Ocena polityczna i prawna zdarzenia związanego z wejściem w dniu 8.06.2018 r. policji do siedziby partii Polska Patriotyczna

/Polska Patriotyczna dotychczas występowała jako stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej. Siedziba partii Polska Patriotyczna jest jednocześnie siedzibą redakcji WPS. Przeszukano jej pomieszczenia oraz zajęto mienie tej partii /sprzęt elektroniczny/.

Zważywszy, iż wejście policji dokonano do siedziby partii Polska Patriotyczna , będącej jednocześnie jej organem prasowym oraz biorąc pod uwagę fakt , iż posłużono się w tym celu organem władzy publicznej /prokuratura , policja / należy stwierdzić , iż mamy do czynienia z zamachem politycznym partii rządzącej PIS na nowo powstałą partię polityczną /po przekształceniach/ z przestępczym wykorzystaniem podległych organów władzy publicznej , bowiem nie ulega najmniejszej wątpliwości , iż za tym zamachem zrealizowanym rekami organów prokuratury i policji stoi rządząca partia PIS i podległe jej służby specjalne : ABW , CBA , które w tym przypadku nie ujawniły swoich tajnych działań. 

Niezależnie od tego ,że dokonano zamachu politycznego na nowo powstały podmiot polityczny tj. Polskę Patriotyczną zrobiono to w sposób kryminalny /przestępczy/ poprzez nadużycie władzy publicznej z pogwałceniem przepisów Konstytucji RP / min. art. 7 , mówiącego , że organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa , art. 11.1 mówiącego o wolności tworzenia i działania partii politycznych , art. 54 .1 mówiącego o wolności wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji i innych / oraz odpowiednich przepisów kodeksu karnego / min . art 231 § 1 kk, mówiącego o nadużyciu władzy, art. 119 § 1 mówiącego o groźbie bezprawnej wobec osoby z powodu jej przynależności politycznej i art.191 § 1 mówiącego o groźbie bezprawnej w celu zmuszenia do określonego zachowania, w tym przypadku zmuszenia do wydania oświadczenia w zamian za odstąpienie od czynności procesowych -szantaż polityczny , zastraszenie, kupczenie prawem/ .

Niezależnie od dalszego rozwoju sytuacji w tej sprawie i biorąc powyższe pod uwagę należy stwierdzić , iż mamy do czynienie z bardzo poważnym naruszeniem praworządności przez partię rządzącą PIS i podległe jej organy władzy publicznej , zarówno te ujawnione /prokuratura , policja/ jak również te nie ujawnione / ABW, CBA /. 

Łódź, dnia 16 czerwca 2018 r. Michał Jarzyński

27 Komentarzy

Filed under Polityka

27 responses to “Ocena polityczna i prawna zdarzenia związanego z wejściem w dniu 8.06.2018 r. policji do siedziby partii Polska Patriotyczna

 1. Panowie strzeżcie się Jarzyńskiego bo on zadaje się z Jonym Danielsem.

  Polubienie

  • Alann

   Człowieku daj już żyć a to opluwasz Adama Śmiecha a teraz Jarzyńskiego .Masz nudy ? Idż na ryby jak Bolek albo włącz sobie TV sport i oglądaj mecze . Ile można tego pieprzenia słuchać .

   Polubienie

   • Ja mam dowodybprzeciw Śmiechowi i Jarzyńskiemu.Nie trawie futbolu więc nie oglądam go wcale.Jak ja coś mówie to zawsze mam poarcie w dowodach.A kogo możesz słuchać?.

    Polubienie

   • Alann

    Wartość Adama Śmiecha mierzę tym ze wysłał list do pana Pawła gdzie podtrzymywał go na duchu w trudnej sytuacji oraz wartościowe są jego publikacje obnażające pisdziawice a pan to tylko tu pieprzysz i wszystkich obrażasz .Tak to każdy potrafi .Tyle .

    Polubienie

   • Alann

    Nie mówię że nie pisze pan tu o syjonistach .Tylko co to panu daje ? Nic . Zero . Mówiłem panu już .Świetnym pomysłem jest napisanie ebooka gdzie pan opisze każdego syjonistę ze szczegółami . To jest pomysł .

    Polubienie

  • Piskorz

   Jerzy…weź rozbieg byle dobry i walnij się łbem w ścianę, ale x a ;porządnie..Może pomoże..

   Polubienie

 2. paziem

  Panie Jerzy, daj pan spokój

  Polubienie

 3. Panie Pawle Z, polska konstytucja nie jest niczym innym jak tylko atrapą pełną wytrychów . Syjoniści nie pozwolą aby powstała niezależna partia, przykładem tego jest Mateusz Piskorski.
  Szkoda gadać.

