Co to za kraj …

… gdzie droga dla agentury CIA i Mossadu stoi otworem?

W 2013 roku Mosad zainstalował w Polsce swojego agenta Jonny Danielsa, który zaczął od układania władz w Polsce pod dyktando Izraela wspomaganego przez USA (to on sprowadził do Krakowa Kneset, który w styczniu 2014 roku „namaścił” A.Dudę na kandydata PIS na prezydenta w wyborach z 2015 roku).
To CIA i MOSAD zorganizowały w 2013 roku podsłuchy i uruchomiły aferę podsłuchową, którą odpalono w czerwcu 2014 roku, dzięki której PIS wygrał wybory.
To CIA i Mosad podsunęły J.Kaczyńskiemu M.Morawieckiego, który najpierw został superministrem, a gdy sprawy zaczęły przyspieszać- premierem.

autor:

______________________
Macierewicz o nowelizacji ustawy o IPN: Nie wykluczam, że Mossad był częścią tych rozmów
.
– Mossad jest służbą bezpieczeństwa Izraela i tak jak trzeba to konsultować z różnymi czynnikami, jeżeli chce się uzyskać porozumienie. Nie wykluczam, że był częścią tych rozmów tak jak i inne instytucje, ale ja nie brałem w nich udziału, nie znam ich – powiedział Antoni Macierewicz. Były minister obrony narodowej skomentował w ten sposób medialne doniesienia o rzekomym zaangażowaniu izraelskiego wywiadu w tworzenie nowelizacji ustawy o IPN.
.
Jeden z komentarzy:
W TYM PIĘKNYM KRAJU NAD WISŁĄ OGRABIONYM I SPALONYM W IMIĘ BOGA PRZEZ ZAKON MARYI PANNY , SPRZEDANYM NICZYM NIEWOLNIK NA TARGU PRZEZ WIELEBNYCH W TARGOWICY , SKAZANYM NA ZAGŁADĘ PRZEZ GŁOWĘ WATYKANU , ROZJECHANYM PRZEZ ARMIĘ HITLERA KTÓREJ BŁOGOSŁAWIŁ SAM NAMIESTNIK BOGA NA ZIEMI ———————— BYCIE KATOLIKIEM TO BYCIE ZDRAJCĄ
.
__________________
Jeżeli coś grozi twojemu krajowi i jesteś przekonany, że 
przeciwstawiasz się złu, ostatniemu łajdactwu i stajesz 
w obronie słabych – wal i niech ci ręka nie drgnie. –  Henryk Sienkiewicz
Reklamy

39 Komentarzy

Filed under Polityka

39 responses to “Co to za kraj …

  • Alann

   Ten kawałek w sieci jest od dość dawna . Jeżeli jednak jesteśmy przy żartach to proponuję ten numer Neonówki:

   Neonówka znana jest z tego ze od dość dawna jajca sobie robi z PIS .Natomiast nigdy nie słyszałem aby jajcarzyła z PO czy KOD .
   Kabareciarzom nie ma za bardzo co ufać .Słyszałem mnóstwo żartów z ZUS tychże kabareciarzy za 5 groszy a w gruncie wiadomo o co w tym chodzi .
   Poziom kabaretów jest słaby .Kiedyś były dużo lepsze .

   Polubienie

   • grzanek

    Wąż to ty nie w Krościenku? Co ty tu jeszcze robisz? Myślałem że już szusujesz Volviakiem ku swemu przeznaczeniu 😀

    Polubienie

   • Jest Nonówka coś o Tusku.

    Polubienie

   • Cabaj

    Obywatelu grzanek .W którym miejscu twój wpis ma związek z powyższym tematem .

    Polubienie

   • paziem

    Rząd Polski może bardzo dużo pod warunkiem że będzie polskim suwerennym rządem narodowym.
    Pani domysły ( tzn. Agnieszki S.) co do ” traumy WPS” proszę sobie darować, jako nic nie wnoszące i sprzeczne z rzeczywistością.

    Polubienie

   • paziem

    „Poziom kabaretów jest słaby…” więc w jakim celu umieszczasz takie śmieci koteczku?!

