Dzieje się w IIIŻydo-RP/Polin, czyli nigdzie

Proces judaizacji Europy rozpoczęty narzuceniem jej chrześcijaństwa obejmuje już dzisiaj całą kulturę, a więc religię, ekonomię, prawo, politykę.

Judaizacja prawa polega na tym, iż nie liczy się prawo, prawny zapis, liczy się wyłącznie jego interpretacja.

 

Powrót do normalności, do sprawiedliwości, do uczciwości, zarówno w życiu jednostek, jak i całego społeczeństwa – w życiu społeczno-politycznym, a więc bezwzględna konieczność odjudaizowania naszej kultury nie może dokonać się tylko w jakiejś jednej sferze społeczno-politycznej egzystencji narodu, musi to być proces kompleksowy, eliminujący wpływy judaizacji z każdej sfery egzystencji narodu i państwa, religii żydo-katolicyzmu (wszystkich religii żydo-chrześcijańskich) nie wyłączając.

 

Wprowadzenie do żydo-chrześcijaństwa tyleż samo wspaniałej, co i fantastycznej postaci Jezusa, żydowskiego rabina, było zabiegiem politycznym, chodziło o doktrynalne oddzielenie Żydów od Gojów, ale jednocześnie umożliwienie procesu judaizacji Gojów.
Inną kwestią jest, że żydowski judaizm – religia monoteistyczna – filozoficznie stoi wyżej od wywodzącego się zeń chrześcijaństwa z jego dogmatem świętej trójcy. Trudno bowiem określić jednoznacznie żydo-chrześcijaństwo jako religię monoteistyczną, bo przecież programowaną przez starożytnych Żydów dla ludów wyznających wielobóstwo.

Temat dejudaizacji naszej kultury nie powinien jednak stać się asumptem do rozważań o istnieniu boga. Czy bóg istnieje, czy nie, to temat doskonały, ale na filozoficzne dysputy, choć nie prowadzą one do jednoznacznych odpowiedzi na to pytanie.
Nasz polski, europejski (chodzi o tzw. cywilizację europejską) problem jest innej natury, jest natury politycznej:

1. – czy powinniśmy być ewangelizowani w duchu żydowskich religii (wszystkich odłamów chrześcijaństwa)?

2. – jakie odnieśliśmy i jakie nadal odnosimy, korzyści jako naród i państwo w wyniku narzucenia nam żydo-katolicyzmu (w Europie pozostałych odłamów żydo-chrześcijaństwa) i honorowaniu tej religii przez władze jako elementu państwowego życia?

 

Poniżej drobny przykład bezprawia, które jest właśnie rezultatem powszechnej judaizacji prawa. Przykładów podobnych można mnożyć mnóstwo. Nie wyłączając przykładu funkcjonowania III RP, czyli faktycznie żydowskiego reżimu zaprojektowanego przy „okrągłym stole”. III RP, czyli w rzeczywistości IIIŻydo-RP/Polin i jej władze jest przecież nielegalna, łącznie z konstytucją III RP, w której zapisano możliwość ograbiania systemu pieniężnego narodu polskiego przez syjonistyczną, finansową międzynarodówkę – to na rzecz tejże syjonistycznej międzynarodówki płacimy podatki.

Żaden uczciwy polski żydo-katolik nie może zaprzeczyć, że Kościół w Polsce współdziałał z żydowskim elementem syjonistycznym zarówno przy tworzeniu III RP jak i jej konstytucji. Żaden uczciwy europejski żydo-katolik, żydo-chrześcijanin nie może zaprzeczyć, że władze Kościoła wspierają syjonistyczny projekt NWO.

Dejudaizacja bezwzględnie konieczna.

