UE – twór jakiej kultury?

 

Czy Europa i Europejczycy mają być wtopieni w żydowską kulturę?

Nie ulega wątpliwości, że religia jest częścią kultury. Niektórzy idą jeszcze dalej twierdząc, że religia jest rdzeniem kultury. Zatem, jeśli w Europie religią panującą lub dzisiaj powiemy powszechną, jest chrześcijaństwo wyrosłe z żydowskiego korzenia biblijnego judaizmu, to jak nazwiemy europejską kulturę?

Wielu żydo-katolików, zagorzałych obrońców wiary i Kościoła, ocenia bardzo negatywnie UE, a jeśli nawet nie negatywnie to odnoszą się do tego tworu dość sceptycznie. Jestem ciekaw, czy spojrzą rozważniej na swoją religię, na jej całkowicie nie europejską proweniencję, na polityczną działalność Watykanu, gdy Robert Schuman, Alcide de Gasperi – żarliwi żydo-katolicy, ojcowie założyciele UE – zostaną świętymi żydo-katolickiego Kościoła właśnie za ich działalność na rzecz tworzenia UE – ? Ich proces beatyfikacyjny trwa i już niebawem się zakończy.

Czy żydo-katolicy będą twierdzili, że Schuman i de Gasperi chcieli dobrze, że ich idea była słuszna, ale wyszło nieco inaczej niż chcieli i nie z ich winy? Czy będą ukrywali fakt, że ich działania na rzecz tworzenia UE były wspierane od końca lat 1940. przez Watykan – przez wszystkich kolejnych papieży, czyli przez wszystkie kolejne administracje polityczne Watykanu?
Wśród ojców założycieli UE, a właściwie jej pomysłodawcą, który współpracował z Schumanem i de Gasperim, był także jeden „Polak”, J.Retinger – był Żydem kształconym w kolegium jezuickim, a potem chyba ateistą – mimo krzyża na nagrobku, więc na aureolę świętego szans raczej nie ma – ale kto wie, wszak nie zbadane są wyroki „Opaczności”. Tu warto także wspomnieć unijnego naganiacza, JPII – także już świętego, który otwarcie, publicznie, naganiał do UE, którego pomników nikt już nie zliczy, jeden stoi nawet w Rosji.

Tylko, co żydo-katolicy zrobią z takim oto drobiazgiem, że Schuman i de Gasperi zostaną świętymi dzisiaj, gdy już doskonale wiemy, czym faktycznie jest UE, do czego zmierza i czyim interesom rzeczywiście służy, a obwołanie świętymi jej twórców sankcjonuje tylko współczesny jej obraz? Bo czyżby do zasług na wyniesienie na ołtarze wystarczały same tylko dobre chęci?

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

52 Komentarze

Filed under Polityka

52 responses to “UE – twór jakiej kultury?

 1. Rumcajs, Cypisek i Haneczka

  Przede wszystkim trzeba przestać myśleć o świecie w kategoriach narzuconych przez żydowskie religie (katolicyzm, judaizm, islam, protestantyzm, prawosławie) i żydowską mentalność: ateista, wierzący, niewierzący itd itp bo to są pojęcia tak subiektywne, że nic nie znaczą.

  Chrześcijaństwo zniszczyło Europę, odcięło ją od jej własnych korzeni duchowych i kulturowych. Niszczy narody Europy. Katolicyzm zbudował w umysłach ludzi podstawy mentalne dla jednego światowego porządku i rządu. Protestantyzm (czy prawosławie) tylko pozornie jest pod tym względem lepszy, bo tzw protestantyzm to tak na prawdę tysiące różnych kościołów „katolickich” aspirujących do pełnienia tej samej co katolicyzm obecnie roli.

  Dzisiaj widać jasno, że tzw Kościół katolicki i żydowskie/zachodnie instytucje polityczne/gospodarcze/finansowe o zasięgu globalnym idą ręką w rękę.

  Polubione przez 1 osoba

  • AMEEEN 🙂 NIC DODAC NIC UJAC !!!!!!!!!!!!! PRAWDA „WIEKUISTA”:) tam gdzie byl i jest obecnie ! jest : zlodziejstwo,falsz ,zgryzota,nedza ,zbrodnia ,falszowanie histori i medycyny A. …PRZEDEWSZYSTKIM ….MATKI NATURY ,FLORY I FAUNY I CALEGO EKOSYSTEMU !!

