Państwowe, majowe święta w IIIŻydo-RP/Polin

pobierz.phpPragniemy przypomnieć Państwu audycję o polskich, majowych świętach państwowych. O dniu zakończenia II wojny także, o którym uczy się nasza młodzież już według nowej daty, wszak żydo-reżim IIIŻydo-RP/Polin przynależy do Zachodu.

Nie ma narodu i państwa bez historycznej i politycznej świadomości jego obywateli

 

W tym roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Władze żydowskiego reżimu IIIRP, m.in. niejaki A.Duda sprawujący urząd prezydenta, chcą wspólnych z Żydami obchodów tej rocznicy w uznaniu żydowskich zasług za wkład w dzieło odzyskania niepodległości. 

A.Duda: „Chciałbym, żeby święto 100-lecia odzyskania niepodległości było świętem wspólnym, naszym, nas wszystkich razem, wszystkich tych, dla których Polska jest drogą, Polska niepodległa, Rzeczpospolita, którą ja nazywam i zawsze chciałbym nazywać Rzecząpospolitą Przyjaciół, w której razem mieszkamy i razem możemy się nią cieszyć.” – http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,830,chanuka-to-swieto-radosci-rodziny-i-przetrwania-.html

Hucpa – to najwłaściwsze określenie dla tego typu zafałszowywania historii Polski. 

Przykłady żydowskiej zdrady, zbrodni, pasożytnictwa, a nawet więcej, rozbójniczego złodziejstwa, wobec Polski i Polaków można mnożyć w nieskończoność. 1000 lat goszczenia Żydów na naszej ziemi nie daje nam najmniejszych powodów do wyrażania sympatii wobec tej nacji. Wystarczający – być może także otrzeźwiający dla niektórych – niech będzie przykład z ostatnich dni, chodzi o tzw. ustawę 447/JUST HR 1226 kongresu USA, którą Żydzi podyktowali parlamentarzystom USA – ustawa ma umożliwiać Żydom kradzież polskiego majątku narodowego.

Nie słyszałem, żeby w powszechnych mediach mieszkający w Polsce Żydzi wyrażali negatywne opinie o tej ustawie, żeby przeciw niej protestowali, jako współobywatele naszego państwa. Tym samym Żydzi utracili moralne prawo do polskiego obywatelstwa – a przecież są nie tylko obywatelami, ale sprawują większość najwyższych urzędów w państwie. 

Podobną antypolską, antynarodową, antypaństwą, antysłowiańską, rolę w historii Polski odegrał i odgrywa nadal żydo-katolicki Kościół. Również hierarchia tegoż Kościoła nie posiada moralnego prawa do udzielania Polakom politycznych, ale i moralnych wskazań. Ironią losu, chichotem historii jest, że tę wrogą Polsce i Polakom instytucję utrzymują z podatków wszyscy Polacy, wierzący, niewierzący, wyznawcy innych religii.

Polak darzy jednak Kościół i żydowską religię katolicyzmu sentymentem (? – !). Ale czy kiedykolwiek żydo-katolicki Kościół kierował się wobec Polski i Polaków sentymentem -? – gdy zapędzał nas do UE, do integracji z Zachodem, gdy błogosławił instalowanie amerykańskich wojsk NATO? Wszystkie plagi, bezrobocie, nędza, emigracja, demograficzne załamanie, … etc., a teraz jeszcze bezczelne żydowskie wyciąganie łap po nasz majątek narodowy, które na nas spadły zawdzięczamy współpracy żydo-katolickiego Kościoła z V żydowską kolumną w Polsce i z zachodnimi syjonistami. Czas zrewidować nasz sentymentalizm, w polityce nie ma dlań miejsca.

D.Kosiur                        maj 2018r.

Unijny maj

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=KfmMnuLbd14

 

800px-HaymarketRiot-Harpers       Manifestacja w Haymarket w Chicago 1886   fot.Harper’s Weekly

 

pap_19000000_030a       Konstytucja 3 maja” – Jana Matejki

 

Jan Suchorzewski herbu Zaremba poseł gnieźnieński na sejm 1786r. i województwa kaliskiego na Sejm Czteroletni w 1788r. , brygadier bracławskiej brygady kawalerii próbował nie dopuścić do uchwalenia konstytucji 3 maja 1791r., rzucając się pod nogi króla i grożąc, że zabije swojego sześcioletniego synka nie chcąc, aby żył w niewoli, jaką daje konstytucja.

 

kamionek_wersje_rzez_pragi_aleksander_orlowski_08  „Rzeź Pragi” – Aleksandera Orłowskiego

 

z12920354Q  images

                        Świątynia Opatrzności, czy Opaczności ?

catholic-all_seeing_eye-300x229  novus_ordo

                                              – i dla porównania 

 

gilotynarewolucja    Karykatura z symboliką terroru rewolucji francuskiej z roku 1819 autorstwa Brytyjczyka George’a Cruikshanka

 

Rewolucja francuska miała bardzo wyraźny hebrajski charakter, przyznaje  Archives Israelites  (6 czerwca 1889 r.)

Najważniejsze postaci rewolucji: Robespierre – prawdziwe nazwisko RubanMarat to Mosessohn.

