Żydowska nienawiść, agresja, bandytyzm, prawomocne

  

Szczególnie dzisiaj, w IIIŻydo-RP/Polin, gdy żydowska narracja historii, a więc przemilczanie żydowskich zbrodni na Polakach, żydowskiego bandytyzmu i nienawiści wobec Polski i Polaków, staje się powszechna za sprawą opanowanych przez żydowską V kolumnę mediów, oświaty, a faktycznie całej władzy w państwie, musimy jak najczęściej przypominać polskiemu społeczeństwu, a wielu Polakom prezentować – niestety – po raz pierwszy, prawdziwą historię Polski.

Żydowski reżim od pierwszego dnia powstania państwowego tworu IIIŻydo-RP/Polin w 1989r. z ogromną determinacją i na wszystkich płaszczyznach społecznej komunikacji, dąży do zniszczenia świadomości historycznej, politycznej i narodowej Polaków. Mało kto wie, a jeszcze mniej rozumie, że żydowska walka z Polską i Polakami ma znacznie dłuższą historię niż ostatnie trzydzieści lat. Jest niemal tak długa, jak długo Żydzi goszczą na naszej ziemi. Żydowski reżim nie tylko likwiduje polską świadomość narodową, ale jednocześnie poprzez pauperyzację społeczeństwa, poprzez opanowanie systemu prawa w państwie – prawa już zdecydowanie antypolskiego, antynarodowego -, niszczy mechanizmy obronne polskiego społeczeństwa. To jest strategia walki z Polakami, walki, którą przegrywamy, czego ogromna większość z nas i nie dostrzega i niestety nie rozumie – i to niezależnie od poziomu wykształcenia. Wielu ulegając tej żydowskiej strategii staje po stronie naszych wrogów i tym samym staje się nieświadomymi wrogami Polski i także wrogami samych siebie. 

Polska narodowa świadomość nie znajduje duchowego wsparcia w sferze religijnej, a wręcz przeciwnie jest osłabiana na rzecz naszego wroga. Dla świadomych historycznie Polaków nie stanowi to zaskoczenia – przecież panująca powszechnie w Polsce religia ma korzenie żydowskie. Żydo-katolicki Kościół – główna instytucja religijna w Polsce – opierając się na filozofii personalizmu realizuje swoją misję ponadnarodową. Zatem, jeśli nawet żydo-katolicki Kościół nie jest naszym wrogiem, to z całą pewnością nie jest naszym sojusznikiem w walce z wrogiem, z żydowską V kolumną, z żydowskim reżimem IIIŻydo-RP/Polin, który krok po kroku zmierza do likwidacji naszego narodu i państwa.

Dariusz Kosiur

________________________

Żydowska nienawiść, agresja, bandytyzm, prawomocne

tekst z grudnia 2012r.

Współczesna żydo-demokracja

Wielu Polaków w kraju i za garanicą widziało w publicznej tv oraz w satelitarnej tv Polonia program pn. “Tomasz Lis na żywo”, w którym syjonistyczna, lewacka szumowina, K.Szczuka (pracuje w Instytucie Bań Literackich PAN – !!! – my, Polacy, utrzymujemy tego pasożyta z naszych podatków ! – D.Kosiur), zwróciła się do byłego posła RP, A.Zawiszy, żeby “nie wycierał swojej faszystowskiej mordy o dobre imię jej ojca” (od 1956r. przeciwnika polskich władz PRL, obrońcy antypolskich Żydów z KOR-u, którzy realizowali syjonistyczny plan obalenia polskich władz PRL).  (Nie ma większego znaczenia, że była to kłótnia w rodzinie. A.Zawisza reprezentował Marsz Niepodległości, z którym identyfikuje się wielu Polaków, zatem obelgi Żydówki były przeznaczone dla Polaków. – D.Kosiur)

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eXzabAPGMGI
http://<a href=”www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eXzabAPGMGI[/video]” target=”_blank” rel=”nofollow”>www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eXzabAPGMGI

(Tych filmów już nie znajdziemy na YT)

K.Szczuka razem z żydowską “Krytką Polityczną” byli inicjatorami blokowania “Marszu Niepodległości 2011″. W tym celu zaprosili do Polski lewackich zbirów z RFN, których zadaniem było bicie Polaków, uczestników Marszu. W lokalu “Krytyki politycznej” żydowscy bojówkarze zgromadzili kije bejzbolowe i inne przedmioty służące ulicznym walkom. W czynnej napaści na Polaków lewackich zbirów wspomagały oddziały policji.

Kto postawi syjonistycznym zbirom zarzut nienawiści i uprawiania w Polsce terroryzmu – nienawiści i terroryzmu wobec Polaków?

Może reżyser W.Pasikowski od “Pokłosia”?

Okres żydo-bolszewi – 1944 – 1956

Ze wspomnień płk. Bruno Marka Nadolczaka (pracownik polskiego wywiadu w III Rzeszy, jeden z czterech adiutantów gen. W.Sikorskiego, cichociemny, wspólorganizator WIN-u, walczył z żydowskimi bandytami z UB).
Płk. B.M.Nadolczak aresztowany przez żydowski UB, więziony, katowany i przesłuchiwany w więzieniu UB, w podwarszawskim Miedzeszynie, musiał wysłuchiwać wynurzeń przesłuchujacego go żydowskiego zbrodniarza i sadysty, płk. UB Izaaka Fleischfarba vel Józefa Światło:

“ty polski faszyto, na tej ziemi, ja Żyd nareszcie rządzę (…) i gwarantuję ci, że żywy stąd nie wyjdziesz.”

Płk.Nadolczakowi udało się zbiedz z żydowskiej katowni.

Porównajmy wypowiedź wspólczesnej żydowskiej, lewackiej szumowiny z wypowiedzią z 1946/1947r. żydowskiego zwyrodnialca i sadysty – obydwie wypowiedzi adresowane były do Polaków.

Dla tych z Państwa, którzy nie widzą różnicy między żydo-bolszewizmem PRL w latach 1944-1956, a Polskim okresem PRL 1956-1980 i z ponownym okresem żydo-władzy w latach od 1980r. – do dzisiaj, przytoczę fragment rozmowy z 1947r. płk. B.M.Nadolczaka z W.Gomułką, wtedy komisarzem zasiedlenia Ziem Odzyskanych.
Płk.Nadolczak zwrócił się do W.Gomułki z listą nazwisk 600 Polaków walczących z żydo-bolszewią (aresztowanych, nieludzko katowanych, potem odbitych z rąk zbrodniarzy UB), żeby ten spowodował zniknięcie tych nazwisk z kartotek UB. Gomułka (według relacji płk.Nadolczaka) odpowiedział:
“Ja pana nie aresztuję. (…) ale zróbmy interes, że tak długo będziemy współpracować razem, aż wyciągniemy ten żydowski nóż wbity w tę ziemię.” – w naszą polską ziemię.

