W Waszyngtonie obłęd i desperacja

 W obliczu nieuchronnego upadku USA, a już z całą pewnością w obliczu utraty przez USA pozycji politycznego i militarnego hegemona, co przekłada się na zmuszenie syjonistycznej administracji USA (czytaj: czyli światowej żydo-anglosaskiej finansjery) do ograniczenia uprawianego przez nią światowego terroryzmu, istnieje poważne niebezpieczeństwo uczynienia przez nią desperackiego kroku – wszczęcia konfliktu nuklearnego na skalę całego globu. W związku z tym powstaje dość oczywiste pytanie, czy zamiast dopuszczenia ryzyka utraty życia miliardów ludzi nie należałoby zutylizować finansowej nacji zachodniego świata? Byłoby to moralnie uzasadnione. Taki wariant był nawet kiedyś rozważany. 

Nasz polski dramat polega na tym, iż bandycki, syjonistyczny, reżim IIIŻydo-RP/Polin wybrał USA na strategicznego sojusznika, co musi skończyć się dla nas źle, także i wtedy, gdy do wojny światowej nie dojdzie. Szkoda, że wyznawcy żydo-katolicyzmu i obrońcy żydo-katolickiego Kościoła w Polsce nie zdają sobie sprawy, iż w ogromnej mierze obecną polityczną sytuację Polski zawdzięczają właśnie Kościołowi.

D.Kosiur  

 

________________________________________

____________________________

W Waszyngtonie obłęd i desperacja

za: https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/145794,w-waszyngtonie-obled-i-desperacja

