USA-syjonistyczna zgnilizna – nasz strategiczny sojusznik

Co to za sojusznik, który chce nas okraść, i który nie respektuje, żadnych układów i sojuszy, umów międzynarodowych?

Autor: MatkaPolka 

tekst komentarza z 10 Maj 2018 o 16:58

Wczoraj, 9 maja 2018r. TRUMP PODPISAŁ USTAWĘ SS 447

Roszczenia żydowskie i amerykańskie Są niezgodne z polskim prawem i z prawem amerykańskim.

Są wyłudzeniem – to przestępstwo kryminalne.

Rząd Polski powinien wydać listy gończe za wszystkimi kongresmenami i senatorami,

WYDAĆ LISTY GOŃCZY ZA TRUMPEM

CO POWINNA ZROBIĆ POLSKA wobec roszczeń USA

https://marucha.wordpress.com/2018/05/09/hieny-cmentarne-z-holocaust-industry/#comment-753597

 

Co to za sojusznik, który chce nas okraść, i który nie respektuje, żadnych układów i sojuszy, umów międzynarodowych?

Polska podpisała umowę indemnizacyjną* z USA i 12 innymi krajami – JUŻ RAZ ZAPŁACIŁA. Umowa Polska – USA z 16 lipca 1960 r.

W wypadku roszczeń USA Polska powinna postąpić z takim sojusznikiem jak Erdogan – zerwać stosunki dyplomatyczne, wywalić bazę amerykańską w Redzikowie, wywalić przestarzałe Patrioty – bo i tak Rosji nic nie zrobią – a tylko mogą stać się powodem do ODWETOWEGO ataku na Polskę. (gdyby Polska lub USA/NATO – zaatakowały Rosję)

Znacjonalizować przemysł i banki – rozkradzione przez sojuszników USA I Niemcy – w ramach złodziejskiej prywatyzacji i wprowadzania DEMOKRACJI

I Polska powinna kupić od Rosji systemy S-400, żeby sojusznik przypadkiem nie chciał zrobić w Polsce przewrotu, gdyby Polska nie chciała zapłacić.

NATYCHMIAST ZAWRZEĆ SOJUSZ Z ROSJĄ – Tak jak robi to Turcja członek NATO

Może niektórym spadną łuski z oczu, jaki MAMY PATRIOTYCZNY RZĄD – Dobra Zmiana

 

MatkaPolka

__________

* Umowa indemnizacyja – dwustronna umowa odszkodowawcza dotyczące przyznania rekompensat cudzoziemcom za utracone przez nich mienie wskutek nacjonalizacji lub wywłaszczenia.

(Żyjący Żydzi, będący obywatelami IIRP i PRL, lub ich spadkobiercy, jeśli są nadal obywatelami Państwa Polskiego, mogą dochodzić swoich roszczeń za mienie znacjonalizowane lub wywłaszczone w ramach ewentualnej reprywatyzacji.)

___________________________

___________________________

 

Nie jest tak, jak twierdzą funkcjonariusze żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin, że przyjęta przez USA ustawa SS 447 nie ma dla Polski i Polaków znaczenia. Gdyby znaczenia żadnego nie miała, wówczas Żydzi nie podyktowaliby jej parlamentowi USA. Oni dobrze wiedzą, co robią – w międzynarodowym szalbierstwie nie mają przecież sobie równych. Być może orientują się, że jest to ostatni moment, gdy pod groźbą amerykańskich armat, groźbą inicjowania przez służby USA i Izraela terrorystycznych zamachów, mogą dokonać rabunku na państwach i narodach Europy – i nie tylko Europy. Zaledwie kilka miesięcy temu podpisano przecież umowę CETA – umowę „gospodarczo-handlową” między UE a Kanadą, która w rzeczywistości sprowadza się do wypłacania żydowskim korporacjom nienależnych, bo nigdy przez nie nie wypracowanych w Europie, zysków. CETA zastąpiła bezowocnie negocjowaną wcześniej przez kilka lat – to było raczej molestowanie niż negocjacje – umowę TTIP. Między TTIP i CETA nie ma istotnych różnic, w jednej i drugiej chodzi o to samo, o zysk bez pracy, o kradzież na państwach i narodach. Jeśli w wyniku gospodarczego załamania USA, do czego nieuchronnie dojść musi, a co będzie rezultatem żydowskiej polityki finansowej w USA, będą one zmuszone do znacznego ograniczenia swojego imperializmu w Europie, żydowski pośpiech w dążeniu do kradzieży majątku narodów wydaje się uzasadniony.

