1 sierpnia 2018 r. – początek wojny o Suwerenną Polskę

Trwa hipnoza Polaków okłamywanych przez cynicznych polityków Okrągłego Stołu, którzy wbijają do młodych głów – podobnie jak 74 lata temu, że najświętszym obowiązkiem Polaków jest ginąć za żydowskie interesy. Celebrowanie klęsk było wpisane w kanon PiSowskiej polityki od zawsze, ale obecnie urosło do rangi sztandaru i programu  na przyszłość.

Przychodzi ostatecznie czas na pokazanie prawdziwego, prosyjonistycznego oblicza PiS oraz udawanego sporu politycznego z ich sztucznie wykreowaną opozycja – również jak PiS o rodowodzie okragłostołowym.

Żydowsko- anglosaski projekt niszczenia Polski rozpoczął się od powołania przez żydowsko- anglosaskie służby KOR, następnie wykreowania i sfinansowania Solidarności jako destrukcyjnej siły antypolskiej, ostatecznie przybrał postać tzw. liberalno- demokratycznej transformacji ustrojowej.

Obecnie rozpoczęto proces bezpośredniego przejmowania państwa polskiego – jego zasobów naturalnych, majątku państwowego i prywatnego przez żydowsko-anglosaskie mafie polityczne.

Wypowiedziano 30 lat temu wojnę hybrydową Polsce, ale wiekszość Polaków tego nie zauważyła i ciągle nie zauważa. Dlatego przyszedł czas na wzmożone uświadamianie i na adekwatną reakcję Polaków.

W dniu 1 sierpnia 2018 r. oświadczamy, że przyjmujemy warunki i wzywamy polskich patriotów do wojny z żydowsko-anglosakimi okupantami Polski  aż do zwycięstwa oraz ostatecznego i całkowitego odzyskania Polski przez Polaków.

Zarząd Partii

Polska Patriotyczna   

 

 

25 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

25 responses to “1 sierpnia 2018 r. – początek wojny o Suwerenną Polskę

 1. Pingback: 1 sierpnia 2018 r. – początek wojny o Suwerenną Polskę | 7777777blog

 2. julius

  cd. Andriej Fursow
  W 2012 roku, podczas wizyty w Europie, prezyden USA Obama powiedział, że XXI wiek będzie stuleciem powstawania nowych narodów. Nieco później Merkel wyraziła się w pewnym sensie, że w połowie XXI wieku. nie będzie Niemców, ale będą pan-Europejczycy. Od lat 80-tych i 90-tych Europejczycy załapali się na to, co zaplanowano tylko dla Niemców w latach 1944-1945. i co zostało wdrożone w stosunku do nich w latach 1950-1970. Co więcej, pierwszy i główny cios znowu spadł na Niemców: Niemcy przyjmują więcej migrantów i uchodźców niż inne kraje; w tym 51% uchodźców objętych jest programami integracyjnymi – w porównaniu z 34% w Szwecji i 11% w Grecji.

  Polubione przez 1 osoba

 3. julius

  Innymi słowy, to właśnie Niemcy ponownie stali się polem eksperymentu inżynierii społecznej, polegającym na stworzeniu „nowych Niemców” – ludzi z pofragmentowaną tożsamością etniczną. Sojusz Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych ukształtował się na przełomie XIX-XX w celu definitywnego rozwiązania „kwestii niemieckiej” co Churchill przyznał w roku 1940. To na Niemcach praktykowane było tłumienie psychohistoryczne, wiktymizacja geokulturowa i taka broń, jak wielonarodowość (wielokulturowość). A potem zastosowano ją do reszty mieszkańców Europy Zachodniej.
  cdn.

  Polubione przez 1 osoba

  • Piskorz

   Super Świnia Churchill powiedział kilka lat przed II Światową…TA WOJNA BĘDZIE NASZĄ ANGIELSKĄ WOJNĄ…BO…kilka dobrych lat po Wersalu Niemcy powoli, nieustannie rosły w siłę..

   Polubienie

 4. julius

  Andriej Fursow
  W rzeczywistości przed nami projekt Coudenhove-Kalergiego, który uważał, że w Europa nie powinno być państw narodowych i granic – tylko regiony ( „Europa Regionów”), ludność powinna być wymieszana, czyli utrata tożsamości narodowej, a czołową kulturalną i intelektualną ( i w konsekwencji polityczną) rolę, zdaniem Kudenhova-Kalergiego, powinni grać Żydzi. Nie zaskakuje wiec też wsparcie, jakie otrzymał od żydowskich organizacji oraz rodzin Rotszylda i Warburga. Dziś widzimy, że tradycje są wymazywane nawet na poziomie panujących domów królewskich w Europie. Ostatnim przykładem jest ślub syna księżnej Diany i Megan Markle. I rzecz nawet nie w statusie społecznym i kolorze skóry panny młodej ale w systematycznym naruszaniu przyjętej ceremonii ślubnej w rodzinie królewskiej. Uroczystość poprowadził Michael Curry z Chicago, biskup Kościoła episkopalnego Stanów Zjednoczonych. Chociaż jest to oddział kościoła anglikańskiego, ale po pierwsze, nadal nie jest to kościół angielski, a po drugie – tylko odgałęzienie. Sposób, w jaki biskup zachowywał się podczas ceremonii małżeństwa (skakanie, grymowanie) bardzo przypomina zachowanie Murzynów podczas pogrzebu w Nowym Orleanie: zabawa, żarty, – jest zwyczaj tam tak przyjęty. Ale Opactwo w Canterbury nie jest „tam”, ale tutaj. I trzeba było zobaczyć, z jaką twarzą siedziała królowa. Oczywiście jest to szczególny przypadek. Niemniej jednak.
  cdn5

  Polubione przez 1 osoba

 5. To super ja radzę aby porozmawiać między innymi z Michałem Kołodziejczakiem.Oraz ZS i OWP.

  Polubienie

 6. drops

  na pewnym żydowskim forum zdjęcie Pana Kosiura opisane jest jako „te sowieckie zawszone mordy”
  Spirito to czasem nie chazarski ryj?

