Neojudaistyczna idea CYWILIZACJI JUDEOSŁOWIAŃSKIEJ i z niej kpiny na Zjeździe „Slovanska Praha – 2018”

Tak więc wciąż co nieco ruszam się po „bliskim Zachodzie” – co po czesku sraczyk oznacza.

Dwa tygodnie temu byłem w UPALNEJ Pradze (turyści przed słońcem do metra się chronili!) i stąd mój poniżej, wczoraj wieczór dokończony, reportaż „z najbardziej ateistycznego” państwa w Europie. (Przed blisko 400 laty, w ramach REKATOLIZACJI, ludność Czech w ciągu zaledwie 25 lat zmniejszyła się z 3 milionów do 800 tysięcy tylko; ale ile przy tej okazji powstało nowych, barokowych kościołów!) Już mnie za poniższy reportaż pochwalił i prezes stowarzyszenia Słowian na Białorusi i ktoś z „Komitetu 100” w Moskwie i organizacji „Żubr” w Kijowie i oczywiście szef „Domu Rosji” w Mariańskich Łaźniach (d. Marienbadzie).

A oto co ciekawsze zdjęcia i filmiki z poniższego, AGRESYWNIE ANTY PANJUDAISTYCZNEGO reportażu, głównie z Pragi, ale także z World Public Forum Dialogue of Civilizations (DOC) na wyspie Rodos i oczywiście z Placu Wielkiej Rewolucji Październikowej w Mińsku (wciąż Białoruskim):

Na zdjęciu poniżej dr Mateusz Piskorski i dr Marek Głogoczowski (pierwsi od prawej) na spotkaniu w Mińsku, na placu (Wielkiego) Października, w maju roku 94 W(P)RP.

Czytać więcej, jak ktoś jeszcze sylabizuje bukwy:

Глобальная Сверхкультура Техники, Денег и Жопы – и в ней Славянская Варшава 2015 и Прага 2018 (98 и 101 г.г. ВПР):

http://markglogg.eu/?p=2226

Wewnątrz dwa fajne filmiki. Jeden fachowy pod względem artystycznym, ewidentnie przygotowany przez anglojęzyczne „polskopatriotyczne” służby „Wielkiego Boga Manitou” znad prasłowiańskiej rzeki Potomac za Wielkim Jeziorem, nt. „słowiańskich obchodów” 11 listopada 98 r. W(P)RP w Warszawie:

https://youtu.be/C_BjPy19bYs

A drugi z „dziejowych obrad” Naszych Starszych Braci w Wierze w Wielkiej Chóralnej Synagodze w Petersburgu (d. Leningradzie):

https://youtu.be/TG_ViIncdVw

Reklamy

51 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

51 responses to “Neojudaistyczna idea CYWILIZACJI JUDEOSŁOWIAŃSKIEJ i z niej kpiny na Zjeździe „Slovanska Praha – 2018”

 1. julius

  W pierwszym kwartale 2018 r. Rosja odpowiadała za 39,2% białoruskiego eksportu i około 59,2% importu. Nie jest tajemnicą, że przez długi czas Rosja subsydiowała białoruską gospodarkę poprzez przyjazną zniżkę na ropę. Pod koniec 2017 r. cena rosyjskiej ropy dla Białorusi osiągnęła prawie 300 USD za tonę. Obecnie realizowana jest duża liczba projektów współpracy przemysłowej, takich jak BelAZ OJSC z Uralmashzavod OJSC i Sinara-Transport Machines OJSC, między Belenergo i Ural Turbine Plant, powiedział ekspert od eurazjatyckiej integracji.
  Kofner uważa, że ​​kolejnym krokiem w kierunku integracji dwustronnej powinno być utworzenie jednolitego rynku zamówień publicznych, wspólnego rynku ropy i gazu, ogólnego rynku energii elektrycznej i ogólnego w Unii.
  Tak więc słowa Łukaszenki można interpretować w trzech kontekstach jednocześnie: jako próba
  1). Zmobilizowamia ludności;
  2). Przypomnienie Kremlowi granic integracji;
  3). Wskazanie na zagrożenia ze strony Zachodu.