Już w roku 1789 Maximilien Marie Isidore Robespierre (1758-1794) opublikował dzieło zatytułowane “To Protect the Political Rights of the Jews” [W obronie praw politycznych Żydów]. Ochronę praw Żydów oczywiście uważano za priorytet rewolucji.

10 sierpnia 1792 roku obalono monarchię i ustanowiono paryską komunę – Dzień Jahwe. Na Marii Antoninie egzekucji dokonano 16 października 1793 roku Dzień sądu Jahwe. Mordu na królu dokonał główny kat, żydowski oprawca i mason Samson oraz jego syn Henry. Samson był zresztą rekordzistą gdy idzie o egzekucje.
Mordy rozpoczęły się pod czerwonym znakiem Rotszyldów, stądczerwony sztandar, ale także czerwone czapeczki jakobińskie.
Lata wcześniej główny człowiek Rotschyldów, wykonawca ich poleceń, Iluminat Weischaupt przyjechał do Francji by planować obalenie monarchii, zabicie króla i rewolucję (inspiratorami rewolty Cromwella w Wlk.Brytanii byli również przedstawiciele „międzynarodowej nacji finansowej”).
.
793323b84b22cb-645-349-11-472-4712-2550
   A to już współczesne marsze protestu, wśród protestujących znajome syjonistyczne gęby
.
I chyba najwyższy czas skończyć już z żydowskimi rewoltami.
.
Dariusz Kosiur

46 Komentarzy

Filed under Polityka

46 responses to “Państwowe, majowe święta w IIIŻydo-RP/Polin

 1. Przepraszam że nie na temat ale ważna wiadomość ojciec Marka Chodakieicza był w rządzie Buzka.
  Wyguglujcie Witold Chodakiewicz a jego kuzynem jes Kris Ciszewski ten od ,,bziu” .

  Polubienie

 2. osoba prywatna

  Polubione przez 1 osoba

 3. Piotr Marek

  Nie wiedziałem o tych nazwiskach przywódców rewolucji we Francji. Dziękuję za tekst. Pozdrawiam.

  Polubienie

 4. Edward Kaczorowski

  D.Kosiur nie ogarniasz jednego. Masoneria i KRK są po przeciwnych stronach. Walcząc z KRK służysz masonerii i działasz na rzecz swojego zniewolenia.

  Polubienie

  • @ Edward Kaczorowski

   E.Kaczorowski nie ogarniasz minimum trzech kwestii:
   a) żydo-katolicki Kościół (niszczący słowiańską mentalność żydowską religią) i żydo-masoneria być może wzajemnie się zwalczają walcząc o swoje wpływy polityczne,
   b) działają jednak wspólnie na rzecz zniewalania narodów i państw,
   c) czy leży w naszym interesie wspieranie jednego z naszych dwóch wrogów?

   Polubienie

   • Alann

    Moim zdaniem się nie zwalczają a jest między nimi ścisły sojusz okraszony pozoranckim zwalczaniem które nakierowane jest na osłabienie Słowian . Widać ten sojusz na przykładzie obchodzenia Chanuki u Maliniaka .Więcej dowodów nie trzeba .

    Polubione przez 1 osoba

   • Edward Kaczorowski

    Widzę że nie ogarniasz 😦 NIE istnieje „żydo-katolicki Kościół”!!! To jest Przeciwieństwo!!! Posługując się tym zwrotem albo coś jest żydo, albo katolickie. Nie istnieje prawdo-fałsz. Albo coś jest prawdą albo fałszem. Na świecie istnieją TYLKO 2 religie. Jedna oddaje cześć Bogu, a druga odrzuca Boga. Religia katolicka oddaje cześć Bogu a żydowska odrzuca Boga, służy jego przeciwnikowi Lucyferowi. Czy widziałeś żyda( pomijam żydów którzy udają – czczą lucyfera a niby są katolikami) czczącego Pana Jezusa??? NIE ma czegoś takiego. Żydostwo to wspólnota religijna ( NIE naród) odrzucająca Boga. „Żydzi” od czasów zmartwychwstania zaczęli knuć przeciw Bogu, aby ludzie odrzucili Boga i poszli za Lucyferem. Do zniewolenia służą 3 wojny światowe zaplanowane przez Żydów. Została ostatnia przed nami która niebawem wybuchnie. Polska jako państwo została zniewolona po śmierci Jana III Sobieskiego kiedy masoneria kupiła tron dla Sasów. O tamtej pory Żydzi stale rządzą w Polsce i stale mordują KATOLICKI naród Polski w powstaniach i ruchach które sami tworzą jak kościuszkowskie listopadowe styczniowe czy warszawskie. To nie były polskie powstania tylko żydowskie aby Polacy sami się mordowali. Twoja propozycja to CAŁKOWITE odrzucenie Boga który pomimo naszego państwowego odrzucenia stale się nami opiekuje i mówi co robić. Czyli zrobić to samo co Żydzi i im trwale ulec. Zamiast Boga czcić kamienie i to w 21 wieku????!!!!!!!!! Aby temu ulec trzeba mieć coś nie tak z głową, albo jesteście żydowskimi agentami tylko gracie w patriotyczną nutę jak Żyd Kaczyński. Jesteście prorosyjscy. To byłoby logiczne, ale kiedyś przed rewolucją. Od rewolucji Rosja jest krajem zniewolonym przez żydostwo. Ciągnięcie za Rosją, a to PCHANIE nas w żydowskie łapy. Rosja została zniewolona przez żydostwo przy znacznej zasłudze masońskiego ścierwa Piłsudskiego. Niestety, Żydzi wykorzystywali nieświadomych Polaków do zniewolenia Rosji, od kiedy mają u nas władzę, a przypuścili największe uderzenie z Napoleonem. Wolność i suwerenność Polski to bezgraniczne oddanie się Bogu jak to zrobił Sobieski. Niestety władzę w Polsce mamy żydowską i do tego KRK został przejęty przez Żydów, że księża świadomi, a jest ich garstka są gnębieni, jak np. ks. Natanek czy ks. Małkowski. Co z tego że w pewnych kwestiach piszecie prawdę jak głosicie istotny stale zniewalający a nawet eliminujący nasz naród fałsz.