    Polubienie

   • Alann

    Panie prezesie jaki ze mnie kotek co najwyżej stary pierdziel Kocur a umieściłem te dziadostwo w odpowiedzi na filmik jak pan Kosiur umieścił w swoim pierwszym filmiku w tym temacie jako dzingiel antypisowy który ktoś przerobił wykorzystując neonówkę .Proszę to panie prezesie zobaczyć i mamy jasność .Jeszcze nikt mnie w życiu koteczku nie nazwał ale wolę to niż głupi żydek.
    Pozdrowienia ze Szczawnicy i Krościenka .Jest coooolllllllllllll

    Polubienie

  • Panie Darku chyba tworzy się kolejna formacja wybawicieli z Lesiem Żebrowskim,Sumlińskim,Gadowskim i Budzyńskim widać to u Roli bo on ich promuje.

   Polubienie

 1. Edward.

  Panie Dariuszu,to jest wysmienite -gratuluje.

  Polubienie

  • AgnieszkaS

   Co niektórym oporniki w mózgach by się przydały.
   _____________________________________________________

   Panowie liberałowie znowu zaczęli się buntować. Przestał się Panom Liberałom podobać twór zbudowany na ruinach PRL. A przecież nic innego powstać nie mogło.

   USA, kraje Europy Zachodniej, kraje Ameryki Południowej, a ostatnio Irak, mają identyczne problemy, doświadczają jednakowej biedy i dostrzegają we własnych krajach podobną niesprawiedliwość.

   A przecież u nich nigdy żadnego PRL-u nie było, a więc na kogo oni mają składać winę?

   Dzisiejsza rzeczywistość nie ma nic wspólnego z czasami „komunizmu”, jednak liberalni demagodzy rozsiewają dziwne, kłamliwe, wieści, że ma.

   Ludzie naiwni, wbrew logice, wierzą tym opowieściom.

   Pan Kosiur, jak zauważyłam, zaczyna znajdować wspólny język z liberałami i promuje wolnorynkowego Grzegorza Browna.

   Narracja Browna jest krańcowo żydowska, nawet jeśli on sam Żydem nie jest. Brown chętnie by te 500 zł polskim dzieciom odebrał i z wielką gorliwością by wszystko w Polsce sprywatyzował.

   Czy to jest stress pourazowy, który wyzwolił na WPS taką właśnie liberalną reakcję, czy jest to raczej zimna polityczna taktyka – tego nie wiem.

   Wiem jednak, że wprowadzony w Iraku „wolny rynek”, w swojej najczystszej formie, zaowocował katastrofą ekonomiczną i humanitarną. Dlatego ględzenia brownów nie słucham.

   Wiem również, że w naszym zglobalizowanym świecie państwa mają coraz mniej do powiedzenia.

   Słabość polityczna organizmów państwowych ma bezpośredni związek z ich słabością gospodarczą.

   Dochody wielkich korporacji i wielkich funduszy inwestycyjnych są ogromne, zatem ich wpływy polityczne nie mają sobie równych.

   Co rząd takiego średniego i niezbyt bogatego kraju jak Polska może zdziałać na arenie międzynarodowej? Zastanówmy się i odpowiedzmy sobie samym szczerze i uczciwie.

   Liberałowie wielbiący wolnorynkowy kapitalizm, według propagowanej przez siebie mantry, ciągle domagają się „małego rządu”, prywatyzacji, mniejszych podatków, „wolnego rynku”, etc. Gdyby przejęli oni w Polsce władzę, nasz kraj obróciłby się w perzynę, jak powojenny Irak.

   Polubienie

   • Alann

    Pani Agnieszko odniosę się tylko do jednego bo więcej mi się nie chce .
    Browna jak pani nie słucham .Jeszcze raz pani przypomnę chociaż już raz to robiłem .
    Nie mam nic przeciwko 500 plus ale ta pomoc ma wtedy sens i nawet 1000plus pod warunkiem że wyselekcjonujemy rodziny ofiary koszernego kapitalizmu i tym ludziom damy sianko na dzieci i to od pierwszego a nie drugiego dziecka .
    Teraz pani sobie wyobrazi rodzina mająca dwójkę dzieci o dochodzie miesięcznym na przykład 5 tysięcy złotych bierze 500 plus .Pytam się do ciężkiej cholery po co ?
    Znam parę rodzin które biorą 5 stówek .Tam codziennie podjeżdza samochód z pizzą i colą aż te dzieci dostają już sraczki od tej pizzy .
    Pytam się kto będzie tym dzieciom leczył za parę lat zęby po tej coli jak dentyści drodzy a do tej pory nie ma wypracowanego żadnego planu ochrony uzębienia polskich dzieci .Za 10 lat polskie dzieci będą mieć tak popsute zęby jak dzieci wietnamskie .Kalkstein da ze swojej kieszeni po 2 złotych za wyleczenie jednego ząbka dla tych dzieci .Wątpię .
    Dlatego uważam że 500 plus w takiej formie jest szkodliwe .

