Audycja specjalna

56 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

56 responses to “Audycja specjalna

 1. Pingback: Audycja specjalna — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 2. Alann

  Wszystko jasne i proste po oglądnięciu filmiku .
  Jednak jako prosty zwykły człowiek bez wykształcenia ale jednak logicznie myślący za jasną cholerę nie rozumiem jednego .
  Na jakiej podstawie zwykły policjant podczas czy w środku akcji czy interwencji jak zwał tak zwał proponuje pan Kosiurowi deal typu facet przeprosisz żydów i sprawa nie istnieje .
  To trzeba mieć już faktycznie umysł kury z błędnymi oczami aby to ogarnąć bo ludzki umysł tego nie ogarnia .
  Grzanek wykształcony człowiek po uniwersytetach znający języki może się wypowie i to ogarnie .Taka prośba do niego .
  Nie czytam neonu 24 ale wczoraj zaglądnąłem ciekawy co piszą o tej sprawie.
  Ninkander czy jakoś tam zdaje się poparł WPS .

  Polubienie

  • Policjant odczytał mi propozycje prokuratora: „czy zgodzi się pan zamieścić na stronie WPS i kilku innych przeprosiny skierowane do społeczności żydowskiej – jeśli tak, to sprawa zostanie zamknięta.”
   Oczywiście z mojej strony nie było zgody na ewidentny szantaż reżimowych służb.
   Jeśli służby, instytucje, IIIRP stają w obronie syjonizmu, tym samym potwierdzają to o czym piszemy i mówimy od wielu lat: IIIRP to w istocie IIIŻydo-RP/Polin, w której my Polacy jesteśmy obywatelami drugiej kategorii.
   Można postawić pytanie, jakie są różnice między polityką i działaniami wobec polskiego narodu niemieckich okupantów w latach 1939-49, rządów żydo-bolszewii lat 1945-56 a działaniami elementów rządzących po 1990r.?

   Polubienie

   • Alann

    Panie Dariuszu podziękowania za wyjaśnienia ale dla mnie dalej to jest kabareton i nic więcej .
    No bo z jakiej paki zwykły glina przedstawia panu podczas interwencji propozycję prokuratora czyli co prokurator go wezwał i kazał mu przedstawić ten deal .
    Przecież sens ma to wtedy gdy podczas przesłuchania otrzymuje pan taką propozycję od prokuratora a nie od pośrednika policjanta .
    Tak to widzę i wtedy to ma ręce i nogi.
    Dziś Petru na wszystkich koszer kanałach beczy jak dzieciak bo prokuratora nie zajęła się tym jak spalono jego kukłę . Nie śledziłem sprawy ale podobno nie tak dawno kogoś miano skazać za spalenie kukły Sorosa wyrokiem sądowym .
    Innym razem Boni beczy bo mu Ozjasz dał w ryj .
    Przecież jak tu z tego nie robić sobie jaj . Przecież grzechem by było z durnoty się nie śmiać .

    Polubienie

   • Alann

    Nie wiem .Nie znam się ale może są takie procedury że zwykły policjant przedstawia propozycję prokuratora i odczytuje ją i tak można .Natomiast ja jako zwykły człowiek miałem z tego ubaw i tyle bo chyba wolno mi się z tego śmiać jak uznam to za zabawne . Prawo tego nie zakazuje. Pozdrawiam pana Dariusza .

    Polubienie

 3. grzanek

  Ja widzę dwie możliwości:
  1) albo srule faktycznie za pomocą krawężnika – kanałem nieoficjalnym (żeby się nie wydało) – chciały przekazać taką propozycję, albo
  2) był to czysty bluff, obliczony na zdyskredytowanie WPS w oczach ich sympatyków – liczono pewnie, że PZ & DK się ulękną przyjmą tę ‚propozycję nie do odrzucenia’.

