Atak syjonistów na portal WPS z pomocą Prokuratury i Policji

Informujemy, że w piątek 8 czerwca 2018 r. na podstawie postanowienia prokuratora Macieja Młynarczyka , funkcjonariusza Prokuratury Warszawa- Praga Północ prowadzącego ” postępowanie przygotowawcze” – tajemnicą na razie jest, która syjonistyczna organizacja złożyła ” zawiadomienie” – Prokuratura wysłała „siły policyjne” wraz ze wsparciem bieglych informatyków do prywatnych mieszkań zamieszkałych przez Pawła Zieminskiego i Dariusza Kosiura w celu zajecia sprzętu elektronicznego ( telefony, komputery, laptopy, tablety), co ponoć było konieczne do ustalenia : kto umieścił na portalu WPS artykuły o treściach, których zapewne ” nie akceptują” syjoniści  wydający dyspozycje organom państwa polskiego. 

Jak wiecie wszystkie teksty unieszczane na stronie WPS mają autora podpisanego pod tekstem lub odsyłają do źródła. Zatem nie ma trudności, aby stwierdzić, kto jest autorem, albo kto umieszcza dany tekst.

Wkrótce więcej wiadomości.

Paweł Ziemiński

P.S. Chwilowo kontakt z nami może być utrudniony bądź ” ryzykowny wobec „czasowego” rozporządzania” naszym mieniem i własnością intelektualną przez tzw. organa sprawiedliwości państwowej, będące w dyspozycji….? no właśnie kogo?…bo na pewno nie Polaków!

87 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

87 responses to “Atak syjonistów na portal WPS z pomocą Prokuratury i Policji

 1. Czy aby sami sie o to nie prosiliscie

  Polubienie

 2. paziem

  Co szanowny Adaś ma na myśli?

  Polubione przez 1 osoba

 3. Dosc dosadne wpisy
  Rozumiem wk..nie ale czy to już nie nienawiść

  Polubienie

  • Alann

   Spie….. już facet i przestań tu pieprzyć .Jaki umiar ? Kto tu kogo obraża? .
   Wejdż sobie na forum Niezależnej gdzie każdego wyzywają od agentów Putina i inne przekleństwa . Posłuchaj radiomaryjnych to zobaczysz na czym polega nienawiść i plucie .
   Ten portal to jest przedszkole . Won na fora pisowe i tam dawaj swoje wykłady na temat wychowania .Tam ich pouczaj bo tam jest teren niewyobrażalnego chamstwa i agresji . Im twoje nauki się przydadzą .

   Polubione przez 3 ludzi

  • dariuszorszaski

   znaczy, ze i Ja się prosiłem! odsiedziałem jak na razie 2,5 roku za „zamiar” obalenia systemu (o dziwo, jednoosobowo.

   Polubienie

 4. paziem

  Prawda jest dosadna, gdyż jest w sprzeczności z żydowską etyką sytuacyjną oraz z syjonistycznym rasizmem i szowinizmem. Polska jest obecnie w stanie wojny z syjonistami tylko większość Polaków jeszcze tego nie zauważa. Jeżeli ty Adasiu jesteś Polakiem(?), to bardzo nieuważnym.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Proszę nie mylić prawdy z kijem bejsbolowym

  Polubienie

 6. Pingback: Atak syjonistów na portal WPS z pomocą Prokuratury i Policji | Justice4Poland.com

 7. julius

  „Przyjaciel” Jarosława Kaczyńskiego Lejb Fogelman, stwierdził : Nie ma jagiellońskiej Rzeczypospolitej Dwojga, a w rzeczywistości wielu Narodów. Dziś Polak to etniczny Polak-Słowianin. I takim Polakiem oczywiście nie jestem, ale w znaczeniu obywatelskim tak – powiedział Fogelman. Czy zatem prawdą jest, że w Polsce rzadzą Polacy? Rządzą obywatele z szabesgojami(teraz padło na „bogoojczyźnianych patriotów”) a ci realizują cele całkiem innych sił a bogoojczyźniany patriotyzm i socjalne rozdawnictwo nie swoich pieniędzy służy całkiem innym celom niż wmawia się to Polakom.

  Polubione przez 1 osoba

 8. Wujek dobra rada

  Jeśli ma Pan możliwość filmowania czynności to niech Pan to robi wszędzie gdzie to jest/będzie możliwe. Wg mnie powinien Pan również złożyć na piśmie żądanie zwrotu ww przedmiotów w tym rzeczy do Pana nie należących oraz zażalenie na czynności, sposób ich przeprowadzenia itd itp.

  Nie jestem prawnikiem, ale z takiej powszechnej wiedzy wydaje mi się że to są działania jakie powinno się podjąć, żeby wszystko na bieżąco zostało udokumentowane.

  Polubienie

  • paziem

   Dziękuję i oczywiście zamierzam to zrobić o czym pan pisze.

   Polubione przez 1 osoba

   • Alann

    Bardzo bym prosił pana Pawła o informacje dla czytelników jak to się potoczy . Oczywiście trzeba próbować to co pan u góry pisze i pewnie w normalnym kraju takie zażalenia miałyby sens a tutaj wszystko pójdzie psu na budę .
    Od dłuższego czasu chcę się dowiedzieć czy i jak ukarano tego cwaniaka który uderzył Mateusza Piskorskiego . Skargi , zażalenia były ale póki co tyle czasu minęło i ani widu ani słychu jak to się potoczyło .
    Podobnie z tymi wyższymi wojakami którzy dali po ryju wezwanej policji w pubie . Też nie ma informacji jaki był finał sprawy ale właściwie to czemu ja się dziwię .