  Ale się żydki tam miotają.
  http://niepoprawni.pl/comment/1569790#comment-1569790

  Polubienie

 7. Panie Pawle w jakich krajach wśród Poloni działa PP.

  Polubienie

 8. nina

  ————– już ucieszyłam się , już chciałam tańczyć z radości gdy doczytałam BÓG -HONOR-OJCZYZNA czyli DZIEL i RZĄDZ .Nieustająco za słowem BÓG widzę WATYKAŃSKĄ SYNAGOGĘ SZATANA . Słyszę też ! słowa człowieka MORALNEGO, który kiedyś mi powiedział : CO KOGO OBCHODZI MOJA WIARA czy NIE WIARA. Ja mam być zacny i to wszystko !. Przypominam ,że hasło BÓG-HONOR-OJCZYZNA ma zaledwie kilkadziesiąt lat i wcale nie zdziwiłabym się gdyby żyd je wymyślił , mając PLAN WOJTYŁOWY. Zmienić oblicze tej ziemi na ! POLIN. Antyklerykał taki jak ja ! patrząc na DUDĘ-JUDĘ ratującego hostię NIE MA ZŁUDZEŃ !! komu ma służyć odwołanie do boga. Nie ma nawiązania do Sławian / Słowian/ DLACZEGO ?

  Polubione przez 1 osoba

  • jasieniek

   racja

   Polubienie

  • nina

   ——————- tak w praktyce wygląda hasło BÓG-HONOR-OJCZYZNA

   Polubione przez 1 osoba

  • @ nina

   Pani „nino” pragnę rozwiać Pani obawy – skądinąd obawy zrozumiałe.
   Myślę jednak, że Czytelnicy publicystyki WPS, którzy poznali wyrażane przez nas poglądy nie powinni mieć podobnych do Pani obaw, czy wątpliwości.
   WPS nie zmieniło i nie zmieni swoich poglądów w żadnej kwestii politycznej, a więc także i w kwestii religijnej.
   Partia Polska Patriotyczna jest otwarta na wszystkich Polaków, dla których suwerenność i dobro narodu oraz jego państwa są wartościami podstawowymi.
   Widoczne logo partii Polska Patriotyczna zostało zaprojektowane przez poprzednie kierownictwo.

   Zachęcam do wysłuchania audycji, która zawiera wyjaśnienie (czas od 2:05 – 3:06) powierzenia zarządu partii naszemu Stowarzyszeniu WPS.

   Polubienie

   • QWERT

    „Widoczne logo partii Polska Patriotyczna zostało zaprojektowane przez poprzednie kierownictwo.” No to obecne kierownictwo partii niech to zmieni ! na co czekacie ?

    Polubienie

 9. nina

  —————— moje pisanie w Internecie zaczynałam od NIEZALEŻNEJ .PL niestety po jakimś czasie odkryłam, , że to żydoska strona. Napisałam o tym, wyrzucono mnie z niezależnej. BÓG-HONOR-OJCZYZNA jak najbardziej wymyślił żyd !. Proszę ! jak żydzi rekomendują środek ZNIEWOLENIA Słowian. Żal ! że łykamy jak pelikan ich każdą manipulację.
  http://niezalezna.pl/76560-bog-honor-ojczyzna-skad-ta-dewiza

  Polubienie

 10. paziem

  Zamiast „sporu o logo” czekamy w końcu realnych deklaracji organizacyjnych i chęci współpracy na terenie Polski oraz w polskich środowiskach emigracyjnych.

  Polubienie

  • nina

   —————- ŚRODOWISKA , które mogły by pomóc za takie logo tylko mogą opluć. Dzisiaj świadomość Polaków wzrosła w porównaniu do roku 2017 niewyobrażalnie. Ludzie przejrzeli na oczy. ZMIEŃCIE logo bo przegracie !. Ja znam WPS inni, którym można by zarekomendować Partię NIE !. Sprawa loga jest BARDZO POWAŻNA wbrew pozorom.

   Polubienie

 11. nina

  ————- BROŃ BIOLOGICZNA przeciwko Polsce !!

  Polubienie

 12. Popieram. Mniejsza o logo. Polacy w większości nie są świadomi manipulacją patetycznych hasełek. Partia musi być wyraźnie antyeuropejska i tu jest szansa na większe poparcie

  Polubienie

 13. fru

  Dosc bzdur i tworzeia wirtualu z udzialem jakiejstam partii. Dosc mieszania Polakowi we lbie niemoca. Polak nie jest w staie sie zjednoczyc, bo zbyt prymitywie chytry, tak jak Ukrainiec, na ogryzek po zydzie. Dlatego mu tylko z niewoli do niewoli, coraz glebszej.

  Polubienie

 14. Pawel

  Macie moje poparcie, w PL jest wielka rzesza ludzi którzy twierdzą „nie ma na kogo głosować” „nie będę głosował na tych samych”. Jednak Panowie z pewnością będziecie ośmieszani , szufladkowani jako ruscy agenci itd, bedą szukać na was haka, będą się podpinać pod was ludzi pozornie patriotyczni o ile już tego nie robia do zdyskredytowania, kontrolowania was, musicie zaopatrzyć się w dobre systemy ochrony kamery wideorejestratory detektory, mimo wszystko powodzenia.

  Polubienie

 15. Pingback: Wojna syjonistów z WPS i Polską Patriotyczną, czyli z Polakami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.