Triumfy syjonizmu

 

Poddaństwo i Służalczość

tekst za: http://chart.neon24.pl/post/144347,poddanstwo-i-sluzalczosc

 

Przez cały wczorajszy dzień o działaniach Sejmu i rządu III RP w sprawie zmiany ustawy o IPN informowały media na całym świecie. Wszystkie tytuły brzmiały: „Polska kapituluje” i „Polska się cofa”.

Mądrość etapu

Tę oczywistą konkluzję potwierdził wspólny występ premierów. To znaczy teoretycznie wspólny. W realu bowiem to premier „Izraela” odczytał oświadczenie za  Morawieckiego, premierowi Polski łaskawie pozwalając powtórzyć po sobie i jasno pokazując kto jest ważniejszy i naprawdę odniósł zwycięstwo. Mazeł Tow!

Już po kilku godzinach spin-doktorzy PiS-u wymęczyli wprawdzie pakiecik jakichś słabiutkich uzasadnień dla kolejnego rzekomego sukcesu „dobrej zmiany”, kto jednak miał okazję na żywo oglądać przeczołganie polskiego premiera – ten musiał pozbyć się złudzeń. Premier Morawiecki poszedł do restauracji, zjadł g… i jeszcze musi chwalić menu i kucharza. Można by mu było nawet współczuć, z drugiej jednak strony przecież sam się o to prosił? Przede wszystkim szef rządu polskiego zachowywał się jak każdy kapitulant i rozwodził nad kompletnie nieistotnymi detalami, prześlizgując nad tym, co oddał – przede wszystkim jednak i co najważniejsze, nikt Morawieckiego nie słuchał. Nikt na świecie. Całe rozpaczliwie długie i chaotyczne wystąpienie szefa rządu było przeznaczone wyłącznie na użytek krajowy – i to tym gorzej! Lepiej by bowiem było, gdyby premier te swoje jęki i usprawiedliwienia wygłaszał do świata, a Polacy mogli posłuchać całości komentarzy do triumfalnego wystąpienia Netanyahu. W końcu, skoro to on jest najważniejszy w III RP – to chyba kluczowe jest co on miał do powiedzenia, a nie ten biedny chłopiec…

Netanyahu nie miał jednak nic do dodania polskim szabesgojom, których twardo ograł. Chcąc nie chcąc więc trzeba było słuchać pisków Morawieckiego – a te z każdym zdaniem brzmiały coraz gorzej i coraz bardziej pogrążały propagandę PiS-u. Premier Morawiecki przyznał m.in., że między „większością środowisk żydowskich na świecie a Izraelem” istnieje łączność operacyjna. A zatem sam zakwestionował jedną z podstawowych tez PiS-u, że służą „Izraelowi” żeby obronić się przed naciskiem globalnego syjonizmu. Sam premier III RP potwierdził tymczasem, że jest to ta sama siła, której właśnie uległ!

Z innych detali tylko ponury uśmiech mogło wywołać odwołanie się przez obu polityków do „swobody badań nad „holocaustem„… Ha, brzmiało to całkiem fajnie, czyżbyśmy więc mogli znowu dodawać zgodnie z zasadami matematyki, a nie tak, żeby zawsze musiało wyjść święte „6 milionów„? Nie, no nie popadajmy w przesadę. „Nie można ograniczyć badań nad holocaustem – o ile nie będą one antysemickie” – zastrzegł od razu Netanyahu. No tak. To logiczne. Wolność może być tylko pro-semicka, nauka zresztą też, nie mówiąc o polityce. Szczególnie tej w Polsce Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości?

Reszta wystąpienia premiera powinna już była pozostać milczeniem. Aż żal, że nie brał w niej udziału marszałek  Kuchciński, bo mógłby swoim zwyczajem wyłączyć temu biedakowi mikrofon. Opowiadanie o „Sztoltenbergu, walkirii i Kanarisie” było już tak żenujące, że mogło wywołać tylko okrzyk: „niech on się/nas już nie męczy…”. Względnie zarządzić jak w „Misiu”: „Zamieńcie premiera na psa… niech on nie miauczy!”

Las… plusów

No dobra, ale tym w telewizji przynajmniej za to płacą. Czy jednak istnieje jakiś żywy, zwykły PiS-owiec, który dziś naprawdę podskakuje z radości, klaszcze i woła: „Hurrra, zwycięstwo, ale im pokazaliśmy!„?

