Faszystowskie działania Prokuratury w obronie syjonizmu

Zażalenie

na działania Prokuratury

Dotyczy: sygn. akt PR 4 Ds. 624.2018

 

Dnia 8.06.2018r. na polecenie w/w Prokuratury (prokuratora Macieja Młynarczyka) Policja dokonała przeszukania mojego mieszkania oraz zaboru sprzętu komputerowego (dysków komputerowych). Czynności tych dokonano pod groźbą użycia wobec mnie przemocy, gdybym nie wyraził na nie zgody. Wobec takiej groźby uległem bezprawnym, brutalnym działaniom Prokuratury.

W związku z faktem, że w sprawie posiadałem status świadka oraz że moja działalność publicystyczna jest całkowicie jawna, a każda moja publikacja jest podpisana moim imieniem i nazwiskiem, uważam podjęte wobec mnie działania za niedopuszczalne nadużycie prawa, za jawne pogwałcenie moich praw, m.in. naruszenie miru domowego oraz naruszenie mojego konstytucyjnego prawa do wolności wyrażania poglądów. Działanie to nosi znamiona zemsty za wyrażane przeze mnie poglądy – zemsty ze strony zleceniodawców Prokuratury.

W trakcie przesłuchania w dn. 8.06.2018r. przesłuchujący mnie policjant odczytał skierowaną do mnie przez Prokuraturę (przez w/w prok. M.Młynarczyka) propozycję zamieszczenia na stronie www.wiernipolsce1. oraz na kilku innych stronach internetowych, przeprosin wobec bliżej nie określonych grup społeczności żydowskiej w zamian za zaniechanie prowadzenia w/w sprawy. Była to ze strony Prokuratury (prok. M.Młynarczyka) zastosowana wobec mnie próba szantażu pod groźbą dalszych represji ze strony Prokuratury i jej zleceniodawców.

Żądam natychmiastowego zwrotu sprzętu komputerowego (dysków komputerowych) oraz pokrycia rachunku za korzystanie z Internetu za każdy dzień zaboru sprzętu komputerowego, który m.in. jest niezbędny do drukowania recept lekarskich.

Żądam ukarania pracowników Prokuratury (prok. M.Młynarczyka) za łamanie przysługujących mi praw i wolności obywatelskich gwarantowanych konstytucyjnie. Takie działania Prokuratury (prok. M.Młynarczyka) noszą znamiona ewidentnie niebezpiecznej faszyzacji życia politycznego i społecznego – faszyzacji polegającej na wymuszaniu jedynie słusznej poprawności politycznej i restrykcyjnym, traktowaniu osób o odmiennych poglądach.

 

Dariusz Kosiur

______________________________

33 Komentarze

Filed under Polityka

33 responses to “Faszystowskie działania Prokuratury w obronie syjonizmu

 1. Tomas Forged

  Portal Prawica.net nagle, bez słowa wyjaśnienia, po wielu latach działalności po zamknięty!!!

  http://prawica.net

  Polubienie

  • Alann

   Tomas Forged .Gdy PIS wygrał pisałem dokładnie że tak to może wyglądać i ku temu idzie . Dariusz Kosiur przyznał mi wtedy całkowicie rację . Przecież tu nie trzeba być żadnym Nostradamem żeby pewne fakty przewidzieć choćby analizując profil psychologiczny syjonistów .

   Polubienie

   • Alann

    Nie chcę krakać ale niebawem kto wie czy czytanie książki ” Przy szabasowych świecach ” nie będzie zakwalifikowane jako mowa nienawiści a stąd bliska droga do kłopotów .Na całego już szaleją .

    Polubienie

  • grzanek

   Nie uwierzę, póki nie zobaczę. W pracy mam na prawicę bana, więc sprawdzę dopiero w domu, ale nie chce mi się wierzyć, że PiSuary posunęłyby się tak daleko. Niedawno PN miała problemy techniczne, na dzień czy 2 zmienił się ‚layout’ strony. Może to tylko takie przejściowe kłopoty. Oby.