W.Gomułkę żydo-bloszewia aresztowała w 1951r. za tzw. “odchylenia prawicowo-nacjonalistyczne”. Zwolniony został w 1954r., ponieważ żydo-bolszewia zaczynała tracić władzę. Proces odsuwania żydowskich zbrodniarzy od władzy nastapił w ZSRR w 1953r. Zapoczatkował go w latach 1930. J.Stalin, a realizował stryjeczny brat prymasa S.Wyszyńskiego, prokurator gen. ZSRR, Andriej Wyszyński. Nigdy jednak, w żadnym państwie socjalistycznym, proces ten nie został doprowadzony do końca. Także w Polsce i nawet wtedy, gdy w 1968r. żydowskie elementy chciały obalić rządy W.Gomułki i ponownie objąć władzę. W wyniku stłumienia żydowskiej rewolty w Polsce, tzw. marca 1968 (w roku 1968 żydo-rewolta, jako towar eksportowy z JudeoUSA, objęła niemal całą Europę), pracę w MSW (następcy UB) stracili rodzice obecnej pierwszej damy RP i przeszli na dużo wcześniejsze i dobrze płatne emerytury. Tzw. czystki W.Gomułki lub usunięcie Żydów z PRL objęły zaledwie 12 tys. – 13 tys. najgorszego elementu żydowskiego, a odbyło to się według zasady: wy opuścicie Polskę, a my nie będziemy was ścigać za zbrodnie popełnione na Polakch.

Nie potrzeba wielkiej politycznej elokwencji, żeby domyślić się, jak przebiegały i kogo dotyczyły czystki w SB po 1989r. realizowane przez korowca A.Macierewicza i następnych polityków kolejnych żydo-rządów.

 

Dariusz Kosiur

Ciekawe, że powyższy tekst wyparował z wielu stron internetowych, natomiast nadal wisi na internetowej stronie żydowskiej gadzinówki: http://forum.gazeta.pl/forum/w,904,140851518,140851518,Zydowska_nienawisc_agresja_bandytyzm_prawomocne.html

66 Komentarzy

Filed under Polityka

66 responses to “Żydowska nienawiść, agresja, bandytyzm, prawomocne

 1. Śledzący historię bandy wybranej

  Troszkę o dzikusach chazarskich co wpisałem też w Gajówce:

  Przytoczę tutaj fragment z książki pt. CHAZAROWIE, Jarosława Dudka. Napisał to Ammianus Marcellinus około 330-390 r. pne., wykształcony Grek z Antiochii, oficer armii rzymskiej stykający się z koczowniczymi barbarzyńcami, którzy utworzyli później państwo/draństwo Chazarię i przeszli na judaizm ze względów politycznych.

  Oto co o nich napisał Marcellinus:

  „Żywią się korzonkami dziko rosnących roślin i na wpół surowym mięsem wszelkiego rodzaju zwierząt. Nigdy nie budują domów, lecz raczej unikają ich niczym grobów, zgoła im zresztą nieznanych z powszechnej praktyki. Nie można u nich znaleźć nawet chaty krytej dachem z trzciny, gdyż przemierzając bezładne góry i lasy, przywykli od wczesnego dzieciństwa znosić, głód i pragnienie.
  Nie mają bowiem stałych siedzib, lecz wałęsają się bez ognisk domowych, bez praw i bez stałego trybu życia. Są podobni do ludzi uciekających na swoich wozach, na których zresztą mieszkają. Tam ich żony tkają prymitywne szaty, tam współżyją z mężami, rodzą dzieci oraz wychowują je do dorosłego wieku. Nikt z nich nie może odpowiedzieć na pytanie, skąd pochodzi, ponieważ gdzie indziej się począł, w odległym od tego miejscu urodził, a jeszcze dalej wychował. W trakcie zawieszenia broni są wiarołomni i niestali. Przy najlżejszym tchnieniu występującej w nich na nowo nadziei bardzo się ożywiają i w pełni dają się ponieść nieokiełzanemu szaleństwu. Niczym bezrozumne zwierzęta nie wiedzą zgoła, co godziwe a co niegodziwe. Mówią zawile i niejasno, nie krępując się żadnymi względami wobec religii czy choćby przesądów. Pałają niesamowitą żądzą złota. Są zmienni i łatwo wpadają w gniew, tak iż niejednokrotnie jednego i tego samego dnia, beż żadnej przyczyny, zrywają przymierze i znowu je zawierają, mimo że nikt ich nie ułagodził.”

  To w tych dzikusach, co pisze Grek, jest genetycznie zakodowane do dziś – co widać.

  Polubione przez 1 osoba

  • KOJAK

   NIE REKLAMUJ TUTAJ PAN TEJ GAJOWKI ! PSEDOPATRIOTYCZNY PORTAL Z TEZA TZW GAJOWEGO ! SCISLA CENZURA I PLUGAWE USUWANIE KOMETARZY Z OBELZYWYMI Z KLOZETOWI OBELGAMI TYPU KURWA I INNYMI BANDYCKIMI PRZEKLENSTWAMI !

   Polubienie

   • Antychazar

    Pocałuj się Kojak z drugiej strony ust a darmo nabiał swój zobaczysz. No i naucz lepiej swoją babcię siusiu w butelkę robić. Pouczaj sam siebie owieczko,

    Polubione przez 1 osoba

   • KOJAK

    ANTYCHAZAR ! CO CHCIALE UDOWODNIC ?! ZE JESTES ZWYCZAJNA GNIDA I SMIECIEM LUDZKIM POZBAWIONYM ELEMENTARNEJ KULTURY?! GRATULACJE BO CI SIE TO UDALO ! TEN PORATAL JEST W TEJ CHWILI JEDYNYM W POLSCE PORTALEM GDZIE MOZNA PISAC BEZ CENZURY ! PRZEZ TAKICH BYDLAKOW JAK TY ,TO MOZE SIE DOSC SZYBKO SKONCZYC ! I TRUD PANA KOSIURA POJDZIE NA MARNE !

    Polubienie

   • Antychazar

    Sralom Kojaku
    Aj waj, jaki rejwach Kojak zrobiło. Jak prawdziwy żydek pokrzywdzony strasznie przez goja. Słowo mu pejsa urwało 🙂 Śmieszysz mnie kreaturo koszerna.

    Polubienie

   • Gajowy jest ignorantem a do tego psuje krew w żyłach osobnik onicku Boydar.

    Polubienie

   • KOJAK

    ANTYCHAZAR ! TE KLOZETOWY WYPOCINY KTORE SPLODZILES TYLKO POTWIERDZAJA TO ,ZE MOJE UWAGI BYLY ZASADNE ! Widac mozgownica za ciasna zeby splodzic sensowne zdanie ! Stac ja tylko na plugawe obelgi ! Zakuty tepy pajacu ! Tak jak ty postepuja wlasnie Zydzi ! Doucz sie ograniczony cepie ze to co piszesz to robia Zydzi ! Oni nie ustosunkowuja sie do argumentow tylko zohydzaja rozmowce i obieraja mu godnosc i czlowieczenstwo ! Belkoczesz tumanie nie majac zupelnie swiadmosci co robisz ! Sam petaku zachowujesz sie jak Zyd ! Nie bede wiecej juz ustosunkowywal sie do twoich wypocin !

    Polubienie

   • grzes

    Ten caly gajowy marucha to typ o nazwisku Wiechowski.Do konca niewiadomo czy to Polak czy udajacy Polaka zyd.Staly zachwalacz Rosji i Putina.Dziwnym trafem nie osiedlil sie w Rosji tylko w Szwecji.Typowy pieniacz i cham.Jesli brak mu argumentow poprostu wyzywa komentujacych i wyrzuca z dyskusji.

