Jakie poglądy polityczne wolno mieć w Polsce ?

Maria Dąbrowska, pierwsza dama polskiej literatury, w swoich dziennikach pod datą 17 czerwca .1947 r. napisała: „Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków”.

 

 

___________________________

Jakie poglądy polityczne wolno mieć w Polsce?

 

Może dziwić strach państwa przed każdą, choćby najmniejszą inicjatywą, która odbiega od tego, jakie w Polsce wolno mieć poglądy polityczne.

W Polsce jest kilkadziesiąt partii politycznych. O większości z nich przeciętny Polak nawet nie słyszał. Jedną z takich małych partii jest zarejestrowana w 2004 roku partia „Polska Patriotyczna”, którą utworzyli w tamtym czasie byli członkowie„Samoobrony”.

Do tej pory partia istniała i nikomu nie przeszkadzała. Niedawno, bo w czerwcu, odbył się jej kongres, na którym wybrano nowe władze i uchwalono nowy program. Okazało się, że na kongresie do partii przystąpiło wielu członków niezarejestrowanej „Zmiany”, a do jej władz wybrany został wiceprzewodniczący partii „Zmiana” Nabil al-Malazi. Jest on teraz wiceprzewodniczącym dwóch partii. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że Polska Patriotyczna ma zmienić nazwę na… partia „Zmiana”. Na kongresie partii przyjęto też nowy, antyimperialistyczny program, który okazuje się takim samym jaki miała „Zmiana”, której polskie władze odmówiły rejestracji.

Od tego momentu coś się zmieniło. Partią „Polska Patriotyczna” zainteresowały się polskie służby. Do nowego jej przewodniczącego, Pawła Ziemińskiego, o szóstej rano wtargnęła policja i zajęła cały elektroniczny sprzęt, będący w jego posiadaniu, pod pretekstem szukania dowodów w innym prowadzonym przez nie postępowaniu. Gdy ten napisał o tym na swoim facebookowym profilu (konkretnie o wtargnięciu policji do domu i zajęciu jego sprzętu), wezwano go do prokuratury i przedstawiono mu zarzut z Art. 241. § 1., który mówi, że:

 „kto bez zezwolenia rozpowszechnia publicznie wiadomości z postępowania przygotowawczego, zanim zostały ujawnione w postępowaniu sądowym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2″.

Okazuje się, że w państwie PiS nie potrzeba już nadawania klauzuli tajności, by nie informować o niczym opinii publicznej, jak np. w sprawie Piskorskiego, by to państwo próbowało represjonować ludzi za ujawnienie nie tyle wiadomości z postępowania przygotowawczego, ale już nawet samego faktu, że jest takie postępowanie. Za to można już odsiedzieć dwa lata w więzieniu!

Polska Patriotyczna to partia niszowa i szerzej nieznana. Tym bardziej może dziwić strach państwa przed każdą, choćby najmniejszą inicjatywą, która odbiega od tego, jakie w Polsce wolno mieć poglądy polityczne.

W materiale wideo (poniżej) rozmawiam o tym z przewodniczącym Pawłem Ziemińskim i wiceprzewodniczącym Nabilem al-Malazi.

Tomasz Kurski

 

za stroną:

https://pl.sputniknews.com/polska/201808098565465-Polska-Patriotyczna-partia-polityczna-Zmiana/

ZygmuntBialas

_______________________________

Komentarz ze strony:

http://zygumntbalas.neon24.pl/post/145004,jakie-poglady-polityczne-wolno-miec-w-polsce-09-08-2018

 

„Kto podniesie rękę na władzę żydo-syjonistyczną temu rękę odrąbiemy !”

1945-56 r w Polsce szalał terror żydowskich bandytów !

Maria Dąbrowska – pierwsza dama polskiej literatury – w swoich dziennikach pod datą 17 czerwca .1947 r. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków”.

Słowianie żydostwo mordowało katowało bo mieli ochronę żydo-bolszewi z ZSRR !

Słowianie ! żydostwo dziś ma ochronę żydo-syjonistów z USA ! i dlatego żydostwo w Polsce czyje się BEZKARNE !!!

żydostwo od lewa do prawa w Polsce to prymitywna hołota chora z nienawiści do Polaków i do wszystkiego co Polskie ! co Narodowe Słowiańskie !

Bracia Słowianie ! od 1982 r dusimy się w oparach smrodliwego czosnku
żadna POLSKA PARTIA nie może powstać w Polsce by z niej nie wyrósł KRZYK SPRZECIWU wobec żydo-syjonistycznym bandytom !!!!!