   Polubienie

   • Alann

    Grzanek Tomas Forged ma rację .Sprawdzałem .Ukazuje się napis strona zamknięta .
    Ja pierdzielę .szaleją już maksymalnie .
    Nie wierzysz .To sam sprawdż .

    Polubienie

   • grzanek

    Ale jaja. Faktycznie. Z tym że ja bym tak pochopnie Sanhedrynu nie oskarżał. Z tego co pamiętam, to administrator tego serwisu to niezła menda a przy tym pazerny typ. Nieraz usiłował wyłudzić ‚donacje’. Możliwe, że w końcu strzelił focha.

    Polubienie

   • Zerknąłem na tego bloga

    Panowie: właściciel prawica.net prowadzi także bloga pod adresem http://szczesniak.pl/ – blog jest czynny, żadnego protestu w/s domniemanego zamknięcia prawica.net przez suponowane „czynniki zewnętrzne” tam nie ma, wniosek oczywisty: prawica.net została zamknięta przez właściciela. Widocznie znudziła mu się.

    Polubienie

   • Alann

    Znaleziona wypowiedz w internecie aby była jasność w temacie . Zakładam że prawdziwa :
    Cytat
    Na celowniku amerykańskich czy europejskich służb są Prawica.net, wiele innych portali.

    Prawdopodobnie również ja, jak i inni (wszyscy!) autorzy Prawicy.net , jesteśmy na celowniku amerykańskich i europejskich służb. Zapewne dlatego, że swoimi działaniami dążę do dialogu z Rosją i nie podobają się nam haniebne działania, w tym zbrodnie przeciwko ludzkości rządu USA.

    Zapewne na celowniku jest też wiele innych stron internetowych. Na razie brane są tylko niektóre. Pisze też na Neonie24, Salonie24, i Niepoprawnych, ale tam mnie znienawidzono, odkąd w tekście „Nie dla amerykańskiej okupacji w Polsce i o nadziei dla idiotów” ośmieliłem się skrytykować wojska amerykańskie w Polsce jako sytuację hańbiącą.

    Zrozumiałem, że trzeba dążyć do dialogu (z wszystkimi) nie na kolanach, ale rzeczowego, merytorycznego, który ma przynieść trwały rozwój naszemu wielkiemu regionowi i całej pomiatanej dotąd Słowiańszczyźnie. Trzeba pokoju i porozumienia.

    Ale zobaczcie jak się boją ludzi, którzy weryfikują stosunki polsko-amerykańskie i polsko-europejskie. Mały portal, który ma kilkadziesiąt tysięcy użytkowników miesięcznie stanowi dla nich zagrożenie. Boją się. Bo piszący są zazwyczaj merytoryczni. I robią to za darmo, a więc mają idee. Są więc niebezpieczni i skuteczni.

    Różnica pomiędzy totalitaryzmami: nazizmem a komunizmem, polegała na tym, że nazizm był skierowany przeciwko innym narodowościom, a komunizm przeciwko wszystkim, a przede wszystkim tej, której miał zrobić dobrze na siłę.

    Dlatego ofiarami nazizmu nie byliły Niemcy, ale ofiarami komunizmu byli za to Rosjanie. Przy okazji zagadka: dlaczego Niemcy mordowali Żydów? Bo nie bo nie mogą istnieć dwa narody panów, jak pasożyty, korzystające z pracy innych.

    W ogóle bym się tym rankingiem nie przejmował

    Ranking prorosyjskich mediów w Polsce, węgierskiej (?) organizacji Political Capital, nie wiadomo jak finansowanej i do kogo należącej, oznacza tylko tyle, że robimy – tysiące piszących za darmo autorów – dobrą robotę. Takie z moich tekstów, jak:
    „Bracia” Amerykanie! Nie chcemy od Was tych wiz

    Czy Titanic nigdy nie zatonął?