  Polubione przez 1 osoba

 2. julius

  Jeśli mówimy o zarzutach w stosunku do Rosji, wydają się one zasadniczo sprzeczne, a nawet nielogiczne. W końcu to Mińsk wybrał kurs zbliżenia z Moskwą, którego wynikiem jest rosyjska sprzedaż ropy i gazu po cenach nierynkowych, stałe pożyczki z Moskwy i unia celna korzystna dla obywateli Białorusi, pozwalająca im przekroczyć granicę i pracować w Rosji. Do końca 2017 r. Białoruski eksport jest w 44% zorientowany na rynek rosyjski.
  Czy można więc zatrzymać tę dwoistość – utrzymując jej gospodarkę na powierzchni dzięki przyjaźni z Rosją, oskarżając ją o zamiar pochłonięcia Białorusi? A jaka jest alternatywa dla tej przyjaźni? Podporządkowanie się kapitałowi europejskiemu i wejście na prawach kolonii do historycznie i duchowo obcego świata euroatlantyckiego?

  Polubienie

 3. julius

  Czasami nie wchodzą linki do tekstów.
  W Rosji, w kraju krasnodarskim trwają manewry wojskowe o kryptonimie „Braterstwo Słowiańskie 2018”. Biorą udział Rosja, Białoruś i Serbia. A gdzie reszta państw słowiańskich? W obozie żydowskim.

  Polubienie

 4. nina

  ——————wywiad z Panem Albinem Siwiakiem -WAŻNY !!!

  Polubienie

 5. Incoguto

  Wywiad ciekawy z panem Albinem Siwakiem, tylko ten „Chrabia” uprawiający autopromocję i wcinający się bez przerwy w wypowiedzi p. Siwaka jest trudny do zniesienia.

  Polubienie

 6. Edward.


  Jako Polak nie bestem w stanie zrozumiec zoologicznej nienawisci
  do pana Potockiego.

  Polubienie

  • Dlatego że jesteś naiwny, łatwowierny i przekupny jak czteroletnie dziecko – za dwa cukierki jesteś kupiony.
   Ja nie zamierzam kibicować potockiemu – typ w rodzaju Lecha Wałęsy.
   Skupmy się na Polsce Patriotycznej.

   Polubienie

   • Alann

    Brawo Paweł Samoń .Jestem z tobą i cię popieram .Także nie mam zaufania do tego magnata nawet na 1 % .
    Hrabia Potocki ?
    Mi z nim nie po drodze .

    Polubienie

   • Alann

    Zdaniem hrabiego Potockiego są dobrzy żydzi i przyjaciele Polski w polskiej polityce .
    Apel do hrabiego .
    Pokaż mi tych dobrych żydów którzy działają w interesie Polski .
    Subito .Natychmiast .
    Którzy ? . Nazwiska .

    Polubienie

 7. markglogg

  A drugi (a dokładnie trzeci) filmik na mym „raporcie z Pragi Czeskiej” jest zapisem fragmentu „dziejowych obrad” na temat iście HEROICZNEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA “Wielkiej Przebudowy (Wszech)Świata” pod tytułem Tworzymy Jedną Światową Wielką Religię (T-P-D). Główny referat na ten temat został wygłoszony przez rabina Pinkasa Połońskiego z Izraela, w Wielkiej Chóralnej Synagodze w Petersburgu (d. Leningradzie) w roku 97 WPR.

