Suwerenna Polska wbrew oponentom i wrogom.

Jeszcze do niedawna partia Polska Patriotyczna wspólnie ze stowarzyszeniem KoRReus planowaliśmy sejmik/konferencję nt. ” Doktryna Gospodarcza Polski Suwerennej”. Okazało się, że w trakcie ostatniej fazy przygotowań pojawiła się duża różnica zdań odnośnie procedury, w myśl której  uczestnicy będą dochodzić do określenia najważniejszych elementów tej doktryny.

Możemy się jedynie domyślać, że ze względu na formalne wymogi sprawnej obsługi medialnej przygotowywanej konferencji, której podjęło się studio WPS PRODUCTION – partnerzy, sponsorzy, czy wręcz gestorzy części tzw. niezależnych mediów rozpoczęli działania destrukcyjne.

Ale być może problem jest jeszcze głębszy. Po prostu sama idea Suwerennej Polski, której opoką jest suwerenność finansowo-gospodarcza, ale warunkiem koniecznym jest suwerenność polityczna  realizowana przez suwerenny, a więc narodowy, polski rząd- wywołała kolejny raz popłoch pookragłostołowych „elit”?!

Kompradorski układ pookrągłostołowy wyczerpuje się. Jego liberalno-lewicowe skrzydło uległo samozniszczeniu ( SLD) lub na naszych oczach kompromituje się do końca ( PO ). Pozostała jeszcze ostania ekspozytura Okrągłego Stołu pod nazwą Prawo i Sprawiedliwość.

To ta partia kreowana jest – jak wcześniej cały tzw.Okrągły Stół – na przewodnika nowego, patriotycznego otwarcia we współczesnych dziejach Polski. Po dokonanym miękkim podboju ekonomicznym pod hasłem demokratycznej transformacji ustrojowej, a następnie europeizacji Polski, na naszych oczach ma dokonać się całkowite zwasalizowanie polityczno-militarne. Ten ostatni akt dramatu jest na tyle groźny, że odbywa się według globalnych priorytetów polityczno-gospodarczych sił anglosasko-syjonistycznych, które walczą o utrzymanie swojej podważonej i zachwianej hegemonii i w tej walce odniosły ostatnio kilka porażek.  Polska została wybrana na obszar frontowo-przetargowy przyszłego ładu europejskiego.

Z tych powodów idea i program Suwerennej Polski – suwerennej politycznie, gospodarczo i kulturowo jest ideą i programem przyszłości i ocalenia narodu i państwa polskiego. I właśnie dlatego ta idea i program mają swoich nieprzejednanych wrogów, tak zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Zapraszamy zatem przedstawicieli środowisk patriotycznych, narodowych i suwerenistycznych na konferencję do Łodzi w dniu 6 października ( najbliższa sobota ) , początek godz. 10:00, adres: ul. Okopowa 70/106 ( wjazd od ul. Marysińskiej) , temat spotkania:

„Suwerenna Polska- rozmowy o polityce i gospodarce”.

Spotkanie będzie etapem przygotowawczym do przyszłorocznego  IV Kongresu Polski Suwerennej

W imieniu organizatorów

Partii Polska Patriotyczna

i studia WPS PRODUCTION

Paweł Ziemiński

 

 

 

4 Komentarze

Filed under Bez kategorii

4 responses to “Suwerenna Polska wbrew oponentom i wrogom.

 1. julius

  Nie powinno nikogo dziwić, że powołane przez USA polskie władze chcą, aby więcej amerykańskich żołnierzy w Europie „stabilizowało” bezpieczeństwo. Według polskiego prezydenta Andrzeja Dudy Polska chce przenieść „granicę bezpieczeństwa” w Europie z pomocą amerykańskich żołnierzy. Prezydent Duda wydaje się być skłonny, aby Polska była główną strefą zgniotu w przypadku, gdy USA rozpocznie gorącą wojnę z Rosją. Zdaniem licznych ekspertów, Polska poniosłaby największe straty i zostałaby podbita przez Moskwę w ciągu kilku dni, nawet zanim znaczące siły USA mogłyby zostać zmobilizowane zza Atlantyku i najdalszych zakątków gnijącego imperium atlantyckiego. To, że polskie przywództwo, takie jak Duda, uważa, że ​​Stany Zjednoczone są „stabilizującą” siłą w regionie, podczas gdy w rzeczywistości wszystkie państwa, w których USA są obecne, nieuchronnie doświadczają destabilizacji, to świadectwo nie jakiegokolwiek strategicznego myślenia ze strony Polaków , ale raczej symptom państwa pod zagraniczną okupacją polityczną, z decyzyjnością delegowaną do District Columbia a nie do Warszawy.
  Ekspert wojskowy i emerytowany pułkownik Aleksandr Żilin powiedział, dlaczego baza może stanowić zagrożenie nie tylko dla Rosji, ale także dla UE.
  „Wielokrotnie stwierdzaliśmy, że ustanawiając instalacje wojskowe na terytorium krajów Europy Wschodniej, USA eliminują bezpieczeństwo narodowe tych krajów. Polskie władze zmuszają Rosję do wprowadzenia pewnych poprawek „- powiedział.
  https://www.fort-russ.com/2018/10/surprise-u-s-installed-polish-leadership-begs-for-more-occupation-troops-as-tensions-rise/

  Polubione przez 2 ludzi

 2. ATANAZY

  POLSKA NIGDY NIE BEDZIE SUWERENNA JAK BEDA NIA RZADZIC ZORGANIZOWANE GRUPY KRYMINALNE ZYDOWSTWA !

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.