Rolowanie rolników – rolowanie Polaków. Nowy Bolek już działa.

Nie jest możliwe rozwiązanie problemów wsi bez rozwiązania problemów państwa, jego suwerenności i powołania polskiego, narodowego, rządu.

 

Wieś jest naturalnym środowiskiem dla kształtowania się postaw pronarodowych, dlatego syjoniści i pookrągłostołowcy tak boją się rewolty na wsi. Najtwardszych liderów mordują (Piotra Bartoszcze, Andrzeja Leppera i dziesiątki innych) lub doprowadzają do ruiny ekonomicznej. „Miękkich” po prostu zastrasza się lub kupuje.

Jest wreszcie grupa ”prawdziwków”, tj. tych najgorszych kanalii, które wykonują rozbijacką działalność pseudokrytyków i pseudoantysystemowców. Ci mają skupiać niezadowolenie na wsi i wekslować je na wyniszczające inicjatywę i energię bezproduktywne ”akcje protestu”. Plejada kanalii jest tutaj przebogata: cała rzesza agentów wewnątrz Solidarności RI, Solidarności Wiejskiej, Solidarności Chłopskiej, SL ”Ojcowizna”, ” Samoobrony”.
Przebogata galeria kundli w roli ministrów rolnictwa: Janowski, Jagieliński, Balazs,Jurgiel, Ardanowski, reszta patrz: wikipedia – odnośnie ministrów rolnictwa po roku 1990.
Nowe rozdanie ”liderów rolniczych” – po zużyciu i skompromitowaniu takich pajaców i gnid jak Kuropatwiński i Izdebski -, otwiera Michał Kołodziejczak, młody, wyuczenie „wygadany”, który udaje, że nie zajmuje się polityką 😂.

Nie jest możliwe rozwiązanie problemów wsi bez rozwiązania problemów państwa, jego suwerenności i powołania polskiego, narodowego rządu.

Wiedział o tym już sto lat temu Wincenty Witos, ale nie wie o tym ”trybun ludowy” Kołodziejczak.
Zdają sobie z tego dobrze sprawę mocodawcy Michasia i dlatego on powtarzać ma do znudzenia, że chłopom od polityki wara i od zmiany systemu okrągłostołowego wara! Wolno jedynie go ”doskonalić”… aż do całkowitej likwidacji chłopskich gospodarstw rolnych jako podstawy ustroju rolnego i gospodarczego Polski.
Polska straciła samodzielność finansową, przemysłową, technologiczną, a teraz przychodzi pora na zasoby i w tym celu jest realizowane przejmowanie surowców naturalnych, ziemi oraz upraw i hodowli w ramach gospodarstw rodzinnych.

PZ

Forum rolnicze – Poznań 2010r.

_________________________

_________________________

Życzyłbym Polakom, rolnikom i sobie, żeby skupieni wokół M.Kołodziejczaka rolnicy rzeczywiście tworzyli autentyczny ruch chłopski.

Jednak 39 lat obserwacji i doświadczeń, poczynając od sierpniowych strajków w 1980r. sterowanej przez Żydów Solidarności i zamachu stanu we wrześniu 1980r. syjonistycznej junty Jaruzelskiego-Kiszczaka, potem od 1989r. tworzenia żydo-reżimowego systemu IIIRP – a wszystko to we współpracy i z błogosławieństwem żydo-katolickiego Kościoła,  każe mi mocno wątpić w pozytywny scenariusz rolniczego ruchu z M.Kołodziejczakiem na czele. Niebawem przekonamy się kim na prawdę on jest.

Sprawą fundamentalną dla jakichkolwiek i czyichkolwiek politycznych poczynań jest polityka finansowa (w tym własność systemu bankowego) – jej suwerenność. A tego problemu nie podnosi od 1990r. żadna organizacja polityczna pojawiająca się w żydo-medialnym obiegu – wniosek może być tylko jeden: polityczna organizacja istniejąca w przestrzeni żydo-medialnej musi posiadać koncesję żydo-reżimu i realizować zatwierdzony przez ten reżim scenariusz.

Dariusz Kosiur

Forum rolnicze – Poznań 2010r.

21 Komentarzy

Filed under Polityka

21 responses to “Rolowanie rolników – rolowanie Polaków. Nowy Bolek już działa.

