Syjon reaguje natychmiast

Żałosna antyrosyjska szczujnia w TVP Sport.

za: http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/144458,syjon-reaguje-natychmiast

Jak wiadomo obserwatorom obecnie rozgrywających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej, w niedzielę 1 lipca reprezentacja gospodarzy tego turnieju, czyli Rosji, pokonała po dogrywce i rzutach karnych topową reprezentację Hiszpanii i awansowała do ćwierćfinału. Ów emocjonujący mecz prawdopodobnie przełożył się na jakąś większą falę sympatii do Rosji w polskim Internecie, która zaniepokoiła inżynierów społecznych zarządzających naszym nieszczęśliwym narodem, bo już następnego dnia rano, w cyklicznym programie „Studio Mundial” emitowanym przez TVP Sport, w którym omawiane są zawsze mecze rozegrane poprzedniego dnia na Mistrzostwach Świata, pojawił się ni z tego, ni z owego człowiek zupełnie niezwiązany z futbolem, czyli Adam Balcer ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego, który na około pół godziny zdominował program, nadając jak zdarta płyta znaną propagandę popleczników NWO w stylu: w Rosji jest korupcja, w Rosji są łamane prawa człowieka, Rosja okupuje Krym itd.

W sumie cały incydencik nie byłby wart uwagi (bo szczucie na Rosję to w polskojęzycznych mediach norma), gdyby nie sportowy kontekst całego zdarzenia. A mianowicie w tym przypadku jaskrawo widać, że Syjon nie dopuszcza do pojawienia się jakichkolwiek przejawów sympatii do Rosji wśród polskiej opinii publicznej, nawet sympatii objawiającej się na płaszczyźnie sportowej, zaś gdy takowa jednak się pojawi, to natychmiast podejmowana jest akcja jej stłamszenia, nawet w tak prymitywny sposób, w jaki miało to miejsce we wspomnianym programie TVP Sport.

Jest to logiczne. Jeśli naród polski (wraz z ukraińskim, litewskim, łotewskim i estońskim) w planach żydomasońskiego Drang nach Osten ma pełnić rolę mięsa armatniego, to jakiekolwiek przejawy sympatii (a nawet neutralności) wobec Rosji są niedopuszczalne. W Polsce mają być lubiane: światowe żydostwo, Izrael i USA oraz UE, mimo, że nas wyniszczają (duchowo, kulturowo, demograficznie i gospodarczo oraz upokarzają). W Polsce mają być lubiane Litwa i Łotwa (które wyniszczają polską mniejszość na swoich terytoriach), Ukraina (ze swym banderowsko-żydooligarchicznym obliczem) i „białoruska opozycja” (która nie przestaje pluć na Polskę, mimo, że przez polskie instytucje państwowe, na polecenie Syjonu, jest utrzymywana). Wszystkie te ośrodki mają być w Polsce lubiane i nietykalne (choćby nie wiem, jak narodowi polskiemu szkodziły), bo są instrumentami w prowadzonej przez Syjon ekspansji wymierzonej w Rosję i Białoruś, stojących na drodze prowadzącej do budowy żydomasońskiego rządu światowego. W Polsce mają być lubiani aborcjoniści domagający się, by nasz naród był jak najmniej liczny. Mają być lubiani szczepionkarze domagający się, by polskie dzieci były przerabiane na kaleki tuż po urodzeniu, a polskie dziewczynki sterylizowane tuż po wejściu w wiek rozrodczy. Mają być lubiani propagatorzy sodomii domagający się, by nasz naród był możliwie najbardziej zdemoralizowany, a co za tym idzie, bezbronny. Mają być lubiani imigranci wszelkiej maści (a zwłaszcza niebiałej), którzy są tu wpuszczani, by zniszczyć homogeniczność etniczną naszego kraju, dzięki której łatwiej się zorganizować w obliczu zagrożeń. Ale gdy tylko, pomimo wszelkich zapór budowanych przez Syjon, w polskiej opinii publicznej pojawi się jakakolwiek sympatia do Rosji – choćby związana ze sportem – Syjon reaguje natychmiast. Stąd też pojawienie się politruka w programie TVP Sport i jego antyrosyjska tyrada.

