Żydowski kapitalizm, żydowski reżim IIIRP, likwidują polski naród

Proces likwidacji polskiego narodu bynajmniej nie jest rezultatem przypadkowych politycznych błędów popełnianych przez kolejne po 1990r. (a właściwie już od sierpnia 1980r.) syjonistyczne, bandyckie rządy IIIRP. Jest to proces głęboko przemyślany, realizowany z całą premedytacją, którego projekt powstał mniej więcej w latach 1970., w łonie światowych, syjonistycznych, gremiów mondialistycznych – autorów NWO, pomysłu – wymysłu – wspieranego idiotyzmami takimi jak „ocieplenie klimatu”, czy zbrodniczym wymysłem „zrównoważonego rozwoju”, a w rzeczywistości zaplanowaną depopulacją, któremu to „zrównoważonemu rozwojowi” przyklaskuje żydo-katolickich Kościół (encyklika „Laudato si”).

A NWO wspierał sam św. JPII

Tak więc najpierw po 1990r. żydowskie rządy w Polsce zlikwidowały ponad 10 mln miejsc pracy wymuszając na Polakach zarobkową emigrację. Wielu naszych bezmyślnych rodaków, zamiast samoorganizacji i likwidacji żydowskich rządów w Polsce, niszczących nam materialne podstawy bytu, z radością powitało akcesję Polski do UE, bo ta ułatwiała zarobkową emigrację – mogli stać się nareszcie Europejczykami. Nieoficjalnie, według źródeł zagranicznych, do dzisiaj Polskę opuściło od 8 mln do 12 mln osób. Staliśmy się krajem „pustych kołysek” – załamania demograficznego. Fakt ten doskonale rejestrują i znają kolędujący pasterze żydo-katolickiego Kościoła, a więc i jego sternicy zwalczający PRL wespół z Żydami i stojący z Żydami murem za zachodnią integracją w ramach UE. Żydowska zemsta za marzec’68, gdy władze PRL zaproponowały ok. 12 tys. żydowskich bandytów z UB opuszczenie Polski, powiodła się więc tysiąckrotnie.

Powstał jednak problem braku siły roboczej dla obcych korporacji w Polsce. Żydowskie rządy – teraz jest to rząd PiSPartii interesu Syjonistycznego – rozwiążą ten problem w prosty sposób: przyjmą miliony imigrantów, którzy oczywiście będą opłacani jeszcze niżej niż Polacy. Żydowski kapitalizm jest przecież efektywny, maksymalizuje zyski własne.

Żydo-rząd PiS – Partii interesu Syjonistycznego prowadzi już tajne rozmowy z władzami Filipin, Wietnamu i Nepalu, z których to państw nastąpi napływ taniej, wielomilionowej siły roboczej, co umożliwi „dalszy rozwój polskiej gospodarce”.

Co to jest ta „polska gospodarka” i dlaczego nie przynosi korzyści i zysków Polakom, tylko żydowskiemu kapitalizmowi, to już temat może i na inną okazję, ale przede wszystkim pytanie z gruntu antysemickie. A przecież żydo-katolicki Kościół uczy swoje owieczki, że antysemityzm to grzech wielki, a nacjonalizm to nawet jeszcze gorzej.

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej rozmawia z władzami Filipin na temat sprowadzenia stamtąd pracowników. (…)

Nowe kierunki imigracji są potrzebne, bo główny imigracyjny zasób polskiego rynku pracy zdaje się wyczerpywać. Według ostatnich danych Straży Granicznej w pierwszym półroczu tego roku liczba odpraw na polskiej granicy obywateli Ukrainy wyniosła 4,7 mln. To o ok. 300 tys. mniej niż w tym samym okresie ubiegłego roku.” – http://forsal.pl/artykuly/1172353,pracownicy-z-filipin-kolejne-otwarcie-na-pracownikow-z-zagranicy-rzad-chce-sprowadzic-filipinczykow.html

Pozwolenia na pracę będą wydawane na pięć lat, a np. Filipińczycy i Wietnamczycy w ogóle nie będą ich potrzebowali – podaje w poniedziałek „Dziennik Gazeta Prawna”. „ – https://www.forbes.pl/gospodarka/filipinczycy-i-wietnamczycy-bez-pozwolen-na-prace-ulatwienia-dla-imigrantow/y8s6ene

Co ciekawe podmianą polskich żydo-katolików na wyznawców innych religii (wyjątek stanowią filipińscy żydo-katolicy), na prawosławnych Ukraińców, wietnamiskich wyznawców religii plemiennych, czy nepalskich hinduistów, nie martwią się wcale sternicy żydo-katolickiego Kościoła w Polsce. Dlaczego? A dlatego, że wedle konkordatowych zapisów na żydo-katolicki Kościół płaci w Polsce każdy, nawet niewierzący – widać żydo-katolicki Kościół w żydowskim kapitalizmie IIIRP czuje się jak pączek w maśle, także potrafi maksymalizować zyski i to nawet wtedy, gdy traci owieczki.