    Polubienie

   • Alann

    Poprawka .Oczywiście nie 2 złote a 200 złotych bo takie są ceny .

    Polubienie

   • alien

    @AgnieszkaS

    Polać jej bo dobrze prawi !!!
    Szkoda że znikła Pani Tiamant z neon a może ją skur.. zbanowali jak wszystkich tam wartościowych.

    Polubienie

   • (Jestem Polakiem
    Nie głosuje na PO/PIS
    – może nie przekonam cię, ale przekupię:
    500 set złotową łapówką.)
    * nie znam kogoś takiego jak Brown.
    BRAUN.

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    @Paweł Samoń
    ” nie znam kogoś takiego jak Brown.
    BRAUN.”

    Słusznie- powinno być Braun. Braun jest spolszczoną wersją nazwiska Brown. Brzmi tak samo. Wiadomo, że chodzi o Grzegorza Brauna.

    Uważa Pan 500 zł za łapówkę daną rodzinom wielodzietnym.

    Czy do tej pory nie uważał Pan za „łapówkę” zliberalizowanie praw rządzących działalnością przedsiębiorstw, wolny handel, otwarcie granic na bezpośrednie zagraniczne inwestycje, stworzenie niewolniczych stosunków na rynku pracy (umowy o dzieło, 12-godzinny dzień pracy, brak ubezpieczenia na zdrowie)?

    Korzyści dla biznesu były i są niebotyczne. Złodzieje bezkarnie okradali i dalej będą okradać nasz kraj. Te miliardowe dochody nie przeznaczone zostały przecież na inwestycje w Polsce i w większości wywieziono je za granicę. Ale o takich rzeczach się nie mówi, tego się nie wytyka – oni mogą jeść pizzę, mieszkać w pałacach i kupować sobie jachty. Oni mogą niszczyć naszą przyrodę, zatruwać nasze wody i powietrze. Oni robią nam łaskę, że otwierają jakąś nędzną montownie samochodów, palarnie śmieci lub supermarket nie płacący podatków w Polsce. Jak nam się nie podoba, to oni odejdą do innego, biedniejszego kraju. Za jakie sumy ich się „przekupuje” i co oni z tym robią?

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    @Alien
    „Szkoda że znikła Pani Tiamant z neon a może ją skur.. zbanowali…”

    Kilka miesięcy temu czytałam jej komentarz na Neon24. Nie jest zbanowana.

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    @Alann

    „Znam parę rodzin które biorą 5 stówek .Tam codziennie podjeżdza samochód z pizzą i colą aż te dzieci dostają już sraczki od tej pizzy .”

    Nie może Pan oceniać całego programu i wszystkich korzystających z niego na podstawie jednej rodziny. To po prostu jest nieuczciwe.
    500+ ma bardzo pozytywny wpływ na wielkość polskiego GDP. Poprzez stymulację konsumpcji pomaga utrzymać się polskiej gospodarce na powierzchni.

    Polubienie

   • Alann

    Jeszcze sprostowanie . Pani Agnieszko żle mnie pani rozumie .Nie oceniam 500 plus na podstawie kilku rodzin .Napisałem tylko to co ja obserwuje wśród ludzi których znam i którzy biorą te 500 plus.
    Całkowicie przemilczała pani fakt o którym pisałem że wielu bierze z tego programu pieniądze chociaż te 500 plus jest im tak potrzebne jak mi kiła bo mają dochód miesięczny wystarczający na godne życie bez tych paru stówek . Dostaną 500 plus przepierdzielą w restauracji i tyle z tych pieniędzy . I tu jest problem bo program wyrzuca w błoto żywą gotówkę którą można by zainwestować w program leczenia zębów polskich dzieci , w domy dziecka itp a tak pieniądze idą w błoto bo dostają je ludzie którzy ich nie potrzebują przynajmniej w pewnym procencie .
    Zgadzam z Pawłem Samoń w 100% . Te parę stówek to typowa kiełbasa wyborcza mająca utorować drogę PIS do władzy . Miałoby to sens jeszcze raz powtarzam gdyby te pieniądze dostawały tylko ludzie którzy tego potrzebują czyli ofiary koszernej polityki po 89 roku .
    Swoją drogą to ja się dziwię że taki Petru w kampanii nie zaproponuje np 1000 plus .50% poparcie i wygraną miałby jak w banku w wyborach .

    Polubienie

   • Alann

    Poprzez stymulację konsumpcji pomaga utrzymać się polskiej gospodarce na powierzchni.