    Polubienie

  • AgnieszkaS

   @Śledzący historię bandy wybranej

   To jest opis prymitywnych barbarzyńców zwanych Hunami.

   „Oto plemię Hunów, słabo znane starożytnym źródłom, zamieszkiwało tereny po drugiej stronie Meotydy aż po Ocean Lodowaty, i wyróżniało się dzikością przekraczającą wszelką miarę. U nich nowo narodzonym dzieciom żłobi się nożem głębokie bruzdy w policzkach, aby pomarszczone blizny mogły spowolnić szybki porost włosów, pojawiających się w stosownym czasie. Toteż starzeją się oni bez brody i bez wdzięku, podobni do eunuchów. Wszyscy mają silne i masywne kończyny oraz tęgie karki. Są niesamowicie szpetni i tak pochyleni, iż można ich uważać za dwunożne zwierzęta lub jakieś kloce, które — z grubsza ociosane na kształt figur — umieszcza się na barierach mostów. Mając jednak ludzką, chociaż brzydką postać, w kwestii jedzenia są do tego stopnia prymitywni, że gdy przygotowują pokarm, nie korzystają ani z ognia, ani z przypraw. Żywią się korzonkami dziko rosnących roślin i na wpół surowym mięsem wszelkiego rodzaju zwierząt; jego kawałki umiesz­ czając między udami a grzbietem końskim i w takim cieple ogrzewają przez krótki czas(…) Przy najlżejszym tchnieniu wstępującej w nich na nowo nadziei bardzo się ożywiają i w pełni dają ponieść nieokiełznanemu szaleństwu. Niczym bezrozumne zwierzęta nie widzą zgoła, co godziwe, a co niegodziwe. Mówią zawile i niejasno, nie krępują się żadnymi względami wobec religii czy choćby przesądów. Pałają niesamowitą żądzą złota.

   (Historyczne Bitwy 156) Adrianopol-Rzeka Frigidus 378-394 – Wydawn. Bellona (2007)
   https://vdocuments.mx/documents/historyczne-bitwy-156-adrianopol-rzeka-frigidus-378-394-wydawn-bellona.html

   Polubienie

 2. osoba prywatna

  Oto zdjęcie z muzeum Holokaustu. Przedstawia dwie rozbawione kobiety: Polkę i Żydówkę. Trudno uwierzyć, jak zostało podpisane (foto)
  https://niezlomni.com/oto-zdjecie-z-muzeum-holokaustu-przedstawia-dwie-rozbawione-kobiety-polke-i-zydowke-trudno-uwierzyc-jak-zostalo-podpisane-foto/

  Polubione przez 1 osoba

 3. osoba prywatna

  A w parchatych sklepach taka oto reklama.

  Polubienie

 4. KOJAK

  NALEZY JESZCZE DODAC ZYDOWSKIE ZBRODNIE ! PADLO ICH OFIARA OGROMNA ILOSC LUDZI ! SYMBOLEM STAL SIE ZAMORDOWANY SP >ANDRZEJ LEPPER I GEN SLAWOMIR PETELICKI !! WSZYTKO NA TO WSKLAZUJE ZE MORDOW TYCH DOKONALNY ZOGANIZOWANE GRUPY ZBRODNIARZY Z TZW TAJNYCH SLUZB ! MORDY TE ZAWSZE BLYSKAWICZNIE BYLY UMARZNE PRZEZ LAJDAKOW Z TZW PROKURATUR ! JAKOBY TO BYLY RZEKOMO SAMOBOJSTWA ! SAMOBOJSTWA ! CI BYDLACY SA GORSI JAK KOMUNMA ! KOMUNA MORDOWALA PRZEZ NIEZNANYCJH SPRAWCOW ! TE ZDEGEROWANE ODRAZAJCE BYDLO MORDUJE LUDZI I TWIERDZI ZE POPENILI SAMOBOJSTWO !!! TE ZDEGNEROWANE BYDLO ODBIERA TYM SAMYM JESZCZE LUDZIOM GODNOSC ! NIE MA KRAJU W EUROPIE ZEBY TAK MASOWO MORDOWANO LUDZI NIEWYGODNYCH RZADZACYM BANDZIOROM !!!

  Polubienie

 5. osoba prywatna

  Polubione przez 1 osoba

 6. Petelicki to atlantysta i syjonista.

  Polubienie

 7. Chyba MaCein zdychacha bo wydaje wspomnienia i mówi o chorobie jakby żegnał ze światem.

  Polubienie

 8. Edward.


  Zydzi maja do oddania Polsce pieniadze!!!!!!!!!

  Polubienie

 9. pytuś

  Zydzi maja do oddania Polsce pieniadze!!!!!!!!!

  Polaczki mają do oddania ,,koszerne” zamki!!!!!!!!!!!!

  https://wzzw.wordpress.com/2014/01/21/zydzi-chca-zwrotu-zamku-na-wawelu-%E2%98%9A%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99/

  Czosnkowy bankster załatwi im to od ręki!

  Następny syjonistyczny kundel, uwiązany na parchatej smyczy!

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/04/glinski-zbuduje-dwa-zydowskie-muzea/

  Czy ,,rozsiany piasek” po świecie można policzyć? Chyba nie, ale można go wdeptać w glebę, gdzie jest jego odwieczne miejsce.

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/ilu-zydow-naprawde-mieszka-polsce-2017-03

  Polubienie

 10. pytuś

  A, ten lansowany hrabia samozwaniec nie jest przypadkiem pejsatym KONIEM TROJAŃSKIM?

  Na szyi ma piękny łańcuch! Czy łańcuch jest przymocowany do koszernej budy pod napięciem? A ta gwiazdka, wpięta po lewej stronie ,,kubraczka”, nie ,,mruga oczkiem” do pejsatej gwiazdki Dawidka?

  No, jak się ma takich ,,pięknych” antenatów, to wszystko jest możliwe.
  Abraham vel Potocki – hmm z czym to się może kojarzyć!?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Walentyn_Potocki

  Toć on jest nasz, 100% koszer!

  http://www.jhi.pl/psj/Potocki_Walenty(n).

  Czy INFAMIA jest dziedziczona tak jak majątek?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Infamia

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Szcz%C4%99sny_Potocki

  Polubienie

  • Alann

   Pytuś zgadzam się z tobą dla mnie ten Potocki to kupa gówna i tyle w tym temacie ale jeżeli ktoś chce widzieć w nim patriotę ma do tego prawo . Dla mnie Potocki to jest gówno i tyle .

   Polubienie

   • Alann

    Nie mam zwyczaju nikogo obrażać . Za użyte słowa przepraszam ale hrabia to nie moja bajka . Zero zaufania do niego i niebawem kto go popiera się o tym przekona .
    Jedyna alternatywa .
    Tylko Zmiana .

    Polubienie

   • Alann

    Człowiek który przyjmuje odznaczenia od katabasów w Kościele i mówi że zna wielu wspaniałych żydów bez podania przykładów zawężam to do polskiej polityki na zaufanie nie zasługuje . Tyle kończąc jego temat .