    Polubienie

   • tu chodzi tylko o represje i szykany, jak i próby zmierzające do zakończenia Waszej działalności. Gdyż to, co mieliście do powiedzenia, opublikowaliście, więc przeszukanie komputerów od tej strony jest bez sensu. A jeśliby było coś, co byłoby do nieopublikowania, to istnieją wystarczająco dobre metody szyfrowania (właśnie programuję aes). No i na tych komputerach nie mieliście serwera, a problem z aktualizacją zdaje się, że rozwiązaliście. Jedyne, co u Was zdaje się być niedopracowane jest, co wynika z tego, że Polska to państwo faszystowskie. Sami podajecie przykłady na to. Gładkim rozwiązaniem byłoby znaleźć kogoś poza granicami Polski, w UE lub poza, kto oficjalnie byłby redakcją Waszego bloga.

    Polubienie

   • paziem

    Jak się dowiedziałem wczoraj ( ze względu na trudności komunikowania się)i o czym informuję, także tuż po godz. 6 rano, 8 czerwca 2018 r. funkcjonariusze Policji i zapewne ( ?) towarzyszący im biegły informatyk wtargnęli do domu państwa Kosiurów w Otwocku i zajęli sprzęty elektroniczne ( komputery) wraz nośnikami pamięci i zawartymi tam danymi, w tym stanowiącymi tajemnicę dziennikarską oraz mającymi wartość intelektualną. Wśrod zajętych komputerów były także należące do córki Dariusza Kosiura. Jego samego przewieziono na komendę miejską Policji w Otwocku ( lub jeden z komisariatów, tego obecnie dokładnie nie wiem) i przesłuchano w charakterze kogo? tego też nie wiem, ale w oparciu o te same art. kk; co mnie,i w oparciu o postanowienie prokuratora Macieja Młynarczyka z Prokuratury Warszawa-Praga Północ. Prawdziwym kuriozum jest fakt zaproponowania Dariuszowi Kosiurowi „złożenia przeprosin narodu żydowskiego” na stronie internetowej WPS, co miałoby spowodowac rzekomo umorzenie postępowania?!

    Polubienie

 9. Rozsierdziły się chazary. I silne się czują…
  Czas pokaże jak są silne…

  Polubione przez 1 osoba

 10. Tomas Forged

  Rosja nigdy nie dała się zwyciężyć w wojnie, a Polska wrogiej okupacji.
  Będziemy cierpieć i krew polska lać się będzie w neokomunistycznych bronsztajnowkich kazamatach. Będą parchy znowu wyrywać Polakom paznokcie obcęgami.
  Ale w zamian dostaną taki sposób podróży do swojego demona ludobójcy jahve, jakiego sam ten demon by nie wymyślił w swym pustynnym popapranym łbie.

  Polubione przez 2 ludzi

  • my się znamy, moje poglądy znasz, więc tekst będzie krótszy. Z jednym Twoim pojęciem zupełnie się nie zgadzam: to, co mamy w Polsce, to nie jest neokomunizm, to jest znacznie coś bardziej złego. To jest czysty faszyzm i to w takim wydaniu, że Niemcy hitlerowskie to są prostolinijni naiwniacy wobec tych w Polsce i ich sponsorów w USA. Komunizm to jest pomysł już pierwszych chrześcijan i nawet w makabrycznym wydaniu ZSRR przyniósł ludziom wiele dobrego, gdyż sama idea u podstaw było dobra dla zwykłych ludzi. Natomiast faszyzm to jest krwiożercze bestialstwo i wszystko co z niego wynika, będzie niosło znamiona zła.

   Polubienie

 11. Alann

  Przewidziałem to dokładnie rok temu gdy napisałem kropka w kropkę że tak może być na co pan Dariusz Kosiur przyznał mi całkowitą rację .
  Jednego nie rozumiem .Po jaką cholerę im laptop córki pana Pawła Ziemińskiego to nie wiem .
  Mam nadzieję panie Pawle że może chociaż panu chałupy nie splądrowali jak Hunowie bo czytałem kiedyś w internecie jak ktoś pisał opisując takie interwencje że i to się zdarza .

  Polubienie

  • Alann

   Za Ryżego kilka lat temu weszli do jakiejś przypadkowej rodziny myląc mieszkania z mieszkaniem jakiegoś zbira .
   Cała rodzina jak pokazywano i jak rodzina ta mówiła od razu na glebę . Jakieś krzyki . Nie patrzono że małe dzieci są obok a były . Na szczęście spały w pokoiku dziecięcym.
   Miano tej rodzinie odszkodowania wypłacić .Ciekawe czy wypłacono . Dwa metry wzrostu , broń to jeszcze nie wszystko .A gdzie rozum ?
   Ha ha ha .

   Polubienie

  • AgnieszkaS

   Ponieważ chcą sprawdzić co znajduje się na twardym dysku. Z pamięci komputera niczego nie można usunąć. Wszystko to, co usunęliśmy ciągle tam jest. W wielu przypadkach można to odtworzyć nawet, kiedy dysk jest złamany. Zajmuje się tym „digital forensic science” (cyfrowa wiedza sadowa).

   Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    My nie publikowaliśmy,9 ani nie archiwizowaliśmy niczego,¥ co nie wchodzi do zakresu wolnej myśli, wolnej wymiany pogladów w dążeniu do prawdy, czyli zgodności głoszonych poglądów z rzeczywistością.
    Syjoniści i ich miejscowe pachołki jako słudzy kłamstwa i obłudy zawsze bedą zwalczać prawdę oraz suwerrenne myślenie i działanie.
    W naszych zasobach elektronicznych nie ma niczego o znaczeniu operacyjnym, Nikt chyba się tego nie spodziewał.
    Groźniejsze jest to, co samowolni bandyci mogą zrobić na naszych komputerach. Mogą zainstalować tam różne ” ciekawostki” i okaże sięó nagle, że gustujemy w dzieciecej pornografii, albo, że każdy z nas ma po trzy kochanki, albo spółkował z kozą? Albo też posredniczyl w handlu bronią lub narkotykami.
    Oświadczam zatem publicznie, że nic z w/w nie leźało w kregu moich zainteresowań, ani „pasji”.

    Polubienie

 12. paziem

  Do tego nie doszło, ale brali niemal wszystko, co jest elektronicznym nośnikiem informacji. Darek był przesłuchiwany na komisariacie, ja odmowiłem składania ” zeznań” i wyjaśnień oprócz oświadczenia do protokołu o bezprawności działań i zamiarze złożenia zażalenia na postanowienie Prokuratury.
  To jest wojna więc musimy walczyć. Koniec z wyczekiwaniem i pobłażliwością, bo to rozzuchwala wroga.

  Polubione przez 1 osoba

 13. KOJAK

  SYJONISTYCZNI HITLROWCY Z PIS POKAZUJA JAWNIE SWE KRYMINALNE HITLEROWSKIE OBLICZE ! TAK,TAK HITLER TEZ WYGRAL WYBORY I HITLER TEZ JAK HITLEROWCY Z PIS MIAL DEMOKRATYCZNY MANDAT ! WIDAC ZE ZACZYNA SIE JAWNY HITLERYZM W POLSCE !

  Polubienie

 14. Co za kurwa syjonistyczna doniosła na WPS ?
  Ktoś był pożyteczny, posłuszny i użyteczny by to zrobić.

  Polubienie

 15. Warto posŁuchac jak ktos zna rosyjski. W zasadzie to samo co Dariusz Kosiur, tylko w bardziej ogledny sposob:

  A oto komentarz do tego filmiku przetlumaczony na polski:

  Komentarz z zapodanego powyżej linku

  Dla nas ważniejsza jest kwestia rodzin rządzących Rosją. Rosja rządzona jest przez 80 rodzin przywódców podmiotów federacji. Ponieważ Rosja jest duża, a Putin jest sam i nie może śledzić tego, co dzieje się w jakiejś wiosce. Dlatego podzielił Rosję na 80 części i przekazał ją gubernatorom. I każdy gubernator ma swoją własną rodzinę, więc wszystkie przetargi na najbardziej dochodowe kontrakty państwowe wygrywają rodziny gubernatorów. Tak więc koncentracja biznesu w rękach rodzin gubernatora. Dodatkowo, prawdziwą elitą Rosji są bandyci, tacy jak wory w zakonie. Zauważ, że ISIL jest nielegalną organizacją, a Wory w świetle tego nie są nielegalną organizacją. W ten sposób państwo oficjalnie uznaje, że Wory w zakonie są nietykalni, to jest rzeczywista elita Rosji. Pomagają gubernatorom odebrać własność i poddać ją kontroli rodzin gubernatorów. A gubernatorzy tworzą tym Worom parasol ochronny państwa. Niższy poziom to burmistrzowie miast – i tam wszystko jest takie samo. Przypomnę burmistrza Machaczkały, członka Jednej Rosji, który został skazany za terroryzm. Odrębną gałęzią elity są szefowie różnych urzędów, spółek państwowych i tym podobnych, i mają ten sam model. Reguła elity to tylko jedno: „Nie sprawiaj kłopotu Carowi”. Gdyby członkowie Jedynej Rosji zabili nie 12 osób, ale zabijaliby co dzień trzy osoby – rządziliby tam do tej pory. Ponieważ w tym systemie jest się ukaranym nie za morderstwo, ale za złamanie głównej zasady – za niepokój Cara. … Problem polega na tym, że w takim systemie Rosja nie może się rozwijać, ponieważ 99% ludności jest w położeniu „parobków rolnych”. Dlatego nie ma nikogo, kto poradziłby sobie z substytucją importu. Elita – nie jest to dla niej konieczne, ponieważ jest już skąpana w miliardach, a parobkowie(zwykli ludzie) nie mają na to szansy. A jeśli ktoś nawet może coś stworzyć, odleci natychmiast albo gubernatorzy z gliniarzami, czekami, sądami wezmą wszystko zgodnie z prawem, albo złodzieje – przez bezprawie. W sądach nie ma sensu się do nich zwracać, ponieważ w Rosji nie ma podziału władzy, a tylko jedna gałąź władzy nazywana jest pionem władzy. … Ten złodziejski system musi zostać zmieniony. … Rozumiem, że o wiele bardziej niebezpieczne jest mówienie o rodzinach rządzących Rosją niż o rodzinach rządzących światem. Ale jeśli o tym nie porozmawiasz, skończy się to tak jak w siedemnastym roku, cała ta elita zostanie unicestwiona, ale Rosja będzie musiała przejść kolejną kąpiel w krwi.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Jurek

   ha ha ha ! Panie Marku . Szanowny.

   Co piszą umiłowani usraelici o Rosji i Putinie . Pęknie Pan ze śmiechu :-)))))

   Zacytuję z Maruchy:

   Ambasador USA w ONZ, Nikki Haley [bua ha ha, idiotkę zawsze wypuszczą w pierwszy szereg – admin] właśnie przedstawiła Radzie Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych amerykańskie żądanie nałożenia na Rosję kompleksowych sankcji gospodarczych za manipulowanie polem elektromagnetycznym Ziemi.

