U nas w Polin

Syjonistyczne rozwydrzenie jest faktem. Nasza bierność, brak historycznej i politycznej świadomości, brak zorganizowania się Polaków, przekładają się na całkowity brak oporu. Wszystko to sprzyja syjonistycznemu rozwydrzeniu w naszym kraju.

Podległe reżimowi IIIRP/Polin służby ścigają Polaków za prezentowanie poglądów politycznych wyrażających dbałość o interes narodu i państwa polskiego. Paradoksalnie żydowskie media (np. TOK FM) przy okazji POPiSowego teatru z sądownictwem w tle twierdzą, że policja ma prawo odmówić działań sprzecznych z konstytucją. Zatem w przypadku najścia policji na mieszkania członków WPS mamy do czynienia z łamaniem zarówno przez policję jak i prokuraturę konstytucyjnego prawa do wolności głoszenia poglądów. Czy żydowskie media staną w naszej obronie?

Ta sama prokuratura IIIRP/Polin, która tak dzielnie ujęła się za żydowskimi – syjonistycznymi – środowiskami atakując WPS, jakoś nie zareagowała, gdy w 2011r. żydowska Gazeta Wyborcza określiła WPS jako „polskie wtyczki Łukaszenki” – http://wyborcza.pl/1,76842,9819759,Polskie_wtyczki_Lukaszenki.html – ?

Każdy napadnięty przez bandytów człowiek ma prawo do obrony, może wzywać pomocy – to odruch, to rzecz jak najbardziej naturalna. Reżim IIIRP/Polin i jego służby łamiące podstawowe, konstytucyjne prawa obywatela, człowieka, za taką obronną postawę stawiają karne zarzuty – nie wolno tobie się bronić, gdy na ciebie napadamy w interesie syjonistów, nie wolno ci informować o tym społeczeństwa.

Czy będzie można polegać na prawnym autorytecie sądu, który podejmie się rozpatrzyć powyższe kwestie? Bardzo wątpię, albowiem, czy sąd, który w błahej kwestii wykroczenia drogowego z moim udziałem (w dwóch identycznych sytuacjach, ten sam sąd, w tym samym budynku – i posługujący się tym samym prawem !) wydaje przeciwstawne wyroki, może być poważnie traktowany? (Chodziło o okradanie kierowców przy użyciu fotoradaru.)

Lekarz, inżynier konstruktor, np. przeprawy mostowej, za popełnione błędy ponoszą odpowiedzialność karną. Prokuratura i sądownictwo za popełniane błędy, za często wyrządzaną ludziom krzywdę, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, tym bardziej jeśli działają na rzecz władzy – na rzecz reżimowej władzy.

Ale posłuchajmy pana Albina Siwaka …

Dariusz Kosiur

Reklamy

32 Komentarze

Filed under Polityka

32 responses to “U nas w Polin

 1. Łacinnik uliczny

  „Polskie wtyczki Łukaszenki”? Aby tylko nie żydowskich curev. M.in. z GW, która najlepiej służy do wycierania odbytnicy.

  Polubienie

  • Robakolog

   A co ma dzicz chazarska wspólnego ze starym Izraelem? To chyba tylko to co mu ukradła z historii i sobie przypisała. Te chazarskie wszy łonowe tylko to potrafią. Zainfekowali świat i trzeba to gówno wytruć. I to ich czeka. Nie będzie to może jutro ale z całą pewnością pojutrze.

   Polubienie

 2. paziem

  Dyspozycyjna Prokuratura Warszawa – Praga Północ kontynuje nękanie kierownictwa WPS, które wobec oficjalnych wyborów nowych władz partii Polska Patriotyczna, na czele których stanęli Paweł Ziemiński jako przewodniczący partii Polska Patriotyczna oraz Dariusz Kosiur jako jeden z wiceprzewodniczacych- należy traktować jako represje wobec legalnie działającej partii w wykonaniu aparatu państwowego podporzadkowanego w pełni partii PiS, wykonujacychantypolskie polecenia światowego syjonizmu, w wersji anglosaskiego przestępczego imperializmu lub ludobójczego banderowskiego szowinizmu.

  Polubienie

 3. paziem

  Tym razem prokuratura Warszawa- Praga Północ postawiła mnie, Pawłowi Zieminskiemu zarzuty o naruszenie art . 241 paragraf 1 kk, czyli ujawnienie bez zgody uprawnionego organu ” szczegółów toczącego się postępowania przygotowawczego”.

