Polska pod żydowskim Mesjaszem

  

„Poland Under the Jewish Messiah”

autor: Izrael Szamir

(Ojciec autora urodził się w Polsce przedwrześniowej jako obywatel polski. Autor mieszka obecnie w Moskwie)

Fragmenty
Ta bardzo żydowska postawa jest typowa dla Ameryki w naszych czasach, ponieważ Stany Zjednoczone stały się bardziej żydowskie niż kiedykolwiek była Polska. I teraz odpłaca się Polakom za gościnność w sposób wyjątkowo podły.

Był to powód praktyczny, a także dyskursywny. Naciskając na Polaków, żydowskie organizacje postępowały zgodnie z planem, który wykorzystali przeciwko Szwajcarom i to z wielkim sukcesem. Chociaż znane aktywa żydowskie w szwajcarskich bankach były dość małe, Szwajcarzy poddali się presji i zapłacili miliardy dolarów organizacjom żydowskim. Teraz podobny plan wyłudzenia został zaplanowany przeciwko Polsce.
To był praktyczny powód, podczas gdy potrzeby ich walki o dyskurs wzywały Żydów do ochrony ich praw autorskich, tj. do trzymania w swoich rękach upoważnienia do decydowania i rządzenia tym, co jest Holokaustem i kto jest winny tego. Zbuntowana Polska musiała zostać stłumiona.

Zorganizowane żydostwo wezwało Polskę do zwrócenia im całej własności, która należała do indywidualnych Żydów w Polsce przed II wojną światową.

Teraz chcą wstrząsnąć Polską, by uzyskać 300 miliardów dolarów, czyli 60% krajowego PKB. Z pewnością pozwoli to wielu żydowskim funkcjonariuszom żyć w stylu, do którego są przyzwyczajeni.

USA poparły to żądanie, a kilka dni temu, S. 447 stała się prawem, ponieważ prezydent Trump podpisał ją po przegłosowaniu przez Izbę Reprezentantów i Senat, to w solidarności ponadpartyjnej. Teraz Polacy nie mogą po prostu lekceważyć tych roszczeń. Muszą zwrócić każdy dobytek, który kiedykolwiek należał do Żyda, w ręce amerykańskich organizacji żydowskich.

Jest to wyraźne szaleństwo: za kilka lat organizacje żydowskie staną się bogatsze niż Rothschild i Rockefeller.

Najważniejszym i najgorszym elementem tego programu (lub oszustwa?) nie jest finansowy plan. Jest to przywrócenie porządku feudalnego, kiedy Żydzi byli poddanymi Żydostwa, quasi-państwowego ciała rozciągającego się na wiele krajów.
Wolność Żydów nie trwała zbyt długo: teraz Żydzi są na drodze do stawania się poddanymi Żydostwa, rządzonego przez żydowsko-amerykańskie organizacje. Chcą z mocą wsteczną włączyć wszystkich Żydów do członków Światowego Żydostwa, aby ich własność pozostała w rękach żydowskich, jeśli umrą oni bezpotomnie. Jest to roszczenie państwa, a nie kościoła ani wspólnoty, ani diaspory.

Tak więc, obok dwóch żydowskich polityk, Izraeal i USA , powstaje trzeci organizm, Żydostwo, quasi-państwo, którego istnienie jest często zaprzeczane, ale gdy chodzi o pieniądze, zaciemnianie jest nie na miejscu.

Stany Zjednoczone zdecydowały, ogłaszając Akt 447, że polski Żyd nigdy nie był obywatelem Polski; był członkiem Żydostwa, a jego własność powinna powrócić do Żydostwa, a nie do gojowskiego państwa polskiego. Jest to dość niezwykłe roszczenie; mogło być zrozumiałym w średniowieczu, kiedy Żydostwo tworzyło odrębny majątek, ale obecnie jest znakiem rozpoznawczym żydowskiej epoki mesjanistycznej.

Nie zaczęło się to dzisiaj – Niemcy już uznały Żydostwo (lub światowych Żydów) za podmiot prawa międzynarodowego: „Konferencja w sprawie żydowskich roszczeń materialnych przeciwko Niemcom lub Konferencja Roszczeń, reprezentuje światowych Żydów w negocjacjach o odszkodowanie i restytucję dla ofiar prześladowań nazistowskich i ich spadkobierców „. Teraz dotarło to do Polski, a potem jest lista czterdziestu krajów, które zamierzają okrasić, od Estonii po Maroko. Wszyscy będą musieli uznać, że ich żydowscy obywatele byli w rzeczywistości cudzoziemcami, członkami obcego ciała. W przeciwnym razie znajdą się na czarnej liście administracji USA.

