Moja teoria spiskowa

Czy reżim prowadzący walkę z narodem miałby zrezygnować z osłabiania jego mentalności?

Piłka nożna jest sportem najbardziej popularnym na świecie. To dyscyplina, która angażuje najliczniejsze rzesze kibiców. A gdy grają drużyny narodowe, nie tylko sportowe emocje są najwyższe, rozbudzane są także uczucia patriotyczne, a więc i pierwiastki historycznej świadomości mogą dochodzić do głosu.

Gdy drużyna narodowa wygrywa, odczuwamy zrozumiałą radość, rośnie nasza duma – duma narodowa. Jeśli piłkarski sukces narodowej drużyny zbiega się z odpowiednią polityczną atmosferą, atmosferą autentycznego rozwoju gospodarczego, otwarcia na świat, poprawy sytuacji materialnej społeczeństwa, motywacja do odczuwania społecznego zadowolenia otrzymuje dodatkowy impuls (tak było w 1974r. – „Orły Górskiego”).

Wiedzą o tym wszystkim specjaliści od socjotechniki.

Sukcesy, nawet tylko te sportowe, pozwalają społeczeństwu na odczuwanie zadowolenia, przyjemności. Brak takich sukcesów sprzyja przygnębieniu. Brak sukcesów narodowej drużyny, gdy cała polityka reżimu IIIRP/Polin jest realizacją wielopłaszczyznowego regresu społeczno-politycznego, przygnębia i osłabia jeszcze bardziej.

A zatem, czy reżim prowadzący walkę z narodem (świadome i celowe niszczenie materialnych podstaw jego bytu) miałby zrezygnować z osłabiania jego mentalności?

Mecze polskiej reprezentacji na Mundialu w Moskwie oglądałem zawsze w powtórzeniach tv, a więc znając już wynik oglądałem mecz „na spokojnie”, bez emocji. Moim zdaniem nasi reprezentanci, każdy z nich z osobna, nie ustępują w niczym umiejętnościami piłkarskimi zawodnikom obcych drużyn. Zresztą, gdyby było inaczej zagraniczne kluby nie zatrudniałyby polskich piłkarzy. Nie można naszym piłkarzom czegokolwiek zarzucić. O przegranej naszej drużyny decydowała wyłącznie zadana przez trenerów, a realizowana przez piłkarzy (musieli wywiązać się z płatnej umowy) z żelazną konsekwencją taktyka gry pozycyjnej, która nie mogła przynieść efektu w postaci zdobytych bramek. Pozwolono zagrać piłkarzom nieco inaczej w ostatnim meczu z Japonią – efekt: wygrana. Z identyczną sytuacją mieliśmy do czynienia na mundialu w 2002r., gdy w ostatnim meczu pokonaliśmy reprezentację USA 3:1 (USA przeszły do dalszych rozgrywek, a polska reprezentacja odpadła).

W IIIRP/Polin narodowa reprezentacja Polski w piłce nożnej sukcesów nie odnosi – przypadek?

 

Czas 1:09, niejaka K.Janda: „zwycięstwo jest dla mądrych” – czyli Polacy to głupcy

Ciekawe, czy tą publiczną wypowiedzią zajmie się Prokuratura  Rejonowa Warszawa-Praga Północ?

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

39 Komentarzy

Filed under Polityka

39 responses to “Moja teoria spiskowa

 1. Proszę nie nazywać mojej Ojczyzny „Polin”. Za to leję w mordę. Polskę nazwał kiedyś jeden z plugawych zdrajców, ożeniony z żydówką i pochodzący z banderowskiej rodziny, całkowicie zaprzedany żydom skurwysyn. Zasłużył już na szubienicę. Proszę nie oswajać Polaków z przezwiskiem naszej Ojczyzny. Bo jeśli plugawe słowa wymawia renegat i degenerat, syjonistyczny śmieć, to pies go jebał. Ale Patriotom nie przystoi powtarzać żydowskiego bluźnierstwa wymierzonego w naszą świętą Polskę, co najwyżej jako cytat w cudzysłowu.
  Janda to żydówka. Mieszkała w ursusie i chodziła do 56 liceum. Jak każda żydówka, bardzo nieprzyjemny egzemplarz wrogi Polsce i Polakom.

  Polubione przez 1 osoba

 2. nina

  ———– DOKŁADNIE !!! stwierdziłam to samo po przegranej Polaków, że przegrana była reżyserowana, aby wbić dumę Polaków w bruk. Niewykluczony był szantaż ,porwanie kogoś z rodziny itp.

