Święta inkwizycja, czyli jak się nie ma haków, to robimy … agenta …?

Polska to dziwny kraj ,…., gdzie o wiele bardziej szanuje się obywateli oraz przedsiębiorstwa innych krajów, aniżeli samych Polaków. W dzisiejszych uwarunkowaniach politycznej schizofrenii, wypaczonego kultu wiary i patriotyzmu, bycie w Polsce zwykłym Polakiem nie tylko jest trudne ale może być potraktowane, jako bezpośredni atak na struktury państwa.


tekst za: http://bastiondialogu.pl/wykreowanie-szpiega/

W ostatnich kilku latach zauważamy (no, może nie wszyscy), że  w Polsce nastąpił wzrost współczynnika medialnej propagandy na poziomie porównywalnym do psychologicznego prania mózgu. Nawet najtęższe umysły naukowe mają poważne problemy nad interpretacją niektórych faktów i nie są w stanie ze wszystkim sobie poradzić, a co dopiero człowiek, którego głównym celem w życiu jest jedynie egzystencjalne przetrwanie pracując na spłatę kredytu zaciągniętego na 30 lat.

Sukces – czy propaganda sukcesu?

W świecie polityki oraz medialnych propagandzistów, ówcześnie nazywanych PR-owcami lub marketingowcami najważniejszym jest wykreowanie propagandy sukcesu, a co za tym idzie wykazywanie większych kompetencji zarządczych, lepszej gospodarności …. i zawsze w porównaniu do kogoś – czyli do ich poprzedników. A jaka jest prawda? ….. na pewno nie taka kolorowa jak jest przedstawiana. W mainstreamowych mediach nieustannie słyszymy i widzimy, że aktualna partia rządząca jest bardzo skuteczna, bo przyczyniła się do wprowadzenia jakiegoś tam rozwiązania, a poprzednia partia rządząca jedyne co robiła – to okradała biednych i bezbronnych obywateli (co niestety było prawdą). Jednak najlepszym i najbardziej punktowanym w mediach jest złapanie szpiega. Można wtedy nagrać jakże profesjonalny film (z combat camery), w którym antyterroryści wchodzą do domu potencjalnego wroga naszego państwa. A jak jeszcze by się do tego przyznał w mediach, to dla osób odpowiedzialnych za tworzenie wizerunku danej partii, jest jak osiągnięcie kumulacji w “totku”.

Społeczeństwo widzi to, co jest publikowane i interpretacja jest następująca “Aktualnie zarządzający państwem są prawdziwymi profesjonalistami”, ponieważ w ostatnim okresie aresztowano np.  kilka osób za działalność szpiegowską. Co więcej, są wspaniali, bo nie mają skrupułów ani litości, gdyż ujawniają ich w mediach publicznych licząc na  wsparcie tak zwanych poczciwych idiotów, którzy w swej naiwności wspierają tego co manipuluje informacją. Z punktu widzenia służb specjalnych ujawnienie szpiega, świadczy o największej porażce, bo szpiegów się nie ujawnia – tylko przejmuje i wykorzystuje na swoją stronę …. ale skąd ekstremista- patriota po podstawówce miałby o tym wiedzieć? Jedynie co wie taki ekstremista, że on/ona dążą do ujawnienia prawdy (tej prawdy – najwygodniejszej dla ekstremisty – inna prawda jest kłamstwem).

Ekstremistyczne myślenie

Oczywiście ten zmanipulowany człowiek, aby w jego dość nieskomplikowanym (ekstremistycznym)  umyśle nie było zbyt dużej walki, już na etapie wstępnym zakłada, iż nikt nie jest wstanie go/jej oszukać. …. No i mamy pierwszy błąd myślenia, gdyż zakładamy – “mój umysł i moje oczy nigdy mnie nie oszukają”. Tak? …. to ile jest czarnych kropek na tym obrazie?

Znalezione obrazy dla zapytania iluzja

Dlatego fanatycy – ekstremiści zawsze oceniają dane wydarzenie bardzo szybko i wydają zawsze najsurowsze kary. Ich poziom pewności siebie wynosi prawie 100%, gdzie u ludzi inteligentnych poziom pewności wynosi w granicach 30-40%. Już Sokrates mówił “wiem że nic nie wiem”, a był człowiekiem niezmiernie światłym.