  Polubienie

 4. nina

  —————- Panowie ! domagajcie się, jak już ! to chcecie być ukarani razem z Rabinem i zamknięci w tej samej celi


  Polubienie

  • Alann

   Pani nino Rabina nie wsadzą bo za stary ale mam ważne pytanie .Czy za czytanie tych książek mogę mieć problemy bo jakby co zaraz biorę zapałki i je podpalam ha ha ha .
   http://allegro.pl/shlomo-sand-pakiet-promocyjny-3-ksiazki-24h-i6970516500.html

   Cholera aż mnie zmroziło .Zaraz biorę i gdzieś te książki trzeba głęboko zakopać albo podpalić .
   Jejku . Po co ja je kupował
   ha ha ha .

   Polubienie

   • Allan

    Grzanek odłóż browary na bok bo to naprawdę szkodzi a z tego co wiem to masz słabą głowę .
    Sytuacja poważna a ty komedie sobie robisz .Napisz tam coś Tadziowi do słuchu to będę wiedział że masz jaja . Sam bym napisał ale tam za żarty z PISuaru tak mnie uziemili że nie ma opcji aby Tadzia zdrowo opierdzielić za jego debilizmy . Zgłupiał chłop na starość .

    Polubienie

   • grzanek

    Nie, na znak protestu nie piszę u Tadzia. Przynajmniej na razie. Może się jakoś wytłumaczy.

    Polubienie

   • Allan

    Grzanku popieram inaczej bym z Tadzia przez 2 lata jaj nie robił i nie wyśmiewał jego propisowskich sympatii . Ktoś logicznie myślący nazywa rządzących pisowców mężami stanu a Tadzio to pisał wiele razy . Daj sobie spokój z jego portalem .Facet całkiem odjechał .Jakieś durnoty wypisuje .Sam zresztą czytałeś . Napisałem mu już niech tak pracuje dalej to może w nowym rozdaniu jakąś dobrą fuchę dostanie . Jedyny plus ma poczucie humoru i tyle ale jego portal i niech sobie tak pisze głupotki .Czytać tego nie muszę .

    Polubienie

 5. Gość-Polak

  ŻYDOWSKI ZBRODNIARZ SYJONISTYCZNY W ROLI OFIARY

  Polska MUSI wyjść spod żydo-syjonistycznego buta. Nie ma innej alternatywy dla nas Polaków i reszty świata. Nikt tak świata, powtarzam Świata!, nie skrzywdził jak żydo-syjonistyczne bydło. Wywołali wszystkie wojny, rewolucje i powstania dla swojego zysku. Wymordowali curvy setki milionów ludzi, finansowali budowy obozów koncentracyjnych (jak davidek rockefeler Oświęcim/Auschwitz z ramienia Standard Oil Company) a teraz podpierają się holokitem, który stworzyli dla własnych korzyści i odszkodowań, od skrzywdzonych przez siebie narodów. TO JEST KURESTWO NA SKALĘ ŚWIATOWĄ – ich godne.

  Poza tym to nie jest naród, to banda, mafia kryminalna.
  —————————–
  Róbmy swoje Polacy, razem się nie damy temu syjonistycznemu, talmudycznemu bydłu. Nie zrobią z nas niewolników, jak już kiedyś było, że handlowali Słowianami kurwy.

  Polubienie

 6. Gruppenführer Wolf

  Jeśli mają już gotową propozycję zakończenia sprawy „polubownie” to znaczy, że chcą Was zastraszyć.

  Być może również sprawdzić jak zareagujecie, jak zareaguje „Internet” i środowisko. Być może chcą namierzyć osoby z Wami się kontaktujące nie tylko z Polski, ale też spoza.

  Jeśli dobrze kojarzę, to podobną sprawę (jeśli chodzi o zarzuty za publikacje w Internecie) miał dr Zbigniew Kękuś.

  Polubienie

  • Allan

   Zmień ten nick bo jeszcze żeby ciebie nie obudzili o szóstej rano .Nieco żartuje ale co innego pozostało . Nie znam się ale to już chyba za daleko zaszło na jakieś polubowne propozycje bo nie sądzę aby szefowie WPS błagali o wybaczenie .To w grę nie wchodzi .
   Będzie tak co wielki ” Chrobry ” sobie zażyczy .W takim kraju żyjemy .