  Reagując na wniosek A. Szuberta, który nienawidzi żydochrześcijańskiego datowania czasu, to nie widzę innego sposobu odejścia od tej ZMORY LUDZKOŚCI — która wg. Johna Srugnella (1990) nie powinna istnieć — jak poprzez znalezienie daty w historii, kiedy to JUDAIŚCI (w szczególności sekta-mafia Chabad Lubawicz, które pod koniec lat 1980-tych przygotowywała PRYWATYZACJĘ likwidowanego ZSRR) zostali przez bolszewików wypędzeni (głównie do USA), po ich zwycięstwie zlikwidowano w ZSRR ponad połowę ich synagog, stosunkowo nawet więcej niż kościołów i cerkwi prawosławnych, itd. Kraje Słowiańskie pod przywództwem ZSSR po II WŚ stały się wiodącą siłą w świecie, dającą coraz liczniejszym krajom (przede wszystkim Chiny 1949) przykład jak się uwolnić od dyktatu żydo-watykano-masonerii. Stąd wnioskuję, że i początek NOWEJ ANTYJUDAISTYCZNEJ ERY należy należy liczyć od zwycięstwa Wielkiej Proletariackiej Rewolucji Październikowej!

  Co więcej, ten krótki filmik (https://youtu.be/TG_ViIncdVw) z głosem zarejestrowanym (prawdopodobnie w ukryciu przez jednego z uczestników tego „dziejowego spotkania” (że przemówienie wygłaszał rabin Połoński to zidentyfikowano po tym, że chwalił się swą książką) w Wielkiej Synagodze Petersburga daje odpowiedź, dlaczego gen. Wojciech Jaruzelski, według byłego członka KC PZPR, Albina Siwaka, ZDRADZIŁ POLSKĘ. Stało się to bez żadnego oporu z jego strony gdy wydał nasz kraj, w roku 73 WPR, ŻYDOM (głównie z USA, oczywiście) na pożarcie – po prostu został do tego PRZYMUSZONY przez NEOJUDAISTÓW z papieżem JPII na czele:

  Polubienie

 8. Edward.

  Nie mysle abym byl naiwny.Aktualnie( i jeszcze dlugo)nie istnieje realna sila
  polityczna ktora jest w stanie wyrwac z lap zydowskich Polske i Polakow.
  Polska Patriotyczna (ktora-jest pare ugrupowan ktore tak sie nazwaly),
  Karonie,Gorgonie i wiele im pododobnych to nic innego jak zawracanie
  kijem Wisly.
  Nie pierwszy to raz w dziejach Polski wrogie sily Polakom niszcza szanse
  na niepodleglosc.Osobiscie mam nadzieje ze wiekszosc Polakow widzi
  ta szanse i nie da sie oglupic.
  Wy panowie zamiast mnie okladac epitetami piszcie realnie i sensownie.
  Ja tez znam wiele epitetow i moge je do was przykleic.
  W tym przypadku chodzi o Polske i na pajacowanie nie ma miejsca.

  Polubienie

  • Alann

   Edwardzie zdaniem hrabiego którego tak tu pan lansuje jak media koszerne 11 drewien na boisku na mistrzostwach w Rosji proszę wymienić nazwiskami prawdziwymi czy tymi słowiańsko brzmiącymi żydów którzy od 89 roku kochają Polskę i działają w jej interesie bo zdaniem pana luby tacy żydzi są .
   Proszę wymienić w kolejności alfabetycznie .Taka prośba .

   Polubienie

   • Alann

    Oczywiście zdaniem Potockiego tacy żydzi są w Polin . Proszę z łaski swojej ich wymienić nazwiskami po kolei alfabetycznie . Pan Potockiego szanuje to pewnie zna pan ich nazwiska .

    Polubienie

 9. nina

  —————— zakazana historia Słowian
  Krystyna Trzcińska zalinkowała cenny materiał.
  http://chart.neon24.pl/post/144302,hej-slowianie

  Polubienie

 10. julius

  Powiedział w Sejmie pruskim dnia
  15 ma­ja 1847 r. Bismark:
  „Sądzę, że osiedleni w Poznańskiem ży­dzi , chociażby im dozwolono, nie pójdą
  wielką masą do prowincji niemieckich, gdyż
  bezmyślność charakteru polskiego pod
  względem dóbr doczesnych czyniła zawsze
  z Polski Eldorado dla żydów”

  Polubione przez 1 osoba

 11. julius

  Zwracamy wam uwagę GOYIM, będziemy tylko raz informować!