   Polubienie

 2. Panowie popatrzie na Karońa to niebezpieczny politycznie osobnik.Jak Ciborowska bełkocze o marksizmie i wiąże zboczenia z marksizmem.

  Polubienie

 3. Panie Kosiur – czy wypisaliście się z kościoła żydo-katolickiego?
  Jestem przeciwnikiem tej że instytucji na Polskiej ziemi.

  Polubienie

  • Rumcajs, Cypisek i Haneczka

   Polak może być katolikiem, nie można natomiast utożsamiać polskości z katolicyzmem co jest w Polsce chyba normą. Wszędzie tam gdzie występuje konflikt, polskość/interes narodu musi być nadrzędny.

   Ideałem byłoby mieć własną polską duchowość sformułowaną jako religię z własnym mitem zakorzeniającym nas tutaj gdzie żyjemy od czasów przedhistorycznych, to musi być celem, ale na dzisiaj daleko do tego. Dlatego przede wszystkim nie można dać się podzielić, poszufladkować i na siebie napuszczać.

   Polubienie

  • @ Paweł Samoń
   Do Kościoła „zapisali” mnie moi rodzice poprzez tzw. chrzest, czyli bez mego świadomego w tym udziału. W świetle prawa nie jestem więc członkiem tej organizacji.
   A wypisać się z Kościoła owszem można tylko, że nie zmieni to stanu faktycznej zależność, ponieważ podatki na Kościół płaci każdy pełnoletni pracujący Polak nie zależnie od wyznawanego światopoglądu – to jest rezultat podpisania przez żydo-reżimową władzę IIIŻydo-RP/Polin konkordatu w 1993r.

   Polubienie

   • Rumcajs, Cypisek i Haneczka

    W idealnym świecie Polacy powinni zapisać się do KK i go spolonizować, tak jak powinni spolonizować PZPR, PRL czy komunizm generalnie (jak uczyniono to w Chinach). To świadczy o sile kultury i etnosu w ogóle (w Chinach jest zakaz wyznawanie innych niż natywne religii, czy obchodzeni innych niż chińskie świąt). Musimy – jako naród – nauczyć się patrzeć dalej niż na etykiety, wchodzić wszędzie i wszystko stopniowo POLONIZOWAĆ, a do tego potrzeba bardzo silnej, bogatej i głębokiej kultury z jej najważniejszą częścią czyli MITOLOGIĄ.

    Dlatego teraz trwa przedefiniowanie pojęcia Polak czy naród polski. Dzisiaj pojęcie narodowości zrównano (świadomie) z pojęciem obywatelstwa.

    Polubienie

 4. Islamscy Przywódcy państw, duchowni, pisarze, profesorowie. Oni nas nienawidzą i prędzej czy później będą chcieli zniszczyć. Wiek XX był wiekiem totalitaryzmów. Oby wiek XXI nie był wiekiem rzezi na cywilizacji zachodniej. Cywilizacja Białego Człowieka musi walczyć. Nie takimi metodami, jak PODGNIŁA, ZLEWACZAŁA, IMPOTENTNA, ZGEJOWANA i OBŁA Unia Europejska. Ale jak Ameryka. Twardo, a nawet bezwzględnie.
  Źródło: blog Wierzejskiego, 11 września 2006
  To pisała Kanalia Wojciech Wierzejski z LPR

  Polubienie

 5. paziem

  LPR, to był konglomerat:

  Liga Przyjaciół Romana + Liga Pomyleńców Rydzykowych + Liga Przechrztów Rzymskokatolickich+ Liga Przydupasów Rządowych + Liga Popierających Reaganomikę + Ligę Pierdzących Ramoli + Liga Patriotów Różańcowych + Lepiej Porzuć Rozum

  Polubione przez 1 osoba

 6. jan

  W świecie głupców Żydzi muszą wygrać.

  Polubienie

 7. paziem

  A tak nieco poważniej :

  Polubienie

 8. Młodzież Wszechpolska jest pod wpływem atlantyzmu nie wiem czy też nie syjonizmu.

  Polubienie

 9. julius

  Ta pani reprezentuje Polskę na festiwalu filmowym w Cannes. Przekaz idzie w swiat.
  Polska aktorka z Ostrowa Wielkopolskiego, zalożyła piękna sukienke na Festiwal w Cannes.