   „Musimy raz na zawsze pokazać Rosjanom, że mamy na myśli biznes. Dziś są to światła północy, jutro będą wlewać wódkę do warstwy wodonośnej, obsługującej mieszkańców wolnego świata, lub zaaplikują nam muzykę balałajki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z kosmosu. To oburzenie i akt wojny. Jako humaniści dbający o dobrobyt ludzi na całym świecie, naszym obowiązkiem jest wspieranie obywateli rosyjskich w ich próbach uwolnienia się od barbarzyńskiego ucisku i nieludzkiego okrucieństwa tyranii rządowej poprzez odcięcie wszelkiej żywności, wody, lekarstw, elektryczności i dostępu do Internetu. Pozwólmy, aby sankcje te spełniły swoją rolę. Podejmijmy tę uchwałę natychmiast!

   Polubienie

 16. grzanek

  Nie dajcie się Panowie zastraszyć. Jesteśmy z Wami!

  Polubienie

 17. Paweł

  Z prywatnej poczty:

  Cześć Paweł!
  Bardzo ci współczuję w związku z akcją totalitarnego państwa przeciwko Tobie. Po raz pierwszy chyba od lat stalinowskich mamy do czynienia z takim naruszeniem praworządności i przede wszystkim praw obywatelskich (konstytucyjnych; czlowieka). W latach 70-tych a zwłaszcza w 80-tych tzw. Komuna nie mogłaby sobie na coś takiego pozwolić,bo następnego dnia trąbiłaby o tym RWE i Głos Ameryki. W czasie 8 lat władzy PO nie czułem się nigdy w ten sposób zagrożony, jak teraz. To w sposób ostateczny dowodzi, że PiS jest złem większym nawet od najgorszych lewaków. Żyjemy w państwie totalitarnym, bo takim jest państwo, w którym obywatel, który nie zrobił nic złego, a tylko ma „czelność” głosić własne poglądy, które nie są przestępstwem, ale realizacją jego wolności konstytucyjnych, staje wobec omnipotencji tego państwa całkowicie bezradny. Stan obecny zaczyna przypominać dyktatury poludniowoamerykanskie. Czas chyba porzucić przeciwności i zacząć tworzyć doraźny front obrony praw obywatelskich z udziałem różnych sił i np. środowisk akademickich.

  Trzymaj się mocno i informuj o ważnych zmianach sytuacji.

  Uścisk dłoni
  Adam

  Polubione przez 1 osoba

 18. Zabranie wlasnosci bez wyroku sadowego ..jest powaznym naduzyciem,….Nie mowiac ,ze powaznym naruszeniem Prawa wolnosci swobdy slowa etc…
  Radze Panom natychmiast powiadomic Europejskie Osrodki Monitorowania Przestrzegania Praw Ludzkich I Obywatelskich!!!!!
  Ponadto natychmiast zadac zwrotu kosztow za utracone mienie I informacje o niebywalej wprost wartosci budsinessowej..
  Za co personalnie jest odp[owiedzialny Prokuratorski Funkcjonariusz Mlynarczyk….

  Polubienie

 19. hansje

  Mam nadzieję, że prowadzi Pan na bieżąco stosowny BACKUP wszelkich materiałów, oraz właściwe „telefony, tablety i laptopy” do wydawania psom i ich „biegłym informatykom”, w takich wypadkach, jak opisany 🙂 Szacunek za odwagę, zapas zdrowych nerwów i woli nadstawiania doopy za miliony lemingów, w tym judejskim boordelu… JA na ten przykład – tej chęci już NIE posiadam… Jemioła – RAZ posadziwszy się na drzewie – jest już nie do usunięcia, póki drzewo nie zdechnie i nie padnie.. Drzewo musi odrosnąć z całkiem nowego pędu.. Od samej ziemi. BEZ jemioły już tym razem, oczywiście. Absolutnym priorytetem jest więc teraz ratowanie DZIECI, głównie przed „szczepieniami”, które niszczą im MÓZGI, oraz CASŁY GENOTYP, na wszystkie dalsze pokolenia (Polaków..). Odsyłam do wykładów Jerzego Zięby (VIMEO/”jerzyzieba”), który zadał sobie trud i zgromadził wiedzę na ten temat, głównie od byłej producentki BRONI BIOLOGICZNEJ – Pani Judy Maikovic.. Na temat retrowirusów. BEZ młodego pokolenia, które nam Juda w zastraszającym tempie (oraz przymusowo i pod karą..) wyniszcza wszelkimi sposobami, nie tylko biologicznie – wspomnianego „MŁODEGO PĘDU” polskiego drzewa – NIE BĘDZIE… Wszystkie inne tematy, nawet usrahellska ustawa „447 just”, to mały Pikuś… A NIKT tego nie widzi !.. Każdy tylko bezrozumnie akceptuje nazywanie ludzi, którzy ten judejski proceder morderczy (wobec którego ich zasrana hagada pt. „6 milionów”, to mały Pikuś i żarty jakieś) wobec nas narastająco i bezwzględnie realizują, pogardliwego epitetu – „anty-szczepionkowcy”.. Nawet ludzie pozornie inteligentni… Shalom.

  Polubienie

 20. grzanek

  @Gąsienica
  Kontynuuję wyliczankę ciekawszych fragmentów z prac Aleksandra Bocheńskiego – w tym rozdziałku cytuje ponoć znanego biologa, którego poglądy, jak podejrzewam, przypadną M.G. do gustu.