  • Cześć Franz przyjecielu ale na sputnik to ueażaj bo to syjonisytczne huje.

   Polubienie

  • AgnieszkaS

   Rolowanie Polaków przez nachodźców z Bliskiego Wschodu

   ————————————————————————————

   Franzowi należą się podziękowania za ten filmik, z którego dowiadujemy się, że wiceprzewodniczącym partii „Polska Patriotyczna” i partii „Zmiana” jest Syryjczyk, Nabil al-Malazi. Tutaj przychodzi na myśl refleksja: czy w Polsce nie ma już Polaków, że w naszych partiach działają bogaci biznesmeni z Bliskiego Wschodu?

   Nabil Malazi jest właścicielem firmy EUROMID INTERNATIONAL – NABIL MALAZI LTD. Firma jest zarejestrowana w Polsce i uchodzi za polską, a zdobyła sobie sławę ze względu na aferę powszechnie na świecie znaną jako „Panama Papers” (kwity Panamskie).

   Cytuję z Wiki:
   „zbiór poufnych dokumentów z rajów podatkowych udostępniony po wycieku danych z kancelarii podatkowej i prawnej Mossack Fonseca, działającej w Panamie. Ujawniono aktywa elit politycznych, prominentnych urzędników i ich współpracowników, które wcześniej były niejawne.

   **https://pl.wikipedia.org/wiki/Panama_Papers**

   Międzynarodowe Konsorcjum Dziennikarzy Śledczych udostępniło wszystkie dane na swojej stronie. Tam właśnie znalazłam Pana Malazi i jego Euromid International. Malazi to wielki „polski patriota”, który chyba przez przypadek znalazł się w raju podatkowym.

   Sprawdźcie sobie Państwo sami:

   **https://panama.data2www.com/e/10043512**
   **https://offshoreleaks.icij.org/nodes/10043512**

   A tutaj jest oficjalna strona firmy, po angielsku. Euromid Interantional oferuje wszystko – od maszyn i urządzeń aż po usługi w pozbywaniu się odpadów. A oferty skierowane są do przedsiębiorstw i rządów państw.
   **http://www.offer.euromid-int.com/**

   Informacje o Nabil al-Malazi oficjalnie dostępne w Internecie:
   NABIL AL-MALAZI
   Damascus / Rawda , Rue. G. Haddad , Blok Al-Kurdi
   Telefon: 00963 11 3330 480
   Telefon mobile: 00963 933 727 181
   Email: nabil.malazi@gmail.com

   Malazi też narzeka, że mu żydzi przeszkadzają – prawdopodobnie w biznesie.

   Polubienie

   • Allan

    Właściwie to co z tego ma wynikać ?.Jeżeli szef partii widzi we władzach partii Syryjczyka , Wietnamczyka czy kogokolwiek innego to jest decyzja szefa partii .Widocznie ma do niego zaufanie i jeżeli jedynym zarzutem jest fakt że nie jest Polakiem i ma trochę pieniędzy w portfelu to merytoryczna dyskusja się kończy . To są jego prywatne sprawy .
    Pani Agnieszko czy Nabil pani do portfela zagląda?.Chyba nie .

    A to jest typowa insynuacja z pani strony :
    „Malazi też narzeka, że mu żydzi przeszkadzają – prawdopodobnie w biznesie.”

    Polubienie

   • AL MALAZI NABIL
    Urodzony w 1948 r. w Syrii. Ukończył liceum Al-Ma’amoun w Aleppo, Absolwent Politechniki Rzeszowskiej w 1977 r. Laureat Nagrody Ministra
    Szkolnictwa Wyższego i Techniki za najlepszą pracę dyplomową. Od 1974 r. członek rzeczywisty Naczelnej Organizacji Technicznej, a od 1977 r. członek Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, doktorat w zakresie urbanizacji i infrastruktury miast. Pracował na kierowniczych stanowiska w polskich przedsiębiorstwach w Polsce i Libii.

    więcej tu: http://partia-zmiana.pl/team/al-malazi-nabil/

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    „Właściwie to co z tego ma wynikać ?”
    ———————————————————————————————–
    Dla Pana nic godnego uwagi nie wynika.