   Polubienie

   • Gruppenführer Wolf

    Z filmu wynika, że prokuratura skierowała zapytanie czy zamieszczą przeprosiny. Skoro tak, to znaczy, że sami nie są pewni stawianych zarzutów, ergo: boją się kompromitacji.

    Można przyjąć (jako hipotezę) że sprawa została podjęta pod nieformalnymi naciskami politycznymi, prokurator nie miał wyjścia, ale ma świadomość że to wszystko dęte i chętnie by ją jak najszybciej zakończył.

    PS
    Wszelkie zapytania do prokuratury należy kierować na piśmie, najlepiej składać osobiście z potwierdzeniem na kopii.

    PS2
    Ja już o tej porze nie śpię. 😉

    Polubienie

 7. pytuś

  Dalej coś ,,pożera” moje komentarze!

  Polubienie

  • grzanek

   Panie Pytuś, albo za dużo linków albo jakieś ‚zakazane’ (prze WordPress?) słowo (niektóre są kuriozalne, np. nazwa stolicy naszego kraju albo nazwisko czołowego rajfura ASE na Polskę, Stanisława M. – proszę samemu spróbować).

   Polubienie

   • grzanek

    Dla pewności przetestowałem przed chwilą: nadal aktualne.

    Polubienie

   • Alann

    Grzanek w tym temacie to różnie może być . Tadzio mi odpisał że on jako administrator mnie nie zablokował także gąsienica też nie .
    Tadzio mi odpisał prywatnie że komuś się moje wpisy antypisdzielcze nie spodobały i tak mnie zablokował że szanse na umieszczenie komentarza są już żadne .
    Wypróbowałem ze trzydzieści bramek . Nie ma opcji aby Tadzia opierdzielić za durnoty jakie u siebie wypisuje bo bramki nie działają .Także panowie to jest wszystko monitorowane podobno . Jeżeli się komuś wasze wpisy nie spodobają tak was przypierdzielą że nie napiszecie nawet słowa na portalu .
    Jedyne wyjście iść do sąsiada i z jego PC coś napisać .

    Polubienie

   • grzanek

    Być może jacyś nadzorcy z mossadu monitorują, tego nie neguję, ale ewidentnie jest też jakaś lista słów zakazanych, których użycie powoduje, że komentarze się nie dodają. Spróbuj wąsz samemu: wpisz bez spacji Mich alkiewicz albo Wa r szawa.

    Polubienie

   • grzanek

    Przy okazji: proponuję niniejszym, aby utworzyć tu na WPS osobny dział/podstronę z listą takich zakazanych przez WordPress słów – gdzie użytkownicy mogliby sukcesywnie, w miarę odkrywania coraz nowych ‚zabronionych wyrazów’, dodawać takie wyrazy do wykazu – wraz z ostrzeżeniem w jakimś oczoj3bnym kolorze, że użycie któregokolwiek z wymienionych słów spowoduje, że nasz komentarz nie zostanie zapisany. Zaoszczędziłoby to nam wszystkim wiele czasu i nerwów. 🙂

    Polubienie

 8. nina

  ———————o proszę ! tych też na prokuratorski dywanik

  Click to access relay-pl-chapter00.pdf


  ——————————– NIE ŚNIŁO mi się nigdy, że nadejdzie taki czas kiedy zajdzie potrzeba PRZYPOMNIENIA !!

  Kiedy przyszli…
  Martin Niemöller, 1892-1984
  (niemiecki pastor luterański; wiersz napisany w obozie w Dachau w 1942 r.)

  Po polsku:

  Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
  Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
  Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
  Nie byłem przecież socjaldemokratą.
  Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
  Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

  W oryginale (po niemiecku):

  Als die Nazis die Kommunisten holten, habe ich geschwiegen; ich war ja kein Kommunist.
  Als sie die Sozialdemokraten einsperrten, habe ich geschwiegen;
  ich war ja kein Sozialdemokrat.
  Als sie die Gewerkschafter holten, habe ich nicht protestiert;
  ich war ja kein Gewerkschafter.
  Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.