  Polubienie

   • Ta Żydówka to Monika Ekiert – nie wiadomo skąd ona, może z Polin, a może i nie. Poniżej informacja o niej:

    polsko – francuska aktorka i modelka pracująca dla różnych agencji we Francji, w Polsce oraz USA . Absolwentka Cours Florent, najlepszej francuskiej szkoły teatralno filmowej, Posiada również tytuł Magistra Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych uzyskany na Uniwersytecie Paris 1 Panthéon-Sorbonne. – za: http://www.monikaekiert.com/pl/
    _______________________

    Festiwal w Can w 2018r. trwał od 8 do 19 maja.
    15 maja bandycki Izrael dokonał bombardowań z powietrza na obszar Palestyny.
    Żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin potępił ataki Palestyńczyków na Izrael.
    Żydówka M.Ekiert prezentując się w sukni z gwiazdą Dawida wyraziła swoje poparcie dla żydowskiego terroryzmu.

    Polubienie

   • Alann

    Mam takie pytanie .
    Jeżeli ta biurwa tak się szczyci tą piękną koszulką to czemu nie mieszka w Izraelu i żre polski chleb .
    Nosi koszulkę made in Izrael to do Izraela i najlepiej niech służy w armii izraelskiej .Tam kobitką a żołnierzyki fajnie się zabawiają .

    Chyba że mieszka w Izraelu to przepraszam .

    Polubienie

 10. julius

  Uzupełnienie do zdjecia

  ‏ @MrJonnyDaniels
  29 maj
  Polish actress #Monika Ekiert from Ostrow Wielkopolski, wearing a beautiful dress at the #Cannes Film Festival last week.

  Prawdopodobnie może być Żydówką, stąd też te ubranie. Co nie zmienia jednak faktu, że przez zagranicę odbierana jest jako Polka. A obnoszenie się z gwiazdą Dawida daje przekaz w swiat.

  Polubienie

 11. Warto poniższy tekst mego „comrade in arms”, Izraela Szamira (mieszkającego obecnie głównie w Moskwie), przetłumaczony przez kogoś na język polski, rozpropagować szerzej:

  Poland Under the Jewish Messiah

  (według mego kolegi jego ojciec urodził się w Polsce przedwrześniowej jako obywatel polski)

  Fragmenty
  Ta bardzo żydowska postawa jest typowa dla Ameryki w naszych czasach, ponieważ Stany Zjednoczone stały się bardziej żydowskie niż kiedykolwiek była Polska. I teraz odpłaca się Polakom za gościnność w sposób wyjątkowo podły.

  Był to powód praktyczny, a także dyskursywny. Naciskając na Polaków, żydowskie organizacje postępowały zgodnie z planem, który wykorzystali przeciwko Szwajcarom i to z wielkim sukcesem. Chociaż znane aktywa żydowskie w szwajcarskich bankach były dość małe, Szwajcarzy poddali się presji i zapłacili miliardy dolarów organizacjom żydowskim. Teraz podobny plan wyłudzenia został zaplanowany przeciwko Polsce.
  To był praktyczny powód, podczas gdy potrzeby ich walki o dyskurs wzywały Żydów do ochrony ich praw autorskich, tj. do trzymania w swoich rękach upoważnienia do decydowania i rządzenia tym, co jest Holokaustem i kto jest winny tego. Zbuntowana Polska musiała zostać stłumiona.

  Zorganizowane żydostwo wezwało Polskę do zwrócenia im całej własności, która należała do indywidualnych Żydów w Polsce przed II wojną światową.

  Teraz chcą wstrząsnąć Polską, by uzyskać 300 miliardów dolarów, czyli 60% krajowego PKB. Z pewnością pozwoli to wielu żydowskim funkcjonariuszom żyć w stylu, do którego są przyzwyczajeni.

  USA poparły to żądanie, a kilka dni temu, S. 447 stała się prawem, ponieważ prezydent Trump podpisał ją po przegłosowaniu przez Izbę Reprezentantów i Senat, to w solidarności ponadpartyjnej. Teraz Polacy nie mogą po prostu lekceważyć tych roszczeń. Muszą zwrócić każdy dobytek, który kiedykolwiek należał do Żyda, w ręce amerykańskich organizacji żydowskich.

  Jest to wyraźne szaleństwo: za kilka lat organizacje żydowskie staną się bogatsze niż Rothschild i Rockefeller.