Tak tylko pytam, dla pełności profilu psychologicznego…

Z pierwszego oglądu, wydaje się, że zwolennicy i aktyw PiS-u podzielili się wstępnie w internecie na:

 1. ENTUZJASTÓW, powtarzających wersję premiera, tzn. że odnieśliśmy niesamowity sukces, te 5 pięć miesięcy z nowelizacją – to większe zwycięstwo, niż gdyby jej zapisy obowiązywały nadal itp.

Tych wnerwia przypominanie, że  rzekome obowiązywanie – to odmowy stosowania nowych przepisów przez prokuratury[i] i całkowita bierność i bezradność władz Polski wobec ataków międzynarodowych.

 1. REALISTÓW. Cholera wie skąd się wzięli w PiS-ie, ale nagle tłumaczą jak liczy się bilans sił, rozsądek, umiar i stonowanie emocji w polityce międzynarodowej itd.

Ci irytują się na wskazanie, że  nie chodziło już o martwe zapisy ustawy o IPN, ale o potwierdzenie bądź zanegowanie suwerenności Polski.

 1. KIBICÓW. Uparcie powtarzających tylko, że „Niemcy odpadły!

Tych wkurwia przypominanie, że są z PiS-u.

A, no i oczywiście twardy aktyw tłumaczy teraz na wyprzodki dlaczego tamta nowelizacja ustawy o IPN była „głupia, nierealna, niewłaściwa, nieskuteczna, niemożliwa do realizacji” – a dopiero ta nowelizacja nowelizacji jest świetna. Juryści, można powiedzieć… To już jest wprost naśladowanie robiących z gąb cholewy posłów i ministrów, którzy najpierw pierwotną nowelizację zachwalali, potem zapewniali, że do żadnych jej zmian nie dojdzie, a teraz właśnie w półtorej godziny… zmienili zdanie.

Naiwnych podpuszcza się też metodą pozornie wyrafinowaną, a w istocie żenująco aż prymitywną. „Teraz już Amerykanie i Izrael nie będą mogli…”. Mili Państwo… naprawdę ktoś jest tak głupi, żeby to szczerze powtarzać?  Kto niby czegokolwiek Amerykanom i „Izraelowi” zabroni, III RP? Właśnie okazaną potęgą i autorytetem?  „Sądy amerykańskie nie będą mogły zasądzać wyłudzeń żądanych przez przemysł holocaustu” – naiwni brną dalej. O, to zmienili też jakieś amerykańskie przepisy oraz amerykańskich sędziów? To fajnie. Oczywiście. Przecież właśnie udowodniono polską odporność na naciski… Proszę wybaczyć, ale amerykańskie sądy będą orzekały co zechcą, a wykonalność takich wyroków w Polsce – a przede wszystkim zapewne zbiorcze zaspokojenie tego typu roszczeń – będą wynikać z woli politycznej i politycznych decyzji. Decyzji Waszyngtonu i Tel Awiwu, które strona polska będzie jedynie wykonywać – tak jak wykonała i to ostatnie. Większość po prostu nie wyszła chyba jeszcze z szoku i powtarza tylko w malignie, że „to niemożliwe, na pewno coś za to dostaliśmy, jakieś gwarancje, prawda? Tylko takie pewnie skomplikowane, prawnicze, to nam tego nie mówią… Ale nie mogli nas tak po prostu…”.Mogli. I załatwili.

 Droga do ostatecznego ograbienia Polski przez światowy syjonizm została właśnie jeszcze szerzej otwarta.

Niedowidzącym oczywiście wciąż podsuwać się będzie uspokajające obrazki, jednak efekt będzie jak w znanym filmie: oczom oglądających ukazał się las. Las plusów…

W tej sytuacji pozostaje zawsze ostateczna broń PiS-u: „genialnym manewrem zniweczyli kolejny szatański plan Rosji,  Putin  udławił się korkiem od szampana. To największe zwycięstwo od czasów Kircholmu! Od Rokitnej! Te Deum…!” Chodzi zaś po prostu o to, że  PiSjest na pozycjach nie do obrony z punktu widzenia polskiej racji stanu. Dlatego muszą rozpaczliwie powtarzać, że kto to dostrzega – jest „agentem Moskwy„.  To ich jedyna zasłona przed tym, co sami zrobili Polsce.

Pytanie o Polskę

Spin-doktorzy i liderzy PiS-u muszą sobie zdawać z rozczarowania i szoku środowisk patriotycznych, a także groźby ich zorganizowania się przeciw kłamstwom i uległości rządu. Stąd właśnie z góry ochrzczenie wszystkich krytyków i oponentów z pozycji narodowych polskich mianem „ruskich agentów”, rozmywanie rozmiaru poniesionej klęski nieistotnymi detalami i piętrowymi oszustwami propagandowymi, nic jednak nie jest już w stanie ukryć oczywistych wniosków.

