Czy błogosławiony przez KK, USA/CIA oraz IL ŻYDOFASZYZM obejmie Polskę w swym „BOSKIM” UŚCISKU?

Szef izraelskiego rządu, B.Netanyahu, powiedział, przemawiając do członków partii Likud, że silne państwa mają prawo zajmować terytoria i wysiedlać ludzi bez żadnych konsekwencji.

 

Przy okazji komentowania mego wpisu „Siedem Świateł rozumu”

julius” zauważył:

8 listopada 2018 o 13:18 Edycja

Szef izraelskiego rządu powiedział, przemawiając do członków partii politycznej Likud, że silne państwa mają prawo zajmować terytoria i wysiedlać ludzi bez żadnych konsekwencji.
Według Army Radio, oświadczenie zostało złożone przez Benjamina Netanyahu na posiedzeniu frakcji parlamentarnej, która odbyła się w poniedziałek. Źródło, które rozmawiało z dziennikarzami, dodaje także, że premier Izraela podkreślił, że w polityce zagranicznej najważniejsza jest siła i władza, ponieważ nikt nawet nie odważy się mówić o dużych krajach okupujących obce terytoria.
http://www.isra.com/news/222112?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com
„W związku z powyższym czekamy na potwierdzenie oficjalnej okupacji Polski przez Izrael I USA.”

***

Otóż jest coś takiego, co niejako „samo się narzuca”, gdy choć trochę studiuje się wpisy jak ten powyżej, a także doniesienia oraz dyskusje w TVP, czy internetowe tytuły w rodzaju „11 listopada w cieniu panoszącego się syjonizmu w IIIRP-Polin. To zjawisko dokumentuje zwłaszcza okolicznościowy znaczek poczty „polskiej”, za 2 zł 60 gr : „Israel-70 / Poland-100 (lat), RAZEM w Świetlaną Przyszłość!”

JUDEOPOLONIA na wieczne czasy

Otóż w NOWOTWORZE ISRAEL-POLAND (w którym zaplanowano wprowadzenie TRÓJCY urzędowych języków) bardzo zostały upublicznione ataki „rządowo-europejskie” na fakt, że „młodzi narodowcy” chcą nadać „marszowi Niepodległości” WYRAŹNIE FASZYSTOWSKI charakter, taki jak w roku ubiegłym. Oto pokazywany przez oficjalne media przykład tego faszyzmu:

My chcemy boga

Widoczne na zdjęciu hasło „My chcemy Boga!” wyraźnie zostało poparte zestawem sztandarów średniowiecznych Krzyżowców z „Pięcioma Ranami Chrystusa”. A zatem chodzi o „Nowych krzyżowców” spod znaku prezydenta Reagana i papieża Jana Pawła II, których „Drang nach Osten” uwidoczniła ilustracja do artykułu „Nowyje krestonoscy” opublikowanego w białoruskiej „Republice” w 2007 roku:

1. Wojtyla & Ragan in the name of Christ.jpg

Jakiego „boga” obaj ci Światowi Przywódcy mieli zamiar implantować na wschód od Niemna, Bugu oraz Sanu ?

I tutaj wczorajszy dialog – internetowy, a więc cyfrowy – z mym młodszym kolegą, filokomunistą polskim z Paryża, dr socjologii Bruno Drweskim mnie nagle OŚWIECIŁ.

Otóż „Bruno” w replice na mój argument o istnieniu JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWA, wzorowanego na naukach Pisma Świętego, zauważył, iż coś takiego jest niemożliwe w sytuacji istnienia monoteizmu, jako że “jest „pierwotna religia” czlowieka, mojzeszo-chrystusowo-islamsko …marksistowskiej ktora z zalozenia zwlacza lichwe i polyteizm materii, a wiec i pieniadza na recz jedynosci.

Moja odpowiedź: „W czym zatem ta JEDYNOŚĆ się manifestuje w “pierwotnej religii” Mojżesza? Po prostu tym, że LUD MOJŻESZOWY JEST PRZEZ BOGA JEDYNYM WYBRANYM do panowania nad Ziemią. (Cytaty z Nauk Mojżesza na ten temat w Biblii obfitują: “i będzie jedno stado i jeden pasterz Dawid” – stąd przecież i u Hitlera “Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer!”.