Dariusz Kosiur

PS

Problem przyjmowania imigrantów – czyli likwidacji polskiego narodu, bo faktycznie o to tu chodzi – dostrzegają także publicyści portali żydo-medialnych. Zatem sprawa jest raczej poważna.

Komentator jowram 7 września 2018 o 22:01 zamieścił na stronie WPS tekst z Salonu24

Polityka migracyjna rządu odkryta: strumienie migrantów i ich osadnictwo na stałe

[u Jankego ukrywają Autorów; nie znalazłem. MD]

https://www.salon24.pl/u/wawel/892163,polityka-migracyjna-rzadu-odkryta-strumienie-migrantowi-naklady-na-ich-osadnictwo-na-stale
UTOPIA „DRUGIEGO PIS-u”: NOWA STRATEGIA POLITYKI MIGRACYJNEJ POLSKI – maksimum migrantów, duże nakłady na ich integrację i na osadnictwo na stałe

Pod przykrywką obchodów rocznic sierpniowych i wrześniowych rząd stopniowo oswaja Polaków ze swoją „wizją” polityki migracyjnej, zresztą wizja to złe słowa, bo to już jest od wielu miesięcy realizowane. Pod dużymi miastami są organizowane ośrodki noclegowe dla Azjatów (ok. 2/3 to muzułmanie) połączone z kursami języka polskiego. Rząd ma rozmach i nie rzuca słów na wiatr.

Efekt tej CICHEJ MIGRACJI możemy obserwować na ulicach dużych miast, brązowiejących w zastraszającym tempie. Na razie ta migracja zarobkowa jest jeszcze nieśmiała, czasem w weekendy z tych podmiejskich ośrodków wybierają się „do miasta”. Sam w sierpniowy weekend widziałem kilka busów z wyznawcami proroka i głośno puszczoną islamską muzyką (otwierali tylne drzwi od busa z powodu upału). Zamierzam porozmawiać z osobą mającą kontakt z jednym z takich podmiejskich ośrodków i ew. opisać to, czego się dowiem o „meandrach integracji” bengalskich islamistów, którzy za sprawą „genialnych wizjonerów polskiego rządu” niewidzialnie wnikają w tkankę polskiego społeczeństwa. Póki co, jeszcze nie sprowadzają rodzin, ale z wypowiedzi wiceministra, których poniżej daję omówienie (na Facebooku jest cały film ze spotkania) – wynika, że już wkrótce możemy oczekiwać rodzin z cziemodanami (Unia poklepie po plecach nasz zakompleksiony rządzik za realizację zasady „łączenia rodzin”, jest to jeden z unijnych, neomarksistowskich priorytetów). Gdy czytałem o tym, że projekty mieszkanie + i 500 + mają dotyczyć także migrantów – myślałem, że ludzie przesadzają. Teraz po zmiękczaniu Polaków przez wiceministra Chorążego nie ma już wątpliwości, że tak jest. Ten rząd w zaciszu gabientów szykuje nam takie Eldorado, że się nie pozbieramy. Oczekiwać możemy zapewne za parę lat kolejnych meczetów.

PODPISANA W TAJEMNICY PRZED POLAKAMI „DEKLARACJA Z MARRAKESZU” ZOBOWIĄZUJE WŁADZE DO REALIZACJI UŁATWIEŃ W LEGALIZACJI POBYTU I PRACY DLA MIESZKAŃCÓW AFRYKI ORAZ DO ZWIĘKSZANIA NAKŁADÓW NA ICH INTEGRACJĘ. JEST TO ZOBOWIĄZANIE DO TRWAŁYCH ZMIAN STRUKTURY SPOŁECZNEJ, I TAK UZASADNIAŁY WŁADZE WĘGIER ODRZUCENIE TEJ DEKLARACJI.

Zagadnienie napływu kolorowych Azjatów (2/3 islamistów) do Polski składa się z dwóch bloków tematycznych, które nie zawsze są rozróżniane:

migracja mafijna na „lewe” papiery i na „lewych paszportach” będąca zupełnie poza kontrolą i finalizowana przez Urzędy Wojewódzkie

migracja legalna na zapotrzebowanie przedsiębiorców, finalizowana też przez Urzędy Wojewódzkie, lansowana przez Premiera jako część jego planu ekonomicznego, to jest ten nurt migracji, do którego rząd przyznaje się oficjalnie, JEST ON MNIEJSZY OD MIGRACJI MAFIJNEJ, NIELEGALNEJ, której rząd nie myśli zwalczać!!