    Natomiast w przypadku Polaka, któremu przyszłość ojczyzny leży na sercu , to wynika bardzo dużo. Człowiek ten, syryjski Arab, prowadzi firmę zarejestrowana i działającą w Polsce i ukrywa swoje dochody przed podatkami „Offshore”. Następnie, będąc w pierwszej kolejności biznesmenem, wkręca się do polskiej polityki i zaczyna działać przeciwko partii rządzącej. Jak Allen myśli, dlaczego on to robi? Może Malazi pragnie świetlanej przyszłości dla Polaków?

    Zastanawiają mnie również inni, ważni członkowie tej partii. Może powinniśmy im się bliżej przyjrzeć.

    Polubienie

   • paziem

    Pani AgnieszkoS. proszę o pani nazwisko i choc troche informacji o sobie, chociażby takich jakie ” dyskutujemy” w przypadku Nabila, ktorego znam kilka lat.
    Jak pani spełni moją prośbę, to zastanowimy sie , co wynika z tych o pani informacji. Zgoda?

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    „Pani Agnieszko czy Nabil pani do portfela zagląda?”

    A czy rozumie Pan, że polityk jest oceniany od strony etycznej – czy to też do Pana nie dociera?

    Polubienie

   • paziem

    Niech pani nie ucieka od spełnienia mojej prośby w tzw. ” etykę biznesu” i nie feruje opinii na podstawie pani domysłów.
    A propos etyki biznesu, to uważam, że szara strefa uprawiana przez polskich przedsiębiorców wobec okupacyjnego, zdradzieckiego i antypolskigo rzadu w Polsce jest etycznie usprawiedliwiona a gospodarczo racjonalna. Żydzi postępoują nieetycznie ale chcieliby szantażować ” etyką” gojów. To ich stała strategia.

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    Panie Ziemiński,
    Ja tu występuję jako wyborca, którego nazwisko i mię już Pan zna. Wyborca ma prawo, a nawet obowiązek, dowiedzieć się kim są ludzie działający w polskich partiach, jakie jest ich pochodzenie, cele i czy są to ludzie uczciwi.

    Czy Pan temu może zaprzeczyć?

    Dodam jeszcze, że ja uczciwie płacę podatki zarówno w Polsce, jak i USA.
    Co może być, w razie potrzeby, w każdej chwili zweryfikowane.

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    „A propos etyki biznesu, to uważam, że szara strefa uprawiana przez polskich przedsiębiorców wobec okupacyjnego, zdradzieckiego i antypolskigo rzadu w Polsce jest etycznie usprawiedliwiona a gospodarczo racjonalna.”
    Paweł Ziemiński

    I to mi już wystarczy, panie Ziemiński. Więcej już nie musi Pan tłumaczyć.

    Pozwolę sobie wypowiedź Pana swobodnie cytować, ponieważ uważam, że jest bardzo istotna. To były karty na stół, bez owijania w bawełnę i bez patriotycznych sloganów. Dodam tylko, że PO chyba też tak myślało.

    Żegnam Panów na tej stronie!

    Polubienie

   • paziem

    Nie, PO podobnie jak i PiS, a w wcześniej wszystkie okragłostolowe mafie partyjne – myślały i działały tak samo. Polski przedsiębiorca(głównie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa stanowiące 95% z ogólnej, różnie wahajacej się liczby ok. 1,8 mln-2,5 mln firm w Polsce oraz zarazem głównych podatkodawców, czyli twórców dochodów budżetowych) miał paść nienażarte mafie partyjne i żydowskie banki, a w zamian nie mieć wpływu na kształt polityki gospodarczej oraz sferę wydatków budżetowych, nie mówiąc już o długookresowych celach strategiczno-rozwojowych. Przedsiębiorca oraz polski rolnik ma być jedynie masą podatkową, kredytową i konsumpcyjną i uczciwie płacić narzucane mu podatki( czyli godzić się na drenaż własnych dochodów i majątku) a okrąglostołowe mafie partyjne wykonujące polecenia syjonistycznych okupantów ustanowią dla nich grabieżczą ordynację podatkową, lichwiarski procent oraz tzw. ” obiektywne parametry wolnego rynku”.
    Oczywiście mafie wzorem swoich anglosasko- żydowskich hipokrytów mają na sprzedaż bajeczkę o ” obywatelskim obowiązku płacenia podatków” zapominając o stronie obowiazków władzy wobec podatkodawców oraz innych niezbywalnych prawach obywatela, suwerena, narodu polskiego.