Szowinizm antyrosyjski i jego utrzymywanie na odpowiednio wysokim poziomie w narodzie polskim jest niezbędnym narzędziem realizacji żydomasońskich projektów geopolitycznych i warunkiem utrzymywania naszego narodu w ryzach przez Syjon („musimy być w Unii i NATO, bo jak nie, to Rosja…”; „musimy przegłosować ustawę 1066 i nasprowadzać obcych wojsk do Polski, bo jak nie, to rosyjskie mityczne „zielone ludziki”…; „nie możemy pozwolić Polakom na dostęp do broni palnej, bo rosyjska agentura mogłaby (Macierewicz)…”; „musimy podpisać Deklarację Stambulską RE, CETA i BRRD, bo to nas bardziej zwiąże z Zachodem, a wtedy Rosja nie będzie mogła…”; „musimy kupować drogi gaz i węgiel z USA, bo wtedy dokopiemy rosyjskiej gospodarce…”; „musimy budować armię UE i podporządkować jej Wojsko Polskie, bo za górami, za lasami czai się wilkołak Putin, żeby nas zjeść”; „musimy dać się upokarzać Izraelowi i USA w kwestii ustawy o IPN i w przyszłości zapłacić Żydom bajońskie sumy w ramach haraczu za tzw. mienie bezspadkowe, bo jak nie, to narazimy się Izraelowi, a wtedy Izrael nastawi swojego Golema (USA) przeciwko nam, a Rosja już tylko na to czeka…”). Każda zdrada i każde draństwo wymierzone w naród polski jest usprawiedliwiane wyimaginowanym rosyjskim zagrożeniem.

Poniżej link do wspomnianego programu TVP Sport z udziałem Balcera:
https://sport.tvp.pl/mundial2018/37905463/mundial-2018-studio-mundial-0207-czesc-druga

a gdyby powyższy zniknął ze strony TVP, to materiał jest jeszcze tu:

https://www.cda.pl/video/241684556 

____________________________

 

Przypominam sobie prezentowane w żydowskiej TOK FM refleksje po meczu Rosja : Arabia Saudyjska wygranym przez Rosję 5:0. Niejaki T.Lis negatywnie ocenił radość rosyjskich kibiców stwierdzając, że ta radość była jakaś wstrętna, imperialna, że nie ma z czego tak się cieszyć.

D.Kosiur 

Reklamy

41 Komentarzy

Filed under Polityka

41 responses to “Syjon reaguje natychmiast

 1. Walka Trwa

  Rosjanie to nasi bracia tak jak reszta Słowian. Tylko politycy nastawiają nas przeciw sobie.

  Polubienie

 2. Alann

  Dawałem to już w innym temacie ale jeszcze raz podam że nie ma to jak super browarek po laniu z Kolumbią ale jak się szło po puchar a okazało się że po 15 minutach wielcy gracze kreowani na mistrzów wypluwają płuca to co innego pozostało tylko browarek ha ha ha

  Film dostępny tylko na youtube.com

  No popatrz ty się . Wielki Nawałka już nie selekcjoner a jeszcze miesiąc temu był najlepszy na świecie . Może gdzie jaki hetman Zamość go zatrudni .
  Jak z tą stajnią Augiasza Kasperczak nie zrobi porządku to pozostaną tyskie i paróweczki berlinki w reklamach a jeszcze Gillette ha ha ha .

  Polubienie

  • Alann

   Kompletną żenadą był już mecz z Japonią gdzie wydano polecenie symulowania kontuzji aby Błaszczykowski wszedł na kilka ostatnich sekund meczu . Swoją drogą to ja myślałem że ci Japońce mają trochę honoru i godności a tu nic . Całkowita kompromitacja i żenada polskich orłów a raczej piskląt .Tyle i cisza nad tą trumną .

   Polubienie

 3. Obserwator

  To nie żaden Syjon tylko „Szyjon”. To znaczy, że to gówno Szyjonistyczno-wampiryczne wisi na szyjach wszystkich narodów świata i spija ich krew.

