WPS to ANTYSEMICKA STRONA INTERNETOWA – według syjonistów

Antysemicka strona internetowa
SPOŁECZEŃSTWO NA RZECZ TOLERANCJI
Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii
.
.
.
Strona internetowa, a właściwie rozbudowany blog https://wiernipolsce1.wordpress.com szkaluje społeczność żydowską, przypisując jej różnorodne działania. Aktywność rządu polskiego, instytucji unijnych, rządu ukraińskiego oraz różnorodna inna aktywność społeczna jest opisywana jako działalność Żydów, przy tym opisy mają charakter pejoratywny, często nasycony nienawiścią, pogardą wobec społeczności żydowskiej.

.

PODJĘTE INTERWENCJE

26.03.2015

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Żoliborz umarza dochodzenie bez podania przyczyny.

 

25.03.2015

Prokuratura Rejonowa Warszawa- Żoliborz zawiadamia o umorzeniu dochodzenia bez podania przyczyny.

 

05.02.2015

Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa.
.
____________________________________
____________________________________
.
Komentarz wydaje się zbędny – oto czym jest zafundowana nam przez żydowską V kolumnę i żydo-katolicki Kościół IIIŻydo-RP/Polin, w której syjonistyczna zgnilizna bezkarnie donosi na Polaków i żąda ich ukarania.
Żoliborska prokuratura za pieniądze polskiego podatnika już standardowo wykonuje usługi z powodu żydowskiego, syjonistycznego, donosicielstwa. W ubiegłym roku na zlecenie tej prokuratury byłem dwukrotnie przesłuchiwany przez policję na okoliczność „mowy nienawiści” – czyli z powodu braku miłości dla żydowskiego syjonizmu i barbarzyństwa -, za zamieszczenie poniższego obrazka.
.
D.Kosiur

 

 

 

PS

1. Inkryminowany przez syjonistów tekst:

Żydo-reżimy Zachodu kontra Rosja– https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/02/01/zydo-rezimy-zachodu-kontra-rosja/

 

2.  Cenzura, już nie państwowo – instytucjonalna, funkcjonuje w najlepsze na wielu internetowych stronach i dotyczy nie tylko tematów żydowskiego syjonizmu, czy poglądów ekonomicznych negujących liberalizm lub żydowski kapitalizm, ale ze szczególnym pietyzmem ściga krytycyzm wobec religii żydo-katolicyzmu i jego hierarchicznej instytucji, Kościoła. Miałem wielokrotnie nieprzyjemność zetknąć się z nią na stronach Niepoprawni.pl (wyjątkowo prymitywny portal), czy Neon24.pl, tu również w ostatnich dniach. Nie piszę o tym szerzej, ponieważ uważam za wyjątkowo żenującą sytuację, gdy osobnik/osobniczka, któremu/której natura poskąpiła intelektualnych możliwości rozumienia tematyki politycznej dokonuje oceny poglądów autorów tekstów i stosuje wobec nich cenzurę.

27 Komentarzy

Filed under Polityka

27 responses to “WPS to ANTYSEMICKA STRONA INTERNETOWA – według syjonistów

 1. Nie spotkałem się na stronie WPS z nienawiścią do narodów semickich. Taka nienawiść jest wyssana z palca przez aszkenazyjskich żydów, którzy do narodów semickich nie należą. Za to są potomkami niezwykle zbrodniczego, kłamliwego, zdradzieckiego, plugawego, złodziejskiego, przestępczego, rozwiązłego plemienia Chazarów, nie mającego żadnej moralności, którzy wyrządzili moc krzywd sąsiadujących z nimi Słowianom. Państwo chazarskie żyło jedynie z rabunku Słowian, porywania Słowian i sprzedawaniu ich w niewolę. Inaczej mówiąc, żyli z handlu ludźmi i do dziś się nic nie zmieniło.
  Antysemitą jest ktoś prześladowany przez żydów, co wynika bezpośrednio z nakazów najbardziej szowinistycznej, nazistowskiej, zbrodniczej książki, jaką napisała grupa degeneratów w historii świata pt. „Talmud”. Talmud jest najbardziej zbrodniczą instrukcją postępowania wobec innych narodów w całej galaktyce. To nazistowski podręcznik zbrodni, zachowywany przed innymi narodami w tajemnicy.