autor: dr nowopolski

Na wstępie uwaga do Czytelników. Niniejszy artykuł składa się z trzech części. Pierwsza to opis najnowszych pociągnięć administracji amerykańskiej, z wyłącznie amerykańskimi  odnośnikami zawierającymi informacje pochodzące z oficjalnych waszyngtońskich źródeł, takich jak konferencje i biuletyny prasowe. Linki do wspomnianych odnośników zamieściłem bezpośrednio w tekście. Druga przedstawia „logikę” stosowaną przez waszyngtoński deep state w zakresie rozwiązywania zagranicznych i wewnętrznych problemów.  Trzecia część zawiera mój komentarz do przedstawionych powyżej faktów.
.
Część I
.
Aby uniknąć oskarżeń o łamanie prawa międzynarodowego, Administracja amerykańska jednostronnie wystąpiła z szeregu kluczowych międzynarodowych umów i konwencji (https://news.antiwar.com/2018/10/03/us-withdraws-from-international-treaties-slams-un-world-court/).
Aby rozwiązać ręce armii amerykańskiej, Pentagon promulgował tzw. „koncepcję współobrony”, uwalniającą go od imperatywu akceptacji kongresu USA na „kinetyczne” akcje militarne amerykańskich sił zbrojnych. (https://news.antiwar.com/2018/10/03/pentagon-claims-near-limitless-power-to-conduct-unauthorized-strikes/).
Amerykański ambasador przy NATO, Kay Bailey Hutchison ostrzegła Rosję o możliwości prewencyjnego zniszczenia przez armię amerykańską rosyjskich rakiet, które w opinii USA Federacja nie powinna posiadać
.
Część II
.
Amerykanie, jako wyjątkowi ludzie (exceptional peoples; https://books.google.pl/books?id=ewC6rekn86gC&pg=PA235&lpg=PA235&dq=%22exceptional+peoples%22&source=bl&ots=ChLXsqoUmL&sig=fQWVlJzEaRraH4M1q7ldF-uSuzI&hl=pl&sa=X&ved=2ahUKEwiEp-f_6ezdAhWDsKQKHUMNCyoQ6AEwDHoECAIQAQ#v=onepage&q=%22exceptional%20peoples%22&f=false) posiadają nadprzyrodzone prawo decydowani o tym co inni mogą mieć, robić, mówić (https://forward.com/news/national/411355/revealed-canary-mission-blacklist-is-secretly-bankrolled-by-major-jewish/), jakie mogą mieć poglądy, rządy, sojusze; oraz jakiej waluty mogą używać i jaki system gospodarczy stosować. Ponieważ  Ameryka i jej mieszkańcy stanowią absolutny wzorzec uniwersalnej doskonałości, w celu uniknięcia niecnych pomówień o permanentne deptanie prawa międzynarodowego, USA wystąpiły z globalnych traktatów i umów. Aby zamknąć usta krajowym krytykom (agentom Putina) oskarżającym amerykańskie elity o łamanie prawa i oligarchiczne rządy, siłowe struktury Stanów Zjednoczonych zadeklarowały swą niezależność w stosunku do konstytucyjnego porządku tegoż państwa.
.
Część III
 Stany Zjednoczone, jako pierwsze państwo w historii świata dobrowolnie i oficjalnie postawiły się poza granicami cywilizowanej społeczności międzynarodowej, zrywając wszelkie istotne umowy i konwencje, oraz od dawna depcząc wszelkie zasady i normy międzynarodowego współżycia i prawa.
 Formalnie zademonstrowały też wyższość władzy wykonawczej nad własną Konstytucją i władzą ustawodawczą, tym samym de facto deklarując się dyktaturą.
W tym kontekście nazwanie ich renegatem Ludzkości jest delikatnym niedopowiedzeniem.
Istotniejsza od moralnej oceny powyższych faktów jest odpowiedź na pytanie, w jakim celu kroki takowe zostały zrobione?
Oligarchia rządząca de facto Ameryką uświadomiła sobie beznadziejność swej obecnej sytuacji. Wszystkie lokalne konflikty, wojny hybrydowe, przewroty i „kolorowe rewolucje” nie osiągnęły założonego rezultatu, jakim jest podporządkowanie sobie całego świata w ramach NWO.
USA to ekonomiczny bankrut, bez szans na sanację swej „zfinancjalizowanej” gospodarki vis-à-vis chińskiej potęgi gospodarczej. W obliczu nowych generacji rosyjskich broni strategicznych, amerykańska potęga militarna ogranicza się tylko do sił nuklearnych. Ich użycie to najprawdopodobniej zagłada globu. Pomimo to zdesperowani i ogarnięci obłędem władcy USA zdecydowali się na zastosowanie nuklearnej opcji, miast jedynej w tym momencie sensownej alternatywy, jaką jest kapitulacja, na podobieństwo ZSRR w 1991 roku.

Natomiast wszystkim nieotumanianym zachodnią propagandą mieszkańcom globu pozostało tylko polecić się Boskiej Opiece.

_________________________

 

wytłuszczenia w tekście: D.Kosiur

14 Komentarzy

Filed under Polityka

14 responses to “W Waszyngtonie obłęd i desperacja

 1. stasko-jasko

  Izrael Szamir: Każdy może zabić w sobie Żyda
  http://www.israelshamir.net/Polish/Zabic_w_sobie.htm

  Polubienie

 2. Bardzo dobry opis prawdziwej sytuacji w USA.

  Taki jest „stan ” fundamentu potęgi globalnej mafii żydowskiej .
  Nikt rozsądny w USA ne chce już pracować dla globalnej mafii żydowskiej.
  Mafia nie ma kadr i musi wystawiać takie marionetki jak np ambasador USA w ONZ (Haley) i wiele innych o podobnym poziomie intelektualnym.

  Do tego trzeba by opisać też stan społeczeństw a USA.
  Ilość samobójstw podobno wzrosła o 30% i łatwo zgadnąć że mają podłoże ekonomiczne (brak środków do życia) (w Polsce po objęciu władzy przez solidaruchów było podobnie albo i gorzej tylko polskojęzyczne media milczały jak zaklęte.

  Na Ukrainie pod zarządem USA jest równie „demokratycznie”.