Realny, polski problem polega na tym, że spór o tę dubeltową nowelizację nie sprowadzał się ostatecznie, w samym swym finale ani do kwestii „polskich obozów„, ani nawet do tak postulowanej przez Kresowian penalizacji banderyzmu, ani do żadnego innego z jej papierowych zapisów – tylko to odpowiedzi na fundamentalne pytania:

Czy Polska jest, czy nie jest suwerenna?  Oraz – skoro nie jest – jak daleko posunięty jest zakres jej uzależnienia? Czyli inaczej: czy ktoś może ultymatywnie podyktować Polsce niekorzystną zmianę przyjętego legalnie prawa?

Spór został rozstrzygnięty, odpowiedzi udzielono.

Konrad Rękas

 

[i] A tak w ogóle, to podejrzewam lobbing prokuratury rejonowej z Oświęcimia. Już nie będą musieli przesłuchiwać z mojego zawiadomienia prezydenta „Izraela” za to co mówił o „polskim udziale w holocauscie„. A już, już pewnie lecieli go wzywać!

__________________

Tytuł: Readkcja WPS 

36 Komentarzy

Filed under Polityka

36 responses to “Triumfy syjonizmu

 1. nikita

  Sakiewicz o nowelizacji ustawy o IPN: „Rosjanie byli bliscy ogrania nas w tej sprawie”
  https://www.magnapolonia.org/sakiewicz-o-nowelizacji-ustawy-o-ipn-rosjanie-byli-bliscy-ogrania-nas-w-tej-sprawie/

  Polubienie

  • KOJAK

   SAKIEWICZ TO ZDEGENEROWANY ANTYPOLSKI BYDLAK KTORYM NIE NALEZY BRUDZIC JEZYKA ! TAKIE BYDLAKI I SMIECI LUDZIE NA ZASLUGUJA ZE ICH WYMAWIC NAWET W MOWIE! GOWNA ZWANEGO SAKIEWICZ NIE NALEZY JESC

   Polubienie

 2. nikita

  Brawo Polska, brawo Izrael! Wygrała prawda historyczna, agentura Moskwy będzie wyć
  http://niezalezna.pl/229132-lisiewicz-brawo-polska-brawo-izrael-wygrala-prawda-historyczna-agentura-moskwy-bedzie-wyc

  Polubienie

 3. KOJAK

  SYJONISTYCZNI HITLEROWCY Z PYYYSSSSSS POKAZALI KOLEJNY RAZ SWA BEZCZELNIE KRYMINALNA ANTYPOLSKA MORDE I RYJ ! ZAWSZE TAK BEDZIE JAK POLACY NIE OBALA RZADOW ANTYPOLSKICH BANDYTOW !

  Polubienie

 4. nina

  ——————-WAŻNY GŁOS środowiska niezależnego.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Wiecie co Potocki pierdoli że obwód kaliningradzki Cherchil przyznał Stalinowi.A ZSRR miał go oddać Polsce 25 lat po zakończeniu 2 wojny światowej twierdzi też że Aleksander Dworkowicz jest propolski i że jest Polakiem.Dworkowicz to atlantysta i syjonista z pochodzenia żydowskiego wróg FR.

  Polubienie

  • paziem

   W powyższym w pełni się z panem zgadzam panie Jerzy.

   Polubienie

  • Gołodupiec Potocki świetnie nadaje się do bajerowania starszych babć.

   Polubienie

   • Alann

    Słysząc hrabiego Potockiego jak mówi ” Są dobrzy i żli żydzi w Polsce ” zadałem proste pytanie aby jego zwolennicy wymienili dobrych żydów którzy w Polsce od 89 roku czy nawet wcześniej działali w jej interesie czy zgodnie z polską racją stanu .
    Czekam już dwa miesiące (obojętnie czy to będą koszerne nazwiska czy brzmiące słowiańsko) ale odpowiedzi nie uzyskałem ha ha ha .

    Polubione przez 1 osoba

 6. Zablokowano mnie na ,,W realu 24 ”
  Widocznie Rola bardzo boi się że ktoś mu zmąci.

  Polubienie

 7. Kto widział przygodę Mańka Kowalskiego w Rzeszowie.

  Polubienie

 8. olobolo

  ciekawe i tak na zdrowy rozum przecież wśród żydów są tacy co widzą że żydostwo to rak tej ziemi.

