Patologiczna IIIŻydo-RP/Polin. Patologiczny żydowski kapitalizm.

W przypadku nękającego telefonu z firmy windykacyjnej …

 

 

Od kiedy Polska i Polacy znaleźli się w szponach żydowskiego kapitalizmu – pamiętajmy: zawdzięczamy to żydowskiej V kolumnie i żydo-katolickiemu Kościołowi – pojawiły się niezliczone możliwości okradania Polaków. I co charakterystyczne dla IIIŻydo-RP/Polin, stanowione i funkcjonujące w żydowskim kapitalizmie prawo nie chroni okradanego, a wyłącznie złodzieja. Skazani jesteśmy więc na samotną walkę ze złodziejskimi firmami uprawiającymi swój proceder nie tylko pod ochroną prawa, ale i przy jego udziale – współsprawstwie, bo taką rolę pełnią np. tzw. e-sądy.

Sam wielokrotnie zetknąłem się ze zorganizowanym złodziejstwem. Np. firma Telekomunikacja dla Domu, nie dość, że podszywała się pod firmę Orange Polska SA, żeby podstępnie przejąć abonenta, to wystawiała mi rachunki za nigdy niedostarczone usługi. Zupełnie jak w filmie „Drobne cwaniaczki” Woody Allena, którego bohater, W.Allen, wygłasza kwestię, iż ma znajomych psychoanalityków, którzy każą sobie płacić za nieodbyte sesje (?) – czyżby etniczne pochodzenie psychoanalityków i kapitalizmu tak znacząco podobnie oddziaływało na przedsiębiorczość – ? Orange Polska SA [Orange to państwowa firma francuska, która powstała w Wlk.Brytanii w 1993r. (?) – tej to firmie żydowski reżim IIIRP przehandlował w ramach prywatyzacji – ! – państwową TP S.A.*] działając w świetle prawa IIIŻydo-RP/Polin zawłaszcza środki abonenta, gdy ten w określonym czasie ich nie wykorzysta (telefon komórkowy na kartę). Jest to przecież zwyczajna kradzież, ale nie w świetle prawa IIIŻydo-RP/Polin. Przykładów podobnych lub innych można mnożyć.

Inną kradzieżą, nie zwyczajną a nadzwyczajną, która jest skutkiem funkcjonowania żydowskiego kapitalizmu w patologicznej IIIŻydo-RP/Polin, jest funkcjonujący system podatkowy i finansowy. Polski podatnik wpłacając obowiązkowy haracz do budżetu państwa, faktycznie płaci go na rzecz obcych wierzycieli, u których państwo polskie, czyli my podatnicy, jest systematycznie zadłużane, ponieważ rząd i parlament są konstytucyjnie wyłączeni z realizowania polityki pieniężnej, a tym samym są pozbawieni możliwości realizowania jakiejkolwiek polityki rozwoju gospodarczego kraju.

Oczywiście ze złodziejami możemy walczyć samotnie, według recepty jak w poniższym przykładzie. Jednak zdecydowanie większą skuteczność zapewniłaby nam wspólna organizacja – organizacja do walki z całym złodziejskim, syjonistycznym reżimem IIIŻydo-RP/Polin. Samotnie być może uda się wygrać małą bitwę z przejawami żydowskiego kapitalizmu, ale nie wielką z nim wojnę. 

D.Kosiur  

______________________________

Sposób na naciągaczy – 15.05.2018.

za: http://zygumntbalas.neon24.pl/post/143755,sposob-na-naciagaczy-15-05-2018

Kanadyjka o żydowskich korzeniach, Sonia, matka autystycznego dziecka, dzieli się swoimi doświadczeniami w dziedzinie „spławiania” firm windykacyjnych:

https://www.youtube.com/watch?v=uidq5aZRvHU

Nie jest to i nie może być porada prawna, raczej rodzaj wymiany doświadczeń z życia codziennego. Materiał ten nie powinien być rozumiany jako zachęta do niespłacania zobowiązań.