  Tezy Alexisa Carrela

  Przestrogi z punktu widzenia biologicznego przed bytowaniem w nadmiarze kalorii i bezpieczeństwa, a więc bez przymusowego wysiłku, zwanego „pracą”, słyszeliśmy nie od dzisiaj. W tej chwili leżą przede mną tezy znanego biologa Alexisa Carella zawarte w słynnej książce pod tytułem Człowiek istota nieznana[1]. Powtórzmy parę jego syntetycznych sformułowań:
  „Ćwiczenie funkcji, przy pomocy których człowiek przystosowuje się do otoczenia, zdaje się być niezbędne dla optymalnego rozwoju jednostki. Ciało człowiecze znajduje się w środowisku, którego warunki fizyczne są zmienne. Utrzymuje stałość warunków wewnątrz tylko dzięki nieustannemu wysiłkowi swego organizmu. Wysiłek ten nie jest dokonywany przez jeden tylko system narządów. Wszystkie nasze składniki anatomiczne biorą udział w reakcji na działanie świata zewnętrznego w tym kierunku, by zapewnić maksymalne przedłużenie naszego życia (…)
  Czyżby było możliwe, by tak podstawowa właściwość naszej tkanki stała się bezczynna i żeby ta bezczynność nie okazała się dla nas szkodliwą? Czyż nie jesteśmy stworzeni na to, by egzystować w warunkach zmiennych i nieregularnych? Człowiek osiąga swój najwyższy rozwój, gdy jest narażony na niepogodę, gdy bywa raz pozbawiony snu, to znów za długi ma odpoczynek, gdy żywi się raz obficie, to znów głoduje, gdy drogą wysiłku zdobywa dach nad głową i pożywienie. Musi też wysilać muskuły, męczyć się, odpoczywać, walczyć, cierpieć. Musi być czasem szczęśliwy, musi kochać i nienawidzić, wola jego musi być czasem napięta, czasem zaspokojona. Musi walczyć z bliźnim i sobą samym. Jest stworzony do takiego życia, tak jak żołądek jest stworzony na to, aby trawić pożywienie. W warunkach, gdy proces adaptacji jest narażony na największy wysiłek, człowiek staje się najbardziej męski. Wiemy, jak są silni fizycznie i moralnie ci, którzy od dziecka byli poddani dyscyplinie, którzy przeżyli pewne braki i przystosowali się do okoliczności nieprzyjaznych”.

  A. Carrel, Człowiek istota nieznana, W-wa 1938.

  A. Bocheński, Czy nowy podział na ludzi i małpy?, wyd. PAX, W-wa, 1965, ss. 24-26.

  Polubienie

 21. ONI juz przechodza samych siebie!:) w glownych rynsztokowych zachodnich mediach mozna juz znalesc „donesienia” ze ..specialisci od : kodow davinci i kodow 🙂 Biblinych 🙂 doczytali sie ze : Chrystus zostal ukrzyzowany prze „najemnikow z …okolic dzisiejszej Moskwy ?:) a …krzyz i gwozdzie ,byly zrobione z …okolic dziesiejszego Jedwabnego 🙂 Jestem przekonany ze wkrotce odszyfruja dodatkowe revelacje ze : Papiez byl Polakiem:) a ..kardynalowie to rdzenni Polacy:):):)

  Polubione przez 1 osoba

  • Alann

   globaluss tak zapytam nieśmiało a ci specjaliści może nie spotkali się z tym że Joszue ukrzyżował specnaz bo nawet takie wersje słyszy się .
   Kto wie może niedługo będzie film z Hanksem w tym temacie . Póki co bidakom a konkretnie Melowi Gibsonowi zabrakło mamony na zrobienie filmu o cudach w Fatimie .
   O jejku ale płakałem z tego powodu .

   Polubienie

 22. Edward.

  Ja kiedys wojowalem z komuna – bezposrednio z Gierkiem,Jaruzelskim,…..,
  dluga historia.Moja tragedia bylo to ze nie mialem wtedy pojecia o zydach.
  Dzisiaj wiem ze moj ojciec dzialal w glebokiej konspiracji i chroniac swoje
  dzieci nic nie opowiadal w jakim swiecie zyjemy.
  Znam to wszystko do czego sa zdolni ci zbrodniarze – moja wtedy mloda
  zone oskarzyli o zlodziejstwo (wyssane z palca),mnie karali za nic,
  podlaczali do wykrywaczy klamstw,paroletnie nekanie aby mnie sprowokowac i miec podstawe do wsadzenia do wiezienia.Udalo sie mnie –
  nie siedzialem w wiezieniu.Zemscili sie jednak w inny perfidny sposob – nie
  bede o tym pisal.Te skurwesyny z piekla rodem sa zdolni do najpodlejszych
  pociagniec.Pragne przed tym przestrzec panow Pawla i Darka.
  Nie dbam o to ze narazam sie obydwu panom – mysle ze wiem kto sie wami
  „zajal”.Wyobrazam sobie jakie beda kolejne kroki tych bestii.Dlatego uwazam
  ze sytuacja jest powazna.W Polsce prawo nie istnieje.Nie istnieja tez
  organizacje (instytucje) ktore panom pomoc moga.Wedlug mnie istnieje
  na dzisiaj jedyna instytucja ktora panom pomoc moze – ta instytucja jest
  pan Potocki.Ten czlowiek posiada pewna wiedze w tym zakresie oraz ten
  czlowiek posiada pewne mozliwosci.
  Oczywiscie panowie zrobia co zechca.Zwyczajnie jest mnie panow zal!!!!
  Znam te udreki z autopsii i dlatego proponuje najlepsze co mnie do glowy
  przychodzi.
  Pozdrawiam panow i apeluje – nie poddawajcie sie.