  Najważniejszym i najgorszym elementem tego programu (lub oszustwa?) nie jest finansowy plan. Jest to przywrócenie porządku feudalnego, kiedy Żydzi byli poddanymi Żydostwa, quasi-państwowego ciała rozciągającego się na wiele krajów.
  Wolność Żydów nie trwała zbyt długo: teraz Żydzi są na drodze do stawania się poddanymi Żydostwa, rządzonego przez żydowsko-amerykańskie organizacje. Chcą z mocą wsteczną włączyć wszystkich Żydów do członków Światowego Żydostwa, aby ich własność pozostała w rękach żydowskich, jeśli umrą oni bezpotomnie. Jest to roszczenie państwa, a nie kościoła ani wspólnoty, ani diaspory.

  Tak więc, obok dwóch żydowskich polityk, Izraeal i USA , powstaje trzeci organizm, Żydostwo, quasi-państwo, którego istnienie jest często zaprzeczane, ale gdy chodzi o pieniądze, zaciemnianie jest nie na miejscu. Stany Zjednoczone zdecydowały, ogłaszając Akt 447, że polski Żyd nigdy nie był obywatelem Polski; był członkiem Żydostwa, a jego własność powinna powrócić do Żydostwa, a nie do gojowskiego państwa polskiego. Jest to dość niezwykłe roszczenie; mogło być zrozumiałym w średniowieczu, kiedy Żydostwo tworzyło odrębny majątek, ale obecnie jest znakiem rozpoznawczym żydowskiej epoki mesjanistycznej.
  Nie zaczęło się to dzisiaj – Niemcy już uznały Żydostwo (lub światowych Żydów) za podmiot prawa międzynarodowego: „Konferencja w sprawie żydowskich roszczeń materialnych przeciwko Niemcom lub Konferencja Roszczeń, reprezentuje światowych Żydów w negocjacjach o odszkodowanie i restytucję dla ofiar prześladowań nazistowskich i ich spadkobierców „. Teraz dotarło to do Polski, a potem jest lista czterdziestu krajów, które zamierzają okrasić, od Estonii po Maroko. Wszyscy będą musieli uznać, że ich żydowscy obywatele byli w rzeczywistości cudzoziemcami, członkami obcego ciała. W przeciwnym razie znajdą się na czarnej liście administracji USA.
  To ironiczny zwrot wydarzeń dla Polski. Polska jest najbardziej proamerykańskim i antyrosyjskim krajem w Europie. W Polsce są amerykańskie czołgi i amerykańskie bazy oraz amerykańskie wyrzutnie pocisków; Polska jest bramą na wschód i przednią bazą Imperium. W przypadku ostrej wojny z Rosją Polska będzie najbardziej niezbędnym ogniwem w zachodnim łańcuchu dowodzenia. Polacy nawet wyrąbali stare dęby prastarej Puszczy Białowieskiej na granicy z Białorusią, aby otworzyć drogę na wschód dla amerykańskich czołgów (oficjalnie były inne wyjaśnienia). Żydowska chciwość lobby i samozadowolenie amerykańskiej klasy politycznej mogą jeszcze osiągnąć to, czego nie udało się Putinowi.
  A może nie. Polacy od zawsze powtarzają ten sam kosztowny błąd: sprzymierzanie się z Zachodem przeciwko Rosji. Raz za razem zostawali zdradzeni przez swoich zachodnich sojuszników i musieli zapłacić cenę.
  Każdego można raz zdradzić, ale Polskę zdradzano tyle razy, że Polacy powinni zrewidować swoje nastawienia. Polska nie ma przyszłości jako przednia baza przeciwko Moskwie, ale to rozumowanie nie przeniknęło jeszcze do głowy Polaków.

  Żydzi kontynuują swoją ofensywę przeciwko Polsce.

