IIIŻydo-RP/Polin – rządy zdrajców, bandytów i złodziei

Antyrządowa manifestacja przed Gminą Żydowską w Poznaniu – styczeń 2015

Władze żydowskiego reżimu IIIRP tak chętnie wynoszą J.Piłsudskiego na piedestał, jako nie kwestionowanego twórcę IIRP. Ale czy znają jego wypowiedzi -?

 

„Żadne zdrowe społeczeństwo nie będzie bez zdobycia się na opór czynny, znosić gospodarki bandytów podtrzymywanych przez władzę i władz podtrzymywanych przez bandytów. I jeśli takim społeczeństwem jesteśmy – podobnych gospodarzy powinniśmy się pozbyć!” – Józef Piłsudski  – (http://jpilsudski.org/artykuly-historyczne-pilsudski/cytaty-jozefa-pilsudskiego)

 

Więc Nie głosuj na PO! Głosuj na PiS! – ?

– pisałem w 2015r. A jak będziesz głosował w 2019r. – ? – tym razem pewnie odwrotnie -?

– bo trzeba uzdrowić państwo. A różnice między władzą a opozycja są przecież ogromne, wystarczy rzucić okiem:

 

Chyba, że dojdziesz do wniosku, że nowe otwarcie w wykonaniu wodza PiS spełnia wszystkie nadzieje na Polin, na wspólną RP przyjaciół.

 Wó(c) w swoim żywiole

W zanadrzu masz także wybitnych narodowców z Polin, ot choćby Maniuś Kowalski, który ceni wybitnych patriotów

albo młody tancerz Krzycho Bosak z RN

Zresztą poradzisz sobie przy urnie, wystarczy wsłuchać się w głos pasterzy żydo-katolickiego Kościoła, także tego z Torunia, lub w demokratyczne media i jak zawsze demokratycznie wybierzesz swoich przedstawicieli – wybór zawsze masz duży, od lewicy przez centrum do prawicy, sami przyzwoici Żydo-Polacy z Polin.

 

Czy syjonistyczni Żydzi mają prawo nazywać Palestyńczyków terrorystami?

A jakie jest stanowisko władz żydo-atolickiego Kościoła i jego głównego sternika, papieża Franciszka, w sprawie zbrodni światowego, syjonistycznego terroryzmu ?

Czy polscy żydo-katolicy, smoleński lud, obrońcy krzyża i wiary, znają stanowisko swojego Kościoła i jego obecnego sternika?

Czy to stanowisko Kościoła zgodne jest z Dekalogiem?

 

01.05.2013r. Prezydent Izraela, Szimon Peres, został uhonorowany medalem pokoju oraz symbolicznymi kluczami do włoskiego miasta Asyż „za wyjątkowy wkład na rzecz dialogu i w sprawę pokoju”.

 

Dariusz Kosiur

___________________________

Ponad 10000 Żydów dostało polskie paszporty! Wszytko to za rządów PIS-u.

Poseł Marek Jakubiak (Kuiz’15):

” Jeżeli założyć, że w Polsce jest straszny antysemityzm to jak wytłumaczyć ta lawinę Polskości w Izraelu. Przedstawiam odpowiedź na zapytanie odnośnie paszportów wydanych w Izraelu”

 

Wydawanie polskich paszportów ludziom którzy nie mieszkają w Polsce i nie mówią po polsku jest przestępstwem.

za: http://nczas.com/2018/04/20/ponad-10000-zydow-dostalo-polskie-paszporty-wszytko-to-za-rzadow-pis-u-za-te-informacje-podziekujmy-markowi-jakubiakowi-ktory-zamiescil-ciekawe-zdjecie-na-twitterze/

 

60 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

60 responses to “IIIŻydo-RP/Polin – rządy zdrajców, bandytów i złodziei

 1. Nie ufam Jakubiakowi bo ma swet focie z Tyrmandem.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Mam pytanie za czyje pieniądze Mattew Tyrmand był w Katyniu i Smoleńsku jesienią 2016. A przyleciał rządowym samolotem razem z senator Anders.