 

Dzieje się w IIIŻydo-RP/Polin, czyli nigdzie

 

Dariusz Kosiur

34 Komentarze

Filed under Polityka

34 responses to “Dzieje się w IIIŻydo-RP/Polin, czyli nigdzie

 1. Polacy wreszcie powinni sobie uświadomić, że w Polsce panuje prawo talmudyczne. Talmud mówi, że cała majętność świata należy do żydów. Jeśli cokolwiek jest własnością Gojów, to tylko chwilowo. Za rządów PiS, wszystkie zasoby wody pitnej i wodociągów, stały się własnością państwa Izrael. A więc rolnik ukradł ryby z żydowskiej wody. Bo skoro woda jest własnością żydów, to zgodnie z wykładnią prawa talmudycznego, wszystko co się w tej wodzie znajduje, jest również własnością żydów. A więc jeśli komuś wpadnie do wody portfel z dokumentami i gotówką, zmienia on właściciela. Ktoś, kto wyłowi ten portfel, powinien go zanieść do ambasady Izraela.
  Rolnik złowił ryby na swojej ziemi, ale nie w swojej wodzie. Zatem zgodnie z wykładnią prawa (talmudycznego) został ukarany słusznie. Hajka Grundbaum, wraz z wspólnikami ukradła kilka tysięcy nieruchomości i wyrzuciła na bruk 40 tys. Polaków z mieszkań. Nie została za to ukarana nawet mandatem, ponieważ działała zgodnie z prawem talmudycznym. Ponieważ cała majętność należy do żydów, to również wszystkie nieruchomości do nich należą. A to że są przejmowane stopniowo, to tylko dlatego, by zapobiec buntowi głupich Gojów. Aby tego buntu uniknąć, własność Gojów w Polsce, będzie przejmowana nadal, ale stopniowo.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Różne głupoty są wypisywane na forach, ale ta „Proces judaizacji Europy rozpoczęty narzuceniem jej chrześcijaństwa” jest jej szczytem. Szczególnie jest to bolące, że idzie to spod pióra „żydoznawcy” p. Dariusza Kosiura.

  Polubienie

 3. KOJAK

  Nie tyle interpretacja ! Prawo w cywilizacji Lacinskiej oparte jest na normach moralnych ! Nie mozna uchwalac prawa ktore jest sprzeczne z ogolnie przyjetymi zasadami moralnymi ! W cywilizacji zydowskiej to jest absolutnie bez znaczenia ! Uchwala sie takie prawo jaki jest geszeft polityczny, ideologiczny lub inny ktory jest potrzenn aktualnie zydowstwu a normy moralne ich zupelnie nie interesuja ! Z tak uchwalonego prawa natomiast zydowstwo chce sobie wyprowadzac i narzucac normy moralne !!!

  Polubienie

 4. nina

  —————NIEPRAWDOPODOBNE !!! Polacy u siebie ! ale na kolanach !!.
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pzl-swidnik-praca-leonardo,185,0,2416569.html

  Polubione przez 1 osoba

 5. Marek Rogalski

  Re.Apollo Całkowita racja…chrześcijaństwo(prawdziwe…czyli pochodzące od Jezusa Chrystusa) i judaizm…są nie do pogodzenia…jak „ogień i woda”…D.Kosiur walcząc z chrześcijaństwem-świadomie albo nieświadomie popiera judaizm…

  Polubienie

  • Miechu .

   Oczywiście tak tak popiera judaizm a w nagrodę nie tak dawno miał najazd na chatę gdzie mu przyniesiono tort ze świeczkami i ucałowano mu czoło . Zastanów się co piszesz zanim coś napiszesz .

   Polubienie

  • Chrześcijaństwo i judaizm (talmudyzm) to nie jest żaden „ogień i woda” tylko awers i rewers (po polsku dwie strony) tej samej szekli. Tak jak PO i PiS, Demokraci i Republikanie w USA, Coca-Cola i Pepsi-Cola, itd.

   Polubione przez 2 ludzi

 6. robert

  Pytanie: „Jaka jest różnica między chrześcijaństwem a judaizmem?”