    Polubienie

 11. MatkaPolka

  Hrabia Potocki odwołuje się do marionetkowego Rządu Polski na Uchodźctwie – i walk frakcyjnych w tej groteskowej dworskiej kamaryli „Londyniszcza”. Powołuje się na Sanację i rządy Piłsudskiego.
  I w tym sensie Hr. Potocki jest groteskowy
  Jednak 95%, tak (dziewięćdziesiąt pięć procent) Polaków, łącznie z PiS-em uważa Piłsudskiego za BOHATERA narodowego i twórcę odrodzenia Polski

  Dla mnie to Piłsudski to agent Niemiecki, który sprzedał Polskę, a rząd Polski i dowództwo wojskowe na Uchodźctwie to zwykli dezerterzy, którzy oddali Polskę Hitlerowi, a sami uciekli. Cała ekipa sanacyjna to masoni, agenci Anglii i ZDRAJCY.

  Negowanie III RP czyli PRL- u, oraz twierdzenie, że Polska była pod okupacją Sowiecką – to interpretacja POPiS-u i obecnej „demokratycznej” agentury USA: tak samo hrabiego Potockiego.

  Rosja radziecka Polskę i wyzwoliła, Polaków uratowała od niechybnej zagłady (General Plan Ost) i poniosła główny ciężar w pokonaniu zbrodniczej, nazistowskiej III Rzeszy niemieckiej – Alianci wylądowali dopiero w czerwcu 1944, kiedy Niemcy byli już w pełnym odwrocie, a Polska za pół roku była praktycznie wyzwolona; ale alianci ogłosili się ZWYCIEZCAMI w tej wojnie.
  Hr. Potocki jest masonem – chrześcijański Zakon Rycerski Świątyni Jerozolimskiej tak jak cała ekipa Sanacyjna była masonami. Natomiast rządzący w Polsce są związani z zakonem B’nai B’rith

  Mamy więc walkę masonów chrześcijańskich z masonami żydowskimi.

  Jednak co przyciąga uwagę i to tematyka wystąpień Jana Zbigniewa hrabiego Potockiego – OTWARTA KRYTYKA I DEMASKOWANIE bandyckich rządów POPiS-u w Polsce/Polin

  Hr. Potocki kwestionuje ważność Konstytucji 1997 Kwaśniewskiego- Stolzmana twierdząc, że referendum było sfałszowane (frekwencja 46%) – i kwestionuje legalność obecnego UKŁADU władzy.
  (tak samo jak Referendum akcesyjne do UE)

  Czy Kwaśniewski, Wałęsa (przegrał z Tymińskim), Komorowski – byli ważnymi prezydentami?
  Czy namaszczenie Dudy na prezydenta przez obrady Knesetu w Krakowie jest ważne – Czy Duda jest ważnym prezydentem?

  ZAPYTAM – CZY hr. Potocki NIE MA RACJI?. Czy konstytucja 1935 r jest ważna ? – to inna sprawa i wiąże się to z referendum 1947 r – słynne 3x TAK.

  Dziś rządzą w Polsce dzieci i wnuki Bieruta i Bermana – i rabują Polskę garściami, w sposób bezkarny i bezprecedensowym. Mówią o tym wszyscy – nie tylko Potocki – tylko, że Potocki zrobił z tego kampanię. Co zrobił PiS W SPRAWIE ODSZKODOWAŃ od Niemiec – NIC!!!

  UKŁAD się broni – lekceważy Potockiego

  Który z tematów poruszanych przez hr. Potockiego jest NIEWAŻNY?
  Czy któryś z tych tematów porusza rządzący PiS?

  OTO TEMATY WYSTĄPIEŃ POTOCKIEGO

  Parszywa zdrada Andrzeja Dudy i panika w ambasadzie niemieckiej – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Konstytucja 1997 jest nielegalna – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  75% rządzących Polską nie są Polakami – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Afery finansowe PiSu – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Kto sprzedał Polskę

  Polskie złoto i roszczenia wobec Niemiec – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Komentarz do pogardy Andrzeja Dudy dla polskiej flagi – Jan Zbigniew hrabia Potocki
  PorozmawiajmyTV

  Wyrzućmy okupantów i wspólnie odbudujmy Polskę – Jan Zbigniew Potocki

  Ile kosztuje dobry wizerunek rządu – Jan Zbigniew hrabia Potocki i Jan Sposób

  Partia II RP, zasoby Polski i przekręty Izraela Jan Zbigniew hrabia Potocki 2

  Sukces amerykańskiej Polonii przeciwko żydowskim oszustwom – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Obnażanie Matrixa – Jan Zbigniew hrabia Potocki?

  President Jan Zbigniew count Potocki – II RP and President Sokolnicki – english subtitles – eng

  Odrzucony wniosek i rozpacz Angeli Merkel – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Ład moralny w polityce – Jan Zbigniew hrabia Potocki – 11.11.2017

  XXXV. Postacie współczesne: Jan Zbigniew Potocki cz. 2
  Radosław Patlewicz

  2RP vs Żydzi.

  Szczepienia – Jan Zbigniew hrabia Potocki, Robert Majka sędzia Trybunału Stanu
  Szczepienia – Niewygodne Fakty

  Partia II RP, zasoby Polski i przekręty Izraela – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Nie zgadzam się na dalsze okradanie Polski przez obecne partie – Jan Potocki i Piotr Chróściel
  Orzeł Biały dla Szewacha Weissa – wyjazd premier Beaty Szydło do Izraela – spis dzieł sztuki zagrabionych przez Niemców

  Jak PiS niszczy polski biznes i pozytywne kroki w sprawie niemieckiej – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Nową konstytucję powinien napisać naród – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Jan Zbigniew hrabia Potocki przed Parlamentem Brytyjskim – cześć 1

  Obnażanie Matrixa Jan Zbigniew hrabia Potocki

  X. Postacie współczesne: Jan Zbigniew Potocki cz.1
  Radosław Patlewicz

  Kulisy syjonistyczno-masońskiej grabieży Polski, część 1 – Jan Potocki i Ferdynand

  Jabłonowski i Potocki – Co z tą Polską? (film archiwalny – wrzesień 2017)

  Jak odzyskać Polskę

  Hrabia Jan Zbigniew Potocki – Sytuacja polityczno finansowa państwa Polskiego

  Jan Zbigniew hrabia Potocki przed Parlamentem Brytyjskim – Zdrada – cześć 2
  Co groziło za zdradę stanu w IIRP? Kara Śmierci! Co grozi za zdradę stanu w IIIRP (PRLII)? awans 🙂 o bezkarność zadba kolejny …

  Pozew sądowy o ustalenie kto jest prezydentem Polski – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Gen. Anders, JP Morgan, huta szkła i Ognisko w Londynie – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Jan Zbigniew hr. Potocki zdyscyplinowany! Plus wątek osobisty! Mocne!