  Polubienie

 4. franz

  75 rocznica śmierci gen. Władysł Sikorskiego:

  Polubienie

  • Alann

   Może niech ktoś to sprawdzi bo ja pewny tego nie jestem ale czy to nie Sikorski zatwierdzał listy Rosjan do rozstrzelania po wojnie 1920 roku . Może grzanek się wypowie .On ma dużo większą wiedzę .

   Polubienie

   • Alann

    Oczywiście chodzi o jeńców rosyjskich .

    Polubienie

   • grzanek

    Wąż, zgodnie z moim stanem wiedzy (skromnym w tym zakresie – przyznaję) żadnych rozstrzelań nie było. Jeńcy marli masowo od chorób zakaźnych (np. hiszpanka) , głody i generalnie kiepskich warunków sanitarnych. Zresztą podobne żniwo zebrały epidemie wśród polskiego wojska i ludności cywilnej. Mainstream ruskich historyków nie potwierdza wersji o celowym rozstrzeliwaniu.

    Polubienie

   • Alann

    Podziękowania grzanek za wyjaśnienia .Jest jasność .Jutro będę szukał gdzie ja tych bredni się naczytałem bo głowę daję ze jakieś dwa lata temu czytałem spory artykuł cóż ja prosty człowiek przeczytałem uwierzyłem .Dzięki jeszcze raz.

    Polubienie

   • fiesta

    Alann chlopie,
    Masz groch z kapusta we lbie – gruzinski zyd W.Putin tez oskarzal Polakow o mordowanie bolszewickich jencow wojennych.

    Polubienie

   • Alann

    Toronto a możesz przedstawić konkretne dowody że Putin to gruziński żyd tylko błagam nie wklejaj tych swoich wklejek z hanuki i podaj te cytaty Putina gdzie to Putin mówi bo ja jakoś nie słyszałem . Tylko dawaj cytaty .

    Polubienie

   • Alann

    Zresztą nikogo o nic nie oskarżam a za ten mój bezmyślny wpis wynikający z niewiedzy przeprosiłem cztery razy a ty Toronto dawaj te cytaty o które cię prosiłem .zobaczymy gdzie Putin to mówił bo chyba bajdurzysz .

    Polubienie

   • fiesta

    Berl Lazar o Putnie i Miedwiediewie:

    Nigdy dotąd żaden przywódca Rosji albo ZSRR nie uczynił tak wiele dla Żydów, jak Władimir Putin. Pod każdym względem jest to bezprecedensowe. Ariel Szaron w rozmowach ze mną niejednokrotnie podkreślał, że dla Żydów i dla Izraela, na Kremlu jest to największy przyjaciel. Teraz wielu burmistrzów miast Rosji, szefów prowincji i ministrów, jest Żydami. Stało się to już normą. Dzisiaj do naszego Centrum w Marijnoj Roszcze często przychodzą najwyżsi przywódcy Rosji, stało się to już rutyną. Dmitrij Miedwiediew na trzy dni przed ogłoszeniem go następcą prezydenta, również przybył do naszego Centrum, gdzie obiecał, że dla nas przyszłość będzie jeszcze bardziej pomyślna. Otrzymamy nawet więcej niż musimy oczekiwać. Powtarzam: to miało miejsce trzy dni przed ogłoszeniem go następcą Putina.

    In the first addition of Putins book:
    „First Person: An Astonishingly Frank Self-Portrait by Russia’s President” it says his mothers maiden name was Shalomovitch – which apparently is a Jewish name. Yet in the second addition, it conveniently changes to Shelomova.
    Putin’s maternal grandfather was a Jew involved in the bolshevik revolution, his paternal grandfather worked all his life as the chef of Lenin and Stalin. His paternal grandfather, Spiridon Ivanovich Putin (1879–1965), was employed at Vladimir Lenin‘s dacha at Gorki as a cook, and after Lenin’s death in 1924, he continued to work for Lenin’s wife, Nadezhda Krupskaya. He would later cook for Joseph Stalin when the Soviet leader visited one of his dachas in the Moscow region.
    Spiridon was employed later at a dacha belonging to the Moscow City Committee of the Communist Party of the Soviet Union, at which the young Putin would visit him.
    His other grandfather was a Jew from a Ukranian village and a bolshevik activist.
    Ethnic Russian citizens of Russia began to study the genealogy of Mr Putin and found a lack of clarity to the origin of his mother and then his father. Russian bloggers in Russia had said that the real name of Putin’s father was Epstein and the mother’s surname was Shelomova, thus Putin is a Jew in maternal and paternal side.
    Putin was put into power by the Federation Of Jewish Organizations In Russia. The Jewish Chairman of this organization R.Abramovich stated in a 2005 interview that Putin could obtain Israeli citizenship if he wanted as an ethnic Jew. And that his mother was a Jew Shelomova. This makes Putin full Jewish by Jewish law.

