Kazimierz Wóycicki – antyPolak, obywatel Polin

kazio .jpg„Nasz ulubieniec – Kazio Wóycicki

za stroną: http://mysl-polska.pl/1535

Kazimierz Wóycicki – na popularnym portalu indoktrynującym Polaków – Onecie (gdzie nie można już nawet komentować bez posiadania konta na facebooku!), zajął się tym razem, ni mniej, ni więcej, ale „Myślą Polską” pod wymownym tytułem „Jak się szerzy w Polsce kremlowska dezinformacja?”. Wóycicki zaczyna w tonie polskich i amerykańskich rusofobów. Otóż, celem Putina jest m.in.:

– zagnanie Polski z powrotem do swojego obozu – i uczynić to chce w dużej części polskimi rękami, wykorzystując do tego wyrafinowaną socjotechnikę i narzędzia informatyczne, jakich dostarcza Internet
– po ujawnieniu mieszania się Rosji w wybory w Ameryce i w Europie, Zachód nie tylko czuje się ostrzeżony, ale Putin stracił jakakolwiek wiarygodność polityczną
– Rosja traktowana jest coraz częściej, jako państwo zbójeckie, którego działania wymagają wspólnej odpowiedzi.

Cóż, o tym wszystkim czytaliśmy wyżej. Dalej p. Kazimierz charakteryzuje kol. red. Engelgarda i niektórych współpracowników: „Engelgard to redaktor „Myśli Polskiej” o wyraźnie prorosyjskim nachyleniu, Adam Wielomski to redaktor strony „konserwatyzm.pl”, Andrzej Zapałowski geopolityk inspirujący się między innymi Aleksandrem Duginem, którego sylwetkę opisał w szczegółach znany troll-hunter Marcin Rey, Włodzimierz Osadczy konsultant nowelizacji ustawy IPN, a Dawid Hudziec to polski obywatel, który jest rosyjskim najemnikiem przebywającym na terenie okupowanego Donbasu”.

I dalej: „Dezinformacji sprzyja też dziwaczny folklor polityczny, do którego należą takie postacie jak pseudoliberał Korwin-Mikke czy notoryczny antysemita Michalkiewicz, czy nawet osoby trochę bardziej szacowne jak dla przykładu rusofil doby Putina Bronisław Łagowski reklamowany hucznie na „Sputniku” czy Anna Raźna [pisownia oryginalna – AŚ], pisząca wiernopoddańczy list do prezydenta Rosji.”

Dla Wóycickiego wszelkie ugrupowania akcentujące suwerenność swojego państwa, sprzeciw wobec uchodźców i nie popierające polityki USA, to co najmniej potencjalni agenci Kremla. Jednym zdaniem wlewa jednak odrobinę nadziei w nasze serca: „Doszukiwanie się wszędzie wpływów Kremla i objaśnianie nimi zdarzeń politycznych to oczywisty i kardynalny błąd”.

Pan Wóycicki ma wyraźny żal, że nazwano go „agentem CIA”. Ja np. nie wiem, czy jest on agentem, czy nie, dlatego w ogóle mnie to nie obchodzi. Przyjmuję, że posiadanie poglądów takich jak poglądy p. Wóycickiego, to efekt wychowania, działania w określonym środowisku w młodości, czy np. studiów na zachodnioniemieckim uniwersytecie (1983-85, po internowaniu w Polsce 1981-82), lub bycia stypendystą Fundacji Adenauera (wszystkie dane za Wikipedią).

Nie zakładam, że żeby takie poglądy wyznawać, trzeba być opłacanym. Nawet studia w RFN, żeby nie było niedomówień, nie świadczą o niczym więcej, jak o potencjalnym nasiąknięciu niektórymi ideami tam wyznawanymi. Niestety, nam, mającym odmienny pogląd na politykę zagraniczną Polski, Wóycicki odpowiada inwektywami i ledwie ukrywaną sugestią płatnej agenturalności, w myśl niedopowiedzenia, że żeby popierać (bez wnikania w słuszność tego terminu dla określenia naszego stanowiska) Rosję Putina, to trzeba być wariatem albo brać za to pieniądze.