  Wygląda a to że globalna mafia żydowska nie ma głowy (rządzą w tej mafii 90latki po 5 zawałach i z altzhaimerem..) nie ma klasy zarządzającej (nikt rozsądny nie chce firmować bandyckiej polityki tej mafii, mafia nie ma też klasy średniej bo przeniosła swoje geszefty do Chin i w USA nie obecnie klasy specjalistów technicznych.
  Mafia ma tylko do dyspozycji Amerykańskie mięso armatnie i rządzące przygłupie marionetki.
  Mięso armatnie to biedota USA która w wojsku upatruje szansę na przeżycie (wikt i opierunek oraz bezkarność za zbrodnie wojenne) nie zdając sobie sprawy że po odejściu ze „służby” zostaną na lodzie bo mafia nie ma zamiaru utrzymywać zbędnych jej ludzkich zdegenerowanych zbrodniami wojennymi śmieci a rząd USA nie stać na ich utrzymywanie.

  Szykuje się rewolucja w USA i wtedy USA przestaną by~zagrożeniem dla świata., będą musiały zająć się pilnie mordowaniem własnych zbuntowanych obywateli (określanych jako agentów Putina).

  Oscar
  za: https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/145794,w-waszyngtonie-obled-i-desperacja

  Polubienie

  • Grzyb

   W USA jest poważny problem bo chętnych brak do służby wojskowej i spełniania patriotycznego obowiązku .Tęgie głowy zastanawiają się co robić .
   Być może dupa Czecha którą im wypiął zniechęciła ich do służby w US army.

   Polubienie

  • nie sadze aby trzecia wojna swiatowa wogole wybuchla ! .jak do tej pory od jugoslawi ,jemenie ,iraku ,libi ,syrji afganistanu ! .zostalo zamordowanych miliony goi ! iii ani jeden …czlowiek…?:).Wiadomo ze w razie tej trzeciej wojny ? .rakiety beda lecialy i TAM ! a ONI sa za sprytni aby do tego dopuscic.Maja do dyspozycji rozmodlonych w chrystusie:) Polaczkow ,ukraincow .raczej ONI wybiora opcje jatrzenie i skucania,!wyniszcajaca Rosje (ostatnia niesprywatyzowana:) enklawe Bialego czlowieka ,jaka jest Rosja)

   Polubienie

 3. Tomas Forged

  „W związku z tym powstaje dość oczywiste pytanie, czy zamiast dopuszczenia ryzyka utraty życia miliardów ludzi nie należałoby zutylizować finansowej nacji zachodniego świata?

  Panie Dariuszu.

  Strasznie się „podkłada” szemranym szubrawcom.

  Polubienie

 4. julius

  Z powodu zachodnich sankcji opozycyjne partie Dumy Państwowej zaproponowały wyrzucenie zagranicznych firm doradczych usadowionych w rządzie Federacji Rosyjskiej. Spójrzmy prawdzie w oczy, mamy grupy firm, głównie z USA i Wielkiej Brytanii, które są konsultantami takich postaci jak Miedwiediew, Siluanow i tak dalej.

  Nie ulega wątpliwości, że ci konsultanci działają w interesie swoich krajów i pracują z Rosją przez wszystkie lata w sposób taki, który nie doprowadza do ​​żadnej skuteczności funkcjonowania gospodarki rosyjskiej. Wszystko zaczęło się, jak możesz zrozumieć, od „chicagowskich chłopców”, którzy zawsze byli blisko Gajdara.
  O „skutecznej współpracy”

  Od początku lat 90. nasz rząd cały czas twierdził, że amerykańscy eksperci są bardzo pomocni w naszym kraju, a bez nich byłoby bardzo źle. Warto zauważyć, że ci sami konsultanci opracowali, a po części wprowadzili w życie tak zwaną „terapię szokową”.

  Do jej realizacji wykorzystano częściowo doświadczenie Chile pod przywództwem Pinocheta. W rzeczywistości warto zauważyć, że na początku lat 90. Pinochet przez rosyjskich przywódców z elity był postrzegany jako bohater pozytywny, dla wielu osób tak się dzieje do dziś.

