O Syrii bez USA, Izraela i Iranu

Znalezione obrazy dla zapytania imperializm USA foto

Stany Zjednoczone i Izrael  coraz wyraźniej identyfikowane są jako siły bezpośrednio destabilizujące Bliski Wschód i popierające terrorystów islamskich w Syrii.

Zakończona w dniu dzisiejszym w Istambule konferencja na temat Syrii z udziałem Rosji, Turcji, Niemiec i Francji wskazuje dobitnie, że Stanom Zjednoczonym coraz trudniej będzie uzyskać solidarne poparcie dla swej awanturniczej polityki światowej kogoś więcej oprócz Anglosasów, syjonistów i wiernopoddańczych marionetek w rodzaju obecnych władz w Polsce, Rumunii, krajach bałtyckich i banderowskiej, tymczasowej administracji Ukrainy.

Polacy w sposób zdecydowany muszą żądać od prezydenta i rządu w Polsce wycofania się ze zgubnej dla naszego narodu polityki biernego narzędzia imperialnej polityki amerykańskiej inicjowanej pod wpływem syjonistycznego lobby finansowego i militarnego.

Jeśli żądania Polaków wobec obecnych rządów PiSu, a mające na celu zerwanie z polityką awanturnictwa międzynarodowego, zostaną bez odzewu ( co jest najbardziej prawdopodobne), to narodowo-patriotyczne organizacje muszą przejść do bardziej zdecydowanych form nacisku – kierując się wymogami bezpieczeństwa Polski i zobowiązane są uruchomić działania w duchu samoobrony i uzasadnionego nieposłuszeństwa obywatelskiego wynikającego z najwyższych racji ochrony państwa i substancji narodowej.

PZ

Ostrzeżenie Putina wobec USA wspierających terrorystów:

 

Dodatek:

 

11 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

11 responses to “O Syrii bez USA, Izraela i Iranu

 1. Pingback: O Syrii bez USA, Izraela i Iranu — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 2. markglogg

  No, ciekawy jest tutaj nagły ZWROT Francji, która dotychczas i politycznie (minister żydowski Laurent Fabius) i materialnie (pomoc wojskowa) popierała dżihadistów. zobaczymy, co na ten temat napisze http://www.voltairenet.org

  Polubienie

  • paziem

   Francuzi wypychani, czy już zupełnie niemal wypchnięci przez Anglosasów i ich przydupasów z ich stref wpływów w Libanie, Syrii, Iraku doszli chyba do wniosku, że mogą powrócić do znaczenia jedynie przy boku Rosji, bo na pewno nie jako pieski USA. A poza tym żydostwo europejskie od dawna współzawodniczy z żydostwem anglosaskim ( londyńsko-nowojorskim).

   Polubienie

 3. pytuś

  To chyba nie są GLOBALIŚCI? Pytam tylko z ciekawości?

  ,,Tak wygląda hipokryzja”. Zdjęcie Merkel, Putina, Erdogana i Macrona podbija sieć

  https://dorzeczy.pl/82008/Tak-wyglada-hipokryzja-Zdjecie-Merkel-Putina-Erdogana-i-Macrona-podbija-siec.html

  Putin obdarował prezentami Merkel, Macrona i Erdogana

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201810289081716-sputnik-putin-stambul-szczyt-prezent/

  Prezydent o zdjęciu Putina, Merkel, Erdogana i Macrona: Urocze…

  https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-prezydent-o-zdjeciu-putina-merkel-erdogana-i-macrona-urocze,nId,2650477

  Polubienie

 4. jano

  …Proszę zwrócić uwagę na to, że wyróżniano „wsie narodowe” a także „szlacheckie”. Uczono alfabetu „dawnego” oraz „współczesnego”. Czy pierwotni mieszkańcy Mazowsza około roku 1800 używali jeszcze jakiejś słowiańskiej głagolicy lub cyrylicy, a alfabet łaciński dla mieszkańców wsi był czymś nowym?…
  https://kodluch.wordpress.com/2018/10/29/♫-off-topic-troche-prywaty-czesc-2/#more-10464

  Polubienie

 5. pytuś

  Panie Jano, lubimy czytać bajeczki? Proszę się z tym zapoznać.

  ,,W średniowiecznej Polsce podobnie jak w innych krajach Europy analfabetyzm obejmował przytłaczającą większość ludności. Pisać i czytać potrafili jedynie przedstawiciele duchowieństwa, urzędnicy dworscy i Żydzi. Pierwszym władcą Polski potrafiącym czytać i pisać był Mieszko II a ostatnim nie posiadającym tej umiejętności Kazimierz Jagiellończyk. W Rzeczypospolitej Obojga Narodów analfabetami w połowie XVIII w. było jeszcze ponad 90% społeczeństwa. Nieznaczna poprawa nastąpiła w okresie zaborów. W Królestwie Polskim i w Galicji około 1870 r. analfabeci stanowili około 80% ogółu ludności, a w zaborze pruskim już tylko 30%

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Analfabetyzm

  http://glosniewazny.pl/analfabetyzm-wtorny-plaga-wspolczesnego-spoleczenstwa-cyfrowego/

  Powiesz Pan, że mamy XXI w. i to jest niemożliwe – a jednak…?

  https://pomorska.pl/w-polsce-odradza-sie-analfabetyzm/ar/7217740

  https://dzienniklodzki.pl/analfabetyzm-w-polsce-w-16-proc-polskich-domow-nie-ma-zadnych-ksiazek/ar/9084524

  https://natemat.pl/45631,analfabeci-prawie-polowa-polakow-nie-rozumie-ulotek-lekow-ani-mapki-pogody

  Polubienie

 6. markglogg

  No, fakt jest, że tym razem popieram słowo aktualnego p-rezydenta RP: zdjęcie w istocie przeurocze: wyraźnie dominujący Ojciec rodziny z synem po lewicy, z żoną po prawicy i „przyjacielem rodziny” obok niej.

  A tak w istocie, to pokazuje, że z tymi bazami USA w Polsce, tośmy się wybrali „na przedwczoraj” nadchodzącej historii Euro-Azji. Ponoć w Europie, to z Usrakami najbardziej, obok „prawdziwych Polaków”, trzymają sztamę Albańczycy. Akurat najlepsze Eurotowarzystwo.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.