    Polubienie

   • Alann

    Istnieje tylko żydokatolicyzm i nic ponad to .Od początku tak było a skoro chcesz oszukiwać sam siebie używając gimnazjalnych zwrotów w stylu ” nie ogarniasz ” to może czas wrócić na naukę do utworzonych przez Geremka gimnazjów zamiast tutaj pisać bzdury na poziomie ” Niezależnej ” , czy ” Naszego Dziennika ” .

    Polubione przez 1 osoba

   • @ Edward Kaczorowski

    „Twoja propozycja to CAŁKOWITE odrzucenie Boga, który pomimo naszego państwowego odrzucenia stale się nami opiekuje i mówi co robić.

    Coś ta opieka Twojego żydo-katolickiego Boga (chyba Bogów, bo i Bóg ojciec i syn i jeszcze Duch św., nie wspominając pomniejszych bożków w postaci mnóstwa świętych – a więc jesteś poganinem) i jego podpowiedzi dają fatalne rezultaty, bo wszyscy nasi wrogowie, którzy nas zniewalali i zniewalają, Żydzi, Niemcy, Rosja, stoją znacznie lepiej niż my (?).
    (Oczywiście pierwszym naszym wrogiem, działającym przeciw nam od 1000 lat, jest żydo-katolicki Kościół jako instytucja polityczna i żydo-katolicyzm jako religia.)

    A co do żydo-katolicyzmu, to Pius XI w katolickiej rozgłośni belgijskiego radia, 8,09.1938r., stwierdził: „Jesteśmy potomstwem duchowym Abrahama, nasieniem Abrahamowym”.

    Zatem do jakiego Kościoła należysz, skoro podważasz opinię najwyższego pasterza? Czy gdzieś istnieje taki Kościół?
    Poza tym wydaje się mocno nie smaczne składanie modłów do trupa żydowskiego rabina wiszącego na rzymskiej szubienicy – to zalatuje niemal nekrofilią. I to ma być religia dla słowiańskiego, polskiego, ludu?
    Ej, żydo-katoliku Edwardzie Kaczorowski, macie straszny mętlik w głowie.

    Polubienie

   • Alann

    W uzupełnieniu do komentarza pana Kosiura to żydowski Bóg przez nich wymyślony szczególną opieką otacza następujące osoby i ich bardzo lubi .
    1. Donald Tusk i cała jego rodzina żyjąca w dobrobycie – zarobki 350 tysięcy dolarów rocznie .
    2. Jarosław Kaczyński od przełomu na garnuszku podatników . Pobiera pensję poselską , ochrona i przyjmowanie kolegi Orbana na koszt podatnika .
    3. Lech Wałęsa . Luksusowe życie zwłaszcza po przełomie .
    4. Jan Krzysztof Bielecki podobnie .
    Oraz wielu innych którzy zamienili kufajki na garnitury . Tymi żydowski Bóg opiekuje się bardzo czule a za to oni mu raz w roku śpiewają wspaniałe piosenki przy akompaniamencie żydowskich kolegów .

    Natomiast tych którzy wyjechali za chlebem za granicę to już Bóg pustynny ukochany który obalił Polską Rzeczpospolitą Ludową za wstawiennictwem Maryi wiecznej dziewicy pod wpływem modłów różańcowych Polaków chyba ten Bóg mniej ich kocha bo czy inaczej pozwoliłby na to aby jego ukochane dzieci pracowały na zmywakach w Wielkiej Brytanii . Nie pozwoliłby także aby jego maleństwa w liczbie 1000 rocznie wieszali się na drzewach z powodu braku pracy .
    To co to za miłość ?
    Dziwną miłość ma ten Jahwe ale dlaczego tak jest to już dokładnie wytłumaczy koszerny proboszcz podczas niedzielnej mszy już za kilka dni .

    Polubione przez 1 osoba

   • Mony

    William Bramley w swojej książce „Bogowie Edenu” – określanej jako nowe spojrzenie na historię ludzkości – opisał genezę rożnych religii i masonerii a także ich rozwój i wkład w budowanie nowego „lepszego” świata.