  Polubienie

 2. KOJAK

  TO JUZ STANDARD ! KAZDY JEST ANTYSEMITA KTO DEMASKUJE KRYMINALNE SZWINDLE I ZBRODNIE ZYDOWSTA ! TO TAKI ZYDOWSKI BELKOT KTORY MA BYC ICH PALKA DO LANIA NA OSLEP NIEPOKORNYCH ZYDOWSKIM NADLUDZIOM! ONI MOGA OPLUWAC W SPOSOB OSTENTACYJNIE KRYMINALNY WSZYSTKICH ! ICH NIE MOZNA BO TO RASA ZYDOWSKICH NADLUDZI ! INNI TO PRZECIEZ WEDLUG NICH SMIECI KTORE SA ZOBOWIAZNE W SPOSOB UNIZONY IM SLUZYC ! TOC TO JAWNY ZYDOWSKI HITLERYZM !

  Polubienie

 3. Allan

  Sprawa jest prosta .Skrytykujesz żyda to jesteś antysemita .Skrytykujesz Kościół to jesteś wróg Kościoła i szatan .Oni razem żydek i batman umówili się na taką taktykę i fajnie się jej trzymają . Trzeba przyznać że to działa .

  Polubione przez 1 osoba

 4. julius

  Berl Lazar domaga się oczyszczenia sceny politycznej Rosji z antysemitów.

  Berl Lazar wystosował oficjalne pismo do rosyjskiego premiera Dmitrija Miedwiediewa, w którym domagał się zaprzestania szerzenia się antysemityzmu wśród polityków. Poinformował o tym Interfax.

  Powodem było zdarzenie, które miało miejsce w dniu 10 kwietnia podczas wewnętrznych wyborów w Jedynej Rosji w Czelabińsku gdy 67-letni emeryt Vladislav Vikhorev oskarżył Żydów o powodowanie wymierania narodu rosyjskiego.

  „My, Rosjanie, giniemy, ponieważ stoimy na drodze Żydom”, powiedział emeryt podczas debaty.
  W regionalnym oddziale partii ograniczyli się do ostrzeżenia o niedopuszczalności zniewag na tle etnicznym i postanowili nie wykluczać Wikhoreva z prawyborów.
  Rabin ma nadzieję, że premier, który jest również przewodniczącym Jedynej Rosji, będzie reagował na zdarzenia i podejmie skuteczne środki w celu „oczyszczenia rosyjskiej sceny politycznej z antysemitów i tych, którzy mają do nich pojednawcze nastawienie”.
  http://communitarian.ru/news/v-rossii/berl-lazar-trebuet-zachistit-politicheskoe-pole-rossii-ot-antisemitov_08052018

  Polubienie

 5. pytuś

  A o których mośków chodzi, z pejsami czy bez?

  https://pl.wiktionary.org/wiki/antysemita

  Czemu tego określenia się nie używa na utajnioną bandę mieszańców-przebierańców? Oni nie mają nic wspólnego z Semitami, tylko się pod nich podszywają!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Antysyjonizm

  http://modlitwa.pl/blog/nie-wszyscy-zydzi-sa-syjonistami/

  Dla tych cwaniaków ,,kąpiele gazowe” były nieobowiązkowe, chyba że któryś się o nie sam poprosił.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Syjonizm

  Oni też nie byli zmuszani do kąpieli w gazowych łaźniach.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Sefardyjczycy

  Karaimi

  ,,k. uniknęli masowych prześladowań, ponieważ hitlerowcy uważali ich za „rasowo” odmiennych od Żydów. Obecną liczbę k. szacuje się na 10 do 20 tys. osób, głównie na Litwie, Ukrainie, w Turcji, Egipcie, Francji, Stanach Zjedn., Izraelu i w Polsce.”

  http://www.jhi.pl/psj/karaimi

  To pejsate ,,brudasy” miały obowiązkowe kąpiele w gazowych termach.