I dodałem:

Problem z hellenizmem (którego nowoczesną wersję realizowali bolszewicy w podbitym przez nich Imperium Carów) jest taki, że nie było w nim JEDYNEGO antropomorficznego boga. Jeśli zaś chodzi o wymaganą JEDNOŚĆ to nią była, zarówno u starożytnych Hellenów jak i u współczesnych marksistów, obowiązująca nie tylko ich filozofów, ale i kapłanów, w starożytności zwłaszcza tych delfijskich, LOGIKA (“Poznaj siebie samego, a poznasz Wszechświat i bogów” – napis na tympanonie świątyni w Delfach.)

Swiatynia Apollona

A logika ma właściwości STWÓRCZE. Na przykład wskazała ona historykowi antyku, Tadeuszowi Zielińskiemu, że PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE ZAPISY HEBRAJSKIE NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z LOGIKĄ – który to sposób wnioskowania ma charakter PONADCZASOWY i zapewne znany był umysłowo sprawnym ludom przed pojawieniem się techniki pisma. Stąd LOGICZNIE, PRAWDZIWI CHRZEŚCIJANIE WINNI ODRZUCIĆ W CAŁOŚCI STARY TESTAMENT plus „LISTY” ŚW. PAWŁA, bo to przecież LOGICZNY BEŁKOT mający wywyższyć ambitną żydowską kapłańską miernotę – a ściślej psychopatów. (Pisze o tym T. Zieliński w “Hellenizm a judaizm” z 1927 roku, który w całości czytałem.)

No i ostatniej nocy nadeszła mnie myśl (używając przenośni starożytnych żydów, chrześcijan oraz muzułmanów, archanioł Gabriel mi we śnie przekazał), że przecież BOGIEM IZRAELA JEST SAM KOLEKTYWNY IZRAEL, a więc i w Warszawie, w roku ubiegłym, entuzjaści idący dumnie z hasłem „my chcemy Boga” ewidentnie dokumentowali, że chcą BOGA IZRAELA, dokładnie takiego samego jaki czci FASZYSTOWSKO-DEMOKRATYCZNY IZRAEL dzisiaj! Stąd właśnie okolicznościowy znaczek, przeciw któremu nikt z organizatorów tegorocznego Marszu nie protestuje. Żaden z nich też nie protestuje, że kolejne mocarstwo „pod Bogiem Izraela”, czyli STANY ZJEDNOCZONE, na prośbę „rządu Niepodległej”, buduje u nas swą bazę militarną – bo BAZĘ PROPAGANDOWĄ USA już mają w Warszawie od trzech dziesięcioleci.

Co więcej, już w roku ubiegłym było widać, z jakiego rodzajami „wrogów BOGA w formie IL-USA” nasi „młodzi, silni narodowcy” chcą walczyć:

– Przeciw „nachodźcom” z krajów islamu.

– Przeciw bezbożnym z definicji „komunistom” i ich „pogrobowcom” w postaci Federacji Rosyjskiej, aktywnie się odwołującej do „cnót” prawosławia.

A zatem jesteśmy dzisiaj w Polsce świadkami najzwyklejszego SZTURMU IZRAELO-FASZYZMU, według uciekiniera z Izraela, mego korespondenta, filozofa i muzyka Gilada Atzmona, postępującego „od wewnątrz” szturmu (wypchanych mojżeszowym „Bogiem”) PAŃSTWA GANGSTERÓW.

I to jest dokładnie to, czegośmy się dorobili w Polsce, pod skrzydłami opiekuńczymi papieża Polaka Jana Pawła II, Mossadu-CIA, oraz „prezydenta wszystkich Polaków” Ronalda Reagana:

 

Pomnik Wdzięczności.JPG
orzel bez korony

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Czy błogosławiony przez KK, USA/CIA oraz IL ŻYDOFASZYZM obejmie Polskę w swym „BOSKIM” UŚCISKU?