  Odpowiedź: Spośród głównych światowych religii chrześcijaństwo i judaizm są najprawdopodobniej najbardziej podobne. Chrześcijaństwo i judaizm wierzą w jednego Boga wszechmogącego, wszechwiedzącego, wszechobecnego, wiecznego i nieskończonego. Obie religie wierzą w Boga, który jest święty, sprawiedliwy i sprawiedliwy, a jednocześnie kochający, wyrozumiały i miłosierny. Chrześcijaństwo i judaizm dzielą Pisma Hebrajskie (Stary Testament) jako autorytatywne Słowo Boże, chociaż chrześcijaństwo obejmuje również Nowy Testament. Zarówno chrześcijaństwo, jak i judaizm wierzą w istnienie nieba, wieczne miejsce zamieszkania sprawiedliwych i piekło, wieczne miejsce zamieszkania niegodziwych (chociaż nie wszyscy chrześcijanie, a nie wszyscy Żydzi wierzą w wieczność piekła). Chrześcijaństwo i judaizm mają w zasadzie ten sam kodeks etyczny, powszechnie znany dziś jako judeo-chrześcijański. Zarówno judaizm, jak i chrześcijaństwo uczą, że Bóg ma specjalny plan dla narodu izraelskiego i narodu żydowskiego.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Robercie. Jeżeli woda i ogień są podobne to można uznać za prawdę co napisałeś. Ale przyprzyjmy się dokładniej problemowi.
   1. Chrześcijaństwo uznaje Boga jako istotę najwyższą. Judaizm stawia żydów na równi z Bogiem a nawet wyżej (np. Cadycy pouczają Boga jak ma postępować), czyni ich narodem boskim. Część wspólna???
   2. Chrześcijaństwo uznaje prawdę obiektywną zaś w judaizmie prawda jest wtedy, gdy jest zgodna z dążeniami i oczekiwaniami żydów. Część wspólna???
   3. Chrześcijaństwo budowane jest na stałych fundamentach życia, rodziny i wiedzy, judaizm temu zaprzecza. Część wspólna???
   4. Dla chrześcijanina każdy człowiek (biały, czarny, żyd, niewolnik, płód, …) jest istotą ludzką, dla żyda człowiekiem jest tylko – żyd. Reszta to bydło i robactwo. Część wspólna???
   5. Dla chrześcijan własność prywatna jest własnością danej osoby, dla żyda nie istnieje takie pojęcie – wszystko jest żydów!!! Część wspólna???
   6. Dla chrześcijanina zabicie każdego człowieka jest złem, dla żyda złem jest tylko zabicie żyda przez goja. Dobrym uczynkiem jest zabijanie gojów (nie-żydów.). Część wspólna???
   7. Dla chrześcijan jest Ewangelia i Katechizm, dla żydów Talmud (nie pięcioksiąg), Kabała. Część wspólna???
   8. Ewangelia naucza miłości do bliźniego, Talmud kłamstwa, zbrodni, nienawiści do chrześcijan. Część wspólna???
   9. Stałą częścią żydostwa są czary i magia, chrześcijaństwo to zwalcza. Część wspólna???
   . itd, itd.
   Robercie nie przepisuj niedorzeczności wyjętych z żydo-lewackich portali pragnących, jak to robi tu p. D.Kosiur, sprowadzić chrześcijaństwo do judaizmu do tzw. judeochrześcijaństwa – wymysłu żydowskiego.

   Polubienie

   • veri

    Aby goje nie kapneli sie, ze judaizm i chrzescijanstwo to jedna i ta sama reka zarzadzana firma Zydzi musieli opatrzyc je stosownym szyldem i oprawic odpowiednia, maskujaca ten stan rzeczy propaganda … skuteczna propaganda.

    Polubione przez 1 osoba

   • @ Apollo

    Pan pomylił adresata swoich pretensji. Ja odnoszę się do stanu faktycznego – proszę nie zapominać, że chrześcijaństwo wywodzi się wprost z judaizmu biblijnego. Zatem pretensje należy kierować do starożytnych Żydów, twórców judaizmu i jego sekt (chrześcijaństwa, islamu), ewentualnie do stwórcy.

    Polubienie

   • demonzydowatyk

    zydzi stworzyli chrzescijanstwo,by zapanowac nad swiatem ,ku naszej szkodzie

    Polubienie

 7. Hermes

  @Apollo
  8. Ewangelia naucza miłości do bliźniego.
  To chyba tak naucza że marne ma wyniki skoro popatrzeć na wyprawy krzyżowe , inkwizycje i w gruncie rzeczy historię Kościoła . Pała z dwoma minusami się należy za efekty tej nauki .

