Mateusza Piskorskiego list zza krat

W sumie mało kto zdaje sobie sprawę z absurdalności mojego położenia. A ono jest przecież ilustracją atmosfery politycznej w Polsce, jest ewidentnym rezultatem polityki nienawiści i podżegania do wojny konsekwentnie prowadzonej przez polskie władze.

Jednym z jej elementów jest szpiegomania, powszechna teoria spiskowa mówiąca o tym, że wszelkie porażki i niepowodzenia to skutek gry wrogich, obcych służb specjalnych.

Wyobrażanych wrogów polskie elity mają wielu, ale jednoznacznie pierwsze miejsce wśród nich zajmuje Rosja.

A to oznacza, że każdy, kto ma jakikolwiek kontakt z obywatelami rosyjskimi jest „w kręgu podejrzeń”. Za kontakty i współpracę z rosyjskimi politykami, politologami, dziennikarzami, organizacjami pozarządowymi grozi już więzienie, jak pokazuje mój przykład.

Ignorując wszelkie fakty, lekceważąc metodę naukową i elementarną logikę, doktryna polskiej rusofobii zakłada, że w Rosji tak naprawdę wszyscy związani są ze specsłużbami.

Zdaniem rządzących  i obsługujących ich fobie „ekspertów”, koronnym dowodem tezy, ze Federacja Rosyjska to państwo służb jest biografia i przeszłość Władimira Putina. Skoro sam prezydent to służby, również jego administracja musi mieć, według nich, te same korzenie.

Sprawujące w Polsce władze środowiska idą dalej w odmęty paranoi: dla nich w Rosji nie ma partii politycznych i polityków, mediów i dziennikarzy, instytutów badawczych i naukowców, firm i biznesmenów, wydawnictw i pisarzy, agencji reklamowych i specjalistów PR — to wszystko są specsłużby. Każdy obywatel Federacji Rosyjskiej   to potencjalny, prawdopodobny agent lub współpracownik służb.

Każdy obywatel Polski — utrzymujący kontakt i współpracujący z rosyjskimi osobami prawnymi i fizycznymi — to najpewniej szpieg. Efektem tej paranoi ma być zerwanie wszelkich relacji z Rosją i Rosjanami — politycznych, gospodarczych, społecznych, naukowych, kulturalnych.

To z kolei ma przygotować grunt do wojny, o której w swej chorej wyobraźni marzą i fantazjują polscy rusofobowie.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy zdają sobie oni sprawę z bycia pożytecznymi idiotami i propagandowym mięsem armatnim w konfrontacji Waszyngtonu z Moskwą. Ich stan umysłu niedawno znowu bardzo trafnie opisał prof. Bronisław Łagowski (cytuję z pamięci): „Amerykanie podciągają swoją broń bliżej Rosji, a rządzący Polską głoszą, że to oni podciągają Amerykanów. Zauważyłem u młodszych ode mnie i całkiem młodych, że jeśli o tym myślą, to z nutą nadziei, że doczekają, iż to na polskiej ziemi w części odbędzie się ta nowa, wspaniała wojna. W takim duchu są wychowani przez państwo”. Nic dodać, nic ująć.

 

Polscy tropiciele rosyjskich służb nie zauważają, że prawdopodobnie państwem, gdzie te służby najbardziej chyba przenikają się z sektorem cywilnym są uwielbiane przez nich Stany Zjednoczone.

Mike Pompeo —z szefa CIA na szefa Departamentu Stanu, byli prezydenci — wysoko postawieni oficerowie specsłużb, Frank Carlucci — wiceszef CIA, a później w zarządzie organizacji pozarządowej Freedom House. To tylko kilka przykładów. Polscy szpiegomani są też ślepi na sytuacje we własnym kraju.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości Bogdan Święczkowski był szefem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Dziś jest szefem Prokuratury Krajowej, tej, która przetrzymuje mnie od dwóch lat w więzieniu.

Media donoszą zaś, ze koordynatorem najważniejszych polskich polityków, częstym rozmówcą premiera i szefa partii rządzącej jest związany z wywiadem brytyjskim i izraelskim tajemniczy Jonny Daniels.

Aż chciałoby się w tej sytuacji zapytać: a może to właśnie w Polsce, a nie w Rosji, rola służb specjalnych, w tym obcych, jest zbyt duża?

Ci którzy zadają takie pytania mogą jednak albo zginąć w tajemniczych okolicznościach (jak Andrzej Lepper), albo trafić za kraty, jak ja.

Taki jest poziom ryzyka dla opozycji antysystemowej w Polsce.