 1. Bruno Drweski krytykuje USA i Izrael. Można się nie zgadzać z jego marksizmem, natomiast ja bym nie potępiał tej postaci, bo mówi wiele ciekawych rzeczy np. na kanale yt „Towarzysz Michał”.

  Polubienie

 2. nina

  ———————- nie trzeba być jasnowidzem aby czuć w powietrzu ,że COŚ SIĘ WYDARZY . Marsz to tylko PRETEKST dla godziny -W-.

  Polubienie

 3. julius

  Teoria spisku czy „posłańcy zamachu” na Białorusi.

  Monachijska Konferencja Bezpieczeństwa w Mińsku stała się platformą promocji młodych nacjonalistów, w szczególności marionetkowego think-tanku Mińsk Dialog. Należą do niego między innymi, stypendysta Chevening, Jewgienij Prejgerman(nazwisko niezbyt słowiańskie) rozpoczynający studia doktoranckie w Wielkiej Brytanii, zatrudniony przez brytyjski wywiad jak również znany już Denis Meljancow, związany z siłami nacjonalistycznymi na Litwie i EHU, a teraz pracujący dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych, kiedy trzeba wydać oświadczenia, których Ministerstwo nie może samo wygłosić. I wreszcie jest tam Paul Hansbury, ich opiekun z ramienia MI6.
  Brytyjczycy, zgodnie z danymi operacyjnymi, przygotowują białoruskich nacjonalistów, opracowali program białorusinizacji, mają osobiste kontakty z Makeim i Łukaszenką.
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych Białorusi żyje już w nowej rzeczywistości i intensywnie zmienia kraj, barwy narodowe kraju wróciły już do postaci przedreferendalnej czyli biało-czerwono-białej flagi.
  W rzeczywistości Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Mackey stały się odrębną gałęzią rządu, która odrzuca wyniki referendum z 1995 r., które to przywróciło język rosyjski do konstytucji i zaznaczyło chęć integracji z Rosją.
  Nacjonaliści z mińskiego dialogu i dziesiątków innych programów są przygotowywane na przyszłe elity polityczne Białorusi.
  Fundusze niemieckie i amerykańskie wykazują poważne zainteresowanie Białorusią. Wśród nich Fundacja Konrada Adenauera (Konrad-Adenauer-Stiftung, KAS), związana z partią rządzącą w Niemczech – CDU. W 2017 r. budżet KAS wyniósł 200 mln euro. Oficjalne Mińsk kilkakrotnie odmówiło rejestracji KAS na terytorium Białorusi, ale w 2015 r. zaczęło ściśle współpracować.
  Dr Wolfgang Sender jest oficerem niemieckich służb specjalnych, szefem regionalnego przedstawicielstwa na Białorusi niemieckiej Fundacji Konrada Adenauera. Doradza politykom w Europie i Niemczech, jak budować swoją politykę wobec Białorusi. Głównym zadaniem jest przeciwdziałanie rosyjskiej polityce zagranicznej, a także wzmocnienie współpracy między niemieckimi i białoruskimi politycznymi organizacjami pozarządowymi, promocja interesów niemieckiego biznesu, zbieranie informacji dla niemieckiego i amerykańskiego wywiadu, promowanie białoruskiego programu integracji w Europie i sojuszu euroatlantyckiego w Białorusi.
  Fundacja prowadzi prace wyjaśniające wśród niemieckich i europejskich polityków, aby bardziej aktywnie weszli w dialog z białoruskim rządem, wyjaśnia białoruskim władzom i społeczeństwu, że rozmieszczenie niemieckich żołnierzy na Litwie i amerykańskich żołnierzy w Polsce odbywa się wyłącznie w obronie Białorusi.
  Jako fundacja polityczna ma możliwość dostępu i kontaktu poza kanałami dyplomatycznymi do decydentów.
  W Białorusi promuje potrzebę wycofania się ze współpracy wojskowej i politycznej z Rosją. W ramach spotkań edukacyjnych omawia te kwestie z ekspertami, urzędnikami i zwykłymi ludźmi.
  Fundacja Konrada Adenauera finansuje wydarzenia niezależnej inicjatywy eksperckiej Dialogu w Mińsku. Regularne konferencje w Mińsku gromadzą czołowych ekspertów z UE, krajów Europy Wschodniej i USA, a także dyplomatów i przedstawicieli organizacji międzynarodowych.
  W konferencji biorą udział najwyżsi urzędnicy białoruscy. Większość dyskusji odbywa się w trybie zamkniętym na prasę. Działalność Dialogu w Mińsku koordynuje minister spraw zagranicznych Vladimir Makei.
  https://zen.yandex.ru/media/verdict/nemnogo-konspirologii-ili-vestniki-perevorota-v-belorussi-5bdbbf089fb30d00aa65a906?&from=feed