Mówiąc krótko i obrazowo: nawa Rzeczpospolitej ma dwie ogromne dziury przez które wpływają fale obcej cywilizacji, nienawistnej wobec zachodniej cywilizacji. Już jedna z tych dziur dawałaby spore ilości wrogich intruzów plus ich rodziny, a mamy DWA ŹRÓDŁA WROGIEJ INWAZJI, jedno legalnej, drugie nielegalnej. Polityka i działania (przeciwdziałania) polskiego rządu i w jednej i w drugiej sferze są zbrodnicze dla polskiej racji stanu.

Co do jednej z tych dziur, rząd twierdzi (tak jak kiedyś Szwedzi, Belgowie etc.), że musi wiercić dziurę, co do drugiej – udaje, że jej nie widzi i urzędnicy Urzędów Wojewódzkich akceptują dokumenty, co do których wiedzą, że są fabrykowane. O tym szarostrefowym osadnictwie pisałem kiedyś tak: „Komentator na rosyjskiej stronie piszącej o napływie islamskich Tadżyków do Polski mówi dosadniej: „nie wpuszczajcie ani jednego, oni nie chcą pracować i nie umieją, a nauczyć ich jakiegoś zawodu jest niemożliwością – nie mają mózgów. Chcą żyć za cudze i rozmnażać się bez ograniczeń… Szykujcie się na kolejne meczety…” Oczywiście, dotyczy to nie tylko Tadżyków, ale wszystkich z islamskich republik poradzieckich kupujących „papiery” legalizujące ich status na terenie „przyjaznej” im Polski z przyjaznym nad wyraz rządem.

Dwa miesiące temu naród „wpadł” na jedno ze źródeł brązowienia miast polskich. Kilka periodyków opisało mafie szmuglujące dowolne ilości islamskich analfabetów z byłych republik sowieckich. Wszystko odbywa się w majestacie „prawa” poprzez Urzędy Wojewódzkie i poprzez kupowane za parę setek „oświadczenia o zamiarze zatrudnienia”.

Najważniejszy jest pierwszy krok. Potem lokalne mafie organizują dalsze etapy OSADNICTWA – załatwiają na fikcyjne firmy legalne zezwolenia na pracę. Polskę upatrzyli sobie wyznawcy proroka z b.republik radzieckich, bo inne kraje ich nie wezmą, tam już wszyscy wiedzą, że Tadżykistan, Uzbekistan, Kirgistan, Czeczenia, Azerbejdżan, Turkmenistan to kontenery analfabetów nienawidzących pracy – w Niemczech nie mają więc czego szukać. Im Polska wystarcza.

======================

01.09.2018 1Łukasz Barczyk

Temat należy nagłaśniać. Trzeba o tym mówić, pisać, informować innych, uświadamiać o tym, co robi szajka zwana obozem Zjednoczonej Prawicy. Oni nie realizują polskiej racji stanu, lecz obcą. Reprezentują interes na pewno zachodnich koncernów, umożliwiając im nabycie taniej siły roboczej.

Natomiast warto wrócić do spotkania Morawieckiego z Junckerem, kiedy ten pierwszy objął urząd. pamiętacie Państwo reakcje Junckera? Jaki był zadowolony z ustaleń z nowym premierem? Jestem przekonany, że chodziło właśnie o temat imigrantów. Jak to podaje Bloger Wawel – zmienili pojęcie przymusowej relokacji, na pracowników z zagranicy i nastała cisza. Media z prawej, jak i lewej strony milczą. Jedynie w mediach „toruńskich” można spotkać się z tematem.
Wracając do interesu – to jest właśnie interes masoński, polegający na zniszczeniu naszej polskiej kultury i cywilizacji europejskiej, przede wszystkim zniszczenia Kościoła (ale przecież żydo-katolicki Kościół wspiera imigrację, a walczy z nacjonalizmem -? – D.Kosiur)  i wzniesienia nowego monstrum antycywilizacyjnego. Tylko że takim tworem nie da się później sterować, czego głupi lewicowcy nie są w stanie przewidzieć. Nie są, bo są głupi, bo nie ma w nich Mądrości. Kręcą bata na samych siebie.
Wracając do spotkania Morawieckiego z Junckerem – z obserwacji także innych

spotyka się z niezmiennie tą samą reakcją: pytający zostaje zablokowany, nawet jeśli pytania były zadane kulturalnie.