  Polubione przez 1 osoba

  • Hermes, to może coś zacytujesz z Ewangelii co jest niezgodne z tym co napisałem? A o wyprawach krzyżowych i świętej inkwizycji to jednak musisz się podszkolić. Rzucasz puste hasła bez rzetelnej wiedzy o tych zjawiskach. I nie oceniaj dawnych procesów kategoriami obecnymi, jak to robi lewactwo. Jako odtrutkę proponuję „Czarne karty kościoła” Vittorio Messori. Literatura masońska tj. oficjalna historia tylko zamazuje przyczyny i przebieg minionych zjawisk.

   Polubienie

 8. robert

  Ann Coulter ma rację: chrześcijaństwo to judaizm 2.0

  Zasadniczo chrześcijańskie pismo wyraźnie stwierdza, że ​​chrześcijaństwo opiera się na tym, co nazywa się „drugim przymierzem” z bogiem Abrahama. Oczywiście „drugie przymierze” nie byłoby konieczne w chrześcijańskiej teologii, chyba że „pierwsze przymierze” zostało złamane przez Żydów.

  Chrześcijaństwo jest religią superwizjonistyczną, która obwinia Żydów za niespełnienie „pierwszego przymierza”. Problemem dla żydowskich uczonych i teologów jest „supercesjonizm”, tradycyjne chrześcijańskie nauczanie, że Stary Izrael został zastąpiony przez ofiarę Chrystusa przez Nowy Izrael – Kościół – i przez pokolenia chrześcijan, którzy często dążyli do wyrównania się z tymi, których obwiniano o śmierć Chrystusa.
  Na nieszczęście dla Żydów nawrócenie Konstantyna postawiło moc rzymskich legionów za Nowym Testamentem. Od tego czasu chrześcijańscy żołnierze od wieków opierają swoje argumenty mieczem Konstantyna. Ta moc pozwoliła chrześcijaństwu po dziś dzień popierać niewolnictwo, przemoc i wyzyskiwanie niechrześcijan. Problemy Bliskiego Wschodu ewoluowały od chrześcijańskiego kolonializmu i europejskiego antysemityzmu, który ostatecznie doprowadził do Holokaustu i państwa Izrael. Wielu z chrześcijańskiej prawicy wykorzystuje teraz wiarę „końca dni”, by wspierać Izrael jeszcze przez prawie 2000 lat, chrześcijańscy fundamentaliści byli antysemici.

  Osobiście uważam, że Stary i Nowy Testament doprowadziły do ​​stworzenia niebezpiecznych systemów wierzeń dla fundamentalistów wyznawców boga Abrahama. Sztywne systemy wierzeń są niebezpieczne dla naszego społeczeństwa, ponieważ uniemożliwiają otwartą dyskusję na temat nowych pomysłów i postępu naukowego. Ci, którzy mają odruchowe reakcje na nauki chrześcijaństwa, powinni przeczytać Nowy Testament, aby uzyskać jakąś perspektywę. Dlatego Donny Deutsch był zszokowany, gdy Ann Coulter zasugerowała, że ​​chrześcijaństwo jest doskonalszą formą judaizmu. Niestety wielu Żydów nie czyta Nowego Testamentu i jest oszołomionych jego naukami.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Z tego co napisałeś to widać żeś modernista pełna piersią i dyskusja merytoryczna z Tobą nie ma sensu. A już pisanie bredni czysto syjonistycznych o ewolucji „chrześcijańskiego kolonializmu i europejskiego antysemityzmu, który ostatecznie doprowadził do Holokaustu i państwa Izrael” jest jakby wyjęte z tekstów portalu Racjonalista. Pragnę tylko zauważyć, że katolicyzm był jedyna siłą zwalczającą skutecznie niewolnictwo. To wyklęty protestantyzm był buntem wewnętrznym w chrześcijaństwie i niezgodą na uważanie niewolników za ludzi. To głównie protestanci i kościoły anglikańskie kolonizowały Amerykę Północną i mordowały wszystko co się nawinie pod lufę. Ale nie miały one tu żadnego wsparcia papieskiego. Więc znowu uogólnienia i przypisywanie grzechów innych do katolicyzmu.
   A w sprawie form judaizmu wypowiedziała się kilka lat temu filozofka Robson stwierdzając że: to ateizm wyrosły na świadomie budowanej krytyce (kłamliwej) KK jest wersją łagodną współczesnego judaizmu. I to potwierdzają fakty o tzw. walczących ateistach z KK. Pełno tego teraz na ulicach i w mediach. Ale żyd zawsze potrafił ewaluować i zakażać zdrowe organizmy nienawiścią do systemu, który gwarantował mu (systemowi) racjonalny rozwój.