  Chasydzi

  ,,Funkcjonował na terenie II RP, ale tylko do czasów II wojny światowej, kiedy to w efekcie Holocaustu całkowicie zniknął z terenów Europy Środkowo-Wschodniej.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Chasydyzm_polski

  Polubienie

  • paziem

   Dane żydopedii są nierzetelne. Chasydyzm w Polsce ma się nieźle. Minister Gliński obiecał sfinansowanie przez MKiDN (czyli były żydowski KORowiec zaliczył chasydyzm do dziedzictwa narodowego Polaków sic!) muzeum chasydyzmu. Mało tego, rok rocznie w takim Lelowie, jednym z centrów chasydyzmu na ziemiach polskich odbywają się latem zjazdy/festiwale (bo chasydyzm, to wersja judaizmu na „wesoło”), które dofinansowane są ze środków unijnych przy troskliwym poparciu PSL, przypominam, polskiego stronnictwa ludowego :)))

   Polubienie

   • Alann

    Tam większość to już raczej napletków nie ma w tym PSL bo w świętowaniu Chanuki od Maliniaka nawet na mm nie odstają . Typowe pajace polityczne w rodzaju Strużików , Kalinowskich i reszty bandy .

    Polubienie

   • pytuś

    ,,(bo chasydyzm, to wersja judaizmu na „wesoło”)”

    Asan Paziem, to stwierdzenie jest clou w sprawie Holokaustu. Chasyd, to jest XVIII w. nazwa Judaszy z pokolenia Jehudah zmienionego na Juda. Oni byli odporni na wiedzę, żydowskiej haskali, a w naszym przypadku, gów…ego, pejsatego oświecenia.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Juda_(imi%C4%99)

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Haskala

    Czosnkowa pedia, też nie wymienia jakie parchy były przeznaczone do utylizacji. Ogólne stwierdzenie, że to byli żydzi jest gów…ną prawdą!

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Zag%C5%82ada_%C5%BByd%C3%B3w

    Tutaj jest wyraźnie napisane o kogo chodzi.

    Gwiazdka też miała inny kolor, niż obecnie obowiązująca i była piętnem dla specjalnej nacji. Oczywiście, to Polacy kazali im nosić ten emblemat hańby, aby można było łatwo schwytać parcha w tłumie i przekazać w ,,dobre ręce” nazisty, za drobną opłatą albo za kostkę niekoszernego smalcu.

    Te ustawki to Polacy napisali? Jakoś koszerna zaraza o tym nie chce pamiętać, że od tego uchwalonego bezprawia, zaczęła się ich hekatomba!

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawy_norymberskie

    Dalej, pejsate wypierdki mamuta, w tym przedsięwzięciu, też Polacy masowo brali udział?

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Noc_kryszta%C5%82owa

    Polubienie

 6. pytuś

  Leszek Żebrowski persona non grata w Wielkiej Brytanii. Kto będzie następny?

  ,,Leszek Żebrowski jest na oficjalnej żydowskiej liście antysemitów. Został tam wpisany przez Rafała Pankowskiego jako „fałszerz Holokaustu”. Pankowski to dr hab. po socjologii i politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Wykłada w niepublicznej szkole wyższej Collegium Civitas w Warszawie. Od 1996 pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego magazynu „Nigdy Więcej”. Jest koordynatorem Centrum Monitorowania Rasizmu w Europie Wschodniej, członkiem zarządu sieci UNITED for Intercultural Action (z siedzibą w Amsterdamie) oraz Futbol Przeciwko Rasizmowi w Europie (z siedzibą w Londynie). W 2017 otrzymał Odznakę Honorową Rzecznika Praw Obywatelskich „Za Zasługi dla Ochrony Praw Człowieka”.