Cóż, trudno! Dmowski napisał kiedyś: „Aszkenazy powiedział, że jestem głupi. Ale ja mu nie uwierzyłem”. My toże Wam nie wierim, towariszcz Wóycicki!

autor: Adam Śmiech
fot. Jan Bodakowski

______________________________

Syjonistyczne kreatury dwoją się i troją

 

Trzeba jednak przyznać, że w ogłupianiu Polaków osiągają nie małe sukcesy. Właśnie Niejaki Wóycicki (studiował filozofię na KUL-u) jest także autorem następującej wypowiedzi:

„Putinowska propaganda w sposób szczególnie intensywny pasożytuje na tradycji endecji, wykorzystując pozorną zgodność dawniejszej prorosyjskiej polityki Romana Dmowskiego (…).” – za: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/jak-sie-w-polsce-szerzy-kremlowska-dezinformacja/f3ffpr1

I tu natychmiast nasuwa się pytanie: a czy przypadkiem nie na tej właśnie tradycji pasożytuje dzisiaj syjonistyczna, żydowska, agentura w IIIŻydo-RP/Polin zawiadująca Ruchem Narodowym, ONR, MW, itp., uruchamiająca także autonomicznych narodowców pokroju G.Brauna, T.Grygucia i wielu, wielu, im podobnych?

Okazuje się, że Wóycickiemu nie jest obca również strona Stowarzyszenia WPS:

Konrad Rękas na portalu „Wierni Polsce suwerennej” stwierdza: „Dzięki temu, co dzieje się na Wschodzie – być może uda się przełamać katastrofalne skutki tzw. »upadku komunizmu« dla Polski i to bez jego formalnego przywracania.  – za: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/jak-sie-w-polsce-szerzy-kremlowska-dezinformacja/f3ffpr1

A więc może są jeszcze jakieś nikłe szanse na polityczną reedukację dla atlantysty Wóycickiego -? 

Antypolska, agenturalna działalność syjonistycznego żydostwa nie będzie jednak pełna bez pewnego skromnego, ale istotnego historycznie uzupełnienia. Otóż wielkiego wsparcia udzielił syjonistycznej żydowskiej V kolumnie w Polsce żydo-katolicki Kościół. Nawiązanie ścisłej współpracy nastąpiło w 1956r., gdy żydostwo utraciło ster rządów w PRL. Żydo-bolszewia stała się naturalnym sojusznikiem żydo-katolickiego Kościoła w walce z polskim PRL.

 

Redakcja Więzi u Prymasa Wyszyńskiego. Gniezno 1975. Od prawej: Prymas Wyszyński, Tadeusz Mazowiecki, Jan Turnau, Zdzisław Szpakowski, Kazimierz Wóycicki (onieśmielony)

 

Prymas Wyszyński i jego hierarchowie czynnie i z premedytacją wykorzystywali nieświadomy politycznie lud do walki o władzę, przywileje i majątki dla Kościoła i dla swoich żydowskich sojuszników w Polsce i poza Polską (w USA i Izraelu).

 

Głodówka solidarnościowa członków i sympatyków Komitetu Samoobrony Społecznej KOR (KSS KOR) w kościele Św.Krzyża w obronie więźniów politycznych w Czechosłowacji oraz aresztowanych Polaków: Adama Wojciechowskiego i Edmunda Zadrożyńskiego. Na zdjęciu od lewej: Mariusz Wilk, Kazimierz Wóycicki, Antoni Macierewicz. 3-10.10.1979, Warszawa

 

Żydowskie bojówki KOR-u manifestują przeciw PRL w kościołach uzyskując ochronę kościelnej hierarchii. Stworzona przez V żydowską kolumnę „Solidarność” uzyskuje wsparcie Kościoła.