    No faktycznie robienie zakupów w carefourach , biedronkach , Lidlach plus do tego hamburgery i cola w Macdonaldzie trzymają polską gospodarkę na powierzchni . Oczywiście żartuję bo za te 5 stówek ludzie otwierają biznesy i kraj się rozwija . Pozdrawiam.

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    „No faktycznie robienie zakupów w carefourach , biedronkach , Lidlach plus do tego hamburgery i cola w Macdonaldzie trzymają polską gospodarkę na powierzchni.”/Alann/

    To nie jest istotne, gdzie oni robią zakupy. To jest tych ludzi prywatna sprawa. Oni Panu w talerze nie zaglądają. Już poprzednio napisałam, że pieniądze te są natychmiast wydawane i wspomaga się nimi lokalne biznesy – sklepy spożywcze, odzieżowe, księgarnie, biura podróży, etc.

    To jest bardzo istotne, ponieważ, owszem, w biznesy można inwestować, ale kiedy w kraju bieda, to nie chętnych nawet po hamburgery.

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    @Alann
    W USA, w latach 2009- 2016 nastąpił upadek bardzo tanich, małych restauracyjek i barów. Z powodu kryzysu gospodarczego i bezrobocia klientela im się całkowicie wykruszyła.

    Polubienie

   • Alann

    Pani Agnieszko napisałem swoje zdanie pani ma swoje i proszę szanować inne opinie .Na polemikę nie mam czasu cóż poniedziałek i nie jestem grzankiem aby mieć do 1 września wakacje .Pozdrawiam.

    Polubienie

   • Ja te 500zl przeznaczyłbym na służbę zdrowia. Na przykładzie psa: pies nie ugryzie ręki pana dlatego że ta ręka dostarcza psu żarcie.
    Według innych Polska jest zieloną wyspą lub drugą Japonią.
    Nie zgodzę się z tym że w Polsce panuje bida z nędzą – zobaczcie w ilu przypadkach występuje otyłość, żeby żreć to trzeba mieć za co. (chodzą jak te nadmuchane pontony – S Zakrzewski).

    Bida w kraju występuje w małym procencie często z przyczyn alkoholowych.
    My tu piszący zabieramy się za problem ze tak powiem od dupy strony, zacznijmy od tego że Polska jest pod okupacją hamerykanską, watykanską, angielską.
    Zdrowy organizm powinien wyzwolić się z okupantów. Dopiero takie oczyszczenie gwarantuje rozwój gospodarki nie podpierany propaganda sukcesu ani nie dmuchany jak to dziś robione jest.
    Gdy Polakom zostanie rzucony byle ochłap to ci w podskokach udają się do urn wyborczych by oddać głos – wiadomo za co i na kogo.

    Polubienie

   • Kosiur to antyliberał i przeciwnik Brauna skąd te Pani teorie?.

    Polubienie

   • Alann

    Pawle Samoń brawa bije brawo ale jedno zastrzeżenie mam .Pisze pan :
    ” żeby żreć to trzeba mieć za co. (chodzą jak te nadmuchane pontony – S Zakrzewski).”

    Wcale nie trzeba mieć za co .Idziesz pan do Biedry kupujesz pan takie żarcie w stylu kiełbasek , pierogów , placów ziemniaczanych i kupy innych rzeczy .Żywność jest tam dość tania i można wiele rzeczy w promocji upolować za małe pieniądze .Nie raz Tadzio z konkurencyjnego forum się chwalił że sobie tam kupował tanią słoninkę i kaszankę z promocji o ptasim mleczku nie mówiąc co mu na zdrowie nie wyszło .
    Kilka lat żarcia takiego badziewia plus brak ruchu i panie Pawle masz super bandzioch wyhodowany .Nihil novi !!!!!!!!!!!! i nie trzeba mieć dużo sianka .

    Polubienie

   • grzanek

    Potwierdzam słowa węża.

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    „Nie zgodzę się z tym że w Polsce panuje bida z nędzą – zobaczcie w ilu przypadkach występuje otyłość, żeby żreć to trzeba mieć za co. (chodzą jak te nadmuchane pontony – S Zakrzewski).”

    W USA również występuje otyłość, więcej niż 50 procent Amerykanów korzysta z jakiejś formy pomocy rządowej, i większość z tej grupy nie uczestniczy w wyborach. Otyłość w naszych czasach wskazuje raczej na biedę, brak snu i stresy. Socjologowie twierdzą, że ludzie nie mający możliwości zaspokojenia potrzeb wyższych i zrealizowania się w życiu szukają satysfakcji w tanim i niezdrowym dla nich jedzeniu.