Rosyjska zasada “nie wychylaj się” w Polsce jest bardzo mocno zakorzeniona

Zrozumienie tego obszaru jest wynika z podziału społeczeństwa,  które  nie tylko dzieli się na tych co posiadają wiedzę i na tych co jej poszukują, ale można je podzielić jeszcze w innych płaszczyznach, dzieląc ich na:

cwaniaków – (ok 5% populacji) manipulujących (polityków), którzy doskonale wiedzą jak manipulować ludźmi. Doskonale też wiedzących, że należy posiadać pełne wsparcie medialne oraz grupę ludzi – autorytetów, którzy bez względu na to, jaką głupotę powiedzą w mediach – wytłumaczą to ludziom, iż jest to jedyna prawda prawdziwa.

miernoty – (pow 60% populacji) bez żadnych zasad etyczno moralnych, którzy zrobią wszystko dla świętego spokoju lub premii w pracy. Nic ich nie interesuje oprócz zabezpieczenia swojego bytu. W tej grupie znajdują się również ci, którym w przeszłości przetrącono kręgosłup zasad etyczno moralnych i doskonale zdają sobie sprawę z oszustwa. Jednak dla nich walka już nie ma żadnego sensu i się skończyła.  Nie chcą narażać siebie ani rodziny dla romantycznych ideałów, których nikt ze społeczeństwa i tak nigdy nie doceni;

naiwni – (ok 30% populacji) grupy potocznie zwane jako grupy powszechnej adoracji (fanatycy – ekstremiści religijni/ wolnościowi oraz demokratyczni) tzw. “pożyteczni idioci” (dla manipulantów), którzy nie rozumieją, że życie nie opiera się jedynie na dwóch kolorach białym i czarnym, które nazywane są przez nich “prawdą czy kłamstwem”.

Wallenrodzi – romantyczni patrioci (ok 2% całej populacji) – osoby zdające sobie sprawę z procesu manipulacji oraz bycia oszukiwanym i nie zgadzające się z nim. Starający walczyć z cwaniakami, jednak mało kto z powyższych grup ich wesprze. Ta grupa ludzi jest najbardziej znienawidzona środowiska wszystkich powyższych i dlatego za wszelką cenę będą niszczeni aby doprowadzić ich do poziomu egzystencjalnej miernoty, której przetrącono kręgosłup zasad moralnych oraz honoru.

Jeżeli jesteś “Wallenrodem” uważaj co piszesz i mówisz medialnie, bo jeżeli będziesz pisał lub mówił o rzeczach niewygodnych dla pewnego lobby, zawsze można wpisać Ci (zgodnie z prawem) mowę nienawiści, a gdy dalej będziesz się burzyć – to można zawsze znaleźć na twoim komputerze rzeczy, które będą twoją osobę dyskredytować. (zdjęcia erotyczne z Twoim udziałem, odwiedzanie stron dla dorosłych , albo co gorsza działalność na rzecz innego państwa)

Manipulacja dowodami i faktami

Z faktami się nie dyskutuje – prawda. Jednak podejście do analizy danych może zmienić całkowicie ocenę niekwestionowanych faktów. Pojawia się wtedy co najmniej kilka obszarów analizy materiałów dowodowych. Analiza dowodowa dotycząca problemu (osoby, lub grupy osób) a także ich intencje – cel. Zatem powinniśmy odpowiedzieć na pierwsze pytanie – dlaczego?

Jest jeszcze druga strona medalu czyli intencje oraz bezstronność osób prowadzących dochodzenie. Jeżeli wyjdziemy z założenia, że mamy znaleźć szpiega na terenie Polski – kompletnie nie wiemy, kto nim jest, lub nie chcemy palić “swoich już przejętych podwójnych” agentów (sygnalistów). Najlepszym rozwiązaniem jest wykreowanie sobie agenta z ludzi, którzy mogą zachwiać aktualnym systemem politycznym i będą  same zyski – nieprawdaż? Partia rządząca wykaże swoją niezwykłą zdolność do chwytania szpiegów, jako super przeciwników Polski. Oficerowie prowadzący lub prokuratorzy dostaną zasłużony awans. Elektorat – gawiedź dostanie gwarancje bezpieczeństwa w formie informacyjnego show …. czyli same sukcesy i wszyscy będą zadowoleni ….. wszyscy zadowolenie, oprócz wykreowanego na potrzeby medialnego show człowieka.