    Polubienie

 5. paziem

  Chłopie, co tobie w skołataną głowę powkładano za bzdury. O jakich rozstrzelaniach jeńców rosyjskich ty pleciesz? Owszem wiele tysięcy zmarło wskutek chorób i złego stanu stanitarnego i marnego żywienia np. W obozie w Strzałkowie koło Słupcy, ale nie rozsiewaj propagandy i waśni polsko-rosyjskich. Czemu to ma służyć? A może kochaneczku ty dobrze wiesz komu?!

  Polubienie

  • Alann

   Panie prezesie ale przecież napisałem że nie mam żadnej pewności do tej informacji .Zaraz poszukam i wkleję gdzie to przeczytałem .Tylko pytałem bo przecież ja historykiem nie jestem .Szukam link i zaraz wklejam gdzie to przeczytałem . Po prostu chciałem potwierdzenia czy to prawda czy nie .

   Polubienie

   • Alann

    Jak trzeba to nie mogę znależć ale na pewno czytałem na ten temat .Znajdę to wkleję link .

    Polubienie

   • Alann

    Oczywiście to nie jest ten artykuł . Będę szukał dalej .Nie mogę teraz znależć .U dołu inny . Czy ten historyk rosyjski bredzi czy mówi prawdę i z jakiej jest opcji nie wiem .Tylko cytuję .
    Według Matwiejewa :
    „W sierpniu 1920 roku generał (Władysław) Sikorski, dowódca 5. polskiej Armii, wydał rozkaz rozstrzelania 200 czerwonoarmistów za to, że poprzedniego dnia Kozacy wymordowali 100 Polaków. Innymi słowy, wybrali dowolnie 200 bezbronnych ludzi i ich zabili” – podkreśli Matwiejew w „Izwiestijach”.
    Całość tu :
    https://www.gosc.pl/doc/867534.Rosjanie-o-polskim-obozie-smierci

    Polubienie

   • Alann

    Jeżeli ktoś ma jakąś konkretną wiedzę ja jej nie mam to niech napisze o Cerizay w Wandei . Grzanek może coś skrobnie to jest historyczny omnibus i człowiek encyklopedia .Ja kończę bo mnie nazwą wrogiem Sikorskiego a po co mi to .Pozdrawiam .

    Polubienie

   • Alann

    Panie Pawle szczerze dziękuję za odpowiedz . Przeczytałem w sieci taki duży artykuł szkalujący to zadałem pytanie aby poznać prawdę bo byłem nieco zszokowany a sam nie potrafię ocenić takich artykułów bo ludzie w sieci różne fanaberie piszą . Miałem dawno to pytanie zadać w temacie Sikorskiego ale okazji nie było .
    Teraz mam już jasność w temacie i wiedzę a Sikorskiego nie atakuję . Jeżeli ktoś się poczuł urażony to przepraszam ale jak widać ja tylko pytałem aby pewne informacje zweryfikować . Jeszcze raz dziękuje panie Pawle .