  Pankowski zawodowo zajmuje się szkalowaniem polskich naukowców i publicystów za granicą. I za to dostaje medal od polskiego RPO. Dopóki tacy ludzie jak Pankowski będą bezkarni, dopóty Polska nie wygrzebie się z bagna, w jakie jest coraz mocniej spychana.”

  http://wprawo.pl/2018/05/14/leszek-zebrowski-persona-non-grata-w-wielkiej-brytanii-kto-bedzie-nastepny/

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rafa%C5%82_Pankowski_(socjolog)

  Polubione przez 1 osoba

 7. W każdym razie, gdyby komuś – nie daj Boże – przyszło do głowy zakablować na mnie, to proszę pamiętać, iż od dawna wszystkich upominam:

  Rodacy! Wystrzegajcie się antysemityzmu!https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/09/04/rodacy-wystrzegajcie-sie-antysemityzmu/

  A tak w ogóle, to skłaniam się do następującego poglądu:

  „Precz z antysemityzmem i antysyjonizmem, niech żyje Polin”https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/08/18/precz-z-antysemityzmem-i-antysyjonizmem-niech-zyje-polin/

  Polubienie

 8. Alann

  Dodałbym do tego że należy się także wystrzegać coli i hamburgerów jako gówna rujnującego zęby i zdrowie no i aby potem nie było płaczu że nie ma pieniędzy naego . stomatologa a to są w Polin bardzo drogie i luksusowe rzeczy nie dostępne dla każdego

  Polubienie

 9. Alann

  Mam pytanie .
  Na jakiej podstawie państwo Izrael nie leząc w Europie bierze udział w rozgrywkach europejskich np piłka nożna ( eliminacje mistrzostw Europy , Maccabi Tel Aviv koszykówka Euroliga .
  To jest jakaś schizofrenia .Na tej podstawie można by tez dopuścić np Botswane czy inne kraj afrykańskie .

  Polubienie

  • Easy Rider

   To nie tylko sport – czy słyszał Pan, kto wygrał tegoroczny festiwal Eurowizji? Oglądać tego utworu i wykonującego go „kaszalota” nie radzę, gdyż można dostać torsji.
   Nie wiem, kiedy zaczął się ten proces „jewropeizacji” Izraela, gdyż stało się to w sposób niezauważalny, a przede wszystkim pojawia się pytanie, jaki jest tego cel? Może źle się wyraziłem, bo chyba nie chodzi o „jewropeizację” Izraela, co raczej o judaizację Jewropy. Nie będzie to trudne, gdyż w tym zakresie nie trzeba zaczynać od zera.

   Polubione przez 1 osoba

   • Alann

    Witam
    Od momentu gdy zobaczyłem to zdjęcie polubiłem gejów .

    Polubienie

   • Właśnie, jewropeizacja Europy trwa od dawna, odkąd żydo-chrześcijaństwo wdarło się na nasz kontynent.
    Nasza europejska (już oficjalnie nazywana judeo-europejską) cywilizacja, kultura, wspiera się na trzech filarach: na filozofii greckiej (ona także zaczęła poddawać się żydowskim wpływom już w starożytności), prawie rzymskim (całkowicie obecnie zjudaizowanym) i na religii żydo-chrześcijańskiej.
    Europa jest zżerana przez złośliwy nowotwór, którym są wszelkie żydowskie wpływy stanowiące antykulturę.

    Polubienie

 10. la luna city

  Za przeproszeniem niech się po …. nie całują. Napieranie cywilizacji trwa.
  Lepiej sie skupić na współpracy ludzi. Na prawdzie, słuszności, sprawiedliwości, godności człowieka.

  Polubienie

 11. Co tutaj komentować. W PRACOWITYCH dniach 9 i 14 maja br. prezydent USA Donald Trump podpisał dwie decyzje o znaczeniu geopolitycznym.

  Pierwsza z nich, to zgoda na pobieranie „haraczu” od Wolnej Polski przez Państwo Izrael, uzurpujące sobie bycie reprezentantem zaginionych w trakcie II WŚ obywateli polskich – formalnie pochodzenia MOJŻESZOWEGO i tyle. (Bo z początkiem XX wieku, spora część burżuazji żydowskiej przeszła na katolicyzm, np. dobrze znana mi rodzina Szarskich w Krakowie).