  Polubienie

 4. markglogg

  Właśnie ubiegłej nocy otrzymałem krótki komentarz od Bruno z Paryża,
  oto on:
  Ad Twojego stwierdzenia:

  Bo tak naprawde, religia to nie gra intelektualna ani wybor wedlug swych upodoban to wiara w to, ze „ktos” stworzyl swiat, go urzadzil w jakims tam celu, wiec jest prawda i falsz. A skoro wielobostwo upadl, to znaczy przynajmniej ze nikt za niego nie stoi i nie ma co sie tym bawic ale szukac prawde gdzie cos jest …Chyba, ze sie jes ateista.

  Moja odpowiedź:

  Właśnie o to chodzi. Zestaw religii ABRAHAMICZNYCH – bardzo mile dla egoizmu tak zwanego “ludu bożego” – utrzymuje, że ŚWIAT STWORZYŁ BÓG PO TO, ABY JEGO UMIŁOWANY GATUNEK ZWIERZĄT O NAZWIE HOMO (w domyśle IMBECYLIS) sobie nad nim POPANOWAŁ, władając nad wszystkim co się na tym świecie poruszać odważy: wszystkim co po tej ziemi chodzi lub pełza, co pływa w wodzie i nawet nad “ptakami niebios”, które sobie bez potrzeby latają, świergotają i “nie pracując żyją”, jak tak zwane “niebieskie ptaki”.

  I jak twierdzi zapomniany obecnie historyk nauki Lynn White w “HISTORICAL ROOTS OF OUR ECOLOGICAL CRISIS” (Science, 1967), z tego BOŻEGO URZĄDZENIA ŚWIATA wynikła wręcz monstrualna dewastacja Ziemi oraz WSZYSTKIE, CORAZ LICZNIEJSZE, CHOROBY UMYSŁOWO-FIZJOLOGICZNE, z AUTYZMEM NA CZELE .

  LUDY ŚWIATA PO PROSTU CORAZ ŻARLIWIEJ
  WIERZĄ W DO DUPY BOGA, W TRÓJCY TPD (TECHNIKA, PIENIĄDZ, DUPA) JEDYNEGO,
  W STARYM TESTAMENCIE ŚWIATU PRZEZ OJCÓW ZAŁOŻYCIELI GLOBALNEGO IZRAELA OBJAWIONEGO:

  Cechy Ojców Założycieli Izraela:

  No i przedstawiciele ginącego gatunku HOMO SAPIENS muszą starać, by ten ŻYDOCHRZEŚCIJAŃSKI PAN ŚWIATA swoimi wspaniałymi, ZCYFRYZOWANYMI urzadzeniami kompletnie nas NIE PRZYSRAŁ.

  Dlatego definiuję, jeszcze raz, PRZECIW-BOŻE CELE PODHALAŃSKIEJ AKADEMII NAUK:

  Podstawowy cel (entelechia) działalności PAN w Z-nem:

  Akademia zajmuje się dokumentowaniem oraz promocją witalistycznego poglądu – w szczególności propagowanego przez zoologa i paleontologa Pierre-Paula Grassé (1895-1985) oraz biologa i psychologa Jeana Piageta (1896-1980) – że dzięki endogennej, immanentnej ich inteligencji, ustroje ożywione wyraźnie stawiają opór 2 Prawu Termodynamiki, prawu powodującemu że wszystkie bardziej złożone, nie animowane (nie ożywiane) struktury ulegają z czasem dezintegracji. A dzięki samo-konstruującym się w ten INTELIGENTNY sposób odruchom warunkowym (jest to trójstopniowy biochemiczny system RNA: Regeneracja→Nadregeneracja→Asocjacja) organizmy nabierają i długotrwałej odporności na powtarzające się zagrożenia ich bytu i przekazują predyspozycje do rekonstrukcji nabytych (względnie utraconych) odruchów kolejnym pokoleniom.