  Hrabia Jan Zbigniew Potocki – Islam chce całkowicie wymordować Chrześcijan

  Nową konstytucję powinien napisać naród Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Wyrzućmy okupantów i wspólnie odbudujmy Polskę Jan Zbigniew Potocki

  Sukces amerykańskiej Polonii przeciwko żydowskim oszustwom Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Jak PiS niszczy polski biznes i pozytywne kroki w sprawie niemieckiej Jan Zbigniew hrabia

  POPiSowe ustawki sądowe – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Co z tą nielegalną Polską? – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  II Rzeczpospolita – Hrabia Jan Zbigniew Potocki – Lasy Państwowe – Emigracja z Polski

  Sejmowa analiza niemieckich odszkodowań, afera NCBR i handel dziećmi – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Obecny rozkład władzy w Polsce i jego konsekwencje – Jan Zbigniew hrabia Potocki
  Konstytucja 1997 jest nieważna – wskrzeszenie Masonerii w Polsce przez Lecha Kaczyńskiego – Trybunał Stanu i Trybunał …

  Telewizja Narodowa Pan Prezydent Jan Potocki Odzyskajmy majątek narodowy od Ukrainy

  Polskie złoto i roszczenia wobec Niemiec – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Polubienie

  • Alann

   Jarosław Kaczyński pobiera około 7 tysięcy emerytury co miesiąc . Można dobrze żyć ? Czemu nie . W Polin pełen dobrobyt i wypas .

   Polubienie

   • Alann

    A Cezary Tarkowski żyje za marne grosze i jakoś żyć musi . Taka jest sprawiedliwość żydowskiego łajna .

    Polubienie

 12. Alann

  Brawo Matka Polka .

  Polubienie

  • Alann

   Jeżeli ktoś chce widzieć w tym magnacie zbawcę Polski .Ma prawo jego myślenie ja natomiast popieram Zmianę i dr Piskorskiego .

   Polubienie

   • AgnieszkaS

    @Alann

    Śmieszy mnie Jan Potocki, a jeszcze bardziej bezkrytyczni ludzie, którzy nazywają go hrabią i oczekują cudów na ziemi.

    Oto Jan Potocki z kompromitującego go punktu widzenia. Proszę posłuchać!
    ***http://jackcaleib.com/medium/322b542

    ***http://jackcaleib.com/medium/32350e7

    Polubione przez 1 osoba

   • Alann

    Agnieszka to jest tylko kwestia zaufania .Pozdrawiam.

    Polubienie

   • Piskorz

    JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA..POZDRAWIAM…!!

    Polubienie

 13. pytuś

  Matka Polka

  ,,Który z tematów poruszanych przez hr. Potockiego jest NIEWAŻNY?”

  No, ja nie wiem co dla hrabka jest NIEWAŻNE po tylu latach ,,BOHATERSKIEJ” HIBERNACJI NA OBCZYŹNIE (1939-1945-PRL-1989- 2018), ale sobie myślę, myślę i wymyśliłem, że ten temat, chyba jest NAJWAŻNIEJSZY dla popaprańców narodu.

  https://krzeszowiceone.pl/archive/2013/10/06/majatek-potockich-prawdziwe-negocjacje-dopiero-sie-zaczynaja.html

  http://gosc.pl/doc/1639368.Odzyskali-smetne-resztki

  http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/malopolska/a/potoccy-biora-palace-i-parki,11650066/

  http://wyborcza.pl/7,75398,21571155,magnaci-wracaja-po-parki-i-palace-u-wojewodow-setki-wnioskow.html

  Walczą o swoje jak wściekłe psy!

  http://przelom.pl/7067-piec-odwolan-w-sprawie-majatku-potockich-w-krzeszowicach.html

  Czy może Matka Polka jest bliską krewną, albo służącą u jaśnie pana, robiącego wielkie zamieszanie w Polin, bzyczącego (c)hrab-ąszcza?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82u%C5%BC%C4%85cy

  Polubienie

 14. MatkaPolka

  ad AgnieszkaS

  Radosław Patlewicz wylewa tyle pomyj na hrabiego Potockiego? Ale dlaczego?
  UKŁAD kontratakuje – ośmieszyć wroga

  Dlaczego nie na prezydent Dudę?!!!

  Dlaczego nie ustosunkuje się do MERYTORYCZNYCH spraw wypowiedzi Potockiego – zdrady PiS-u i Dudy. – To PiS I Duda byli inicjatorami roszczeń żydów z USA?
  Dlaczego nie mówi o Aferach, grabieży, roszczeniach żydów

  Czy prezydent Duda zawetował uchwałę s447?
  Czy złożył notę protestacyjna do prezydenta Trumpa ?
  Czy wezwał ambasadora USA lub Izraela „na dywanik”?

  Czy oznajmił, że wg umowy Polska – USA z 1960 r. Polska zaspokoiła odszkodowania a wszystkie roszczenia żydów ma wypłacić USA?

  Czy zagroził zerwaniem stosunków dyplomatycznych z USA na tak bezprecedensowe roszczenia?

  Tak, więc hrabia Potocki – jak najbardziej ma racje, że nazywa p. Dudę to PARSZYWYM ZDRAJCĄ.

  Obnażanie Matrixa – Jan Zbigniew hrabia Potocki?

  Kanał Pol Lechicki

  https://www.youtube.com/channel/UCOIe2JO47cpqkIxE-o2k5gw

  Polubienie

  • Alann

   Matko Polko nikt nie neguje prawdziwości słów pana hrabiego . Ma rację i dobrze się to słucha .Kwestia tylko tego czy mówi szczerze i rzeczywiście tak myśli .
   Pięknie mówi też Jabłonowski ale czy szczerze .
   Metro produkował się tu całe osiem dni .Przetrawił hrabiego milimetr po milimetrze .Mamy także wpisy Andrzeja Szuberta w kwestii Potockiego z pełną charakterystyką tego człowieka .
   Może pani nie czytała to proszę poczytać .
   90 % komentatorów tak to widzę hrabiego nie popiera . Może 10 % widzi w nim patriotę a przy każdym nowym temacie jesteśmy bombardowani najnowszymi jego nagraniami i oglądamy jego twarz .
   Każdy ma prawo mieć swoich bohaterów .Ludzi którym wierzy ale chyba nie ma tego prawa wciskać na siłę jego filmów .
   Pan Potocki pewnie ma swój kanał youtube .Można go odwiedzić i oglądać pana Potockiego 24 godziny na dobę jeżeli ktoś widzi w nim patriotę .

   Polubienie

 15. grzanek

  Na falach Radia WPS jakoś tak cicho ostatnio…

  Polubienie

  • Alann

   Na wszystko potrzebne są pieniądze .Wpłacajmy ile kto może to i fale radiowe będą głośne.

   Polubienie

   • grzanek

    Jako gołodupczyk na dorobku niestety nie mogę pomóc, ale czy naprawdę zwykła audycja Radia WPS jest aż tak kosztowna? Rozumiem produkcje filmowe, wywiady, reportaż w terenie – trzeba spalić paliwo, opłacić ew. ekipę filmową, zaprosić gościa na jakiś poczęstunek, ale np. to?

    Nie żartujmy.

    Polubienie

   • paziem

    Zdumiewa mnie zaprezentowane przez Grzanka( i jemu podobnych) rozumowanie. Tak dla orientacji. Mój dojazd z Łodzi do Warszawy w obie strony, to 100 zl. D.Kosiura z Otwocka w obie strony, to pewnie 40 zł. Nagrać trzeba mieć czym i na co. Mówię o mikrofonach oraz komputerze dla obrobki. Do tego program do montażu i dysk twardy do przechowywania nagrań. Te „drobiazgi” to tak ok. 10000 zł( w standardzie, bez wielkiego profesjonalizmu). Przy nagraniach filmowych nie chcę juź skołatanej głowy Grzanka „zamęczać” wykazem tzw.kosztów własnych. Nie mówie już o takich ” szczegółach” jak praca 3 osób. Takich ” audycyjek” WPS nagrało blisko 100 i kilkanaście video o raz kilka długich reportaży filmowych połączonych z wyjazdami w Polskę, a nawet za granicę. I wiedząc już tak w skrócie o tych „drobiazgach” pomyśl Grzanku, czy nie należałoby cię nazwać lapidarnie, a dobitnie?!