    (wersja on-line, przewinąć stronę w dół)
    https://www.academia.edu/6456850/WILLIAM_BRAMLEY_BOGOWIE_EDENU_Nowe_spojrzenie_na_histori%C4%99_ludzko%C5%9Bci

    Polubienie

   • Edward Kaczorowski

    Bóg nikogo nie zbawia i nie chroni na siłę. Polska jest doświadczana przez zło bo tu jeszcze znaczna część społeczeństwa jest oddana Bogu. Zło najpierw koncentruje się i niszczy tam gdzie jest dobro, aby potem wszystko unicestwić. Gdyby nie KRK Polski dawno by nie było. Oddanie Bogu zapewniało nam ochronę. Polska Husaria niepokonana bo oddana Matce Boskiej. Albo Bitwa Warszawska kiedy Maryja osobiście przepędza wroga https://kukonfederacjibarskiej.wordpress.com/bitwa-warszawska-spiszek-przeciwko-matce-bozej-laskawej/
    Nie masz zrozumienia istoty Boga. Bóg ujawnił nam Prawdę o sobie. Jest JEDEN Bóg w 3 Osobach Boskich . 1 Bóg Ojciec( Maryja to żeńska część Boga Ojca) 2 Syn Boży to Bóg Ojciec który stał się człowiekiem. 3 Duch Święty tworzy wszystko. W Nim żyjemy poruszamy się jesteśmy. Czyli my żyjemy w Bogu i w rzeczywistości Bogiem jesteśmy ale nie posiadamy „natury” Boskiej jak Maryja czy Jej syn.
    Tu na ziemi rozgrywa się walka o naszą obecną wolność, ale istotniejsza jest walka o wieczną. Obecnie żyjemy aby dać świadectwo czy wieczność pragniemy przeżyć z Bogiem czy wieczność z Bogiem odrzucimy. Bóg do niczego nas nie zmusza dlatego wybrał jedyny doskonały sposób aby każdy się określił i w swojej wolności wybrał.
    Maryja i Jej syn NIE byli Żydami, oni tylko się tam urodzili. Nie mają więzów krwi.
    Potomstwo duchowe to oddanie Bogu. Jak Abraham był oddany tak i katolicy są oddani Bogu. Natomiast Żydzi odrzucili Boga. Oni nie stanowią potomstwa duchowego.
    Napisałem jasno a Wy dalej swoje. Żydzi nienawidzą Boga i Kościoła który Bóg założył, dlatego KRK nie może być żydowski. Żydowskie jest wszystko co odrzuca Boga. Wy odrzucacie Boga dlatego idziecie na żydowskim sznurku na zatracenie. Dlatego siebie możecie określać Żydowskim potomstwem duchowym!!!!!! Ale NIGDY Katolika oddanego Bogu!!!!! Polski lud od chwili chrztu zatopił się w Prawdzie, oczywiście można z Niej zrezygnować. Logicznie myśląc rezygnacja z Prawdy to głupota.

    Polubienie

   • paziem

    Panie Kaczorowski, czy pan miewa objawienia? Bo z pana wypowiedzi wynika, że jest pan w bardzo bliskich stosunkach z Bogiem i o zgrozo z pana tekstów wynika także, że oprócz Żydów i katolików nikt nie istniał i nie istnieje ? Przyznam, że od czasów katechezy w wieku pacholęcym, a było to pół wieku temu, podobnych opowiastek nie słyszałem.
    Prośba do pana na razie grzeczna: niech pan w ten sposób ” ewangelizuje” i ” nawraca”owieczki w innej owczarni, ale nie na tym portalu.

    Polubienie

   • Edward Kaczorowski

    Alann Żydowski bóg czyli Lucyfer. Napisałem abyś nie mylił z Bogiem którego odrzucają Żydzi. Bardzo mieszasz i nie masz zrozumienia obecnego życia. Każdy żyje aby dać świadectwo ze swojego życia przed Bogiem.Zobacz że Bóg dał siebie zamordować człowiekowi. Czy Bóg jest słaby?? Wszystko wiedział że idzie na męczeńską śmierć a mimo tej wiedzy zrobił to.

    Polubienie

   • alann

    Panie kleryku , pani zakonnico może świadku Jehowy , adwentysto dnia siódmego ewentualnie fanie Kościoła przedsoborowego proszę poczytać tą stronkę podaję link :
    http://www.pch24.pl/przebudzmy-sumienia-polakow—czyli-czym-jest-instytut-ks–piotra-skargi-,50745,tv.html

    Tutaj zdaje się za opłatą od 20 PLN do 100 PLN miesięcznie zostanie pan Apostołem Fatimy . Będą losowania i wycieczki do Fatimy plus inne materiały .
    Proszę się tym zając a nam gitary w stronę żydowskiego Boga nie zawracać .
    Tylko niech pan pamięta .Przelewy trzeba robić co miesiąc inaczej Apostołem Fatimy pan być przestanie szybciej niż wynosi prędkość światła jeżeli nie będzie przelewów . Może pan również płacić przez internet .

    Zawsze mnie zastanawia jedna rzecz że ci katolicy wierzący w kaszę manną z nieba czy w faceta chodzącego po wodzie lub przemieniającego wodę w wino nie mówiąc o historii Egiptu ucieczce żydów czy tych plagach a już nie mówiąc o nagich Ewie i Adamie chcą uczyć życia ludzi zdrowo myślących .