Jak wcześniej było wspomniane, w zdrowym pod względem systemu zarządzania służb specjalnych w dowolnym państwie na świecie (nie dotyczy Polski) nie zdradza/ujawnia się szpiegów. Szpiegów się przejmuje, aby ich wiedzę wykorzystać na korzyść państwa. Osoby dążące do ujawniania szpiegów lub tajnych agentów, w normalnych cywilizowanych krajach również się eliminuje. (np. nie dając im dostępu do informacji niejawnych lub pozbawia się ich stanowisk osób publicznych). Dla państwa powinno być też sygnałem, że takiego delikwenta od razu powinno się sprawdzić pod względem agenturalnym …. lub psychicznym … czy przez przypadek nie jest idiotą!! (a ma dostęp do informacji niejawnych).

Czy rozpoczyna się kreacja na potrzeby polityczne wroga publicznego?

Zastanawiają się Państwo, dlaczego tyle piszę o podziale społeczeństwa i jego postrzeganiu. W ostatnim okresie do naszych dwóch kolegów w godzinach porannych weszła policja i zażądała nośników danych komputerowych oraz telefonów komórkowych, wydając im prokuratorskie postanowienie.  Zacząłem zastanawiać się, “dlaczego” wydano akurat takie postanowienie? Czy jest to celowe działanie, czy czynnik kreacji medialnego wroga publicznego? …  Nie wiem …. dlatego podejdźmy do tego problemu analitycznie i spróbujmy wspólnie ocenić dane wydarzenie.

Niestety obawiam się, że na podstawie prowadzonych działań operacyjnych prokuratury oraz lobby zewnętrznego może rozpoczął się proces wirtualnego tworzenia z ludzi o mocnych korzeniach narodowego-polskiego myślenia agentów obcych służb.

Kim są Ci ludzie?

Panowie, Dariusz Kosiur oraz dr Paweł Ziemiński są “hobbystycznymi” dziennikarzami, którzy posiadają swój kanał youtubowy zwany WPS Production oraz administrują również stroną internetową: https://wiernipolsce1.wordpress.com/

Na ww. stronie internetowej (w formie blogu) prowadzą radio oraz zajmują się analizą:

 • historycznych aspektów postaci polskiej polityki;
 • analizą geopolityczną obszarów objętych strefą działań wojennych;
 • analizą działalności politycznej osób publicznych – polityków, zarówno partii rządzącej, opozycji jak również i prezydenta RP (w tym ugrupowania rządzącego i wydawanych przez nich aktów prawnych)
 • środowisk narodowych tzw. „nowych twarzy”.

Wszystkie materiały opracowywane są na podstawie posiadanych dokumentów, opracowań naukowych i posiadanej wiedzy.

Ponadto:

 • W swoich tekstach dość często poruszają kwestie manipulacji wyznawców judaizmu, tworzących we wszelkich obszarach medialnego wpływu „kult wiecznie poszkodowanego” w wyniku drugiej wojny światowej;
 • Poruszane są również kwestie dotyczące przejmowania majątków polskich, przez niespokrewnionych potomków ww. wyznania aktualnie zamieszkujących na ternie Stanów Zjednoczonych – będąc już ich obywatelami.
 • Dokonują ustalenia prawdziwego inicjatora drugiej wojny światowej, w zakresie ustalenia wspierającego finansowo Nazistów, którzy przyczynili się nie tylko do likwidacji Polaków oraz innych Słowian ale również i do wciągnięcia zmanipulowanego Goebelsowską propagandą nieświadomego narodu niemieckiego.
 • Co więcej pracują nad stworzeniem ugrupowania politycznego o mocnych i racjonalnych korzeniach narodowych, bez wpływów zewnętrznych – szczególnie narodu wyznania judaistycznego.
 • Każdy tekst na stronie internetowej posiada swojego autora i jest przez niego podpisany.
 • Autorzy publikowanych tekstów przyznają się do napisania i podpisywania tekstów i biorą na siebie pełną odpowiedzialność.

Dostęp do tekstów publikowanych na stronie internetowej nie został ograniczony.

 

Co się wydarzyło? Fakty:

Ad 1. W dniu 08-ego czerwca 2018r. O godz 06:15 zjawili się w miejscu zamieszkania pana Pawła Ziemińskiego w Łodzi, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji z Łodzi wręczając mu Postanowienie o zażądaniu wydania rzeczy i przeszukaniu miejsca zamieszkania. Analogiczna sytuacja miała miejsce u pana Dariusza Kosiura w jego miejscu zamieszkania w Otwocku.