  Czy interesy imperialne USA i żydowskiego lobby w USA są zbieżne? Zniszczenie Iraku i Syrii oraz wspieranie Saudyjczyków było w interesie Izraela, jasne, ale można się spierać, czy było to w interesie amerykańskim, czy nie. Teraz mamy rzadki, jasny przypadek, w którym amerykańskie lobby żydowskie działa przeciwko amerykańskim „interesom imperialnym”, a cały amerykański establishment polityczny zaakceptował żądanie lobby, zamieniając supermocarstwo w najpotężniejszego egzekutora dla Żydów.

  http://www.unz.com/ishamir/poland-under-the-jewish-messiah/

  Polubienie

 12. Jeśli chodzi o UKRYTĄ DOMINACJĘ ZACHODU przez anglosaskie organizacje POST-MASOŃSKIE to poniżej doskonały wyklad Andrieja Fursova na ten temat z 30 marca br. Niestety po rosyjsku „Jak 50 rodzin włada światem”: https://www.youtube.com/watch?v=yz4En8Zr8Vo

  Polubienie

 13. Pardon, chodzi o to wystąpienie Andreia Fursova: https://www.youtube.com/watch?v=TPEx1vRgTSI

  Polubienie

 14. Myślałem że nie wiele rzeczy w życiu mnie zdziwi do takich żeczy należy postawa doktor Magdalena El Ghamari pochodzi z Libi a co najmniej toleruje atlantystów i syjonistów.

  Polubienie

  • Alann

   Panie Jerzy .Wszyscy w tym kraju to syjoniści i atlantyści . Piskorski i Zmiana też się panu nie podobają bo wymyśla pan jakieś cuda na kiju . Gdy się pana czyta to 99 , 9 % w tym kraju to syjon i atlantyści . WPS i potem czarna dziura ?
   Może jednak nie .

   Polubienie

 15. Rumcajs, Cypisek i Haneczka

  Przykład (2016): Mentalność katolicka (zachodnia) – dziennikarz BBC, z machinalnością niekatolicką – Dugin. Warto posłuchać, niestety po angielsku.

  Katolik/żyd duchowy i mentalny/człowiek zachodu zawsze WIE LEPIEJ, nawet jak kłamie/manipuluje to ma do tego prawo, którego nie mają inni.

  Polubienie

 16. julius

  Kłamliwy hipokryta, Eskin, który rozpętał histerię na temat nowego polskiego prawa zakazującego sugestii polskiej winy w Holokauście, podczas gdy jego rodacy Żydzi wymuszali na dziesiątkach krajach europejskich prawo zabraniające sceptycyzmu wobec wysoce wątpliwej narracji o Holokauście.

  Eskin jest bliskim powiernikiem i kolegą satanistycznego Dugina i ruchu eurazjatyckiego. Promuje rosyjską ekspansję na Europę Wschodnią, aby zemścić się na potomkach „nazistowskich kolaborantów”.

  Innym znanym Żydem, który popiera projekt eurazjatycki Dugina jest rabin Avrom Szmulevich, który uczestniczył w kongresie założycielskim Eurazjatyckiego Ruchu Politycznego o zasięgu ogólnoeuropejskim (OPOD) w 2001 roku, reprezentując na konferencji głównego rosyjskiego rabina i sojusznika Putina Berl Lazara.

  Szmulevich powiedział, że „udział ludności żydowskiej Rosji w ruchu Eurazji „tłumaczy się umacnianiem relacji między Rosją a Izraelem oraz faktem, że idea eurazjanizmu znajduje aktywne poparcie w społeczeństwie izraelskim.” Powiedział, że ” eurazjanizm daje możliwość zachowania wszystkim narodom, w tym Żydom, ich tożsamości. ”

  Sean Jobst obszernie opisywał żydowskie powiązania Dugina i Żydów z euroazjatyzmem na naszej stronie internetowej, ujawniając, w jaki sposób Eskin mówił o Żydach i Rosjanach przedstawiając ich jako „wybrane narody” oraz o tym, jak Dugin pochwalał krwawą rolę Żydów w rosyjskim bolszewizmie.

  Dugin nie jest białym nacjonalistą, natomiast stwierdzającym, że Rosja „nigdy nie stawiła sobie za cel utworzenia jednolitego etnicznie, jednolitego rasowo państwa”. Putin robił podobne uwagi w przemówieniu z 2013 roku. „Nacjonaliści muszą pamiętać, że Rosja została utworzona właśnie jako kraj wieloetniczny i wielowyznaniowy od samego początku” – powiedział Putin. „Nacjonaliści muszą pamiętać, że podważając nasz wieloetniczny charakter i wykorzystując kwestię rosyjskiego, tatarskiego, kaukaskiego, syberyjskiego lub jakiegokolwiek innego nacjonalizmu czy separatyzmu, oznacza to, że zaczynamy niszczyć nasz kod genetyczny. W rezultacie zaczniemy niszczyć samych siebie. ”

  http://alt-right.com/2018/05/29/dugins-zionist-ally-avigdor-eskin-slanders-poland-ukraine-baltics/
  Alt right również podejrzewane jest o bycie pod wpływem syjonistów.