    Polubienie

   • alann

    Ewentualnie mogę jeszcze panu polecić trenerów osobistych którzy już znacznie drożej będą panu mówić o tym jak przyśnił im się Jezus Chrystus pewnej gwiażdzistej nocy i odmienił im życie zamieniając negatywne myślenie w pozytywne i jak dzięki temu stali się milionerami i jakim podłym systemem była Polska Ludowa .
    Tylko uwaga .
    Koszt wizyty . Jedna godzina 250 złotych .
    Może się pan skusi ?
    Jeżeli nie stać pana to polecam Napoleona Hilla .Tam też jest dużo o Bogu.

    Polubienie

   • alann

    Tylko na Boga pustynnego , wszystkich aniołów , archaniołów , cherubinków , wszystkich świętych jacy tylko są .
    Daj pan spokój temu portalowi i nie truj go .

    Polubienie

   • Edward Kaczorowski

    paziem Stronę odbieram tak jak jej tytuł. Więc może lepiej zmieńcie jaj tytuł na „WIERNI POLSCE PEJSATEJ” To będzie zgodne z tym co tu zamieszczacie.

    Polubienie

   • paziem

    Słuchaj, panie dotknięty „objawieniem”. Z gnojków panu podobnych, strojących się w szaty „rozmówców z bogiem” po kilku wpisach wychodzi nie tylko zwykły kołtun „katolicki”, ale zazwyczaj prymitywny rzekomy „anty Żyd”. A w istocie jesteś zagubionym pomyleńcem parafialnym, albo żydowskim trollem. Dlatego wyjdź z tego pokoju, nim cię wyrzucę! Idź się wyspowiadaj do swego ojca kapucyna, albo zabaw się własnym.

    Polubienie

   • @ Edward Kaczorowski
    5 Maj 2018 o 00:19

    „Polska jest doświadczana przez zło bo tu jeszcze znaczna część społeczeństwa jest oddana Bogu.”

    Brawo !!!
    Oto jedno zdanie prawdy, szkoda, że napisane chyba przypadkowo.

    W tym zdaniu jest sama prawda i tylko prawda. Jeszcze zbyt wielu polskich Słowian oddanych jest żydowskiemu bogu, a jego reprezentantem tu na Ziemi jest żydo-katolicki Kościół ze swoją hierarchią.

    Jeśli odrzucimy tę żydowską religię żydo-katolicyzmu razem z jej instytucją, będzie to pierwszy wielki krok na drodze do odzyskania suwerenności oraz wyeliminowania syjonistycznych elementów z polskiej polityki i jednocześnie uzdrowienia słowiańskiej mentalności i kultury.

    Polubienie

   • Alann

    Panie Dariuszu w ramach uzupełnienia tak jak pan napisał . To jest zwykła pomyłka tego człowieka typowe przejęzyczenie . Po prostu zdenerwował się nam tu mocno wierzący i wyraz dobro pomylił z wyrazem zło .
    Nawet głęboko wierzącym to się zdarza .
    To jest dowód na to jak prawdziwa pomyłka wynikająca z nerwów potrafi odsłonić prawdę demaskując fałsz i obłudę .

    Polubienie

   • Nie jesteśmy tu od wczoraj

    Mechanizm przejęcia władzy nad Polską i Polakami jest banalnie prosty: trzeba mieć tutaj rząd dusz.

    Cała propagandowa opowieść o świecie jaką Polacy są faszerowani opiera się na wartościowaniu etycznym/moralnym.

    Czyli z jednej strony cały czas kształtować polską duchowość, wpływać na nią na różne sposoby, redefiniować elementarne pojęcia; z drugiej wykorzystywać tę wiedzę do np zaganiania Polaków do urn (mechanizm legalizacji układu).

    Polubienie

   • Edward Kaczorowski

    Przestań myślowo błądzić i zacznij myśleć po Polsku. Oczywiście że te zdanie nie jest przypadkowe i jest Prawdziwe tylko opacznie je odbierasz. Polska jako nieliczny a może już jedyny kraj w Europie pozostaje wierny Bogu(mam tu na myśli doły społeczne) . Niestety pseudoelita rządząca Polską służy żydowskiemu bogu. Reprezentantem Boskiego Kościoła Dziś jest papież Benedykt XVI i świadomi kapłani którzy odrzucają synagogę szatana(żydowskiego boga) i reprezentującego ją przedstawiciela Franciszka z hierarchią która niewoli KRK. Dziś większość biskupów reprezentuje w Polsce ten szatański kościół. Jak najszybciej musimy odrzucić ten żydowsko-masoński kościół. Możliwe to jest JEDYNIE w oparciu o Boga i wypełnieniu woli Boga czyli PEŁNE oddanie się Boskiemu panowaniu w Polsce z Boskim prawem. Wyeliminowania syjonistycznych elementów z Polskiej polityki i kultury. Tę cześć zdania napisałeś chyba przez przypadek nie analizując jego wymowy —> „jednocześnie uzdrowienia słowiańskiej mentalności i kultury” Za tym kryje się powrót do wierzeń przedchrześcijańskich czyli oddawanie czci bóstwom za którymi w rzeczywistości kryje się żydowski bóg żądny krwi, czyli składanie ofiar z ludzi dla Lucyfera. Zobacz że dziś czciciele Lucyfera przejęli władzę na światem i w świetle światowego prawa (nie w obozach jak podczas wojny) mordują ludzi przez przemysł spożywczy i farmaceutyczny składając ofiary z ludzi dla Lucyfera. Twoja propozycja to dołączenie Polaków do tych oprawców bez sumienia. Albo Polska będzie katolicka, albo wcale jej nie będzie. Te słowa są PRADĄ wybór należy do Ciebie, czego pragniesz i do czego dążysz.