  1. Żydzi są faworyzowani przez Boga, nie wy, więc zastanówcie się mocno, czy następnym razem odważycie się kwestionować wszystko, co robią Żydzi czy Izrael.

  2. Żydzi są prześladowani przez GOYIM od tysiący lat, bez wyraźnego powodu lub przyczyny, tylko dlatego, że są Żydami i jesteście wrednymi, nienawistnymi, mściwymi GOYIM.

  3. Wasi przywódcy, zarówno w Waszyngtonie, jak i Brukseli, są po to, aby służyć Żydom i Wielkiemu Państwu Izrael. Więc przestańcie mieć halucynacje, że są waszymi urzędnikami. Są naszymi.

  4. Nie przejmujcie się pogarszającym się stanem strukturalnym waszych narodów. Cieszcie się, że część pieniędzy jest przekazywana Izraelowi, aby mógł mieć naród pierwszej klasy, a reszta jest używana do ochrony Izraela przed egzystencjalnymi wrogami.

  5. Nie marnujcie czasu, zastanawiając się, dlaczego Żydzi kontrolują MSM, Hollywood, Departament Skarbu USA i FED, Departament Stanu i WH. Martwienie się o to przyniesie tylko smutek, ponieważ opór jest daremny. Cieszcie się póki jeszcze macie czas.

  6. Ponieważ znajdujecie się pod okupacją żydowską, musicie zapoznać się z tymi zasadami i stosować je surowo, ponieważ niewykonanie tego spowoduje aresztowanie, ukaranie grzywną i więzienie.
  http://careandwashingofthebrain.blogspot.com/

  Polubione przez 1 osoba

 12. konik

  Nie wiadomo czy Piskorski nadal siedzi (wideo)
  https://sptnkne.ws/hSTm

  Polubienie

 13. konik

  Były turecki minister spraw wewnętrznych, Hasan Günes (minister od 16 stycznia 1979 r. do 5 października 1979 r.) który prowadził śledztwo w sprawie wcześniejszych zbrodni Ali Agcy, powiedział:

  „Moim zdaniem, celem tych intryg na Zachodzie jest sprowokowanie powstania w Polsce i oderwanie jej od Układu Warszawskiego”… Żaden z konspiratorów nie chce udzielać wywiadów prasie. Obawiają się oni nie tylko zdemaskowania ich wcześniejszych zbrodni. W dalszym ciągu popełniają zbrodnie dzisiaj i planują je także na dzień jutrzejszy. Spisek CIA nie skończył się. Trwa nadal” (Paul Henze, „Spisek na życie papieża”). Solidarność została stworzona przez CIA.
  http://www.polishclub.org/2018/06/23/oglupiac-by-zapanowac-zydowski-podboj-polski/

  Polubienie

  • nina

   —— AKTORSTWO /HOLLYWOOD / jak okazuje się jest najskuteczniejszą metodą prania mózgów Narodom. Dzisiaj ! żydoskie maluchy urodzone w Polsce mają raz w miesiącu przedstawienia a to w Teatrze Lalek , Filharmonii lub w Teatrze Dramatycznym. Tak jest przynajmniej w moim mieście. Żydziądka jak zorientowałam się, chodzą do przedszkola miejskiego, nikt z goji nie wie jednak, że to przedszkole tylko dla żydów. W ramach przedszkolnych zajęć dzieci uczą się gry aktorskiej np pokonywania strachu , śmiałego, odważnego artykułowania swoich myśli, potrzeb , rozkazów zwłaszcza itp. Pięcioletnie żydziątko na moje pytanie : a kim będziesz jak dorośniesz ? odpowiada WŁAŚCICIELEM ! pytam : a czego ? odpowiada zataczając rękami , w geście dookoła -wszystkiego !. Czytałam art o Karolu Wojtyle ,z którego wynikało ,że od dziecka szykowany był na papieża ,Aktorstwo było jedną z dróg ?.
   Ps.szukałam tego art kilka lat nigdzie już go nie znalazłam.

   Polubienie

 14. nina

  ——————–SŁAWIANIE – pięknie opisana historia RODu naszego

  Polubienie

 15. Edward.


  Take byly i sa polskie realia.