 

Żydzi walczą z PRL. Październik 1979, Warszawa, głodówka członków KOR w kościele św. Krzyża. Z przodu od lewej: Antoni Macierewicz, Adam Michnik, ksiadz Stanislaw Małkowski, Jacek Kuroń, Kazimierz Wóycicki, z tyłu siedzą: Konrad Bieliński, Mariusz Wilk, Kazimierz Janusz.

 

Dzisiaj musimy postawić sobie pytanie, czy sukces żydowskiej V kolumny, przejęcie przez nią w Polsce władzy, a nawet więcej, sukces demontażu całego bloku wschodniego przez syjonistyczny Zachód (USA, Wlk.Brytania, Izrael), byłby możliwy bez udziału żydo-katolickiego Kościoła i papieża „Polaka”?

Dariusz Kosiur

Reklamy

47 Komentarzy

Filed under Polityka

47 responses to “Kazimierz Wóycicki – antyPolak, obywatel Polin

 1. Wóyciki to ewidentna Kanalia ale on niema takiego posłuchu i ośmieszył się bo jest w partii z Kamińskim.

  Polubienie

 2. Piotr

  To ostatnie zdjęcie z głodówką żydków pokazywane już na WPS zawsze bawi mnie najbardziej .
  To była pewnie taka głodówka że im gosposia katabasa biła schaboszczaki i robiła pierogi ruskie potajemnie donosząc bo je najbardziej lubią Antki i Szechtery .
  Z tej głodówki to im chyba bardziej dupy porosły niż autentycznie bidaki schudli .Strasznie mi ich szkoda bardzo szkoda .

  Polubienie

  • Piotr

   Jeszcze trochę i sobie dziubka dadzą w makówki a tak się koszerni śmiali w koszer TV że sobie Gierek z Breżniewem cmoknęli po buzi . Ile to było z tego śmiania jak głupi do sera koszerni sobie jaja robili ale u siebie głupotek nie widzą zakochana para Duda i prezio Izraela . Tutaj się śmiejmy .

   Polubienie

 3. nina

  —————- robi się naprawdę nieciekawie –

  Polubienie

 4. grzanek

  Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości co do proweniencji p. Kazimierza, przypomnijmy ten komentarz:
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/10/01/zydowski-kor-i-zydo-katolicki-kosciol-przeciw-polakom/#comment-20995

  Tchórzliwy, fałszywy i załgany admin (tudzież moderator) witryny prawica net, po wielokrotnych, usilnych próbach zamieszczenia tego nagrania pod tekstem p. Śmiecha, nadal odrzuca akceptację komentarza. Co w nim takiego zdrożnego? Może wy wiecie, bo ja nie…

  Polubienie

 5. grzanek

  Poprawiam link do wideo, tak by nagranie zaczynało się od interesującego nas momentu (6:44):

  alternatywnie:

  Polubienie

 6. grzanek

  Znowu nic? Ja nie wiem co ten JewTube wykombinował że nie działa.
  To może teraz?

  Polubienie

   • grzanek

    Super, teraz w ogóle się nic nie wyświetla.
    Przetestowałem 3 sposoby:
    1) kliknięcie na nagraniu prawym przyciskiem myszy i wybranie z menu opcji „kopiuj adres URL od bieżącego momentu” – lipa,
    2) kliknięcie znajdującego się pod nagraniem, po prawej stronie, przycisku „Udostępnij” i skopiowanie linku z zaznaczoną opcją „Rozpocznij od” – lipa,
    3) skopiowanie „czystego” linka i doklejenie na końcu adresu fragmentu „?t=6m44s” pochodzącego z opcji drugiej – lipa

    Polubienie

   • grzanek

    Próba ostatnia:

    Polubienie

   • grzanek

    Ok działa, a więc (uwaga dla wszystkich czytelników/komentatorów WPS)

    jedynym działającym (niestety mocno odkrężnym) sposobem jest opcja trzecia, należy tylko pilnować by dokleić tylko zaznaczony fragment do czystego, nagiego adresu nagrania, dokładnie w taki sposób jak to opisałem.