    Polubienie

 5. Rozmowa Krzysztofa Chudka z Adolfem Kudlinskim:http://www.zawodowy-polak.eu/Adolf-K.mp3
  Z 30.04.2018

  Polubienie

 6. pytuś

  PEJSATA POLSKA HISTORIA.

  Konstytuta-prostytuta – w tym jednym stwierdzeniu miał rację! Pisane, pejsate kurestwo do zniewolenia gojów.

  ,,Konstytucja 3 maja, właśc. Ustawa Rządowa z dnia 3 maja – uchwalona 3 maja 1791 roku ustawa regulująca ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie (po konstytucji amerykańskiej z 1787 r.) nowoczesną, spisaną konstytucją”.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstytucja_3_maja

  Uchwalona po raz ,,pierwszy” 3 maja 1791 r. w jewropie?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nihil_novi

  Inna nazwa tego samego NOWOTWORU, który Szwedzi podpier…lili i do dnia dzisiejszego nam nie oddali.

  ,,Statut Łaskiego został zagrabiony w XVII wieku przez Szwedów – wraz z innymi bezcennymi skarbami kultury polskiej – podczas wypraw zbrojnych na Polskę i do dnia dzisiejszego znajduje się na terenie Szwecji jako łup wojenny. Na piątej stronie Statutu znajduje się najdawniejszy drukowany tekst Bogurodzicy.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Statut_%C5%81askiego

  ,,Lustereczko, powiedz przecie. Kto jest najpiękniejszy w świecie.” A Lusterko odpowiadało: ,,Tyś królowo najpiękniejsza na świecie” I była zadowolona, bo wiedziała, że lustro zawsze mówi prawdę.”

  Kilku Sasów grzało d… na polskim tronie…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zwierciad%C5%82o_saskie

  Polubienie

  • Edward Kaczorowski

   Nie wiem dlaczego podpierasz się tekstem tego pejsatego sługusa Piłsudskiego. Polak o postępowaniu tego ścierwa powinien wypowiadać się z największą pogardą.

   Polubienie

 7. Alann

  Nikt normalny na tym portalu nie podpiera się tym ścierwem ani go nie chwali . Gdyby zadał pan sobie trud przeczytania portalu to by pan wiedział .Zapraszam również do zobaczenia filmików które mówią prawdę o tej gnidzie . Dostępne są one na kanale Wierni Polsce Suwerennej .
  Zazwyczaj w życiu jest tak że nawet podła gnida w swoim marnym życiu powie zdanie prawdy a pan Pytuś tylko je zacytował .
  Jeżeli chce pan oglądać i słuchać peany pochwalne na temat tej gnidy to zapraszam niebawem do TV .Mamy miesiąc maj a więc jak co roku będą tam dawać przez godzinę pogrzeb tego typka . Tfu .

  Polubienie

  • Edward Kaczorowski

   Najlepiej całkowicie odrzucać gnidy choć powiedzą prawdę aby ich nie uwiarygadniać. Dziś to szczególnie dotyczy KRK kiedy gnida masońska Franciszek w półsłówkach prawdy przemyca fałsz który prowadzi katolików ulegających jemu do zniewolenia. Sam miałem przypadek 3 maja w kościele kiedy młody franciszkanin podczas kazania wprowadził wiernych w błąd. Na temat konstytucji że to akt propolski jeszcze jakoś bym przymknął oko. Ale potem zaczął pieprzyć zapewne w nawiązaniu do konstytucji że wyznawcy innych religii jak islamu czy judaizmu mają prawo do wyznawania swojej wiary. Co jest kłamstwem i uwiarygadnianiem żydowskiej religii czczącej Lucyfera. Nie wiem czy do niego dotarło co wyjaśniałem. On zapewne myślał a może nadal myśli że to, to samo. Dziś tacy kapłani mogą prowadzić wiernych do zniewolenia. Każdy kto pragnie wytrwać w Prawdzie musi dziś zwiększyć czujność aby nie przyswajać fałszu.

   Polubienie

   • @ Edward Kaczorowski

    Panie Kaczorowski,
    szanujemy prawo do duchowego życia, potrzebę wyznawania religii, ale czy duchowe życie Polaków, szerzej Słowian, ma polegać na wyznawaniu żydowskiej religii – ? – proszę to sobie spokojnie przemyśleć.

    Jeśli zna Pan cokolwiek historię, to nie może Pan zaprzeczyć, że chrześcijaństwo wyrasta wprost z biblijnego judaizmu i że zostało narzucone Europie podstępem, siłą, ludobójstwem (za ludobójstwem opowiada się także współcześnie współtworząc od 1946r. UE, NWO i wspierając depopulację /depopulacja: inaczej zrównoważony rozwój/ – encyklika „Laudato si”).
    Czy taką religię winni wyznawać Polacy i traktować instytucję Kościoła jako autorytet moralny i polityczny?