  Polubienie

 4. paziem

  Panie Pawle, dosyć już mam gadania czego to nam syjoniści nie pozwolą. Otóż WPS weszło w struktury oficjalnie działającej partii Polska Patriotyczna. To my współtworzymy zarząd partii i jejnprogram. I w chwili obecnej ja jestem przewodniczącym tej partii, a Dariusz Kosiur jednym z trzech wiceprzewodniczących. Zatem zamiast ” napawać się” niemożnością ogłaszamy nabór członków partii Polska Patriotyczna. Wskanujemy wzór deklaracji członkowskiej i zdecydowanych działać a nie gadać zapraszamy w szeregi partii. Oczekujemy od nich trzech rzeczy: 1) realizacji narodowego programu suwerenności Polski, 3) budowy struktur lokalnych partii, 3) płatniści składek w wysokości 60 zł/ rocznie, czyli 5zł/ miesięcznie.

  Polubienie

  • paziem

   1000 członków, to budźet partii 60000zł, 2000 członków, to budźet 120000 zł.

   Polubienie

   • paziem

    Na chwilę obecną 2478 gmin w Polsce. Dla zaokrąglenia 2500. Jeśli w każdej gminie Polska Patriotyczna będzie mieć koło 5 osobowe, to w skali Polski tworzymy potężną armię 10000 świadomych Polaków wyposażonych na początek w budżet roczny 600000 zł. A zatem skończyć z gadaniem i do roboty narodowej.

    Polubienie

   • paziem

    A teraz pomyślmy co się dzieje, gdy ta armia 10000 świadomych Polaków zrzuci się po 10 zł/ miesięcznie, czyli nie zje 1,5 kg truskawek albo nie wypije 3 piw lub zje mnuej o 10 jajek miesięcznie? Wtedy budźet wzrasta do 100000 muesięcznie czyli 1200000 zł/ rocznie. Co się stanie jak z tych 5 w gminie kaźdy zbierze po 50 podpisów co czyni 250 w gminie, a w skali kraju 625000 podpisów.
    Jak myślicie, ktoś to zauwaźy i zacznie traktować nas, świadomych Polaków, poważnie?!

    Polubienie

 5. paziem

  Panu Jerzemu też zalecam zamiast śledzić ” atlantystów” przystąpić do budowy struktur lokalnych partii Polska Patriotyczna.

  Polubienie

 6. Alan chce zrobić eboka tylko jak na złość programy do zmiany głosu mi nie chcą wchodzić a boje się że po głosie mnie namierzą bo jest nie podrabialny.

  Polubienie

  • Alann

   Obraża pan Adama Śmiecha niepotrzebnie tym bardziej że pan Śmiech wypowiadał się na WPS ale do pana to nie dociera co on pisał .
   Ma pan wiedzę napisz pan ebooka nic dżwiękowego bo to nie byłby audiobook .Chętnie kupię .
   Jeden warunek .
   Nie czepiaj się pan porządnych ludzi w rodzaju pana Śmiecha bo to nieładnie .

   Polubienie

   • Czy nieprawdą jest że Adam Śmiech nie chce Norymbergi dla atlantystów i syjonistów.
    Czy nieprawdą jest że popiera prawo Izraela do istnienia.
    Czy nie prawdą jest że on nie popiera skarżenia się na atlantystów i syjonistów z Warszawy za granicą.
    Czy nieprawdą jest że nie bżydzi się atlantystami i syjonistami bo może pracować w MP i nie tylko.

    Polubienie

 7. fiesta

  Jaka „Polska Patriotyczna”, skoro jestescie zwolennikami PRL , agenta Moskwy W.Gomulki, bylego ZSRR i obecnego ZSRR”bis” ?

  Polubienie

 8. Alann

  Toronto wynocha już .

  Polubienie

 9. Alann

  tobie by odpowiadała nazwa partii w tym stylu .
  PARTIA PROAMERYKAŃSKICH PRZYDUPASÓW ROBIĄCYCH METROPOLII LODA ALE NIEDOCZEKANIE TWOJE .

  Polubienie

 10. Alann

  NIE SŁUCHAJ RADZIA NA BANI .

  Polubienie

 11. i po ptokach

  10 lat memlac bez skutku i dalej upierac sie przy tym samym schemacie melania to trzeba byc chorym psychicznie i nieodpowiedzialym w stosuku do tych, ktorzy sa na memlanie podatni. Przegrana miala miejsce juz w 80 roku, gdy po porozumieniach w sierpniu ludzie dawali sie szczuc na dalsze strajkowanie i mozliwosc ewolucji zostala zniweczona.
  38 lat nie cofniesz a obecnego, glebokiego juz systemu feudalnego z dnia na dzien nie zmienisz, bo srodki oddzialywania nie w twoich rekach, jakiej to nowej partyjki bys nie stworzyl. Nie w partyjkach klucz a w zamianie systemu dobierania do reprezentacji-wladzy na narodowy, oddolny, dopoki narody sie do konca nie zatraca. Wtedy samofinansujace sie partyjki spelnialyby
  spoleczna role pomocnicza, gdyby takowe jeszcze istnialy.

  Polubienie

 12. Pingback: Wojna syjonistów z WPS i Polską Patriotyczną, czyli z Polakami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.