  Polubienie

  • piotr

   Wiech pytania zadajesz jakby cię w Polin nie było ze 20 lat .
   Zadaj sobie pytanie kto sponsorował pyszne jedzonko i fajną zabawę Kalksteina z Orbanem która kosztowała ze 13 tysięcy PLN następnie zadaj sobie pytanie kto opłaca luksusową ochronę Kalksteina i masz odpowiedz .
   Nikt nie widział aby pieniądze spadały z nieba jak bajkowa kasza manna żydom to pieniądze o które pytasz były z podatków gojów których się w Polin niestety łupi niesamowicie .

   Polubienie

   • Ja wiem ja tylko chce to nagłośnić.

    Polubienie

   • piotr

    Podam przykład .Przy wypłacie pensji płacisz już jeden podatek tzw brutto – netto za chwileczkę jedziesz aby kupić paliwo płacisz następny podatek od tej samej kwoty od której już podatek zapłaciłeś .
    Przez 41 lat pracy tyle jesteś zdolny pracować zarobisz 1,6 mln złotych to jest górna granica a dolna granica to około 500 tysięcy złotych .
    Proste pytanie .Co za to kupisz ?
    Mieszkanie które w Warszawie kosztuje 1 mln czy 2 mln złotych , samochód czy inne dobra .Nie masz szans żebyś to kupił kolego .
    Weżmiesz kredyt to koszernemu bankowi zapłacisz 1 mln w odsetkach .
    Jedno trzeba żydom przyznać .
    Przez 1000 lat nauczyli się zdrowo dymać tyłek gojom .

    Polubienie

  • stycznik400v

   Za twoje 🙂

   Polubienie

 3. Ostrzegam przed Krzysztofem Karoniem to proatlantycki ogłupiacz jak Gryguć.

  Polubienie

 4. KOJAK

  NIEZBYT SZCZESLIWY JEST TEN CYTAT POCHODZACY OD BANDYTY I KANALI ZWANEJ PILSUDSKIM ! BYDLAK i ZWYCZAJNY GNOJ DROGOWSKAZEM MORALNOSCI ? OBLED !

  Polubienie

 5. Próba porównawczej politologicznej analizy partii Adriana Zandberga i Jarosława Kaczyńskiego.

  Polubienie

 6. nina

  Witam 🙂 może nie na temat, ale zapodany przeze mnie filmik właściwie zmienia całkowicie historię świata . Zamilczany kataklizm , może po nim to żydzi przejęli władzę nad światem ?. Warto byłoby Panie Dariuszu zainteresować się tym wątkiem choćby pobocznie. Może to są drzwi do naszej wolności ? kto wie ?!. https://www.youtube.com/watch?v=qI_YMcLArlw

  Polubienie

  • Film interesujący, ale nie koniecznie trzeba wiązać wszystko z kataklizmem. Np. wejście do kościoła mariackiego (XIV wiek) w Krakowie pierwotnie znajdowało się kilka stopni (ok. 70-80 cm) powyżej płaszczyzny rynku. Jednak w ciągu kilku wieków przez nagromadzenie się m.in. i śmieci na ulicach obecnie posadzka kościoła znajduje się nieco poniżej płaszczyzny rynku.

   Polubienie

   • nina

    —znam się na gruntach /mąż , syn budowlańcy / rozróżniam naniesione , nasypane, rodzime. Proszę popatrzeć na posągi z Wysp Wielkanocnych , tam chyba nie nasypano śmieci. Dolny Śląsk -Niemcy wg zawodowców wykorzystali istniejące już bunkry . Niby kiedy zdążyli by je wybudować ?. Miałam znajomą archeolożkę/ umarła/ , która wydała nawet książeczkę o odkryciu pod Opolem wspaniałych łazni z nieprawdopodobną mozaiką , odkryła jeszcze o wiele ciekawszych rzeczy . Obiekty spisano i kazano zasypać . Książeczka wydana w regionalnej izbie została zapomniana NA ZAWSZE !!. Na grobie Archeolożka kazała postawić sobie kamień i ! tylko kamień. Wiedziała więcej ale bała się o rodzinę

    Polubione przez 1 osoba

  • @ nina – 23 kwietnia 2018 o 22:52

   Pani „nino”, ja niczego nie neguję. Wiem, że są rzeczy, których na razie wytłumaczyć nie potrafimy.
   Czy może Pani podać tytuł wspomnianej książeczki oraz nazwisko autorki (zdaje się, że to nie pierwsze znalezisko tego typu na naszych ziemiach)?