  Polubienie

 16. zoki

  Ruski Specnaz w Syrii – Męstwo i Odwaga

  Polubienie

 17. zoki

  Rosja znowu „agresorem” ?

  Polubienie

 18. zoki

  Od najmłodszych lat należy kształtować siłę i charakter naszych Słowiańskich Dzieci. Słowiański chłopiec ma wyrosnąć na silnego i odważnego mężczyznę, obrońcę i opiekuna swego RODu.
  Słowiańska dziewczyna ma wyrosnąć na kochającą i opiekuńczą kobietę, dbającą o dzieci, RODzinę i ognisko domowe.
  Takie będą Słowiańskie Narody, jakie ich młodzieży chowanie.

  Film z festiwalu „Trzeźwa Rosja”, całkowicie wolnego od alkoholu, tytoniu i innych używek zrealizowany przez Centrum Kultury
  Ładograd

  Sławomir Słowianin

  Polubienie

 19. Alann

  panie zoki masz moje poparcie tylko ja co rano widzę jak te tłumy Słowian zapieprzają na zakupy do koszernych hipermarketów a mieszkam w pobliżu jednego z nich potem widzę wieczorem jak zapieprzają aby sobie kupić pączek w promocji 30 groszy tańszy to co można napisać ? . Jakie wnioski ? a jak widzę w Lublinie zapełniony budynek Słowian gdzie żrą hamburgery i piją smacznie colę to tylko ręce załamać .
  Niestety kolego szanowny .To pokolenie to dupa i kamieni kupa .Być może następne pokolenie będzie inne.
  Ja jako Słowianin dobrze się odżywiam . Biegam i dlatego potrafię przebiec dużą trasę bez wysiłku i plucia plwociny czego już większość Słowian nie potrafi a wynika to z moich obserwacji .
  Zobacz na te pinokia piłkarskie .Po 15 minutach gry już zdychali na boisku a co będzie w meczu z Japonią gdy meteorolodzy rosyjscy przewidują o godzinie gdy będzie trwał mecz 42 stopnie . Taki upał .
  Maliniak przybywaj i pomóż tym drewnom .Będzie pogrom .
  Tyle tego piwa te gnomy piłkarskie reklamowali .Niech się napiją .Może im przed meczem pomoże
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 20. olobolo

  „Żenująca ustawka Winnickiego w Sejmie! Niby na znak protestu przeciwko ustawie IPN miał blokować przez 1h mównicę, a po kilku minutach zszedł. Skutek osiągnięty – opozycja nie zadała pytania. Poseł Winnicki wiernie w służbie PiS! Bez względu na koszty. Żenujące

  Polubienie

 21. wawa

  jaja jak berety

  na żydowskiej gadzinówce sakiewicza, tępy żydek wildstein oskarża żyda z pejsatej gw michnika że ten „Holocaust był nieznaczącym elementem bądź go w ogóle nie było”
  http://www.gazetapolska.pl/16824-znowu-o-organie-michnika

  Polubienie

  • Alann

   Te kłótnie są pozorowane aby robić gojom większy mętlik w głowie i skłócać ich samych z sobą jeszcze bardziej patrz PO – PIS .To jest ta sama mistyfikacja .Nic innego .

   Polubienie

 22. alibaba

  zobaczcie z co z konowiczem zrobili 🙂
  Niemal jak sakiewicz czy kaczy uj

  Polubienie

 23. alibaba

  ludzie w Rosji poumierają bez polskich jabłek, one muszą mieć 35 litrów krwi 🙂

  Sam sakiewicz kręcił

  Polubienie

 24. Edward.


  O Stasiek – pierwszy raz ciebie tutaj widze!!!A raczej – iloma nickami sie
  poslugujesz???Sledzisz mnie draniu,a to parszywa sprawa.
  Ale odpowiem tobie – nie zakochalem sie w Potockim.Zakochalem sie
  w Polsce a Ona ginie na moich oczach.Czy mozesz to zrozumiec???
  Tak wielu tutaj sobie zartuje wiec i ja pozwolilem sobie na zart.