    Amerykanie to nie nasi bracia!

    Wielki finansowy szwindel

    Wysadzono pomnik ku czci pomordowanych przez UPA w Hucie Pieniackiej

    … obnażają (czasem sensacyjny sposób) amerykańską politykę w Polsce, Europie i na Świecie. Myślicie, że jak mnie podglądają na Faceboku to co. Chcę żeby mnie podglądali. Mam was gdzieś „bracia” amerykanie. Wszystko co myślę, natychmiast piszę. Jestem rockandrollowcem, nie jestem autorytetem moralnym, i mam was w dupie.

    Ja, dawny znajomy Patryka Jakiego i opolskiego PiS (a obecnie krytyk tej partii), przeciwnik haniebnego powiększenia Opola, nie mogę w naszej ojczyźnie znaleźć pracy. Po trzech dniach po chamsku wyrzucili mnie z PAP. Za obiektywizm. A śmiejcie się ze mnie. Ciekawe, czy zrobilibyście mi to prosto w twarz.

    Zmieszałbym Was z błotem. A jeśli zechcecie zrobić mi krzywdę, będę się bronił z wykorzystaniem wszystkich możliwych środków.

    Mogę zdychać z głodu, właściwie już zdycham, bo w naszej cudownej ojczyźnie osoby z wysokimi umiejętnościami, nie mogą znaleźć pracy. Pewnie, ktoś się zaśmieje. Mam to gdzieś. Zaśmiałbyś się pół metra ode mnie, to wydłubałbym ci oczy.

    Pewnie pomyślicie: „Kałwa zwariował”. Nie. Po prostu jestem wkurzony. Nie bez powodu z obozu koncentracyjnego o nazwie III RP, chce uciec kolejne 2,5 mln ludzi. Pewna znajoma z Kanady powiedziała mi, że to prawdopodobnie polscy politycy poprosili Trumpa, żeby nie znosił wiz dla Polaków, bo wszyscy by stąd wyjechali. Nie byłoby komu robić za niewolnicze pensje na swoich panów.

    Prawda jest jeszcze taka. Nie było by tych śmiesznych list agentur, gdyby nie jakieś grupy w Polsce. Na pewno nie zrobiłyby to służby specjalne. I co do służb! Niech będzie, że tą myślą za Grzegorzem Braunem zakończę swój wpis: nie widzę nic haniebnego w pracy w służbach, dla wolnego i niepodległego państwa, własnej ojczyzny.

    Ja jestem już na to za stary, i nie mam zdrowia, ale zachęcam młodych ludzi, do pracy w polskich służbach, aby pracowali na rzecz ojczyzny. Są tam patrioci (choć pewnie nie wszyscy). Gwarantuję Wam.
    Opublikowano: 11.03.2017 16:24.

    Polubienie

   • grzanek

    Do przewidzenia – jak pisałem wyżej.
    Nu, gaspadin Sz#@^ak, szto stalos’ iz prawicaj?

    Polubienie

   • Tomas Forged

    Powiem tak.
    Może i syjo-służby nie wpadły do administratora Prawicy.net w kominiarkach i z bronią długą.
    Może wystarczyła „delikatna” sugestia ze strony „życzliwego”.

    Portal prawica.net był dla ścierwa między-narodowego, dla neobronsztajnistów, bardzo niewygodny. Publikowane tam zarówno artykuły jak i komentarze czytelników stały na wysokim poziomie. Używana była nad podziw czysta, schludna, polszczyzna. Użytkownicy portalu zwracali się do siebie w cywilizowany, mało oczekiwany przez koczowników, kulturalny sposób.
    Ludzie odwiedzający to miejsce nie potępiali w czambuł okresu Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Dzisiejszy „antykomunizm” postrzegano tam raczej jako wyraz potężnego ANTYPOLONIZMU.
    Na portalu prawica.net nie dało się odczuć bezmyślnej klinicznej, wściekłej, rusofobii. Nie było tam wielbicieli dzisiejszej UPAdliny i odrodzonego tam żydo-banderyzmu.