  Głównym zadaniem konsultantów jest przekonanie, jak bardzo opłacalna jest sytuacja gdy Rosja rezygnuje z własnej produkcji i kupuje wszystko za granicą oraz że wszystko musi zostać sprywatyzowane, nie można pomagać w rolnictwie i tak dalej.

  Jak można zrozumieć, rady są niezwykle praktyczne, nie doprowadziło to do dobrobytu żadnego kraju na świecie, jednak rząd korzysta z usług tych firm.
  A co z sankcjami?

  Wydaje się, że sankcje powinny przynajmniej wpłynąć na coś w tym zakresie. Jednak nic takiego się nie dzieje. Co się stało gdy senatorowie z USA przybyli do Dumy Państwowej? Nasi wybrańcy wstali i bili razem brawo, jakby przyszedł sam Putin.

  Wśród senatorów co zdumiewające był Thomas Graham, szef firmy konsultingowej o niezwykłej nazwie Kissinger Associates. Również firma konsultingowa Ernst & Young ma ogromny wpływ na rosyjski rząd.
  W związku z tym nie ulega wątpliwości, że ci sami konsultanci odegrali aktywną rolę w reformie emerytalnej. Są to, rzecz jasna, szare eminencje rosyjskiego rządu, na co niewiele osób zwraca uwagę.
  https://zen.yandex.ru/media/etc/pochemu-medvedev-ne-stal-otkazyvatsia-ot-konsultantov-rossiiskogo-pravitelstva-iz-ssha-5bb6dcb0378b9500aabe0179?from=feed

  Polubione przez 1 osoba

  • Pimpuś

   Wielu ludzi na tym forum w dalszym ciagu nie chce rozumieć, że po upadku ZSRR syjoniści nie poszli na pielgrzymkę do Jerozolimy ! Syjoniści są w dalszym ciągu w Moskwie i przefarbowli się z I Sekretarzy na biznesmenów i oligarchów a Putin jest obwieszony syjonistami jak świateczna choinka bombkami. Są ludzie którzy twierdzą, że 60% oligarchów w Rosji jest pochodzenia żydowskiego. Wniosek wypływa z tego, że pozostałe 40% jest w jakiś sposób z nimi skoligacona.

   Polubienie

   • Tomas Forged

    Zgadza się.

    Wielu ludziom wydaje się, że Władimir Putin ma władzę absolutną – niczym Józef Stalin.
    Cóż. Nie ma takiej władzy. Podobnie jak jej nie miał Stalin Też od początku parchami był oblazły. Zamachów na Jego życie było bez liku.
    Ostatni się udał, ale dopiero po tym jak Kulikow z Żukowem wyrżnęli coś pod 4 tysie obrzezańców z moskiewskiego garnizonu NKWD…

    Polubienie

 5. Dziś w okupacyjnym radio nr 1 mówiono o tym że UE i hameryka zamierzają walczyć z Rosją wirtualnie w internecie. Chodziło o cyberprzestępstwa. Te dwa twory syjonistyczne już same nie wiedzą w jaki sposób mają dokopać Rosji.

  Polubienie

 6. julius

  Zamiana Syrii na Ukrainę jako miejsca początku III wojny światowej przeciwko Rosji

  Eric Zuesse / 4 października 2018

  Rząd Stanów Zjednoczonych traktuje teraz Ukrainę jak członka NATO, a 27 września przekazał Ukrainie dwa okręty wojenne do użycia przeciwko Rosji. Jest to ostatnia wskazówka, że Stany Zjednoczone przestawiają się na Ukrainę jako miejsce rozpoczęcia III Wojny Światowej i od której ma wybuchnąć wojna nuklearna przeciwko Rosji, która graniczy z Ukrainą.
  https://dissidentvoice.org/2018/10/u-s-switching-to-ukraine-as-location-to-start-world-war-iii-against-russia/

  Polubione przez 1 osoba

 7. Jurek75

  Dla relaksu na koniec tygodnia ;https://youtu.be/V5oXVIySsmI

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.