  Polubienie

  • paziem

   PiS rękami prokuratury i Policji Państwowej stosuje antykonstytucyjne metody cenzury prewencyjnej, gwałci konstytucję RP w zakresie praw obywateli polskich oraz gwałci międzynarodowe konwencje podpisane przez Polskę w zakresie praw i wolności człowieka i obywatela.
   Wszystko to na zlecenie światowego syjonizmu, ktory podporządkował sobie od 30 lat władze w Polsce, a obecnie usiłuje podporządkować sobie Naród Polski i bezkarnie kraść jego dorobek materialny i duchowy.
   Siły narodowe i patriotyczne muszą przyjąć do wiadomości, że wypowiedziano wojnę Narodowi Polskiemu, który aby przetrwać musi stawić bezwzględny i nieodwolalny opór najeźdźcom i grabieżcom syjonistyczno- anglosaskim oraz ich lokalnym i banderowskim lokajom.

   Polubienie

   • Alann

    Sytuacja jest bardzo nie ciekawa ale ja to przewidziałem zaraz po zwycięstwie PIS i to wtedy pisałem na WPS dokładnie ( moje wpisy są ) co potwierdzał Dariusz Kosiur .Co dalej będzie pojęcia nie mam co panowie zrobicie . Pójście na konfrontację z całym aparatem państwowym którym będzie rządzić jedna partia co najmniej jeszcze 12 lat oznacza całkowitą katastrofę dla was . Do partii się nie zapiszę bo kibicuję Zmianie ale dobrze wam życzę . Nie ten czas .Nie ci ludzie ogłupieni 500 plus i to jest dramat dla patriotów .

    Polubienie

   • trifle

    „Nie ci ludzie ogłupieni 500 plus i to jest dramat dla patriotów .”
    /AgnieszkaS/

    Bogatych patriotów, którzy 500+ nie potrzebują. Ci „patrioci” uważają, że lepiej dzieci wysyłać po prośbie, jak Cyganie, niż otrzymywać wsparcie od rządu. To jest w percepcji prawdziwego liberała, w określonym wieku i bez problemów finansowych, bardzo dla „plebsu” demoralizujące.

    Polubienie

   • JS

    @trifle
    To powiedział Alann, nie Agnieszka. Chyba Pan często dyskutuje z Agnieszką. Ogólnie, to nawet się zgadzam.

    Polubienie

 4. paziem

  PiS nie będzie rządzic nawet po najbliźszych wyborach

  Polubione przez 1 osoba

  • Alann

   Panie prezesie to jest moje marzenie i naprawdę bym tego chciał . Swoją drogą to już bym wolał to całe PO . Tak jak pisze pan Śmiech za PO był w miarę spokój .Nikt nikogo za poglądy nie ścigał a przynajmniej nie tak ekstremalnie .

   Polubienie

   • JS

    Panie prezesie to jest moje marzenie i naprawdę bym tego chciał . Swoją drogą to już bym wolał to całe PO .(Alann)

    Pan Prezes też by wolał i to od bardzo dawna.

    Polubienie

  • JS

   „PiS nie będzie rządzic nawet po najbliźszych wyborach”
   (paziem)

   Skąd stuprocentowa pewność? Nie da się ukryć, że to jest marzenie Niemców i ich polskich popleczników.

   Polubienie

 5. Alann

  Jakiś czas temu rozmawiałem dłużej na facebooku z szalenie inteligentną kobietą . Ona działa tylko w MLM i tu zarabia .Stworzyła sobie ponadto dochód pasywny .
  Dałem jej link WPS i poprosiłem o opinię co ona o tym wszystkim myśli tylko szczerze i nie jest to żadna osoba z KOD czy innego dziadostwa .
  Odpisała mi tak na koniec :
  „dziękuje za informacje, pozdrawiam 🙂 p.s. ma Pan racje, rzeczywiscie państwo policyjne sie niestety u nas powoli robi”

  Z tego co widzę ludzie którzy coś rozumieją są cholernie zastraszeni .Boją się cokolwiek powiedzieć chociaż wiedzą co jest grane .

  Polubienie

 6. paziem

  Ludzie ze Zmiany będą, a nawet już są w naszej partii. A najgorsza choroba Polaków, że zdolni są tylko do kibicowania.

