Czy grając z bandytami warto grać uczciwie?

Wywiad USA twierdzi, że Korea Północna zwiększyła produkcję paliwa jądrowego

Wygląda na to, że Korea Północna może po raz kolejny próbować oszukać Stany Zjednoczone w kwestii rezygnacji ze swojego programu nuklearnego. Choć Kim Dzong Un wielokrotnie dawał do zrozumienia, że przystaje na rozbrojenie, amerykański wywiad wskazuje na zwiększenie produkcji paliwa jądrowego w tajnych ośrodkach.

Jeśli informacje wywiadowcze, na które powołują się anonimowi urzędnicy z USA są prawdziwe, Korea Północna zwiększyła produkcję wzbogaconego uranu na przestrzeni ostatnich miesięcy i próbuje ukrywać swoją działalność przed Stanami Zjednoczonymi. Nie wiadomo, w jakiej sytuacji Korea Północna zdecydowała się na zwiększenie produkcji, czy wykorzysta to dla odniesienia większych korzyści podczas przyszłych negocjacji, czy może zwyczajnie próbuje oszukać Amerykanów.

Porozumienia zawarte między Kim Dzong Unem a Donaldem Trumpem są bardzo kruche i w zasadzie nie są zobowiązujące. Składają się głównie z samych obietnic, dotyczących rozbrojenia Korei Północnej z rakiet balistycznych i broni nuklearnej. Jednak Trump podjął już szereg decyzji, aby zadowolić północnokoreańskiego lidera – między innymi zawiesił przyszłe manewry wojskowe.

Tymczasem jego doradca ds. bezpieczeństwa narodowego John Bolton powiedział w niedzielę, że likwidacja programu atomowego może dobiec końca już w ciągu jednego roku. Stany Zjednoczone mają już przygotowane plany rozbrojenia, choć mają pełną świadomość tego, że w przeszłości Korea Północna dużo obiecywała, ale nic nie zrobiła, a nawet skorzystała z pomocy państw zachodnich.

Część amerykańskich ekspertów od samego początku wskazuje, że Donald Trump jest zbyt naiwny, jeśli wierzy, że obce państwo, które w dodatku jest chronione przez Chiny i Rosję, dobrowolnie zrezygnuje z programu jądrowego i balistycznego, nad którym pracowało przez wiele lat.

za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wywiad-usa-twierdzi-ze-korea-polnocna-zwiekszyla-produkcje-paliwa-jadrowego

__________________________

Pamiętajmy!

USA to jak do tej pory jedyny kraj, którego władze postanowiły dwukrotnie użyć broni jądrowej przeciw ludziom.

Władze USA od 1945r. nagminnie łamią wszelkie prawa, umowy i konwencje międzynarodowe. Niemal wszystkie konflikty zbrojne na świecie po 1945r. nie obyły się bez udziału lub inspiracji USA.

Dlaczego więc Korea Północna miałaby pozwolić oszukać się przez USA?

D.Kosiur

Reklamy

22 Komentarze

Filed under Polityka

22 responses to “Czy grając z bandytami warto grać uczciwie?

 1. KOJAK

  Z bydlakami z Usraela nie warto grac i wchodzic w jakiekolwiek uklady !!! Kadafi zaczal gracz z nimi to syjonistyczni zydowscy zbrodniarze z Usraela w nagrode odrabali mu nogi i tak konal w meczarnich odbrajac nagrode od zydowskich zbrodniarzy ! Oto demokracja zydowskich mordercow i bandytow z Usraela !!!

  Polubienie

  • grzanek

   Ja słyszałem wersję, że go ‚zgwałcili analnie’ przy pomocy noża czy podobnie ostrego narzędzia. Na tych nagraniach z jego truchłem nie widać, by nogi były odrąbane.

   Polubienie

 2. Alann

  Tutaj mamy dla porównania dług publiczny
  A Polin
  B Usraju
  Ależ te cyferki zapierdzielają
  http://www.usdebtclock.org/
  http://www.dlugpubliczny.org.pl/

  Polubione przez 1 osoba

 3. Alann

  Chciałem wkleić linki na temat długu publicznego Usraju i Polin .Za groma nie idzie a ciekawa lektura .

  Polubienie

  • Nie wiem jak to się dzieje, ale ten komentarz (oraz kilka innych z tymi linkami) wylądował w spamie – wyciągnąłem i zatwierdziłem, choć maszyna powinna robić to sama.