    Polubienie

   • paziem

    I zaręczam ci Grzanku, że WPS nie jest wspierane przez G.Sorosa, ojca Tadeusza, Episkopat Polski, budżet państwa, UE, hojnych sponsorów ” zachodniej demokracji i społeczeństwa obywatelskiego”. I napisz teraz koteczku, jak i czym wsparłeś medialne działania WPS? Oczywiście oprócz słów otuchy, mobilizacji i narzekania?!

    Polubienie

   • Alann

    Nie wiem nie znam się na tym ale bodajże z pół roku temu jak słuchałem nowej audycji to trzeba wydać pieniądz na bilety na pociąg plus jakieś inne wydatki

    Polubienie

   • grzanek

    Szanowny Panie Prezesie,
    raczy Pan wybaczyć, ale taką audycję (mówię o aspektach czysto technicznych) jak ta powyżej można bez problemu nagrać nie wstając od biurka we własnym pokoju. Przecież wyraźnie zastrzegłem, że nie mam na myśli reportaży czy wywiadów – tutaj koszty są zrozumiałe. Co do dojazdów do Warszawy celem – jak rozumiem – nagrania audycji wespół z p. Dariuszem – problem ten można by obejść w prosty sposób: Skype. A jeśli poza profesjonalną, dodatkowo spotykają się Panowie na niwie prywatnej t o trudno w tej sytuacji argumentować, że samo nagranie audycji wymagało poniesienia kosztów dojazdu, wszak gdyby nie audycja, to i tak poszliby Panowie na przysłowiowe piwo, a więc zapłaciłby Pan za ten dojazd tak czy owak.
    Przez szereg lat zdążyłem się przyzwyczaić do Pańskiego „trudnego charakteru” i nie tak znowu nielicznych przesadzonych, pochopnych („w afekcie”) a gwałtownych reakcji (eufemizm), za które nb. czasem nawet, zdaje się, przepraszał Pan obluzganą osobą. Wszelako momentami przechodzi Pan samego siebie.
    Jeśli po szeregu lat wiernego trwania (na dobre i złe) przy WPS oraz mimo mego (skromnego bo skromnego, co nie znaczy że wykonana praca translatorska nie była czasochłonna czy absorbująca) wkładu w witrynę, jedyne słowa jakie ma Pan dla mnie to określenie mnie per „jemu podobnych”
    albo

    pomyśl Grzanku, czy nie należałoby cię nazwać lapidarnie, a dobitnie

    to nie mam więcej pytań.
    Mimo wszystko
    Pozdrawiam

    Polubienie

   • paziem

    Panie Grzanek, mankament Polaków współczasnych polega na tym, że nie mając pojecia o wielu sprawach technicznych, finansowych, politycznych itd. zabierają głos i są przekonani, że mówią z sensem. I do tego gotwi są pouczać tych, którzy na tym się znają, a nawet poświęcają własny czas, pracę i pieniądze, aby do tych jedynie „pouczających”, ktorym coś się jedynie zdaje, dotrzeć i skłonić do praktycznej działalności.

    Dramat i prawdziwe nieszczęście polega na tym, że ludzie jak chcą sobie prywatnie pogadać, to używają do tego internetu i sądzą, że inni też po prostu przy okazji prywatnych spotkań nagrywają audycje audio-video np. dla WPS.

    Polubienie

   • paziem

    Panie Grzanek, nikogo nie zbluzgalem, bo nie mam takiego nawyku. Natomiast zwykłych trolli, szumowiny, agenciaków i agentow w miarę szybko identyfikuję i ,jak przekraczają dopuszczalne do tolerancji granice, nazywam wprost i może dosadnie, ale nie bluzgam…bo po co?!
    Charakter mam taki z jakim sìę urodziłem, a że on dla wielu jest „trudny”, to co ja na to poradzę.

    Polubienie

   • grzanek

    Natomiast zwykłych trolli, szumowiny, agenciaków i agentow w miarę szybko identyfikuję

    A do której z powyższych kategorii mnie Pan Prezes zaszeregował?

    Polubienie

   • paziem

    Panie Grzanek, niech pan nie będzie taki egocentryczny.

    Polubienie

 16. grzanek

  A byłoby co komentować: podpisanie JUST Act (447), anulowanie porozumienia nuklearnego z Iranem, kolejny epizod rzezi Gazy, etc.

  Polubienie

 17. Edward.

  Nadrzednym pytaniem jest – kto lub jaka opcja polityczna jest w stanie
  obalic (lub zagrozic) obecny system zydowskiej wladzy nad Polakami.
  Prezentowanie groteskowych osob jako autorytetow do oceny Potockiego
  jest zalosne i wrogie Polakom.Rzadzace zbiry zydowskie przemilczaja
  tego czlowieka „na smierc”.Na roznych forach internetowych grasuje
  zydowska hasbara aby gdzie sie da tego czlowieka zniszczyc.
  Jest oczywiste ze nigdy nie wiemy co kto nosi w swoim sercu.Polacy
  (nie przebierancy) powinni kierowac sie wlasna madroscia i nie pozwalac
  sobie na manipulowanie przez prymitywnych anty-polskich graczy ktorzy
  swiadomie sluza zbrodniarzom zydowskim.

  Polubienie

 18. MatkaPolka

  Wokół hr. Potockiego – jakiś dziwny fokus – odwrócony o 180 stopni

  90 % komentatorów tak to widzę hrabiego nie popiera. Może 10 % widzi w nim patriotę

  Tylko, DLACZEGO – 90% komentatorów skupia się na Potockim, bawi się w „Policję intencji i myśli” a nie żąda ukarania Dudy.?

  Niech 90% komentatorów skupi się na Dudzie!!

  Jeśli krytycy hr. Potockiego uważają, że ma on złe intencje – niech wykażą się swoimi dobrymi intencjami – niech skopiują – zrobią dokładnie to samo, co hr. Potockiego, ale już w swoim imieniu – zawiadomienie do prokuratury o ZBRODNI ZDRADY STANU prezydenta Dudy.

  Dlaczego p. Duda jest nadal prezydentem, dlaczego p. Morawiecki premierem?
  Dlaczego Sejm obraduje po nocach nad sprzedażą lasów, w ukryciu przed publiką?
  Dlaczego Sejm jest zabarykadowany?

  Wtedy, nie będzie problemu hr. Potockiego – będzie problem Dudy.

