nie wziąłem tego rozwiązania poważnie bo jak to brać do Zmiany każdą byłą kur…. polityczną ale cóż Piskorski wie co robi .

    Polubienie

  • Piotr

   Co do Wrzodaka w porządku jeżeli chodzi o politykę ale skoro tak kocha zmarłego papę Wojtyłę to nie mam żadnej pewności ze gdyby objął władzę to nie zrobiłby tu Talibanu i dopiero katabasy miałyby raj na ziemi X 100 niż teraz mają z PIS .

   Polubienie

 6. Piotr

  Panie Dariuszu ma pan może bardziej szczegółowe informacje w temacie wspólnych obrad rządu i Episkopatu . Koszer media pieją dziś cały dzień w tym temacie .
  Co mogło być ustalane . Być może przyspieszenie budowy Judeopolonii , kwestia poparcia dla USA w temacie Syrii lub uczczenie powstańców żydowskich .Coś mi się zdaje że takie mogły być klimaty .

  Polubienie

  • Należy też gnać dziadygę Zbycha Lipińskiego bo tao atlantysta i syjonista nie kryjący się z tym a deklarujący się endekiem.

   Polubienie

  • @ Piotr

   Myślę, że chodzi głównie o to:

   Podczas spotkania rozmawiano na temat obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. „Ze strony kościelnej zaznaczono, że uroczystości ogólnopolskie będą miały miejsce na Jasnej Górze, w Gnieźnie, Krakowie i Warszawie oraz we wszystkich diecezjach w Polsce”
   http://episkopat.pl/komunikat-komisji-wspolnej-przedstawicieli-rzadu-rp-i-konferencji-episkopatu-polski/

   Żydo-katolicki Kościół podpina się pod obchody 100-lecia i w ten sposób chce indoktrynować Polaków o swoim udziale w odzyskaniu niepodległości i swojej zawsze pozytywnej roli dla funkcjonowania Państwa Polskiego.
   Jest to w istocie realizacja rzeczywistej misji żydo-katolickiego Kościoła, którą znakomicie streścił Żyd, K.Modzelewski: „(…) bez Kościoła czeka nas (nas Żydów – D.K.) w Polsce zgroza”.
   http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/136555,silny-kosciol-to-slaba-polska

   Polubienie

   • rick

    Nic nie wiesz Pan o Kościele. Piszesz Pan o hierarchii. Mylisz Pan Święty z kościół z hierarchią. Juz raz to tłumaczyłem na tym portalu. Bez tego podstawowego rozróżnienia wasz portal nadal będzie marginesem. Nie chodzi o ilość zwolenników ale o jakość.
    Po za tym jest tu dużo racji. Ale te racje można wyrzucić na śmietnik bez zrozumienia czym jest Święty Kościół.
    Nie martwcie się, dziś wszystkie niemal blogi to śmietniki. Jedne są bardziej „ekologiczne” inne mniej. Ale i tak to są śmietniki. Pozdrowienia.

    Polubienie

 7. Pseudonarodowcem jest też Leszek Żebrowski

  Polubione przez 1 osoba

 8. A Józef Białek i Stanisław Tymiński są głupimi ignorantami.

  Polubienie

 9. julius

  Z przemówienia „prezydenta” Dudy w Oświęcimiu

  Szanowny Panie Prezydencie! Szanowni Państwo!

  Pamięć i prawda o Zagładzie sprawiają, że oba nasze narody tak mocno, jak może nikt inny, rozumieją konieczność posiadania silnego państwa, które jako jedyne może zapewnić nam bezpieczeństwo, pomyślność i swobodny rozwój.
  My, Polacy, wiele razy walczyliśmy o wolną Polskę ramię w ramię z naszymi żydowskimi współobywatelami. Tak było też przed stu laty, kiedy wolna Polska odrodziła się po latach zaborów.
  Dzisiaj patrzymy z szacunkiem, podziwem i sympatią na Państwo Izrael, które za miesiąc obchodzić będzie 70. rocznicę proklamacji niepodległości. Jego istnienie, siła i suwerenność to ostateczny dowód klęski niemieckich zbrodniarzy. Nazistowski plan Zagłady nie powiódł się. Naród żydowski ocalał. I niechaj nigdy więcej nikt nie ośmieli się podnieść na naród żydowski ręki.

  Polubione przez 1 osoba

 10. Wiech

  Lucyna Kuklinska

  Polubienie

 11. Wiech

  Trzeba też odrzucić Lucynę Kuklińską bo jesst antyrosyjska.

