Mija siedem lat od mordu na Andrzeju Lepperze

Warto pamiętać, że J.Kaczyński, M.Kamiński, Z.Ziobro – bogobojni osobnicy z tzw. „dobrej zmiany” – zorganizowali i zrealizowali haniebną prowokację wymierzoną w Andrzeja Leppera. Do dzisiaj pozostają bezkarni. Czy są  także zamieszani w mord na Andrzeju Lepperze? Kto i kiedy to wyjaśni?

____________________

tekst z 

W hołdzie Andrzejowi Lepperowi

5 sierpnia 2011, w siedzibie Samoobrony, w centrum Warszawy zamordowano Andrzeja Leppera.

I nikt nie stawia krzyża, dlaczego? Przecież A.Lepper nie był konwertytą. Ślub kościelny zawarł tak, jak każdy katolik, a nie tuż przed własną kampanią prezydencką.

Judeokatolicki Episkopat Polski, który w glorii chwały składał na Wawelu trumnę ze zwłokami prezydenta RP, L.Kaczyńskiego, zdrajcy Polski i Polaków, a później w warszawskiej katedrze ten Episkopat fetował nowego prezydenta RP, B.Komorowskiego, zdrajcę Polski i Polaków, dziwnie milczy o śmierci A.Leppera, który w przeciwieństwie do wyżej wymienionych zawsze bronił interesów Polski i Polaków.
W stolicy kraju nie odbyła się żałobna Msza Św. dla św.p. A.Leppera, wicepremiera i Polaka.
Publiczna i komercyjne telewizje nie transmitowały Jego pogrzebu. Nie pokazano nawet zdjęć, gdy w strugach deszczu ponad dziesięć tysięcy żałobników żegnało Przewodniczącego Samoobrony RP.

Zareagowały tylko władze Warszawy!
Przed siedzibą Samoobrony RP, w al. Jerozolimskich, w miejscu gdzie składano kwiaty i zapalano żałobne znicze dla zamordowanego A.Leppera zamknięto przejście, zerwano chodnik i zaczęto układać nowy.

Czy nieżyjący A.Lepper budzi aż taki strach? Czy to strach przed narodem, który wie gdzie szukać zleceniodawców tej zbrodni? Czy ten strach nie wskazuje na współsprawców mordu?
Tak z bliska wyglądają „zdobycze zachodniej demokracji”, którą różni syjonistyczni Sikorscy chcą eksportować do „reżimowych” państw.

Kto dokonał mordu na A.Lepperze?
Czy byli to przypadkowi bandyci, którzy na tyłach siedziby Samoobrony ustawili sobie rusztowania do okien gabinetu A.Leppera? Czy mordu dokonali zawodowi zwyrodnialcy pozostający na usługach sanhedrynu rozdającego w Polsce polityczne karty? Tak, to jest hipoteza. Hipoteza tak samo mało wiarygodna, jak hipoteza św.p. A.Leppera o więzieniach CIA w Polsce, w których torturowano irackich bojowników o uwolnienie swojego kraju spod okupacji wojsk syjonistycznych władz USA i ich zagranicznych popleczników, w tym syjonistycznych władz RP. Syjonistyczne władze RP i takież same media w Polsce wyśmiewały tę hipotezę. Hipotezę, która po kilku latach okazała się prawdą niemożliwą już do ukrycia.

Czy hipoteza o politycznym mordzie na A.Lepperze jest mniej wiarygodna od twierdzenia przedstawicieli prokuratury i policji RP, że A.Lepper sam targnął się na własne życie i należy wykluczyć w tym udział osób trzecich?
Czy prokuratura i policja RP są tak profesjonalne, że już w kilka godzin po śmierci A.Leppera potrafiły jednoznacznie stwierdzić, że A.Leppera nikt nie zamordował?
Czy bardziej prawdopodobne, choćby tylko ze względu na pośpiech prokuratury i policji w ich zapewnieniach, jest to, że ktoś – jakiś sanhedryn rozdający polityczne karty – nakazał im tak twierdzić?

Kim są ludzie tworzący tę antypolską agendę faktycznej, choć zakulisowej władzy?
Przypomnijmy sobie, jak w 2005r. pewien mały, syjonistyczny, „polityk” obiecywał na forum żydowskiej fundacji S.Batorego, że gdy zostanie premierem doprowadzi do usunięcia Samoobrony RP i Ligi Polskich Rodzin z sejmu i senatu RP. Te dwie partie, to jedyne partie nie pochodzące z syjonistycznego, okrągłostołowego układu, którego celem było i nadal jest likwidacja Państwa Polaków.

Ten mały, syjonistyczny „polityk”, mimo swojego nieskrywanego apetytu na władzę oddał ją zaledwie po dwóch latach sprawowania swoim pobratymcom z przeciwnego niż on sam politycznego skrzydła, ale równie antypolskiego. Oddał władzę, ponieważ złożył taką obietnicę założonej w 1988r. w Nowym Jorku przez Żyda, G.Sorosa Fundacji S.Batorego.