  Tekst angielski:

  First they came for the Jews and I did not speak out because I was not a Jew.
  Then they came for the Communists and I did not speak out
  because I was not a Communist.
  Then they came for the trade unionists and I did not speak out
  because I was not a trade unionist.
  Then they came for me and there was no one left to speak out for me.

  Polubienie

 9. pytuś

  Panie Grzanek, wszystko jest w normie, znam zasady! Co do nazwy stolicy to, o którą nazwę chodzi?

  https://pl.wiktionary.org/wiki/Varsovia

  Może to jest dawna BAR-SOBIA, TAK JAK BO(A)R-BA, BAR-BAKAN, BAR-BARA, BAR-BARZYŃCA I KONFEDERACI BAR-SCY, KTÓRZY NIE CHCIELI UZNAĆ NOWEJ NAZWY STOLICY?

  http://www.travelstyle.gr/giati-prepei-na-pate-sti-barsobia/barsobia/

  Polubienie

  • grzanek

   Pytanie brzmi raczej: czym kierowali się dysponenci/moderatorzy serwisu WordPress tudzież nadzorcy z Mossadu, cenzurując takie niewinne słowa.

   Polubienie

   • Alann

    Grzanek masz rację że coś temu wordpresowi może nie pasić jakiś wyraz .
    Ja pierdziele ale w moim przypadku kogoś nieżle wkurzyłem .
    Zobacz co za typy .Nawet żarty antypisowe im przeszkadzają .Z drugiej strony aż dwa lata sobie jaja robiłem z baranów pisowych .Czyli mają cierpliwość .
    Tadzio akurat był w porządku bo jako pisowiec nie dał mi bana .
    Panowie wy tu czasami się wkurzacie a tu jak pisze grzanek pewne persony mieszają :
    Cytat:
    „Do paneli administracyjnych maja dostęp różne osoby o których nic nie wiemy.
    Ktoś tym zarządza, jacyś anonimowi moderatorzy, tak na hostingach serwerach jak i z poczną e–mailową i także z YT czy z wordpress
    To nie dzieje się z poziomu tych co zrobili sobie taki czy inny potalik czy stronką internetową i na pewno nie zrobił tego pan Marek G.
    Ostatnio czytałem że zlikwidowano kanał na YT Piotrkowi Konczarowskiemu z Łodzi , jego e–misję.
    Był czas, że jak załadowałem jakiś film na You Tube to dostawałem taki e–mail
    –Tak trzymać.
    Raz wycięli mi cały podkład muzyczny jaki umieściłem do filmu z programu w jakim edytowałem film i jaki legalnie zakupiłem z dodatkami muzycznymi.
    Kiedyś kilka lat temu zlikwidowali stronę WPS i dopiero po pisemnej interwencji do administratorów wordpress w USA ją przywrócili.
    Tak że tak to jest. Ktoś to śledzi, analizuje i czuwa.
    Stąd może ma problemy.
    Któremuś z tych moderatorów się nie spodobał i masz do tyłu.

    Polubienie

 10. Klemens

  Trzymajcie się Panowie. Nie ustępujcie w walce ze zbrodniczym syjonizmem i rewizjonizmem zachodnioniemieckim.

  Polubienie

 11. nina

  ————- jak żydzi wrocławscy wykończyli polską Firmę. GDZIE JEST PROKURATOR !?.

  Polubienie

 12. paetyzant

  Macie całkowicie zablokowane komentarze

  Polubienie

 13. partyzant

  Trzymajcie się choć to przecież było do przewidzenia, jak to że opis
  tego będzie wrzucony/ukryty na jedynką na neonie ale opis robiony nie poprzez was a idiotę żyda który po Polsku nie potrafi un nawet myśleć nie potrafi,ale zapłacili i mają słup ogłoszeniowy, żydowska admnistrcja to popiera i widać jak słabi oni są,

  Polubienie

 14. partyzant

  Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!
  innym razem
  „Ten komentarz nie może być dodany”

  ——–
  I tak w kółko cały ten wordpres to pejsata kontrolowana platforma u maruchy tego niet ale on widać z nimi współpracuje lub to co robi jest po ich myśli.