  Polubienie

 12. Wiech

  Jak również doktor Ewe Kurek bo jest antyrosyjska i powiedziała że ceniła tą wiedźmę Zofie Romaszewską kto wie może to było teatralne i nadal ją ceni i inne kwestie.W każdym razie Ewa Kurek to podstawiony nam fałszywy dobroczyńca jak powyźsi wymienieni.

  Polubione przez 1 osoba

 13. Tak samo Aleksander Szycht który tylko prywatnie się ściera z Witoldem Juraszem atlantystą i syjonistą.Jurasz gadał jakby przez cały czas istnienia ZSRR nękano tam Polaków, oraz że po 1989 to Polska wysługuje się Ukrainie i Litwie a nie USA oraz żydowskim syjonistom, żydiwskim liberałom i żydowskim syjo-liberałom.

  Polubienie

 14. A co do Mańka Kowalskiego to jest skompromitowany osobnik nie ważne ile Usmani i Żydzi wsadzą w niego ludzie mu nie ufają.

  Polubienie

 15. Komunikat Baśka Bush rozłożyla nogi.

  Polubienie

  • Piotr

   Basia nie żyje cóż za ogromna tragedia .Niedawno gieroj Brzeziński teraz Basia .Koszerni zapłaczą się na śmierć a jutro każde info Koszer TV będzie zaczynać się tą wiadomością a może nawet już dziś .Wcześniej Rockefeller kopyta wyciągnął .Po prostu bida .!!!!!!!!!!
   Rozumiem że jutro flagi do połowy opuszczone i żałoba narodowa .

   Jedyne dobre wieści dla koszernych to takie że Soros znowu się ożenił no i sobie trochę pociupcia w sile wieku 42 latkę Bolton .Chociaż tyle dobrego ha ha ha

   Polubienie

 16. Ostrzegam też przed Wojciechem Sumlińskim to antyrosjsnin ,antykomuch pseudomenczennik atlantysta możliwe że i syjonista.

  Polubienie

 17. Edward.


  Dla wielu popsuje humory – bardzo przepraszam.
  Zachecam Polakow do interesowania sie i ta opcja polityczna.
  Polska jest w sytuacji tragicznej!!!!!

  Polubienie

 18. Panie Darku, to nie jest takie jednoznaczne jak pan to przedstawił w sprawie Grygucia. Zdaje się, że nie było pana w czasach 1995-2002 w Polsce, i nie jest pan z pokolenia Grygucia. Ja jestem, więc panu podpowiem. Wtedy wystarczyło być 1. młodym, 2. znać j. obcy, i już pan startował z karierą, a jak jeszcze był pan z W-wy, gdzie było (i jest) centrum życia gospodrczo-politycznego, to obfitość możliwości zaspokoiła niejednego młodego człowieka. Nie trzeba było mieć żadnych specjalnych koligacji, jakich się pan tu doszukuje u Grygucia.
  Oczywiście, kontrolujmy każdego „trybuna ludowego”, ale nie dopinajmy mu negatywnej łatki za wcześnie. Mówi sensownie, więc nagradzajmy go za to, gdyż nie jest takich wielu na polskiej scenie publicznej.
  Ja kocham Rosjan jak braci, jednak władze tamtejsze od wieków nie mają braterskich tendencji a podejście wasaliuzjące do nas, więc alternatywny pomysł Grygucia ze stategią Północ-Południe jest ciekawy i jednak w kontrze do syjonistycznego pomysłu ze Stratforu z Międzymorzem opartym na przejętej przez syjonistów Ukrainie. To są zupełnie odmienne koncepcje. Jednoczy je jedynie brak podejścia na kolanach względem władz rosyjskich. Można obywatelom rozdać broń i ogłosić geopolityczną NEUTRALNOŚĆ na forum międzynarodowym, jak Szwajcaria. Wtedy nie było by sztywnych koncepcji ze stałymi sojusznikami i polskich kłótni, co lepsze … oprzeć się o Usrael, Rosję, Watykan (to katolicy i ich koncepcja cywilziacji łacińskiej), czy Chiny. Gra politycznych podmiotów na arenie miedzynarodowej jest dynamiczna, więc i sojusze są zmienne. Anglosasi, nawet Francuzi to rozumieją, tylko niektórzy Słowianie są zbyt tępi, by to zrozumieć. Wyjątkiem było Tito – z byłej Jugosławii. Manewrował i manipulował Wschodem jak i Zachodem wg swoich jugosłowiańskich potrzeb. On jedyny umiał (ale może nie był prawdziwym Słowianinem?)