  Polubienie

 23. Ad HANSJE i jego nabyta madrosc :
  „Odsyłam do wykładów Jerzego Zięby (VIMEO/”jerzyzieba”), który zadał sobie trud i zgromadził wiedzę na ten temat, głównie od byłej producentki BRONI BIOLOGICZNEJ – Pani Judy Maikovic.. Na temat retrowirusów. BEZ młodego pokolenia, które nam Juda w zastraszającym tempie (oraz przymusowo i pod karą..) wyniszcza wszelkimi sposobami, nie tylko biologicznie – wspomnianego „MŁODEGO PĘDU” polskiego drzewa – NIE BĘDZIE…”

  oraz cytowane przez Grzanka

  Tezy Alexisa Carrela

  Przestrogi z punktu widzenia biologicznego przed bytowaniem w nadmiarze kalorii i bezpieczeństwa – takze tego „antyszczepiennego” -, a więc bez przymusowego wysiłku, zwanego „pracą”, słyszeliśmy nie od dzisiaj. W tej chwili leżą przede mną tezy znanego biologa Alexisa Carella zawarte w słynnej książce pod tytułem Człowiek istota nieznana[1]. Powtórzmy parę jego syntetycznych sformułowań:
  „Ćwiczenie funkcji, przy pomocy których człowiek przystosowuje się do otoczenia, zdaje się być niezbędne dla optymalnego rozwoju jednostki.

  MG – Te wszystie przeciez szczepienia, to sa WYMUSZONE CWICZENIA ukladu odpornosciowego, prowadzace do SAMOBUDOWY jednostek bardziej odpornych na belkot rozmaitych Ziebow, Jaskiewiczow, Beinow Majewskiech itd.

  Pozdrav z Pragi Czeskiej

  Polubienie

 24. Jakoś MP i wspomnianych przeze mnie osób nikt nie niepokoi.

  Polubienie

 25. paziem

  Na tym etapie rozwoju sprawy zobowiązany jestem powiedzieć dwie rzeczy.
  Po pierwsze, widzimy, że syjoniści i żydowscy psychopaci wypowiedzieli jawną i zdecydowaną wojnę Polsce i Polakom. Zamiast udawać, że jej nie ma, obowiązkiem każdego Polaka jest stawienie oporu i walka o swój kraj i swoje rodziny. Chcą wojny, to my Polacy mamy niezbywalne i naturalne prawo do samoobrony i obrony koniecznej. Ani kroku w tył!
  Po drugie, już teraz chcę podziękować – w imieniu zarządu WPS oraz partii Polska Patriotyczna, której niemal dwa miesiące temu zostałem przewodniczącym – za słowa i gotowość wsparcia przez te osoby, ktore już to zadeklarowały. Natomiast tym kreaturom i godnym politowania ze względu na swoje zagubienie i niezorientowanie w istocie toczonej się wojny Polaków z syjonistami, które drwią obecnie z Polaków i wzywają do „pokory i uznania realiów” przekazuję słowa pogardy i współczucia pomieszanego z politowaniem.

  Weszliśmy w nowe stadium walki. Jesteśmy na swoim i zwycięstwo będzie nasze!

  Hańba syjonistom, żydowskim szowinistom i rasistom. Hańba ich skundlonym poplecznikom i zdrajcom narodu polskiego!

  Tylko Suwerenna Polska, wolna od totalitaryzmu, obcych wojsk, faszystowskiej codzienności, Polska rozumnych i odważnych Polaków !

  Polubienie

  • Neo

   Nie mogą wam niczego podrzucić, bo przecież można łatwo stwierdzić, kiedy plik powstał itd itp. Wszystkie dane musieliby fałszować, a to już byłoby PRZESTĘPSTWO.

   Moim zdaniem może chodzić, raz : o zastraszenie (medialny lynch), dwa: o uniemożliwienie publicznej działalności poprzez postawienie w stan oskarżenia/doprowadzenie do skazania prawomocnym wyrokiem.

   Polubienie

   • grzanek

    Nie mogą wam niczego podrzucić, bo przecież można łatwo stwierdzić, kiedy plik powstał itd itp

    Ale kolega naiwny… Jak dzieciak. Łatwo też powołać biegłego „niezależnego” specjalistę, który orzeknie, że pliki jednak są autentyczne. Już nie takie rzeczy świat widział. Arsenał środków żydobolszewii jest niewyczerpany.

    Polubienie

   • Alann

    Grzanek ty weż Tadziowi jakąś flachę postaw niech chłopina przestanie brednie pisać bo takie idiotyzmy wypisuje że to już nawet ci w białych kaftanach umierają ze śmiechu .Niestety ja już nie mogę .
    Na PC się nie znam . Natomiast opieram się na filmiku który wkleiłem .

    Polubienie

   • Alann

    Tak na zdrowy łeb tez mi się wydaje że bardziej to się składa do kupy co piszesz niż komentator Neo ale w tym temacie nie mam wiedzy .

    Polubienie

   • grzanek

    No Pan Tadzio niestety stracił w moich oczach. Niby wiedziałem, że się z WPS1 nie lubi, ale żeby takie rzeczy pisać? Koniec końców, mimo tej (jak mi się zdawało) nieco przekornej propisowskości, miałem go jednak za narodowca świadomego obecnej sytuacji Polin.