To ironiczny zwrot wydarzeń dla Polski. Polska jest najbardziej proamerykańskim i antyrosyjskim krajem w Europie. W Polsce są amerykańskie czołgi i amerykańskie bazy oraz amerykańskie wyrzutnie pocisków; Polska jest bramą na wschód i przednią bazą Imperium. W przypadku ostrej wojny z Rosją Polska będzie najbardziej niezbędnym ogniwem w zachodnim łańcuchu dowodzenia. Polacy nawet wyrąbali stare dęby prastarej Puszczy Białowieskiej na granicy z Białorusią, aby otworzyć drogę na wschód dla amerykańskich czołgów (oficjalnie były inne wyjaśnienia). Żydowska chciwość lobby i samozadowolenie amerykańskiej klasy politycznej mogą jeszcze osiągnąć to, czego nie udało się Putinowi.
A może nie.

Polacy od zawsze powtarzają ten sam kosztowny błąd: sprzymierzanie się z Zachodem przeciwko Rosji. Raz za razem zostawali zdradzeni przez swoich zachodnich sojuszników i musieli zapłacić cenę.

Każdego można raz zdradzić, ale Polskę zdradzano tyle razy, że Polacy powinni zrewidować swoje nastawienia. Polska nie ma przyszłości jako przednia baza przeciwko Moskwie, ale to rozumowanie nie przeniknęło jeszcze do głowy Polaków.

Żydzi kontynuują swoją ofensywę przeciwko Polsce.

Czy interesy imperialne USA i żydowskiego lobby w USA są zbieżne? Zniszczenie Iraku i Syrii oraz wspieranie Saudyjczyków było w interesie Izraela, jasne, ale można się spierać, czy było to w interesie amerykańskim, czy nie. Teraz mamy rzadki, jasny przypadek, w którym amerykańskie lobby żydowskie działa przeciwko amerykańskim „interesom imperialnym”, a cały amerykański establishment polityczny zaakceptował żądanie lobby, zamieniając supermocarstwo w najpotężniejszego egzekutora dla Żydów.

 

więcej na: http://www.unz.com/ishamir/poland-under-the-jewish-messiah/

wytłuszczenia w tekściecoraz dobór ilustracji: D.Kosiur

_____________________________

 

Obietnicę zwrotu Żydom majątku złożył 10.09.2006r. w NY L.Kaczyński (PiS)

Amerykańska ustawa S. 447 wspierająca żydowską grabież polskiego majątku jest znakomitym prezentem dla nas Polaków. Żydzi nie mogli przysłużyć się lepiej polskiemu narodowi, jak otworzyć tą ustawą oczy wielu Polakom na rzeczywiste wobec nas zamiary USA, czy całego kontrolowanego przez nich Zachodu oraz na rzeczywisty i niezmienny od setek lat stosunek Żydów do Polski i Polaków.

Oczywiście amerykańska (czytaj: żydowska) ustawa nie mieści się w granicach jakiegokolwiek prawa. Niestety, Polska znajduje się pod żydowską/USA okupacją i żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin (zarówno partie władzy i opozycji – jak na załączonym obrazku) mogą podjąć próbę ograbienia Polski i Polaków na rzecz Żydów – zresztą robią to od 1990r. – nawet bez amerykańskiej/żydowskiej ustawy. 

„Król jest nagi” – oto, co ukazuje nam S. 447, czyli całą syjonistyczną perfidię i zgniliznę zachodniej demokracji, strategicznego przyjaciela i sojusznika – USA, światowego i miejscowego Żydostwa, żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin oraz żydo-katolickiego Kościoła, który łupi nas Polaków nie mniej niż Żydzi – w końcu Polska i Polacy wznoszą modły pod żydowskim Mesjaszem, którego obwieścili nawet królem.

D.Kosiur

Reklamy

12 Komentarzy

Filed under Polityka

12 responses to “Polska pod żydowskim Mesjaszem

 1. KOJAK

  USA <USA ,USA ? TO NIE JEST PROBLEM USA ! ONI MOGA SOBIE ZADAC ! PROBLEMEM JEST TO, ZE POLSKA RZADZA OD 89 ROKU SYJONISTYCZNE ZYDOWSKIE GRUPY KRYMINALNE ! ONE MAJA POLSKI INTERES ZUPELNIE W DUPIE ! SPELNIA W PODSKOKACH KAZDE KRYMINALNE ZADANIE ZYDOWSTWA ! POLSKA BEDZIE KRWIA PLULA I PLACILA HARACZE ZYDOM< JESLI POLACY NIE OBALA RZADOW SYJONISTYCZNYCH ZDRAJCOW !