  Polubienie

  • A pierwsze słyszę że Pana Darka nie było w tych latach w Polsce.

   Polubienie

  • @ Demaskator

   Przypadki w polityce zdarzają się nader rzadko.
   Proszę przeczytać komentarz ze strony Neon24.pl pod tym samym tekstem:

   Gryguć vel Pan Nikt
   Czytając artykuł na stronie Magna Polonia https://www.magnapolonia.org/kim-jest-bertold-kittel-ktory-zainicjowal-ostatnia-kampanie-jak-to-w-polsce-odradza-sie-nazizm/ można natrafić na ciekawy wątek spotkania Dukaczewski-Kittel „Były wiceszef MON opowiedział też o pewnym spotkaniu w warszawskim parku, o którym opowiedział mu informator.

   – Jeden z tych panów to gen. Dukaczewski, a drugi to Bertold Kittel. Nie przeszkadzała im zła pogoda, padający deszcz – ujawnił.”

   Bardzo ciekawe, że w wywiadzie Pan Nikt opisuje, że był świadkiem spotkania Dukaczewski-Kittel
   http://www.polishclub.org/2017/12/09/patrze-a-lawce-rozmawiaja-ze-soba-general-dukaczewski-bertold-kittel/

   „Mój ulubiony obrazek z przeszłości, 2005 rok, wybory prezydenckie i parlamentarne, w których wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Jestem na spacerze z moją małą córką – to był październik – pada deszcz, jest zimno, nikogo nie ma w Łazienkach, jest niefajny jesienny dzień. Idę z córką, śpi w wózeczku przykryta, ja idę w parce i widzę w pustych Łazienkach, w bocznej alejce, na ławce rozmawiają ze sobą generał Dukaczewski i Bertold Kittel. Takie to
   symptomatyczne.”

   Jeżeli w tych dwóch artykułach jest mowa o tym samym spotkaniu to skoro łazienki były puste jak jest to opisywane, pytanie kto był informatorem MON?

   PodziemnyRycerz 18.04.2018 00:13:11
   ______________________________

   PS
   Nigdy nie opuszczałem Polski na dłużej niż na wakacyjny miesiąc.

   Polubienie

   • Hmm…, to ktoś mnie wprowadził w błąd opowiadając, że powrócił pan z emigracji z Kanady, …albo pomylił pana z kimś innym 😉
    Wracając do tematu. Sugeruje pan, że Gryguć był tym informatorem MONu, nawet jeśli, to czego ma być to wskaźnikiem? Jestem młodszy, więc proszę mnie oświecić.

    Polubienie

   • paziem

    Szanowny Panie Krzystek, bo tak brzmi chyba pana nazwisko? Zerknąłem z braku czasu pobieżnie póki co na pana blog. Przedstawia się pan jako poważny badacz z zakresu socjologii krytycznej więc prosiłbym o mniej sarkazmu już na wstępie i mniej figur retorycznych chyba nie na pana poziomie, a więcej gotowości do normalnej wymiany poglądów. Pana Piotra proszę też o powstrzymanie swej „emocjonalności”, ale muszę przyznać zasadność uwagi pod adresem pana Krzystka, że nim się coś napisze niezbyt przemyślanego ( zwłaszcza o współredaktorze niniejszej strony internetowej), to warto włożyć trochę trudu i sprawdzić podstawy swoich sądów.
    I proszę p. Krzystka o powstrzymanie się od takich dziecinnych poglądów, że w okresie 1995-2002 wystarczyło znać jedynie dobrze jeden lub dwa języki obce, aby dostać lukratywną posadę … w biznesie albo w mediach.
    Ja, jak i wielu tu komentujących byliśmy w tych latach już dużymi chłopcami i proszę nam tu nie serwować opowieści w rodzaju opowieści Magdaleny Ogórek, co to jako świeżo upieczona absolwentka wyższej uczelni warszawskiej, czy może nawet jeszcze studentka, szła sobie ul. Wiejską w Warszawie i wstąpiła do kancelarii prezydenta RP, Olka Kwaśniewskiego, a tam właśnie był wolny etat dla stażystki…i tak bajkowo rozpoczęła swoją „karierę”.
    Otóż tak się składa, że ja z kilkoma „ważnymi osobami” z ostatniego 30-lecia( premierzy, ministrowie, wiceministrowie , prezesi NBP itd) pracowałem w jednym instytucie na UŁ i wiem, kto, z jakich powodów, i z jakim skutkiem …niestety dla polskiej gospodarki i polityki jeździł w latach 80-tych XX wieku na stypendia na tzw. Zachód, i kto potem w tak cudownych, opiewanych przez pana latach 1990 – 2005, a nawet i do dzisiaj – robił tzw. karierę.