Pamiętać należy że dzisiejszy system finansowy jest oparty na grzechu śmiertelnym (lichwa, tutaj św. Tomasz z Akwinu**http://www.newadvent.org/summa/3078.htm – a firmy windykacyjne to jeden z licznych przejawów patologii tego systemu. Firmy te działają często na granicy prawa, po obydwu stronach tej granicy, zastraszając swoje ofiary. Fundamentem ich działalności jest przewaga instytucjonalna. Samotny dłużnik nie ma szans w starciu z bandą radców, adwokatów, komorników, wykidajłów i innych zawodowych łobuzów, za którymi stoją układy i nieograniczony budżet na nękanie.

Sonia twierdzi że zna skuteczny sposób, który w Kanadzie pozwolił uciec wielu dłużnikom od nieuczciwych firm windykacyjnych. Technika prezentowana przez Sonię jest zgodna z prawem, opiera się na wykorzystaniu swoich uprawnień przez dłużnika.

———————————

Firmy windykacyjne zwykle kupują zaległe zobowiązania konsumenckie od wielkich detalistów, np. od operatorów telefonicznych. Jeżeli faktura nie zostanie zapłacona, detalista może sprzedać takie zaległe zobowiązanie firmie windykacyjnej w większym portfelu, razem z tysiącami podobnych zaległych długów. Firmy windykacyjne kupują takie portfele niespłaconych zobowiązań zwykle za mały odsetek ich nominalnej wartości. Jeśli dłużnik zapłaci cały dług, a być może jeszcze z odsetkami, firmy windykacyjne zarabiają marżę w wysokości setek czy wielu tysięcy procent. Złoty biznes.

Sonia mówi, że dłużnik, który nie zapłacił np. faktury za telefon, nie pozostaje w żadnej relacji prawnej z nękającą go firmą windykacyjną, która kupiła jego niespłacone zobowiązanie. Sonia proponuje rozwiązanie, które:

– jest zgodne z prawem, a jednocześnie

– pozwoli dłużnikowi na uniknięcie zapłaty długu według wartości nominalnej.

Należy mieć świadomość, że nadal będzie się to wiązać z negatywnymi konsekwencjami figurowania w różnych rejestrach dłużników, które to rejestry rządzą się autonomicznymi prawami.

W przypadku nękającego telefonu z firmy windykacyjnej Sonia proponuje swoim widzom WARUNKOWĄ ZGODĘ NA SPŁATĘ DŁUGU.

Warunkiem spłaty długu ma być udowodnienie przez firmę windykacyjną, że faktycznie nabyła to zobowiązanie i ma tytuł prawny do domagania się spłaty długu przez dłużnika. Należy się domagać dowodu faktu nabycia zaległego długu oraz potwierdzenia kwoty, za którą firma windykacyjna ten dług nabyła. Kwota zapłacona przez firmę windykacyjną stanowić będzie jeden z parametrów negocjacji spłaty zobowiązania. Tego typu żądanie jest całkowicie zgodne z prawem, ma na celu odsianie potencjalnych naciągaczy. Negocjacje z firmą windykacyjną powinny być prowadzone w formie pisemnej (zwykle list polecony).

Porada Soni – domaganie się pisemnego dowodu nabycia długu i potwierdzenia ceny nabycia tego długu – z pewnością nie jest sprzeczna z prawem. Sonia nie zebrała doświadczeń z autopsji, ponieważ nie kupuje na kredyt, a rachunki płaci o czasie (co z pewnością jest godną upowszechnienia praktyką), ale z doświadczeń jej kanadyjskich znajomych wynika, że firmy windykacyjne, które otrzymują takie listy od dłużników, zwykle odstępują od dalszych działań egzekucyjnych. Zdarzyło się nawet, że dłużnik otrzymywał po takim żądaniu potwierdzenie, że nie pozostaje w długu wobec firmy windykacyjnej.