    Jeśli jest Pan osobą inteligentną, nie zaprzeczy Pan oczywistej prawdzie, że każda religia jest wytworem ludzkiego umysłu.

    Jeśli religia (wytwór ludzkiego umysłu) nie jest szowinistyczna, nie powinna być przez nikogo wartościowana – ani wywyższana, ani poniżana względem innych religii.
    Pan natomiast, prezentuje się nam jako religijny szowinista, bo też religia chrześcijańska wyrastająca z judaizmu biblijnego jest, jak i on, także szowinistyczna.
    Pan posługuje się interpretacyjną swobodą religijnych treści oraz prawd historycznych związanych ze swoją religią dokładnie tak samo, jak talmudyczni żydzi – interpretuje Pan prawdy historyczne na korzyść własnej religii, a nie w zgodzie z obiektywną prawdą. To jest postawa intelektualnie nieuczciwa wobec samego siebie i innych.

    Być może jest Pan do tego stopnia zindoktrynowany, że nie pozwala samemu sobie na logiczne myślenie i na odrzucenie tego wszystkiego, co Panu samemu i nam Polakom nie służy, a czego historia i polityka dobitnie dowodzą.

    Polubienie

   • Allan

    Panie Kaczorowski pan może jest od Natanka bo kalka całkowita tego co on mówi chociażby w tym fragmencie :
    „Reprezentantem Boskiego Kościoła Dziś jest papież Benedykt XVI i świadomi kapłani którzy odrzucają synagogę szatana(żydowskiego boga) i reprezentującego ją przedstawiciela Franciszka z hierarchią która niewoli KRK.
    Dziś większość biskupów reprezentuje w Polsce ten szatański kościół. Jak najszybciej musimy odrzucić ten żydowsko-masoński kościół.”

    Dla mnie pan i pana wypowiedzi to już jest typowy rzepklub i nic więcej .
    Podobno Wojtyła jakiś czas temu miał powiedzieć podobnie jak Franciszek że piekła nie ma a Watykan stawał na rzęsach aby to odkręcić .
    Natanek o tym nie wspomina a mógłby zaprzeczyć albo potwierdzić .
    To nikt inny jak Franciszek nie raz a wiele razy chwalił Ratzingera i apelował aby mieć do niego głęboki szacunek .
    Szanowny panie wychwalajcie Ratzingera , Bożię , Jezusa potępiajcie Franciszka który ponoć wybrany został za pomocą wielkiej mocy ducha świętego itp co niektórzy twierdzą że tam moc objawia się CIA i Mossadem jak zmarły Brzeziński który w tym temacie sporo zdaje się wypowiadał .
    Nie męcz pan już bo piękna wiosna .Zobacz jakie pana Bóg tworzy fajne krajobrazy i daj już pan spokój temu pierdo lamento .

    Polubienie

   • Edward Kaczorowski

    Potrzeba wyznawania religii czyli poszukiwania Boga została zapisana przez Boga w naszym sercu. Moc tego pragnienia zależy w jakim stanie jest nasze serce.
    Aby się posługiwać słowem PRAWDĄ należy wiedzieć czym ona jest. —> Czym jest prawda? Prawda to stan faktyczny. Gdy się do niej cokolwiek doda lub odejmie, to już przestaje być prawdą, a staje się kłamstwem. Prawda jest zawsze jedna, nie ma wielu prawd. Nie może coś być i jednocześnie nie być. Monopol na Prawdę ma jedynie Bóg. To On nas informuje o Prawdzie. Człowiek jedynie w swojej wolności może Prawdę przyjąć lub odrzucić. Człowiek może kłamstwo traktować jak Prawdę, ale kłamstwo NIGDY Prawdą nie będzie. Oczywiście zaprzeczę 😉 Jak prawda jest jedna, tak samo jest jedna religia założona przez Boga. Reszta wyznań jest założona przez ludzi. Prawdę zawsze należy gloryfikować, a fałsz odrzucać i jego obnażać. To dotyczy religii aby ludzie trwali w Prawdzie. Religii Katolickiej nikt nie narzuca tylko się Ją głosi aby każdy w swojej wolności mógł wybrać. Co innego jest OBRONA religii Katolickiej przed fałszem wewnętrznym co robiła inkwizycja lub zewnętrznym czyli obrona przed islamem.
    Religia Katolicka NIE wypływa z judaizmu. Religia Katolicka opiera się na drugim przymierzu z Bogiem które jest doskonałym wypełnieniem i realizacją pierwszego przymierza. Wyznawcy judaizmu podstępem PREJELI Kościół pierwszego przymierza. Pycha doprowadziła ich, że odrzucili Boga, a swoim panem uczynili Lucyfera. To spowodowało, że Bóg założył Kościół oparty na nowym przymierzu. Ówcześni przywódcy judaizmu postanowili zawładnąć Kościołem drugiego przymierza aby ludzie zamiast Boga czcili Lucyfera. Obecnie żyjemy w tym czasie kiedy judaizm przejmuje struktury Bożego Kościoła. Dlatego jest takie zmieszanie w KRK. Judaiści odsunęli papieża Benedykta a w Jego miejsce wsadzili uzurpatora Franciszka. Dlatego jak ktoś chce się wypowiadać na temat KRK musi mieć wiedzę i rozeznanie. Judaizm aby przejąć Boży Kościół wykorzystuje wojny, inne religie i politykę. Czyli judaizm coraz rozleglej i ściślej przejmuje świat aby podporządkować sobie ludzi i ograniczać Boży Kościół. Nas przed judaizmem może obronić JEDYNIE Bóg czyli bezgraniczne oddanie się woli Boga. Bóg stale nas informuje o wszystkim jak żyć aby wytrwać ten czas który już nadszedł. UE, NWO /depopulacja: inaczej zrównoważony rozwój/ – encyklika „Laudato si”) to owoce judaizmu fałszywie przypisywane wierze Katolickiej i Katolikom. Właśnie logicznie myślę i odrzucam fałsz który nie służy Polsce i Polakom, a czego historia i polityka dobitnie dowodzą. Wasz problem że nie macie rozeznania w Prawdzie a przez to błądzicie i liczę że nieświadomie występujecie przeciw swojej wolności. Oby tylko swojej. Swoją propagandą innych ciągniecie do zniewolenia przez judaizm. Paradoks 😦 Chcecie wolności od Żydów, a w rzeczywistości sami dążycie do pełnego przez nich zniewolenia.