Słowianie ! dziś bandyci żydo-syjonistyczni powrócili do starej żydowskiej zasady ! RAZ ZDOBYTEJ WŁADZY NIE ODDAMY NIGDY !

Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach

20 Komentarzy

Filed under Polityka

20 responses to “Jakie poglądy polityczne wolno mieć w Polsce ?

 1. PP na pewno dostanie się do sejmu i będzie liderująca jak będzie Adam Śmiech i jemu podobni ale nic oczywiście nie zmieni.Jak będzie on i osobliwa trzódka z Myśli Polskie to nie będe wspierał Polskiej Partii Patriotycznej.

  Polubienie

 2. W „Polin” można mieć tylko poglądy syjonistyczne, a co najmniej należy popierać którąś z zorganizowanych syjonistycznych grup przestępczych trzymających władze i ograbiających Polskę i Polaków.

  Polubienie

  • Jurek75

   Większość popierających ma poglądy , ale dlaczego oni je maja ? bo warto się zademonstrować ze swoimi poglądami . Tak na niby ; kupa i kosmata dupa . Nic nikomu nie szkodzi lecz jest zdesperowaną istotą i nie dającą się zreformować . My Polacy ( och , kim my jeszcze jesteśmy ? „pucybutami żydowskich panów w Polińskiej rzeczywistości ” ) . My jesteśmy tymi co im brakuje do stworzenia rzeczywistości – głównym trybikiem !

   Polubienie

 3. nina

  ——————- kim my jesteśmy ?

  Polubienie

 4. julius

  Czy Rosja jest gotowa na wojnę finansową z Zachodem?

  Czy Władimir Putin będzie w stanie zastosować doświadczenia Stalina w nowych warunkach historycznych? Głównym zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego Rosji jest jej system finansowy.

  Aleksander Chałdaj

  Jak wiecie, system finansowy Rosji powstał na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Co więcej, jeśli doktryna militarna i polityka zagraniczna państwa uległa zmianom, to system finansowy pozostał nietknięty. Jest on oparty na liberalnym dogmacie globalnego rynku kapitałowego, dwupoziomowym systemie bankowym publiczno-prywatnym oraz powiązanie rubla z dolarem. Wokół tego modelu rosyjskiego systemu finansowego powstał krąg biznesmenów i urzędników czerpiących korzyści z zasad, na których opiera się system. Kiedy Bank Centralny zaczął ustanawiać blokady w praniu pieniędzy, praktycznie każde ministerstwo nabyło swoją sieć banków przez które zaczęły być prane pieniądze pochodzące z łapówek i następnie transferowane do rajów podatkowych.

  Na tym oparty jest rosyjski konsensus kompradorski. Elity bez wyjątku otrzymały jakiś kawałek biznesu, urzędników połączyła sieć powiązań z biznesem poprzez fałszowanie ofert we wszystkich rodzajach zamówień państwowych, a następnie pranie pieniedzy i wyprowadzanie ich za granicę co natychmiast zostało zauważone przez zagraniczne służby wywiadowcze. Stali się piątą kolumną, z którą nawet Putin nie może sobie poradzić. Na każdego urzednika istnieje w naszych agencji wywiadowczych rozległa dokumentacja o ich przestępczych dokonaniach, ale opracowany przez wiele lat system nie zezwala na nic innego niż akcja typu aresztowanie Uliukajewa lub jakiegoś gubernatora poprzez zastosowanie prowokacji.
  cdn

  Polubienie

 5. julius

  Chociaż w ostatnich miesiącach obserwujemy wyraźną intensyfikację walki z lokalną korupcją, to jej przyczyna spowodowana jest postawą Zachodu – stan zaciskania pasa w Rosji, więc siły bezpieczeństwa uderzyły w regionalne elity złodziejskie. Gdyby nie sankcje ze strony Zachodu, kradliby dalej.
  Rdzeniem jest system finansowy Federacji Rosyjskiej. Opiera się na zasadzie bankowości prywatnej i prywatno-państwowej pod nadzorem quasi-państwowego banku centralnego. Żadna zmiana w systemie państwowym i zmiana układu sił w parlamencie nie mogą wpływać na Bank Centralny i jego politykę. Jest on chroniony przez całą serię ustaw, których naruszenie przez jakiegokolwiek polityka stawia go w pozycji łamania prawa.
  Zgodnie z naszym modelem finansowym rząd zajmuje się wyłącznie budżetem. Jest centrum finansowych priorytetów władzy w gospodarce rynkowej. W celu napełniania budżetu działają Ministerstwo Finansów i Ministerstwo Podatków i Opłat, służby celne, monitoring finansowy i inne struktury, takze Roskomnadzor. Działalność finansowa nie jest powiązana z polityką państwa. Wielkość emisji pieniężnej CB jest wyraźnie powiązana z wielkością wpływów z eksportu. Ile wpływa waluty – to odpowiednia kwota rubli jest emitowana. Odejście od tej zasady natychmiast pociąga za sobą obniżenie ratingu przez MFW a następnie przez zachodnie banki.
  cdn