  Polubienie

 2. Zbycho Lipiński nadaje się do IPP.

  Polubienie

 3. Pingback: Polska pod żydowskim Mesjaszem | Pekok Antylichwiarz

 4. grzanek

  grzanek
  4 czerwca 2018 o 20:26

  Izrael Szamir popełnił wpis nt. ustawy 447(1226), ale trochę (niechcący?) się zagalopował, pisząc, że teraz, tj. po ratyfikowaniu jej przez Trumpa, Polacy nie będą już mieli wyjścia, i Polska będzie musiała zapłacić organizacjom przemysłu holokaustu.
  Now the Poles can’t just disregard these claims. They have to transfer every asset that ever belonged to a Jew into the hands of American Jewish organizations
  https://www.henrymakow.com/2018/06/Jewish-Shakedown-of-Poland-De-Emancipates-Jews%20.html
  W dalszej części artykułu Szamir pisze, że casus Polski nie jest precedensem – że wcześniej w podobny sposób żydostwo ‚ogoliło’ już Niemcy. Roztargiony (?) Szamir zapomniał jednak poczynić stosowne rozróżnienie, że słuszne roszczenia żydowskie pod adresem Niemiec nijak mają się do roszczeń pod adresem Polaków, którzy byli taką samą (a w wyjąwszy oficjalną wykładnię ‚historii’ – nawet większą) ofiarą Niemiec hitlerowskich.
  W kolejnej części tekstu – odnoszę takie wrażenie – Szamir skupia się głównie na tym, że diaspora żydowska, bez pytania jej o zdanie, przeszła jakoby pod „trzecią” żydowską władzę (oprócz USA i Izraela) – „(międzynarodowe) Żydostwo”, czyli coś na kształt Sanhedrynu. Szamir odmalowuje tu żydów niemal jako ofiary (i to najpierwsze!) S. 447 JUST Act. Szamir taktownie przemilcza fakt, iż choć – jak pisze – „zywkli czy ponadprzeciętni Żydzi nie zgodzili się, nie głosowali i nie wyrazili zgody w jakikolwiek sposób na taki obrót wydarzeń„, ci „zwykli Żydzi” są ogromnymi beneficjentami przewałek takich jak ustawa 447 i jakoś nie słyszy się, by podobne ruchy władz oprotestowywali…

  This is the end of Enlightenment, and Jews, liberal or conservative, have been transformed from free persons and citizens of their countries into subjects of Jewry. This is done without Jewish consent. Ordinary or extraordinary Jews did not agree, didn’t vote, didn’t express their agreement in any way for this turn of events.

  Krótką mówiąc: ten cały Szamir, mimo konwersji na prawosławie, mocno trąci Gefillte Fisch i radziłbym na niego uważać.

  https://zygmuntbialas.wordpress.com/2018/06/02/literatura-zydzi-i-my-02-06-2018/#comment-17085

  Polubienie

 5. Panie Pawle i Panie Darku czy znacie tą kanalię Zbigniewa Lipinskiego?.

  Polubienie

 6. paziem

  Panie Jerzy, gdybym ja miał znać i przejmować się wszystkimi kanaliami i ” kanaliami” , to musiałbym nie spać albo zwariować. Rzecz w tym żeby nie tyle śledzić jedynie kanalie, ale skutecznie odciąć im źródełko do czerpania sił witalnych i je ( kanalie) naturalnie utylizować. Znaczy to, że nie jest naszym największym zmartwieniem śledzić Żydów i użalać się jakie robią geszefty na naszej spolegliwości, ale po prostu nie kupować w żydowskich sklepach, nie zadłużać się w żydowskich bankach, nie oglądać żydowskich filmów i tv, nie chodzić do żydowskich kościołów, nie ulegać żydowskim modelom edukacji i wychowania, nie ulegać żydowskiej wykładni historii, zmusić Żydów do zapłacenia za szkody i straty poczynione przez X wiekow przez ich współplemieńców i współwyznawców na polskich ziemiach ( Żydów amerykańskich i ich organizacje, banki i korporacje – wezwać do natychmiastowego zaplacenia za polskie ofiary zamordowane w czasie I i II WŚ, i majątek zniszczony, rozkradziony, pasersko „sprywatyzowany” o czym jasno powiedzieć amerykańskiemu prezydentowi i Kongresowi). Nakazać Żydom w Polsce ujawnić ich majątki i grzecznie pracować dla dobra Polski, a jak nie, to ich wyrzucić z Polski, a żydowskie firmy i majątek ( pod rozlicznymi „narodowymi” brendami) znaconalizować jako zabezpieczenie żądanych, udokumentowanych strat i należnych spłat. Nie żyć ich urojeniami religino- historiozoficznymi, nie łasić się do ich ” łaskawych” progów, nie zwracać uwagi na żaden ” antysemityzm”, ale wymagać szacunku dla Polski i dbać o polski interes narodowy. Skończyc z postawą defensywną i ugodową i przejść do ofensywy, walki o przyszłość naszych dzieci i wnuków. Takom rzekł.

  Polubienie

 7. grzanek

  Brawo!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s