  Polubienie

  • nina

   Opolczyk ,mój były GURU – histerycznie wręcz reaguje na tzw TURBOSŁAWIAN / złośliwe określenie/ owszem jest za Słowianami ale tymi
   ! prymitywnymi , bez cywilizacyjnego dorobku, bez starożytnej historii. W świetle najnowszych badań, poszukiwań wielu , wielu BARDZO MĄDRYCH Polaków , odkryto zatajone , zamilczane ,ukryte dowody na ! nie tylko starożytną historię Polski ale i wspaniałą przeszłość. Opolczyk ! przebrzmiały historyczny autorytet chcący widzieć naszych Ojców Sławian siedzących na drewnianej prymitywnej przyzbie. Polak ! Słowianin
   ma w sobie naturalną potrzebę poszukiwania wielkości swojego RODu , dlaczego opolczyk jej nie posiada ??.
   Pojawił się fantastyczny nowy kanał na youtube -BezChaosowania https://www.youtube.com/watch?v=pxZflQ-9ZwY
   Dobrze byłoby aby opolczyk podyskutował z tam !! zamieszczonymi faktami.

   Polubione przez 1 osoba

   • nina

    ———– opolczyk NIE DOPUSZCZA tak odległej historii Sławian.

    Polubienie

   • BezChaosowania istnieje od dawna na YT.
    Najlepsze filmy są z Pustelnikiem czyli: z wizytą u pustelnika.

    Polubienie

   • Polak Słowianin

    Osobiście mam takie samo zdanie jak Pani na temat Opolczyka. Jako „dodatek” można dorzucić tutaj dr Franca Zalewskiego i trójkątne wiercenia, które pokazuje chociażby w skałach na terenie Krakowa. Nie będę wrzucał linków do materiałów, można znaleźć na pejsotube i kanale tagentv.
    Co do syjonistów, to już prowadzą wspólne ćwiczenia na naszym terenie terroryści z usraela i israhella. Materiał na ten temat umieścił Jabłonowski/Olszański na pejsotube, wraz z przebitkami z israhellskiej tv. Te konkretne manewry syjonistycznych terrorystów bodajże dotyczyły zdobywania/przejmowania lotniska.

    Polubienie

 9. Alan, czyli TDP do wyjebania permantie. Ban na wszystkie obecne i przyszłe nicki. Jemu podobni , a są też tacy, również.
  Odezwa, że w komentarzach Polacy piszą PO POLSKU, CZYSTO, szanując język ojczysty!!! Komentatorzy zwracają się do siebie tytułując per „Pan/Pani”. Polsko to PAŃstwo – zbiór PANów i PAŃ. Grzeczność wobec siebie wzajem i szacunek do rodzimego języka to podstawa POLSKOŚCI.
  Polskojęzycznych trzeba wyjebać precz, takich jak Alan, żeby nie zrażać tego miejsca. Żeby bez wstydu móc polecać je znajomym „lemingom”. Bo obecnie się nie da. Z racji „jakości” komentarzy.
  Dobra cenzura jest dobra. Narodowa jest jeszcze lepsza. Parchy przez polskie sito się nie przesiewają – prawda Alanie Technika Dupa Piniondz, czy jak ci tam hasbarska obrzezana świnio jest?…

  Z WPS1 można i należy zrobić to co robiła Prawica.net. Jest po stracie tego portalu pustka i potrzeba istnienia takowego.
  Należy zrezygnować z formatu „bloga” i przejść na wygląd (layout) gazetowy/portalowy. No i wprowadzić cenzurę językową, obyczajową, i przede wszystkim z detektorem czosnku.

  P.S. Mogę pomóc merytorycznie i w technikaliach. Finansowo „wolna” Polin mnie już praktycznie zajebała i żywię się przysłowiowymi szczawiem i mirabelkami, więc nie dam rady.

  P.S.2 A słodkie skurwysyny, płaszczaki. jak Smoczy Język z Tolkiena – precz!!! Takie ścierwa kompletnie deprecjonują „wiernych Polsce”!

  Polubienie

  • Alann

   Forged przestań atakować .na portalu zadaje tylko konkretne pytania zwolennikom Potockiego na które nie uzyskałem odpowiedzi i ostatnimi czasy moje wpisy są merytoryczne także weż nerwosol to cię uspokoi .Rozumiem że w tym kraju życie nie jest lekkie ale to nie znaczy żebyś się wyładowywał na mnie . Pozdrawiam ciebie bo mimo tego cię szanuje .