  Drugie, to otwarcie ambasady USA w Jerozolimie, która zgodnie z ustaleniami ONZ w roku 1947 miała pozostawać MIASTEM MIĘDZYNARODOWYM.

  W ten sposób STANY ZJEDNOCZONE oficjalnie zadeklarowały się jako państwo SYJONISTYCZNE, a zatem rasistowskie, realizując polecenia PISMA ŚWIĘTEGO Oby Testamentów (patrz św. Paweł w Liście do Rzymian rozdz. 9-11).

  A zatem nie tylko Palestyńczycy, ale także i wszystkie nie żydowskie narody świata, w sensie religijnym zostały zepchnięte do roli hinduskich „nietykalnych” przeznaczonych do sprzątaniu ekskrementów wydzielanych przez (A)Brahmanów samo-wybranych do panowania nad Ziemią (patrz encyklika Laborem execens z r. 1981).

  Przypominam REWOLUCYJNE odkrycie mego korespondenta „herboris” sprzed pół roku, który podzielił się z nami bardzo interesującą hipotezą, bazującą na fakcie, że nie tylko imię ‘Abraham’ sugeruje jego pochodzenie od hinduskiego ‘Brahma’, ale także imię żony-siostry Abrahama Sara, jest skróceniem imienia głównej hinduskiej bogini Saraswati, żony Brahma, która w pewnych opowiadaniach też udaje jego siostrę.W swej „hipotezie roboczej” Herboris zauważył:

  „Określenie ‘Naród Wybrany’ zostało po prostu wyprowadzone z hinduskiego społeczno-boskiego systemu kastowego. I Hebrajczycy, zamieszkujący przed ich migracją, na północny-wschód od Eufratu, z pewnością mieli szerokie kontakty ze światem hinduskim. I wtedy zadecydowali, że to oni będą „czystymi braminami”, którzy będą panować nad poganami pochodzącymi z innych narodów. (Brahma stał się Jahwe i Abraham zadecydował to samo.) Inne narody otrzymały status niedotykalnych (…) Żydzi będą Kastą Najwyższą, narodem wybranym przez boga by przywodzić ludzkości. (…) I co istotniejsze, credo hinduizmu: “Aham-Brahmasmi” (Ja Jestem Brahmanem) pokrywa się z głosem « Ja Jestem », który usłyszał Mojżesz zza Gorejącego Krzaka. ”

  Proste? Czyż nie tak?

  Ja dodałem do tej hipotezy, że [[ zgodnie z praktykowaną współcześnie zarówno przez Mossad jaki CIA zasadą „by a deception we make war” ]] żydowska Elita już od tysiącleci ma zwyczaj „ubierać się” w szaty oraz „skóry” wypożyczone od kultur, które Żydzi, w trakcie ich historii, zamierzali opanować (czytać więcej: http://markglogg.eu/?p=2019)

  I to są NASI NAJLEPSI SOJUSZNICY, AMERYKANIE I (ŻYDO)ANGLICY…

  Polubione przez 1 osoba

 12. Alann

  Oczywiście zdjęcie tego kaszalota .W dodatku oglądałem je przy spożywaniu kolacji i zwróciłem bo tak mi się niedobrze zrobiło .

  Polubienie

 13. Alann

  Swoją drogą ta Eurowizja to już jest przykład 100% pejsatego szamba .Może dawno temu gdy wygrywała ABBA to jakiś poziom znośny był .

  Polubienie

 14. Alann

  Proszę o komentarz markglogga .
  Oczywiście nie wierzę w szczerość Macrona i to nie dlatego że lubi dużo starsze kobiety ale nikt tak jak on dziś w Jewrobaraku nie skrytykował Izraela za mordowanie Palestyńczyków oraz przeniesienie ambasady USA do Jerozolimy .
  Ponadto Macron powiedział że Palestyńczycy mają prawo do pokoju i bezpieczeństwa .
  Wszystko byłoby ładnie pięknie gdyby wcześniej nie zostało ustalone z ” Bibim ” a może to starsze kobiety wyzwalają w młodych facetach jak Macron pokłady dobroci. ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.