    Tak. Portal ten był bardzo ale to bardzo NIEWYGODNY dla polskojęzycznych zarządców „Polin”.
    Poniżej w linkach znalezione dwa teksty plujące na to miejsce:
    https://www.salon24.pl/u/bobtej/40031,zle-sie-dzieje-na-prawicy-net-stronie-andrzeja-szczesniaka-rze
    http://www.fronda.pl/blogi/kkk-katolicyzm-kosmopolityzm-kapitalizm/faszyzm-na-prawicanet,39557.html

    AJ! WAJ! słyszalne aż na krańcach Układu Słonecznego!

    No i nie ma prawicy.net.

    Polubienie

   • grzanek

    Forged – czytaj uważniej. Do wytłumaczenia tego zajścia wcale nie trzeba syjo-służb. Administrator tego serwisu to po prostu pazerny typ. Kiedy kilkukrotna akcja „daj pan piątaka” nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, najprawdopodobniej postanowił zwinąć kramik.

    To prawda, sam portal (poza paru obmierzłymi osobnikami prześcigającymi się w serwilizmie wobec USA/III-syjo-RP) był wspaniały. Cudowni ludzie, to oni tworzyli atmosferę tego miejsca. Spośród komentatorów b. miło wspominał będę zwłaszcza (w ostatnich latach) osoby takie jak: Robercik, yogi beer (to na 99% Palmer, chociaż się wypierał), Kmieć czy mj – wprost miód na me serce. Lektura ich przemyślanych, pełnych erudycji, bardzo elokwentnych i pisanych piękną polszczyzną komentarzy była zawsze świetnym pokarmem umysłowym (ang. food for though). Wielce mnie smuci, że już nie będę mógł ich czytywać. Autorów był cały przekrój, ale najcenniejsi, oprócz polsko myślących Rękasa, Śmiecha, Piętki czy Engelgarda, cenny był chociażby p. Badura, który jako bodaj jedyny w polskiej blogosferze publikuje teksty dostarczające innego spojrzenia na KRLD.
    Administrator (ew. któryś z moderatorów, jeśli tak to p. Szczęśniaka przepraszam) w stosunku do mnie wielokrotnie zachował się jak łajdak i tchórzliwa menda. Parokrotnie dostawałem bana za komentarza nie zawierająca ani grama wulgaryzmów, konfabulacji czy koszernych fantasmagorii. Ostatnio chociażby zbanował mnie za odpowiedź dla pana Krzycha M., w której linkowałem książkę Ariela Toaffa „Krwawe Paschy”, która dowodzi, że „pomówienie krwi” (ang. blood libel) to bynajmniej nie „antysemicki mit”. Blokował mnie też za cytowanie Niemojewskiego i różnych innych antykoszernych autorów. Po prostu zachowywał się jak parch.

    Polubienie

   • Tomas Forged

    Panie Grzanek.

    Jeśli zamknięcie prawicy.net to „foch” administratora, to okazałby się on być głupim i dziecinnym małym człowieczkiem. A nie chce mi się wierzyć, że taki człowiek, przez tyle lat prowadził i tak rozwinął to wspaniałe miejsce w polskim zakątku internetu, żeby je w „nagłym ataku spawacza” ni stąd, ni zowąd, nagle, bez słowa zamknąć.

    Co gorsza zamknąć na dobre. Bez dostępu do zgromadzonych tam nieprawdopodobnie wartościowych publikacji i komentarzy!
    To całkowite zamknięcie, zlikwidowanie dostępu do napisanych tam treści, sprawia, że mam głębokie przekonanie o interwencji Sanhendrynu, jak raczył się Pan wyrazić.

    Brak dostępu do tych zgromadzonych tam przez lata tekstów sprawia, że chce mi się wyć, i mam mord w oczach.
    To jest jak palenie książek.
    Nie mogę się z tym pogodzić.