    Polubienie

 7. Piotr

  Podobnie jak pan u góry .Wszystkie komentarze mi odrzuca odnośnie powyższego rebe .

  Polubienie

 8. paziem

  Szczurze o IP jak niżej nie próbuj wychodzić z nory i tu zostawiać odchody!

  KochanekAdmina
  curkesurte@giyam.com
  83.22.255.120

  Polubienie

  • KochanekAdmina

   Zgłaszam to na policję.

   Polubienie

   • Piotr

    Tego jeszcze nie grali . Prowokator jakiś cholerny troll pisowy co tu robi na portalu burdel od dobrych kilku dni wybierając sobie prowokacyjny nick straszy administratora prezesa WPS Pawła Ziemińskiego policją .
    Normalny kabaret .
    Słuchaj trollu wypieprzaj z powrotem na swój portal „Niezależna” czy tam skąd cię przywiało na ten patriotyczny portal a na skargę możesz sobie iść nawet do samego Ziobry .Tylko uważaj żebyś ty cwaniaczku na policji za trollowanie nie wylądował bo nawet partyjny mamusia i tatuś ci nie pomogą trollu .

    Polubienie

   • KochanekAdmina

    Ja jestem za zwiększeniem nakładów na psychiatrię, bo można zauważyć, jak bardzo jest ona niedoinwestowana. XD

    Polubienie

   • Głos

    Piotr, to jakiś troll z wykopu. Teraz trzeba będzie się szykować na inwazję parchów z wykop.pl. Największego śmietnika.

    Polubienie

   • Piotr

    Głos przyszło mi to głowy bo tam pisuje głównie gimbaza . Pytanie za sto punktów .
    Jak ten Boluś wytrzymał tyle lat na wykopie otoczony durniami z gimbazy tego nie wiem chyba że taki sam mądry jak oni . Kilka lat temu już nie wytrzymał i zrezygnował z towarzystwa gimnazjalistów . To już jest kabaret do potęgi trzeciej .

    Polubienie

   • KochanekAdmina

    Większy szacunek mam do gimbusów niż do ludzi którzy spamują i obrażają innych w internecie.

    Polubienie

   • Piotr

    Trollu jak wygląda obrażanie ludzi w internecie to ty nic o tym nie wiesz bo widocznie z uwagą nie obserwujesz twoich kolegów z Niezależnej czy słuchaczy toruńskich na forach .Także w tym temacie się nie wypowiadaj .
    Panie Pawle jak pan zajrzy proszę to usunąć bo się zrobił śmietnik .Pewne rzeczy amebom należy jednak wyjaśniać .

    Polubienie

   • @ KochanekAdmina

    Istotnie, do lekarzy psychiatrów ustawiają się w IIIŻydo-RP/Polin kolejki i nie brak w nich młodych Polaków – to pewnie efekt szoku po sukcesie demokracji i dobrobytu, jaki zawdzięczamy żydowskiej V kolumnie, która przetransformowała PRL w nowoczesność. W nienowoczesnej PRL jakoś nie było zapotrzebowania na psychiatrów.

    Komentatorowi radzę, więc czym prędzej zapisać się do psychiatry – a im prędzej tym lepiej, gdy kolejki długie, puki co głowy nie przeszczepiaja.

    Polubienie

   • Piotr

    Panie Dariuszu gdzie tego trolla stać na psychiatrę . Przed chwilą sprawdzałem w sieci .Godzinna wizyta prywatna to granice 200 – 250 pln . Chyba że prezes nie kupi kotkowi kiełbasy i raz na miesiąc zapłaci jednemu ze swoich gorących zwolenników za wizytę u psychiatry taki fajny gest przedwyborczy albo mamusia z tatusiem zapłacą .
    Na koszt NFZ nie ma co iść bo tam podczas takich wizyt koszerni psychiatrzy jeszcze bardziej ogłupią .Kilka wizyt w biały kaftan i kierunek Tworki .