    Polubienie

  • paziem

   Gen. Sikorski zrobił to co było konieczne w warunkach obrony Ojczyzny przed najeźdźcami. Nie mógł pozwolić na bezkarność najeźdźców i zastosowal jedyny możliwy wariant odstraszenia i ukarania

   Polubienie

   • paziem

    Prof. Giennadij Matwiejew, to bardzo solidny historyk nie obciążony polakożerstwem, co też zdarza się wśród rosyjskich historyków. Najcenniejsza książka dotycząca tych zagadnień, to ” Czerwonoarmiści w niewoli polskiej w 1919- 1922″, 2004, autorzy: Ginnadij Matwiejew, Waldemar Rezner, Zbigniew Karpus ; inna -lustrzana, to: ” Polscy jeńcy wojenni w niewoli sowieckiej w latach wojny 1919- 1922, Materialy archiwalne, red. M.Skowronek, A.Gutowski, Naczelna Dyrekcja Archiwów Panstwowych Wydział Edukacji, Warszawa 2009

    Polubienie

   • Alann

    Panie Pawle szczerze dziękuję za odpowiedz . Przeczytałem w sieci taki duży artykuł szkalujący to zadałem pytanie aby poznać prawdę bo byłem nieco zszokowany a sam nie potrafię ocenić takich artykułów bo ludzie w sieci różne fanaberie piszą . Miałem dawno to pytanie zadać w temacie Sikorskiego ale okazji nie było .
    Teraz mam już jasność w temacie i wiedzę a Sikorskiego nie atakuję . Jeżeli ktoś się poczuł urażony to przepraszam ale jak widać ja tylko pytałem aby pewne informacje zweryfikować . Jeszcze raz dziękuje panie Pawle .

    Polubienie

 6. Stanisław

  Niestety, są i takie karty naszej historii. Ale z drugiej strony Czerwona Armia była to żydo-chazarska armia.

  Polubienie

 7. Stanisław

  Ta armia podlegała żydo-chazarskiemu dowództwu. Mordowali i swoich.

  Polubienie

 8. Stanisław

  Jak widać żydostwo mąci wszędzie i szczuje jednych na drugich. To Rosjan wykorzystywali, to Niemców a teraz arabów. To bydło talmydyczno-syjonistyczne trzeba zlikwidować i wtedy będą ludzie mieć spokój.

  Polubienie

 9. Chwała Bogu, że swego czasu wyrzuciłem telewizor na śmietnik jako sprzęt wysoce niebezpieczny i szkodliwy. Telewizja jest narzędziem syjonistycznego reżymu zainstalowanego w Polsce, więc jest to narzędzie wrogie Polakom, ale też niezwykle wrogie naszym rosyjskim sławiańskim Braciom. I jeśli jakieś chazarskie bydlę pierdoli coś przeciwko Narodowi Rosyjskiemu, to tego bydlaka nie należy słuchać. Jeśli ktoś jeszcze nie dojrzał do tego by narzędzie żydowskiej propagandy wyrzucić na śmietnik, to przypominam, że każde takie szkodliwe urządzenie dla frajerów ma jeszcze wyłącznik.

  Polubione przez 1 osoba

  • Szanowny Panie Cezary.

   Radykalizuje się Pan. Cóż za słownictwo? 🙂
   I dobrze. Krew się gotuje, znaczy mózg pracuje.

   Pozdrawiam.

   P.S. A słowa, polskie słowa, są po to by ich używać, tylko umiejętnie. Zresztą, kto jak kto, ale Pan wie to najlepiej…

   Polubienie

  • fiesta

   Panie C.T.
   To nie jest wina telewizora, ktory pan skazal na kare smierci, poniewaz telewizor sluzy jako przekaznik zaprogramowanych informacji i przy zastosowaniu DVD player/ Tape recorder , moze byc rowniez wykorzystany do demaskowania klamstw podczas wiekszych zebran.
   Czy probowal pan np. postawic telewizor w otwartym oknie skierowanym na ulice pelna przechodniow i puscic program, ktory nie jest oficjalnie emitowany przez zadne srodki przekazu ?
   Taki program lepiej pomaga niz setki panskich wpisow na internecie.

   Polubienie

 10. grzanek

  Fuj, ale rasowy. Wstydziliby się takiego na świecznik wystawiać, mogli dać jakiegoś Mischlinga coby się przynajmniej głupi polski goj zastanawiał, czy parch czy nie parch, a tak wszystko na tacy podane… Mnie to się widzi, że oni to robią celowo z taką ostentacją. U frankistów/sabataistów jest podobno taki przesąd, że trzeba są wszelką cenę doprowadzić do końca świata (czyt. prawdziwego holokaustu) bo tylko wtedy objawi się Mesjasz. Powoli teza (zasłyszana m.in. parę razy u Makowa poprzez różnych gościnnych autorów) jakoby za sznurki pociągały tak naprawdę elity frankistowsko-sabataistyczno-kabalistyczne (typu zapewne Chabad-Lubawicz) przestaje wydawać mi się naciągana.