Dużo wyższy od tego, któremu w Rosji poddany jest Nawalny i jemu podobni.

Im grozi najwyżej kilkanaście dni aresztu.

W Polsce siedzieliby w więzieniu.

Mateusz Piskorski, polski polityk i politolog, Warszawa — dla Sputnik Polska

za: https://pl.sputniknews.com/opinie/201805177982444-Ocenzurowano-Mateusz-Piskorski-dla-Sputnik-Polska/

 

 

 

 

Reklamy

21 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

21 responses to “Mateusza Piskorskiego list zza krat

 1. MatkaPolka

  Tuż po opublikowaniu przez ONZ wezwania do uwolnienia Mateusza Piskorskiego, polski sąd nie tylko go nie zwolnił, ale wlepił mu tym razem od razu pół roku aresztu.

  Rady Praw Człowieka przy ONZ i jej Grupy Roboczej ds. Arbitralnego Pozbawienia Wolności.
  Zażądała uwolnienia Mateusza Piskorskiego

  1. Domagamy się powołania sejmowej komisji – do zbadania skarg obywateli i poszkodowanych przez SS – Służby sądowe i prokuratorów… i w tym wyroków ETPC w Strasburgu

  2. Domagamy się wprowadzenia realnej kontroli obywatelskiej nad działalnością sędziów i prokuratorów

  3. Domagamy się przywrócenia obywatelom praw wyborczych

  Żule z ONZ –tu domagają się od żuli w Polsce, aby byli „grzeczni”. Żule z Polski mają poparcie innych żuli z Waszyngtonu i na pewno nic się nie stanie. (niestety!!!)
  Zule z ONZ zaliczyli jakąś działalność – żeby mieć „punkty” – uzasadnienie do wysokich zarobków. Europosłowie z PE też protestowali w sprawie Piskorskiego – i nic.
  O SłużbachSądowych w Polsce można powiedzieć „Bezczelne te k.urwy są i zuchwałe” – jak mawiał dzielny wojak Szwejk.

  Tyle tylko, że obnaża przestępczy system – Bezprawia i Niesprawiedliwości – sprawa Piskorskiego nie pozostawia złudzeń. Aresztowany był na polecenie obcych służb CIA. Jest więc więźniem okupantów Polski – USA, a pilnowany jest przez ABW czyli SBU.

  ABWehra zastrasza wszystkich – nęka, przesłuchuje –
  SBU/UPA ma „dobre” tradycje niemieckiej ABWehra

  Aresztowaniem Piskorskiego sami się demaskują – nareszcie wiemy z kim mamy doczynienia

  Warto przypomnieć, że „Prawa Człowieka” służyły Reganowi do rozbicia Bloku Wschodniego – demontaż, późniejszemu rozkradzeniu i zniewoleniu państw Europy środkowo Wschodniej

  Było chyba 500 rezolucji ONZ potępiających Izrael za zbrodnie w Palestynie – i nic się nie stało, a ŻYDZI dalej zabijają w Palestynie.

  Na Ukrainie senator Nuland rozdawała „ciasteczka” – ciasteczkami podbiła Ukrainę…

  Domaganie się to
  Petycja do złodzieja, żeby nie kradł, petycja do mordercy, żeby nie zabijał
  Nadzieja, żeby Europejski Trybunał Praw człowieka był sprawiedliwy – TO GRA POZORÓW -to petycja do najeźdźcy, żeby nie najeżdżał. ONZ Jest opłacany przez USA

  Przemoc i opresja, okradanie obywatela – to ESENCJA tego systemu, a nawet CEL istnienia tego systemu.

  ETPC jest strukturalną instytucja fasadową do realizacji tego „Drang nach Osten”

  Grupa Trzymająca Władze nie odda WŁADZY przez petycję lub kartki do głosowania – i nie pomoże zryw narodowy, ani „Szykowanie Kałachów”

  Konspirację czas zacząć. Tworzyć państwo podziemne tak jak za Niemca – nie ujawniać sie
  Państwo Polskie jest pod okupacją. Przyjdzie moment

  Tu chyba pomoże tylko GROM Z JASNEGO NIEBA albo Armia Czerwona i ponowne zdobycie Berlina.

  Kiedy gen. Żukow pacyfikował żydowski aparat opresji NKWD Berii na Łubiankach – po śmierci Stalina – wydał rozkaz żołnierzom – strzelać do wszystkich i zabijać – TU NIE MA ROSJAN.