    Polubienie

   • Alann

    Powiem ci grzanek na koniec .Znam wielu pisowców debili totalnych .Głupki nieprzeciętne ale już nawet oni nie mówią takich herezji ale cóż jego portal jego sprawa i jego opinie .Ma do nich prawo .
    Mnie za te antypisowskie wpisy i żarty antypisowe przez 2 lata to dali takiego bana że nawet 20 bramek nic nie pomaga .
    W sumie i dobrze jak nie będę czytał durnot tam to na zdrowie mi wyjdzie .
    Trzymaj się i pozdrawiam .

    Polubienie

  • wanghoi

   nie wycierajcie sobie rusofilskuch gęb patriotyzmem i Polską!

   Polubienie

 26. Pingback: Atak syjonistów na portal WPS z pomocą Prokuratury i Policji. | PrzemexBlog

 27. Alann

  Po tym jak jakieś 7 miesięcy temu Dariusz Kosiur opublikował dość agresywne wypowiedzi czołowych mądralińskich z określonych środowisk że WPS to antysemici i proputinowcy i jakoś ten problem wypadałoby rozwiązać tak coś czułem zapaliła mi się czerwona lampka że niebawem może być w temacie WPS dość gorąco .Niestety nie pomyliłem się . Pewne fakty skojarzyć i można jako tako przewidzieć co może się stać w dalszej lub bliższej przyszłości .

  Polubienie

 28. nina

  Przekonana jestem, że udział w tym wszystkim miał KATO DEBIL .

  Polubienie

 29. Incoguto

  @markglogg znowu zaczyna ze swoimi bredniami proszczepionkowymi.Niech sobie ćwiczy swój układ odpornościowy i swoich bliskich a niech da Polakom spokój i rodzicom wolność wyboru, tak jak w innych krajach Europy.
  Natura jest mądra i nie potrzeba jej udoskonalać. Szczepienia generują choroby a przed niczym nie chronią i nie ochroniły. Wystarczy zobaczyć wykresy zachorowalności na choroby, którymi nas straszą media głównego nurtu i markglogg, nie od roku wprowadzenia danej szczepionki a od lat 1900; widać tendencję spadkową i zanik chorób na przestrzeni lat. Nie widać tu żadnej zasługi szczepionek.
  Markglogg nie poddawaj się panice to tylko histeria w mediach głównego nurtu.
  Naturalne przejście odry, wg wielu badań naukowych, wykazuje efekt ochronny przed niektórymi typami nowotworów. W istocie dziki wirus odry ma onkolityczne (czyli przeciwnowotworowe) właściwości. Remisje guzów nowotworowych po przejściu odry są dobrze udokumentowane w literaturze medycznej. Dzieci, od których wymaga się, by zostały zaszczepione przeciwko odrze, mają wyłączony z życia ten aspekt ochrony przeciwnowotworowej. Zostały zmuszone do zamiany małego ryzyka podłapania odry na zwiększone ryzyko rozwoju raka w późniejszym dzieciństwie lub jako osoby dorosłe.
  Dlaczego choroba wieku dziecięcego, uznawana niegdyś za „zwykłą” chorobę o kilkudniowym, nieskomplikowanym przebiegu, obecnie urasta do rangi dżumy XXI wieku?
  Jak zmieniła się narracja w mediach widać to na przykładzie tego zabawnegi filmiku, który był wyprodukowany przed wprowadzeniem szczepionki przeciwko odrze.

  Polubienie

 30. „Natura jest mądra i nie potrzeba jej udoskonalać.” To tak jakby powiedziaŁ to Karol Darwin, ktory wierzyl – PRZECIW NATURZE – ze organizmy nie samoudoskonalaja sie walczac z przeciwnosciami ich losu – chocby walczac z mikrozakazeniami w w postaci kolejnych szczepien. A tymczasem PRAWO BIOLOGII, na ktore sie powolywal wzmiankowany przez „Grzanka” Alexis Carell twierdzi, ze JEST DOKLADNIE NA ODWROT niz to antynapromieniowcom i antyszczepionkowcom sie PROSTACKO zdaje: cytuje poete „kto dzeckiem w kolebce leb urwal wszczepionej mu hydrze, ten mlodym zdusi chorobowe CENTAURY.. .I dop… sponsorowanej przez Big Farm i CIA Antyszczepiennej MAFII….

  Polubienie

  • Niech Pan w Pradze Powie Iwaszowowi aby poruszył kwestie atlantycko-syjonistycznych agencji ochrony jak City Seciurity która działała w FR nie wiem czy nie działa nadal.Jak również w kwesti zakazku działania dla Colegium Ciwitas które w 2010 przyjmowali Rosyjscy syjoniści w tym przewodnicząca rady federacji a cc konglomerat atlantycko-syjonistyczny tam Soros jak i syjoniści go tworzą.

   Polubienie

  • toster

   Puknij się w swój pusty dekiel, pajacu. Pogląd że można się bez żadnych skutków ubocznych uodparniać, „zmuszając” organizm do „walki” po której uzyska dodatkowe moce, jest pomysłem iście kretyńskim. Za dużo chyba transformersów i avengersów się naoglądałeś fanatyku dobrodziejstw bigfarmaceutycznych bioenzymów. A tu jeszcze jakieś Centaury, urywanie łbów hydrom” …i co jeszcze wymyślisz, „POETO”?? Może GMO też jest świetne? Kurde , skąd te stetryczałe demencyjne dziady się biorą?