  Polubienie

 6. monti

  Opowiadanie bzdur i idiotyzmów o rynku pracy pracownika powinno być karalne

  Opowiadanie bzdur i idiotyzmów o rynku pracy pracownika powinno być karalne. Zwłaszcza w kraju, gdzie pensja minimalna nie pozwala na utrzymanie się, a pracownicy z poza Unii Europejskiej zabierają ludziom pracę, trwale przyczyniając się do ograniczenia roszczeń płacowych.

  Nie ma chyba kraju, który prowadziłby głupszą, szkodliwszą i bardziej antyspołeczną, wręcz wymierzoną w większość własnych obywateli politykę rynku pracy. Rząd zajmuje się interesami biznesu, w tym głównie wielkiego zagranicznego, który …
  -> https://obserwatorpolityczny.pl/?p=54327

  Polubione przez 1 osoba

 7. monti

  Edukacja i wyzwolenie z dyktatu religii to klucze do rozwoju naszego społeczeństwa. Oczywiście natychmiast powstanie zarzut, że mówimy o odrzuceniu tradycji, „religii przodków” i inne podobne, silnie nacechowane emocjonalnie. One są prawdziwe, tylko trzeba pamiętać, że już raz odrzuciliśmy religię przodków w 966 roku. Pod koniec XVI wieku też prawie się udało odejść przynajmniej części społeczeństwa od jedynie słusznej religii dominującej, niestety jednak jej przeciwdziałanie silnie cofnęło mentalnie nasze społeczeństwo tak bardzo, że stało się gotowe na rozbiory. Straszną cenę przyszło nam zapłacić jako ludziom za posłuszeństwo istotnie niewolnicze.

  Obecnie obserwujemy próbę podobnej rewolucji, której celem jest odejście od dyktatu religii, ale tym co oferuje się w zamian jest coś zupełnie nowego. Połączenie konsumpcjonizmu i naukowych prób udowodnienia, że Boga nie ma, a przynajmniej uprawdopodobnienia faktu, że go nie ma ze swobodą obyczajów w tym w sferze obyczajowo-seksualnej jest zabójcze dla naszego społeczeństwa. Nie rodzą się dzieci, tradycyjny model rodziny upadł, rozwód jest czymś naturalnym w cyklu życia. Konsekwencje są dramatyczne…
  -> czytaj https://obserwatorpolityczny.pl/?p=53680

  Polubione przez 1 osoba

 8. julius

  Aleksander Chałdaj cd

  Nasi liberałowie uważają, że jeśli istnieje rynek kapitałowy, po co tworzyć swój własny? Jeśli istnieje rynek towarowy, dlaczego mamy produkować własne wyroby? Jeśli istnieje rynek technologii, po co tworzyć własne? Jeśli istnieje rynek pracowników, dlaczego rozwijać własny? Po co marnować czas i energię? Po prostu idź i kup wszystko, czego potrzebujesz – za pieniądze z ropy i gazu. Nazywa się to „zajęcie miejsca w światowym podziale pracy”. W postaci rynku dystrybucji towarów zagranicznych i źródła surowców dla nich. To jest status kolonii. Praca na pieniądzach innych i według czyichś zasad.
  Dlatego w Rosji nadal nie ma konsolidującej się ideologii – elita Rosji, podobnie jak elita Ukrainy, aspiruje do Europy. Ukraińska elita tak nienawidzi Rosjan dlatego,że sama chce do Europy, ale nie pozwala jej na to rosyjska. Tylko w tym tkwi cały rdzeń ich konfliktu, a nie jakaś rusofobia, którą plebs podchwytuje. Elity mają jedną fobię – system sowiecki, w którym siedzieliby w obozach, a nie w bankach i ministerstwach.
  Taki system, jak w Rosji, prowadzi do tego, że dostępność kapitału komercyjnego dla biznesu nie jest problemem rządu. Rząd rzekomo stwarza korzystne warunki dla obcokrajowców a przedsiębiorcy rodzimi sami muszą rozpychać się na tym rynku kapitałowym, na którym dominują cudzoziemcy. Rząd jest zainteresowany budżetem i pieniędzmi potzebnymi żeby go dopiąć . Stąd wysokie podatki, dławienie gospodarki, reformy emerytalne, rynek obligacji rządowych dla zagranicznych spekulantów – wszystkie te narzędzia do uzupełnienia budżetu państwa są dobierane w taki sposób, aby zrównoważyć debet budżetowy z pożyczką.
  cdn