    Polubienie

   • Piotr

    Demaskator po pierwsze trzeba znać życiorysy ludzi a nie pisać herezje . Napisz kto ci to powiedział że Dariusz Kosiur był tyle lat zagranicą . Człowieku gdybyś się orientował w temacie WPS nigdy byś takich bredni nie pisał bo byś wiedział że Kosiur nie był tak długo poza Polską . Od kogo masz te informacje ?.
    Jeszcze tylko miej pretensje że pan Kosiur kiedyś z listy PIS startował .Niby tacy wielcy spece obrońcy Gryguciów a wykładają się na niewiedzy w temacie wiceprezesa a najlepiej się usprawiedliwić że ktoś mnie wprowadził w błąd .

    Polubienie

   • @ Demaskator

    Może kolejny komentarz (także ze strony Neon24.pl) pozwoli Panu poszerzyć spojrzenie już nawet nie na samego Grygucia, co na sposób uprawiania polityki i propagandy – indoktrynacji Polaków przez żydowski reżim IIIRP.
    _______________
    W październiku kiedy jest zimno i pada to raczej nie zabiera się dziecka w wózku na spacer, ale już pomijając to. W wieku 29 lat odpowiadał za strategię PR w polszmacie a wcześniej był nawet szefem PR w Providencie, czyli odpowiadał za pozytywną propagandę. 4-5 lat po studiach dostać takie stanowisko u TW Zegarka Solorza Żaka to raczej „z ulicy” tam nie werbują.

    http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/zdjecia/470850,5,cien-tuska-dworzanin-donalda-kim-jest-igor-ostachowicz-sylwetka.html

    „Wiadomo przy tym, że starał się od początku utrzymywać nieformalne kontakty z ludźmi Jana Rokity i innymi politykami PO. Z Rokitą poznał się co najmniej 10 lat temu, kiedy o głównym śledczym w komisji śledczej ds. afery Rywina zaczęło być coraz głośniej (potem szykować będzie Rokitę na fotel premiera). Przyprowadzić do Rokity miał go Tomasz Gryguć, zawodowy PR-owiec.”

    Czyli widać w jakim środowisku obracał się początkowo anonimowy Pan Nikt. Ostachowicz to przecież były doradca Donalda T. I co nagle nawrócił się na Polskę?

    PodziemnyRycerz 18.04.2018 18:28:25

    Polubienie

   • Piotr

    Jeszcze raz przepraszam .Poniosły mnie emocje . To się nie powtórzy .

    Polubienie

  • Polska jest satelitą osi Anglo-Amerykańskiej oraz żydowskich syjonistów,liberałów i syjo-liberałów żydowskich.Polską rządzą atlantyści i syjoniści więc będąc współpracownikiem MON był albo atlantystą bądź syjonistą czy 1 oraz 2 albo bezideowym gównojadem albo te 3 rzeczy naraz.

   Polubienie

 19. Gość co ma żydostwa dość

  „Byłbym przerażony gdybym był Żydem w dzisiejszych czasach. Kiedy świat dowie się, co to plemię łotrów zrobiło ludzkości na przestrzeni dziejów, nie będzie to dla nich dobre. Żal mi ich. Muszą ukrywać prawdę, aby dalej istnieć. I to jest właśnie walka o świat, której teraz jesteśmy świadkami.
  źródło: Ziopedia.org
  Ban the Talmud as hate speech
  http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/02/ban-talmud-as-hate-speech.html

  Polubienie

 20. paziem

  Kolego, czy też panie Wiech, na tym portalu unikamy inwektyw,pomówień epitetów itp. bez podania uzasadnionych podstaw. Dlatego zmuszony byłem usunąć część pańskich wpisów i zarazem informuję pana o rządzących tu zasadach.