Ad 2. Działanie było realizowane na podstawie postanowienia prokuratorskiego o syg. PR 4 Ds.624.2018, podpisanego przez prokuratora rejonowego Warszawa- Praga Północ – prowadzącego postępowanie o czyny art. 256 § .1 kk i art.257 i na podstawie art.93 § 3 kpk. art 217 kpk, art.219 § 1 § 2 kpk oraz art.220 § 1 kpk.

Art.256.§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Art.257. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

art.93 § 3 KPK. W postępowaniu przygotowawczym postanowienia i zarządzenia wydaje prokurator oraz inny uprawniony organ, a sąd – w wypadkach przewidzianych w ustawie.

(dot zatrzymania rzeczy)

art 217 KPK   § 1. Rzeczy mogące stanowić dowód w sprawie lub podlegające zajęciu w celu zabezpieczenia kar majątkowych, środków karnych o charakterze majątkowym, przepadku, środków kompensacyjnych albo roszczeń o naprawienie szkody należy wydać na żądanie sądu lub prokuratora, a w wypadkach niecierpiących zwłoki–takżena żądanie Policji lub innego uprawnionego organu.

§2. Osobę mającą rzecz podlegającą wydaniu wzywa się do wydania jej dobrowolnie.

§3. W razie zatrzymania rzeczy stosuje się odpowiednio przepis art.228. Protokołu można nie sporządzać, jeżeli rzecz załącza się do akt sprawy.

§4. Jeżeli wydania żąda Policja albo inny uprawniony organ działający we własnym zakresie, osoba, która rzecz wyda, ma prawo niezwłocznie złożyć wniosek o sporządzenie i doręczenie jej postanowienia sądu lub prokuratora o zatwierdzeniu zatrzymania, o czym należy ją pouczyć. Doręczenie powinno nastąpić w terminie 14 dni od zatrzymania rzeczy.

§5. W razie odmowy dobrowolnego wydania rzeczy można przeprowadzić jej odebranie. Przepisy art.220 § 3 i art. 229 stosuje się odpowiednio.

art.219 §1. W celu wykrycia lub zatrzymania albo przymusowego doprowadzenia osoby podejrzanej, a także w celu znalezienia rzeczy mogących stanowić dowód w sprawie lub podlegających zajęciu w postępowaniu karnym, można dokonać przeszukania pomieszczeń i innych miejsc, jeżeli istnieją uzasadnione podstawy do przypuszczenia, że osoba podejrzana lub wymienione rzeczy tam się znajdują.

§2. W celu znalezienia rzeczy wymienionych w §1 i pod warunkiem określonym w tym przepisie można też dokonać przeszukania osoby, jej odzieży i podręcznych przedmiotów.

Ad 3. Policja zażądała wydania użytkowanych przez siebie aparatów telefonicznych, tabletów i komputerów- w celu sporządzenia kopii binarnych lub odczytu danych, niezbędnych do ustalenia, kto w dniach 24 stycznia 2018r., 2 marca 2018 r. i 1 maja 2018 opublikował w serwisie internetowym  pod adresem URL wiernipolsce1.wordpress.com teksty pod tytułem “Musimy walczyć z syjonizmem, a nie z faszyzmem i nacjonalizmem”, “Syjonisci strwożeni nacjonalizmem i faszyzmem“, ” Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów” i ” Minął 1 Maja...”- wraz ztowarzyszącymi im grafikami.

Ad 4. W wyniku realizacji działań operacyjnych oprócz sprzętu elektronicznego należącego do właściciela, zarekwirowano również sprzęt komputerowy należący do córki pana dr Ziemińskiego, pomimo informacji o  fakcie, że stanowi jej własność łącznie z danymi.

Ad 5. W związku z przysługującym prawem do odmowy zeznań Pan Ziemiński odmówił składania zeznań,

W pouczeniu pod Postanowieniem prokuratora widnieje klauzula o możliwości złożenia zażalenia w terminie 7 dni na treść Postanowienia.

Pytania wynikające z analizy prokuratorskiego postanowienia?

Czy na podstawie tych danych – faktów, prokuraturze do zebrania materiału dowodowego i ustalenia winnego były aż tak bardzo niezbędne: komputery, telefony komórkowe, tablety lub inne urządzenia elektroniczne z dostępem do internetu?

Dlaczego i w jakim najbardziej prawdopodobnym celu zebrany został materiał dowodowy w postaci urządzeń elektronicznych przez prokuraturę?