  Żydowski system przemocy i niewolnictwa można zlikwidować tylko przez SIŁĘ i nie dotyczy to tylko Polski – wszystkie narody są podporządkowane przez System Bankowy – syjonizmowi i żydowi. Kto nie wierzy niech przeczyta „Protokoły mędrców Syjonu”

  Cały wiek XIX I XX zajął żydom, żeby podporządkować świat – wszystkie wojny w XIX w. Ameryce były po to, aby wprowadzić System Bankowy, i wszystkie wojny w Europie w XX w.

  Mateusz Piskorski zostaje w areszcie na kolejne 6 miesięcy

  Mateusz Piskorski oskarża

  ABW to gorsze niż SB i Gestapo. Wypełnia polecenia SBU – Służby Bezpieki Ukrainy i CIA
  Ja takie dowody mam i ujawnię – teraz nie mogę. W Polsce nie ma polskich Służb Specjalnych
  ( a ja dodam – nie ma polskich sądów i Służb Sądowych – ani polskich banków, ani polskich posłów, ani Polskiego Wojska – MP)

  .https://www.youtube.com/watch?v=zGGkuTevezs

  Polubienie

  • kempes

   w pełni popieram. co pani pisze. petycja do złodzieja i mordercy. itd..nikt lepiej nie ujał i prosciej. tej istoty sprawy niz pani. ale jedna rzecz jest tutaj rewolucyjna -która pani napisała. i swietnie pani zdaje sobie widze z tego sprawe. tego ze istotnie. TEN SYSTEM TRZEBA ZLIKWIDOWAC -SIŁA!!! tu nie maja sensu układy. bo z szubrawcami -szkoda sie układac. a ekonomicznie?? przeciez to wszak to.. głowna specjalnosc wroga. zatem . siła!!!

   Polubienie

 2. MatkaPolka

  O czym świadczy aresztowanie Mateusza Piskorskiego

  Program Partii Zmiana jest Pro-Polski, Pro-Narodowy, Pro-Społeczny – jest populistyczny na służyć przeciętnemu człowiekowi

  Program partii Zmiana Jest kompletnym ZAPRZECZENIEM tego co robi PiS , PO

  Anty-Polski, Anty -Narodowy, Anty –Społeczny

  O czym to świadczy ?

  Władza w Polsce, Yelita (raz PO, raz PiS) w Polsce to zagraniczna agentura
  to zagraniczni nadzorcy Polski

  Funkcja czy to Kaczyńskiego , czy Tuska, czy to Komorowskiego czy Dudy
  to Funkcja Hansa Franka – Gubernatora Generalnej Guberni
  Oni mają do dyspozycji ABW – Dzisiejszą ABWehre, i Służby Sądowe – SS (tu nic nie trzeba zmieniać)

  Mateusz Piskorski, polski politolog, dziennikarz, publicysta, polityk, poseł na Sejm RP
  18 maja 2016 – aresztowany i przetrzymywany w areszcie już przez rok bez przedstawienia zarzutów i dowodów Pierwszy więzień Polityczny reżymu w Polsce

  urodziny MATEUSZA PISKORSKIEGO

  Polubienie

 3. Edward.


  Parszywa zdrada „prezydenta” Dudy.

  Polubienie

  • Jak możesz to nie promuj tego cyrkowca w przebraniu 🙂

   Polubienie

   • Alann

    Każdy ma prawo mieć swoich bohaterów i ludzi którym wierzy . Jeżeli o mnie chodzi filmików z Potockim nie oglądam bo nie muszę . Na dzień dzisiejszy uważam Zmianę za jedyną alternatywę bardziej nawet w przyszłości dlatego niebawem będę zamieszczał tu filmiki o Zmianie .

    Polubienie

 4. Zemsta zdrajców i syjonistów na Piskorskim jest okrutna. Patrzcie Polacy jakie kanalie nami rządzą. Rządzą, bo wybieracie do władz najgorszych szubrawców jakich kiedykolwiek nosiła Polska Ziemia.

  Polubienie

 5. julius

  Europejski Sąd arbitrażowy w Ciechanowie zdaje się nie ma mocy sprawczej na cały świat i każdy jego wyrok może być wzięty z kosmosu.

  Polubienie

 6. grzanek

  Na szerokie wody „niezależnych mediów prawicowych” wypłynęła nowa gwiazda. Liberaści podhodowali sobie nowy miot propagandowych szczekaczek. Ten tutaj nawet nazywa się odpowiednio 😀 Niejaki Wojciech Siurek (?) – Michałkiewicz widocznie zadowolony.