   Polubienie

   • grzanek

    Nie wiem wąż co tam przeskrobałeś, ale musiałeś Forgedowi nieźle czymś zaleźć za skórę. Pierwszy raz widzę Tomka tak wyprowadzonego z równowagi :O

    Polubienie

   • Do grzanka

    Grzanek jeszcze tobie odpowiem w ramach wyjątki bo byłeś zawsze fair . Gdybym nie ja byłby ktoś inny .Moje komentarze są merytoryczne a świadczy o tym to ze się starałem i nie dostałem bury ani nie zostały usunięte tylko trzeba to docenić . Więcej już w tym temacie ci nie odpisze bo czytam tylko artykuły główne nie wchodząc w komentarze .Także mnie ten dział nie interesuje .Wypatruje tylko nowych tematów na portalu i je czytam Pozdrawiam . Tak czułem że się w tym temacie odezwiesz to tu jeszcze zaglądnąłem .

    Polubienie

   • grzanek

    To miłej lektury 🙂

    Polubienie

  • Alann

   Tomas Forged .To jest ostatnie ostrzeżenie dla ciebie i piszę to całkiem poważnie .Jeżeli jeszcze raz mnie tu oplujesz publicznie pisząc idiotyzmy na mój temat mój adwokat wystąpi o ustalenie twojego IP .W sądzie będziesz miał możliwość udowodnienia tego co piszesz pod moim adresem publicznie . Jeszcze jeden taki obelżywy wpis pod moim adresem gdzie bez żadnych dowodów mnie opluwasz to spotykamy się w sądzie . Koniec żartów .Będziesz miał 100% możliwości udowodnienia tych kalumnii jakie rzucasz pod moim adresem .

   Polubienie

   • Alann

    Nie jestem nawet na 0 ,0001 procent winny twojego podłego życia w tym kraju także nie atakuj mnie i trzymaj się ode mnie z daleka . Żadnej w życiu ci krzywdy nie zrobiłem abyś tak mnie gnoił . Zrozum to człowieku bo zrobię badania genetyczne i w sądzie nic z twoich durnot nie udowodnisz a jeżeli poza PC chcesz się spotkać na rozmowę face w face jestem gotowy w każdej chwili .

    Polubienie

   • Alann

    Podsumowując ten wątek bo nie chcę śmiecić .Opolczyk z którym mam kontakt na blogu Przemexa kiedyś mi odpisał aby nie przejmować się debilizmami które wypisujesz bo ogólnie masz charakter nerwusa niesamowitego .
    Dzisiejsza wypowiedz Przemka z blogu Przemexa :

    przemex pisze:
    Czerwiec 29, 2018 o 8:03 am
    Forged jest wydaje mi się nieco porywczy. . Niewiele trzeba żeby kogoś takiego wyprowadzić z równowagi. Swoją drogą jego apel jest na próżno. Jakiś czas temu został tam nawet zbanowany przez prezesa za podobny apel.

    Byłeś banowany już cztery razy na WPS . Ostatnimi czasy twoje wpisy dość mocne dla dobra portalu usunął Dariusz Kosiur . W odpowiedzi napisałeś że portal śmierdzi ci nieco czosnkiem i się żegnasz .Twój obszerny wpis z zimy .
    Po co wracasz po raz kolejny i opluwasz ludzi ? .Zastanów się nad sobą człowieku .Temat uważam za zakończony .Nie odpisuj czytać już nie będę .

    Polubienie

 10. Tak Nino Wielomsko to liberał 1 jego kumpli jest ta kukła na wózku atlantysta i syjonista duposenator Jan Filip Libicki.

  Polubienie

 11. Edward.

  Panie Jerzy – pisze pan ze Potocki pierdoli o przyznaniu obwodu kaliningradzkiego…………….. .Czy pan ma sprawdzone dokumenty na ten
  temat????Polacy maja inny zwyczaj rozmawiania niz pierdolenie.
  Prosze zaprezentowac dokument i rozpoczac rzeczowa dyskusje.

  Polubienie

  • nina

   MAŁY TRAKTAT WERSALSKI -żydzi za pomocą LIGI NARODÓW wywalczyli na Polsce i innych Narodach słowiańskich przywileje o jakich sami Polacy mogli tylko marzyć.Obawiam się,że obchody stu lecia RZEKOMEJ niepodległości dotyczyć mają WYGRANEJ ŻYDÓW i uzyskania przez nich władzy nad Polską i innymi państwami słowiańskimi. Obchody MUSZĄ ZOSTAĆ ZBOJKOTOWANE !! aby nie legitymować HISTORYCZNEGO KŁAMSTWA . Owszem Polska powstała ale z żydoską hydrą na plecach,która ssie słowiańską krew nieprzerwanie od tamtego czasu. http://www.jhi.pl/psj/Traktat_Mniejszosciowy

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s