   Polubienie

  • Mony

   Na przedstawionym filmie pomieszanych jest kilka epok, więc to nie mógł być jeden i ten sam „kataklizm”.
   Potężny kataklizm, który zmiótł z powierzchni ziemi wcześniejszą cywilizacje, szacunkowo datowany jest na 12,5 tys. lat temu. Zakłada się, że ten własnie przysypał posągi moai z Wyspy Wielkanocnej.
   Dociekliwi badacze nie mają wątpliwości, że ów kataklizm miał miejsce. Natomiast odnośnie tego co się wydarzyło powstało kilka teorii.

   Dla zainteresowanych:
   Ciekawe dociekania prowadził Leszek Klimek (kopia jego strony) https://uwierzwewlasnyrozum.wordpress.com/
   Wizualizacja video pozostałości po pracywilizacji(?) od Brien Foerster https://www.youtube.com/user/brienfoerster
   Z naszego rodzimego podwórka Franc Zalewski dostępny na YT,

   PS. Na stronie kodlucha jest wpis o kataklizmie datowanym na kilkaset lat wstecz.
   https://kodluch.wordpress.com/2017/12/01/%e2%99%ab-off-topic-katastrofa-czesc-i/

   Polubienie

 7. Piotr

  Można wiedzieć panie Dariuszu co to będzie za strona internetowa której ogłoszenie jest na portalu WPS .Pisze że strona w budowie ” polska patriotyczna „

  Polubienie

 8. grzanek

  Stan świadomości Polaków nadal opłakany. Proszę poczytać dupowłaźne komentarze pod najnowszym felietonem vlogiem Michałkiewicza, po jego powrocie ze szpitala. O mało się tępe szabesgoje nie pos**ają ze szczęścia, że ich rebe wydobrzał.

  Polubione przez 1 osoba

 9. Piotr

  Niby dlaczego miał nie wydobrzeć .Przecież to jest kapitalista pełną mordą.Pewnie brzydzi się szpitali dla ludu to być może leżał w prywatnym a tam żarcie dowożą od Gesllerowej albo z Marriotta .Gdy ci się zechce kopkę to asystuje ci trzy pielęgniarki .W tym szpitalu to on miał jak na Kanarach to i szybko wyzdrowiał i do setki dojedzie za co dostanie nagrodę od swoich ziomali w wysokości 4500 PLN .

  Polubienie

  • grzanek

   Zapewne 🙂

   Polubienie

   • Piotr

    Swoją drogą rebe wyszedłby wcześniej gdyby Ozjasz był premierem a on jakimś ministrem wtedy rebe leżałby w klinice rządowej i dopiero by go leczyli jak Bolka w USA .
    Teraz rebe ze wzmożoną energią i siłami gotowy do dalszego pieprzenia głupot gojom . Powodzenia rebe .

    Polubienie

 10. Piotr

  Wiwat rebe zdrówka dla rebe i życzenia dla jego zwolenników aby sami do szpitala nie trafili bo nie będą tam mieć takich luksusów jak ich rebe .

  Polubienie

 11. Piotr

  Te wpisy płaczące ze szczęścia po wyjściu rebe ze szpitala to tłumoki z UPR.
  Oni ostatni pieniądz podobno wpłacali po 20 pln czy 50 pln aby wspomóc swego Ozjasza w kampanii wyborczej do jewrounii .