   Polubienie

   • Alann

    Dziękuję panie Dariuszu . Męczyłem się z godzinę wczoraj i nie można było umieścić .
    Pan już to podawał ale jeszcze raz podał jako informację z tych stron:
    Dług na mieszkańca: 27 887 PLN | Dług publiczny jako % PKB: 53,6%
    Ukryty dług publiczny:
    3 297 276 127 346 PLN
    Dług na mieszkańca: 86 845 PLN | Dług publiczny jako % PKB: 166,8%

    Warto się jeszcze zaznajomić jak to wygląda u Usmanów link zamieścił pan Dariusz .
    To są dane długu publicznego i ukrytego długu publicznego .
    Wczoraj rozmawiałem z pisdzielcami w tym temacie to tak odpowiedzi że to nie jest grożne dla państwa i robię problemy z gówna a jakby co to prezes coś zaradzi .
    No szlag człowieka trafia .

    Polubienie

 4. mleko z nosa

  Ja się dziwię,że Kadafi, kiedy wybuchła wojna nie wysłal komando do zlikwidowania Rotschyldów , czy Rockefelerów ilu by sie tylko dało ich ubić.
  Z nimi inaczej się nie da.

  Polubienie

 5. julius

  USA chcą sprzedać Ukrainę Rosji, ale ona już do nich nie należy

  6 lipca w Helsinkach odbędzie się spotkanie Władimira Putina i Donalda Trumpa. Jednym z tematów dyskusji będzie Ukraina. Czy strony mogą uzgodnić kwestię ukraińską, czy nie, postawił pytanie prezes Centrum Analiz Systemowych, politolog Rostislav Ishchenko.

  – Jak pan słusznie zauważył, Ukraina zostanie omówiona na szczycie, tylko między innymi dlatego, że Trump i Putin będą omawiali rosyjsko-amerykańskie stosunki w kontekście globalnym. Kryzys ukraiński jest tego częścią.
  Myślę, że głównym problemem ukraińskim jest to, że USA chce sprzedać Rosji Ukrainę i otrzymać w zamian coś pożytecznego dla siebie. Rosja nie zrobi tego, ponieważ może czekać i wziąść Ukrainę za darmo, kiedy USA zmęczą się oczekiwaniem, że dostaną coś w zamian za Ukrainę.
  Wszystko, co mogą dać Rosji, nie jest warte żadnej rekompensaty. Cóż, uznają Krym za rosyjski – i co z tego? Krym będzie miał status spornego terytorium, dopóki Ukraina nie uzna go za Rosję lub sama nie zniknie z mapy świata.
  Wszystko, co Rosja może uzyskać, już otrzymała i może dostać więcej, niezależnie od tego, czy Stany Zjednoczone tego chcą, czy nie.

  Teraz redukcja stanowisk może polegać tylko na tym, że USA sondują rosyjskie stanowisko, gotowość do pewnych kompromisów i ustępstw. A potem pomyślą, czy będą kontynuować negocjacje, czy nie. Sytuacja pogarsza się w przypadku Waszyngtonu, a Rosja może poczekać jeszcze dalej. Te kompromisowe opcje oferowane w latach 2014-15 były bardziej przychylne Stanom Zjednoczonym niż teraz. Jeszcze dwa lata i nie będą oferowane w ogóle.

  Rostislav Ishchenko
  https://cont.ws/@ishchenko/994968

  Polubienie

  • grzanek

   Rostislav Ishchenko, powiadacie towarzyszu? To może jeszcze Felix Dherzhinsky, Joseph Stalin, Lavrenty Berya? Może Peter Tschaikovsky? Nosz kvrwa XXI wiek a polactfo robactwo bezmyślnie odmienia w sposób narzucony przez USmanów… Ja cież p#####lę, to jak w tym kraju ma być dobrze? 😦

   Polubienie

   • Alann

    Grzanek więcej optymizmu chociaż też czasami takie myśli jak ty .
    A ty mi tu Stalinu nie krytykuj bo wiesz kogo na ciebie naślę i będziesz musiał jak on całować portrety Koby .Swoją drogą to szukam tej książki Grovera Furr ale nigdzie nie mogę znależć .Masz może jakieś informacje czy w ogóle w Polin jest dostępna .

    Polubienie

   • Alann

    Grzanek ja ma być dobrze bo o ile dobrze pamiętam zaraz po majdanie jakaś dzieciarnia po ulicach zbierała kasę do puszek dla biednych majdaniarzy nie mówiąc już o tym że za nasze podatki zdaje się leczyli tu rany w sanatoriach i szpitalach .Jak mi ich żal . ha ha ha .