  Polubienie

  • grzanek

   I otwarcie promują te wszystkie zboczenia, multikulti, wojnę i ludobójstwo. Oni jakoby wierzą, że doprowadzi to do nadejścia mesjasza. Chodzi np. o taki fragment:

   According to Rabbi Marvin Antelman, they believe sin is holy and should be practised for its own sake. Since the Messiah will come when people either become righteous or totally corrupt, the Sabbateans opted for debauchery: „Since we cannot all be saints, let us all be sinners.”

   Wg rabina Antelmana, wierzą iż grzech jest święty i że powinien być praktykowany dla samego grzechu. Skoro Mesjarz przyjdzie albo kiedy ludzie staną się prawi albo totalnie zepsuci, Sabataiści optują za degrengoladą: „Skoro nie możemy być wszyscy święci, bądźmy wszyscy grzeszni”.
   https://www.henrymakow.com/the_satanic_cult_that_rules_th.html

   Polubienie

   • Alann

    Grzanek nie w temacie ale w kwestii tego Furry co wczoraj pisałeś jesteś pewny na 100% bo dziś założyłem konto no i wiesz kto jak zwykle puściły mu nerwy . Jeżeli masz pewność to sobie tym głowy nie będę zawracał i dziękuję za zbadanie tematu . Zdrówka życzę .

    Polubienie

   • grzanek

    Wonsz to były dosłowne cytaty z jego strony. O ile Furr nie zmienił zdania o 180°, to jest polakożerczym szmatławcem.

    Polubienie

   • grzanek

    I jeśli możesz wąż to podaj linka do tego waldkowego wybuchu 😀

    Polubienie

   • Alann

    Grzanek nie podam ci bo filmik znikł jak kamfora .Już dawno bym ci link podał ale został zdaje się usunięty .

    Polubienie

   • Alann

    W zasadzie nic tam nie było tylko że jestem żydem krytykujący Furra , agent itp .Typowe .

    Polubienie

   • grzanek

    Jak ma jaja to może się przynajmniej w którymś z kolejnych ‚felietonów’ odniesie do antypolonizmu Furra pesjatego knurra.

    Polubienie

 11. Alann

  Jeszcze raz przepraszam za niezamierzone z mojej strony obrażliwe teksty z innych stron internetowych pod adresem generała Sikorskiego .To był wielki Polak i godny szacunku .

  Polubienie

 12. fiesta

  11 lipca 2018r do Moskwy ponownie przyjezdza zyd z Izraela B.Netanyahu na spotkanie z gruzinskim zydem W.Putinem – na ostatnim spotkaniu, ktore odbylo sie 9 maja 2018r, B.Netanyahu otrzymal „zielone swiatlo” na zbombardowanie wojskowych baz iranskich w Syrii oraz W.Putin przerwal rowniez dostawe rakiet S300 dla Syrii.

  Polubienie

 13. fiesta

  Media w PRL”bis” sa zdominowane przez zydostwo i szwabow, wiec emitowane sa odpowiednie programy oglupiajace – analogicznie bylo w PRL zdominowanym przez zydo-komune, z ta roznica, ze nie mowiono zle o Moskwie, ani w komunistycznych mediach, ani w komunistycznych podrecznikach do nauczania „historii”.

  Polubienie

 14. Boleslaw Deperas

  Ja uwazam ze: najbardziej „zydowskimi ” miedzynarodowymi organizacjami nie jest Kneset czy Israel 🙂 ale ……Chrzescijanstwo!!.katolicyzm Muzulmanie i Yahwisci .Sami madrzy i odwazni Zydowscy profesorowie i badacze ,wprost mowi i opisuja !!! ze bez Chrystusa ,Allacha i Yahwe ,nie mogliby istniec na planecie Ziemi 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s