  Polubienie

 15. grzanek

  „Mądrości” nany, które wypisuje u Tadziuchny:

  Ja jestem zadowolona, że jest spokój, bo akurat czas wolny od internetu poświeciłam na wypchanie wsypy kaczymi piórami, które zbierałam przez ostatnich kilka lat na kołdrę.
  Zrobiłam gustowną drabinkę dla powoju, który bujnie mi rośnie.
  Zadbałam o rabatki kwiatowe i zrobiłam parę słoików dżemu truskawkowego.
  Uszyłam nawet dość przyjemny dla oka obrusik na stolik.
  I pomyśleć, że musiałabym się uzbroić w buzdygan by bronić piwonii i fasoli oraz dżemu przed szabrownikami, którzy z braku pracy i pieniędzy w wyniku przewrotu państwowego wykonanego przez WPS – czy jak to tam się nazywa – nachodzili by mnie by mieć co do garnka włożyć.

  No tak, najważniejsze to się dobrze nażreć, wyspać i wys****ać… Logika polskiego „patrYjoty”.

  Polubienie

  • Alann

   Grzanku to ty te pierdziszewa czytasz ?
   bo ja już nie .

   Polubienie

   • Alann

    Także te menele z pewnością by WPS nie poparły bo przepadłoby im nawet takie 500 plus na browary . I jak tu nie sikać ze śmiechu . Po prostu się nie da .

    Polubienie

  • AgnieszkaS

   @grzanek
   „I pomyśleć, że musiałabym się uzbroić w buzdygan by bronić piwonii(…)przed szabrownikami, którzy z braku pracy i pieniędzy w wyniku przewrotu państwowego wykonanego przez WPS – czy jak to tam się nazywa – nachodzili by mnie by mieć co do garnka włożyć.”

   Zupki z piwonii są bardzo odżywcze i szczególnie polecane po przewrotach państwowych dokonanych przez WPS.

   Polubienie

   • Alann

    Pani Agnieszko to nie napisał grzanek .On tylko cytował .Te pierdziszewa pisze pewna kobieta o nicku nana .W sumie czasami się czyta aby się pośmiać no bo swoją drogą co to kogo obchodzi co ona robi czy dzierga sweter na drutach czy klepie schabowe . Komedia .
    To zdanie doprowadziło mnie do ataku śmiechu rano :
    „I pomyśleć, że musiałabym się uzbroić w buzdygan by bronić piwonii i fasoli oraz dżemu przed szabrownikami, którzy z braku pracy i pieniędzy w wyniku przewrotu państwowego wykonanego przez WPS – czy jak to tam się nazywa – nachodzili by mnie by mieć co do garnka włożyć.”

    Gdyby faktycznie doszło do zmiany władzy .Nie miałbym się czego bać i mojej posesji głodne menele by nie obrobili bo akurat u mnie menele lenie patentowane w większości .Utrzymuje ich gmina . A to im węgiel w zimie za free przywiozą a to obiadki w stołówce szkolnej zafundują z moich podatków a to kartki raz na pół roku dadzą na szyneczkę i kiełbaskę . Podobno taki wymóg jest bo nieroby musżą mieć odpowiednią ilosć witaminek w organizmie aby żyć .
    Zacytowałbym tu zdanie Lema o internecie ale on tego na 90% jednak nie powiedział .Śmiech i jajca po prostu .

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    @Alann
    Ja wiem, że to nie napisał grzanek. On to tylko gdzieś znalazł i zacytował. Już nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio udało mi się przeczytać coś równie komicznego.

    Polubienie

   • Alann

    Także te menele z pewnością by WPS nie poparły bo przepadłoby im nawet takie 500 plus na browary . I jak tu nie sikać ze śmiechu . Po prostu się nie da .

    Polubienie

 16. grzanek

  No z ciekawości wszedłem sprawdzić, czy Tadziu nie wycofał się ze swoich słów, ale niestety nie.

  Polubienie

  • Alann

   To są jego poglądy i jego widzenie rzeczywistości chociaż błędne ale ma do nich prawo . Wspominać go będę dobrze za poczucie humoru bo tego mu nie brakuje .