  Polubienie

  • Kogo i jak ja pomówiłem Panie Pawle?.Jak mają donniemanie pomówieni jakiś problem to niech idą do Mecenasa

   Polubienie

   • paziem

    Pomówił pan np. Adama Śmiecha, którego znam osobiście cenię. A do mecenasa będziemy chodzić jak zmienimy prawo w Polsce na polskie. Na razie proszę pana o trzymanie poziomu.

    Polubienie

   • Piotr

    Przyłączam się . Również cenię pana Śmiecha i jak będę miał jego wypowiedzi na WPS zamieszczę .
    Po drugie nie mam takiej wiedzy w temacie kto syjonista czy inna swołocz także w temacie pana Wiecha i nazwisk jakie wymienia nie wypowiadam się.

    Polubienie

  • Jakich podstaw nie podałem?.

   Polubienie

  • W dodatku Panie Pawle tak samo dr Magdalena El Ghamari zaprzeczała że nie jest atlantystką,syjonistką i liberałką.

   Polubienie

  • paziem

   Panie Andrzeju Winek, proszę nie wklejać pogadanek pana z Sosnowca, który ma przecież ulubione miejsce do radykalnych monologów – u p. Dylaka na blogu, a nawet znajduje tam chętnych do sporów. Tutaj oczekujemy czegoś innego.

   Polubienie

   • Panie Pawle zarzucają mi też że pomawiam doktor Magdalene El Ghamari ja przedstawiałem dowody.

    Polubienie

   • Był to ten tekst o aferze w okół IPN

    Polubienie

   • ,,Polska reakcja jaką sobie wyobrażam”

    Polubienie

   • andrzej

    @ paziem
    Zatem Pan źle zrozumiał mnie, kiedy zapodałem monolog tak zwanego pana z miasta Sosnowiec.
    Pewnie Pan nawet tego nie słuchał, a chodziło o krytykantów sprawy polskiej.
    No cóż więcej nie będę u Pana pisał ani wklejał. Koniec!
    Ps. Regulaminu nie złamałem, ażeby upubliczniał Pan bez mojej oddzielnej zgody moje dodatkowe dane.
    Proszę o korektę Pana wpisu.
    Pozdrawiam, Andrzej

    Polubienie

   • paziem

    Ze wspomnianego filmiku pana z Sosnowca zdzierżyłem wysłuchać jakieś pół minuty, do momentu o zgnieceniu jaj, czy coś temu podobne. Proszę mi powiedzieć, czy własne imię i nazwisko jest powodem do wstydy, aby ich używać ?

    Polubienie

   • renata

    konyak

    Polubienie

   • Tak czy inaczej udowodniłem nie cenie AŚ a towarzycho z MP uważam za podejrzane twierdzę że promują atlantystów i syjonistów między innymi Leszeka Millera i chcą takich jak on uchronić od Norymbergi.

    Polubienie

  • Śmiech nazwał partnerami czy przyjaciułmi Usmanów i żydów syjonistów nie chce zerwania stosunków z usmanami i jest przeciwko skarżeniu się za granicą na rząd Warszawski.

   Polubienie

   • Piotr

    Nie chcę śmiecić ale odpowiem .Nie wierzę aby to pan Śmiech powiedział .Nigdy czegoś takiego z jego ust nie słyszałem .
    Jestem w stanie uwierzyć że mógł powiedzieć że nie chce zerwania stosunków z USA ale pozostałe niby jego wypowiedzi to jakieś brednie . Niemożliwe żeby on to powiedział .

    Polubienie

   • Piotr

    Pan Śmiech czyta WPS . Kto wie może się do tego odniesie jak zechce .Zresztą kiedyś na WPS zabierał głos i prostował idiotyzmy jakie ktoś na jego temat pisał tutaj .

    Polubienie

   • paziem

    Proszę wskazać tekst autorstwa Adama Śmiecha, na który się pan powołuje. Jeśli pan tego nie zrobi, to niech pan nie próbuje już tu więcej pisać.

    Polubienie

   • Piotr

    To jest ten tekst pana Śmiecha o który chodzi panu wiech i co tu jest nie tak? .Według mnie jest bardzo dobry i warty przeczytania
    Chyba że jestem głupi .
    http://www.mysl-polska.pl/1479

    Polubione przez 1 osoba

   • Piotr

    Dobrze że Adam Śmiech przypomina uregulowania z okresu PRL na temat tego problemu i bardzo dobrze bo raczej nikt o tym nie przypomina . Moim zdaniem trzeba rozumieć co Adam Śmiech pisze a potem go oceniać . Tekst dla mnie warty przeczytania .

