Jeżeli dwie Rosjanki prawie zachwiały naszym krajem…

Czujemy się bezpieczniejsi! Naprawdę to „wspaniała wiadomość”, otóż służby specjalne naszego kraju, odniosły ważny “sukces” w wojnie hybrydowej z Rosją. To wielkie, ważne i naprawdę istotne wydarzenie. Nie ma to bowiem jak wygrywać w wojnie z takim przeciwnikiem! Pokonaliśmy zdaje się dwie czy cztery Kobiety! To zawsze jakiś sukces! Od czegoś się zaczyna! Zatrzymać Kobietę mającą rodzinę nie jest łatwo, ale się udało. Naprawdę czujemy się “bezpieczniejsi”!

Okazało się, że nasze dzielne specsłużby zatrzymały “groźne” obywatelki Rosji, które prowadziły w Polsce wojnę hybrydową! Wspierały rosyjską propagandę, fałszowały historię, utrudniały prowadzenie polityki historycznej przez Polskę, zakłócały relację Polski z Ukrainą, próbowały konsolidować środowiska prorosyjskie w Polsce!

To przerażające, żeby dwie Kobiety potrafiły utrudniać prowadzenie polityki historycznej przez Rzeczpospolitą! Fałszować historię! Konsolidować środowiska i zakłócać relacje z sąsiednim krajem. Dwie Kobiety zrobiły to wszystko? Wyobrażacie sobie to Państwo? Coś niesamowitego, dwie drobne Kobiety i proszę bardzo leży nasza polityka historyczna, stosunki z Ukrainą skopane, a “Zielone Ludziki” lęgną się po lasach jak grzyby po deszczu? Może je rodziły? Naprawdę nie ma żartów, Kobiety są niebezpieczne mają fantastyczną zdolność do rozmnażania się i przekazywania poglądów dzieciom. Dobrze, że je już teraz wydalili, bo strach pomyśleć co by było, jakby im pozwolić się dalej mnożyć. Strach się bać tych setek ludzików po lasach! Nie ważne, że będą dorastać 18 lat! Małe „zielone ludziki”, też są niebezpieczne – mogą sterować czołgami, które zapewne w okresie wojny zakopali w naszych lasach ich agenturalni poprzednicy! No a najniebezpieczniejsze są koty, które aresztowane Rosjanki w Polsce pozostawiły! Bezpański kot może się zacząć rzucać na polskie myszy! Oj nie będziemy tego tolerować, żeby ruski kot lub co gorsze, kot – Polak, wysługujący się Rosjanom pożerał nasze polskie, narodowe i zapewne niezłomne myszy! O nie ma na to zgody i zgody być nie może! Czy już wypowiedzieć wojnę Rosji?

Proszę się nie śmiać. zarzuty są poważne, to się dzieje na serio. Dotyczy tragedii ludzi, w tym dzieci. Z tego co publicznie przekazał pan rzecznik Koordynatora Służb Specjalnych jedna z Kobiet – obywatelka Cypru, kwestionowała i podważała polską politykę historyczną i zastępowała ją narracją rosyjską. Co więcej inspirowała prorosyjskie środowiska do określonych zachowań, w interesie Rosji oraz przekazywała im do realizacji dyrektywy rosyjskich instytucji ściśle związanych z władzami tego kraju. To ostanie jest szczególnie ciekawe. Jeżeli są na to dowody, to rzeczywiście może być uznane za działania przeciwko Polsce. Obywatel Polski prowadzący taką działalność może być uznany za zdrajcę, obywatel innego kraju po prostu działa w jego interesie, a nasze władze mają prawo go usunąć z terytorium. Jedynie dyplomaci są chronieni, chociaż też mogą być wydalani.

Chodzi o zarzut działań na zlecenie czynników rządowych Federacji Rosyjskiej, w tym kuluarowe działania, zmierzające do konsolidacji środowisk prorosyjskich w Polsce w zakresie kwestionowania i podważania polskiej polityki historycznej i zastępowania jej narracją rosyjską. Tylko, że nie ma na to paragrafu. Kuluarowe działania? Znaczy się szeptali po kiblach po rosyjsku? Zdaje się, że te panie, a przynajmniej jedna z nich działały zupełnie jawnie. Poza tym w jaki sposób można to robić? Przecież każda wypowiedź o odmiennej narracji od tej, którą promują oficjalne polskie czynniki może być uznana za sprzeczną z polską narodową racją stanu i szkodliwą dla Narodu i Suwerena i pana prezesa. 