Czy przed roszczeniami USA – przed żydowskim rabunkiem – możemy się uchronić? Z całą pewnością tak. Ale również z całą pewnością nie nastąpi to pod władzą żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin. Bez likwidacji żydowskiego reżimu, bez usunięcia żydo-katolickiego Kościoła z polityki (konieczne odstąpienie RP od konkordatu) niczego nie osiągniemy.

Nie należy się także łudzić, że polski narodowy rząd – kiedyś pewnie powstanie – będzie w stanie dokonać błyskawicznych zmian i odrzucić żydowskie żądania. Nie mamy przecież armii, która przynajmniej byłaby w stanie zapewnić bezpieczeństwo i porządek wewnątrz kraju. Nie mamy służb specjalnych (istniejące znajdują się pod kontrolą Mossadu i CIA). Nie mamy własnego systemu bankowego – nacjonalizacja tego systemu może zagrażać nam bombardowaniami przez naszego strategicznego sojusznika lub zamachami terrorystycznymi. Nie mamy własnego handlu, a więc nie panujemy nad dystrybucją artykułów żywnościowych. Nie jesteśmy samowystarczalni pod względem produkcji żywności – zlikwidowano prawie połowę istniejących gospodarstw rolnych. Energetyka, telekomunikacja, są nie w naszych rękach. Prawie niczego nie wytwarzamy, bo nie istnieją polskie firmy produkcyjne. System podatkowy i prawny służy nie Polakom, a naszemu okupantowi, itd., itp. Wszystko to sprawia, że syjonistyczny imperializm ma szerokie możliwości blokowania ewentualnych działań odbudowy narodowego państwa Polaków.

Odbudowujmy więc narodową, polską, słowiańską świadomość. Twórzmy oddolnie liczebnie znaczący ruch narodowy – ruch narodowy Polaków, bez Żydów i bez Kościoła. Wtedy dopiero możemy myśleć o sojuszu z Rosją. To jedyna racjonalna polityka, ale jej realizacja wymaga świadomych politycznie Polaków.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

12 Komentarzy

Filed under Polityka

12 responses to “USA-syjonistyczna zgnilizna – nasz strategiczny sojusznik

 1. rex

  Takie komentarze usuwane są z żydo-katolickich mediów internetowych.

  Polubienie

 2. Allan

  MatcePolce należy się szacunek . Dużo robi dobrego dla portalu swoimi wpisami .Brawa .

  Polubienie

 3. KOJAK

  SOJUSZNIK ? WIADOMO ZE POLSKA RZADZA ZYDZI KTORZY SA SLEPO POSLUSZNI I SLEPO ULEGLI SYJONISTYCZNYM BANDYTOM Z USRAELA ! STAD TEN JAWNIE I OSTETACYJNIE KRYMINALNY SOJUSZNIK Z USRAELA !

  Polubienie

 4. A Piwar promuje duposenatora z PO pogrobowca UW Macjeja Gburskiego.

  Polubienie

 5. Może wreszcie Polacy zrozumieją, że Amerykanie to wrogie nam ścierwo sterowane przez żydów. Może, ale nie koniecznie, bo jesteśmy narodem masochistów.

  Polubienie

 6. nina

  —————- jakby mało było ! to jeszcze to !.
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowa-partia-na-slasku-oficjalnie-zarejestrowana/ms7j8sc?utm_source=plista&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_plista_n_desktop_wiadomomsci
  MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA założyli żydzi , znam osobiście kreaturę, sami Ślązacy dali się oszukać, myśląc,że to Niemiec a to żyd niemiecki.

  Polubienie

 7. Edward.


  Policy organizuja sie – to dobry znak.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s