    Polubienie

  • Wykazałem dalej mam udowadniać?.

   Polubienie

   • paziem

    Ale co pan wykazał ? Tekst A.Śmiecha należy uznać za jeden z najlepszych, publikowanych ostatnio, a dotyczacych kwestii tzw. ” odszkodowań” dla Żydów za mienie bezspadkowe.
    Propozycję zerwania stosunków dyplomatycznych z USA uważam nie tyle za naiwną, co wręcz za szkodliwą dla Polski, politycznie dyletancką i wręcz głupią.

    Polubienie

   • Piotr

    Zgadzam się z panem Pawłem Ziemińskim .Każdego się można przyczepić i kopać go w dupę za robienie dobrej pracy w tym wypadku pana Śmiecha .
    Nawet Edward Gierek spotykał się z prezydentami usmańskimi i był nawet w USA gdzie załatwił polskim telewizorom amerykańskie kineskopy .
    Musiałyby zaistnieć poważne przyczyny aby zerwać stosunki dyplomatyczne z USA co im by nie zaszkodziło a nam jednak odbiło się czkawką . W polityce trzeba być realistą .
    Natomiast natychmiast należałoby zerwać stosunki dyplomatyczne wycofać stamtąd ambasadorów z Izraelem ale przecież nie zrobią tego ich koledzy od gorzałki z jednej a z drugiej przydupasy Izraela obecnie rządzące Polską .

    Polubienie

 21. tu prawda a nie glut

  Jaki cel ma to glucenie o dupie Maryni? Jaki moral z opowiadania o wysludze tego typa? Odda teraz Putin ukradzione narodowi rosyjskiemu, czy dalej bedzie na drapane liczyl az mu zydy zagranicze zabiora a wewnetrze w tym pomoga, a narod rosyjski smakiem sie obejdzie i do roli chlopa panszczyznianego na trwale wroci, razem z innymi niezydowskimi narodami? To na tym polegac bedzie ta wielkosc Putina i jego zasluga?
  Jak byscie namawiali do demokratyczego a nie partyjniackiego sprawowania wladzy poprzez ludowe wybory mieszane a nie partyjniackie
  i powrotu do socjalizmu jako formy najskuteczniej zabezpieczajacej narod przed zlodziejstwem jego majatku narodowego, wspolym przeciez wysilkiem wypracowywanego, to byliyscie goscie a tak jestescie tylko pierdziuchy pustym farmazonem tak, jak i te caly zydowskie rzady, co se przetransformowaly polskie-narodowe do wlasnej kieszeni.

  Polubione przez 1 osoba

 22. Ryj ma chazarskiej świni. Genetyka się nie myli, cechy przejmujemy po przodkach.

  Polubienie

 23. Properly, I am surprised youu aⅼl left the very additional finest oone for me.?
  Daddy ѕtated with a teasing smile. ?It?s that he desⲣatched
  Jesuѕ to die for us and give uus life perpetually and
  ever and that due tߋ that wee will be a family in heaven for hundreds of thousands of years.
  That?s fairly ցoߋd isnt it?

  Polubienie

 24. Rafal

  Miedzymorze to bardzo dobra koncepcja. Jedyna wlasciwie, ktora daje szanse wzmocnienia gospodarczego Polski. Autor artykulu wyraznie niechetny jest silnej Polsce. A to bardzo dziwne, jesli podaje sie za NARODOWCA.

  Polubienie

 25. as

  Wysłuchałem jednego z wykładów tego pana i zainteresowany jego kolejnymi rozpocząłem poszukiwania więcej informacji na jego temat. Gdzie trafiam? Na tą cudowną stronę naczelnych żydożerców xD to dobrze świadczy o tym człowieku, że tu trafiłem. nie dość, że broni się sam to jeszcze ile teraz będę miał rozrywki studiując waszą książkową kominternowską propagandę.dziękuje

  Polubienie

 26. ibrahim ibn jakub

  d.u.d.a. – nazwisko adekwatne do zawartości wnętrza.
  P. i S. – Partia interesu Syjonistycznego.

  Polubione przez 1 osoba

 27. olo

  Kretyńska i indolentna krytyka Pana Nikt powoduję, że już nigdy tu nie zawitam. Gońcie się lewackie, agenturalne pomioty.

  Polubienie

 28. Jan Calabrese Nowak

  Gryguć ma racje. Pólnoc – Południe to inna, ciekawa
  perspektywa.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s