  Jeśli ktoś ma problemy z Europejski Sądem Arbitrażowym hr. Potockiego – tak jak np. Radosław Patlewicz

  Ależ proszę bardzo – każdy może powołać SĄD OBYWATELSKI – każdy ma do tego prawo

  Akt Powołania Sądu Obywatelskiego

  http://3obieg.pl/akt-powolania-sadu-obywatelskiego/

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2012/12/zglaszajcie-sie-do-sadu-obywatelskiego/

  w celu oskarżenia obecnych „Yelit” – o ZBRODNIĘ ZDRADY STANU

  Pan hr. Potocki – do niczego tu nie jest potrzebny – ZRÓB TO SAM

  Polubienie

 19. Edward.

  Wokol pana hr.Potockiego dzieja sie rzeczy bardzo dziwne,wrecz
  kuriozalne!!!!Racjonalnie tej wrogosci do tego pana nie da sie wytlumaczyc.
  Oto jeden z licznych przypadkow.Kiedykolwiek ja lub ktos inny zamiesci
  video z panem Potockim zaraz pojawia sie duzo komentarzy wrogich
  panu Potockiemu.Krytycy czesto posluguja sie video z celaib (Bielak) –
  ten jegomosc nigdy nie pokazuje twarzy ale za to pluje na pana Potockiego
  bezceremonialnie!!!Wiele z oskarzen tego czlowieka okazaly sie byc
  monstrualnym klamstwem!!!
  Celaib jest zydowskim ubekiem – pulkownikiem w stanie spoczynku,54 lat,
  pluje z swojej rezydencji w Niemczech.Pisalem o tym – nikogo ten fakt
  poruszyl i dalej posluguja sie tym opluwaczem przeciwko p.Potockiemu.
  Zakladajac ze ci przeciwnicy p.Potockiego sa Polakami – coz mozemy
  zbudowac z takimi umyslami!!!! Nic.
  Osobiscie mysele ze p.Potockiego gubi fakt kurczowego trzymania sie
  kosciola – wyglada to tak ze p.Potocki jeszcze nie uswiadomil sobie iz
  kosciol z zydostwem sa najwiekszymi zbrodniarzami Polakow.
  Pana Potockiego gubi tez fakt iz dlugo milczal i Polacy nie mieli zadnej
  wiedzy o jego istnieniu.Pan Potocki powinien duzo czasu poswiecic
  wyjasniajac te dwie sprawy – jesli to bedzie uczciwe wyjasnienie to
  ma szanse zdobyc zaufanie Polakow.

  Polubienie

  • Alann

   Edward w stosunku do ciebie działa zasada Kalego .Kto krytykuje pana Potockiego to żle ale obsrywać Celaiba bez dowodów to super bo Kali ukraść krowę .
   Jeszcze raz zalecam dogłębną lekturę Metro .
   Edward jeżeli hrabia zerwie więzy z Kościołem odda te ordery czy medale wtedy można poważnie gadać .
   Rok temu rozmawiałem z Jaśko .On akurat mocno popiera wyklętego Natanka . Natomiast Natanek wielbi zmarłego Wojtyłę .
   Jaśko mi na to .Tak mi odpisał ” No wiesz szacowny ksiądz Piotr Natanek suspendowany nie dociera to do jego świadomości że Wojtyła tylko szkodził .Może kiedyś to zrozumie .”
   Edward stosujesz podobne tłumaczenie tylko w grę wchodzi inna osoba .
   Dla mnie to jest niewyobrażalne że dorośli ludzie inteligentni nie chcą albo nie mogą zrozumieć oczywistych prawd o których pan Kosiur pisze już od bardzo bardzo dawna .

   Polubienie

 20. pytuś

  Panie Edwardzie, czy ten półhrabek, który nagle się urwał z choinki nie jest przypadkiem kolejnym króliczkiem wystawionym na wabia, dla ogłupianego na wszelkie sposoby, społeczeństwa w Polin?
  Karty do gry pejsatych polityków są mocno znaczone i zdarte więc, może półhrabek przejmie inicjatywę dalszej gry w GŁUPA ze społeczeństwem, nie naruszając starych koszernych układów.
  Przecież przy obfitym, świńskim korycie w Polin jest trochę wolnego miejsca i półhrabka też można dożywić przez dożywotnią, finansową kroplówkę.

  PYTANIE DO PÓŁHRABKA!

  DLACZEGO NA ŚWCIE RZĄDZĄ PARCHY, A NIE KRÓL I ARYSTOKRACJA? (NIE)RZĄDY KOSZERNYCH DEMOKRATÓW TO NIE JEST NAJLEPSZA WŁADZA, KTÓRĄ CZŁOWIEK WYMYŚLIŁ.

  RZĄDY NAJLEPSZYCH

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Arystokracja

  Jeszcze jedna czarna plama na rodzie Potockich!

  ,,Komuniści bezzasadnie przypisywali Radziwiłłowi kolaborację z Hitlerem, ale czy nie było przypadków, że arystokraci, by ratować skórę bądź majątek, podejmowali współpracę z okupantem?

  Ta lista także nie jest długa. Najgłośniejszą była bodaj sprawa ordynata Alfreda Potockiego, właściciela pałacu w Łańcucie. Otóż przed wojną zaprosił on do swojego majątku ministra spraw zagranicznych Trzeciej Rzeszy Joachima von Ribbentropa, co nie było wielkim powodem do chwały.Dlaczego? Przecież jeszcze w 1938 roku władze polskie podejmowały w Białowieży Hermanna Goeringa – polował z nim choćby szef naszej dyplomacji Józef Beck. Na zdjęciach zamieszczonych w prasie z tamtego czasu wyglądało to idyllicznie.

  Co innego stosunki międzypaństwowe, a co innego kontakty prywatne. Wprawdzie Potoccy utrzymują, że ordynat w ten sposób uratował Łańcut, ale nie pozwalają na upublicznienie łańcuckiej księgi pamiątkowej. Znajduje się w niej bowiem wpis Ribbentropa. Jaka jest treść wpisu? To może być interesujące. Myślę, że Potocki był w dobrych stosunkach z okupantem, zresztą w pałacu miał swą siedzibę sztab Wehrmachtu stacjonującego w okolicy. Kiedy zbliżał się radziecki front, Niemcy pomogli mu uciec do Lichtensteinu. Zmarł w Genewie w latach 50.”

  http://www.zw.com.pl/artykul/241473.html

  http://www.obiezaca.pl/artykul.php?n=25

  Polubienie

 21. MatkaPolka

  Wnioskuję z wypowiedzi i rozumiem to tak

  AgnieszkaS, paziem, pytuś , 90% innych– najwyraźniej popierają pana prezydenta Trumpa, pana prezydenta Dudę, ustawę s447 o odszkodowaniach dla żydów – a ten bezczelny i zuchwały intruz hr. Potocki ośmiela się krytykować i chce usunąć naszego wspaniałego prezydenta i krytykuje naszego największego przyjaciela i obrońcę p.Trumpa i tylko przeszkadza w interesie odzyskania 300 mld odszkodowań dla naszych Starszych Braci w wierze.

  p. Alann – czy są jakieś linki do wypowiedzi A. Szuberta i Metro

  Polubienie

  • Alann

   Są .
   Andrzej Szubert wypowiedział się bardzo dokładnie o Potockim w długim wpisie u Przemka .Tam pani znajdzie .Natomiast Metro pisał 7 – 8 dni codziennie o Potockim na WPS trzy miesiące temu w tematach które były poświęcone Potockiemu .