Ten mały syjonistyczny polityk przez cały czas sprawowania władzy inspirował polityczne i gospodarcze intrygi przeciw Samoobronie RP i A.Lepperowi, a nawet, jeśli ich nie inspirował, to z pewnością je aprobował. Po usunięciu Samoobrony RP – samoobrony Polaków – z sejmu RP polityczny sanhedryn i obsługujące go powszechne żydo-media przypuściły bezpardonowy, brutalny atak na Samoobronę RP, na jej członków, a przede wszystkim na jej przewodniczącego A.Leppera.

A.Lepper, mimo, że znalazł się poza sejmem, był dla sanhedrynu ciągle niebezpieczny, znał prawdę i miał odwagę ja głosić.
Miał odwagę mówić o politycznej i gospodarczej korupcji żydo-władzy w Polsce. I nie był w swoich oskarżeniach gołosłowny, dysponował dokumentami, dowodami przestępstw. I właśnie za swój upór, chłopski upór godny prawdziwego Polaka, za obronę Polaków, rolników, robotników, za obronę pogrążanego w nędzę polskiego społeczeństwa został zamordowany.
Dokumenty zgromadzone przez A.Leppera, wcześniej, czy później ujrzą dzienne światło, możemy być tego pewni.
Panie Przewodniczący Samoobrony RP, Panie Pośle, Panie Ministrze Rolnictwa, Panie Premierze:

Balcerowicz musi odejść”.

Tak, musimy zlikwidować cały system globalnej syjonistycznej „demokracji” i syjoninistycznej ekonomii i finansów rujnujących państwa i narody, okradających przyszłe pokolenia.
Odszedł polityk, któremu nikt nie może zarzucić, że w jakimkolwiek momencie działał świadomie lub nieświadomie na niekorzyść Państwa i Narodu Polskiego. Jego upór i niezłomność polskiej postawy, obrony polskich interesów mogą być wzorem dla wszystkich, którzy czują się Polakami.
Śmierć Andrzeja Leppera, to dowód na to, że antypolskie rządy czują zbliżający się kres swojej przestępczej działalności, czują nieuchronnie zbliżający się moment, gdy Naród wymierzy im słuszną sprawiedliwość.

Dariusz Kosiur

________________________________

WPS w tv Grodno

21 Komentarzy

Filed under Polityka

21 responses to “Mija siedem lat od mordu na Andrzeju Lepperze

 1. Warto powiedzieć o tym że rodzinie Leppera grożono gdyby ci w którymś momencie chcieli dociekać prawdy o mordzie na A. Lepperze.
  A no to jest ciekawe że ludzie Watykanu nic nie wspominają na temat A. Leppera.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Allan

   Lepper był porządnym człowiekiem który zawsze znajdował czas dla swoich wyborców .
   Nie mi oceniać ale kardynalnym błędem było wejście do rządu z PIS i „koniem” . Potem taka gadanina że razem z ” koniem ” są jednym ciałem tuż przed upadkiem koalicji co tylko dawało karmy medyjom do wyśmiewania się z niego .
   Warto tu wspomnieć żeby był większy kabaret że na jego pogrzebie byli przedstawiciele PIS i sam Boluś zaszczycił pogrzeb swoją obecnością .
   Dokładnie pamiętam jak po klęsce Samoobrony jeden cwaniaczek póżniejszy eurodeputowany wyciągający 50 tysięcy na miesiąc wychwalał prezesa jak w cudny sposób uwalił Samoobronę .
   Dziś oczywiście już z PIS jest skłócony ha ha ha .
   Jako ciekawostkę podam że sam prezes odwołał wizytę w moim mieście bo rząd wisiał na włosku .

   Polubienie

  • Allan

   A czy spotkałeś się z tym aby jakiś wyższy katabas wspomniał coś o Piskorskim a tam wspomniał może chociaż zadał jakiekolwiek pytanie w jego sprawie ale jak to się mówi zostawcie Bogu co boskie a cesarzowi co cesarskie ale tylko w takich tematach co nam katabasom pasują ha ha ha.

   Polubienie

 2. paziem

  Szkoda, że tylko na włosku! Ale co się odwlecze, to nie uciecze!

  Polubienie

  • Allan

   Też żałuję że tylko na włosku .Swoją drogą to sikałem ze śmiechu jak gliny w parku sprawdzali każdy kosz na śmieci czy aby ktoś tam czegoś nie podłożył bo wielki prezes zaszczyca obecnością mieścinę na wschodzie Polski a i tak nie przyjechał to znaczy przyjechał ale dwa miesiące póżniej .Kabareton pełna parą .
   Panie prezesie proszę napisać jak się zapisać do was i jak płacić składki i faktycznie zmieńcie to logo bo na blogu Przemexa robią sobie jajca z tego logo .