  Polubienie

 9. julius

  Aleksander Chałdaj cd.
  Wszystkie czynniki takiego systemu priorytetów sprawiają, że Rosja cierpi na chroniczny deficyt kapitału, żeby mogła się rozwijać. To nie jest problem rządu. Ratowanie tonacych – dzieło samych tonacych. A zatem, jak i skąd pochodzą pieniądze w biznesie, rząd interesuje się tylko z punktu widzenia kodeksu karnego.
  Wszystko jest ze sobą powiązane. Podatki dławią biznes. To napędza inflację i uderza w kurs rubla. Kurs rubla utrzymuje wysokie oprocentowanie pożyczek. Biznes krąży wokół rynku finansowego i nie ma nic dla siebie do zaakceptowania. Kredyty powyżej normy rentowności. Monopoliści ucztują. Czynsze korupcyjne powodują, że każdy projekt jest droższy. Populacja jest biedna i nie jest źródłem oszczędności. Wszystko, co zarabia – natychmiast konsumuje. Tanie kredytowanie na Zachodzie ustaje – ten kanał został zablokowany sankcjami. Więcej pieniędzy nie mozna uzyskać. Rozwój w Rosji ustał.
  Przez pewien czas ślizgali się, opóźniając reformę systemu i powodując odczuwalny wzrost cen i taryf. Ale granica możliwości tej polityki szybko zbliża się do wyczerpania. Teraz Stany Zjednoczone przygotowują się do wprowadzenia potężnego pakietu sankcji, w którym wszystkie sankcje zostaną włączone do jednego systemu środków. Europa zostanie zatrzymana. Kongres tworzy jedno biuro koordynujące sankcje przeciwko Rosji – taką Kwaterę Główną Najwyższego Dowództwa w nowej wojnie. Wszystkie rozliczenia w dolarach dla rosyjskiego długu narodowego zostaną zablokowane. Co więcej, jest to tylko część wielkiej strategii. Rosja została uznana za zagrożenie i rozpoczęto kampanię, aby zapewnić nam status sponsora terroryzmu. Na całym świecie zaczynają szukać majątku Władimira Putina.
  Następnym krokiem może być tylko zakaz eksportu gazu i ropy. Nie wesprze tego Trump – odwoła się go i powoła następcę. To nie jest kurs Trumpa, to kurs całej amerykańskiej elity. Jest na zawsze. Eksperci twierdzą, będzie wojna. A co mamy teraz? Nie wojna? Czy to jest gra?
  cdn

  Polubienie

 10. julius

  Aleksander Chałdaj cd.
  Głazjew sugeruje – odetnijmy kanał wpływów Zachodu na kurs rubla, aby zmniejszyć oprocentowanie pożyczek dla biznesu i dać mu możliwość pożyczki poniżej progu rentowności. Ograniczamy transakcje walutowe na giełdzie. Wprowadzamy kontrolę walut. Oczywiste jest, że do kontroli walutowej potrzebna jest kontrola polityczna.
  Ale zrobić to, znaczy rozpocząć rewolucję. Wojnę secesyjną. Oznacza to postawienie Putina twarzą w twarz przeciwko całej klasie rządzącej w Rosji. I nie tylko przeciwko tej klasie, ale przeciwko klasie i całemu Zachodowi. Putin będzie potrzebował wsparcia politycznego. Jeśli ktoś uważa, że ​​Putin ma więcej siły niż Kennedy, Trump lub Salvador Allende, jest w wielkim błędzie. Putin nie ma więcej siły niż wszyscy ci prezydenci. Od spisku nie ma zbawienia, gdy jest dla niego konsensus wszystkich elit.
  Rosja jest podatna na zranienie, o ile posiada prywatne banki wspierane przez klasę rządzącą, która może wypłacać pieniądze za granicą poprzez wymianę walut. Pracą tego systemu interesuje się ogromna liczba biznesmenów i urzędników, których bogactwo powstaje na skutek korupcji. Źródłem korupcji nie jest sumienie urzędników, ale system finansowy Rosji, w centrum którego znajduje się Moscow Currency Exchange, na którym kształtuje się kurs rubla, wpływający na to, że Zachód może uczynić nasze kredyty niedostępnymi.
  Reakcją rządu, związaną jedynie z budżetem, jest wzrost obciążeń podatkowych i ustępstw wobec monopolistów. Tworzy to efekt domina. Kurs wymiany likwiduje aktywność gospodarczą i popycha do podwyzszania podatków przy wzroście politycznej intensywności. Zachód nie musi nic robić, ogień upadku kraju płonie sam, trzeba tam rzucać tylko małe gałązki.
  cdn.