    Polubienie

   • Allan

    Pisz sobie pan dopóki administrator portalu nie straci cierpliwości chociaż należy pana administratora szanować za cierpliwość . Różni tu już byli nawiedzeni ( zakonnice , księża a nawet uczący się na księży ) ale pan przebił wszystkich .
    Mam tylko nadzieję że wszystko co pan tu pisze to pisze pan na trzeżwo bo jak nie to zrobi pan smaka napiję się także i będziemy razem takie dyrdymały na portalu pisać .

    Polubienie

   • Edward Kaczorowski

    Allan Napisałem jak jest i niebawem każdy się o tym przekona. Pewne jest to że każdy wcześniej czy później prawdę doświadczy i poniesie związane z tym konsekwencje swojego wyboru. Najważniejsza dla nas jest troska o wieczną wolność naszej duszy, a następnie wolność naszego ciała tu na ziemi. Te dwie wolności są ściśle powiązane z naszą relacją z Bogiem. A skoro mowa o blokadach to można zaapelować do administratora o odblokowanie mnie na pejsbooku 😉 Tam chyba Teresie podpadłem 😦

    Polubienie

   • Protektorat Eden

    Posterunki diabelskie [koscioly] w każdej najmniejszej mieścinie czy wsi. W każdym domu piekielni strażnicy. W budach czarni indoktrynerzy . Jahwe żąda ciągle krwawych ofiar… a temu wciąż mało i mało.. ja pierdole… co za ludzie.. jak tu żyć w tym piekielnym swiecie??

    Polubienie

 8. Jaruda

  Ostro traktujecie tych co mają inne zdanie.Takie jest jednak prawo gospodarza.
  Tymczasem nie widać tej waszej odwagii jak jesteście opluwani,ośmieszani a na końcu banowani.
  Czyżby odwaga staniała.

  http://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/o-order-orla-bialego-dla-gen-kuklinskiego

  Polubienie

 9. paziem

  PiS ma oblicze nawiedzonych moherów

  Polubienie

  • Alann

   To są ci sami co bili brawo Donaldowi Trumpowi w czasie pobytu w Polsce w zamian za podróż darmową , hamburgera z frytkami i zupę zalewajkę za 2 złote .W sumie to słabo się cenią . Za takie frykasy to bym raczej nie pojechał . Ten Trump też ma węża w kieszeni mógłby za tak gorące brawa kupić moherom chowu ojczulkowego po lodu włoskim a tu nic żyła jedna .

   Polubienie

  • Takich kwiatków jest więcej:

   Czy żydo-katolicki moher nie powinien zostać poddany obowiązkowej reedukacji? … A to jest demokratyczny elektorat …

   Polubienie

   • Alann

    Panie Dariuszu .Jaka reedukacja ? . Kogo ? . Na takie stare pierdoły ogłupione rydzykowymi naukami żadna reedukacja nie pomoże . To już prędzej jakieś madejowe łoże byłoby dla nich dobrą reedukacją .Powinni tam trafić za nienawiść i jad którym plują na ziemi .

    Polubienie

 10. pytuś

  Moja odpowiedź na zarzuty wobec mnie, napisane przez pana Edwarda Kaczorowskiego, została zbanowana!

  ,,Nie wiem dlaczego podpierasz się tekstem tego pejsatego sługusa Piłsudskiego. Polak o postępowaniu tego ścierwa powinien wypowiadać się z największą pogardą.”

  Polubienie

 11. Ar

  @rzeczpospolitapolska”Jesteśmy potomstwem duchowym Abrachama” Abracham nie był żydem.a jeżeli w ogóle łączysz Abrachama z żydem to albo nie wiesz kim są żydzi albo udajesz że nie wiesz.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.