  Najbardziej ogólnie możemy powiedzieć, że będąca manifestacją bio-programu LUCID (Life Universal Creative Intelligent Design), który poprzez mechanizm R→N→A spontanicznie łączy ze sobą (łac inter-ligare, stąd inteligencja) w wyższe bio-formy, pobudzone do działania bio-struktury, EWOLUCJA LAMARCKOWSKA JEST ODPOWIEDZIALNA ZA POWSTANIE PIĘKNA WYSOKOZRÓŻNICOWANEJ PRZYRODY.

  Natomiast krytykowany przez PAN w Z-nem, oparty na hebrajsko-darwinowskimzrozumieniu świata, program HIDE (ang. Hebrew Inteligent Design of Evolution, po polsku znany jako IP, czyli Inteligentny Projekt) jest realizacją BIBLIJNEGO PLANU UNIFORMIZACJI ŚWIATOWEJ DEMAFORY, WYNISZCZENIA „ZBĘDNYCH” GATUNKÓW, ORAZ STWORZENIA OGÓLNEJ, ZAPEWNIAJĄCEJ PANOWANIE NARODU WYBRANEGO, BRZYDOTY (ang. HIDEousness)

  Innymi słowy PAN w Z-nem, demonstrując posiadającą cechy RAKA ZBIOROWEGO ROZUMU, agresywną neotenię (“embrionalizm”) JUDEO-DARWINOWSKICH koncepcji bio-rozwoju, wskazuje na zagrożenie – bez żadnej przesady – samego PROCESU ŻYCIA NA ZIEMI przez tak zwaną „hebraizację” kultury, szczególnie silnie występującą w społeczeństwach anglosaskich.

  Polubienie

 5. markglogg

  Na Neon24, gdy przed chwilą chciałem wkleić powyższy komentarz do tam opublikowanego, przez Darka K. mego mego wpisu nt. ŻYDOFASZYZMU, odezwał się przed chwilą automat (?)

  Blokada konta
  Twoje konto w serwisie zostało zablokowane. Logowanie nie będzie możliwe.
  I to jest dokładnie, realizowany przez KK, USA/CIA i IL (Izrael) ŻYDOFASZYZM W POLSCE DZISIAJ.

  MG. Oby Dariuszowi K. „nasi niewidzialni (ślepi) przewodnicy” nie zablokowali tam także konta.
  M.G.

  Polubienie

  • nina

   ———- nie zablokowali bo tak POSTANOWIŁ / spirito i trybeus / po wyrzuceniu mnie obaj wymienieni prowadzili , krótką dyskusję . Trybeus pytał spiryto dlaczego już mnie nie ma , ten coś tam odpowiedział na to trybeus , TO JESZCZE ZOSTAŁ ………. jeden nam wystarczy . Żydoski portal , który tolerując SKRAJNOŚCI ANTYKATOLICKIE chce w przestrzeni internetowej uchodzić za obiektywnie opiniotwórczy :))), ale jak widać konsekwentnie idzie ścieżką żydokatolicyzmu.

   Polubienie

 6. nina

  ————————— co ? Polakowi Sławianinowi, w takim czasie w duszy powinno grać ??. ……….TYLKO ECHOOOO
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2018/11/09/debowa-lehia-cezary-vedamir-stawski/#comments

  Polubienie

 7. nina

  miało być : TYLKO ECHOOOO ???????

  Polubienie

 8. Pingback: Marek Głogoczowski logika ma właściwości STWÓRCZE | Gawronski Rafzen's Blog

 9. Pingback: Czy ŻYDOFASZYZM obejmie Polskę w swym „BOSKIM” UŚCISKU?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.