    Polubienie

   • KochanekAdmina

    Kosiur, weźże wracaj na stałe do tej swojej matuszki rassiji i dajże spokój normalnym ludziom, możesz kisić się w ruskim mirze na Syberii i do końca swojego życia, proszę bardzo.

    Polubienie

   • Piotr

    Uwagi .
    1. Po pierwsze gnojku nie tykaj bo wódki z panem Kosiurem nie piłeś .Tylko Dariusz Kosiur . Wychowania w PIS czy na uczelni ojczulka nie uczą .Jaka szkoda .
    2. Zastosuj tą radę do siebie . Załatw sobie wizę do USA pewnie ci dadzą i sam stąd spieprzaj najlepiej zamieszkaj w Detroit i wyślij do nas zdjęcia jak cię dyma wygłodniały murzyn z tego miasta kradnąc jednego dolara na śmierdzącego hot – doga i zjełczały ketchup . Będzie co oglądać .
    Jeszcze będziesz odmawiał różaniec z tego USA aby najświętsza panienka zabrała cię stamtąd i abyś mógł pojechać do Rosji jak pan Kosiur .
    Kończę pisanie do tego trolla .Szkoda czasu .

    Polubienie

 9. Piotr

  Z ostatniej chwili .
  Około 80 pierdzieli w fotele tzw europosłowie ( około 30 europierdzieli z koszernego PIS i PO bo kto inny ) wysłało list do rządów krajów których drużyny uczestniczą w mundialu w Rosji o pilny bojkot tej imprezy .

  Koszerna swołocz miesza jak może . Raczej to czysto propagandowa zagrywka mająca Putina nieco przestraszyć .Na takie akcje grubo już za póżno i na dwa miesiące przed imprezą tylko jakiś szaleniec wychodzi z takimi inicjatywami .
  Dodatkowo FIFA zarabia na imprezie duże pieniądze także raczej tego typu głupot nie poprze .
  Prawie 30 europierdzieli z Polin pod tym gównem się podpisało . Sporo .

  Polubienie

 10. Mam pytanie chce zrobić wideoblog gdzie mogę za darmo ściągnąć moderator głosu.

  Polubienie

 11. grzanek

  WAŻNE !!!

  Spieszę donieść, że dzisiaj o 20:05 na TVP Kultura emitowany będzie przełomowy, kultowy dla wszystkich kontestatorów NWO (zwł. zachodnich truthseeker’ów) film Network (pol. Sieć)!
  Pozycja obowiązkowa dla każdego, kogo interesują mechanizmy socjotechnik używanych przez inżynierów społecznych.

  Koniecznie zaproście przed ekran bliskich, którzy jeszcze nie zorientowali się na jakim świecie żyją.

  Polubienie

 12. grzanek

  Aha, „Arabów” z kluczowej sceny rozmowy zawierającej ‚propozycję nie do odrzucenia’ proszę odpowiednio zastąpić właściwą grupą (łże-?)Semitów.

  Polubienie

 13. Piotr

  Chodzi o ten film
  Sieć . dramat USA . 1976 . TV Kultura .

  Polubienie

 14. grzanek

  Tak, to ten film, z którego obficie czerpali producenci różnych produkcji konspirologicznych typu Zeitgeist itp.

  Polubienie

 15. pytuś

  @ KochanekAdmina

  Ty, Gimbaza, a próbowałeś zrobić to?

  Z takim czymś, daleko nie zajedziesz!

