Amerykanie kontrolują kierowców

ale nie w USA tylko w Polsce, a dokładniej w IIIRP/Polin – D.Kosiur
.

W ostatnim czasie, w związku ze zwiększoną ilością wojsk amerykańskich na terenie powiatu gnieźnieńskiego, z inicjatywy wydziału ruchu drogowego pojawiły się nowe trzyosobowe patrole. W ich skład wchodzi policjant drogówki, żandarm wojskowy i żołnierz amerykański – Military Police. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gnieźnieńscy policjanci od wielu lat współpracują z Żandarmeria Wojskową, przede wszystkim w zakresie działań prewencyjnych. Funkcjonariusze Policji i żołnierze Żandarmerii Wojskowej organizują wspólne patrole w rejonach zagrożonych naruszeniem porządku publicznego, czy przeprowadzają kontrole ruchu drogowego. W ostatnim czasie, w związku ze zwiększoną ilością wojsk amerykańskich na terenie powiatu gnieźnieńskiego, z inicjatywy wydziału ruchu drogowego pojawiły się nowe trzyosobowe patrole. W ich skład wchodzi policjant drogówki, żandarm wojskowy i żołnierz amerykański – Military Police, w tłumaczeniu – Policja Wojskowa, odpowiednik naszej Żandarmerii Wojskowej. Ma to związek z poruszaniem się po drogach samochodami przez żołnierzy amerykańskich. Na chwilę obecną trudno mówić o efektach. Celem jest przede wszystkim zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń.

Trzeba dodać, że żandarmi uprawnieni są m.in. do legitymowania i zatrzymywania, dokonywania kontroli osobistej oraz używania w stosunku do tych osób wszystkich prawem dopuszczonych środków przymusu bezpośredniego.

źródło: Policja
Reklamy

5 Komentarzy

Filed under Polityka

5 responses to “Amerykanie kontrolują kierowców

 1. KOJAK

  NO COZ ? AMERKANSKIE BANDZIORY CZUJA SIE JAK W REPUBLICE BANANOWEJ ! ONI WIEDZA ZE RZADZI POLSKA AMERYKANSKI DEGENERAT BEDACY AMBASDOREM ! POLSKIE SYJONISTYCZNE ZGNILKI SA TYLKO JEGO PSAMI !@

  Polubione przez 1 osoba

 2. ja

  przenieśmy w/w sytuację do usa w ramach wspaniałej współpracy .Co będzie ??

  Polubienie

 3. Nicely boys,? Mоmmy lаstly mentioned after tһeyd give you plenty ᧐f fooⅼish ideas of what God did for enjoyable, ?What God really ⅼikes
  is when folks love one another and handle eaсһ other
  like we do in our famіly.? Tһat made sense to Lee and Larry so Lee hugged Mommy and Larry hugged daddy to just
  make God happy.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s