   Polubienie

 9. Carlos

  Trzeba oddac panu Kosiurowi racje, ze „polski episkopat” jest tak zjudaizowany, ze trudno mu zrozumiec roznice miedzy tymi dwiema religiami.

  Polubienie

  • I tu się zgadzam. to już nie polski episkopat tylko żydo-masońska agentura pod kierownictwem Iluminatów. Ale to jest wypaczenie a nie norma w KK!

   Polubienie

   • zimbabwe

    Normą to było osadzenie żydów na ziemiach należących do rzymokatolickich panów i zmuszenie ich do niegodnych zajęć tj handlu alkoholem [pochodzącym z pańskich gorzelni] i lichwa, a bylo to w czasach kiedy chłopu za samowole budowlaną ucinano głowę, ba, taki chlop to nawet nie mógł się ożenić na sąsiedniej wsi bez zgody pana, zas tzw jasiow wedrowniczkow zakuwano w dyby na wiele dni albo zamykano w piwnicach i poddawano torturom – głównie dla rozrywki. Powiem więcej, bez celowego działania KRK nie byłoby w Europie zadnego problemu z mniejszoscia zydowska.
    Co łączyło żydów i rzymokatolickich władców, oprócz rzecz jasna zamiłowanie do pustynnego demona Jahwe i czarnej książeczki tory? Była to nienawiść do chłopa, albowiem według jednych i drugich, chłopi pochodzą/pochodzili ponoc od przekletego przez Jahwe biblijnego Chama, w co polska szlachta wierzyła jeszcze xxw.
    Na koniec, nie wiem jak wam, ale mi nie po drodze ani z owcami ani z wilkami, zatem pies was wszystkich tącał , bye

    Polubienie

   • zimbabwe

    Ps. Zapomniałbym

    Polubienie

 10. Tobiasz

  Mamy nowe zasady .Jeżeli nie był na temat to został usunięty .

  Polubienie

 11. @ Ewik

  „Antykatolickie” i pewnie antysemickie -? – to jest właśnie żydo-katolickie „popierdywanie”.
  Następne tego typu głupoty będą usuwane.

  Polubienie

 12. robert

  Chrześcijańscy Żydzi to ktoś, kto praktykuje judaizm i wierzy, że Jezus Chrystus jest Mesjaszem. Niektórzy z tych wierzących wolą nazywać się chrześcijanami hebrajskimi lub mesjanistycznymi. Wierzą, że Jezus był żydowskim Synem Boga narodzonym z Dziewicy Maryi. Chrześcijańscy Żydzi wierzą, że stał się doskonałą ofiarą za grzechy ludzkości, spełniając proroctwo Starego Testamentu.

  Rabin Leo Baeck jest czołowym filozofem-teologiem i historykiem religii. Odrzuca chrześcijaństwo, ale deklaruje potrzebę przedstawienia Jezusa jako prawowitego Żyda. Rabin Baeck zwraca uwagę, że Jezus był Żydem, urodzonym pośród ludu hebrajskiego i uznanym przez innych żydów swoich czasów.

  Chrześcijańscy Żydzi będą nazywać Jezusa imieniem Y’shua, ponieważ wspomnienie o Jezusie może wywołać gniew u tych, którzy nie wierzą, że Jezus jest Mesjaszem. Y’shua mówił, że osobiście widzi przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Mówił z autorytetem o rzeczach Bożych, których inni nie mogli. Ten autorytet dla chrześcijańskich Żydów jest dowodem, że Chrystus jest Mesjaszem, o którym mówił, że jest w Jego naukach.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.