  Polubienie

 11. nina

  ————————- OGLĄDNIJ !! a wszystko stanie się jasne !!!

  Polubienie

 12. julius

  Aleksander Chałdej cd.
  Bank Centralny – banki prywatne – Moscow Currency Exchange – to sieć instytucji, przez które zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego trafia do Rosji. Podczas gdy te instytucje pracują w obecnej formie, Rosja nigdy nie wyjdzie z impasu.
  Rosja musi natychmiast rozpocząć cięcie wszystkich arterii, które łączą ją z systemem krążenia zachodnich finansów. Usługi eksportowe i importowe według stawki ustalonej nie przez giełdę, ale przez bank państwowy. Giełda zostanie objęta nadzorem Banku Państwowego.
  Będzie to mobilizacja w odpowiedzi na wypowiedzenia wojny. Gospodarka pozostanie wielowarstwowa, ale liberalna doktryna stosunków między państwem a gospodarką w warunkach wojny nie ma zastosowania. Ochrona granic, ale nie ochrona finansów to porażka. Systemem finansowym, który jest nietykalny dla Zachodu, jest systemem Stalina. Wzrost był wynikiem rozwoju wewnętrznego i inwestycji państwowych. Pożyczka wynosiła 1,5% dla ludności, dla przedsiębiorstw 2%.
  Pozwolę sobie przypomnieć o „najstraszniejszym” eksporcie ropy i gazu, ten „wynalazek Chruszczowa”, który wciąż jest w centrum rosyjskiej gospodarki, w ogóle nie istniał! Kurs rubla ustalano nie na giełdzie, która nie istniała, ale na Kremlu. Eksport był obsługiwany przez utworzonych specjalnych eksporterów państwowych. Wszystkie zyski trafiały do ​​kraju. Nie było arystokracji offshore i samych offshore. W 12 lat po najstraszliwszej wojnie kraj jako pierwszy w swiecie wyszedł w kosmos. Ponadto – zanim Wielka Brytania i Francja anulowały karty żywnościowe u nas stało się to wczesniej. Nie istniała piąta kolumna.
  Chruszczow załamał to wszystko i postawił ZSRR na ścieżce zniszczenia. Poprzez reformę monetarną i eksport ropy naftowej kraj został skazany. Rosja wciąż znajduje się na tej drodze i poczyniła znaczne postępy w kierunku upadku. Zostaliśmy zablokowani w dostępie do kredytu. Musisz więc stworzyć własne źródła. Zostaliśmy zablokowani w dostępie do zaawansowanych technologii wiertniczych dla odwiertów naftowych i gazowych. Musimy stworzyć własne.
  Za kilka lat sankcje wpłyną na spadek produkcji. Wpłynie to na budżet i wywoła odruchową reakcję – nowe podwyżki podatków. W tym czasie Stany Zjednoczone zmniejszą koszty gazu płynnego i wyprowadzą nas z Europy. Zamiast liberalnych kapitalistycznych ministrów, potrzebni są żelazni komisarze. Skoku technologicznego Manturow nie pociągnie, to moze zrobić tylko Beria. Ale każdy Beria musi mieć swojego Stalina.

  W obecnym systemie finansowania, w którym Rosja otrzymuje pieniądze za pośrednictwem tętnic Zachodu, nie możemy przetrwać. Musimy podjąć decyzję polityczną. Wyjście z obligacji amerykańskich i wprowadzenie mapy świata to za mało. To tylko pierwsze kroki. Gdyby Stalin nie zmienił zarządzania armią w czasie wojny, ZSRR przegrałby wszystko. Podczas gdy nasz system finansowy, jak to ustanowione w 1991 roku przez założycieli Jelcyna, Czubajsa, Gajdara i Chodorkowskiego i innych podobnych będziemy w pozycji kraju, w którym jak kiedyś wojska Hitlera stały pod Moskwą.
  Rosja musi przygotować się na maksymalną izolację finansową, dla przetrwania w wojnie, która rozpoczęła się z Zachodem. I najprawdopodobniej przejść do stalinowskiego systemu finansowego.
  https://cont.ws/@30091963/1028710

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s