    W PRL nie było otyłości.

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    Jerzy z Giżycka
    9 lipca 2018 o 10:40
    „Kosiur to antyliberał i przeciwnik Brauna skąd te Pani teorie?”

    Do tej pory uważałam Dariusza Kosiura za antyliberała. Zdziwiło mnie, że wkleił wypowiedź Brauna bez żadnego komentarza. Wygląda to na aprobatę poglądów Brauna.

    Polubienie

   • Alann

    W USA również występuje otyłość, więcej niż 50 procent Amerykanów korzysta z jakiejś formy pomocy rządowej, i większość z tej grupy nie uczestniczy w wyborach. Otyłość w naszych czasach wskazuje raczej na biedę, brak snu i stresy. Socjologowie twierdzą, że ludzie nie mający możliwości zaspokojenia potrzeb wyższych i zrealizowania się w życiu szukają satysfakcji w tanim i niezdrowym dla nich jedzeniu.

    Czyli szanowna Agnieszko w Polin bardzo biedni są :
    1. Katabasy .Otyli jak diabli z brzuchami jak baba w dziewiątym miesiącu . Proponuje pooglądać zdjęcia byłego ministra środowiska z pewnym duchownym .
    2. Spora grupa posłów i senatorów.
    3. Pierwszy prezes ” Chrobry ” też chudziutki .
    O reszcie już nie piszę .
    Faktycznie jak pani pisze ci ludzie są otyli z biedy i ciężkiego życia w Polin .
    a raczej tak twierdzą socjologowie chyba z Bantustanu .
    Kto uprawia sport i zdrowo się odżywia niezależnie czy bogaty czy biedny czuje się dobrze i jest chudziutki .Ot i cała tajemnica. .

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    „Faktycznie jak pani pisze ci ludzie są otyli z biedy i ciężkiego życia w Polin .a raczej tak twierdzą socjologowie chyba z Bantustanu ./Alann/

    Najwyższe wskaźniki otyłości występują wśród grup społecznych o najwyższym poziomie ubóstwa i najniższym poziomie edukacji. Po drugie, istnieje odwrotna zależność pomiędzy gęstością energii (MJ / kg) a kosztem energii ($ / MJ), tak, że gęsta pod względem energetycznym żywność złożona z rafinowanej maki i dodanych cukrów lub tłuszczów może stanowić najtańszą opcję dla konsumenta. Najwyższa gęstość energii i smakowitość słodyczy i tłuszczów wiążą się z wyższym spożyciem energii, przynajmniej w badaniach klinicznych i laboratoryjnych. Po czwarte, ubóstwo wiąże się z niepewnością posiadania wystarczającej ilości jedzenia, a rezultatem tego są ograniczenia wydatków na jedzenie dietetyczne i konsumpcję owoców i warzyw. Obniżenie kosztów diety w programowaniu liniowym prowadzi do diet wysokotłuszczowych, o dużej gęstości energetycznej, które są podobne w składzie do spożywanych przez grupy o niskich dochodach. Takie diety są tańsze, zatem bardziej przystępne niż mięso, ryby, świeże warzywa i owoce.

    The American Journal of Clinical Nutrition, Volume 79, Issue 1-„Poverty and obesity: the role of energy density and energy costs”, Adam Drewnowski
    **https://academic.oup.com/ajcn/article/79/1/6/4690070**

    P.S.

    To jest ogólny trend, jednak na tej podstawie nie należy złośliwie generalizować i raczej traktować poszczególne przypadki indywidualnie.

    Wyjątkowo razi mnie to nazywanie Polski „Polin”.

    Polubienie

   • Alann

    Proszę sobie poczytać jak Dariusz Kosiur tłumaczył to panu Cezaremu dlaczego używa się tego zwrotu i będzie pani miała jasność i nie będzie panią to razić .

    Polubienie

   • Alann

    I proponuję skończyć i niech każdy pozostanie przy swoim zdaniu .

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    „I proponuję skończyć i niech każdy pozostanie przy swoim zdaniu .”

    Ja nikomu mojego zdania nie narzucam. Poza tym, to Pan rozpoczął dyskusję ze mną, a nie ja z Panem.

    Polubienie

 2. Alann

  Mamy także wersję z Pinokiem a myślałem że nie ma

  Polubienie

 3. nina

  ——————– proszę NIE USUWAĆ !!!!!!!!!!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s