   Polubienie

 22. pytuś

  Matka Polka

  ,,Wnioskuję z wypowiedzi i rozumiem to tak”

  Szanowna Matko Polko, źle to wszystko rozumujesz. Czy znasz takie podstawowe pojęcia, które w koszernym świecie obowiązują? Czy potrafisz swoim rozumem, ogarnąć to całe zło, które jest tworzone bez końca? Przecież za tym stoją jacyś nieprzypadkowi ludzie, którzy to kreują!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/System

  https://pl.wikipedia.org/wiki/System_polityczny

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Organizacja

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Organizacje_katolickie

  Czym się oni różnią od koszernych (nie)rządów? Tylko tym, że nikt ich nie wybrał w powszechnych wyborach?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Organizacje_przest%C4%99pcze

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Instytucja_(zarz%C4%85dzanie)

  https://sjp.pl/kreowa%C4%87

  O tym też powinnaś wiedzieć!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Manipulacja_(psychologia)

  Ja nikogo nie popieram, tylko dużo czytam i myślę, a jak już wymyślę, to się dzielę moją wiedzą z innymi.

  Polubienie

 23. Edward.


  Szkoda czasu na odbijanie pileczki.
  Moze z innej beczki o polskiej tragedii narodowej.

  Polubienie

 24. paziem

  A może by tak zrepolonizować wRealu24 , panie Edwardzie?! Pan naprawde nie widzi tej manipulacji żydowskiej bazującej jak zawsze na emocjach Polaków?!
  Należy też skończyć z tymi okrzykami ” hańba”, ” zdrada”, ale wcześniejszym dopuszczaniu na żydowskie manipulacje i akceptację korumpowania Polaków przez Żydów?!
  Chodzi o madrość i skuteczność polityczną, a nie rozrzewnianie się nad własną naiwnością, głupotą i chciwością.

  Polubienie

 25. Edward.

  Moja chciwosc!!!!! Panie paziem – co pan opowiada!!!!!!!!
  Pan moze mnie ublizac bo to pana blog.Ja nie moge adekwatnie
  odpowiedziec bo pan mnie zbanuje – taka jest miedzy nami roznica.
  Napisal pan intrygujaca mysl – „chodzi o madrosc i skutecznosc polityczna”.
  Jedynie chce zapytac pana – po wielu latach dzialalnosci WPS jakim
  zapleczem politycznym oan dysponuje?
  Ja nie sprawdzalem jak dlugo istnieje WPS – przepraszam pana.
  Odnosze wrazenie ze dlugo.
  To prawda,zydostwo manipuluje wszystkimi bo oni posiadaja wszystko.
  Ponadto.zydostwo dziala z ukrycia,czesto sa gleboko zakonspirowani.
  Nie zamierzam ukrywac ze i ja w moim zyciu dalem sie nabrac.
  Jezeli chodzi o Real 24 – wcale nie zamierzam ich popularyzowac.
  Czesto bywa tak ze chce przekazac informacje – wazne dla Polakow.
  A informace sa prawdziwe bo sprawdzalem gdzie indziej.
  Panie paziem – jezeli chce pan byc liderem znaczacej partii politycznej dla
  Polakow to winna pana cechowac wieksza skromnosc i …….. madrosc.
  Moim pierwotnym zamierzeniem bylo wspieranie WPS – i to robilem.
  Skoro tak pan postapil to zdradze panu ze oberwalo mnie sie wiele razy
  za propagowanie WPS.Pewnie pan powie ze to robota zydostwa – w duzej
  czesci to sa Polacy i tego jestem pwny.
  Pan Kosiur wykonuje tutaj wielka prace.Ale,ilu tutaj grasuje wrogow Polski!!!
  Dla dobra Polakow powinien sie pan zajac tymi oglupiaczami ktorzy sieja
  zamet i dezorjentacje a nie moja skromna osoba.Ja juz nie roszcze sobie
  pretensji do zbudowania czegos znaczacego dla Polski.Robie to (i bede
  kontynuowal) co mozliwe i na ile mnie czas i sily pozwalaja.

  Polubienie

 26. paziem

  Szanowny Panie, czy ja piszę o Panu? Ja piszę o tych współrodakach, którzy dla swoich małych, krótkowzrocznych korzyści ( kosztem innych Polaków) gotowi są całować Żyda w dupę.

  Polubienie

 27. paziem

  A teraz jak pan poruszył czynnik czasu, to proszę sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego takie młode Żydki, jak Gryguć i Rola, tak szybko zdobyli sobie popularność? Odpowiedź jest stosunkowo łatwa dla kogoś, kto poznał reguły gry i ma zdolność krytycznego myślenia. 1. Stoją za tym zewnętrzne ( żydowskie pieniądze) oraz żydowski PR w tzw. „sieciach społecznościowych”. 2. Stoi za tym bezgraniczna głupota, niedostateczne wykształcenie( szczególnie młodych Polaków). 3. Stoi za tym sojusz ponad podziałami ” religijnych biznesmenów” ( hierarchii KK i rabinów różnego szczebla) , aby przeszkadzać powstawaniu sprawnych i wpływowych polskich organizacji narodowych mających pod kontrolą ” judeo-chrześcijańskich” biznesmenów religijnych.

  A jak pan , jak pisze miał sporo kłopotów wspominając o WPS, to jestem ciekaw czemu i jak pan na takie oszczerstwa reagował ?!

  Polubienie

 28. Edward.

  Panie paziem – nie chce mnie sie juz duzo pisac,przepraszam pana za ta
  szczerosc.Nie mysle ze jestem glupcem i zal mnie trwonic cennego czasu
  na przekonywanie innych co do spraw oczywistych.
  Jak ja reagowalem na oszczerstwa wobec WPS?Panie paziem,dzisiaj z
  przykroscia to musze powiedziec ze bronilem WPS „jak lew”.Z jedna rodzina
  z ktora przyjaznilismy sie wiele lat zerwalem definitywnie.
  Czytajac pana te zarozumiale wynurzenia,nie poparte zadna madroscia,
  zadna logika,zadna wiedza zal, mnie tego co robilem.
  Pocieszam sie ze wszystko co robilem bylo dobre wobec pana Kosiura –
  ten czlowiek jest wart tego.

  Polubienie

 29. paziem

  Dziękuję za szczerość. Choć ten fragment : ” Czytajac pana te zarozumiale wynurzenia,nie poparte zadna madroscia,
  zadna logika,zadna wiedza zal, mnie tego co robilem…” zdziwił mnie setnie ???

  Polubienie

 30. Titan Gel jest w pełni bezpieczny. Stosując żel według zaleceń nie musimy obawiać się żadnych skutków ubocznych. Preparat został przetestowany przez wiele instytucji jak również wielu użytkowników. U nikogo nie pojawiły się żadne powikłania, jak również nikt nie narzekał na jakiekolwiek alergie. http://przegladtowarow.com/srodek-powiekszenie-penisa-titan-gel-opinie-uzytkownikow-polsce.html Korzystanie z produktu Titan Gel może być Twoim sekretem. Jeżeli jednak jesteś w trwałym związku, przygotuj się na pytania ze strony partnerki o tak duże zmiany w krótkim czasie! Odmień swoje życie seksualne z naturalnym preparatem Titan Gel. Tak jak wspominaliśmy, suplement diety Titan Gel nie jest wyłącznie remedium na problemy z erekcją oraz niskim libido.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.