  Polubienie

 17. Edward.


  Niszczenie Polakow na Litwie.

  Polubienie

 18. pytuś

  UE – twór jakiej kultury?

  Nazywajmy rzeczy po imieniu, bo prawie wszyscy ulegliśmy KULTOWI KOSZERNYCH KUGLARZY, którzy zawsze obiecują gruszki na wierzbie, ogłupianemu od dziecka społeczeństwu, mając prawdę w wielkiej pogardzie! Stworzony przez nich KULT KŁAMSTWA, pozwala im żyć na ziemskim padole jak w raju, do którego tylko oni posiadają klucze.

  https://synonim.net/synonim/kuglarz

  Każdy błazen musi mieć czapkę, po której go rozpoznacie.

  INDOKTRYNACJA OD DZIECKA – to jest ich chytry podstęp, któremu żaden goj się nie sprzeciwia uważając, że tak musi być.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Indoktrynacja

  SZKOŁA – co to takiego?

  ,,Polski wyraz ,,szkoła” pochodzi od greckiego rzeczownika σχολή (skʰoˈlɛː) – spokój, wolny czas przeznaczony na nauki i wywodzi się od łacińskiego wyrazu schola – czas wolny, odpoczynek, bezczynność”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_(o%C5%9Bwiata)

  http://definicja.net/co-to-znaczy-Schola

  Teraz jest wszystko jasne, że ta instytucja jest stworzona po to aby pod PRZYMUSEM, wyprać gojowi mózg na całe życie, przekazując fałszywą wiedzę.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Obowi%C4%85zek_szkolny

  Polubienie

 19. grzanek

  Tymczasem w Tworkach… Paziem znowu podpadł Waldiemu Pastuszce

  Polubienie

 20. pucyn

  GRZANEK CZY TY Z BYKA SPADŁ UMIESZCZASZ FILM WALDKA U PAZIA NA PORTALU . CHODZISZ PO CIENKIEJ LINII I PROWOKUJESZ SAM SOBIE BANA I ZDROWY OPIERD…
  ALBO TAKI WPIS :
  TWÓJ NUMER IP
  TWÓJ EMAIL
  DETECTED TROLL
  JUTRO IDĘ NA POLICJĘ .
  PARU GÓWNIARZY MIESIĄC TEMU Z WYKOPU KTÓRZY NA WPS JAJA SOBIE ROBILI WŁASNIE TAKIE WPISY DOSTALI
  GRZANEK UWAŻAJ Z PAZ NIE MA ŻARTÓW

  MIESIĄC TEMU OSTRZEGAŁEM ANDRZEJA Z KAMANDY APA TU NA TYM PORTALU ABY MASOWO NIE WKLEJALI FILMIKÓW WALDKA U PAZIA .

  NIE SŁUCHALI WĘZA RAD
  TO DOSTALI ZDROWY OPIERD…. OD PAZIA HA HA HA .

  Polubienie

 21. grzanek

  😐 Strach się bać 😮

  Polubienie

 22. pucyn

  Przepraszam za żartobliwy charakter wpisu ale z takich rzeczy to już po prostu śmiech .Durnota Waldka do tego portalu nie pasuje i kasować go . Wszyscy żydzi oprócz Stalina i jego .

  Polubienie

  • grzanek

   Waldiemu przydałoby się trochę Beatki 😉 w sekcji komentarzy, bo chłopina zgnuśnieje. Już się za bardzo rozbestwił po tym odwlekanym powrocie do nadawania.

   Polubienie

   • pucyn

    Odpowiem ale już ostatni raz bo robi się śmietnik . Beatka w mojej postaci po tym jak z całą stanowczością zażądała okazania przez niego żółtych papierów czy je ma Waldek nazwał ją agentką mossadu cytat :” głupią suchą piczką” i wywalił z kanału .

    Polubienie

   • pucyn

    W kwestii Erilo nie jestem w stanie ocenić .Może to jest kawał dobrej roboty Nie wiem . To co mówi o energii słonecznej , stołówkach zbiorowych tez nie głupie .
    Niestety całowanie wielkiego obrazu Stalina w twarz , gospodarka bez pieniądza to już dla mnie kosmos .

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s