Celowo nie piszę swoich subiektywnych opinie, ponieważ nie chciałbym sugerować pewnych osobistych przemyśleń. 

Proszę jednak państwa o opinie w tym względzie oraz komentarze, co Państwo o tym myślą? …. i czy kiedy w Polsce będzie normalność? 

 

23 Komentarze

Filed under Polityka

23 responses to “Święta inkwizycja, czyli jak się nie ma haków, to robimy … agenta …?

 1. (PPP 40) RPO Adam Bodnar i inni pozwalają mi publikować treści jawnie antysemickie

  Polubione przez 1 osoba

 2. paziem

  Dziękuję p.Zbigniewowi Kękusiowi za b.cenne nagranie. Proszę o przesłanie na adres mojej poczty elektronicznej:
  zieminskipawel@gmail.com skanu orzeczenia pi. Prokurator Anny Zalewskiej o odmowue wszczęcia postepowanua w oparciu o art. 256 par.1 kk.

  Polubienie

 3. paziem

  Sytuacja nasza, tj. moja a zwłaszcza Dariusza Kosiura jest jednak inna niż opisywana sytuacja p. Zbigniewa Kękusia, gdyż wobec nas prokurator Maciej Młynarczyk wszczął postępowanie przygotowawcze, a Dariuszowi Kosiurowi nawet postawił zarzuty. Te zarzuty Dariusz Kosiur poprosił o przedstawienie na piśmie wraz z uzasadnieniem i do czasu zapoznania się z zarzutami i uzasadnieniem odmówił odpowiedzi na pytania i składania wyjaśnień.

  Polubienie

 4. Nie rozumiem po co tekst osobnikap co dostaje odznaczenia od NATO.

  Polubienie

 5. julius

  Świadomość polakatolika na jednym punkcie jest szczególnie załgana: na punkcie jego „umiłowania wolności”. Tym się nasz naród ma rzekomo wyróżniać wśród innych w społeczności europejskiej, gdzie o umiłowaniu wolności przez takich Niemców czy Anglików nic nie słychać. Polakatolik miłuje wolność. Tej jego prawdy nic nie podważy. I to, że długo płacił coroczny haracz chanowi tatarskiemu; wmówił sobie, że to nie haracz, nie, to słane po sąsiedzku upominki dla Jego Mości Chana i dla Jej Mości Chanowej; i to, że mimo tych „upominków”: „Przez dwieście lat z rzędu, co roku małe hordy tatarskie, po kilka tysięcy koni, łupiły ziemie polskie i świeciły pożogami w niebo – bo użycie ważniejsze było niż życie, bo pokolenia całe więcej ceniły zacisze własnego domu, niż przyszłość wspólnego państwa.”1)
  I to, że miłujący wolność naród bez większego oporu, prawie bez walki dał sobie nałożyć na szyję jarzmo niewoli, tę wolność utracił. I wreszcie ta arogancja Napoleona, który upominkowym rycerzom propugnaculi Christianitatis rzucił w twarz, że jeśli okażą się godni własnego państwa, to będą je mieli (z łaski tegoż Napoleona). Polakatolika umiłowanie wolności to nieprawda, którą czas już wreszcie nazwać czym jest: załganiem.
  http://toporzel.pl/teksty/wacyk4f.html

  Każdy przeciętniak, choćby nawet we własnych oczach niewiele wart, musi jednak widzieć coś w sobie, co by go utrzymywało w dobrym samopoczuciu, bez którego trudno wszak żyć. Polakatolika uwiera psychicznie jego kompleks niższości wobec przedstawicieli innych narodów. Ratuje więc swoje dobre samopoczucie wmówieniem sobie, że jest, proszę państwa, indywidualistą.

  Jest zatem u nas indywidualizm wegetacyjny, pozbawiony twórczej zdobywczości, wyzwalający siły obronne odporu tylko wtedy, gdy ktoś z zewnątrz czy od wewnątrz usiłuje zakłócić bezwład i spokój przeżuwającej cudzą twórczość jednostki.

  Rozważania o polskim indywidualizmie z natury rzeczy skupiać się muszą na naszej inteligencji. Nie ma ona dobrej opinii, tak za granicą, gdzie od dawna jest przedmiotem złośliwej wesołości, jak i u siebie w domu. „Europejskość polskiej inteligencji to hedonistyczna konsumpcja wartości kulturalnych Europy bez aktywnego udziału w dziele tworzenia Europy i bez poczucia europejskiej współodpowiedzialności.”