  Polubienie

 25. markglogg

  Na zestawie zdjęć poniżej, symbole “Synagogi Szatana” już zostały wmontowane w wyposażenie nowych ŻYDOPRAWOSŁAWNYCH cerkwi w Rosji – już w roku 2000 Aleksander Zinowiew nam mówił w Belgradzie, że połowa popów w Rosji to judaiści!

  Polubienie

 26. Edward.

  Szubert jest w formie bo pluje na Polakow – o to chodzi Alann??????
  Szubert jest wlascicielem patentu „turbolechici,turboslowianie” – pare razy
  publicznie cieszyl sie z tego anty-polskiego „wynalazku”.
  Szubert wmawia Polakom ze przed chrzescijanstwem nic nie istnialo a
  jednoczesnie zwalcza kosciol (doceniam).Alann – nie sadzisz ze to robota
  bardzo przewrotna zeby nie powiedziec po………..????
  Alann – jesli nie trawisz Potockiego to nie masz kogos bardziej dostojnego
  niz Szubert???Czy dla ciebie tez Polacy to tacy wielcy kretyni ktorym
  mona wciskac wszelkie gowno??????

  Polubienie

 27. Alann

  Panie Edward obraża pan Andrzeja Szuberta pluje bo innych argumentów pan nie ma .
  Niech pan z łaski swojej poczyta sobie blog opolczyka od deski do deski wtedy pan zauważy czy on nam sprzedaje gówno czy wartość bo pan chyba tych rzeczy nie rozróżnia .

  Panie Edward słowa Potockiego . Proszę poczytać .
  Cytat:
  ” Są u nas dobrzy i żli żydzi „.

  Panie Edward męczę pana na tym portalu od 8 tygodni .Zadałem panu cztery razy to pytanie tutaj ale pan milczy więc pytam po raz ostatni .
  Proszę wymienić tych dobrych żydów których miał pana guru Potocki na myśli . Mogą być nazwiska koszerne czy brzmiące po słowiańsku .
  Nie będziemy wchodzić w zamierzchłe czasy tylko proszę podać w ramach czasowych 1989 – 2018 i którzy to żydzi działali w tym czasie w Polsce w ramach polskiej racji stanu i patriotycznie .
  Jeżeli pan nie zna odpowiedzi to skoro pan tak lansuje Potockiego to może będzie pan z nim na spotkaniu .Proszę mu zadać takie pytanie.

  Ostatnia rzecz Edwardzie . Tu nie o to chodzi czy ja lubię Potockiego czy nie bo tego pana nie znam ja mu po prostu po ludzku nie ufam w temacie polityki i jego patriotyzmu .
  A prywatnie to może być całkiem super gość z super rodziną .

  Polubienie

  • Alann

   Panie Edwardzie .Naprawdę chciałbym poznać nazwiska tych dobrych żydów którzy działali w polskiej polityce przez ostatnie 30 lat jak Roman Dmowski ( nie interesują mnie żydzi działający w kulturze , sztuce itp ) bo naprawdę rozważę wtedy całkiem poważnie wykup abonamentu aby oglądać TV Republikę , zapiszę się do PIS i będę płacił regularnie składki .