   Polubione przez 1 osoba

 31. Incoguto

  @markglogg szczep się, przecież nikt Ci nie broni, na pewno nie „antyszczepionkowcy”, daj żyć innym zgodnie z ich wolą, a nie uprawiaj pseudonaukowego bełkotu, bo na argumenty naukowe jesteś głuchy.
  Szczepionki na grypę są często darmowe proponuję się zgłosić, a nawet jeśli za jakieś trzeba zapłacić przecież Cię stać przeznaczyć parę złotych na tak szacowny cel jak własne zdrowie.
  Dla zainteresowanych przedstawiam poniżej link do artykułu, który ilustruje dane historyczne śmiertelności z powodu różnych chorób, z okresu przed wprowadzeniem szczepionek, oparty na oficjalnych rządowych źródłach (bogata bibliografia na dole artykułu).
  http://www.vaclib.org/sites/debate/Vaccines.html#edn10

  Polubienie

  • AgnieszkaS

   @Incoguto
   Manipulować można i danymi rządowymi. Proszę tylko wziąć pod uwagę,
   kto jest autorem tego artykułu na temat szkodliwości szczepionek.

   Kiedy otworzy Pan stronę „http://www.vaclib.org/sites/debate/Vaccines.html#edn10”, to zauważy Pan na samej górze informacje, że pierwotnym źródłem tego artykułu jest:

   „http://www.healthsentinel.com/Vaccines/Vaccines.htm”

   (odnaleźona na?): http://www.healthsentinel.com/Vaccines/Vaccines.htm

   Obydwa te adresy prowadza z powrotem na „http://www.vaclib.org/sites/debate/Vaccines.html#edn10”.

   „vaclib” można przetłumaczyć jako vaccine liberation (wyzwolenie od szczepień) i to już mówi samo za siebie. A autor tego „dzieła”- może to być jakiś teoretyk spiskowy – cytuje samego siebie jako źródło.

   Na takich właśnie tekstach opierają się „antyszczepionkowcy”.

   Argument ” nie uprawiaj pseudonaukowego bełkotu” powinien być skierowany bezpośrednio do Pana.

   Polubienie

 32. Incoguto

  @AgnieszkaS a jaką masz na myśli manipulację danymi rządowymi, proszę jasno sformułować myśl.Bo wykorzystywanie do wykresu tylko danych od momentu wprowadzenia szczepień mimo istnienia danych wcześniejszych (wręcz wycięcie części wykresu z podanego źródła) i powiększanie go do niebywałych rozmiarów jest właśnie manipulacją.
  Skończ z jakimiś z zarzutami o teoriach spiskowych a polemizuj na argumenty.
  Szczepionkowcy niech się szczepią, NIKT im nie zabrania, Wręcz szczepienia są finansowane z pieniędzy wszystkich podatników a więc również tych, którzy swoich dzieci nie szczepią. Macie porezent od całego społeczeństwa.
  My chcemy wolności wyboru.

  Polubienie

 33. grzanek

  Zrekapitulujmy:
  paziem napisał:

  Prawdziwym kuriozum jest fakt zaproponowania Dariuszowi Kosiurowi „złożenia przeprosin narodu żydowskiego” na stronie internetowej WPS, co miałoby spowodowac rzekomo umorzenie postępowania?!

  I wszystko jasne 😀

  Polubienie

 34. grzanek

  Prawdziwym kuriozum jest fakt zaproponowania Dariuszowi Kosiurowi „złożenia przeprosin narodu żydowskiego” na stronie internetowej WPS, co miałoby spowodowac rzekomo umorzenie postępowania?!

  Polubienie

 35. grzanek

  Prawdziwym kuriozum jest fakt zaproponowania Dariuszowi Kosiurowi „złożenia przeprosin narodu żydowskiego” na stronie internetowej WPS, co miałoby spowodowac rzekomo umorzenie postępowania?!

  Polubienie

 36. grzanek

  Ciekawy jestem przebiegu procesu, jeśli do niego dojdzie, bo merytorycznie są Panowie przygotowani tak doskonale, że prokuratorek nie będzie miał jakichkolwiek szans, by w granicach obowiązującego prawa dowieść rzekomej winy Panów.

  Polubienie

 37. Agnieszka Piawar jeźdi za granicę nie wiadomo za czyje i nikt jej nie niepokoji bo jest koncesjonowana.

  Polubienie

 38. Zamieściłem pana list o zatrzymaniu sprzętu elektronicznego i przeszukaniu mieszkania u siebie na blogu. Niech jak najwięcej osób wie w jakim państwie żyjemy. Chociaż tyle możemy zrobić. Skandal jeden wielki i tyle. Proszę się nie dać zastraszyć i walczyć o swoje prawa. Pozdrawiam.

  Polubienie

 39. paziem

  Дорогой Павел!

  Сообщаю Вам, что мы перевели и опубликовали полученное от Вас письмо в газете „Русский вестник” – электронный вариант номера можно найти по адресу: http://www.rv.ru/pdf_file/Rus-Vest-12-2018.pdf (страница № 13)

  Текст вышел также и в бумажной варианте нашей газеты.

  Следим за развитием событий – прошу держать нас в курсе происходящего. Мысленно с Вами.

  С уважением,
  Олег Платонов

  Drogi Pawle,

  Informuję Cię, że przetłumaczyliśmy i opublikowaliśmy otrzymany od Ciebie list w gazecie ” Rosyjski Westnik” . Elektroniczną wersję numeru można znaleźć pod adresem
  http://www.rv.ru/pdf_file/Rus-Vest-12-2018.pdf ” na stronie 13 ”

  Tekst wyszedł także w wersji papierowej naszej gazety.

  Z poważaniem

  Oleg Płatonow

  Polubienie

 40. Pingback: „W samo południe” | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 41. Pingback: „W samo południe” | WIERNI POLSCE

 42. Pingback: „W samo południe”, czyli dyscyplinowanie Polaków

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.