   Polubienie

 17. grzanek

  No troszkę żal będzie tych waszych komicznych przekomarzań z wypominaniem ptasiego mleczka i boczku i kostycznymi ripostami Tadzia, ale cóż, trudno. Taka widać wola nieba… 🙂

  Polubienie

  • Alann

   Grzanku Tadzia argumenty już żadne nie przekonają bądż to w formie żartu czy merytorycznie .
   Właściwie to co mu jeszcze będę pisał ?
   Pisz mu ze dwa razy dwa jest cztery to on pisze że dziesięć . Widać ma ogromną wprawę w pisaniu bo nawet merytorycznie wciągnięty w dół potrafi żartem błyskotliwie odpowiedzieć . Tego nie da się nauczyć za tydzień .
   Zresztą grzanku sam się przekonałeś że dyskusja nie ma sensu .Jedynie wyjście nie czytać .Tyle można . Twoja taktyka dobra że zaprzestałeś tam pisania i czytania .
   My mamy poglądy takie same i tego się trzymajmy . W sumie też masz poczucie humoru i za to cię cenię .

   Polubienie

 18. paziem

  Czyżby to prezes Jarosław Kaczyński złożył zawiadomienie do Prokuratury Warszawa-Praga Północ ws. WPS???
  I czy będzie przesłuchany jako świadek 6:10???

  Polubienie

  • Alann

   Nie wierze w to co czytam i póki co traktuje to jak fake . Weżmy się postawmy na jego miejscu .Człowiek który ma na głowie cały kraj takimi rzeczami by się zajmował . Logicznie to ujmując to nie ma sensu .
   Ponadto mógł to zrobić dużo wcześniej .Nie rządzi od wczoraj .
   Każdemu polecam zapoznanie się z wpisami pana Kosiura gdzie on sam pisał i cytował ataki na WPS dość ostre i należałoby może szukać w tamtych kręgach .Wpisy sprzed roku czy pół .
   W tej chwili to jest już spekulacja w którą sam nie wierzę ale w tym kraju wszystko możliwe .
   Ktoś życzliwy podsunął mu ten portal do poczytania . Wszystko zależy od profilu psychologicznego . Jeden by to olał i nie czytał a ktoś inny się wkur…. i problemy gotowe .
   Coś tak czuję że następni w kolejce są ci którzy sobie z PIS jaja robili nawet komicznie .Niczego wykluczyć już nie można .

   Polubienie

 19. Wiktor

  Żeby aż tak zdenerwować naczelnego wodza . Kto by się spodziewał .

  Polubienie

  • grzanek

   Naczelnik dopiero co wyszedł z lazaretu i już dokazuje 😀

   Polubienie

   • Wiktor

    Kolanko już jak ta la la znaczy się czy dalej boli a transmisja zabiegu w TV Trwam była ? a może jedzenie w szpitalu było do chrzanu. ?

    Polubienie

   • grzanek

    No co Pan, Wiktorze. Naczelnik zapewne kurował się w lecznicy marzeń, niczym szpital w Leśnej Górze wykreowany przez (obecnie PiSową) propagandę III RyPy. na TVP2 😀

    Polubienie

   • Wiktor

    Szpital w Leśnej Górze? . Bardzo bym chciał trafić do tego nieba szpitalnego panie grzanek ale cóż nie trafię bo jak można trafić do takich luksusów będąc biedakiem . Banderowcem z Majdanu też nie jestem także leczyć za darmo mnie nie będą .
    Swoją drogą ten film na dobre i na złe . Większej durnoty w swoim życiu nie oglądałem a durnoty dlaczego ? bo to jest fantastyka nic nie mająca wspólnego z rzeczywistością . Typowa bajka jakich wiele w mediach .

    Polubienie

 20. No k…rwa, co te syjonistyczne zydowskie mycki przywalily sie do Pawla I Dariusza???…
  Co to k..rwa za cyrk na kwadratowych myckach???
  ================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 21. paziem

  Rzecz w tym nie czy to kogoś dziwi, czy nie dziwi, ale w tym żeby z tym skutecznie walczyć. To jest naszym obowiązkiem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.