  Polubienie

  • Alann

   A jak pani wytłumaczy fakt że w 2016 roku na ME był sukces i kilkutygodniowe świętowanie piłkarzy Nawałki i była duma z gry . Chyba że złe moce odpuściły bo w końcu w 2016 roku wchodził w grę jeden kontynent a teraz nas wbito w ziemię bo w grę wchodzą wszystkie kontynenty i prestiż MŚ jest większy .ileż to ja razy słyszałem w 2016 roku że Nawałka to najlepszy trener świata i mamy cudnych piłkarzy po tym sukcesie we Francji a jaka FIFA była dla nas łaskawa . Przecież 8 miejsce było w Świecie i wygrana z Litwą na kilka dni przed MŚ a Litwini jakby nie w sosie bo u nich przerwa w rozgrywkach a tu jeszcze musieli jechać do Polski i rozegrać mecz ale brawo było dla nas cztery do zera.

   Polubienie

   • nina

    ————— a tak !!! Polacy byli potrzebni jako PRZYKRYWKA dla zwożonej broni, montowania wojskowych przyczółków na Ukrainie. Uzbrojenie ,przygotowanie do całkowitego przejęcia władzy , przygotowania do wojny z Rosją wymagało czasu, zamieszania ! wolnych a gabarytowych transportów i pełno // działaczy // piłkarskich z całego świata zwłaszcza izraelskich , tych ! którzy wyjechali w latach 90tych z Ukrainy do kibuców. Dłużej grająca polska drużyna to dłuższy czas na swobodne przerzuty wszystkiego co trzeba było. Litwa ? co to za drużyna ?. Parę drobnych

    Polubienie

 3. KOJAK

  Narod ? Ten narod jest narodem idiotow i glupkow ! To dlatego Zydzi sa tak silni ze maja wladze nad narodem idiotow i zakutych lbow ! Te polskie debile sa tak zidiociali ze nawet nie sluchaja co sie do nich mowi tylko to PELO robilo ,to PELO ROBILO i tylko PYYYSS i tylko PYYSSS !

  Polubienie

  • nina

   —————-Polacy już umierali za wszystkich i wszystko. Teraz pracują w delegacjach , za granicą , niewolniczo w korporacjach , zapijają się ze zmartwień , harują na żydoskie rachunki itp. Plan żydów powiódł się . WOLNYCH Polaków już nie ma !. Są katolicy leżący krzyżem w synagodze szatana ,egoistycznie żebrząc o zbawienie choć nie rozumieją tego słowa, są jednokomórkowcy przeżuwacze , stadne tvn owskie owce , walczący desperaci , świadomi ludzie cynicznie niszczeni przez system , polityczne szabesgoje i cwane wszelkiej maści kanalie.
   Nadzieja jest w ! SŁAWIANACH i tylko. Młodzi Polacy Sławianie ISKRA ta ! która wyjdzie z Polski. https://www.youtube.com/watch?v=DdyihqD5rF0&list=UUOIe2JO47cpqkIxE-o2k5gw

   Polubienie

 4. Tomek czyli Janek

  Austriak (drugi od lewej na prezentacji) powiedział, że nie wyjdzie do wywiadu z śp. Adamem Ledwoniem, bo ten „śmierdzi Polską”.

  Stadion Śląski, hymn tzw Austrii zagwizdany. Czasy kiedy jeszcze na mecze chodzili prawdziwi kibice.

  Polubienie

 5. paziem

  Ja rozumiem po rosyjsku i dlatego wiem, co jest napisane w artykule przez pana zalinkowanym, jak także wiem jaki jest skład i poglądy większości obecnego kierownictwa ministerialnego FR oraz jaka jest obecna polityka Centralnego Banku Rosji.
  Dlatego niech pan sobie daruje przepraszam, ale durne sformułowania o tym, czy i co do mnie dociera.
  Proszę natomiast ożywić własną zdolność analityczną i wnioskowanie.

  Polubienie

 6. Nie wien po co Panowie wogóle chodzą teraz do ambasday FR jak tem ambasdor to pospolity huj.
  Dlatego że zaprasza Leszka Millera,Tadeusza Iwińskiego,Daniela Olbryskiego był Michnik Wajda chyba Jan Filip Libicki wiadomo że jest ta widźma Agnieszka Piwar.Nie wiem też dlaczego WPS jej nie atakuje nie przestrzega przed nią jak to miało miejsce w kwesti Jacka Międlara czy Jabłonowskiego a nawet liderzy OWP napisali że mieli z nią negatywne doświadczenia.