Interesujące są również zarzuty o podsycaniu animozji polsko-ukraińskich w sferze społecznej i politycznej. W sferze społecznej to już chyba nie ma czego podsycać, ponieważ Ukraińcy w Polsce zabierają Polakom pracę. Powoduje to wzrost różnego rodzaju animozji, które podsycają się same i nie trzeba tutaj nic robić. Wystarczy zła polityka imigracyjna władz Polski, to ona jest winna tej sytuacji. 

Jeżeli chodzi zaś o sferę polityczną, to jest po prostu super ciekawe. O ile prawo w Polsce nie zmieniło się ostatniej nocy, to każdy ma prawo do działalności politycznej w Polsce, także obcokrajowcy. W tym także stowarzyszenia ukraińskie, promujące ukraińską lub zbieżną z ukraińską propagandę państwową, także historyczną. Więcej bez komentarza, żeby nie być posądzonym o podsycanie animozji, bo o to dzisiaj nie trudno a jak wiadomo władza ma zawsze rację. Tylko, co z tymi obywatelami Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, a sami przeciwstawiają się ukraińskiej propagandzie nacjonalistyczno-banderowskiej? Czy oni mówiąc prawdę o Wołyniu lub o tym jak na Ukrainie wyglądają rządy oligarchów, czy tamtejsza polityka historyczna – również przyczyniają się do podsycania animozji? Co z tymi, którzy prezentują banderowski punkt widzenia?

Dodatkowo z komunikatu pana rzecznika dowiedzieliśmy się, że Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego realizuje równoległe działania wobec obywateli Polski, współpracujących z zatrzymanymi i wydalonymi cudzoziemcami w rosyjskiej wojnie informacyjnej przeciwko Polsce. W stosunku do niektórych z nich, działania realizowane są wspólnie z prokuraturą, pod kątem postawienia zarzutów. Samo stwierdzenie – o ile jest prawdziwe – z kręgów polskich służb specjalnych, że Rosja prowadzi wojnę informacyjną (hybrydową) przeciwko Polsce jest tak szokujące, że pytania mają tak wielkie pytajniki, że boimy się nawet ich cieni… Proszę to przeczytać jeszcze raz, mówimy o stwierdzeniu – wojny – z termonuklearnym supermocarstwem. Pytanie za 1000 pkt., dlaczego media pokazywały ślub pary książęcej z Anglii, a nie mówią nam o tym, że mamy wojnę z Rosją? Ludzie obudźmy się jeżeli mamy wojnę z tym krajem, to… No właśnie… Proszę sobie dopowiedzieć…

Nie ma żartów, oczywiście słuszną linię ma nasza władza i czujemy się “bezpieczniejsi”. Pozbycie się tych “zagrażających” naszemu państwu Kobiet to duże uczucie ulgi. Jeżeli jedna z tych Rosjanek ma dziecko w Polsce, to można je przykładowo więzić, przydzielić rodzinie zastępczej. Niech cierpi matka i córka, ojciec niech dostanie wylewu. Dziecku poda się silne leki, udowodni się molestowanie przez ojca. Potem odpowiednio potraktuje się je w szpitalu zgodnie z procedurami, matka z żalu wykończy się bez kontaktu z dzieckiem. Ciekawe, czy pozwolą przyjechać na ewentualny pogrzeb? To nie są żarty, to możliwy scenariusz, oczywiście przypadków.  Właśnie w ten sposób można niszczyć ludzi. Ponownie podkreślamy, że to nie są żarty, ten scenariusz może być realizowany. W naszym kraju można zgnoić każdego, zupełnie zgodnie z prawem i zupełnie zgodnie z procedurami – oczywiście dla jego dobra. 