  https://pl.wiktionary.org/wiki/gimbaza

  Polubienie

 16. Kazach_z_Almaty

  Boże jaka radziecka retoryka xD

  ‚To nie są kłamstwa bo to jest prawda’, ‚my nie kłamiemy tylko ujawniamy niewygodna prawdę’, ‚chcemy przywrócić Polskę Polakom’, jeszcze walnijcie coś o Słowiańskiej Unii, do tego ciągle pieprzenie o patriotyzmie mające zamazać wrażenie zamiłowań w stronę pewnego kraju na R, oraz ukochana rosyjska wydmuszka – żydowsko-syjonistyczny reżim wszędzie, komu nie po drodze z krajem Dostojewskiego. Nie wiem jaka komórka wywiadu rosyjskiego nadzoruje takich ludzi, jak Wy, ale widać, ze wyjątkowo ma wywalone na tę robotę, bo Wasz działalność propagandowa jest tak żenująco kująca w oczy, ze tylko idiota tego nie zauważy. W latach 90 to służby działały prężnie, niektóre matrioszki do dziś pozują na kogoś przeciwnego, kim są i nawet zostają ministrami obrony 😉 Nie hańbcie się, po 2014 roku działalność takich oświeconych ‚samotnych’ wilków jak Wy została dawno opisana i Polacy wbrew pozorom nie wszyscy są takimi nieoczytanymi i nieświadomi kretynami i dobrze zdają sobie sprawę ze zjawiska rosyjskich trolli siejących putinowską propagandę.

  Polubienie

 17. paziem

  Ryszard Kapusciński napisał kiedyś cykl reportaży pod tytułem ” Kirgiz schodzi z konia”. Ty wprawdzie nie Kirgiz, ale ” Kazach”, z tym, że chyba z tych ” Kazachów” spod góry Synaj, albo z tych ” polskich nacjonalistów” co wagarowali w szkole i jedyny wierszyk jakiego się nauczyli, to ” raz sierpem, raz młotem w czerwoną chołotę”.
  „Kazachu” wsiadaj już nie na konia, ale do pociagu i spadaj…najlepiej do Birobidżanu!

  Polubienie

  • Piotr

   Panie Pawle z to jest gimbaza z wykopu .Zupełnie nieszkodliwi ludzie ale tam debil debila pogania .
   Kabaretu też się trochę przyda choćby czytając takie zdania :
   „Nie wiem jaka komórka wywiadu rosyjskiego nadzoruje takich ludzi, jak Wy, ale widać, ze wyjątkowo ma wywalone na tę robotę, bo Wasz działalność propagandowa jest tak żenująco kująca w oczy, ze tylko idiota tego nie zauważy.”

   Nie ma sensu tracić czasu na odpowiadanie gimbazie .Mama weżmie 500 plus da im na chessburgera i coca – colę wezmą swoje dziewczyny z gimnazjów do kina przestaną się nudzić i opuszczą WPS .Problem w tym że mama jeszcze 500 plus nie zainkasowała i dzieciaki się nudzą .
   A jak odszedł stamtąd Boluś to już tam dzieciaczki się całkiem nudzą .

   Polubienie

   • KochanekAdmina

    Jakbyście byli „porządni” to byś nie było problemów i nieporozumień. Jeśli chcecie żeby ktoś Was traktowali, gdziekolwiek poważnie to nie zachowujcie się jak buce i rozwrzeszczany dzieciaki. Jak się z kimś nie zgadzacie, wystarczy napisać swoje argumenty, a ty tymczasem wyzywacie i liczycie, że ktoś będzie chciał kogoś takiego poprzeć.

    To moja rada na koniec.

    Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Kochanku Bosaka, ty nawet ze swojej prawdziwej natury nie umiesz się wyzwolić klecąc swój nick, chciałem powiedzieć NIKT! To pasuje do ciebie jak ulał.

    Polubienie

   • Piotr

    Spieprzaj trollu z twoimi radami i nie rób tu syjonistycznego szamba .

    Polubienie

   • Piotr

    W piątek już to ci pisałem .Chcesz zobaczyć prawdziwe chamstwo połączone z knajackim językiem i niespotykaną agresją wypad do Niezależnej albo na fora ojczulka z Torunia bo ty jeszcze prawdziwej agresji nie widział i nie czuł a na WPS nam tu nie rób syjonistycznego gówna .

    Polubienie

 18. pytuś

  @ KochanekAdmina

  Gimbaza, Ty jesteś przypadek beznadziejny! Mogę Ci doradzić tyle i aż tyle!

  Nie musisz dziękować za dobre rady!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s