Kolejne sukcesy członkostwa Polski w UE wychodzą na światło dzienne

W 2017 roku Polska przyjęła 377,7 tys. ton odpadów /Anatol Chomicz / Gazeta Wspolczesna / Kurier Poranny / Polska Press /East News

Polska tonie w nie swoich śmieciach !!! – zauważają problem powszechne żydo-media.
Ministerstwo Środowisko przyznaje – w 2017 do Polski wwieziono ponad dwukrotnie (!) więcej śmieci niż w 2015. Nie tylko odpady z Niemiec, ale nawet z… Nigerii i Australii.
Ministerstwo Środowiska informuje, że procedury i zasady dotyczące wydawania decyzji na przewożenie odpadów między państwami opierają się na przepisach unijnych!!!!!!!!!!!!

Poseł PO K.Brejza na Twiterze podzielił się informacją Ministerstwa Środowiska dotyczącą gospodarki odpadami (skan pisma z MŚ)

Na podst.: https://fakty.interia.pl/polska/news-polska-tonie-w-nie-swoich-smieciach,nId,2605706

________________________

________________________

Co jeszcze stać się musi, żeby Polacy dostrzegli konieczność likwidacji reżimowej IIIŻydo-RP/Polin ?

 

W maju 2006 r. zamieściłem w internecie tekst „Bilans kosztów członkostwa Polski w UE” https://dariuszkosiur.wordpress.com/2013/02/27/bilans-kosztow-czlonkostwa-polski-w-ue/. Drukowała go także Myśl Polska nr 30-31 z 23 – 30.07.2006, ale na jej stronie internetowej został zablokowany.

W moim tekście podałem kilka wybranych informacji z traktatu akcesyjnego III RP do UE:

Poniżej niektóre ustalenia z Traktatu Akcesyjnego (T.A.) np.;

 1. Hutnictwo – podano listę hut w Polsce do zamknięcia. Instalacje produkcyjne w tych hutach muszą ulec fizycznej likwidacji, żeby nie można było wznowić na nich produkcji. Obecnie pojawiła się koniunktura w przemyśle hutniczym, którego zostało nam 30% ogólnej mocy przerobowej, resztę sprzedano łącznie z koksowniami, które w 40% pokrywały potrzeby rynku europejskiego (mięliśmy 8 mld zł zysku rocznie z samych tylko koksowni).
 2. Górnictwo – ograniczenie wydobycia i zatrudnienia (szyby są zatapiane, co uniemożliwia wznowienie wydobycia w przyszłości). Pojawia się koniunktura w górnictwie, a rządzący do 2005 r. je likwidują.
 3. Rolnictwo – musimy ograniczyć produkcję mleka do 7,2 mln ton/rok, polskie potrzeby żywnościowe wynoszą 11-12 mln ton/rok, a zdolności produkcyjne 16-18 mln ton/rok. Zniszczono już stada krów, ich stan liczebny w 2003 r. był porównywalny ze stanem z 1945 r.
 4. Polska nie ma prawa prowadzić w państwach UE instytucji kredytowych (banków, firm ubezpieczeniowych).
 5. Polska została zobowiązana do przerobu śmieci z państw UE (dawnej 15). Podano daty i określono zdolności produkcyjne, które musimy osiągnąć pod groźbą kar finansowych.
 6. Polska musi się podjąć magazynowania odpadów radioaktywnych z elektrowni jądrowych z państw UE.
 7. Musimy złomować na nasz koszt 50% tonażu naszej floty połowowej.
 8. Polska nie ma prawa udzielać pomocy publicznej (z budżetu) swoim firmom (mogą to robić Niemcy na terenie dawnego NRD!?).
 9. Polska musi anulować wszystkie umowy handlowe z państwami z poza UE (ok.190 umów), co wiąże się z nałożeniem na nas wysokich kar liczonych w mld $ zgodnie z prawem międzynarodowym.
 10. Polska nie wchodzi do strefy Schengen (bez związku z akcesją) tzn., że obowiązują nas wizy i kontrole celne powyżej 3 miesięcy pobytu w państwach UE (Polska weszła do tej strefy w Grudniu 2007).

 

A zatem wszystko jest w jak najlepszym porządku, w całkowitej zgodzie z dokumentem akcesyjnym, który to dokument wynegocjowany z UE przez żydo-reżimowe władze IIIRP/Polin uzyskał nie tylko poparcie obozu władzy i opozycji, ale także i społeczne w referendum akcesyjnym. Budzi więc zdziwienie, że zarówno posłowie jak i media nie znają zapisów tak doniosłego dokumentu, który gwarantuje Polsce i Polakom pasmo nieprzerwanych sukcesów.