  Polubienie

 12. grzanek

  Jak Waszyngton zniszczył Polskę i Rosję w latach 90. F. WIlliam Engdahl:

  Polubienie

 13. grzanek

  I jeszcze wywiad ze słynnym, wrzucanym już na WPS The Saker’em, nt. jankeskiej napaści w Syrii:

  Polubienie

 14. DaNadGlowa

  Rzeź Ormian, krwawe rozprawy Holendrów z Hindusami w Indonezji, wielki głód w ZSRR, czystki Bolszewickie, Wołyń ale według zachodnich mediów zbrodnią był tylko i wyłącznie Holocaust gdzie i tak więcej poległo Polaków niż Żydów tzn. w obozach

  Polubienie

 15. Patologii Zew

  Panie Kosiur, szykuj się Pan do kampanii samorządowej. Może znów Pan trafi na listy PiSu. Już to Pan robiłe. Ma Pan PiS w życiorysie. Taka skaza której nigdy się Pan nie pozbędzie. Na nagrobku napisane będzie Pan miał: BYŁ NA LISTACH PISU

  Polubienie

  • Piotr

   Natomiast ty się szykuj do Tworek .Biały kaftan już ci naszykowali i uprasowali tylko ci go włożyć .

   Polubienie

   • Piotr

    A na nagrobku kolego z wykopu ci napiszą .
    „TU LEŻY WARIAT KTÓRY WIĘKSZOŚĆ ŻYCIA SPĘDZIŁ W TWORKACH PIERDZĄC PRZED TV.”
    Epizod pana Dariusza z PIS to mały pikuś w porównaniu z twoimi przeżyciami .

    Polubienie

   • Piott ale ty też chyba nie rozumiesz Pan Kosiur od ooczątku planował dywersje dla tego taam wszedł bo nawet TVN i Super Expres tym się zainteresowały kim jest ten człowiek co gardzi tą partią i jej programem oraz ludźmi uearzanymi ptzez za autorytety ,,koń trojańki”rozumiesz.

    Polubienie

  • Pan Kosiur tam wszedł jako dywersant rozumiesz.

   Polubienie

  • paziem

   @ Patologii Zew, parafrazując Tuwima, można o panu z całą pewnością powiedzieć: „idiota! – to nie obelga, lecz diagnoza”.

   Polubienie

  • @ Patologii Zew

   Zew to imię żydowskie, ale po co zaraz zaczynać od takiej zdecydowanej samokrytyki.
   Myślę Zewie, że wykazuje Pan nadmiar troski, bo jest prawie pewne, że gdy będą mnie składali do grobu, to nikt już nie będzie pamiętał, że istniała żydowska partia PiS, czyli taki oksymoron jak Prawo i Sprawiedliwość.

   Polubienie

 16. Jeśli zlatują się tutaj syjonistyczne trolle (np. Patologii Zew), to znaczy, że czytają dokładnie naszą stronę WPS (przynajmniej tytuły tekstów) i że nasza strona zyskuje na popularności, a to zaczyna drażnić żydowski reżim, który traci monopol medialny.

  Polubienie

 17. Jak można płacić za takie gówno?!!!!!

  Polubienie

 18. piotr

  Ja nie płacę bo jeżeli TV to czasami oglądam na PC i to głównie mecze na eleven sports na PC.
  .Wypier… telewizor i radio do piwnicy .Wyrejestrowałem to gówno i od dawna już nie płacę abonamentu na zabawy gówien celebryckich i kazdemu radzę robić to samo.
  Takie postępowanie to jest walka z koszernymi prawdziwa .
  Dzień bez gówna w stylu radia Zet czy RMF to dzień udany .

  Polubienie

 19. piotr

  Faktycznie wyjątkowe gówno wkleiłeś . Brakuje tylko Ogórek z nogami krzywymi jak badyle z grochem na działce i paru innych mieszaczy . Też się dziwię ludziom jak takie szambo można oglądać ale jak ktoś lubi zapach szamba to niech ogląda .
  Swoją drogą to jeszcze nic . W mediach ojczulkowych to są dopiero odjazdy.
  Takie barachło jak Ziemkiewicz się nie umywa .
  Intelektualista III żydoRP .Pochodzę po knajpkach wiejskich i za minutę znajdę siniaków mądrzejszych od Ziemkiewicza ale jaka III żydoRP tacy intelektualiści .

  Polubienie

 20. It makes it easier for you yourself to select with the suitable website giving advanced customer care.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.