PiS – Partia interesu Syjonistycznego i jej syjonistyczne debilizmy

   

Rusofobia -? Nie, nie rusofobia, to zawodowa nienawiść do Rosji i Rosjan – zawodowa, ponieważ uprawiana na zlecenie syjonistów z Waszyngtonu. Syjonistyczne debilizmy przekraczają jednak wszelkie granice zdrowego rozsądku – tak, zdrowego rozsądku, bo granica przyzwoitości przekroczona została już dawno.

„”Szpakowski won do Rosji!” – pisze na Twitterze szef publicystki „Gazety Polskiej”. „Szpakowski naprawdę szczerze jest za Rosjanami. Grunt to wierność kibica!” – stwierdza prowadzący program TVP „W tyle wizji”. „On już prawie płacze z radości!” – dorzuca inny publicysta „Gazety Polskiej”. Pracownik tego samego tygodnika w serii wpisów „apeluje” do prezesa TVP Jacka Kurskiego: „Każdy prezes, jeśli jest normalnym menadżerem, powinien natychmiast zwolnić sz. p. Szpakowskiego.” – itp., itd. – https://wiadomosci.wp.pl/dariusz-szpakowski-zaatakowany-przez-pracownikow-tvp-i-polityka-pis-6271125698439297a

 

Partia interesu Syjonistycznego (PiS) zaciekle zwalcza komunę i wszelkie jej pozostałości w formie kamiennej oraz w formie tablic z nazwami ulic i placów  – np. niszczy pomniki zasłużonych Polaków oraz żołnierzy Armii Czerwonej poległych w trakcie wyzwalania Polski spod niemieckiej okupacji.

Ostatnio w żydo-mediach głośno jest o niejakim Marcinie Dubienieckim (byłym mężu M.Kaczyńskiej, córki L.Kaczyńskiego).

M.Dubieniecki (to ten po lewej) – krakowski sąd ponownie nie zgodził się uchylić mu zakazu opuszczania kraju z powodu oskarżenia o wyłudzenie 14,5 mln zł z PFRON. M.Dubieniecki nie będzie więc mógł wyjechać do Izraela – na leczenie (?) – a A.Gąsiorowskiemu się udało, nakradł w Polsce i działa w Izraelu na rzecz ocalonych z holokaustu. Może Dubieniecki winien iść tym tropem -?

Z wikipedii:

(M.Dubieniecki) Jest synem byłego funkcjonariusza SB i członka PZPR, obecnego szefa sądu partyjnego pomorskiego SLD oraz adwokata, Marka Dubienieckiego, a także wnukiem Henryka Dobrowolskiego, przewodniczącego komisji rewizyjnej Komitetu Centralnego PZPR w latach 80.

Jako nastolatek, gdy jego ojciec był asystentem posłanki Małgorzaty Winiarczyk-Kossakowskiej, często jeździł z nim do Sejmu i poznawał czołowych polityków lewicy. W wieku 15 lat brał czynny udział w kampanii prezydenckiej Aleksandra Kwaśniewskiego. W liceum zawodowo grał w bilard (trenował w klubie prowadzonym przez jego matkę), co później pozwoliło mu samodzielnie utrzymywać się w Londynie. W 2002 startował z list SLD w wyborach samorządowych do Rady Miasta Kwidzyna, nie zebrał jednak wymaganej liczby głosów. Działał w Stowarzyszeniu „Ordynacka”.

Pierwszy rok prawa studiował na prywatnej uczelni w Warszawie, po czym przeniósł się na Uniwersytet Gdański. W 2005 pełnił funkcję kierownika filii Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Gdańsku. W 2006 ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Zaraz po tym odbył aplikację adwokacką w kancelarii swojego ojca. Już na początku aktywności zawodowej obsługiwał duże koncerny, na przykład Philips Polska.

Do 2005, przez półtora roku, był w związku z Aleksandrą Kozdroń, córką Jerzego Kozdronia. W 2007 wziął ślub z Martą Kaczyńską, córką prezydenta Lecha Kaczyńskiego (rozwód w 2016r.). Ma z nią dwoje dzieci, Ewę i Martynę. …

Po katastrofie smoleńskiej zadeklarował kandydowanie z list Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa Pomorskiego. 

W maju 2009 założył spółkę z Adamem S., skazanym za wyłudzenia z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W czerwcu 2009, na wniosek, którego Dubieniecki był autorem, Adam S. został ułaskawiony w przyspieszonym trybie przez ówczesnego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego, mimo negatywnej opinii Prokuratury Generalnej. Ze względu na powiązania rodzinne Dubienieckiego z Kaczyńskim, ten akt ułaskawienia stał się jednym z najbardziej kontrowersyjnych w III RP. – itp., itd. – za: https://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Dubieniecki

 

IIIŻydo-RP/Polin pod Partią interesu Syjonistycznego jak PRL pod żydo-bolszewią

Polaków, narodowych publicystów przedwojennej „Zadrugi”, prześladowały po 1945r. żydo-bolszewickie władze PRL – żydo-sanacyjne władze IIRP, do których odwołuje się PiS, także nie darzyły ich sympatią (konfiskaty nakładów czasopisma, rozprawy sądowe, itp.). Trzeba w tym miejscu zadać pytanie: dlaczego prześladowano ludzi, których poglądy na gospodarcze reformy państwa były zbliżone do panującej po 1945r. ideologii socjalistycznej?

Głównym zarzutem żydo-bolszewickich władz było posądzenie o faszyzm. Żydo-bolszewiccy zbrodniarze faszyzmem nazywali wskazywanie przez narodowych publicystów „Zadrugi” na ogromną szkodliwość żydo-katolickiej religii i Kościoła oraz żydowskiej mniejszości dla polskiego Narodu i Państwa.

Prokuratura reżimu IIIŻydo-RP/Polin stawia mi dzisiaj zarzut identyczny i z identycznych powodów – deja vu.

Zatem z jaką komuną walczy PiS – Partia interesu Syjonistycznego?

 

Dariusz Kosiur

PS

Komentatorowi ibrahim ibn jakub dziękuję za celne rozszyfrowanie nazwy partii PiS

7 Komentarzy

Filed under Polityka

7 responses to “PiS – Partia interesu Syjonistycznego i jej syjonistyczne debilizmy

 1. ali

  będą beatyfikować rodziców agenta JPII, Kard. Dziwisz jest za
  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-07-26/kard-dziwisz-o-beatyfikacji-rodzicow-jana-pawla-ii-mogliby-stac-sie-patronami-dla-rodzin/

  zobaczenie na fotkę chazarki mamusi agenta JPII

  Polubienie

 2. mleko z nosa

  Mieszkańcy Wohynia powinni najpierw poznac historie swojej ziemi i składać kwiaty na grobach rodziców i żołnierzy, którzy jako pierwsi zawieszali flagi na Reichstagu i Bramie Brandenburskiej zanim zawisły tam czerwone.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.