   Polubienie

 28. Edward.

  Panie Alann – nie odpowiadalem na pytanie odnosnie zydow bo na sama mysl o tych zbrodniarzach zbiera mnie na wymioty.Prosze zauwazyc jak
  Polacy (ale nie tylko) zostali uwiklani w sprawe zydowska.O czym kolwiek
  pan zacznie rozmawiac to prawie zawsze musi byc wtracona sprawa zydowska!!!!Ja zawsze dostaje rozstroju nerwowego bo mysle sobie – Boze,
  jesli istniejesz,dlaczego nas Polakow tak okrutnie pokarales ze zawsze o tych zwyrodnialcach musimy myslec i rozmawiac!!!Przeciez te dzieci szatana
  nie sa tego warci.Ale niestety………… .
  Pierwsza sprawa – zawsze byl i jest promil dobrych zydow.Oni wedlug mojej
  wiedzy wywodza sie z pnia semickiego.Posiadam ksiazke „Przemysl holo-
  kaustu” zydowskiego autora Filkensteina.Tam sa zawarte bardzo ciekawe
  informacje ktore nam gojom rozjasniaja zbrodnicza machine zydowska.
  On ta ksiazke napisal chyba 20 lat temu i mowi miedzy innymi i to ze wtedy
  w Izraelu na 10 zydow,7 to zbrodniczy chazarowie i dlatego jest jak jest.
  Ten autor zydowski zostal przykladnie ukarany przez wladze zydowskie i
  tak to wyglada.W tej chwili nie pamietam nazwiska zyda w Polsce ktory
  wykryl wielka afere finansowa – chodzilo o splate dlugu PRL.Wypompowano z Polski miliardy na wyspy Bahama (i nie tylko).Jego wladze wyznaczyly do
  prowadzenia sledztwa.Pamietam ze w drodze z Warszawy do Bialegostoku
  zamaskowani „policjanci”zatrzymali samochod i zastrzelili go,nastepnie
  oblali benzyna i spalili.Chazaria jest odpowiedzialna za zaglade semickich
  zydow.Ale panie Alann – ja nie jestem w stanie tutaj pisac ksiazki.Zawsze
  pan znajdzie ten promil dobrych zydow ktory dla nas gojow i tak nie ma
  znaczenia.
  Natomiast panie Alann – jesli chce pan byc skuteczny w polityce to musi pan
  uwzgledniac sile zydowska.Jest jeden taki wywiad z Potockim gdzie on
  wspomina o torturowaniu jego ojca przez zydow.Jemu wyrwalo sie”ja nienawidze zydow”i zaraz ratowal sie stwierdzeniem o istnieniu dobrych zydow.Bo Potocki jest w pelni swiadymy o mozliwosciach spolecznosci
  azydowskiej.
  Podobnie ma sie rzecz z kosciolem.Jest mozliwe ze Potocki dopiero odkrywa
  (jak miliony innych) zbrodniczosc kosciola.Ale w polityce musi pan widziec
  jake mozliwosci posiada kosciol w Polsce.Musi pan widziec jak miliony Polakow bezrefleksyjnie uwielbia ta zbrodnicza instytucje!!! I publicznie nie
  moze pan zle mowic o kosciele bo te miliony odejda od pana.Taka jest
  rzeczywistosc – okrutna!!! Jako polityk musi pan odpowiednio poruszac sie.
  Biorac pod uwage sile kosciola i zydostwa w Polsce,wedlug mnie w tej chwili
  tylko Potocki jest w stance przeciwstawic sie tym zbrodniarzom.
  Nie ulega watpliwosci ze sily koscielno-zydowskie wsciekle Potockiego niszcza.Abym mogl to udowodnic to powinienem bardzo duo napisac.
  Juz nie mam ochoty.
  Panie Alann – odnosze wrazenie ze jest pan inteligentnym Polakiem.
  Jestem zdania ze jesli jest pan uczciwy to pan sam dojdzie do podobnych
  wnioskow.Jest to temat rzeka i to co napisalem tutaj jest malenka czescia tego co powinienem napisac.Wiec przepraszam ze wiecej nie pisze.
  Uwazam ze kazdy kto powaznie zaczyna rozmawiac o Polsce,o polityce to
  powinien najpierw posiasc minimum wiedzy.No i oczywiscie kazdego kto
  rozmawia o szczesliwej przyszlosci Polski i Polakow musi cechowac
  uczciwosc.Czesto tutaj widze robienia sobie prymitywnych kpin z Polakow.
  Przykladem moze byc gloryfikowanie anty-polaka Szuberta.

  Polubienie

 29. Alann

  Można jednak z kulturą i to mi się podoba .
  Moje uzupełnienie .
  1. W kwestii wypowiedzi pana Potockiego to ja się powoływałem na jego wypowiedz w rozmowie z panem Pawłem Ziemińskim .Nie śledziłem także gdzie indziej jeszcze tak mówił nie wiem .