 Zdziwienie tym większe, że tacy wybitni juryści jak np. prof. M.Safjan, (Żyd, a w świetle preambuły konstytucji IIIŻydo-RP/Polin należy do narodu polskiego) prezes TK, referował legalność i zgodność traktatu akcesyjnego IIIRP do UE z Konstytucją IIIRP. Żydo-reżimowi politycy oraz powszechne żydo-media przekonywali i przekonują nadal Polaków, że członkostwo Polski w UE jest także zgodne z polskim interesem narodowym i z polska racją stanu – choć rzadko który delikwent potrafi tę rację stanu sformułować. 

Dariusz Kosiur

Reklamy

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Kolejne sukcesy członkostwa Polski w UE wychodzą na światło dzienne

 1. komentarz z Neon24.pl pod tym samym tekstem

  Żydosyjonistyczna okupacja Polski przeszła w następną fazę
  Teraz dokładnie widać, po co są żołnierze amerykańscy w Polsce.

  „ Funkcjonariusze Policji i żołnierze Żandarmerii Wojskowej organizują wspólne patrole w rejonach zagrożonych naruszeniem porządku publicznego”

  Co to w ogóle znaczy? Czy są jakieś getta biedoty w Polsce, żeby tam miało być większe zagrożenie?

  „ czy przeprowadzają kontrole ruchu drogowego.”

  A to z jakiej racji? Z jakiej racji żołnierze amerykańscy kontolują Polaków jeżdżących polskimi drogami?

  „W ostatnim czasie, w związku ze zwiększoną ilością wojsk amerykańskich na terenie powiatu gnieźnieńskiego, z inicjatywy wydziału ruchu drogowego pojawiły się nowe trzyosobowe patrole.”

  Ten, kto wyszedł z taka inicjatywą powinien zawisnąć na latarni stojącej przed siedzibą gnieźnieńskiego wydziału policji drogowej, choć wątpię, aby to była jego własna inicjatywa. Żołnierze amerykańscy robią to, co im każą ich przełożeni, a nie polska drogówka.

  „W ich skład wchodzi policjant drogówki, żandarm wojskowy i żołnierz amerykański – Military Police, w tłumaczeniu – Policja Wojskowa, odpowiednik naszej Żandarmerii Wojskowej. Ma to związek z poruszaniem się po drogach samochodami przez żołnierzy amerykańskich”

  Dwóch Amerykanów i jeden Polak? Czy jeszcze jesteśmy w Polsce? Czyli pod pretekstem zwiększenia ilości Amerykanów w Polsce, Polaków sprawdzają żołnierze amerykańscy! Na tej samej zasadzie, jak się żydzi zjadą do Polinu, to i rabin do tej trójcy dołączy. A ten z drogówki zostanie zastąpiony banderowcom, o ile to w ogóle jest Polak a nie Ukrainiec.

  Lotna 12.07.2018 18:14:55

  Polubienie

 2. KOJAK

  To typowe dla rzadow syjonistycznych lajdakow i zlodzieji ! Polska w ich rekach to przeciez zwykla kurwa ktora oskarza sie bez przerwy o mordowanie Zydow i okrada ! Sami zydowscy mordercy i zlodzieje maja rece umazane po lokcie polska krwia i nie chca sie z tych mordow i zbrodni rozliczyc z Polakami !

  Polubienie

 3. PIS chciał zatuszować aferę śmieciową
  Większość sprowadzanych śmieci nie może być poddana recyklingowi.
  Co więc się robi? Odpady się składuje, a kiedy upływa termin ich składowania są podpalane, aby obniżyć koszty utylizacji odpadów.
  Czy ratowanie budżetu państwa przez zbieranie śmieci można uznać za dobry krok?
  za: https://pikio.pl/kolejna-afera-pis-smieci/
  __________________________

  Co za paskudna teoria spiskowa – ?

  A więc Polaczki, macie tu po 500+ i sp…Dobra (syjonistyczna) zmiana

  Polubienie

 4. Janusz

  @rzeczpospolitapolska
  A więc Polaczki, macie tu po 500+ i sp… – Dobra (syjonistyczna) zmiana.
  Nie tak bardzo spie…. wszak za rok z małym ogonkiem wybory i trzeba na PIS zagłosować inaczej z 500 plus nici .

  Polubienie

 5. Każde z rządzących bydlaków po 1989r. powinno zawisnąć na szubienicy, choć dla niektórych zarezerwowany jest pal. Zbliża się światowa rozpierducha, dlatego należy skrzętnie notować adresy zdrajców, grabieżców i kolaborantów żydowskich okupantów. Ich rodzin również. To się bardzo przyda.

  Polubienie

 6. Najwięcej śmieci żydowska władza importuje do nas z Ukrainy i z Izraela.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s