  Polubione przez 1 osoba

  • Alann

   Panie Jerzy ja zielonego pojęcia nie mam kto to jest Agnieszka Piwar ale żeby aż liderzy OWP przed nią ostrzegali .To kim ona jest do cholery ?.

   Polubienie

  • paziem

   Panie Jerzy epitety i to jeszcze pisane z błędem ortograficznym, to dowód, że u pana emocje dominują nad racjonalnym osądem. Proszę się opamiętać i nie próbować robić z naszego portalu kloacznego dołka, gdyż zacznę podejrzewać pana o prowokację i sabotaż.

   Polubienie

   • Co i w której wypowiedzi się Panu niepodoba?.
    A wracając do Putina to w jednej z audycji wynikło że niezna Pan histori a zarazem sytuacji w FR.
    A mnie się czasami wydaje że jest Pan pod zgóbnym wpływem Adama Śmiecha dlatego pisze Pann głupoty o Putinie i jego Juncie i nie tyka pan gnojów z ,,Myśli Polskiej” mimo że wiadomo że to łotry atlantyści i syjoniści jakoś kwestią Międlara,Jabłońskieg czy niesławnego Kowalskiego a więc ja niewiem czy łotry z MP mają jakiś imunitet?.

    Polubienie

   • Zachowuje się Pan w kwestii Putina i jego Junty jak człowiek nieeidomy i głuchy i z brakie czucia politycznego a to zabujcze.

    Polubienie

   • Alann

    W kwestii Rosji się nie wypowiadam ale już pan daj spokój panu Adamowi Śmiechowi .Nigdy bym go nie bronił jakbym od dawna nie czytał tego co mówi i pisze .
    Może nie jest idealny ale na takie warunki jakie są jest bardzo przyzwoitym człowiekiem i na takie opluwanie nie zasłużył .To on wysłał list z gorącym poparciem dla WPS gdzie pan prezes jego list tu opublikował .
    Panie Jerzy odczep się pana Adama Śmiecha weż pan wędkę idz pan na ryby .

    Polubienie

   • A dotego uważam że jerzeli samolot z Putinem by nie doleciał do Helsinek i Putin podzielił by los Lecha Kaczki ,to szkoda było by mi tylko pilotów,ponieeaż jego śmierć ostatecznie zakończyła by tolerancje dla atlantystów, syjonistów i liberałów w FR.

    Polubienie

 7. nina

  —————–WPS powinniście wysłuchać , szczególnie pod koniec ważne !

  Polubione przez 1 osoba

 8. Rosjanie wzorem do naśladowania:

  Polubienie

 9. julius

  Russian ‘Siloviki’ Want to Form a Left Pro-Putin Party on the Left to Support Imperial Agenda
  Rosyjskie „struktury siłowe” chcą utworzyć lewicową partię pro-Putinowską, aby wspierać agendę imperialną.
  http://windowoneurasia2.blogspot.com/

  Polubienie

 10. julius

  Delegacja Burów przebywa obecnie w Rosji w regionie Stawropolskim i omawia przesiedlenie 15 000 Afrykanerów do tego obszaru. Oczywiście
  proces ten nie będzie prosty – jest bardzo niewiele ogromnych działek,do jakich Burowie przyzwyczaili się w Południowej Afryce. Burowie uwielbiają gorący klimat i, oczywiście, obfitość ziemi, co powiedzmy na Dalekim Wschodzie nie zadziała. Kwestia wiary protestanckiej Burów wydaje się nie być problemem, ponieważ miejscowa ludność jest generalnie pozytywnie nastawiona do społeczności Burów, a sami Burowie już stwierdzili, że nie będą”zamknięci” we własnej społeczności. Rosjanie dbają przede wszystkim o uczciwość ludzi i etykę pracy, a Burowie bez trudu zdają ten egzamin. Pozytywem dla Burów jest to, że nie są to biedne rodziny a posiadające ok. pół miliona dolarów na rodzinę aby zainwestować w gospodarkę regionu.
  Całość
  https://www.lewrockwell.com/2018/07/no_author/it-is-happening-now/

  Polubienie

 11. pytuś

  Coś się dzieje dziwnego, koszer pejsy kablują na syjonistyczną zarazę!

  Prawdziwi Żydzi demaskują Synagogę Szatana

  Polubienie

 12. nina

  ————– kto rządzi Światem –

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s