Do tego nagonka medialna, oto wojna hybrydowa przeciwko Polsce, wielkie działania sterowane oczywiście prosto z Kremla, a pomocną dłoń w dostarczaniu informacji podsuwają oczywiście „przyjaźni” banderowscy towarzysze w kłamstwie. Wydobyto emaile rzekomo kompromitujące jedną z Kobiet, ale to nie problem, jak wiadomo komputer wszystko przyjmie. Naprawdę to szokujące, jeżeli rosyjskie służby specjalne działają w taki sposób, że korespondencję emailową ich domniemanych agentów czytają w Kijowie, to nie ma co się dziwić panu Piskorskiemu, że „stawiał” na Chiny. Ciekawy zbieg okoliczności prawda? Ludzie mózg staje. Każdy, kto ma chociaż minimum pojęcia o logice działania jakichkolwiek służb specjalnych, chociażby na podstawie literatury z okresu II Wojny Światowej i Zimnej Wojny, wie że są takie metody kontaktu, żeby rzeczywiste Pozycje Osobowe chronić przed jakimikolwiek podejrzeniami o cokolwiek. Komunikowanie się nawet z władzami Rosji, póki co nie jest w Polsce zakazane i objęte paragrafami!

Sytuacja niestety nie jest komiczna, chociaż wygląda kosmologicznie. Oto władza walczy z realnym zagrożeniem, ale metodami, które można porównać do rozrzucania gnoju na posadzce sali operacyjnej na ostrym dyżurze. Jeżeli prawdą jest to, że te Kobiety działały z polecenia władz Federacji Rosyjskiej i prowadziły działania wrogie Polsce, to bezwzględnie należało działać. Tylko ostatnią rzeczą jaka była tu potrzebna, była ofensywa medialna. Ponieważ takie sprawy załatwia się poza mediami, one nie są tu potrzebne. Ponieważ to jest gra na najcieńszych strunach jakie są. Gdyż o wiele lepiej, niż spalić takich ludzi, jest ich wykorzystywać do własnych celów. O to nie problem, zwłaszcza jak ma się chociaż minimalne pojęcie o tym, jak to robić. Być może więc oskarżono osoby niewinne, którym po prostu dorobiono gębę, albo rzeczywiście sprawczynie, tylko będące płotkami, z których można było zrobić tylko medialną wydmuszkę na jeden dzień. Co ciekawe podchwyciły to zachodnie media. Wedle tego, co pokazywały zbliżone do naszego rządu thin-tanki propagandowe w swoich mediach społecznościowych, miało to być miarą sukcesu tej „operacji”. 

Oczywiście jak zwykle nie ma dowodów. Wcześniej wyrzucono z Polski rosyjskiego dziennikarza, wybitnego felietonistę, wielkiego miłośnika Polski. Miał niestety ten zły zwyczaj, że pisał prawdę. Musiał wjechać. Pan Piskorski oskarżony niedawno, siedzi już na tyle długo, że na pewno mu to wryło się w psychikę. W tej chwili wzięto się za Rosjanki żyjące w Polsce. Rodziny, dzieci, mężowie – oni się nie liczą, liczą się natomiast fakty, a te są słabe. Warto byłoby je poznać, zanim władza weźmie się za Polaków, którzy nie są po prostu godni bycia Polakami bo nie są rusofobami i nie nienawidzą Rosji i Rosjan. 

Realia są takie, że jeżeli dwie Rosjanki prawie zachwiały naszym krajem… to naprawdę strach się bać! Proszę sobie wyobrazić, co by było, jakby był ich cały autokar? Zdradzimy Państwu, że wiadomo nam o jednej z tych osób, że miała kota! Kot jak wiadomo to groźne zwierze – drapieżnik! Wiecie Państwo co może nam zrobić taki kot? Jak może być szkodliwy dla naszego państwa! Chyba nie ma niczego groźniejszego, niż Rosjanka z kotem! Czekajmy na pokazanie dowodów działalności agenturalnej, na pewno będą bardzo ciekawe i posłużą jako przykład demaskujący „długie macki” czy raczej “szpony” Kremla!

Uwaga szanujemy wszelkie działania władz Polski mające na celu zapewnienie nam bezpieczeństwa. Bezwzględnie należy je popierać, ale to nie może być tak, że prezentowana jest tylko relacja jednej ze stron, a władza robi co chce – nazywając kogoś szpiegiem, czy jak tam by nazywać nie chciała. Wiadomo, że tego typu operacje są tajne, bo muszą takimi być z samej istoty swojej natury. Jednakże żeby być wiarygodnymi powinny być udowadniane. Inaczej, to akcje wydmuszki. Chociaż lepiej być ofiarą akcji wydmuszki, niż np. spotkania z tramwajem lub spontanicznie popełnić samobójstwo o poranku we własnej łazience…