    Polubienie

   • paziem

    I niech pani nie próbuje mnie tu ” zawstydzać” i „inteligentni szantażować” jak to pani będzie „swobodnie cytować” moje wypowiedzi, gdyż ja biorę za nie pełną odpowiedzialność. Natomiast jak namy dalej tak zobowiązująco i oceniająco dyskutowac o swojej i cudzej etyce, to proszę pełniej przedstawić swoją osobę i dokonania.

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    Zapomniałam dodać ważny komentarz odnosi się do:

    „Żydzi postępoują nieetycznie ale chcieliby szantażować ” etyką” gojów. To ich stała strategia.”? /Paweł Ziemiński/

    O jakich gojach Pan tu pisze? Pan od semickich nieetycznych żydów zdecydowanie woli semickich nieetycznych arabów.

    To jest tylko sprawa gustu i preferencji.

    Polubienie

   • Allan

    @Agnieszka
    O jakich gojach Pan tu pisze? Pan od semickich nieetycznych żydów zdecydowanie woli semickich nieetycznych arabów.

    Powiedziała co wiedziała obraziła się i uciekła .
    Niby skąd pani wie że Nabil al-Malazi jest nieetyczny .Zna go pani osobiście . Ukradł coś pani .Oszukał panią .Nie zna pani człowieka ale ferować wyroki i go negatywnie oceniać to pani pierwsza .
    Dzieli pani włos na czworo .Zastanawia się pani ile zmieści się główek diabłów w główce od szpilki .
    Atakuje pani człowieka ni z gruszki ni z pietruszki .
    Tylko pani płaci podatki ?
    Każdy w tym kraju płaci podatki i jaki to jest argument ?
    Może po prostu pani jest zazdrosna że człowiek odnosi sukcesy w życiu .
    Dam pani radę .
    Niech pani sobie kupi Garyego Vaynerczuka za 40 złotych .Przeczyta pani i drugą Piasecką – Johnson na bank pani zostanie i jeszcze sobie pani z panem Nabilem wypije kawę i go przeprosi .

    Polubienie

   • Allan

    @Agnieszka
    Panie Ziemiński,
    Ja tu występuję jako wyborca, którego nazwisko i mię już Pan zna. Wyborca ma prawo, a nawet obowiązek, dowiedzieć się kim są ludzie działający w polskich partiach, jakie jest ich pochodzenie, cele i czy są to ludzie uczciwi.

    Tak pani pisze . Partia Zmiana nie rządzi i na razie zbyt wielkiego znaczenia nie ma tym samym pan Nabil jeżeli chodzi o politykę nie spełnia pierwszoplanowej roli .
    Szanowna pani . Taka pani patriotka ?
    Proszę mi pokazać dowody gdzie chodzi pani do biura poselskiego posłów partii rządzącej z takim tekstem jak powyżej i domaga się pani aby przedstawiono pani bardzo szczegółowe życiorysy i pochodzenie ludzi którzy wygrali wybory i rządzą .
    Domagała się pani tego czy odwagi zabrakło bo szczekać tutaj przed PC stukając w klawiaturę to potrafi każdy z kawką obok .

    Polubienie

 1. telesfor

  lato, gorąco ruch słaby
  Na neonie widać jak na dłoni kto tam pracuje i udaje dobrego i złego policjanta (o czy ktoś pisał nie raz), oczywiście żydków dalej promują, nauczyli się czegoś tumany ale widać jak na dłoni co robią.

  Polubienie

 2. nina

  ——————- na dobranoc !

  Polubienie

  • Valdi

   To jest zniewolenie Naszego Narodu, przez „nasz naród” okupujący warszawkę!. Procedury i wszelkie prawne duperele nas wykończą, rozum tu jest już niepotrzebny?. Przykład tego reportażu pokazuje indolencje wszystkich służb w tym zajściu uczestniczących!. Brawo Rolnicy!!!.

   Polubienie

 3. Pingback: WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s