    Pozdrawiam.

    P.S. Wymieniając barwne i wartościowe postaci prawicy.net zapomniał Pan o paniach Paulinie Kaufmann, Eowinie, czy niezwykłym Chłopie Jagu. Baba Jag też był, że tak powiem, swoisty…

    Polubienie

   • grzanek

    Panie Forged, w sumie jeśli finansował portal własnym sumptem (tego nie wiem), a nie było odzewu na apele o wsparcie, to miał prawo „trzasnąć drzwiami”. Zresztą fakt, że do tej pory nie napisał żadnego oświadczenia na swoim prywatnym blogu skłania mnie do takiej właśnie konstatacji.
    Co do osób – chłop jag, mimo że faktycznie stworzył niemal pewien folklor, działał bardziej na zasadzie nadwornego błazna z tymi swoimi wiecznymi „pupilami szatana” 😉
    Pauliny Kaufman co prawda zbytnio nie czytywałem (kojarzę ją jako negatywną postać), ale już samo nazwisko nie wzbudza zaufania.
    Eowina nadobna – oczytana kobietka, ale czasem też plotła trzy po trzy, co słusznie wytykali jej liczni „życzliwi” panowie 😉
    Na pewno dopisałbym do listy Dubitacjusza, JJerzego, adam_54 (albo pioszo?).
    Do zdecydowanych szkodników (rusofobia, filosemityzm, amerofilstwo, fanatyzm libertariański) zaliczyłbym inżyniera św. Maryjana (jak go lubił określać ‚straszliwy potwór japoński – to z kolei określenie MarJana – Godzilla), Krzycha Adama, Palimpsesta, i wielu, wielu innych (niestety na portalu ich nie brakowało)

    Polubienie

   • Grzanek zaliczył mą skromna osobę do szkodników na zamknietej już niestety obecnie stronie prawica.net, precyzując dokładniej, że wpadłem mu do którejś z poniższych określonych przez niego kategorii szkodników podległych takim cechom jak: rusofobia, filosemityzm, amerofilstwo, fanatyzm libertariański.

    Jako żywo nigdy nie byłem fanatykiem libertarianizmu. Jestem jedynie przeciwnikiem etatyzmu w gospodarce i zwolennikiem centralnego planowania indykatywnego państwa w warunkach rynkowych.

    Nigdy nie chwaliłem polityki amerykańskiej, którą uważam za rozpychanie się słonia w składzie porcelany bez żadnego względu na dotkliwe szkody jakie wyrządza. W wielu przypadkach jest to zresztą polityka wprost zbrodnicza.

    Co do filosemityzmu to jakieś kpiny. Przez lata całe, gdy tylko pojawiła się antypolska działalność diaspory żydowskiej i kolaborantów w kraju np. w sprawie prezesów Polonii w obu Amerykach Moskala i Kobylańskiego podnosiłem ten temat na portalu. Nie umieściłem na stronie prawica.net przez ponad 10 lat mej tam obecności ani jednego wpisu, który możnaby okreslić jako filosemicki.

    Co do rusofobii to Grzanek myli ją z rusosceptycyzmem i brakiem rusoentuzjazmu. Jestem jedynie rusorealistą. Nie zachwycam się wszystkim co przychodzi z Kremla, co jednak wcale nie oznacza mej wrogości do Rosji i Rosjan.

    Polubienie

  • Undertaker

   Konserwatyści znowu górą!

   http://szczesniak.pl/

   Polubienie

   • Przechodzień

    >> Konserwatyści znowu górą! <<
    Być może p. Andrzej Sz. "idzie w politykę" (jakaś nominacja wkrótce?) skoro zamknął oba swoje sajty.