W tej chwili czekamy, aż polskie władze wezmą się za ukraińskie stowarzyszenia i ukraińskich obywateli, propagujących w Polsce banderowską wersję historii, zupełnie sprzeczną z polską polityką historyczną. proszę sprawdzić media i portale społecznościowe tych ludzi, zwłaszcza z okazji historycznych rocznic. Uwaga nie mówimy o przedstawicielach autochtonicznej ukraińskiej mniejszości narodowej w Polsce, te osoby mają swoje stowarzyszenia i nawet reprezentantów politycznych – przeważnie są świadomymi naszej trudnej historii członkami naszego społeczeństwa. Mówimy o tych, co chadzają z pochodniami jeszcze po polskim bruku we Lwowie, a potem przyjeżdżają do Polski po chleb… Nie skończy się na deportacji dwóch Kobiet…

Proszę się mieć na baczności, reżim pokazuje swoje oblicze, ponieważ sypie mu się propaganda szuka tematów zastępczych, a to oznacza że wszystko jest możliwe.

***

Uwaga komunikat redakcji:

Proszę pamiętać, że portal działa jedynie w celu publicystycznym. Nie prowadzimy żadnej innej działalności publicznej poza prawem do wolnej wypowiedzi za pomocą słowa pisanego. jedyną formą wsparcia dla działalności portalu jest wpłata na konto Fundacji będącej wydawcą portalu. Nie prowadzimy żadnych zbiórek publicznych, żadnych akcji, czy też jakichkolwiek form akwizycji i aktywności publicznej. Proszę pamiętać, że jedynym adresem do kontaktu z redakcją portalu jest ten podany w zakładce Kontakt.  Prosimy o szczególną ostrożność w komentarzach, pan Webmaster został pouczony o szczególnie ostrym moderowaniu komentarzy. Nie będzie korygował, bo nie ma na to czasu, tylko kasował. Prosimy o przestrzeganie regulaminu i o wszelkie wsparcie.

 

autor: Krakauer

za: https://obserwa6torpolityczny.pl/?p=53716

 

 

 

15 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

15 responses to “Jeżeli dwie Rosjanki prawie zachwiały naszym krajem…

 1. Cóż, syjonistyczne kundle z IIIŻydo-RP, wykonując polecenia swoich koszernych panów z USA, za wszelką cenę próbują obsikać nogawki Rosjanom, a szczególnie W.Putinowi.
  Wychodzi kundlom jak wychodzi – kupa śmiechu z tego jest i nic więcej.
  Tylko w debilnych syjonistycznych łbach może powstać nadzieja, że kundle z IIIŻydo-RP/Polin sprowokują w ten sposób Rosjan do poważnej reakcji. Obawiam się, że Rosja tego nie zauważa.
  A poważnie, jeśli Rosja zauważa praktyki stosowane przez żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin wobec rosyjskich obywateli, może zastosować działania dokładnie symetryczne.
  Wniosek z tego płynie taki, że działania żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin są w rzeczywistości wymierzone w nas, w Polaków.
  Jest to kolejny przyczynek do podjęcia wspólnego wysiłku organizacyjnego celem likwidacji żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Alann

  W dodatku jakby było 10 Rosjanek które zaciążyły z wielkimi brzuchami to III żydoRP by upadła jak nic .Szlag by trafił ABW , CBA i armię gdzie nie tak dawno wiceministrem był facet który jada ciepłe lody i milke i całą Judeopolonię ale chwalmy pana bo było tylko dwie nie zapłodnione Rosjanki to żydoRP się uratowała i wyszła bez szwanku .
  Będziemy zamawiać mszę za uratowanie Ojczyzny no i katabas zarobi ze dwie stówki .
  Szkoda że Benny Hill nie żyje bo byłaby ostra konkurencja między nim a Judeopolonią .

  Polubienie

 3. Nie wiem jak inni, ale mogę już chyba spać spokojnie. $ Rosjanki wypędzili, a miliony żydów i rezunów niosą nam pokój i nadzieję na lepszą przyszłość.