Jeśli chodzi o politykę migracji zarobkowej, czyli IDENTYCZNEJ jak ta, która doprowadziła Szwecję, Niemcy, Holandię, Belgię etc. do depopulacji ludności rdzennej względem islamskich migrantów oraz do wielokrotnego wzrostu kryminalizacji kraju – to nie można tu nic innego powiedzieć, niż to, co wpisali twitterowicze na wieść o stopniowym odkrywaniu kart, przez „drugi PIS”.
Właśnie tak ROZPOCZYNAŁO SIĘ TO W SZWECJI!

Identyczne były argumenty rządu Szwecji za sprowadzaniem muzułmanów. Mamy unikalną możliwość obserwowania od samego początku tego, jak naród poddaje się samolikwidacji. Jeśli my tego procesu nie zatrzymamy, winić nie będziemy mogli nikogo.

5 Komentarzy

Filed under Polityka

5 responses to “Żydowski kapitalizm, żydowski reżim IIIRP, likwidują polski naród

 1. julius

  Kryzys „emerytalny”: Miedwiediew przygotowuje się na ostateczność?

  W kontekście rozwijającego się kryzysu i rosnącego niezadowolenia po ogłoszeniu reformy emerytalnej, której nie pomogło nawet przemówienie prezydenta, rządząca elita szuka „winnego”.
  Będzie nim, oczywiście, premier Dmitrij Miedwiediew, który wydaje się, zrozumiał swoją sytuację i nie pojawił się na dwóch spotkaniach Rady Bezpieczeństwa w sierpniu, a obecnie jest zaangażowany w pozycjonowanie swoich własnych ludzi na „ciepłe posadki”.

  Rezygnacja jednej z najbliższych premierowi osoby,Natalii Timakowej, która współpracowała z Miedwiediewem od 2008 roku i zatrudnienie jej na stanowisku vice-prezesa Vnesheconombanku, nie jest przypadkiem. Miedwiediew pożegnał się ze swoim zespołem, który został tak poważnie osłabiony podczas formowania składu obecnego rządu (zwolnienia Arkadija Dworkowicza i innych ). Dymisja Timakowej zbiegła się z ujawnieniem informacji o prowadzeniu śledztwa w sprawie machinacji byłego ministra rządu Michaiła Abyzowa w Rosyjskiej Venture Company. Według kablowego kanału „Nezygar” Abizow już opuścił Rosję aby uniknąć ścigania oraz badane są wątki powiązań z „Rosnano” Anatolija Czubajsa. To samo źródło twierdzi, że siły bezpieczeństwa aktywnie zbierają „dossier” na wiele innych osób, które uważane są za bliskie otoczenie Miedwiediewa, w szczególności przewiduje się rychłą dymisję ministra sprawiedliwości Aleksandra Konowałowa i kierownictwa Federalnej Agencji Nieruchomości. W tym samym czasie, w tych samych kanałach telewizyjnych, a nawet w mediach głównego nurtu, były również „wrzutki” dotyczące samego premiera.
  Jest jasne, że skandalu z rezygnacją Miedwiediewa można oczekiwać w każdej chwili. Premier także nie pozostanie dlatego, że jest to wpisane w tradycję obecnego systemu politycznego.

  Jeśli chodzi o rząd, czy szerzej, wykonawcze kierownictwo kraju, a nawet cała polityka wewnętrzna Rosji, jak donosi „Katjusza”, nadal pozostaje w rękach kilku klanów, w pierwszej kolejności, szefa wewnętrznego działu polityki Administracji Prezydenta Siergieja Kirienko i jego technokratów: Siergieja Chemezowa, a także naftowca w osobie Igora Sieczina. Dlatego prawdopodobna rezygnacja Miedwiediewa i zastąpienie go premierem technicznym typu Gubernator Tuły Aleksiej Djuminanawrjad może przynieść realne korzyści dla kraju. Jednak źródła RIA „Katiusza” argumentują, że Djumin jest rozważany na kolejne stanowisko – rzekomo może przewodzić FSB Rosji. Zgodnie z tym wariantem, układ sił może być na prawdę zmieniony, choćby dlatego, że służby bezpieczeństwa będą mogły otrzymać carte blanche dla realizacji wyciągania na wierzch kompromitujących dowodów nagromadzonych przez lata, uderzających z całą mocą w liberałów. A wtedy prezydent nie będzie miał innych możliwości, jak spróbować utworzyć gabinet ministrów nie z tej samej przegranej liberalnej szajki, ale z patriotów.
  http://communitarian.ru/news/v-rossii/pensionnyj-krizis-medvedeva-gotovyatsya-sdelat-krajnim_08092018

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.