    Polubienie

   • Alann

    No i tak na koniec .Pisałeś rok temu że próbowałeś majdaniarskie słodycze z ciekawości dostępne w Polin i pyszna krówka zepsuła ci ząb .Także nawet słodycze powodują wydatki na stomatologa bo nie wierzę że jesteś aż takim samobójcą zębowym że leczysz zęby na koszt NFZ .

    Polubienie

   • grzanek

    Co ty wąż, jakżebym śmiał złe słowo powiedzieć o Soso 🙂 Tylko tą głupawą anglosaską transliterację chciałem pokazać na przykładach, a że przyszedł mi do głowy Mleczarz z Felkiem 😀
    Co do tych majdaniarzy pełna zgoda. Dlatego wąż ja ostatnio, zwł. po lekturze książek A. Bocheńskiego, i po wielu nieciekawych doświadczeniach z polskim motłochem, powoli zaczynam się zastanawiać czy to wszystko ma sens. Czy jest dla kogo i po co robić to, co robimy. Jeżeli już, to chyba jedynie dla rodziny i przyjaciół. Robactwo-cebulactwo niech diabli wezmą.

    Polubienie

   • grzanek

    Z książką Furra (chodzi o tę o Katyniu czy Chruszczowie?) to chyba niestety niedostępna. Przynajmniej katalogi Biblioteki Narodowej ani FIDKAR nie wyrzucają ani jednego wyniku.

    Polubienie

   • grzanek

    A co do Waldka, widziałeś wąż że jemu JewTube autentycznie usuwa filmy? Mówił o tym we wczorajszej pogadance. O mały włos nawet obejrzałbym ten usunięty film, ale niepotrzebnie odświeżyłem stronę, i potem już nie było po nim śladu.

    Polubienie

  • grzanek

   Zresztą podobny sensyment wyczuwam też u Przemka. Zresztą tak jest chyba od zarania dziejów, że większość społeczeństwa to bezmyślny, bezwolny motłoch nie odczuwający najmniejszej potrzeby zainteresowania się polityką czy własną historią.

   Polubienie

 6. Alann

  Grzanku chodzi o te dwie . Waldek ma pdf ale nie dostanę od niego bo dostałem bana za krytykę Stalina oraz wyzwany zostałem od żydów .Także Waldek pdf już mi nie da . Tej książki szukam dość długo .Masz rację .Nie ma szans aby ją dostać .
  Co do youtube Grzanku .
  Jego filmiki powiedzmy ze niektóre są już od dłuższego czasu wywalane ale są większe cyrki .
  Podobno Waldek tak mówi że została zatrzymana przez policję i była na wielu przesłuchaniach osoba która tylko do niego zadzwoniła i niby wcześniej się już z nim spotykała przez co narobiła sobie problemów .
  W komentarzach na Waldka kanale wszystko jest opisane jak również Waldek zrobił o tym film .
  Nazwiska tej osoby nie wymienię bo po co mi się narażać że kogoś dane ujawniłem ale dane tej osoby są na kanale .Ona tam dokładnie opisuje zatrzymanie , przesłuchanie itp i niby tylko że wykonała jeden telefon do Waldemara .

  Polubienie

  • Alann

   Kończąc ten wątek .Skarży się u niego osoba .Opisuje w długich wpisach jak została zatrzymana tylko dlatego że wykonała jeden telefon do Waldemara a sam Waldemar niezniszczalny .Robi co chce . Grzanku nie będę pisał mojej hipotezy o tzw . żółtym kolorze papierów bo ją znasz ale mi to na to wygląda bo inaczej logiki tu nie ma .

   Polubienie

 7. Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna miała zrezygnować z dalszych TESTÓW uzbrojenia atomowego, a nie przeprowadzać denuklearyzację armii. Poligon testowy został zgodnie z umową zamkniety, bo nie był już potrzebny. KRL-D przeprowadziła wcześniej wystarczającą ilość testów, by rakiety i ładunki nuklearne wdrożyć do produkcji seryjnej.
  A to nie ma nic wspólnego z testowaniem i umową z USraelem.
  Przywódca KRL-D głupi nie jest. Doskonale wie, że genetycznym kłamcą wiarołomcą, bandytą nie zawiera się umów, których ten ostatni i tak z definicji nie dotrzyma.
  No chyba, że miałby ochotę skończyć jak Muamar Kaddafi, czy Saddam Husain, przy okazji pozwalając obrócić w perzynę własny kraj i naród, czyli zdemokratyzować…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s