  Polubienie

 4. KOJAK

  NIESLYCHANIE ZENUJACY I PROSTACKI WYBRYK BANDYTOW I CHAMOW SYJONISTYCZNYCH Z PYYYSS ! TE BYDLAKI SA ZDOLNE DO KAZDEGO KRYMINLNEGO WYBRYKU WOBEC ROSJi ! TE POLGLOWKI SA WYLACZNIE NA POSLUGACH USRAELA !

  Polubienie

 5. Alann

  Chciałbym tu przedstawić fajny schemat działania a zarazem pomysłowy aż do bólu .
  Uczestniczyłem w kilku webinarach na temat biznesu , finansów , giełdy itp .
  Taki webinar trwa jak wiadomo godzinkę , półtorej .
  Oczywiście nie jest pozbawiony pierwiastków religijnych .Co ma giełda i inwestycje na giełdzie do Joszue to nie wiem bo zazwyczaj prowadzący taki webinar strzela cytatami z Jezusa czy namawia do czytania Biblii i tym podobne .
  Na ostatnim takim webinarze zadaję pytanie mocno niewygodne .Dosłownie po paru sekundach ukazują się dwa wpisy które ostro po mnie jadą a prowadzący oczywiście delikatnie i z wielką bożą miłością popiera te wpisy jednocześnie mnie uświadamiając że nie mam racji .
  Gęba prowadzącego tak koszerna że nie muszę robić badania DNA .
  Oczywiście na takim webinarze 20% czasu to opluwanie PRL że był tylko ocet i że nie można było rozwinąć skrzydeł bo nie było gospodarki wolnorynkowej .
  Więcej już nie będę pisał .Wiadomo o co chodzi .
  To są cwaniaki pierwszej wody i cholernie pomysłowi .

  Polubione przez 1 osoba

  • Alann

   Byłbym zapomniał dopisać .Wszyscy ci prowadzący mówią że w młodości byli dziadami bez grosza ale potem dostali takiego powera po przeczytaniu książek z rozwoju osobistego ( tutaj zazwyczaj pada nazwisko autora Bryan Tracy ) że od razu stali się milionerami .
   W tych książkach też głównie za przykład stawia się Joszue gdacze się jego cytaty itp .

   Polubienie

   • Alann

    Ten cały Bryan Tracy .Guru od rozwoju osobistego .Był niedawno w Polin bodajże promocja książki jest bardzo wierzącym człowiekiem .
    To jest niewiarygodne jak można zbudować skuteczną potężną infrastrukturę do ogłupiania .

    Polubione przez 1 osoba

   • kempes

    ha ha ha ha ha. przy pomocy takich ksiazek jak tego tracy – ogłupiano -polaków. rozwój osobisty i przyjazny kapitalizm. to ja bym tym z usa rzadzacym -zadał pytanie. to dlaczego wasz kraj ma tyle długu? i.. czy chce sie wam tam tyle siedziec po nocach .??!! i myslec. dajcie ludziom ksiazki tego tracy i jemu podobnych. i bedzie raj. ha ha ha ha ha ha ha.

    Polubienie

 6. Alann

  Kempes zadałem sobie ten trud i przeczytałem 20 książek hameryckich autorów w kwestii rozwoju osobistego i powiem ci tak .
  Jeżeli oni piszą w tych książkach że dla nich Bolek to bohater świata XX wieku plus pierd… o innych sprawach typu zła komuna i dobry kapitalizm to więcej pytań nie mam .
  Spierdalać z tym gównem do USA a takie pierdo… wara od Polski .

  Polubienie

 7. Niestety, cała prawda o polskich służbach…

  Polubienie

 8. aby dokladnie i prawdziwie! zrozumiec obecny mord dokonywany na bialej Europejskiej rasie ! to …koniecznie musisz posluchac na youtube Grzegorza Skwarka i Artura Lalaka wraz z Eddie Slowianinem .Tam drobiazgowo wyluszczaja ze plan wymordowania potomkow Ariow (obecni Slowianie o haplogrupie R1A ) ciagnie sie od 966 roku .Tyle ze obecnie przystapiono juz do finalnej fazy biologicznego wymordowania potomkow Ariow!!!!!!Jest wprawdzie nadzieja plynaca od Rosji ! ale …tylko od NARODU ROSYJSKIEGO!!! ANIE OD PUTINA ktory reprezentuje Oligarchow majacy miljardy $ w „u zachodnich braci”:)

  Polubienie

 9. Ciężko jest nad tym wszystkim zapanować…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.