  2. W kwestii wyjaśnienia .Nie mówię że na świecie nie ma dobrych żydów .Przykładem te książki które przeczytałem i które polecam :
  Link do nich dawałem .
  https://allegro.pl/3-ksiazki-shlomo-sand-pakiet-promocyjny-dialog-i7026856366.html?utm_source=tdb&utm_medium=afiliacja&utm_content=Skimlinks+PL&tduid=ba0e1e2230c413a5bab7268ffd7bbcad

  Chodziło mi tylko o jedno .Jeżeli ktoś mówi że są dobrzy żydzi w Polsce niech poda przykłady alfabetycznie nazwiskami i tylko o to mi chodziło a że na świecie wśród rabinów ( filmy pokazywane przez ninę ) czy Filkensteina także mamy do czynienia z żydami porządnymi .Tu nie ma sporu .
  Jakie moje było zdziwienie gdy 2 lata temu na TV Kultura zobaczyłem ponad 2 godzinny film o Filkensteinie nawet nie najgorszy i w miarę uczciwy .

  Panie Edwardzie też nie chcę tu pierdzielić o żydach bo też jak pan mam dość ale my mamy obowiązek mówić dzieciakom młodym pokoleniom prawdę bez pierdzielenia durnot tak jak w TV Historia jeżeli ten kraj za 30 – 40 lat ma mieć zupełnie inne wartości moralne niż teraz w Judeopolonii .

  Polubienie

 30. Alann

  Czesto tutaj widze robienia sobie prymitywnych kpin z Polakow.
  Przykladem moze byc gloryfikowanie anty-polaka Szuberta.

  Nie widzę nawet na jotę przesłanek aby nazywać opolczyka antypolakiem .Mam inną ocenę .
  Nazwanie kogoś antypolakiem to poważny zarzut i trzeba mieć na to twarde dowody a że opolczyk ma inne zdanie w kwestii Słowian ich historii to niby dlatego mam go nazywać antypolakiem? . To jest dla mnie śmieszne .
  Naprawdę nigdzie nie zauważyłem aby opolczyk robił sobie drwiny z Polaków. ale każdy ma swoje oceny .

  Polubienie

 31. Edward.

  Panie Alann – nie ma sensu abym tracil czas na rozpisywanie sie o
  Szubercie.Czy nie mam racji?Spotkalem pare opini ze Szubert w rzeczywistosci uprawia ta sama polityke-propagande co i kosciol katolicki.
  To tylko pozornie wyglada na wielka sprzecznosc.Ja nie jestem badaczem
  historii Slowian-Lechitow.Odkrywam ta historie,poznaje, na podstawie pracy
  innych.Jestem pelen podziwu i wdziecznosci dla tych ludzi.Jest to zadanie
  arcy-trudne bo nam Polakom zniszczono doslownie wszystko!!!Nawet w
  takich Niemczech jest duzo namacalnych dowodow a w Polsce pozacierano
  slady dosc dokladnie.
  Jak mozna przekonywac Polakow ze przed chrzescijanstwem istniala tylko
  dzicz slowianska i nagle pojawil sie Mieszko?!Dowody archeologiczne i inne
  dla Szuberta sa nic nie warte!!!Jakim prawem Szubert oklada inwektywami
  oraz osmiesza wszystkich badaczy Slowianszczyzny?Ze kto on jest?!
  Razi mnie (jak i wielu) jego traktowanie Polakow,dla tego czlowieka jestesmy
  kretynami.Nie mam ochoty wiecej rozwodzic sie nad Szubertem.
  Panie Alann – nam Polakom wszystko zaklamano i ten proceder trwa.
  Proponuje panu duza ostroznosc w ocenie ludzi.Bowiem caly czas szaleja
  tabuny zaklamywaczy rzeczywistosci i za wszelka cene chca abysmy nie
  byli soba,abysmy nie wybili sie na niepodleglosc.To sa wlasnie perfidni
  anty-polacy.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s