  Polubienie

 7. julius

  Polska nigdy nie pozbędzie się władzy żydowskiej dopóki Polacy będą ślepo zapatrzeni w USA jako naszego „sojusznika” którego potęga w ich mniemaniu odpędzi wszelkie wraże siły chące napaść na nasz kraj. Trump jest Niemcem z pochodzenia i jeśli Polacy od Polonii wymagają, zeby pracowała na rzecz starego kraju to Niemcy wymagają od swoich rodaków za oceanem również tego samego a tych jest cztery czy pięć razy więcej i w dodatku mają swojego prezydenta.. Do tego doliczyć 60 do 70 mln chrześcijańskich syjonistów, którzy murem stoją za Żydami i Izraelem. Razem stanowi to dużą antypolską siłę. I może się okazać, że w ślad za przesunięciem wojsk amerykańskich z Niemiec do Polski pójdzie zagarniecie polskich ziem zachodnich i nikt na świecie palcem nie kiwnie.

  Polubienie

 8. nina

  ————— CHCIWOŚĆ żyd ma w genach, dla pieniędzy zrobi wszystko ! zamorduje cudzymi rękami drugiego żyda, biednemu żydowi zrobi holokaust , wymorduje inną nację aby przejąć jej dobra. Nie ma na świecie bardziej znienawidzonej nacji jak żyd. Świadomy moralny Żyd zadaje sobie pytanie — JAK SKOŃCZYMY !? przecież dłużej ! obudzone Narody świata nie pozwolą sobie na dalsze manipulowanie swoim życiem. A TAK się STANIE !!!!.
  https://ussus.wordpress.com/2013/04/06/zydzi-wypedzani-47-razy-w-ciagu-1000-lat-dlaczego/

  Polubienie

 9. grzanek

  Panie prezesie, macie już jakieś struktury na prowincji, tj. poza stołeczną centralą? Konkretnie chodzi mi o Z.O.

  Polubienie

  • paziem

   A co to jest Z.O. ?

   Polubienie

   • grzanek

    Ziemie Odzyskane

    Polubienie

   • Alann

    Panie prezesie taka prośba jest .Może by pan stworzył nowy temat na portalu coś bardziej szczegółowo napisał o tej partii głównie chodzi jak się do niej zapisać czy ta składka sztywna 5 pln czy jak ktoś chce więcej zapłacić to będzie mógł .Czy członkowie dostaną jakieś legitymacje ?.
    Znalazłem jedną osobę w realu i dwie na pejsie zainteresowane członkostwem ja się zastanawiam ale muszę udostępnić więcej informacji .
    Trzeba trochę zareklamować tą partię .

    Polubienie

   • grzanek

    Człowiek się zainteresowywuje a tu nic 😐

    Polubienie

   • Alann

    Grzaneczku ja wiem że ty jako nauczyciel masz teraz dwa miesiące laby ale pan Paweł nie musi siedzieć 24 h / 24 h przed laptopem . Jeżeli nie odpowie sam znajdę odpowiednie informacje . Oczywiście żartuję .

    Polubienie

   • Alann

    Osobiście to nie lubię kanikuły bo z tego powodu jest przerwa i na blogu opolczyka .

    Polubienie

 10. nina

  —————- piękna opowieść z morałem na końcu.

  Polubienie

 11. http://m.fronda.pl/a/przypominamy-uwazajcie-na-aleksandra-jablonowskiego,93110.html – kolejna antyPolska strona, gdzie się opluwa ludzi, którzy mają coś do powiedzenia.

  Polubienie

  • Alann

   Kogo ja tu widzę ? Centralna pozycja Bartosiak . Gwiazda TV Republika Targalski . Ja takie strony omijam z daleka bo jak gęby Targalskich czy Bartosiaków pooglądam to zaraz w nocy nie wiem czemu śnią mi się wampiry i budzę się spocony . Także ja podziękuje .Wolę spokojnie spać ale warto wiedzieć że taka strona jest aby nikt jej nie czytał .

   Polubienie

  • stycznik400v

   Doprecyzuje żeby nie było: olszański niema nic ciekawego do powiedzenia. Jakby ktoś chciał to mam numer telefonu do jablonowskiego jak i do wielu innych farbowanych lisów 🙂

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s