  Indywidualizm wegetacyjny jest więc zestalonym wyrazem wspakultury w polskiej umysłowości. Zasady jego są następujące:
  a) wzgarda dzieła
  b) kult nagiej egzystencji
  c) bierna dobroć nagich egzystencji
  d) jałowy moralizm.
  Zasady powyższe stanowią kręgosłup polskiego charakteru narodowego.”

  Polubienie

 6. julius

  Zakończmy anegdotą z galicyjskiego folkloru: „Pewien ksiądz, mówiąc kazanie w kościółku wiejskim, wzmiankował mimochodem, że Matka Boska była Żydówką. Uraziło to pobożnych słuchaczów. Zebrali się więc pod kościołem na naradę, a kiedy ksiądz wychodził po nabożeństwie, zaczepili go groźnie:
  – A co to ta jegomość gadał, że Najświętsza Panna była Żydówką. My ta nie pozwolimy na taką poniewierkę.
  – Ależ, moi kochani, ja tylko chciałem wypróbować waszą wiarę. Uspokójcie się. Najświętsza Panna nie była wcale Żydówką, ale tylko kasztelanką Łęczycką.”

  Ulicą idzie para wyrostków. Są czymś wyraźnie podnieceni, żywo gestykulują. Nagle z ust jednego pada zniecierpliwione „Jezus Maria!” Tego jezusmaria nie nauczyła chłopców PRL-owska szkoła. Czekało na nich w chwili ich urodzin w domu rodzicielskim. Tam, w polskim domu zagnieździło się to palestyństwo przed wiekami, przyniesione przez czarnych roznosicieli cudowności obcych naszemu krajowi. Bezmyślny, automatyczny odruch warunkowy trwa z pokolenia na pokolenie i wyskakuje przy lada okazji i wszędzie. To jezusmaria, świadczące o wiekowej tresurze bezmyślnego polakatolika, usłyszeć można z ust chirurga, policjanta, inżyniera, nie mówiąc już o naszych kobietach, wśród których taki automatyzm móżdżków jest codziennością.

  Polubienie

 7. nina

  TU i TERAZ …………..

  Polubienie

 8. Edward.


  Kolejny nagly zgon…………………………!!!!!!

  Polubienie

 9. grzanek

  Ale wodolejstwo. Dotrwałem do ~połowy. Medal się należy 😀

  Polubienie

 10. KOJAK

  POLSKA DZIWNY KRAJ ? NIE ! TO SA TYPOWE KRYMINALNE METODY SYJONISTYCZNE ,KTORE NABIERAJA CORAZ WIEKSZEGO ROZPEDU ! WSTEPEM JUZ JAWNYM BYLA OSTENTACYJNIE BEZCZELNA I SKANDALICZNIE KRYMINALNA USTAWA ANTYTERRORYSTYC|ZNA UCHWALNA PRZEZ SYJONISTYCZNYCH BANDYTOW Z PYYSSS !LEGALIZUJE ONA WSZELKIE KRYMINALNE METODY LACZNIE Z BEZKARNYM ZASTRZELENIM CZLOWIEKA PRZEZ PISOWSKICH BANDYTOW Z ABW KTORYM MOZE SIE WYDAWAC ZE JAKIS CZLOWIEK TO TERRORYSTA ! WOWCZAS PISOWSKI BANDZIOR Z ABW LUB INNY PISOWSKI BYDLAK TAJNIAK WYCIAGA BRON I MORDUJE CZLOWIEKA STRZALEM BEZ OSTRZEZENIA !!!

  Polubienie

 11. Edward.

  George Soros NIE ŻYJE!

  19 Czerwiec 2018 Dosłownie kilka godzin temu świat obiegła szokująca wieść – George Soros nie żyje! Znaleziono go martwego w apartamencie hotelu Burdż al-Arab w Dubaju. Miał 87 lat. Z tego co obecnie wiadomo, przyczyną zgonu był…
  Nareszcie zdechl.

  Polubienie

 12. Alann

  Swoją drogą będzie wielki aj waj i wielkie beczenie w Polin ha ha ha

  Polubienie

 13. nina

  ————— WEZWANIE DO BOJKOTU !!! nie wiem jaki będzie skutek , ale czas by Polacy cokolwiek zaczęli robić w swojej obronie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.