  Polubienie

  • grzanek

   Jednak trochę krzywo usłyszałem

   Polubienie

  • Machalek

   Rebe na zdjęciu czerwony jak burak .Żeby znowu nie trafił do szpitala z nadciśnienia i nadmiaru wrażeń .Widać chłopina w szpitalu schudł – bandzioch już mu ze spodni nie wyłazi .Także będzie OK .Rebe może dalej pieprzyć .

   Polubienie

   • grzanek

    Bo to było jeszcze przed wizytą w szpitalu 🙂 Teraz faktycznie wygląda jak cień samego siebie. Już nie taki pucołowaty.

    Polubienie

   • Machalek

    Musiał odstawić BICMAKA , frytki i colę .Teraz jest na kaszy mannej dlatego wygląda jak z niemieckiego obozu .Ciekawe ile rebe wytrzyma na takim żarciu .Podobno żona mu dziś kupiła kapustę bez GMO i kilo schabu także nasmaży mu schabowym i zrobi bigosu w sobotę i rebe tak czy owak do wagi powróci .

    Polubienie

 7. pytuś

  W ,,słodziutkim” PRL-u, stworzonym przez światowych parchów (Jałta), już wtedy koszerna władza była szczera, aż do bólu! W marcu 1968 r., Semici zorganizowali fikcyjny ,,pogrom” Syjonistów i wszystkie głupie goje dały się na to nabrać!

  TE SZCZERE WYPOWIEDZI, SĄ AKTUALNE PO DZIŚ DZIEŃ!

  Władzy raz zdobytej nigdy nie oddamy!

  Józef Cyrankiewicz Poznański C cut

  Polubienie

  • Machalek

   Faktycznie łysa koszer morda że aż miło . Jak nie Cyrankiewicz to Minc jak nie Minc to Michnik jak nie Michnik to Urbach i cała ta swołocz . Pączkują jak liście na wiosnę .

   Polubienie

   • machalek

    Swoją drogą te parchatki mają kompletnego już zajoba w kwestii władzy i jej nie oddawania .
    Dziadziusie i ojcowie dzisiejszych parchatków krzyczeli tak :
    „Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji”
    Minęło troszkę lat i mamy taki kwiatuszek ogólnie dobrze znany .
    Podobieństwo widoczne .Aż za bardzo.

    Pytuś lepszy PRL niż kulka w łeb od Adolfa .

    Polubienie

 8. Alann

  Wolę PRL rządzony przez żydów do 56 roku gdzie była jakaś szansa przeżycia niż III Rzeszę .Moja prababcia miała mniej szczęścia . Podszedł tzw z trupią główką jak ich nazywano strzał w głowę z bliskiej odległości i koniec .

  Polubienie

 9. Alann

  A Hitler czy Schicklgruber jakie to miało znaczenie dla mojej prababci . Każdy wie o co chodzi w tym temacie .

  Polubienie

 10. pytuś

  ,,A Hitler czy Schicklgruber jakie to miało znaczenie dla mojej prababci.”

  Szanowny Alannie, a próbowałeś dociekać prawdy historycznej o śmierci Twojej śp. Prababci? Oni nie zabijali ludzi bez przyczyny. Nie bawili się też w aspekty prawne i stosowali barbarzyńskie prawo tzw. odpowiedzialności zbiorowej – jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

  Co do trupiej główki i piszczeli, to chyba ten ,,ludzki” pan był prekursorem noszenia na czapce, tego symbolu siejącego grozę.

  WILHELM II HOHENZOLLERN

  Czemu Wiluś II w 1918 r. opuścił niemiecki tron i zostawił swoich poddanych na łaskę i niełaskę wrzeszczącego wąsika? Uciekł do Holandii jak pies z podkulonym ogonem i na ,,wygnaniu” żył do 1941 r. Czemu jego potomkowie nie objęli tronu cesarskich Niemiec?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_II_Hohenzollern

  A ten, ,,ludzki” pan, czemu dopuścił, że na jego terytorium zaczął ujadać pejsaty kundel w randze kaprala, a zarazem niedouczonego malarza? Zmarł w 1921 r. i nikt z jego 11. żyjących w tym samym czasie potomków nie mógł objąć królewskiej schedy? Czy ,,wściekły” kundel był uwiązany do królewskiej smyczy i wykonywał ich polecenia?

  LUDWIK III WITTELSBACH

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludwik_III_(kr%C3%B3l_Bawarii)

  Dlaczego oni nie rządzą, tylko się wysługują koszernymi? Czy to jest jakiś starodawny deal, o którym my nie mamy zielonego pojęcia?

  ,,Król (łac. rex) – tytuł osoby sprawującej najwyższą władzę w państwie o ustroju monarchicznym.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%B3l

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s