Najprawdopodobniej cały biznes firm windykacyjnych lokuje się w „szarej strefie” nieuregulowanej przepisami prawa, bazuje na eksploatacji zastraszonych, pozostających w ignorancji, dłużników. Ta „szara strefa” ma zapewne różne rozmiary w różnych krajach. Pod filmem znajduje się relacja z wymiany doświadczeń widzów YouTube.

Opracował:  Mariusz B.

_________________

* Afera przy prywatyzacji TP S.A. – https://bliskopolski.pl/iii-rp/afery/afera-przy-prywatyzacji-telekomunikacji-polskiej/

Afera TP S.A> do tej pory budzi kontrowersje http://www.parkiet.com/artykul/1349487.html

** św. Tomasz z Akwinu: „nie może istnieć zysk bez pracy”Suma Teologiczna

7 Komentarzy

Filed under Polityka

7 responses to “Patologiczna IIIŻydo-RP/Polin. Patologiczny żydowski kapitalizm.

 1. Matwiej

  Przekręty żydów przekrętami a już chyba każdy dał się nabrać na pomysłowe przekręty zaraz po 1989 roku gdzie masowo wysyłano listy z informacją wygranej w konkursie złotego pierścionka . Jedyny w tym był szkopuł taki ze przy odbiorze trzeba było zapłacić sporo pieniędzy a pierścionek okazywał tanią podróbą za dwa złote .
  Winni .Nie ma.
  Jednak co tam żydzi .Największymi przekrętasami w II RP żydowskiej byli Henryk Kwinto , Duńczyk i Gustaw Kramer .Ich nikt nie przebije ani Balcerowicz ani Lewandowski czy Bielecki .
  Faktycznie od 1989 roku największe żydowskie cwaniaczki miały tu raj na ziemi w robieniu przekrętów .

  Polubienie

  • Matwiej

   Tak się podpalili na te interesy że już nawet z wykształcenia żydowski muzyk brał się za spore przekręty i nawet mu to wychodziło cóż oni chyba miłość do złodziejstwa i przekrętów wyssali z mlekiem matki a dowodów na to w historii Świata ogrom .

   Polubienie

 2. KOJAK

  PATOLOGICZNY ZYDOWSKI KAPITALIZM ?! TO ZBYT DELIKATENE SPOLEGLIWE I NIEPRAWDZIWE OKRESLENIE ! TO JEST JAKAS ZALEGALIZOWANA JAWNIE KRYMINNALA ZLODZIEJSKA ZYDOWSKA CHYBRYDA ! ZYDOWSCY PISMACY DORABIAJA HITLEROWSKA PROPAGANDE O JAKIEJS RZEKOMO GOSPODARCE RYNKOWEJ ! ONA MA TAK WSPOLNEGO Z GOSPODARKA CO KRZESLO ELEKTYRYCZNE Z NORMALNYM KRZESLEM !

  Polubione przez 1 osoba

 3. Bolek&Lolek

  Miałem do czynienia z TdD. Oszukali moja mamę, która wzięła ich za Telekomunikację Polską. Zaproponowali bardzo niski abonament. Oszustwo opiera sie raz: na sugestii, że są z TPSA, dwa – że wyrażona w czasie rozmowy telefonicznej zgoda jest zgodą na zakup oferowanej usługi.

  Na szczęście dowiedziałem się o tym na tyle wcześnie, żeby wypowiedzieć umową w ciągu bodajże 14 dni od „podpisania”. Cudzysłów stad, że oni tam nie mają nawet podpisów, trudno nawet ustalić jakie sdaty.

  Sprawdzałem w KRS, właścicielem tego geszeftu był jakiś szlachciura (z drzewem genealogicznym na stronei dr Minakowskiego).

  Geszeft polega na przechwyceniu abonenta kusząc go niskim abonamentem.

  Polubienie

 4. Edward.


  Bardzo wazne informacje.

  Polubienie

 5. Pingback: Patologiczna IIIŻydo-RP/Polin. Patologiczny żydowski kapitalizm. — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s