PiS-y sprzedają nie swoje

Władza i opozycja – opozycja i władza – trwa grabież majątku Polaków

Warszawa, 1992-04-09. Spotkanie w Sejmie liderów PC – J.Kaczyñskiego, UW – T.Mazowieckiego i KLD – D.Tuska – PAP/Zbigniew Szwejkowski

Władza i opozycja – opozycja i władza kilkanaście lat później


 

Kradli i kradną wszyscy, także i instytucja, której szefowie błogosławili złodziejom – bo przecież wziąć, przejąć, cudze, uwłaszczyć się na cudzym, czerpać z cudzego profity, to także jest złodziejstwo. Żydo-katolicy pamiętają jeszcze, które to przykazanie – „Nie kradnij” – ?

 

D.Kosiur

______________________________________________

PiS-y sprzedają nie swoje

Autor: Wrzodak Zygmunt.

za: https://wrzodakz.neon24.pl/post/145244,pis-y-sprzedaja-nie-swoje

Klasyczne uwłaszczenie się nomenklatury środowiska antypolaków z otoczenia Kaczynskich. Kto wtedy mógł przejąć majątek społeczny warty dziś około 500 mln zł???

Biurowiec Prawa i Sprawiedliwości na Nowogrodzkiej w Warszawie ma zostać sprzedany – informuje „Gazeta Wyborcza”. Cena? Około siedmiu milionów euro. Jeśli transakcja dojdzie do skutku, to Jarosław Kaczyński będzie musiał szukać nowej siedziby.

Biurowiec PiS na Nowogrodzkiej ma zostać sprzedany

Foto: Grzegorz BANASZAK/REPORTER / East NewsBiurowiec PiS na Nowogrodzkiej ma zostać sprzedany

– Co jakiś czas zgłaszają się pośrednicy, by skojarzyć klientów i dopiąć transakcję. Ale działka ma sąsiada, słynną spółkę Srebrna, i dlatego to trudny teren. Bez porozumienia trudno będzie tam coś zbudować.

Dziennik zaznacza, że pomieszczenia na Nowogrodzkiej wynajmuje PiS, ale sam budynek nie jest własnością partii. Z racji tego, że do spółki Srebrna należy sąsiednia nieruchomość dzieląca z biurowcem, gdzie urzęduje prezes Kaczyński m.in. podwórko, parkingi i podziemny garaż, trudno będzie tu cokolwiek zbudować bez zgody partnera.

Cena biurowca sięga siedmiu milionów euro. Jednak, że prezes Kaczyński nie chce opuszczać Nowogrodzkiej, gdzie spędził „lwią część swego politycznego życia”.
Jak czytamy, w 2007 roku spółka Air Link  (której  majątek przekazała Fundacja Prasowa Solidarności braci Kaczynskich) sprzedała Nowogrodzką spółce Metropol z izraelskim kapitałem za 34 mln zł. ( zachodzi podejrzenie, że właścicielami Metropolu są Bagsik i Gąsiorowski). „Nowy nabywca zapowiedział inwestycje, ale gdy zaczął zbierać pozwolenia na nowy biurowiec, projekt… oprotestowała Srebrna. Więc z pomysłów izraelskiego inwestora nic nie wyszło i przez kilkanaście lat po prostu zbierał z Nowogrodzkiej czynsze od najemców. Teraz Metropol chce się pozbyć nieruchomości”
Czyli pieniądze za wynajem budynku Kaczyński płaci Żydom, pieniądze pochodzą oczywiście z podatków Polaków.
A co się stanie, jeśli spółka sprzeda biurowiec? Jarosław Kaczyński chwilowo zostanie bez dachu nad głową – czytamy – a prezesa i partię będzie mogła przygarnąć Srebrna w Al. Jerozolimskich.
.
ps.
Fundacja prasowa Solidarnosci to klasyczna mafia, żerująca nie na swoim a przywłaszczyła sobie ogromny majątek państwowy. Jedynym właścicielem fundacji jest pan ,,naczelnik” .
_____________________________
.
z komentarza pod artykułem:
.
Czytanka w elementarzu dla polskich dzieci w IIIŻydo-RP/Polin
.

4 Komentarze

Filed under Polityka

4 responses to “PiS-y sprzedają nie swoje

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s