   Polubienie

   • Allan

    I nie wiem z jakiego powodu mnie się opluwa na blogu Przemexa że ja jako żyd przeciwnik Stalina wymyśliłem logo dla nowej partii .Co ja mam z tym wspólnego to nie wiem ale idzie atak na mnie że to logo to moja sprawka gdyż jako żydek chcę zniszczyć partię patriotyczną .
    Czasami to już nie wiem czy ma śmiać się czy płakać z durnoty pewnych ludzi .
    andrzej pisze:
    Sierpień 5, 2018 o 12:26 pm
    Pani Nina wyśmiała przecież już Was ( w domyśle PZ i mnie ) za to słynne nowe logo!

    Polubienie

   • Allan

    Sky way robi cuda na Białorusi przy gorącym poparciu prezydenta Białorusi i rządu białoruskiego .
    Proszę nie kasować .Każdy w Polsce ma prawo zobaczyć jakie cuda tworzą się na Białorusi .
    Film z eventu z soboty .

    Polubienie

   • Allan

    Proszę o usunięcie tego filmiku u góry .Kompletnie zapomniałem że podałem takie informacje wcześniej i nie zostało to dobrze przyjęte .

    Polubienie

 3. nina

  —————-CZEŚĆ ! Pamięci Andrzeja Leppera.

  Polubienie

 4. Michał Kołodziejczak – „nowy Andrzej Lepper” jak wieszczą manipulatorzy i głupcy – jest przygotowany przez żydo-reżim do wyprowadzania Polaków w maliny.

  Wystarczy posłuchać jego wypowiedzi dla żydowskiej gadzinówki Tok FM (już sam fakt, że żydowska gadzinówka go reklamuje winien dać do myślenia):

  http://audycje.tokfm.pl/gosc/Michal-Kolodziejczak/8747

  (kliknąć w „posłuchaj” przy wyróżniku: 03.08.2018 15:40 Światopodgląd Agnieszka Lichnerowicz)

  Polubienie

  • Allan

   Swoją drogą to ja nie muszę słuchać tego panie Dariuszu aby się domyśleć że to chłopska świnka Piggy .

   Polubienie

  • Fajnie że Pan poinformował.

   Polubienie

  • Wydaje mi się że Rola,Żebrowski i Gadowski tworzą jakąś kolejną atlantycko-syjonistyczno-liberalną formacje.

   Polubienie

  • paziem

   Michał Kołodziejczak, to kolejna zmiana pookrągłostolowych figurantów do spacyfikowania niepokoi na polskiej wsi w trakcie likwidowania rodzinnego gospodarstwa rolnego jako podstawy ustroju rolnego w Polsce i zastąpienia go ustrojem dzierżaw przyznawanych z klucza politycznego oraz sprzedaży polskiej ziemi żydowskiemu kapitałowi lub obcemy kapitałowi trzymanemu w cuglach przez żydowskie banki.
   Przekonałem się o tym kim w rzeczywistości jest uczestnicząc w dniu 5 sierpnia 2018 r. w tzw. ” Zjeździe rolników” we wsi Orzeżyn,gmina Błaszki, powiat Sieradz, ktory w istocie był polityczną ustawką dla ludu w wydaniu sprzedajnej lub zastraszonej grupy Kołodziejczaka- cymbała i politycznego gnojka udajacego ” trybuna ludowego”
   Wkrótce więcej na ten temat.

   Polubienie

 5. Allan

  Swoją drogą to pamiętam jak dziś dawno temu już zadałem mu pytanie na emaila .Jeżeli sobie dobrze przypominam odpisał w ciągu dwóch godzin życząc zdrowia i jestem pewny że osobiście odpisał a nie jak robią to w US raju za pomocą jakiś sekretarek .
  Przypomniała mi się sytuacja sprzed paru lat w lombardzie w US raju .Przychodzi sobie facet ma kupę zdjęć z Kennedym bodajże i jego autografy .Liczy na gruby zarobek .
  W trybie pilnym ściągają eksperta a ekspert orzeka że autografy nie są prawdziwe a wykonane zostały przez sekretarkę automatyczny podpis .
  Zdrowo wkurwiony zabiera te zdjęcia i krzyczy w niebo głosy .To już sam podpisać nie mogłeś .
  Czemu robicie z nas idiotów ha ha ha .

  Polubienie

 6. nina

  ————————- mądry Polak dr Jaśkowiak przedstawia analizę faktów, którą niestety nie da się podważyć . Czyżby dlatego musiał zginąć Andrzej Lepper?.

  Polubienie

 7. inquis1t0r

  Fajna historyjka. Lepper w chwili śmierci był politycznym trupem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s