    Polubienie

 2. Chcę powiedzieć, że ,,,,
  – źle życzę – stanom zjednoczonym…
  – źle życzę – stylowi życia – stanom zjednoczonym
  – źle źyczę – bandycko terrorystycznej sekcie NATO!
  – źle życzę wszystkim tym, którzy popierają bandyckie USA i Izrael…
  – źle życzę III żydoRP…- proponuję tym wszystkim konfidentom z Wiejskiej na przesterzeni od 1981 r. do dziś 2018 r … – spie….jcie…..

  Polubienie

  • Alann

   Paweł Samoń .Fuchy za 15 tysięcy na miesiąc nie mam .Domu z basenem nie mam BMW nówka sztuka nie mam także nie mam powodu aby im dobrze życzyć a nawet gdybym miał te dobra to dobrze im bym nie życzył . Dziękuję za twoje wpisy .

   Polubienie

 3. nina

  —— jako dziecko sadzano mnie na parapecie okna ,abym ostrzegła , gdyby OBCY zbliżał się do domu. Szeptem rozmawiano długo jeszcze po wojnie.Takie czasy pamiętam . Żydoskie UB zabiło mi Ojca Żołnierza AK. Zakatowano go , innych zresztą też !. Nie chce mi się wierzyć, że dożyłam czasów reaktywowania ŻYDOSKIGO URZĘDU BEZPIECZEŃSTWA , który na mojej słowiańskiej ziemi , zaczyna prześladować, mordować / Lepper/ nas Słowian RDZENNYCH WŁAŚCICIELI tej ziemi.
  Chcę powiedzieć, że tym razem NIE UDA SIĘ żmijowemu plemieniu wymordować nas . SĄ SIŁY , które napisały inny scenariusz dla nas. OPTYMISTYCZNY to scenariusz.

  Polubienie

 4. KOJAK

  SYJONISTYCVZNE BANDZIORY RZADZACE POLSKA POKAZUJA JUZ JAWNIE I OSTENTACYJNIE SWE KRYMINALNE OBLICZE ! TO JUZ JAWNY SYJONISTYCZNY HITLERYZM ! ZAPEWNE JUZ PLANUJA JAK POWIESIC PANA KOSIURA ! BYDLAKI Z PROKURATUR POWIEDZA ZE POPELNIL SAMOBOJSTWO ! TO ULUBIONA METODA SYJONISTYCZNYCH MORDERCOW RADZACYCH TZW iii RP !

  Polubienie

  • Dlatego ta sprawa powinna być nagłośniona na całą Polskę tak by anty polski element nie mógł napisać własnego scenariusza, że np p Kosiur powiesił się.
   ( w Polsce nadal trwa syndrom GOTOWANEJ żaby. Niewolnik gotowany na małym ogniu w celu nie zorientowania się).
   Wiecie jaka jest najczestsza odpowiedź polaków? Nie mam czasu.

   Polubienie

 5. nina

  —————a my ! póki co ! pomóżmy stworzyć :
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/06/jadodzielnia-czyli.html

  Polubienie

 6. Edward.

  http://www.wicipolskie.org/?p=33091
  Dla Polakow historia kolem sie toczy.
  Polacy musza pamietac o zbrodniach zydowskich wobec Polakow.

  Polubienie

 7. Zamiast słownego komentarza:

  Polubienie

 8. Przechodzień

  >> w sumie jeśli finansował portal własnym sumptem (tego nie wiem), a nie było odzewu na apele o wsparcie, to miał prawo „trzasnąć drzwiami” <<

  Tak, ale przecież – jeśli się na to zdecydował – mógł np. jakieś dwa miesiące wcześniej wyraźnie ogłosić taki zamiar, i ew. zaoferować sprzedaż domeny (razem z kompletnym sajtem, archiwum treści itd.). Być może ktoś zdecydowałby się zakupić i kontynuować.
  Wiele postępków wprawdzie nie jest zabronionych, ale po prostu należą do kategorii "nie wypada" – przykładowo: nie ma przepisu prawnego zabraniającego pluć na podłogę u kogoś w mieszkaniu (albo i u siebie), ale co sądzić o osobie, która tak robi, "bo ma prawo"?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s